Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 27, 2024 11:26



Hozzászólás a témához  [ 2544 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51  Következő
Nokia E51 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Megvettem.

Egy dolog zavar:

Fém az eleje, fém a hátulja, de a műanyag keret úgy nyikorog, mint egy filléres low-end telefonon. Ugyanezen a kereten lévő gombok a minőségérzet teljes mellőzésével működnek... Például a bekapcsoló gomb is...

Ezt az egy pontot el...ták rendesen a telefonon...


csüt. feb. 07, 2008 20:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jan. 20, 2006 11:17
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Bp. Nokia E52 RM-469 033.002 Kingmax 4GB microSD Class 6. 2009.09.15
Hozzászólás 
KrE írta:
Apooca írta:
Hard reset...
Toltsd fel, memory karit ki, kikapcsolt allapotban tartsd nyomva a csillag,zold,3-as gombokat, majd a 3.kezedel kapcsold be mikozben ezeket nyomva tartod, addig mig az ido allitas lehetosege be nem jon...

Na, megcsináltam, most már csak akkor csinálja, ha bevan kapcsolva az ikon animáció. THX :)[/quote]
Akkor még egyet neki! :lol:

Amúgy van egyszerűbb módja is a nullázásnak, a *#7370# :wink:[/quote]

jajajaj ismerem... de abban nem bizok:))))


csüt. feb. 07, 2008 19:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Apooca írta:
Hard reset...
Toltsd fel, memory karit ki, kikapcsolt allapotban tartsd nyomva a csillag,zold,3-as gombokat, majd a 3.kezedel kapcsold be mikozben ezeket nyomva tartod, addig mig az ido allitas lehetosege be nem jon...[/quote]
Na, megcsináltam, most már csak akkor csinálja, ha bevan kapcsolva az ikon animáció. THX :)[/quote]
Akkor még egyet neki! :lol:

Amúgy van egyszerűbb módja is a nullázásnak, a *#7370# :wink:


csüt. feb. 07, 2008 18:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 74
Hozzászólás 
[/quote]Hard reset...
Toltsd fel, memory karit ki, kikapcsolt allapotban tartsd nyomva a csillag,zold,3-as gombokat, majd a 3.kezedel kapcsold be mikozben ezeket nyomva tartod, addig mig az ido allitas lehetosege be nem jon...[/quote]
Na, megcsináltam, most már csak akkor csinálja, ha bevan kapcsolva az ikon animáció. THX :)


csüt. feb. 07, 2008 15:10
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 74
Hozzászólás 
Atos írta:
Apooca írta:
Én nem tettem még fel semmit +-ba

Ezt először úgy olvastam, hogy "... ba+"! :oops: :lol:

Rossz az aki rosszra gondol :P


csüt. feb. 07, 2008 13:41
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 13:49
Hozzászólások: 342
Hozzászólás 
Apooca írta:
Én nem tettem még fel semmit +-ba

Ezt először úgy olvastam, hogy "... ba+"! :oops: :lol:


csüt. feb. 07, 2008 13:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jan. 20, 2006 11:17
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Bp. Nokia E52 RM-469 033.002 Kingmax 4GB microSD Class 6. 2009.09.15
Hozzászólás 
Apooca írta:
Advent írta:
Apooca írta:
Más. Megnyomom a menü gombot, azaz belépek a menübe, akkor az az ikon amin éppen vagyok nem látszódik, csak ha valamilyen irányban ellépek onnan. Onnantól minden rendben. Másnál is így van? nem nagy hond, csak furcsa.


Nalam volt ilyen... az elejen egy rakat temat raktam fel es utanna tortent... majd le szedtem oket mind es volt egy hard reset, azota nem csinalja:)

ja es gyari fuggetlen...
PC: 0554359: RM-244 CTR EURO3 Hu/Cze/Slo/Po Sl SILVER

Én nem tettem még fel semmit +-ba


Hard reset...
Toltsd fel, memory karit ki, kikapcsolt allapotban tartsd nyomva a csillag,zold,3-as gombokat, majd a 3.kezedel kapcsold be mikozben ezeket nyomva tartod, addig mig az ido allitas lehetosege be nem jon...


csüt. feb. 07, 2008 11:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 74
Hozzászólás 
Advent írta:
Apooca írta:
Más. Megnyomom a menü gombot, azaz belépek a menübe, akkor az az ikon amin éppen vagyok nem látszódik, csak ha valamilyen irányban ellépek onnan. Onnantól minden rendben. Másnál is így van? nem nagy hond, csak furcsa.


Nalam volt ilyen... az elejen egy rakat temat raktam fel es utanna tortent... majd le szedtem oket mind es volt egy hard reset, azota nem csinalja:)

ja es gyari fuggetlen...
PC: 0554359: RM-244 CTR EURO3 Hu/Cze/Slo/Po Sl SILVER

Én nem tettem még fel semmit +-ba


csüt. feb. 07, 2008 11:03
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jan. 20, 2006 11:17
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Bp. Nokia E52 RM-469 033.002 Kingmax 4GB microSD Class 6. 2009.09.15
Hozzászólás 
Apooca írta:
Más. Megnyomom a menü gombot, azaz belépek a menübe, akkor az az ikon amin éppen vagyok nem látszódik, csak ha valamilyen irányban ellépek onnan. Onnantól minden rendben. Másnál is így van? nem nagy hond, csak furcsa.


Nalam volt ilyen... az elejen egy rakat temat raktam fel es utanna tortent... majd le szedtem oket mind es volt egy hard reset, azota nem csinalja:)

ja es gyari fuggetlen...
PC: 0554359: RM-244 CTR EURO3 Hu/Cze/Slo/Po Sl SILVER


csüt. feb. 07, 2008 10:35
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 74
Hozzászólás 
Nincs ikonanimáció bekapcsolva
Független, 2 év Nokia garos.
100.34.20
29-09-2007
RM-244


csüt. feb. 07, 2008 10:15
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Apooca írta:
Más. Megnyomom a menü gombot, azaz belépek a menübe, akkor az az ikon amin éppen vagyok nem látszódik, csak ha valamilyen irányban ellépek onnan. Onnantól minden rendben. Másnál is így van? nem nagy hond, csak furcsa.

Egyre furcsább hibajelenségeket produkál ez a készülék... :shock:


csüt. feb. 07, 2008 9:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 13:49
Hozzászólások: 342
Hozzászólás 
Apooca írta:
Más. Megnyomom a menü gombot, azaz belépek a menübe, akkor az az ikon amin éppen vagyok nem látszódik, csak ha valamilyen irányban ellépek onnan. Onnantól minden rendben. Másnál is így van? nem nagy hond, csak furcsa.

Ez nagyon nem normális!
Milyen telefonod van? Szolgáltatós vagy független?
FW verziószám (*#0000#)?


csüt. feb. 07, 2008 9:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 79
Hozzászólás 
Apooca írta:
Más. Megnyomom a menü gombot, azaz belépek a menübe, akkor az az ikon amin éppen vagyok nem látszódik, csak ha valamilyen irányban ellépek onnan. Onnantól minden rendben. Másnál is így van? nem nagy hond, csak furcsa.


Kapcsold ki az ikonanimációt és jó lesz!
Legalábbis valószínüleg.
Mondjuk nálam nincs gond akkor sem ha be van kapcsolva, de más már irt erről a problémáról. Persze másnak meg azzal nincs gondja amivel nekem (naptárjegyzetek kiirása az aktiv készenlétbe).

Jöhetne már egy úgy szoft!


csüt. feb. 07, 2008 9:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 74
Hozzászólás 
Más. Megnyomom a menü gombot, azaz belépek a menübe, akkor az az ikon amin éppen vagyok nem látszódik, csak ha valamilyen irányban ellépek onnan. Onnantól minden rendben. Másnál is így van? nem nagy hond, csak furcsa.


csüt. feb. 07, 2008 9:26
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 74
Hozzászólás 
cbr900rr írta:
Apooca írta:
Nokia Phone Browserben nem jelennek meg az "N" betűs nevek.
Ez normális????


Szerintem nem!
Nekem megjelennek.

Közben töltöttem le frissítést is, azzal sem. Tehát mégegyszer, a telefonomban minden rendben, de a Nokia Phone Browserben, az összes "n"-el kezdődő névnél csak a telefonszám látszódik. Ha ráklikkelek kétszer, a kinyitott névjegyben látszódik a név.


szer. feb. 06, 2008 16:18
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
dzsoltike írta:
Apooca írta:
Darth Smoke írta:
Én is megvettem, az Árkád MM-ban, szintén 69.990 Ft-ért. Gyönyörű fekete vadállat... 8)

(Smoke)

Én direkt felhívtam a Pólusban lévőt, mert jobban útba esett volna, és valami 84 ezer körüli összeget mondtak.

Tegnap este a Lurdyban a Photo Hall üzlet elé kirakott szórólap-tartóról leemeltem egyet és abban 69.900,- az ára, amint arról pár sorral feljebb már volt szó.
Két méterrel beljebb a vitrinben a telefon mellett már 72,0 vagy 72,9 áll a cetlin (hogy melyik, arra nem emlékszem pontosan) :lol:
Mivel voltak vevők is, így nem vártam ki a sorom hogy megtudjam mi is az igazság 8)

A net is tele van Photo Hall bannerekkel, amiken 69.990 az ára.


szer. feb. 06, 2008 15:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 102
Hozzászólás 
Apooca írta:
Darth Smoke írta:
Én is megvettem, az Árkád MM-ban, szintén 69.990 Ft-ért. Gyönyörű fekete vadállat... 8)

(Smoke)

Én direkt felhívtam a Pólusban lévőt, mert jobban útba esett volna, és valami 84 ezer körüli összeget mondtak.

Tegnap este a Lurdyban a Photo Hall üzlet elé kirakott szórólap-tartóról leemeltem egyet és abban 69.900,- az ára, amint arról pár sorral feljebb már volt szó.
Két méterrel beljebb a vitrinben a telefon mellett már 72,0 vagy 72,9 áll a cetlin (hogy melyik, arra nem emlékszem pontosan) :lol:
Mivel voltak vevők is, így nem vártam ki a sorom hogy megtudjam mi is az igazság 8)


szer. feb. 06, 2008 15:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 79
Hozzászólás 
Apooca írta:
Nokia Phone Browserben nem jelennek meg az "N" betűs nevek.
Ez normális????


Szerintem nem!
Nekem megjelennek.


szer. feb. 06, 2008 13:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 74
Hozzászólás 
Nokia Phone Browserben nem jelennek meg az "N" betűs nevek.
Ez normális????


szer. feb. 06, 2008 10:01
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 74
Hozzászólás 
scorpeeon írta:
Apooca írta:
scorpeeon írta:
Apooca: Természetesen ha nem bontatlan, azt látod, és akkor nem veszed meg...

No megvettem, a fent említett helyen. A maszekokról annyit, hogy pár ezerrel ugyan adták volna olcsóbban, de 0% ÁFA tartalommal.
Gyorsbolt árgarancia semmit nem ér, 3 perc múlva megjött a válasz, hogy nem tudnak versenyezni ekkora cégekkel :)

Mármint melyik maszek adta volna 0%-os áfa tartalommal? Vmelyik amelyiket én írtam? Mert 70k-ért akárhol megkapni, akármelyik gsm boltban olcsóbb 2-3-4-5ezerrel.

Hogy őszinte legyek, azokat nem hívtam, mert nem esnek sehogy útba, és megállni sem túl egyszerű a környéken. 8 boltot hívtam fel, vagy olvastam el figyelmesen a neten, mindenhol 0% ÁFA-t mondtak, láttam...


szer. feb. 06, 2008 9:18
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 74
Hozzászólás 
Darth Smoke írta:
Én is megvettem, az Árkád MM-ban, szintén 69.990 Ft-ért. Gyönyörű fekete vadállat... 8)

(Smoke)

Én direkt felhívtam a Pólusban lévőt, mert jobban útba esett volna, és valami 84 ezer körüli összeget mondtak.


szer. feb. 06, 2008 9:15
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
Apooca írta:
scorpeeon írta:
Apooca: Természetesen ha nem bontatlan, azt látod, és akkor nem veszed meg...

No megvettem, a fent említett helyen. A maszekokról annyit, hogy pár ezerrel ugyan adták volna olcsóbban, de 0% ÁFA tartalommal.
Gyorsbolt árgarancia semmit nem ér, 3 perc múlva megjött a válasz, hogy nem tudnak versenyezni ekkora cégekkel :)

Mármint melyik maszek adta volna 0%-os áfa tartalommal? Vmelyik amelyiket én írtam? Mert 70k-ért akárhol megkapni, akármelyik gsm boltban olcsóbb 2-3-4-5ezerrel.


kedd feb. 05, 2008 21:13
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 739
Tartózkodási hely: La Hongrie
Hozzászólás 
Én is megvettem, az Árkád MM-ban, szintén 69.990 Ft-ért. Gyönyörű fekete vadállat... 8)

(Smoke)


kedd feb. 05, 2008 20:42
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 74
Hozzászólás 
scorpeeon írta:
Apooca: Természetesen ha nem bontatlan, azt látod, és akkor nem veszed meg...

No megvettem, a fent említett helyen. A maszekokról annyit, hogy pár ezerrel ugyan adták volna olcsóbban, de 0% ÁFA tartalommal.
Gyorsbolt árgarancia semmit nem ér, 3 perc múlva megjött a válasz, hogy nem tudnak versenyezni ekkora cégekkel :)


kedd feb. 05, 2008 19:43
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
Apooca: Természetesen ha nem bontatlan, azt látod, és akkor nem veszed meg...


kedd feb. 05, 2008 14:17
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 79
Hozzászólás 
Alejandro írta:
cbr900rr írta:
Az én problémámra senki sem tud megoldást? Másnál jól müködik ez a funkció?


Kipróbáltam Neked. Felvettem új találkozót, emlékeztetőt, évfordulót és teendőt is a mai napra.
Az aktív készenlétben minden megjelent.

Az első három egy blokkban, a teendő pedig egy külön blokkban jelent meg.
Emiatt, elképzelhető, hogy mégis valami beállítási problémád lehet...

Azt is kipróbáltam, hogy az Aktív készenlét beépülő moduljai közül kivettem a Szervezőt. Ilyenkor nekem sem jelentek meg a naptári bejegyzések...


Kösz szépen!
Akkor nem tudom mi lehet az ami nincs jol beállítva. Nemértem. Semmit nem állítok át csak a dátumot vissza egy, vagy két évvel és máris kiirja nekem is. Ha viszont a mai dátumra visszaállok akkor már nem. Lehet megkérdezem egy szervizben ha pesten járok.


kedd feb. 05, 2008 13:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 91
Hozzászólás 
cbr900rr írta:
Az én problémámra senki sem tud megoldást? Másnál jól müködik ez a funkció?


Kipróbáltam Neked. Felvettem új találkozót, emlékeztetőt, évfordulót és teendőt is a mai napra.
Az aktív készenlétben minden megjelent.

Az első három egy blokkban, a teendő pedig egy külön blokkban jelent meg.
Emiatt, elképzelhető, hogy mégis valami beállítási problémád lehet...

Azt is kipróbáltam, hogy az Aktív készenlét beépülő moduljai közül kivettem a Szervezőt. Ilyenkor nekem sem jelentek meg a naptári bejegyzések...


kedd feb. 05, 2008 12:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 74
Hozzászólás 
scorpeeon írta:
Apooca írta:
Elnézést minden tisztességes maszek GSM-estől, de hétvégén voltam pár helyen... Szóval röviden, pár ezer Ft-ért nem kockáztatok....

Én sem szívesen vásárolok egy ismeretlen boltban párezer ft különbség miatt, viszont sztem nagy kockázat nem lehet, ha zsír új, bontatlan a cucc ,rendes számlát adnak és 2 év rendes nokia garanciát. Én egy nagy boltban sem bíznék meg jobban, ott is vannak susmusok azért.

Lehet hogy igazad van, de a hétvégi tapasztalataim szerint pont nem original csomagokat tettek elém, mondván, már páran megnézték, és nem kellett nekik, másik, nem 20 % ÁFÁ-s számlát szerettek volna adni, hanem 0%-osat.....
Mittudom én mit bindzsiztek már a telefonba, és cseszhetem a gyári garanciámat, ha a szervizben azzal kezdik mondjuk, hogy már szétvolt szedve. Persze igazad van, nagyobb boltokban is lehet ilyen, de valahogy kevésbé hiszem, hogy ott áll neki valaki szerelgetni...


kedd feb. 05, 2008 9:47
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 79
Hozzászólás 
Az én problémámra senki sem tud megoldást? Másnál jól müködik ez a funkció?


hétf. feb. 04, 2008 23:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
Apooca írta:
Elnézést minden tisztességes maszek GSM-estől, de hétvégén voltam pár helyen... Szóval röviden, pár ezer Ft-ért nem kockáztatok....

Én sem szívesen vásárolok egy ismeretlen boltban párezer ft különbség miatt, viszont sztem nagy kockázat nem lehet, ha zsír új, bontatlan a cucc ,rendes számlát adnak és 2 év rendes nokia garanciát. Én egy nagy boltban sem bíznék meg jobban, ott is vannak susmusok azért.


hétf. feb. 04, 2008 23:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 74
Hozzászólás 
Elnézést minden tisztességes maszek GSM-estől, de hétvégén voltam pár helyen... Szóval röviden, pár ezer Ft-ért nem kockáztatok....


hétf. feb. 04, 2008 21:00
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
Apooca írta:
Sziasztok!
Photo Hall-ban 69.900,-a készülék, tud valaki ennél olcsóbban nem zugGSM-ből, Nokia garanciával esetleg?

Hali. Pont most nézegetem én is, ilyen telót szeretnék a közeljövőben, ezeket találtam:
http://mgsm.hu/index.php?menu_=info&uj=1&gyarto_=Nokia&tipus=E51&ti_id=2188
Itt 67k-ért látom. Ennél olcsóbbat még nemnagyon találtam.
Illetve van még egy:
http://www.partnerogsm.shp.hu/hpc/web.php?azonosito=partnerogsm&oldalkod=1136303843
Itt elméletileg 65k 2év nokia garival.


hétf. feb. 04, 2008 20:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 74
Hozzászólás 
Sziasztok!
Photo Hall-ban 69.900,-a készülék, tud valaki ennél olcsóbban nem zugGSM-ből, Nokia garanciával esetleg?


hétf. feb. 04, 2008 19:27
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 79
Hozzászólás 
Atos írta:
cbr900rr írta:
Kérdésem a következő: szeretném ha a telefonom kiirná aktív készenlétbe az adott napra beírt "emlékeztetőt", "találkozót", "évfordulót"....

Eszközök/Beállítások/Általános/Testreszabás/Készenléti állapot/Aktív k.lét beépülő mod./Szervező ;)


Hát igen!
Ez is be van pipálva, és mégsem jó!!!
Valami más ötlet?


hétf. feb. 04, 2008 11:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 13:49
Hozzászólások: 342
Hozzászólás 
cbr900rr írta:
Kérdésem a következő: szeretném ha a telefonom kiirná aktív készenlétbe az adott napra beírt "emlékeztetőt", "találkozót", "évfordulót"....

Eszközök/Beállítások/Általános/Testreszabás/Készenléti állapot/Aktív k.lét beépülő mod./Szervező ;)


hétf. feb. 04, 2008 11:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 79
Hozzászólás 
Helló!

Kérdésem a következő: szeretném ha a telefonom kiirná aktív készenlétbe az adott napra beírt "emlékeztetőt", "találkozót", "évfordulót". De ezt nem teszi meg. Csak a "teendőket" irja ki az aktív készenlét sorába. Miért? Ha a dátumot visszaálítom pl. egy évvel akkor kiirja hogy "Mára nincs naptárjegyzet", ha visszaállítom a mai dátumra akkor meg nem irja már ki, ha van jegyzet. ha nincs.
Tudtok ebben segíteni, megoldást adni?


hétf. feb. 04, 2008 10:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 485
Hozzászólás 
.
Mostanában gondolkoztam a telcsim lecserélésén, és ez a típus is szóba jött.
Aztán egyszer hirtelen nagyon elment a kedvem tőle.

Hogy miért?
Mert az SAR értéke több, mint a duplája a jelenlegi telcsiménél, azaz 1.40 W/kg.
Ez az érték még a többi NOKIA telcsi sugárzási értéke mellet is kimagaslóan magas.

Lehet, hogy hülyén hangzik, de nekem ez is számít, méghozzá nem is keveset.
Úgyhogy ugrott a csere, várok majd egy hasonló, de "egészség barátabb" telcsire.


pén. feb. 01, 2008 8:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 13:49
Hozzászólások: 342
Hozzászólás 
Winston_Wolf írta:
Tehát fel lehet venni a beszélgetést, anélkül hogy belecsipogna...

Kipróbáltam. Felvételnél halkan pittyen (csak sejtem, hogy ezt a másik fél is hallja, mert az ügyfélszolgálatot hívtam :)), viszont lejátszásnál nem hallani a pittyenést.
Ja és hosszan kell nyomvatartani a gombot, hogy elinduljon a hangrögzítő és utána még meg kell nyomni a navi gombot hogy el is kezdje a felvételt.


csüt. jan. 31, 2008 15:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!

Valaki akinek van E51-e ellenőrizze már le legyen szives az alábbi infót, mert az olasztudásom kissé megkopott...

Szóval a lényeg, hogy egy olasz fórumon az egyik digó azt írta, hogy ha beszéd közben megnyomja a telefon bal oldalán lévő gombot, akkor a hangrögzítő elindul és mindkét fél hangja hallható a felvételen. Tehát fel lehet venni a beszélgetést, anélkül hogy belecsipogna.


Előre is köszönöm!


csüt. jan. 31, 2008 14:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Azt nem tudom, a mostani symbianok milyenek ilyen szempontból, de régebbieknél azért össze lehetett hozni azt az állapotot, amit csak box tud rendberakni. Pl. 7650, de asszem újab modelleket is meg lehetett fektetni annyira.


szer. jan. 30, 2008 18:04
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
pampika írta:
Symbianos rendszeren viszont az utólag telepített progik eléggé bele tudnak kavarni a rendszer lelkivilágába, és van, hogy csak box tudja helyrehozni a gondot.


azért olyan még nem volt, hogy a "zöld"+"3"+"*"+"bekapcs" ne tudott volna rendbehozni bármilyen telepített program okozta "halált"


szer. jan. 30, 2008 14:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Azért újdonság, mert nemrég kezdték el belerakni az S60-as nokiákba az automata bill.zárt. Eddig nem volt ;)

És ugyancsak itt van a nagy eltérés, mert egy S40-es telót nem igazán tudsz hazavágni utólag telepített progikkal, mert csak javát tudnak futtatni, az meg virtuális gépen fut, vagyis ha behal, simán lelövi az oprendszer és el van intézve.
Symbianos rendszeren viszont az utólag telepített progik eléggé bele tudnak kavarni a rendszer lelkivilágába, és van, hogy csak box tudja helyrehozni a gondot. Ez egy elég nagy különbség ;)


hétf. jan. 28, 2008 18:44
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. jan. 10, 2007 13:22
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Kiskőrös
Hozzászólás 
Alejandro az automatikus billenytyűzár már 6230-ben is benne volt! Lator nem igaz h nem tudják hogy hol gyártották, akksi alatt bele van irva! Jah és nem tudom h mért lenne 6230i után nagy váltás? :O Én is igy váltottam és még magyar nyelvű utmutatot se kaptam hozzá, de 1-2 nap alatt megtanultam mindent! Én főleg Wlan miatt vettem és teljesen bevállt, minden nap netezek, msn, skyep-ozok vele és hibátlanul működik! Nekem az eddigi 3 hét alatt nagyon bevállt! Ez meg hülyeség h fél évet vársz vele mire megveszed, ha te kibirod akkorj várj addig!


hétf. jan. 28, 2008 15:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 164
Hozzászólás 
Sziasztok!
Köszönöm a reagálásokat.

"miért nem kérdeztél meg tőlük mindent, amire kiváncsi voltál?
(szerintem azért ennyi az ár, mert már egyszer eladták, csak visszavették 1-2 napon belül... ja egyébként független? meg lehet nézni rajta a beszélgetési időt)"


Foki!
Megkérdeztem mindent, amire kíváncsi voltam. Azt állította az ember, hogy 0 perces fekete.
Ugyanazokkal a tartozékokkal adják, mintha a Nokia-nál venném.
A garanciát ők adják (1 év) - ez nem annyira tetszik.
Azt pedig, hogy milyen gyártmány (Finn, vagy egyéb) nem tudta/akarta megmondani.
Mondtam, hogy hétfőn visszahívom, addig nézzen utána.

"egyébként egy 6230i után picit nem lesz nagy változás?"

Mire gondolsz? Esetleg vegyek S40-est és utána S60-at?

"Azt a 6230i-t arra írtad, hogy lehet, hogy azt veszel E51 helyett?? Mert azt nagyon gyorsan felejtsd el szerintem! Ez a telefon a legjobb vétel mostanság."
Atos!
Dehogy. A 6230i-t cserélném erre. A GSMLine egyébként tényleg elég gáz cég. Mégis nagyon megy nekik valamiért.

Üdv: L


vas. jan. 27, 2008 15:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 13:49
Hozzászólások: 342
Hozzászólás 
Lator írta:
Bár ott az aproneten a GSMLine...
...
Lehet, hogy marad a 6230i :(

A GSMLine-t én is felhívtam, mikor kerestem a telót, de nagyon gázos egy cég. Elég lerázósan beszélt a csávó, ráadásul az apróneten hirdetett ár csak az angol nyelvű, csak töltővel együtt (tehát minden más tartozék nélkül) adott telefonra vonatkozott, a normál kiszerelés egyből jóval drágább lett volna. Ilyen átverős hozzáállás után egyből letettem a náluk történő vásárlásról.
Végül megvettem egy ezressel az ő nagyon olcsó áruknál drágábban egy nagyon kis boltban. Ott egyedül viszi a srác az egész boltot (gondolom ő egyben a tulaj is, így érdekelt abban, hogy korrekt, segítőkész legyen). Zárás után fél órával megvárt, hogy odaérjek, sőt még 2.500-ért adott hozzá egy 1 gigás microSD-t is :). A gariról is meggyőzött, hogy nem csak az ajtóig tart.
Nevet, címet direkt nem írok (így hirtelen most nem is tudnám), de ebből is látszik, hogy csak meg kell találni a jó helyet és ott vásárolni.

Azt a 6230i-t arra írtad, hogy lehet, hogy azt veszel E51 helyett?? Mert azt nagyon gyorsan felejtsd el szerintem! Ez a telefon a legjobb vétel mostanság.


szomb. jan. 26, 2008 16:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
foki írta:
egyébként mostanában jellemző, hogy 1 - másfél hónapon belül van új SW-verzió az NSU-n

És persze mindig van kivétel. Június óta várom, hogy a kedves nokia végre kaidjon uj sw-t a 6290-hez. Már írtam nekik többször, hogy mikor jön új szoft, ötleteket is írtam, amit javítani kéne benne. De eddig a "köszönjük, ..."-ön kívül más választ nem kaptam.
És én is E51-re pályáznék, de pont a fentiek miatt várok még vele kicsit, mert nem szeretnék beleszaladni újra egy olyan telefonba, amit ennyire támogat a gyártó. Én elhiszem, hogy nem lett belőle tömegtelefon (pedig remekül használható), de azért elvárnám, hogy legyen hozzá új soft főleg úgy, hogy lenne mit javítani rajta...


szomb. jan. 26, 2008 13:11
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
Lator írta:
Igazad lehet, nekem is gyanús.
Bár ott az aproneten a GSMLine, akiknek már olyan jól megy, hogy nem tudok telefonra rákeresni úgy, hogy az első 20 találat ne az ő hirdetésüket nyomja ki. Az ö telefonjaik nagy része is a "szürke piacról" valók, de ha sok garis gondjuk lett volna, gondolom már nem üzemelnének.
Szóval számomra a Magyar Nokia garancia nem feltétel, viszont az érvényesíthető garancia igen.
A fent említett céget viszont nem ismerem, de több mint 10ezer Ft-tal olcsóbb a készülék, mint máshol. Olyan problémákról hallottam, hogy ázsiai piacra készült a telefon és az itthoni frissítésekkel nem működnek, stb.
Azt egyébként kérdeztem tőlük, hogy milyen gyártmány a telefon, de ezt fejből nem tudta, vagy nem akarta tudni. Abban maradtunk, ha hétfőig megnézi és Finn, akkor lehet róla szó, ha valami más akkor nem kell.

Lehet, hogy marad a 6230i :(


"ázsiai piacra készült a telefon és az :?: itthoni frissítésekkel :?: nem működnek" ilyen dolgokról hol lehet hallani :?: amíg a PC átírás és egy NSU-s SW update nem segít... ott már másrol van szó...
különben a "sufni GSM"-ben való vásárlás az csak egy lehetőség... van belőlük 500 a városban... fel lehet hívni mindet... el lehet menni az összes boltba és kiválasztani a legszimpatikusabbat... vagy a hivatalos Nokia márkakereskedések árulják az elérhető készülékeket... (azonban ugye hallottunk és le is írtunk már jó néhány tapasztalatot a hivatalos Nokia jótállásos garancia érvényesítése körülményeit illetően)
a választás a kezünkben!!! :lol: hogy hol veszünk E51-et

egyébként egy 6230i után picit nem lesz nagy változás?


szomb. jan. 26, 2008 11:25
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
asdf_ írta:
Alejandro írta:
Sziasztok!
összefoglalva: van egy szép és jó telefonom, apró és bosszantó hibákkal...

En tovabbra is vallom, hogy egy telefont megvenni a megjelenese utan minimum fel evvel szabad. Addigra talan mar megirtak rendesen hozza a softot is. Hadd ne rajtam betateszteljenek mar... :P


nagy élvezet lehet fél éveket várni egy tipusra, mikor legalább 5 újabb jelenik meg az idő alatt........

kérdés: ma melyik Nokiát kellene megvenni, amelyik igen spéci hibamentes SW-vel rendelkezik... és ugye megvolt a féléve??????

egyébként mostanában jellemző, hogy 1 - másfél hónapon belül van új SW-verzió az NSU-n

de ez nem ezen topic témája


szomb. jan. 26, 2008 10:48
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
Alejandro írta:
Sziasztok!

3 napja van ilyen telefonom, a legfrissebb szoftver van rajta, de mégis van egy pár bosszantó probléma, amire nem tudom a magyarázatot.

1. a rezgő hívásjelzés időnként nem akar működni. úgy tűnik, be van kapcsolva, de mégsem rezeg. kikapcs+bekapcs után minden rendben. még nem tudtam rájönni, hogy milyen események végeredményeként felejt el rezegni...
2. a ceruza gombot lehagyták a nokiás fiúk. a # gomb látja el ezt a funkciót. a gondom az, hogy ha üzenet írása közben nagybetűt szeretnék írni, akkor ugyan átvált nagybetűre, de ezzel együtt beragad a ceruza funkció, és a kurzoz mozgatásakor kijelölés történik. egyszerűen nem tudok rájönni, hogyan tudom kikapcsolni. úgy, kikapcsol a ceruza funkció, ha átváltok másik alkalmazásra, majd vissza, vagy kiválasztom mondjuk a súgót, a menüből. de ez sztem egy picit macerás megoldás...

vannak pozitív dolgok is.
1. hosszú évek fejlesztőmunkájával, kifejlesztették az automatikus billentyűzárat!!!! :!:
2. szintén évek megfeszített munkájával, sikerült leprogramozni, hogy az ébresztést ismétlődve is meg lehessen adni!!!! :!:
3. sajnos a profilokat még mindig nem lehet időzíteni, de legalább azt meg lehet csinálni, hogy ha headset-et csatlakoztatok, akkor átvált más üzemmódra. ez nekem jó, mert ha a bt headset-emet bekapcsolom, akkor nagy valószínűséggel vezetni fogok, a telefont a tartójába teszem, ahol nem jó, ha rezeg. ilyenkor nem kell kézzel átállítanom olyan üzemmódra, ami nem rezeg, hanem automatikusan megteszi nekem.
4. nagyon szépen szólnak a csengőhangok.
5. wlan is nagy ötlet.

vannak még frankó dolgok a telefonban, de a többségük már az E50-ben is benne volt.

összefoglalva: van egy szép és jó telefonom, apró és bosszantó hibákkal...

:?: ha valaki esetleg tudja, hogy miképp tudnám kikapcsolni a ceruza funkciót szövegszerkesztés közben, kérem, dobjon egy post-ot!

köszi!

üdv,
A.


sokminden amit leírtál már egy ideje jelen van a 9-es szériás S60-akon...
E51-re még csak egy SW van, az első... úgyhogy a "legfrissebb" az kicsit :wink:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára foki szomb. jan. 26, 2008 10:49-kor.



szomb. jan. 26, 2008 10:42
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
Lator írta:
Sziasztok!

Ma láttam az aproneten az Anker (zug?) GSM-nél 47900Ft.-ért újat, egy év garival. A garit ők adják. Ismeri valaki a céget? Az ár jó, csak gyanúsan olcsó.
Felhívtam őket, azt hittem elírás, de nem. Mi lehet a hiba?
Én már csak ilyen gyanakvó természet vagyok.
Esetleg nem Finn gyártmány, vagy valami más?


miért nem kérdeztél meg tőlük mindent, amire kiváncsi voltál?
(szerintem azért ennyi az ár, mert már egyszer eladták, csak visszavették 1-2 napon belül... ja egyébként független? meg lehet nézni rajta a beszélgetési időt)


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára foki szomb. jan. 26, 2008 11:01-kor.



szomb. jan. 26, 2008 10:36
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2544 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 26 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség