Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 22:27



Hozzászólás a témához  [ 2544 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 47, 48, 49, 50, 51  Következő
Nokia E51 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: kedd dec. 25, 2007 10:50
Hozzászólások: 35
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Benyomások az E51-ről

Mikor még a kémfotók jelentek meg róla, már akkor rágerjedtem. Mit ad Isten, nem egészen fél év múlva pedig már a kezemben is foghatom. Mikor kinyitottam a kis dobozt, nem ért nagy meglepetés, headset, kábel, töltő, akksi, leírások és cd. Semmivel sem vártam többet, talán csak egy 2,5-3,5” jack átalakítót, mert ebben a telóban is csak 2,5” jackdugó van.
Az enyém teljesen fekete színű, kissé komor, koporsóhangulata van, de amellett teljesen elegáns. Egyik ismerősöm most vett króm csíkokkal és hátlappal, na az kissé hajaz a 8800-ra és a sima E50-re.
Amikor megvettem a 6120-at azonnal a gombok miatt kezdtem el parázni és emiatt került azonnali visszavitelre a vásárlás helyszínére.
A fizikai méreteit ismerve nem aggódtam, de azért bennem volt a félsz, hogy bizony a gombokkal mi lesz. Most, lassan 3 hét használat után bátran állíthatom, hogy semmi baj nincs a gombokkal. Érdekes módon, a környezetemben hirtelen megnőttek az E51 vásárlások. Nem is értem miért, illetve mégis:
- bele van préselve nagyon nagy tudás, a wi-fi, bt, infra, symbian, stb.
- szép (szubjektív, nekem tetszik, másnak nem)
- amit tud, azt baromi gyorsan és megbízhatóan
- és még sorolhatnám

Mivel rendszergizdulok, sokszor jól jön, ha a telefonommal is tudok ssh-zni, telnetelni. Ezzel sincs semmi gond, ha épp nincs elérhető wi-fi hálózat, akkor 3G, HSDPA, Edge biztosan akad és onnan már nyert ügyem van. A fura fejmozgások, amik érnek ilyenkor bizony sokszor mosolyt csal az arcomra, konkrétan az ügyfél elborult nézése, ahogy pötyögök a telefonomon és hirtelen lesz netje. David Copperfield elmehet a búsba. 

A menü gyors, symbian, telepítek, letörlök, dokumentumot olvasok, zenét hallgatok, netezek, fringgel msn-ezek, voipon telefonálok, gyakorlatilag mindent megcsinálhatok rajta amit a laptopon, csak kicsiben. Ja, és emellett elfér az ingzsebben is, mert kicsi és könnyű.
Kezelhetősége igen baráti, az egygombos Bt, némítás, telefonkönyv, és e-mail bizony nagyon meggyorsítja az egyénként sem lassú használatot.

Van beépített 130Mb memóriája, emiatt még igazából el sem gondolkodtam a memóriakártya vásárlásán. Nyilvánvalóan fogok venni egyet, de nem kell rohannom, vígan elvagyok a 130Mb-on. Jó tudni, hogy a kontaktok is a szabd memórián osztoznak, úgyhogy van bőven hely a névjegyzéknek. Tudom, hogy már az újabb symbianoknál alapfeature a másoló, én most használtam először és végre bátran mondhatom, hogy megoldotta a Nokia a névjegyzék átvitele problémát, amit a SonyEricssonoknál már régóta természetes. Jó tudni, hogy a másoló bármilyen BT képes nokiával kompatibilis, tehát simán áthúzza a névjegyeket egy 6230i-ről is. Ez konkrét dolog, az orrom előtt csinálta a srác.

Szóval aki még vergődik, hogy megvegye vagy sem, annak azt mondom, hogy irány az első EW, vagy más beszerzési forrás és hajrá, használja. A symbian már unalomig ismert tulajdonságai fogják elkényelmesíteni és kinézetével, jó paramétereivel fogja tulajdonosát magához láncolni.

Én személy szerint nagyon sok telefont cserélgetek, adok-veszek, de úgy érzem, hogy hosszú időre leállhatok a tökéletes telefon keresésével. Az akku komoly használat mellett 1-2 nap, de most kímélőben van nálam, ezért simán 3 nap, természetesen beszéddel, bt, wlan használat mellett.
Remélem a kétkedőknek tudtam szolgálni némi segítséggel.


Igen, az E51 elnyerte az én tetszésemet is. Pöpec telefon azt kell mondanom. Elegáns, jól áll a kézben. Mondhatni, hogy a 6310i óta ez az első nagyon jó Nokia ebben a kategóriában.


kedd dec. 25, 2007 11:12
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
KKrisz írta:
HappyBoy írta:
1. Open your file manager and navigate to Z:\resource\Fonts 2. Check the names of the files (these are the fonts that are actually used); they have extension .ttf and most likely they are nosnr60.ttf, nssb60.ttf, nstsb60.ttf and S60ZDIGI.ttf; write them down, you’ll need them later 3. On your memory card create a folder called resource and inside it a folder called Fonts 4. Copy the new fonts to the Fonts folder on your memory card (there are numerous fonts available on the internet for free; try a few of them, experiment and see which fits the best) 5. Rename them in the following order: – nosnr60.ttf regular (normal) font – nssb60.ttf bold font – nstsb60.ttf font for titles
Note: if your font files have different names rename them accordingly. Font names on your memory card must match those on phone memory in Z:\resource\Fonts.
6. Reboot the phone


Valaki ezt már próbálta? Nem értem, hogy attól, mert a memória kártyán létrehozom a fent leírtakat, attól miért változna meg a font típus? Nem a tényleges Z:\resource\Fonts mappában kell lecserélni a fontokat? A leírás szerint nem erről van szó, vagy valamit félreértettem... Előre is köszönöm!


így kell csinálni, helytálló a leírás... különben próbáld ki :)


vas. dec. 23, 2007 16:21
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. dec. 14, 2007 8:26
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
HappyBoy írta:
1. Open your file manager and navigate to Z:\resource\Fonts 2. Check the names of the files (these are the fonts that are actually used); they have extension .ttf and most likely they are nosnr60.ttf, nssb60.ttf, nstsb60.ttf and S60ZDIGI.ttf; write them down, you’ll need them later 3. On your memory card create a folder called resource and inside it a folder called Fonts 4. Copy the new fonts to the Fonts folder on your memory card (there are numerous fonts available on the internet for free; try a few of them, experiment and see which fits the best) 5. Rename them in the following order: – nosnr60.ttf regular (normal) font – nssb60.ttf bold font – nstsb60.ttf font for titles
Note: if your font files have different names rename them accordingly. Font names on your memory card must match those on phone memory in Z:\resource\Fonts.
6. Reboot the phone


Valaki ezt már próbálta? Nem értem, hogy attól, mert a memória kártyán létrehozom a fent leírtakat, attól miért változna meg a font típus? Nem a tényleges Z:\resource\Fonts mappában kell lecserélni a fontokat? A leírás szerint nem erről van szó, vagy valamit félreértettem... Előre is köszönöm!


vas. dec. 23, 2007 15:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Macika írta:
Azt hittem, több memória van egy ilyen telóban, mint 16 MB... ;)


Köszönöm a korrekciót: valóban nem Megabit, hanem MegaByte.

Szóval helyesen: MB

:)

ui.: mentségemre legyen szó, internetszolgáltatónál dolgozom, szóval már néha összekeverem a kis b, nagy b-t. :)


vas. dec. 23, 2007 14:14
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Van beépített 130Mb memóriája, emiatt még igazából el sem gondolkodtam a memóriakártya vásárlásán. Nyilvánvalóan fogok venni egyet, de nem kell rohannom, vígan elvagyok a 130Mb-on. Jó tudni, hogy a kontaktok is a szabd memórián osztoznak, úgyhogy van bőven hely a névjegyzéknek. Tudom, hogy már az újabb symbianoknál alapfeature a másoló, én most használtam először és végre bátran mondhatom, hogy megoldotta a Nokia a névjegyzék átvitele problémát, amit a SonyEricssonoknál már régóta természetes. Jó tudni, hogy a másoló bármilyen BT képes nokiával kompatibilis, tehát simán áthúzza a névjegyeket egy 6230i-ről is. Ez konkrét dolog, az orrom előtt csinálta a srác.
Azt hittem, több memória van egy ilyen telóban, mint 16 MB... ;)


vas. dec. 23, 2007 13:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Benyomások az E51-ről

Mikor még a kémfotók jelentek meg róla, már akkor rágerjedtem. Mit ad Isten, nem egészen fél év múlva pedig már a kezemben is foghatom. Mikor kinyitottam a kis dobozt, nem ért nagy meglepetés, headset, kábel, töltő, akksi, leírások és cd. Semmivel sem vártam többet, talán csak egy 2,5-3,5” jack átalakítót, mert ebben a telóban is csak 2,5” jackdugó van.
Az enyém teljesen fekete színű, kissé komor, koporsóhangulata van, de amellett teljesen elegáns. Egyik ismerősöm most vett króm csíkokkal és hátlappal, na az kissé hajaz a 8800-ra és a sima E50-re.
Amikor megvettem a 6120-at azonnal a gombok miatt kezdtem el parázni és emiatt került azonnali visszavitelre a vásárlás helyszínére.
A fizikai méreteit ismerve nem aggódtam, de azért bennem volt a félsz, hogy bizony a gombokkal mi lesz. Most, lassan 3 hét használat után bátran állíthatom, hogy semmi baj nincs a gombokkal. Érdekes módon, a környezetemben hirtelen megnőttek az E51 vásárlások. Nem is értem miért, illetve mégis:
- bele van préselve nagyon nagy tudás, a wi-fi, bt, infra, symbian, stb.
- szép (szubjektív, nekem tetszik, másnak nem)
- amit tud, azt baromi gyorsan és megbízhatóan
- és még sorolhatnám

Mivel rendszergizdulok, sokszor jól jön, ha a telefonommal is tudok ssh-zni, telnetelni. Ezzel sincs semmi gond, ha épp nincs elérhető wi-fi hálózat, akkor 3G, HSDPA, Edge biztosan akad és onnan már nyert ügyem van. A fura fejmozgások, amik érnek ilyenkor bizony sokszor mosolyt csal az arcomra, konkrétan az ügyfél elborult nézése, ahogy pötyögök a telefonomon és hirtelen lesz netje. David Copperfield elmehet a búsba. 

A menü gyors, symbian, telepítek, letörlök, dokumentumot olvasok, zenét hallgatok, netezek, fringgel msn-ezek, voipon telefonálok, gyakorlatilag mindent megcsinálhatok rajta amit a laptopon, csak kicsiben. Ja, és emellett elfér az ingzsebben is, mert kicsi és könnyű.
Kezelhetősége igen baráti, az egygombos Bt, némítás, telefonkönyv, és e-mail bizony nagyon meggyorsítja az egyénként sem lassú használatot.

Van beépített 130Mb memóriája, emiatt még igazából el sem gondolkodtam a memóriakártya vásárlásán. Nyilvánvalóan fogok venni egyet, de nem kell rohannom, vígan elvagyok a 130Mb-on. Jó tudni, hogy a kontaktok is a szabd memórián osztoznak, úgyhogy van bőven hely a névjegyzéknek. Tudom, hogy már az újabb symbianoknál alapfeature a másoló, én most használtam először és végre bátran mondhatom, hogy megoldotta a Nokia a névjegyzék átvitele problémát, amit a SonyEricssonoknál már régóta természetes. Jó tudni, hogy a másoló bármilyen BT képes nokiával kompatibilis, tehát simán áthúzza a névjegyeket egy 6230i-ről is. Ez konkrét dolog, az orrom előtt csinálta a srác.

Szóval aki még vergődik, hogy megvegye vagy sem, annak azt mondom, hogy irány az első EW, vagy más beszerzési forrás és hajrá, használja. A symbian már unalomig ismert tulajdonságai fogják elkényelmesíteni és kinézetével, jó paramétereivel fogja tulajdonosát magához láncolni.

Én személy szerint nagyon sok telefont cserélgetek, adok-veszek, de úgy érzem, hogy hosszú időre leállhatok a tökéletes telefon keresésével. Az akku komoly használat mellett 1-2 nap, de most kímélőben van nálam, ezért simán 3 nap, természetesen beszéddel, bt, wlan használat mellett.
Remélem a kétkedőknek tudtam szolgálni némi segítséggel.


vas. dec. 23, 2007 12:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Londelmor írta:
elvileg az itthon forgalmazott telókban benne vannak az itthoni szolgáltatók beállíásai. legalábbis amikor még vettem egyszer az EW-ben telefont, akkor abban benne volt mindhárom.
illetve a pannonnál van olyan, hogy lekéred a beállíásokat sms-ben, a t-nél is kerestem egyszer, bár nem sikerült megtalálni a honlapjukon, de gondolom azért valószínű náluk is létezik.


Én direkt megpróbáltam a nokia oldaláról letölteni a beállításokat a 6120c-ra, de kiírta, hogy bekaphatom, mert már bele van integrálva. Így jártam, de tényleg nem volt rá szükség, mert benne van. Az E51-ben is, ugyanis még az átvétel után a rakparton Budán összeraktam a sim kártyámmal (menet közben - az újdonság izgalma) és a Lágymányosi hídnál már HSDPA-n neteztem. :)


kedd dec. 18, 2007 12:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
elvileg az itthon forgalmazott telókban benne vannak az itthoni szolgáltatók beállíásai. legalábbis amikor még vettem egyszer az EW-ben telefont, akkor abban benne volt mindhárom.
illetve a pannonnál van olyan, hogy lekéred a beállíásokat sms-ben, a t-nél is kerestem egyszer, bár nem sikerült megtalálni a honlapjukon, de gondolom azért valószínű náluk is létezik.


kedd dec. 18, 2007 11:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
The HOOL írta:
Igen neztem es kell mivel az en kartyam olyan regi, hogy meg Westeles felirat figyel rajta... 6-7 eves lehet mar... Gondoltam, h bemegyek egy T-pontba h csereljek ki a kartyat ill allitsak be amit be kell a HSDPA-ho de mindenhol annyian vannk igy karacsony elott h inkabb gondoltam megprobalom itt.


Az én pannon simem is még narancssárga, jó régi 160 név és 10 sms kapacitású és semmi gondja nincs vele az E51-nek. Automatikusan állítja be a dolgokat, neked semmit nem kell sem pötyögnöd, sem letöltened.


kedd dec. 18, 2007 11:40
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. máj. 17, 2007 9:53
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Igen neztem es kell mivel az en kartyam olyan regi, hogy meg Westeles felirat figyel rajta... 6-7 eves lehet mar... Gondoltam, h bemegyek egy T-pontba h csereljek ki a kartyat ill allitsak be amit be kell a HSDPA-ho de mindenhol annyian vannk igy karacsony elott h inkabb gondoltam megprobalom itt.


kedd dec. 18, 2007 11:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
The HOOL írta:
Sziasztok,

En is megvettem. :D (EW akcio 74.990) a telefon baromira jo 6120 utan szerintem lenyegesen jobbak a gombja leszamitva a be/kikapcs gombot merty az nekem olyan nehezen benyomhato, hogy azt el sem tudom mondani...

Esetleg nem tudnak v.ki elkuldeni nekem a t-mobilos beallitasokat pu-ben?

Nagyon halas lennek.

Elore is koszi!

Hool

Biztos, hogy kell az neked?
Nézted már a beállításoknál?
Elvileg a 3rd Symbianok felismerik a kártyát, és az alapján beállítják magukat.


kedd dec. 18, 2007 11:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: csüt. máj. 17, 2007 9:53
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Sziasztok,

En is megvettem. :D (EW akcio 74.990) a telefon baromira jo 6120 utan szerintem lenyegesen jobbak a gombja leszamitva a be/kikapcs gombot merty az nekem olyan nehezen benyomhato, hogy azt el sem tudom mondani...

Esetleg nem tudnak v.ki elkuldeni nekem a t-mobilos beallitasokat pu-ben?

Nagyon halas lennek.

Elore is koszi!

Hool


kedd dec. 18, 2007 10:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Megjelent a T-mobile-nál igen jó áron! Ennyit nagyon megér!!

Nokia E51

* két éves előfizetéssel 49.980 Ft
* egy éves előfizetéssel 59.970 Ft

Megvárom a májust. Tudod szülinap. Nemcsak az enyém, hanem a pannonos előfizum is akkor lesz két éves. :mrgreen: :wink:


hétf. dec. 17, 2007 10:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Megjelent a T-mobile-nál igen jó áron! Ennyit nagyon megér!!

Nokia E51

* két éves előfizetéssel 49.980 Ft
* egy éves előfizetéssel 59.970 Ft


hétf. dec. 17, 2007 9:48
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
pampika írta:
Akciós topicban mostvolt, tallán EW vagy MMis 75-ért adja.
Ők elég nagy mennyiségben veszik, azt hiszem...


hétf. dec. 17, 2007 1:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Akciós topicban mostvolt, tallán EW vagy MMis 75-ért adja.


vas. dec. 16, 2007 22:01
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
vocsok írta:
2e Ft haszonnal adják, az korrekt. Na persze lehet, hogy mennyiséget vásárolnak és akkor olcsóbban kapják a nagykerből.


vas. dec. 16, 2007 21:52
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
74e az irányadó kisker ár :D
http://www.gigatel.hu/modules.php?name= ... cikk=11728


vas. dec. 16, 2007 19:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
NOKIA E51 - hivatalos nagyker ára 60.000 Ft+ÁFA, azaz 72.000 Ft. Kiskerben, ha legális a beszerzés, ennél csak drágább lehet, szerintem 80.000 Ft körül reális...


vas. dec. 16, 2007 13:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: pén. dec. 14, 2007 8:26
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
phonefreak írta:
foki írta:
istenkirály :!:
betűméret - módosításokkal együtt is - mint E65, csak picit kisebb a kijelző


Tehát ez az SMS-ekre és a telefonkönyvre is kihat?


Sziasztok!

Pár napja én is vettem egyet. Viszont sokakkal ellentétben én szeretem, ha aprók a betűk a telefonon (több info kifér). De azt vettem észre, hogy az E51-en jóval nagyobbak az aktív készenlét betűi, mint az E65-nél, még annak ellenére is, hogy kisebb a kijelzője. Egy haveromnak van E65 és tegnap egymás mellé tettem a kettőt. Nekem az sokkal jobban bejön. Ott úgy tűnik, hogy a lehető legkisebb olvasható méretben írja ki a szövegeket. Az E51 pedig még "bold" is, azon kívül, hogy nagyobbak a betűk. Ez igaz az SMS-re is, bár ez nem igazán zavaró számomra, de esetleg az is lehetne kisebb. Azt meg tudjátok mondani, hogy azzal a font méret növelő megoldással, amit itt a topik elején taglal valaki, csökkenteni is lehet a fontméretet?


pén. dec. 14, 2007 8:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Jocy írta:
Dannyboy írta:
Megvettem, itt van az asztalon.

Elárulnád, hol és mennyiért?


Itt a szentendrei helyi gsm boltosoknál. Mindig tőlük veszek telefont, legyen az használt, vagy új. Ennek az ára 66000 Huf volt.


szer. dec. 12, 2007 8:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
KrE írta:
Nem akarom elvenni előled a fényképek előjogát, de azért itt egy összehasonlító cikk:
http://pdaplus.info/content/view/1760/72/


Köszi, ennyivel is kevesebbet kell szórakoznom a fényképekkel. Jól látszik, hogy mennyivel nagyobbak az E51 billentyűi, ezért tényleg kényelmesebbek is.


szer. dec. 12, 2007 8:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Megvettem, itt van az asztalon.

Elárulnád, hol és mennyiért?


kedd dec. 11, 2007 23:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Megvettem, itt van az asztalon. Tiszta fekete, nagyon elegáns, bár kissé koporsó érzésem van. Szerencsére bevált a billentyűzettel kapcsolatos érzésem: teljesen rendben van. Egyik ismerősömnek van egy 6120c, majd azzal együtt is lefényképezem, hogy lehessen látni a különbséget.

Nem akarom elvenni előled a fényképek előjogát, de azért itt egy összehasonlító cikk:
http://pdaplus.info/content/view/1760/72/


kedd dec. 11, 2007 23:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Megvettem, itt van az asztalon. Tiszta fekete, nagyon elegáns, bár kissé koporsó érzésem van. Szerencsére bevált a billentyűzettel kapcsolatos érzésem: teljesen rendben van. Egyik ismerősömnek van egy 6120c, majd azzal együtt is lefényképezem, hogy lehessen látni a különbséget. A gombok nem kattognak, kényelmesek, nem aprók (szerencsére). A beállítások tartalmazzák a szolgáltatóiakat, így semmi gond nincs sem a wap, sem a mail, sem az mms terén.

A wlan kiválóan megy itthon, és persze máshol is. A kijelző tényleg nem netezésre termett, de azért el lehet boldogulni vele. A fényképezője olyan, amilyen, de ez igazából nem érdekel.

A legfontosabb, hogy tényleg piszok gyors. Már vetekszik egy S40-nel, tudom, van egy 6267 is mellette.

Eddig nagyon elégedett vagyok vele.

Szúrok is be egy képet:


Kép


kedd dec. 11, 2007 22:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Voltam nemrég nokia boltban, mert a 6290 kijelzője kicsit karcos, mivel a billentyűzet és a kijelző oda-vissza karcolják egymást, valamint a 'krómozott' rész is kopik :( Érdeklődtem, hogy egy szervizbe küldés esetén van-e esélyem, hogy cseréljék a flip burkolatát, de mondta a srác, hogy 50%-50%, a szervizesen múlik. Felhoztam, hogy az N76 is hasonlókat produkál, erre ő felhozta az E65-öt, hogy arról meg a hátsó, bőrszerű borítás szokott elhalálozni és hiába drága telefonok, a nokia előszeretettel visszadobja azzal, hogy biztos kulcs mellett hordtad, meg a táska mélyén, szóval nem az ő hibája.
A 6290 mondjuk védhető, hisz a belső felületet életben meg nem karcolja kulcs, ha csak nem kinyitva rakja valaki táskába :? , de még így se 100%, hogy cserélnék :x


kedd dec. 11, 2007 14:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
hát, holnaptól ha igaz, akkor minden kérdésre válaszolni tudok :) már ma megvettem volna, de elfogyott a raktárban estére, úgyhogy előjegyeztettem magam holnapra.

amúgy poén, mert itt 1gigás kártyát adnak a csomagban, nem 512megásat, bár a térképet meg igen lazán kezelik, az eladó szerint netről ingyen letölthető (kíváncsi vagyok holnap hogy fog nekem egy ilyet varázsolni), de azért ebben nem bízok, úgyhogy éppen Kína térképet vadászok...

elvileg az E65 pedig jó telefon, nem tudm mit szídnak rajta. persze még nem olyan gyors, mint az újabb (369MHz-es procival és FP1-gyel szerelt) Nokiák, de fórumokban azért sok jót olvastam róla...


kedd dec. 11, 2007 14:10
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Londelmor írta:
emellett én is kíváncsi vagyok a fejleményekre, ha ezt veszed meg, emrt én is szemeztem vele, de aztán végülis a 6110 nyert, holnap megyek a boltba átvenni :)


Múltkor megnyomogattam a Navigatort és tulajdonképpen nem is annyira rossz. Kollégám nagyon szídja az E65-ösét, neki nem jött valamiért be, pedig abszolút symbian párti. E50-em volt, annak a gombjával nem volt gondom. Majd meglátjuk - mondta a vak is. :)

Én pedig a Navigatorra vagyok kíváncsi, mert 15e Ft a különbség, de nem tudom, hogy megéri-e az árát.


kedd dec. 11, 2007 13:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
(folytatás innen, az OFF elkerülése érdekében)

szerintem sajnos az E51-nél sem leszel akkor megelégedve a gombok méretével, ezt írják is egy-két tesztben, hogy nem valami nagyok. ekkora telefonra nem nagyon fér el jobban ennyi gomb...

emellett én is kíváncsi vagyok a fejleményekre, ha ezt veszed meg, emrt én is szemeztem vele, de aztán végülis a 6110 nyert, holnap megyek a boltba átvenni :)


kedd dec. 11, 2007 13:22
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
foki írta:
megjelent 2 év magyar Nokia garival is... ha valakinek lenne ilyen dobjon lécci egy product code -ot
köszi


PC: 0546184: RM-244 CTR EURO1 BLACK
PC: 0552189: RM-244 CTR EURO1 FRANCE BLACK
PC: 0552190: RM-244 CTR EURO1 ALPS BLACK
PC: 0552191: RM-244 CTR EURO2 BLACK
PC: 0552192: RM-244 CTR EURO2 Turkey BLACK
PC: 0552193: RM-244 CTR EURO1 South Africa BLACK
PC: 0552194: RM-244 CTR SCANDINAVIA BLACK
PC: 0552195: RM-244 CTR BALTIAN BLACK
PC: 0552196: RM-244 CTR EURO3 Hu/Cze/Slo/Po Sl BLACK
PC: 0552197: RM-244 CTR BALKANS SLO/SER BLACK
PC: 0552198: RM-244 CTR ARABIC Latin BLACK
PC: 0552340: RM-244 CTR EURO1 ROSE
PC: 0552341: RM-244 CTR RUSSIAN RU BLACK
PC: 0552342: RM-244 CTR RUSSIAN UA BLACK
PC: 0552343: RM-244 CTR BALKANS Greece/Cypros BLACK
PC: 0552344: RM-244 CTR ARABIC BLACK
PC: 0552345: RM-244 CTR URDU BLACK
PC: 0552347: RM-244 CTR FARSI BLACK
PC: 0552348: RM-244 CTR Hebrew Israel BLACK
PC: 0552384: RM-244 CTR RUSSIAN CIS BLACK
PC: 0552387: RM-244 CTR BULGARIAN BLACK
PC: 0552388: RM-244 CTR MOLDOVA/BELARUS BLACK
PC: 0552938: Light SWAP EU-General RM-244
PC: 0553153: RM-244 SWAP CTR EURO1 BLACK
PC: 0553154: RM-244 SWAP CTR EURO1 FRANCE BLACK
PC: 0553155: RM-244 SWAP CTR EURO2 Turkey BLACK
PC: 0553156: RM-244 SWAP CTR EURO1 South Africa BLACK
PC: 0553157: RM-244 SWAP CTR SCANDINAVIA BLACK
PC: 0553158: RM-244 SWAP CTR BALTIAN BLACK
PC: 0553159: RM-244 SWAP CTR RUSSIAN RU BLACK
PC: 0553160: RM-244 SWAP CTR RUSSIAN UA BLACK
PC: 0553162: RM-244 SWAP CTR RUSSIAN CIS BLACK
PC: 0553163: RM-244 SWAP CTR BULGARIAN BLACK
PC: 0553164: RM-244 SWAP CTR MOLDOVA/BELARUS BLACK
PC: 0553165: RM-244 SWAP CTR EURO3 Sl BLACK
PC: 0553166: RM-244 SWAP CTR BALKANS SLO/SER BLACK
PC: 0553167: RM-244 SWAP CTR BALKANS Gree/Cyp BLACK
PC: 0553168: RM-244 SWAP CTR ARABIC Latin BLACK
PC: 0553169: RM-244 SWAP CTR ARABIC BLACK
PC: 0553170: RM-244 SWAP CTR Hebrew Israel BLACK
PC: 0553974: RM-244 CTR EURO1 SILVER
PC: 0554326: RM-244 CTR EURO1 FRANCE SILVER
PC: 0554327: RM-244 CTR EURO1 ALPS SILVER
PC: 0554328: RM-244 CTR EURO2 SILVER
PC: 0554329: RM-244 CTR EURO2 Turkey SILVER
PC: 0554330: RM-244 CTR EURO1 South Africa SILVER
PC: 0554357: RM-244 CTR SCANDINAVIA SILVER
PC: 0554358: RM-244 CTR BALTIAN SILVER
PC: 0554359: RM-244 CTR EURO3 Hu/Cze/Slo/Po Sl SILVER
PC: 0554360: RM-244 CTR BALKANS SLO/SER SILVER
PC: 0554361: RM-244 CTR ARABIC Latin SILVER
PC: 0554364: RM-244 CTR RUSSIAN RU SILVER
PC: 0554365: RM-244 CTR RUSSIAN UA SILVER
PC: 0554366: RM-244 CTR BALKANS Greece/Cypros SILVER
PC: 0554367: RM-244 CTR ARABIC SILVER
PC: 0554368: RM-244 CTR URDU SILVER
PC: 0554369: RM-244 CTR FARSI SILVER
PC: 0554370: RM-244 CTR Hebrew Israel SILVER
PC: 0554769: RM-244 CTR RUSSIAN CIS SILVER
PC: 0554770: RM-244 CTR BULGARIAN SILVER
PC: 0554771: RM-244 CTR MOLDOVA/BELARUS SILVER
PC: 0555751: RM-244 CTR EURO 1 MEA Black
PC: 0555752: RM-244 CTR EURO 1 MEA Silver
PC: 0555753: RM-244 CTR EURO1 MEA ROSE
PC: 0555754: RM-244 CTR EURO1 FRANCE ROSE
PC: 0555755: RM-244 CTR EURO1 ALPS ROSE
PC: 0555756: RM-244 CTR EURO2 ROSE
PC: 0555757: RM-244 CTR EURO2 TURKEY ROSE
PC: 0555758: RM-244 CTR EURO1 South Africa ROSE
PC: 0555759: RM-244 CTR SCANDINAVIA ROSE
PC: 0555760: RM-244 CTR BALTIAN ROSE
PC: 0555761: RM-244 CTR RUSSIAN-RU ROSE
PC: 0555762: RM-244 CTR RUSSIAN-UA ROSE
PC: 0555763: RM-244 CTR RUSSIAN CIS ROSE
PC: 0555764: RM-244 CTR BULGARIAN ROSE
PC: 0555765: RM-244 CTR MOLDOVA/BELARUS ROSE
PC: 0555766: RM-244 CTR EURO3 ROSE
PC: 0555767: RM-244 CTR BALKANS SLO/SER ROSE
PC: 0555768: RM-244 CTR BALKANS GREECE/CYPROS ROSE
PC: 0555769: RM-244 CTR ARABIC Latin ROSE
PC: 0555770: RM-244 CTR ARABIC Arabic ROSE
PC: 0555771: RM-244 CTR URDU ROSE
PC: 0555772: RM-244 CTR FARSI ROSE
PC: 0555773: RM-244 CTR HEBREW ROSE

bocs, hogy mind bevágtam, de hátva valaki a nyelvi verziókkal kisérletezik :lol:

forrás: http://www.howardforums.com/showthread. ... st10283738


szer. nov. 28, 2007 20:26
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
GorTen írta:
foki írta:
KrE írta:
foki írta:
megjelent 2 év magyar Nokia garival is... ha valakinek lenne ilyen dobjon lécci egy product code -ot
köszi

Ás mennyi a hivatalos ára?


azt nem tudom, de ahol láttam, ott 79,990.-


De ez az ár még a gsm üzletes ára, nem?? Hol láttad magyar 2 év nokia garival ennyiért, mert nekem azt mondták Pesten, hogy még kb 2 hét mire tényleg lesz...


http://fortunagsm.hu/product_info.php?products_id=2063

hívd fel, kérdezd meg

nekem meg azt mondta a Nokija, hogy csak januárban lesz ilyen


kedd nov. 27, 2007 13:40
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. nov. 01, 2006 3:46
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
foki írta:
KrE írta:
foki írta:
megjelent 2 év magyar Nokia garival is... ha valakinek lenne ilyen dobjon lécci egy product code -ot
köszi

Ás mennyi a hivatalos ára?


azt nem tudom, de ahol láttam, ott 79,990.-


De ez az ár még a gsm üzletes ára, nem?? Hol láttad magyar 2 év nokia garival ennyiért, mert nekem azt mondták Pesten, hogy még kb 2 hét mire tényleg lesz...


kedd nov. 27, 2007 12:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
GorTen írta:
foki írta:
KrE írta:
foki írta:
megjelent 2 év magyar Nokia garival is... ha valakinek lenne ilyen dobjon lécci egy product code -ot
köszi

Ás mennyi a hivatalos ára?


azt nem tudom, de ahol láttam, ott 79,990.-


Az nem is vészes... Igazság szerint gondba vagyok mert ha N82-t meg lehetne kapni kb 100ért akkor lehet inkább az kéne :shock: :?

Épp most akartam PÜ-t írni neked, de látom, rögtön ugrasz az E51 hsz-ekre! :D


hétf. nov. 26, 2007 22:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. nov. 01, 2006 3:46
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
foki írta:
KrE írta:
foki írta:
megjelent 2 év magyar Nokia garival is... ha valakinek lenne ilyen dobjon lécci egy product code -ot
köszi

Ás mennyi a hivatalos ára?


azt nem tudom, de ahol láttam, ott 79,990.-


Az nem is vészes... Igazság szerint gondba vagyok mert ha N82-t meg lehetne kapni kb 100ért akkor lehet inkább az kéne :shock: :?


hétf. nov. 26, 2007 21:46
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
KrE írta:
foki írta:
megjelent 2 év magyar Nokia garival is... ha valakinek lenne ilyen dobjon lécci egy product code -ot
köszi

Ás mennyi a hivatalos ára?


azt nem tudom, de ahol láttam, ott 79,990.-


hétf. nov. 26, 2007 19:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
foki írta:
megjelent 2 év magyar Nokia garival is... ha valakinek lenne ilyen dobjon lécci egy product code -ot
köszi

Ás mennyi a hivatalos ára?


hétf. nov. 26, 2007 17:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
megjelent 2 év magyar Nokia garival is... ha valakinek lenne ilyen dobjon lécci egy product code -ot
köszi


hétf. nov. 26, 2007 16:41
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
http://www.mobile-review.com/review/nokia-e51-2.shtml


szomb. nov. 17, 2007 17:21
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. nov. 01, 2006 3:46
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
DE valószínűsítem, hogy fw függő a dolog, tehát mindenkinek lesz hamarosan... :roll:


kedd nov. 13, 2007 22:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. nov. 01, 2006 3:46
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
foki írta:
http://www.allaboutsymbian.com/reviews/item/Nokia_E51.php

van valakinek ilyen 'audio themes' -e :?: :roll: :?:

ja és a product code -okról: az enyém 0555756


Érdekes meglátás.
A tesztgépen amit én gyűrtem azon sem emlékszem ilyesmire... :shock:


kedd nov. 13, 2007 22:13
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
http://www.allaboutsymbian.com/reviews/ ... ia_E51.php

van valakinek ilyen 'audio themes' -e :?: :roll: :?:

ja és a product code -okról: az enyém 0555756


vas. nov. 11, 2007 15:13
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: kedd jan. 18, 2005 16:41
Hozzászólások: 707
Hozzászólás 
foki írta:
istenkirály :!:
betűméret - módosításokkal együtt is - mint E65, csak picit kisebb a kijelző


Tehát ez az SMS-ekre és a telefonkönyvre is kihat?


csüt. nov. 08, 2007 13:40
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
KrE írta:
foki írta:
GorTen írta:
Lehet benne létrehozni prioritási csoportot a hozzáférési pontokról, mint az E61-ben?


nem tudom mire gondolsz pontosan, de amit E61-ben lehet azt ezen is... (kivéve ugye office dokumentum szerkesztés... alapból)

Arra gondol, hogy a 9.1-ben lehetett adatkapcsolatokat csokorba szedni, hogy melyikkel próbálkozzon kepcsolódni. Pl.: az otthoni WiFi az első, a munkahelyi WiFi a második, a GPRS, 3G, HSDPA a harmadik. Így automatikus levéllekérdezésnél, ha látta valamelyik WiFi hálózatot, akkor azt használta, ha nem csak akkor kapcsolódott a mobilszolgáltató adta lehetőséget használva. Na ezt a 9.2-ből eddig kihagyták.
A nagy kérdés, hogy visszahozzák-e ezt a lehetőséget.


értem, köszi
E70-en volt ilyen? (bár ha volt is, azon sem használtam :roll: )


csüt. nov. 08, 2007 7:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
foki írta:
GorTen írta:
Lehet benne létrehozni prioritási csoportot a hozzáférési pontokról, mint az E61-ben?


nem tudom mire gondolsz pontosan, de amit E61-ben lehet azt ezen is... (kivéve ugye office dokumentum szerkesztés... alapból)

Arra gondol, hogy a 9.1-ben lehetett adatkapcsolatokat csokorba szedni, hogy melyikkel próbálkozzon kepcsolódni. Pl.: az otthoni WiFi az első, a munkahelyi WiFi a második, a GPRS, 3G, HSDPA a harmadik. Így automatikus levéllekérdezésnél, ha látta valamelyik WiFi hálózatot, akkor azt használta, ha nem csak akkor kapcsolódott a mobilszolgáltató adta lehetőséget használva. Na ezt a 9.2-ből eddig kihagyták.
A nagy kérdés, hogy visszahozzák-e ezt a lehetőséget.


csüt. nov. 08, 2007 7:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
GorTen írta:
Lehet benne létrehozni prioritási csoportot a hozzáférési pontokról, mint az E61-ben?


nem tudom mire gondolsz pontosan, de amit E61-ben lehet azt ezen is... (kivéve ugye office dokumentum szerkesztés... alapból)


csüt. nov. 08, 2007 7:09
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
KrE írta:
Akkor mégsem metál bugyirózsaszín, mint a sajtó képeken? :D


ábszolutly nem :!: :lol:
gyönyörű bronz... ősállat :lol:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára foki csüt. nov. 08, 2007 7:10-kor.



csüt. nov. 08, 2007 7:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
foki írta:
csak szuperlatívuszokban :!: :!: :!:
RAM felhasználás sosemlátott kitűnő
akku szint egyet sem esett :!: :!: kb. 18:00-kor vettem le töltőről, azóta konfigurálom (kb. 5X full reset, folyamatos WIFI vagy HSDPA, vagy 10X resync)

Ezt az E90 is játszotta, hogy a működési idejének a felét full kijelzés mellett töltötte, aztán egyszer csak elkezdett esni az akksi töltöttségének kijelzése...
De ezzel együtt is szép teljesítmény ez a működési idő ebben a méretben.
Idézet:
ROSE STEEL színben gyönyörű... olyan hatású mint egy bronz dísztárgy

Akkor mégsem metál bugyirózsaszín, mint a sajtó képeken? :D


Bár most adtam el az E90-emet, és P1-et, vagy HTC Touch-ot akartam helyette, de kezdi birizgálni ez is a fantáziám... :wink:
Az E90-et is úgy vettem, hogy a bejelentés egyáltalán nem hozott lázba, majd a később csepegtetett infók sem, viszont amikor a T kezdte forgalmazni, bementem megnézni kíváncsiságból, és végül E90-nel tértem haza. Lehet, hogy ezzel is így lenne. :D


csüt. nov. 08, 2007 1:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
csak szuperlatívuszokban :!: :!: :!:
RAM felhasználás sosemlátott kitűnő
akku szint egyet sem esett :!: :!: kb. 18:00-kor vettem le töltőről, azóta konfigurálom (kb. 5X full reset, folyamatos WIFI vagy HSDPA, vagy 10X resync)
iszonyat kitűnő billentyűzet
ROSE STEEL színben gyönyörű... olyan hatású mint egy bronz dísztárgy


csüt. nov. 08, 2007 0:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. nov. 01, 2006 3:46
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
Lehet benne létrehozni prioritási csoportot a hozzáférési pontokról, mint az E61-ben?


csüt. nov. 08, 2007 0:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
odi9 írta:
Mobilarenán tesztelve!
Mini usb reload!!! Hm... érdekes.

üdv:odi


Itt a teszt:
http://mobilarena.hu/teszt/nokia_e51_ke ... ezeto.html

SZERK: közben tesztelte a Mobilport is: http://www.mobilport.hu/?r=11793
idézet: "Első bekapcsoláskor feltűnően gyorsan indult a telefon, aztán utána is néztem a Forum Nokia weboldalon, és bizony ebben a típusban is egy 369 MHZ-es processzor ketyeg. Ez a ma kapható symbianos Nokia telefonok között a legnagyobb sebességű, az N95 processozra is például "csak" 330 MHZ-es. Ami még izgalmasabb az a RAM mennyisége, ugyanis a 96 MB-nyi SDRAM-ból nagyjából 50 MB áll szabadon a felhasználó számára, ez pedig rengeteg ezen a szinten. Megint csak az N95-öt hoznám fel példának, ahol 64 MB SDRAM-ból kb 18 MB-ot használhatunk az alkalmazások futtatására." :shock: :D


Kép
Kép

Teljesen feketében tetszik. Ez az krómozott keret és a fényes hátlap nem szimpi. De a tudása tiszteletre méltó, az biztos! :) Ha nem jön össze az E61i cégesnek, akkor E51-t kérek helyette. :D


kedd nov. 06, 2007 14:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2544 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 47, 48, 49, 50, 51  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség