Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 27, 2024 7:25



Hozzászólás a témához  [ 2544 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 51  Következő
Nokia E51 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: pén. márc. 28, 2008 18:27
Hozzászólások: 111
Tartózkodási hely: Valahol máshol.
Hozzászólás Re: Nokia E51
Macika írta:
A Voda nem engedi (de szerintem a többi szolgáltató sem) más SMTP használatát, mint a saját, vodafonosét.
Ennyi a megoldás.

A Telenor engedi (26-os porton próbáltam).

A 25-ös portot szokták tiltani, de ez nem mobilfüggő, a UPC is csak külön kérésre nyitja meg, alapból zárt.
A Gmail nem 25-ös port, itt az szokott lenni a hiba, hogy elfelejtik átállítani a portokat és a titkosítást.


kedd aug. 24, 2010 13:41
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 26, 2008 17:04
Hozzászólások: 41
Hozzászólás Re: Nokia E51
Hello,
nehezen hallom az E51-em max hangerőn! Kellene Pesten, pest környékén szerviz, aki kicserélné a hangszóróm. Olyan kell, ahol megvárhat a dolog és nem nyúzzák azét a telóm, magyarán értenek hozzá. Kérek segítséget.
Köszönöm


kedd aug. 10, 2010 21:31
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia E51
dzsozefo írta:
Üdv! Jó régen jártam itt de még mindig él az én kis E51-em :mrgreen:

Szóval lenne pár kérdésem hozzátok. Vodafonos- lettem és előfizettem a hobby net csomagra - tökéletes működik minden és a gyorsasággal is megvagyok elégedve. Amire kell arra jó ! - Eddig WIFIN keresztül leveleztem de most szeretném a Vodanetről küldeni a leveleimet a telóról. Gmailes címmel rendelkezem. Sajnos nem kapja le a leveleket és ki se tudok küldeni. Valakinek vmi ötlet? Gmailes alkalmazással tökéletesen megy de több címem van. Valami másik email kezelő progi?

+ 2db off kérdés:

6500classic - beraktam a voda kártyámat de sajnos nem akar felmenni a netre a beállítások ellenére sem. Köze van hozzá azért meg T-szoft van rajta, de független? " nem hinném "

Ugyan ez van az Iphonnal is - berakom a kártyát - 3g bekapcsolva, adat szolg. is, net beállitva " apn " de a safari visszadobja h nem tud felkuszni. Iphone 3G Swisscomos Jailbreak/függetlenített

Köszönöm, hálásan ha valaki építőjellegű hozzászólást szúrna be. :gigalol: !-F (m...macika...)

A Voda nem engedi (de szerintem a többi szolgáltató sem) más SMTP használatát, mint a saját, vodafonosét.
Ennyi a megoldás.


pén. aug. 06, 2010 13:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. márc. 28, 2008 18:27
Hozzászólások: 111
Tartózkodási hely: Valahol máshol.
Hozzászólás Re: Nokia E51
dzsozefo írta:
Üdv! Jó régen jártam itt de még mindig él az én kis E51-em :mrgreen:

Szóval lenne pár kérdésem hozzátok. Vodafonos- lettem és előfizettem a hobby net csomagra - tökéletes működik minden és a gyorsasággal is megvagyok elégedve. Amire kell arra jó ! - Eddig WIFIN keresztül leveleztem de most szeretném a Vodanetről küldeni a leveleimet a telóról. Gmailes címmel rendelkezem. Sajnos nem kapja le a leveleket és ki se tudok küldeni. Valakinek vmi ötlet?

Ha a portokat és titkosítást is jól állítottad be akkor nincs ötletem.
http://mail.google.com/support/bin/answer.py?hl=en&answer=13287

Gmail esetében viszont nem érdemes a beépített klienst használni, a Gmail app sokkal jobb.


pén. aug. 06, 2010 13:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. dec. 20, 2004 19:49
Hozzászólások: 80
Tartózkodási hely: Itt vagyok, ott vagyok, mindenhol vagyok!
Hozzászólás Re: Nokia E51
juha írta:
dzsozefo írta:
Üdv! Jó régen jártam itt de még mindig él az én kis E51-em :mrgreen:

Szóval lenne pár kérdésem hozzátok. Vodafonos- lettem és előfizettem a hobby net csomagra - tökéletes működik minden és a gyorsasággal is megvagyok elégedve. Amire kell arra jó ! - Eddig WIFIN keresztül leveleztem de most szeretném a Vodanetről küldeni a leveleimet a telóról. Gmailes címmel rendelkezem. Sajnos nem kapja le a leveleket és ki se tudok küldeni. Valakinek vmi ötlet? Gmailes alkalmazással tökéletesen megy de több címem van. Valami másik email kezelő progi?

+ 2db off kérdés:

6500classic - beraktam a voda kártyámat de sajnos nem akar felmenni a netre a beállítások ellenére sem. Köze van hozzá azért meg T-szoft van rajta, de független? " nem hinném "

Ugyan ez van az Iphonnal is - berakom a kártyát - 3g bekapcsolva, adat szolg. is, net beállitva " apn " de a safari visszadobja h nem tud felkuszni. Iphone 3G Swisscomos Jailbreak/függetlenített

Köszönöm, hálásan ha valaki építőjellegű hozzászólást szúrna be. :gigalol: !-F (m...macika...)


ha többi címed is gmail-es, azt be tudod állítani a gmailes alkalmazásban.
ha mindegyik más, akkor passz.



Köszönöm a gyors választ. Teljesen igazad van elkerülte a figyelmemet, tökéletes. Gondolom ez a megoldás létezik más symb. rendszerre is a közeljövőben. E51 csere 5230 v c5 -re :hm: !-F


hétf. aug. 02, 2010 20:28
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 10:28
Hozzászólások: 86
Hozzászólás Re: Nokia E51
dzsozefo írta:
Üdv! Jó régen jártam itt de még mindig él az én kis E51-em :mrgreen:

Szóval lenne pár kérdésem hozzátok. Vodafonos- lettem és előfizettem a hobby net csomagra - tökéletes működik minden és a gyorsasággal is megvagyok elégedve. Amire kell arra jó ! - Eddig WIFIN keresztül leveleztem de most szeretném a Vodanetről küldeni a leveleimet a telóról. Gmailes címmel rendelkezem. Sajnos nem kapja le a leveleket és ki se tudok küldeni. Valakinek vmi ötlet? Gmailes alkalmazással tökéletesen megy de több címem van. Valami másik email kezelő progi?

+ 2db off kérdés:

6500classic - beraktam a voda kártyámat de sajnos nem akar felmenni a netre a beállítások ellenére sem. Köze van hozzá azért meg T-szoft van rajta, de független? " nem hinném "

Ugyan ez van az Iphonnal is - berakom a kártyát - 3g bekapcsolva, adat szolg. is, net beállitva " apn " de a safari visszadobja h nem tud felkuszni. Iphone 3G Swisscomos Jailbreak/függetlenített

Köszönöm, hálásan ha valaki építőjellegű hozzászólást szúrna be. :gigalol: !-F (m...macika...)


ha többi címed is gmail-es, azt be tudod állítani a gmailes alkalmazásban.
ha mindegyik más, akkor passz.


hétf. aug. 02, 2010 20:09
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. dec. 20, 2004 19:49
Hozzászólások: 80
Tartózkodási hely: Itt vagyok, ott vagyok, mindenhol vagyok!
Hozzászólás Re: Nokia E51
Üdv! Jó régen jártam itt de még mindig él az én kis E51-em :mrgreen:

Szóval lenne pár kérdésem hozzátok. Vodafonos- lettem és előfizettem a hobby net csomagra - tökéletes működik minden és a gyorsasággal is megvagyok elégedve. Amire kell arra jó ! - Eddig WIFIN keresztül leveleztem de most szeretném a Vodanetről küldeni a leveleimet a telóról. Gmailes címmel rendelkezem. Sajnos nem kapja le a leveleket és ki se tudok küldeni. Valakinek vmi ötlet? Gmailes alkalmazással tökéletesen megy de több címem van. Valami másik email kezelő progi?

+ 2db off kérdés:

6500classic - beraktam a voda kártyámat de sajnos nem akar felmenni a netre a beállítások ellenére sem. Köze van hozzá azért meg T-szoft van rajta, de független? " nem hinném "

Ugyan ez van az Iphonnal is - berakom a kártyát - 3g bekapcsolva, adat szolg. is, net beállitva " apn " de a safari visszadobja h nem tud felkuszni. Iphone 3G Swisscomos Jailbreak/függetlenített

Köszönöm, hálásan ha valaki építőjellegű hozzászólást szúrna be. :gigalol: !-F (m...macika...)


hétf. aug. 02, 2010 20:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 03, 2005 18:51
Hozzászólások: 143
Tartózkodási hely: Tirpákia
Hozzászólás Re: Nokia E51
Hi!
Használ valaki adatforgalom-számláló progit sikerrel? Mert nekem a dataqouta nem működik a többi meg vagy csak korlátoz vagy ősrégi OS-re készült, pedig jó lenne felmérni a szokásaim egy előfizetés előtt. Valakinek ötlet?


vas. jún. 20, 2010 19:21
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia E51
Takika írta:
Hello!

Van valami egyszerű (és olcsó :) ) módszer E51 függetlenítésre? Bele kéne tolnom egy vodás kártyát a T-s E51-be...

Mit értesz olcsó alatt?

Megfelelő box és FBUS kábelfej-készlet kell hozzá (50-60e Ft minimum) és némi rutin, hogy ne legyen belőle levélnehezék.

Ez szerinted egyszerű és olcsó? :)

Ha bővebben érdekel, PÜ.


hétf. jún. 07, 2010 16:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 9:34
Hozzászólások: 37
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: Nokia E51
Hello!

Van valami egyszerű (és olcsó :) ) módszer E51 függetlenítésre? Bele kéne tolnom egy vodás kártyát a T-s E51-be...


hétf. jún. 07, 2010 10:43
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
vas-tag

Csatlakozott: kedd dec. 12, 2006 15:13
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Re: Nokia E51
Sziasztok!

Vki találkozott már olyannal, hogy adott 2 wifi hálózat. Az egyik az otthoni a másik a melóhelyi.
Mindkettő jelszóval védett, a melóhelyi WIERA (ennél nem tudom pontosan, hogy hogy vannak a beállítások, de tuti, hogy nem a kábeles net van wifi routerrel szétszórva), az otthoni pedig UPC kábel, Netgear wifi routeren.

A jelenség: a melóhelyin simán megy a youtube, egyből nyitja a flash player-t és lejátszik bmit. Az otthonin viszont bár megnyitja a flash player-t, de a betöltésnél elakad ill. semmilyen más flash-t igénylő dolgot nem nyit meg.

Köszi előre is a segítséget!

Üdv,
G.


szomb. jún. 05, 2010 20:55
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. jún. 03, 2010 18:40
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Nokia E51
maaniac írta:
Adriks írta:
Helló,sziasztok!

Új vagyok itt!Lehet hülyeséget kérdezek de én azt nem akarom elhinni hogy E51-en nem lehet teljes méretű háttérképet betenni!Ebben segítsetek már nekem hogy most lehet-e vagy sem és ha lehet akkor hogy?

Előre is köszönöm! :)


nem hülyeség...alapból nemtudja ezért van ez a progi :mrgreen:


Nagyon szépen köszönöm!!További jó forumozgatást!

Sziasztok!


pén. jún. 04, 2010 15:05
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 20, 2009 11:30
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Szlovákia
Hozzászólás Re: Nokia E51
Adriks írta:
Helló,sziasztok!

Új vagyok itt!Lehet hülyeséget kérdezek de én azt nem akarom elhinni hogy E51-en nem lehet teljes méretű háttérképet betenni!Ebben segítsetek már nekem hogy most lehet-e vagy sem és ha lehet akkor hogy?

Előre is köszönöm! :)


nem hülyeség...alapból nemtudja ezért van ez a progi :mrgreen:


csüt. jún. 03, 2010 20:07
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. jún. 03, 2010 18:40
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Nokia E51
Helló,sziasztok!

Új vagyok itt!Lehet hülyeséget kérdezek de én azt nem akarom elhinni hogy E51-en nem lehet teljes méretű háttérképet betenni!Ebben segítsetek már nekem hogy most lehet-e vagy sem és ha lehet akkor hogy?

Előre is köszönöm! :)


csüt. jún. 03, 2010 18:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 10:28
Hozzászólások: 86
Hozzászólás Re: Nokia E51
Lalamper írta:
Valaki tudna irni hogy PONTOSAN mi az újdonság a 410-es sw-ben?

Esetleg, hogy érdemes-e frissiteni 400-ról..? Mert nem akarom elcsesszenteni pl. a jelenleg jól működő hekkelt Nokiamaps-et pl.

Ja, mégegy kérdés: működő Ovi Maps-et lehet rá varázsolni?

Köszönööööm!


Én felraktam, de semmi különös, nekem azóta nem fagy le hívásfogadáskor, de lehet nem is azért, hanem mert szimplán újra lett rakva a SW.


szomb. máj. 29, 2010 7:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás Re: Nokia E51
Valaki tudna irni hogy PONTOSAN mi az újdonság a 410-es sw-ben?

Esetleg, hogy érdemes-e frissiteni 400-ról..? Mert nem akarom elcsesszenteni pl. a jelenleg jól működő hekkelt Nokiamaps-et pl.

Ja, mégegy kérdés: működő Ovi Maps-et lehet rá varázsolni?

Köszönööööm!


pén. máj. 28, 2010 21:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 03, 2005 18:51
Hozzászólások: 143
Tartózkodási hely: Tirpákia
Hozzászólás 
Ablakos írta:
Hogyan, milyen eszközzel lehet lejátszási listát létrehozni? Valamikor a pcsuite tudta, már nincs benne a zene kezelő. A telefonon nagyon macerás.

Mélyrehatóan nem próbáltam, de Ovi Suiteban van célprogram.


kedd máj. 25, 2010 18:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10
Hozzászólás 
Hogyan, milyen eszközzel lehet lejátszási listát létrehozni? Valamikor a pcsuite tudta, már nincs benne a zene kezelő. A telefonon nagyon macerás.


hétf. máj. 24, 2010 18:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 10:28
Hozzászólások: 86
Hozzászólás 
maaniac írta:
juha írta:
Tudna valaki segíteni? Mióta felraktam a legújabb firmware-t, rengeteg progit nem tudok installálni. Leginkább szótár program hiányzik.
Amihez eddig nem kért tanúsítványt, most már kér. Eddig Mdic volt fent, de már az sem megy fel...
Ötletet tud adni valaki hogy lehet felrakni szótár progit a legújabb szoftverre?
köszi

szia...először is az alkalmazáskezelőben állítsd be a szoftvertelepítést mind-re és az online tanúsítvány ellenőrzést ki-re...ezután vagy szignózod a programokat vagy a hackelt sw-t használod :wink:
ha a hackelt sw mellett döntenél akkor a módosított fájlokat innen letöltheted...a többit hozzá az előző oldalon megtalálod :D


Na az alkalmazáskezelőben kellett állítani, azt teljesen elfelejtettem. Most már minden megoldódott. Simán felmennek a programok.
Köszi a segítséget.


pén. máj. 21, 2010 20:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 20, 2009 11:30
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Szlovákia
Hozzászólás 
juha írta:
Tudna valaki segíteni? Mióta felraktam a legújabb firmware-t, rengeteg progit nem tudok installálni. Leginkább szótár program hiányzik.
Amihez eddig nem kért tanúsítványt, most már kér. Eddig Mdic volt fent, de már az sem megy fel...
Ötletet tud adni valaki hogy lehet felrakni szótár progit a legújabb szoftverre?
köszi

szia...először is az alkalmazáskezelőben állítsd be a szoftvertelepítést mind-re és az online tanúsítvány ellenőrzést ki-re...ezután vagy szignózod a programokat vagy a hackelt sw-t használod :wink:
ha a hackelt sw mellett döntenél akkor a módosított fájlokat innen letöltheted...a többit hozzá az előző oldalon megtalálod :D


hétf. máj. 17, 2010 7:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 10:28
Hozzászólások: 86
Hozzászólás 
Tudna valaki segíteni? Mióta felraktam a legújabb firmware-t, rengeteg progit nem tudok installálni. Leginkább szótár program hiányzik.
Amihez eddig nem kért tanúsítványt, most már kér. Eddig Mdic volt fent, de már az sem megy fel...
Ötletet tud adni valaki hogy lehet felrakni szótár progit a legújabb szoftverre?
köszi


vas. máj. 16, 2010 17:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Hát itt ni :)
Hozzászólás 
Macika írta:
Janaboy írta:
Sziasztok!

Segítsetek nekem kicsit..van nekem is egy E51-em, és nagyon halk a hangszóró..sokx inkább headseten beszélek, mert max hangerőn alig hallok vmit! Voltam telefonosnál ő megszúrta azt a gumiszerű anyagot, ami a hangszóró előtt van és a hangszórót és kicseréltem, de semmi változás.

A 400-as sw van fent, ha ennek van jelentősége!

Előre is köszi!
üdv
Kivolt az a hentes-mészáros???

Őrület, hogy ilyen szakbarbárok merik magukat mobilszervizesnek nevezni.

Ez kb. olyan, mintha a lábszagot amputációval gyógyítanák!

A hangszóró előtt azért van az a nagyon finom védőháló, hogy megszűrje a port, zsebpiszkot, egyebeket, mert nagyon érzékeny a hangszórója, hamar telemegy trutyival és aztán csak zörög és behalkul.

Most oda jutottál a barbár miatt, hogy előlapcsere, hangszórócsere, ez így kb. 6-7e Ft.
Utána jó lesz.
Egy darabig.

A szakszerű javítás a nagynyomású levegővel való tisztítás, esetleg megfelelő oldószerrel fellazítás, utána nagynyomású levegő.


Igen én is néztem, hogy miért csinálja ezt, de ő azt mondta, hogy ezt szokták csinálni :)
De amúgy rögtön a hangszóró csere után se volt változás igazán..
Végülis nem gond, megérett már egy előlap csere..csak még nem volt kedvem foglalkozni vele, de ez a halkság zavar némileg..


vas. máj. 09, 2010 21:45
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Janaboy írta:
Sziasztok!

Segítsetek nekem kicsit..van nekem is egy E51-em, és nagyon halk a hangszóró..sokx inkább headseten beszélek, mert max hangerőn alig hallok vmit! Voltam telefonosnál ő megszúrta azt a gumiszerű anyagot, ami a hangszóró előtt van és a hangszórót és kicseréltem, de semmi változás.

A 400-as sw van fent, ha ennek van jelentősége!

Előre is köszi!
üdv
Kivolt az a hentes-mészáros???

Őrület, hogy ilyen szakbarbárok merik magukat mobilszervizesnek nevezni.

Ez kb. olyan, mintha a lábszagot amputációval gyógyítanák!

A hangszóró előtt azért van az a nagyon finom védőháló, hogy megszűrje a port, zsebpiszkot, egyebeket, mert nagyon érzékeny a hangszórója, hamar telemegy trutyival és aztán csak zörög és behalkul.

Most oda jutottál a barbár miatt, hogy előlapcsere, hangszórócsere, ez így kb. 6-7e Ft.
Utána jó lesz.
Egy darabig.

A szakszerű javítás a nagynyomású levegővel való tisztítás, esetleg megfelelő oldószerrel fellazítás, utána nagynyomású levegő.


vas. máj. 09, 2010 21:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Hát itt ni :)
Hozzászólás 
Sziasztok!

Segítsetek nekem kicsit..van nekem is egy E51-em, és nagyon halk a hangszóró..sokx inkább headseten beszélek, mert max hangerőn alig hallok vmit! Voltam telefonosnál ő megszúrta azt a gumiszerű anyagot, ami a hangszóró előtt van és a hangszórót és kicseréltem, de semmi változás.

A 400-as sw van fent, ha ennek van jelentősége!

Előre is köszi!
üdv


vas. máj. 09, 2010 15:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 25, 2004 19:01
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Pár napja ha hangvezérléses hívást kezdeményezek bluetooth-headseten keresztül, azt csinálja, hogy megtalálja a nevet, közli is finnszlovák akcentussal, hogy hívja, de aztán mégsem. Arról nem is beszélve, hogy az új AD-44 adapterrel meg „nincs tálálát" a válasz. Van ezekre orvosság?


csüt. máj. 06, 2010 9:26
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 10:28
Hozzászólások: 86
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Ha tényleg biztosra akarsz menni, akkor csak a névjegyeket és az üzeneteket állítsd vissza, más nem kell. Így biztosan eltűnik minden felesleges program és fájl (frissítés után kell neki egy *+3+zöld+bekapcs. féle hard reset, utána vissza a bizt. mentés, így tiszta lesz a készülék).

Köszi, azóta már megcsináltam, csak üzenet+névjegyeket visszatettem. A hardreset kimaradt, de igazából ez mit csinál frissítés után? Én úgy tudom ilyenkor teljesen új szoftvert kap, alapbeállításokkal.

A nagyobbik problémám, hogy most néhány progit nem tudok installálni a telefonra. Pl. Mdic, Iphone theme. A régebbi software-el simán ment.
Ötlet?


hétf. máj. 03, 2010 15:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Ha tényleg biztosra akarsz menni, akkor csak a névjegyeket és az üzeneteket állítsd vissza, más nem kell. Így biztosan eltűnik minden felesleges program és fájl (frissítés után kell neki egy *+3+zöld+bekapcs. féle hard reset, utána vissza a bizt. mentés, így tiszta lesz a készülék).


vas. máj. 02, 2010 23:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 182
Hozzászólás 
Szvsz ez nem fogja visszatenni a programjaidat. Hacsak nem a memóriakártyára telepítetted. Nekem új sw telepítése után eltûnt a HandySafe programom (is), de szerencsére megmaradt az adatfájlja a Telefonmemória felhasználói fájljai beikszelés miatt. Amúgy nagy anyázás lett volna, persze a magam trehánysága miatt...


vas. máj. 02, 2010 19:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 10:28
Hozzászólások: 86
Hozzászólás 
Na megjött a frissítés. Most úgy szeretném csinálni, hogy az installált programokat ne rakja vissza (ne is mentse le). Ezek közül melyik az?

Kép


vas. máj. 02, 2010 11:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 26, 2008 17:04
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
Hello,

függetleníteni szeretnék E51-es és egy 6300-ás Nokiát. Pannonról Vodafonra kell átálnunk. Hol, ki és mennyiért lehet ezt vajon megoldani? Sajnos nem tudok semmit hogyan működik ez...

Köszönöm


csüt. ápr. 29, 2010 17:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 20, 2009 11:30
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Szlovákia
Hozzászólás 
juha írta:
ja, szerintem várok akkor, nem olyan fontos.
Le tudnád írni légyszíves milyen progikat telepítettél? Lehet hogy valamelyik okozza, de nem tudok rájönni.
nálam: google térkép, panoman, calculator, MDic szótár, photo browser, gmail, plusz témák.

köszi


rompatcher, x-plore, powermp3, opera mini, opera mobile, skyfire, slick, flipfont, panoman, wakemeup, symcleanup, mobilhex, smartsis, dictionary, jbaktaskman, tweets60, smsone, lightme, oplogochanger, smart settings, resco photo viewer, gridpatcher, phonetinfo, g-force, isilo, photobrowser, smartworkspace, activefile, pictresizer, btreceiver, lockscreen, monetgate


szer. ápr. 07, 2010 21:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 10:28
Hozzászólások: 86
Hozzászólás 
maaniac írta:
juha írta:
ööö, valamit rosszul csinálok? Nekem gyári független van, és a 400.34.011-re azt írja ez a legfrissebb. A nokiás software updater-el csináltam.
Vagy várni kéne még?
A Call stability érdekelne, mert van hogy lefagy hívásfogadáskor.


arra még kicsit várni kell hogy nsu-n is fentlegyen...de arról az oldalról letudod tölteni és jaf-al vagy phoenixel felrakhatod :wink:
vagy lehet megoldaná a gondod a 400-as sw újraflashelése is, mivel nálam ilyen hibát nem produkál


ja, szerintem várok akkor, nem olyan fontos.
Le tudnád írni légyszíves milyen progikat telepítettél? Lehet hogy valamelyik okozza, de nem tudok rájönni.
nálam: google térkép, panoman, calculator, MDic szótár, photo browser, gmail, plusz témák.

köszi


szer. ápr. 07, 2010 6:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 20, 2009 11:30
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Szlovákia
Hozzászólás 
juha írta:
ööö, valamit rosszul csinálok? Nekem gyári független van, és a 400.34.011-re azt írja ez a legfrissebb. A nokiás software updater-el csináltam.
Vagy várni kéne még?
A Call stability érdekelne, mert van hogy lefagy hívásfogadáskor.


arra még kicsit várni kell hogy nsu-n is fentlegyen...de arról az oldalról letudod tölteni és jaf-al vagy phoenixel felrakhatod :wink:
vagy lehet megoldaná a gondod a 400-as sw újraflashelése is, mivel nálam ilyen hibát nem produkál


kedd ápr. 06, 2010 23:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 10:28
Hozzászólások: 86
Hozzászólás 
maaniac írta:
új sw verzió e51-re: 410.34.001 v5 (APAC) & (EMEA)
itt ellenőrizhetitek: http://www.blue-nokia.com/index02.html

SW improvements and corrections:
Call stability improvement
Improvements in mailbox handling



ööö, valamit rosszul csinálok? Nekem gyári független van, és a 400.34.011-re azt írja ez a legfrissebb. A nokiás software updater-el csináltam.
Vagy várni kéne még?
A Call stability érdekelne, mert van hogy lefagy hívásfogadáskor.


kedd ápr. 06, 2010 19:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Érdemes???

Próbálkozhatsz az RM-244 telefonodra RM-426-os fw-t rakni, a javításában szívesen segítek, de nem lesz nagyon olcsó.

APAC = Asia-Pacific
EMEA = Europe Middle-East

A többit Neked kell kitalálni.


kedd ápr. 06, 2010 11:21
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 23, 2007 6:30
Hozzászólások: 72
Hozzászólás 
maaniac írta:
új sw verzió e51-re: 410.34.001 v5 (APAC) & (EMEA)
itt ellenőrizhetitek: http://www.blue-nokia.com/index02.html

SW improvements and corrections:
Call stability improvement
Improvements in mailbox handling


Ezek közül melyiket érdemes feltenni ? RM-244 vagy RM-426 ? APAC vagy EMEA ?


kedd ápr. 06, 2010 8:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 25, 2004 19:01
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Macika írta:
Mert T-mobilos a készüléked.
Arra a lokalizációra nicns frissebb a közel 1 éves 300-asnál...

Tudom. Inkább csak jelezni akartam a helyzetet (miután meggyőződtem arról, amit sejtettem) Nem tudom, mennyivel járnék jobban a 410-essel vagy akár a 400-assal, mint a jelenlegivel. Max akkor vetődnék rá, ha olyan lenne az ígéretek közt, hogy ingyen telefonálás, az 1 nap helyett 1 hét akksi kapacitás, automatikus WPA-hack :lol:


kedd ápr. 06, 2010 6:45
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Dexter68 írta:
maaniac írta:
új sw verzió e51-re: 410.34.001 v5 (APAC) & (EMEA)
itt ellenőrizhetitek: http://www.blue-nokia.com/index02.html

SW improvements and corrections:
Call stability improvement
Improvements in mailbox handling


Én itt ellenőriztem, és ez a válasz:
Latest available software for Nokia E51, product code 0559479
Version: 300.34.56
Mert T-mobilos a készüléked.
Arra a lokalizációra nicns frissebb a közel 1 éves 300-asnál...


hétf. ápr. 05, 2010 20:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 25, 2004 19:01
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
maaniac írta:
új sw verzió e51-re: 410.34.001 v5 (APAC) & (EMEA)
itt ellenőrizhetitek: http://www.blue-nokia.com/index02.html

SW improvements and corrections:
Call stability improvement
Improvements in mailbox handling


Én itt ellenőriztem, és ez a válasz:
Latest available software for Nokia E51, product code 0559479
Version: 300.34.56


hétf. ápr. 05, 2010 20:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Ott nincsenek főzött ROMok


hétf. ápr. 05, 2010 10:45
Profil ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 03, 2005 18:51
Hozzászólások: 143
Tartózkodási hely: Tirpákia
Hozzászólás 
maaniac írta:
új sw verzió e51-re: 410.34.001 v5 (APAC) & (EMEA)
itt ellenőrizhetitek: http://www.blue-nokia.com/index02.html

SW improvements and corrections:
Call stability improvement
Improvements in mailbox handling

Ez ilyen "főzött ROM"?


hétf. ápr. 05, 2010 10:35
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 20, 2009 11:30
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Szlovákia
Hozzászólás 
új sw verzió e51-re: 410.34.001 v5 (APAC) & (EMEA)
itt ellenőrizhetitek: http://www.blue-nokia.com/index02.html

SW improvements and corrections:
Call stability improvement
Improvements in mailbox handling


szomb. ápr. 03, 2010 18:42
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 11:33
Hozzászólások: 2
Hozzászólás szét **** az ideg...
2 éve vettem,
egyik reggelre se kép se hang semmire nem reagált.
szervizben software frissités és új aksit tettek bele. /ezt mondták/
rakom bele a sim kártyát indítanám semmi, nem reagál.
szervizeke azt mondták előtte való nap minden rendben volt vele.
még a töltőre sem reagál, semmi.

mi lehet vele?
tipp?

előre is köszi a segítséget!


szer. márc. 24, 2010 11:38
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 20, 2009 11:30
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Szlovákia
Hozzászólás 
weekendfm írta:
Maaniac: köszönöm én is a részletes magyar leírást ! Ha lesz egy kis időm lehet,hogy nekilátok. Az uj softtal sajnos sokat fagy a telefon hívások fogadásakor. Remélem nem lesz rosszabb mint most. :)
E51-re nem írnak olyan softokat mint mondjuk mostanában 5800 -ra ?
Sok egyéni "fejlesztő" tesz ki mostanában módosított softokat.

Nagyon szívesen mindenkinek :D

nekem még 1x sem fagyott
eddig az e51 softját nemlehetett módosítani...a NokiaCooker BETA 0.4 már kicsomagolja(a v06 és 01U fájlokat) és lehet módosítgatni de a visszacsomagolás nembiztos h tökéletes...próbálni még nem próbáltam mivel időm is kevés és nem is nagyon értek hozzá, de ha jutnék vmire arról tudni fogtok :lol:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maaniac szer. márc. 24, 2010 21:58-kor.



kedd márc. 23, 2010 22:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 23, 2007 6:30
Hozzászólások: 72
Hozzászólás 
Maaniac: köszönöm én is a részletes magyar leírást ! Ha lesz egy kis időm lehet,hogy nekilátok. Az uj softtal sajnos sokat fagy a telefon hívások fogadásakor. Remélem nem lesz rosszabb mint most. :)
E51-re nem írnak olyan softokat mint mondjuk mostanában 5800 -ra ?
Sok egyéni "fejlesztő" tesz ki mostanában módosított softokat.


kedd márc. 23, 2010 8:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 03, 2005 18:51
Hozzászólások: 143
Tartózkodási hely: Tirpákia
Hozzászólás 
maaniac írta:
Nokia E51 Firmware V400.34 Is Hacked By PNHT


Hát ha már más nem, akkor én megköszönöm a többiek nevében is! :rulez:


kedd márc. 23, 2010 0:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 20, 2009 11:30
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Szlovákia
Hozzászólás 
Nokia E51 Firmware V400.34 Is Hacked By PNHT


1. töltsd le a product kódodnak megfelelő sw-t és másold a "C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-244\" mappába(nálam ez a "C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-244\" mappa)
Navifirmel

Kép

2. töltsd le a módosított fájlt és másold a "C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-244\" mappába(nálam ez a "C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-244\" mappa), az ottlévő fájlt írd felül (kivéve ha phoenixel flashelsz)

3. flasheld a telefont phoenixel vagy jafal

phoenix
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

tallózd be a gépről a módosított fájlt

Kép
jaf
Kép
Kép

ezután a C:\RP_Patches.zipből az open4all patchet másold az E:\Patches mappába és rompatcherban aktiváld
a patch nemindul automatikusan ezért érdemes feltenni a Rompatcher plus 2.3-at

Kép


pén. márc. 19, 2010 1:25
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 23, 2007 6:30
Hozzászólások: 72
Hozzászólás 
maaniac írta:
hungazsi írta:
:shock: Nem tűnik se rövidnek, se kockázatmentesnek. http://www.symtech-forum.com/showthread.php?t=3226

már kivan próbálva szal annyira nagy kockázat nincs :roll:, miközben csinálod nemtűnik hosszúnak :P


Esetleg egy részletes magyar leírás nincs valakinek erről a módszerről ???


szer. márc. 17, 2010 8:16
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. okt. 20, 2008 8:52
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Szuper! Köszönöm!


vas. márc. 14, 2010 21:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 03, 2005 18:51
Hozzászólások: 143
Tartózkodási hely: Tirpákia
Hozzászólás 
pleti írta:
Tud esetleg valaki valami okos megoldást online tv adás megjelenítésére? Eddig csak a Skyfire jelenítette meg a videót, de ott meg nem találtam meg, hogy hol kell a képernyőt elforgatni.


Skyfire+ http://www.nokiaprogramok.hu/modules.php?name=letoltesek&op=show&id=27752(nem próbáltam, kell hozzá hack),

vagy Spbtv,

vagy én a hírtv-t tudtam nézni coreplayerrel, ugyan megszűnt, de biztos van még olyan amelyik ilyen formátumban sugározza.


vas. márc. 14, 2010 18:43
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2544 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 51  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség