Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. ápr. 28, 2024 10:38



Hozzászólás a témához  [ 423 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
Mobil internet - TAPASZTALATOK! 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Macika írta:
Ezt most nem Neked...
Azért érdekesek az emberek.
Ha nem megy a mobil-netjük, csak párszáz kilobittel, akkor van anyázás.
Ha - ezt elkerülendő - a szolgáltató korlátozni akarja a kapacitásgyilkos felhasználási módot, akkor van anyázás.
Ha nem hajlandó a szolgáltató milliárdos fejlesztéseket/bővítéseket végezni KIZÁRÓLAG a mobiltelefonhálózat netezés-kapacitásának komoly megnövelésére, akkor van anyázás.
Ha megtenné, de ennek a következménye az áremelés lenne, akkor van anyázás.

Miről is beszélünk???


Arról beszélünk, hogy aki kiáll a sarokra és k.rvának hirdeti magát, az ne csodálkozzon ha rendesen "all inclusive" meg is akarják b.szni.

Azért édekesek a szolgáltatók. A vezetékes net alternatívájaként, azzal egyenrangúnak hirdetik a terméküket, aztán mindent megtesznek, hogy mégse tudd úgy használni (mivel nem is nagyon alkalmas erre, de akkor miért is így hirdetik?). Szóval szvsz az egészet úgy kellene kezdeni, hogy a szolgáltatók nem hirdetnek/állítanak olyat amit (nagyon jól tudják, hogy) nem tudnak teljesíteni.


hétf. nov. 24, 2008 11:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Online (fps, rpg, gyakorlatilag bármilyen mmo) játékra nem igazán alkalmas a mobil net, jókora lag van a nagy válaszidők és késleltetések miatt.


hétf. nov. 24, 2008 11:21
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. nov. 22, 2008 22:16
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Értem!Köszönök minden segítséget, elhatároztammagam,mobil netem nem lesz:D Beköttetem oda is inkább a UPC-t, csak nem nagy sebességgel, jobban járok szerintem:D. Majd onnan jelentkezem amint meglesz (2-3nap) .Mindentköszönök, sziasztok!


vas. nov. 23, 2008 15:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Zsolt001 írta:
Mondjuk a film letöltésről le tudok mondani, online jatekok?msn?mail?forumozgatás? Mondjuk egy 10gb?
Durván akár mondhatjuk is, de ezt tovább "finomítani" látatlanban nagyon nehéz. Inkább csak egyéni megfigyeléssel, tapasztalattal lehet. De szerintem ha a filmjeidről mobilneten teljesen lemondasz, akkor havi 5G forgalomba bele tudsz férni.
Zsolt001 írta:
Másik kérdésem még hogy ők ezt hogy számolják, óránként mennyi az általános adat forgalom?
Nem. Konkrétan megmérik az adatforgalmadat.
Zsolt001 írta:
Érthetem eztúgy hogy 10gb, 2 dvd film?
Ez nyilván attól is függ, hogy ahonnan letöltöd, ott milyen minőségben van meg. Ha DVD minőség, akkor nagyjából igaz, ha mondjuk Divx, akkor lehet sokkal kevesebb. Viszont ha torrenten, meg más, p2p típusú helyről töltöd, akkor bejön a másik korlátozás, amit már jeleztem.
Zsolt001 írta:
online jatekoknál ez mennyi óránként kb.?
ezt nem hiszem hogy mi meg tudnánk becsülni. A játékok biztosan nem visznek full sávszélességet, tehát ott elvileg nem vészes a helyzet, de megint a p2p jelenségre kell utalnom, szerintem a játékok sokszor generálhatnak ilyen típusú kapcsolatot. Msn, mail, fórum nem igényel nagy forgalmat és sávszélességet.
Zsolt001 írta:
Írják h korlátlan, de ez...nem nagyon értem, "normál használat mellettkorlátlan". Naponta körülbelül, olyan max 5 órát lennék gép előtt. Később is kellene mivel heti 2-3 napom nem ithon töltöm majd, szóvalérted..cink egy kicsit.
Ha jól sejtem itt a Voda "meghatározását" idézed. Itt sok hozzászólás született már ebből hogy vajon mit jelenthet a "normál használat", talán leginkább arra gondolhattak hogy "ha nem használsz p2p kapcsolatokat". Ennek sem könnyű a pontos definíciója, de ez már azért legalább nagyjából megfogható.
Zsolt001 írta:
Válaszotok előre is köszönöm! Azt írja a net,hogy a mobil net valahol 7.2mbit/mp vel is tölthet, azaz 25 mb/óra?
Azt írja, de élő ember ilyet kimérni még nem tudott. Reálisan kb. 1-2, max 3 megabitnél többre ne készülj rá. Egyébként ha találnál stabil 7.2 megabites vonalat, akkor az kb. 2.5-3 gigabájt óránként ha nem számoltam rosszul.


vas. nov. 23, 2008 15:22
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
T68m írta:
Macika írta:
Ezt most nem Neked...
Azért érdekesek az emberek.
Ha nem megy a mobil-netjük, csak párszáz kilobittel, akkor van anyázás.
Ha - ezt elkerülendő - a szolgáltató korlátozni akarja a kapacitásgyilkos felhasználási módot, akkor van anyázás.
Ha nem hajlandó a szolgáltató milliárdos fejlesztéseket/bővítéseket végezni KIZÁRÓLAG a mobiltelefonhálózat netezés-kapacitásának komoly megnövelésére, akkor van anyázás.
Ha megtenné, de ennek a következménye az áremelés lenne, akkor van anyázás.

Miről is beszélünk???


mondjuk arról, ha nem 10000000%-os haszonnal dolgozna, mert mondjuk valódi piaci verseny lenne, akkor (talán) fejlesztene is.
Viccelsz?

Nagyjából végeztél számításokat, mekkora a haszonkulcs a mobilinternetnél összehasonlítva az ADSL-lel?

És ha 10000000%-os haszont lehet elérni, akkor Te miért a csigákkal foglalkozol, miért nem mobil internetet szolgáltatsz?


vas. nov. 23, 2008 15:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Macika írta:
Ezt most nem Neked...
Azért érdekesek az emberek.
Ha nem megy a mobil-netjük, csak párszáz kilobittel, akkor van anyázás.
Ha - ezt elkerülendõ - a szolgáltató korlátozni akarja a kapacitásgyilkos felhasználási módot, akkor van anyázás.
Ha nem hajlandó a szolgáltató milliárdos fejlesztéseket/bõvítéseket végezni KIZÁRÓLAG a mobiltelefonhálózat netezés-kapacitásának komoly megnövelésére, akkor van anyázás.
Ha megtenné, de ennek a következménye az áremelés lenne, akkor van anyázás.

Mirõl is beszélünk???


mondjuk arról, ha nem 10000000%-os haszonnal dolgozna, mert mondjuk valódi piaci verseny lenne, akkor (talán) fejlesztene is.


vas. nov. 23, 2008 14:17
Profil Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Zsolt001 írta:
Köszönöm a gyors és elég pontos válaszodat! Szóval akkor mit tegyek?:D Mondjuk a film letöltésről le tudok mondani, online jatekok?msn?mail?forumozgatás? Mondjuk egy 10gb? Másik kérdésem még hogy ők ezt hogy számolják, óránként mennyi az általános adat forgalom? Érthetem eztúgy hogy 10gb, 2 dvd film?:D Mert számomra így ugrik be, online jatekoknál ez mennyi óránként kb.? Írják h korlátlan, de ez...nem nagyon értem, "normál használat mellettkorlátlan". Naponta körülbelül, olyan max 5 órát lennék gép előtt. Később is kellene mivel heti 2-3 napom nem ithon töltöm majd, szóvalérted..cink egy kicsit. Válaszotok előre is köszönöm! Azt írja a net,hogy a mobil net valahol 7.2mbit/mp vel is tölthet, azaz 25 mb/óra? és így számoljam körülbelül ki h hány gb kellene? Vagy hatalmas baromságot mondtam:D Légyszíves gyarapítsátok a tudásom:D
Nézd, itt alapvető félreértés van.

A mobil-internet NEM a letöltésről szól, nem arról KELL szóljon, mnint az ADSL, hogy csutkára tekerve ontsa a bitkígyót 7,2 Mbit/secen. Hiszen élni és élni hagyni KELL, tudni lehet, hogy a cellák kapacitása véges. A MOBILinternetnél a mobilitáson van a hangsúly és nem az interneten, a letöltésen.
A mobilitást kell megfizetni, azt, hogy a FONTOS adatokat, amik nem érnek rá addig, míg drótos kapcsolathoz hozzáfér az ember, azokat elérhesse MINDENKI.
Egy mozifilm letöltése NEM EZ A KATEGÓRIA!!!
Az online játék mondjuk esetleg még belefér, ott nincs akkora adatforgalom, mely megfosztana másokat a neteléréstől.

Ezt most nem Neked...
Azért érdekesek az emberek.
Ha nem megy a mobil-netjük, csak párszáz kilobittel, akkor van anyázás.
Ha - ezt elkerülendő - a szolgáltató korlátozni akarja a kapacitásgyilkos felhasználási módot, akkor van anyázás.
Ha nem hajlandó a szolgáltató milliárdos fejlesztéseket/bővítéseket végezni KIZÁRÓLAG a mobiltelefonhálózat netezés-kapacitásának komoly megnövelésére, akkor van anyázás.
Ha megtenné, de ennek a következménye az áremelés lenne, akkor van anyázás.

Miről is beszélünk???


vas. nov. 23, 2008 13:46
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. nov. 22, 2008 22:16
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Köszönöm a gyors és elég pontos válaszodat! Szóval akkor mit tegyek?:D Mondjuk a film letöltésről le tudok mondani, online jatekok?msn?mail?forumozgatás? Mondjuk egy 10gb? Másik kérdésem még hogy ők ezt hogy számolják, óránként mennyi az általános adat forgalom? Érthetem eztúgy hogy 10gb, 2 dvd film?:D Mert számomra így ugrik be, online jatekoknál ez mennyi óránként kb.? Írják h korlátlan, de ez...nem nagyon értem, "normál használat mellettkorlátlan". Naponta körülbelül, olyan max 5 órát lennék gép előtt. Később is kellene mivel heti 2-3 napom nem ithon töltöm majd, szóvalérted..cink egy kicsit. Válaszotok előre is köszönöm! Azt írja a net,hogy a mobil net valahol 7.2mbit/mp vel is tölthet, azaz 25 mb/óra? és így számoljam körülbelül ki h hány gb kellene? Vagy hatalmas baromságot mondtam:D Légyszíves gyarapítsátok a tudásom:D


vas. nov. 23, 2008 10:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Zsolt001 írta:
...
Biztos lesz más is aki mond majd valamit, szerintem:
Neked nem lesz elég 5GB sem, tehát nagyobbat vagy korlátlant keress, de figyelj rá hogy a p2p-vel kibélelt forgalmat már a Pannon és a Voda is deklaráltan bünteti.
Ha meg tudod előre mondani hogy hol akarod használni, hívd fel mindhárom ügyfélszolgálatot, és utca házszám szintem meg fogják mondani milyen kapcsolatra számíthatsz.
Látatlanban a következő az én összképem: A Voda Bp-n és néhány vidéki városban nyújt 3G-t, máshol csak GPRS, ami a fenti típusú használatra mondhatni hogy azonos azzal hogy nincs. A T ennél vidéken jobb 3G-ben is, és a 3G nélküli helyeken is nagyobb eséllyel van EDGE. Ezzel filmeket nemigen tudsz töltögetni, de lehet hogy játékra még akár alkalmas is lehet. A Pannonról úgy tudom hogy a 3G lefedettsége nagy vonalakban azonos nagyságrendbe esik mint a T, viszont ahol nincs 3G, ott szinte biztosan találsz legalább EDGE-t. Tehát a 2.5G lefedettsége jobb mint a T.

Ha visszaolvasol a fórumban, akkor az az általános vélemény, hogy otthonra, heavy letöltésekre vezetékes netet próbálj keresni, és a mobilnetet a távollétedre "optimalizálva" keress. Ott esetleg érdemes a függőségeden lazítani, legalább a nagy sebességet illetve nagy adatmennyiséget feltétlenül igénylő kapcsolatot próbáld meg inkább otthonra tartogatni, a mobilnetet nem erre találták ki.
Ha így összekombinálod, akár viszonylag nem drágán is kijöhetsz. Ha a teljes forgalmadat a "függőségeddel" együtt is mobilnettel akarod megoldani, nem tudom egyáltalán mi lenne neked a jó választás, de nem valószínű hogy "olcsón" megúszod.

Jó tudom tovább árnyalja a képet hogy 1-2 hónapig vagy ott csak ahova most mentél, ennyi időre (de lehetőleg "azonnaltól") nem tudom hol lehet vezetékes netet kapni...


szomb. nov. 22, 2008 23:38
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. nov. 22, 2008 22:16
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Sziasztok!
Lehet kinevettek de elég alap kérdéseim lennének! Szerintem ittlessz egy két eléggé tájékozott ember aki kisujjábólkirázza akérdéseimre a válaszokat:).
Szóval, mobil netet szeretnék, van laptopom,de otthoni gépem is. Pest megyében Pontosan Dabason lakom( lefedettség miatt íromle) de egyenlőre Szombathelyre költözöm, 1-2hónapra. Viszem a laptopot, minden happy de a net otthon maradt, ezértkellene mobilnet. Elég sokat szoktam internetezni, "félfüggő" lehetek. Online játékok,msn meg iesmik. Ha lehetne 1-2 film, zene leszedése...ienekre használnám a netet /használom is itt még. Mobilnettelezek mennének? Van 1-2-3-5-8-10gb, de fingom sincs h az nekem mireelég.....Sajnos a tudásom ittmegált, hogy tudom megállapítani h milyen netkell nekem?És ti ezekre a területekre vagy egyébként mitajánlanátok T-mobile?Voda ?Pannon? Én a vodat tartom jónak,nekérdezdmiért hallomásból:D.
Válaszotokat előre is köszönöm! :roll:


szomb. nov. 22, 2008 22:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
joc_ írta:
(Mondjuk az élt bennem - lehet hogy rosszul - hogy másik szolgáltatónál mintha lenne 2-3eFt/hó körül 2GB-os csomagja, lehet hogy tévedek, most bevallom lusta vagyok utánanézni.)


Ennek mondjuk én sem néztem utána, a vodás árakat néztem, mert az megy fejből is, A másik kettőnél lehet, hogy 2 GB kerül 2-3e Ft-ba, de tartósan 1 GB alatt még akkor is ez lehet az olcsóbb, főleg hogyha néha nem használod, akkor ugye nincs havidíj...


szer. nov. 19, 2008 12:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
evbalazs írta:
Vitamax instant net ma már elérhető a honlapon is:

http://www.vodafone.hu/microsite/mobili ... t_net.html


Sim-only megoldás nincs? :lol:


hétf. nov. 17, 2008 22:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 15:20
Hozzászólások: 126
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Vitamax instant net ma már elérhető a honlapon is:

http://www.vodafone.hu/microsite/mobili ... t_net.html


hétf. nov. 17, 2008 20:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
joc_ írta:
Igazából nem is világos ilyen árazás mellett melyik "használati kategóriában" éri meg.
Hát, szvsz 1 GB alatt megéri, ugyanis az 1 GB-os csomag 3e, ha kell, ha nem, itt viszont, ha nem használod, akkor nincs havidíj, ha csak keveset használod, pl 1-200 MB, akkor 1e a havidíj...
Tehát, aki nem netfüggő, mint mi itt a forumon, és csak 2-3 naponta felnéz, és elolvassa a leveleit, azoknak tökéletes lehet.
Ebben igazad lehet. Akinek viszonylag egyenletesen 1G alatt van annak tényleg jó lehet. (Mondjuk az élt bennem - lehet hogy rosszul - hogy másik szolgáltatónál mintha lenne 2-3eFt/hó körül 2GB-os csomagja, lehet hogy tévedek, most bevallom lusta vagyok utánanézni.)


vas. nov. 16, 2008 14:49
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
joc_ írta:
Igazából nem is világos ilyen árazás mellett melyik "használati kategóriában" éri meg.


Hát, szvsz 1 GB alatt megéri, ugyanis az 1 GB-os csomag 3e, ha kell, ha nem, itt viszont, ha nem használod, akkor nincs havidíj, ha csak keveset használod, pl 1-200 MB, akkor 1e a havidíj...
Tehát, aki nem netfüggő, mint mi itt a forumon, és csak 2-3 naponta felnéz, és elolvassa a leveleit, azoknak tökéletes lehet.


vas. nov. 16, 2008 14:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Kb 1 hete áruljuk már a csomagot... :wink:
OK
Fenntartom hogy "furcsa" hogy csak egy 3rdparty cikkből lehet értesülni róla, se ÁSZF se weblap nem ismeri.
Meg az árazása miatt szerintem nem nagyon fog elterjedni. Igazából nem is világos ilyen árazás mellett melyik "használati kategóriában" éri meg. Jó, a havi 50MB alatt biztosan, dehát az nagyon vékonyka. A többi használati sáv is nagyon szűk.
Mindenesetre a filozófia nem rossz.


vas. nov. 16, 2008 11:37
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
joc_ írta:
Ezt egy másik topikban olvastam, de mintha az derült volna ki róla, hogy senki nem tud róla hogy ez valóban létezne, sem az ÜFSZ, talán az ÁSZF sem nagyon.


Bár már a másik topicban is írtam róla, hogy létezik, de tessék:

Kép

Kb 1 hete áruljuk már a csomagot... :wink:


vas. nov. 16, 2008 9:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
joc_ írta:
Vizsla írta:
A VitaMAX Instant Net havonta ad neked alapból 50MB-ot. Csak úgy! És attól függően, hogy ezen felül mennyit forgalmaztál, adott sávok átlépése után adott összeget von le az egyenlegedből.
Ezt egy másik topikban olvastam, de mintha az derült volna ki róla, hogy senki nem tud róla hogy ez valóban létezne, sem az ÜFSZ, talán az ÁSZF sem nagyon. Pl. a honlapon most sem találtam meg.
De abban igazad van hogy ez lehet hogy mégis hasonlít valamennyire arra ami Patika igénye. Nagy kérdés hogy helyileg ahol neki kellene, ott milyen 3G lefedettsége van a Vodának.
Meg nekem egy kicsit húzósnak tűnik: 1GB az már 4ezer, 2GB 6 ezer, 5GB 10ezer.
Itt jegyezném meg, hogy mobilinternet esetén eléggé hülyeség a lakosság szerint értékelni a lefedettséget, hiszen ezt az ember tipikusan nem a saját otthonában használja hanem amikor éppen nincs otthon. Majd azt nem mondanám hogy éppen a lakosság szerint inverzben kellene értékelni a lefedettséget. Na jó, persze, túloztam.



Sziasztok,


nekem Gyöngyös, Heves, Berettyóújfalu vonalában kéne. Mind3 helyen egyedül a p jó, a voda hevesen nem, de idén nem is tervezik, a t meg otthon gáz. A fsz en beszélni sem tudunk, a tetőtér egy bizonyos részében meg 3,5 g van. túl közel van a torony, átsugároz felettünk.

üdv
P


vas. nov. 16, 2008 0:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Vizsla írta:
A VitaMAX Instant Net havonta ad neked alapból 50MB-ot. Csak úgy! És attól függően, hogy ezen felül mennyit forgalmaztál, adott sávok átlépése után adott összeget von le az egyenlegedből.
Ezt egy másik topikban olvastam, de mintha az derült volna ki róla, hogy senki nem tud róla hogy ez valóban létezne, sem az ÜFSZ, talán az ÁSZF sem nagyon. Pl. a honlapon most sem találtam meg.
De abban igazad van hogy ez lehet hogy mégis hasonlít valamennyire arra ami Patika igénye. Nagy kérdés hogy helyileg ahol neki kellene, ott milyen 3G lefedettsége van a Vodának.
Meg nekem egy kicsit húzósnak tűnik: 1GB az már 4ezer, 2GB 6 ezer, 5GB 10ezer.
Itt jegyezném meg, hogy mobilinternet esetén eléggé hülyeség a lakosság szerint értékelni a lefedettséget, hiszen ezt az ember tipikusan nem a saját otthonában használja hanem amikor éppen nincs otthon. Majd azt nem mondanám hogy éppen a lakosság szerint inverzben kellene értékelni a lefedettséget. Na jó, persze, túloztam.


szomb. nov. 15, 2008 23:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
A VitaMAX Instant Net havonta ad neked alapból 50MB-ot. Csak úgy! És attól függően, hogy ezen felül mennyit forgalmaztál, adott sávok átlépése után adott összeget von le az egyenlegedből.


szomb. nov. 15, 2008 22:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Patika írta:
Köszi a gyors választ,
de talán 5letnek nem lenne rossz a szolgáltatóknak, hátha....
Félek hogy ez éppen ellentétes az érdekeikkel és a mai tendenciákkal, úgyhogy SZERINTEM ebben még reménykedni sem nagyon érdemes...

Mondhatnám azt is hogy túl sokaknak lenne jó. Mint mondjuk én is, aki nyáron gyakrabban, télen ritkábban használom, amikor elutazom a "fix" helyeimről vidékre. Most kénytelen vagyok megfizetni a szerintem ahhoz képest magas havidíjat, hogy esetleg adott esetben csak 1-2 napot, 1-2száz megabájtra használom. Nyáron havi 10-15 nap, egy-másfél giga elcsúszik.
Nekem pl. a napijegy nagyon drága lenne.
Így több a bevételük...


szomb. nov. 15, 2008 21:40
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
Köszi a gyors választ,
de talán 5letnek nem lenne rossz a szolgáltatóknak, hátha....

üdv

P


szomb. nov. 15, 2008 21:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Patika írta:
Sziasztok,

Lehet, butaságot kérdezek, de létezik ma itthon prepaides adatcsomag vásárlás?
Olyasmire gondoltam, mint a beszélgetéseknél, hogy veszek mondjuk 5000 huf ért beszélgetéset, mondjuk veszek 5 gb ot, s majd lenetezem egy bizonyos, de záros időn belül, de nem egy hónapra gondoltam.
Viszont a csomag ne csak adatforgalomra legyen használható, hanem beszélgetésre is.

kerestem ilyesmit a neten, de nem láttam.

a P - s havert kérdeztem, jövő héten lesz fejtágítás nekik, a karácsonyi "durranásokról", de nem tud ő sem ilyesmiről.

üdv

Patika
Nemigen butaság amit kérdezel, de így nincs.
Prepaidben is mindenhol alapvetően időtartamot vásárolhatsz, többnyire 1-1 hónapot. Kivétel talán a Pannon napijegye, de ott tényleg elég pici a bennfoglalt adatforgalom (a túlfogyasztás pedig drága). Az csak arra való, ha pár, csatolmány nélküli emailt akarsz megnézni egy-egy nap.


szomb. nov. 15, 2008 21:08
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
Sziasztok,

Lehet, butaságot kérdezek, de létezik ma itthon prepaides adatcsomag vásárlás?
Olyasmire gondoltam, mint a beszélgetéseknél, hogy veszek mondjuk 5000 huf ért beszélgetéset, mondjuk veszek 5 gb ot, s majd lenetezem egy bizonyos, de záros időn belül, de nem egy hónapra gondoltam.
Viszont a csomag ne csak adatforgalomra legyen használható, hanem beszélgetésre is.

kerestem ilyesmit a neten, de nem láttam.

a P - s havert kérdeztem, jövő héten lesz fejtágítás nekik, a karácsonyi "durranásokról", de nem tud ő sem ilyesmiről.

üdv

Patika


szomb. nov. 15, 2008 20:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. júl. 21, 2005 11:42
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
Kép

Pécs-Uránváros (tegyük hozzá azért h éjszaka 1-kor) :)


kedd nov. 11, 2008 1:53
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
valaki tudja technikaibb nézőpontból is hogy mit jelent a vodának ez az új reklámja hogy "valódi internet a vodánál a liveon"? ez valami markatingduma vagy üzembeállítottak egy opera minihez hasonló proxy szervert?


pén. okt. 17, 2008 8:49
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. júl. 21, 2005 11:42
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
Nemtudom másnál is előfordult-e a probléma, de nálam mostanában igen gyakran. Pécsett (Uránváros) a voda 3G szolgáltatása egy csomószor akadozik, van úgy h egész nap "ugrál". Így persze a net se működik az E220asommal. Az ügyfélszolgálatot már többször hívtam, de csak a bemagolt sablont szöveget nyomják és h ők semmilyen hálózati hibáról nem tudnak Pécsett, és h valószínű a számítógépemmel van a gond (nevetséges :D ). Hiába magyarázom nekik h mezei 3Gs mobilkészülékkel sem jó a 3G hálózat így valószínű ezzel van gond...kb mintha meg se hallaná, vagy értené h mit mondok, és engem néz hülyének :x . Közben a Connect Lite azt írja ki h a hálózat neve nem elérhető. Nemtom más is találkozott-e hasonló problémával és vmi normális megoldás esetleg létezik-e erre?


csüt. okt. 16, 2008 22:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Nézegetem itt az új tesztet...
Érdekes, hogy a pannonnál nem elérhető a nagyobb feltöltési sebeség? :shock:


szer. okt. 15, 2008 10:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Tegnap az este egyik haveromnál voltam. 10 emeletes házban lakik a 8.-on. A ház tetején és oldalán rengeteg átjátszó van, amik persze nem az épület belsejébe néznek. Ettől eltekintve a T térereje 3G-n fullon van a ház belsejében is.
Amikor indultam lefelé, elindítottam a Fring-et a telefonomon. Amíg fölért a lift, addig be is jelentkezett a Fring. Beléptem a liftbe, becsukódott az ajtó és el is tűnt a 3G. Maradt az EDGE. Indítottam egy hívást, a másik haver fölvette, beszéltünk, EDGE-en. Közben kiértem a házból, megnéztem a kijelzőt és már megint 3G-n volt.
A lényeg a meséből: Korábban azt írtam, hogy nem figyeltem az adatkapcsolatot váltás esetén, de most igen és túlélte. Nem is vettem észre a váltást. De azt nagyon furcsáltam, hogy a liftben nem volt 3G. Persze rádiós viszonyokban nem a legjobb hely a panelház legbelső resze. A lift is acélból van, így az is árnyékol...
Ha legközelebb arra járok, akkor megint figyelni fogom. :wink:


kedd okt. 07, 2008 6:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 384
Hozzászólás 
Macika írta:
T68m írta:
"Megállapítottuk, hogy nem a T-Mobile hálózatában van a hiba"!!!
Nos igen, szövegértés...


Ezzel jól beégtem....:oops:
A kapkodás ide vezet...


hétf. okt. 06, 2008 19:13
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
T68m írta:
"Megállapítottuk, hogy nem a T-Mobile hálózatában van a hiba"!!!
Nos igen, szövegértés...


hétf. okt. 06, 2008 18:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
BNM írta:
thomas77 írta:
BNM írta:
Jött egy sablonválasz...


Még lehet, hogy kapsz érdemi választ is!
Tudod... Olvassák a fórumot.
Kitartás! :wink:


Kedves Elõfizetõnk!
Elnézését kérjük, hogy csak most adunk választ megkeresésére, de a szükséges információk összegyûjtése a szokásosnál hosszabb ideig tartott.
Az ügyfélszolgálatunkra érkezett bejelentését megvizsgáltuk. Megállapítottuk, hogy nem a T-Mobile hálózatában van a hiba, amely során megszakad a kapcsolat.
Duálkártyás készüléket nem forgalmazunk, ezért annak tesztelésére nem volt lehetõségünk. Így sajnos nem ismerjük, hogy bizonyos beállításokkal hogyan viselkedik a telefon. Javasoljuk, keresse fel lakóhelyéhez közel esõ szervizünket az eszköz megvizsgálása céljából!

Kirendeltségeink elérhetõségét a http://www.t-mobile.hu/egyeni/ugyfelszo ... szervizek/ internetes címen olvashatja.

Megértõ hozzáállásában bízva,
üdvözlettel:
T-Mobile

Ez nagyon jó:
Elismeri, hogy náluk van a hiba de vigyem be a készüléket egy szervízpontjukba. Miért is?!??? :shock:
Mióta duálkártyás a HTC P4550? Ezt magyarázza el nekem valaki!
Õk ilyen telefont nem forgalmaznak akkor az MDA Vario III micsoda???
A pannon és a voda hálózata elviseli a Kaisert, miközben õk nem is forgalmazzák ezt a telefont.
Viszont érdekelne, hogyha a központ több mint 30 nap alatt nem tudott érdem választ adni akkor mit tud csinálni egy szervizes?

Na én itt befejeztem a T-vel.


"Megállapítottuk, hogy nem a T-Mobile hálózatában van a hiba"!!!


hétf. okt. 06, 2008 18:23
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 384
Hozzászólás 
thomas77 írta:
BNM írta:
Jött egy sablonválasz...


Még lehet, hogy kapsz érdemi választ is!
Tudod... Olvassák a fórumot.
Kitartás! :wink:


Kedves Előfizetőnk!
Elnézését kérjük, hogy csak most adunk választ megkeresésére, de a szükséges információk összegyűjtése a szokásosnál hosszabb ideig tartott.
Az ügyfélszolgálatunkra érkezett bejelentését megvizsgáltuk. Megállapítottuk, hogy nem a T-Mobile hálózatában van a hiba, amely során megszakad a kapcsolat.
Duálkártyás készüléket nem forgalmazunk, ezért annak tesztelésére nem volt lehetőségünk. Így sajnos nem ismerjük, hogy bizonyos beállításokkal hogyan viselkedik a telefon. Javasoljuk, keresse fel lakóhelyéhez közel eső szervizünket az eszköz megvizsgálása céljából!

Kirendeltségeink elérhetőségét a http://www.t-mobile.hu/egyeni/ugyfelszo ... szervizek/ internetes címen olvashatja.

Megértő hozzáállásában bízva,
üdvözlettel:
T-Mobile

Ez nagyon jó:
Elismeri, hogy náluk van a hiba de vigyem be a készüléket egy szervízpontjukba. Miért is?!??? :shock:
Mióta duálkártyás a HTC P4550? Ezt magyarázza el nekem valaki!
Ők ilyen telefont nem forgalmaznak akkor az MDA Vario III micsoda???
A pannon és a voda hálózata elviseli a Kaisert, miközben ők nem is forgalmazzák ezt a telefont.
Viszont érdekelne, hogyha a központ több mint 30 nap alatt nem tudott érdem választ adni akkor mit tud csinálni egy szervizes?

Na én itt befejeztem a T-vel.


hétf. okt. 06, 2008 16:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 158
Hozzászólás 
guest, Macika, T68m, koszonom szepen a valaszokat.

Egyelore szerintem kiprobalom a bt-n a netezest, sticket meg kesobb is vehetek.

Kosz meg egyszer.


vas. szept. 28, 2008 19:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Macika írta:
c3po írta:
Az egyik, hogy a notebookba kell bedugni egy sticket (vagy zsinoron dobozt), ami kilog es esetlen/veszelyes, ha a kocsiban dolgozom a gepen, a masiknal pedig a notebookba beepitett bluetoothon keresztul kapcsolodom a telefonhoz, azon keresztul pedig a nethez. Ez utobbinal lehet adatveszteseg vagy lehet lassabb a letoltes csak a bluetooth (es a plusz egy kutyu) miatt?
Egyebkent szerintem rajtam kivul mar mindenki tudja a valaszt a kerdeseimre. Mindenki, aki ezt a temat olvassa az netezik a notebookjan. Ezt melyik modon teszi? Vagy tenyleg mindegy?
Nem gondoltam, hogy a fizikai dolgok érdekelnek.

Én mindenképpen a telefonos megoldást preferálom, mert rosszul lefedett helyen is (jobban) mûködik (és én valamiért mindig ilyen helyet találok meg, ha kilépek itthonról a 18 Mbites netrõl). Ugyanis ha BT-vel csatlakozom a notihoz, akkor akár 3-4 méterre is lehet a teló, felrakhatom az ablak sarkába, bárhová, ahol jó(bb) a vétel. A notival (stickkel, PCMCIA-val) ez sokkal nehezebben kivitelezhetõ.


na, meg az is az előny, hogy nem kell külön készülék, nem kell külön előfizetés.

más: figyeltétek, a trénél már dominóban is rendelhető a 3GB-os csomi, 3900Ft/hó! (előfizetéssel fél évig csak feleennyi, tehát a gyakorlatban egy évet tekintve kevesebb, mint 3000Ft/hó)


vas. szept. 28, 2008 11:20
Profil Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
c3po írta:
Az egyik, hogy a notebookba kell bedugni egy sticket (vagy zsinoron dobozt), ami kilog es esetlen/veszelyes, ha a kocsiban dolgozom a gepen, a masiknal pedig a notebookba beepitett bluetoothon keresztul kapcsolodom a telefonhoz, azon keresztul pedig a nethez. Ez utobbinal lehet adatveszteseg vagy lehet lassabb a letoltes csak a bluetooth (es a plusz egy kutyu) miatt?
Egyebkent szerintem rajtam kivul mar mindenki tudja a valaszt a kerdeseimre. Mindenki, aki ezt a temat olvassa az netezik a notebookjan. Ezt melyik modon teszi? Vagy tenyleg mindegy?
Nem gondoltam, hogy a fizikai dolgok érdekelnek.

Én mindenképpen a telefonos megoldást preferálom, mert rosszul lefedett helyen is (jobban) működik (és én valamiért mindig ilyen helyet találok meg, ha kilépek itthonról a 18 Mbites netről). Ugyanis ha BT-vel csatlakozom a notihoz, akkor akár 3-4 méterre is lehet a teló, felrakhatom az ablak sarkába, bárhová, ahol jó(bb) a vétel. A notival (stickkel, PCMCIA-val) ez sokkal nehezebben kivitelezhető.


vas. szept. 28, 2008 11:03
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: vhol
Hozzászólás 
c3po írta:

Az egyik, hogy a notebookba kell bedugni egy sticket (vagy zsinoron dobozt), ami kilog es esetlen/veszelyes, ha a kocsiban dolgozom a gepen, a masiknal pedig a notebookba beepitett bluetoothon keresztul kapcsolodom a telefonhoz, azon keresztul pedig a nethez. Ez utobbinal lehet adatveszteseg vagy lehet lassabb a letoltes csak a bluetooth (es a plusz egy kutyu) miatt?
Egyebkent szerintem rajtam kivul mar mindenki tudja a valaszt a kerdeseimre. Mindenki, aki ezt a temat olvassa az netezik a notebookjan. Ezt melyik modon teszi? Vagy tenyleg mindegy?


Ha már van telód akkor fölösleges a stick, a blue helyett összekötheted usb-n is, és akkor nem kell aggódni a sebesség miatt. De a stick mindenféle képpen kényelmesebb, egyszerűbb beüzemelni is.


vas. szept. 28, 2008 8:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 158
Hozzászólás 
Macika írta:
c3po írta:
Valoszinuleg eleg lama kerdesem van.
Netezni akarok a notebookomon, nem wifivel, hanem 3G-n. Meg azt sem talaltam ki, hogy melyik szolgaltatonal.
Nem tul sok adatot forgalmaznek, valamennyi bongeszes es webszerkesztes. No film, zeneletoltes, stb, azokat megoldom wifin, amikor kell.
A kapcsolathoz nem tudom eldonteni, hogy a notebookba bedughato kutyut vegyek (stick, doboz) vagy hasznaljam a t-mobile-os e51-et bluetoothon keresztul (bar ebben az esetben a szolgaltato eleg adott lenne).
Mit javasoltok?
Elore is koszonom.
Hadd válaszoljak kérdéssel.

Mi a különbség a kettõ között???


Az egyik, hogy a notebookba kell bedugni egy sticket (vagy zsinoron dobozt), ami kilog es esetlen/veszelyes, ha a kocsiban dolgozom a gepen, a masiknal pedig a notebookba beepitett bluetoothon keresztul kapcsolodom a telefonhoz, azon keresztul pedig a nethez. Ez utobbinal lehet adatveszteseg vagy lehet lassabb a letoltes csak a bluetooth (es a plusz egy kutyu) miatt?
Egyebkent szerintem rajtam kivul mar mindenki tudja a valaszt a kerdeseimre. Mindenki, aki ezt a temat olvassa az netezik a notebookjan. Ezt melyik modon teszi? Vagy tenyleg mindegy?


szomb. szept. 27, 2008 20:59
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
c3po írta:
Valoszinuleg eleg lama kerdesem van.
Netezni akarok a notebookomon, nem wifivel, hanem 3G-n. Meg azt sem talaltam ki, hogy melyik szolgaltatonal.
Nem tul sok adatot forgalmaznek, valamennyi bongeszes es webszerkesztes. No film, zeneletoltes, stb, azokat megoldom wifin, amikor kell.
A kapcsolathoz nem tudom eldonteni, hogy a notebookba bedughato kutyut vegyek (stick, doboz) vagy hasznaljam a t-mobile-os e51-et bluetoothon keresztul (bar ebben az esetben a szolgaltato eleg adott lenne).
Mit javasoltok?
Elore is koszonom.
Hadd válaszoljak kérdéssel.

Mi a különbség a kettő között???


szomb. szept. 27, 2008 19:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 158
Hozzászólás 
Valoszinuleg eleg lama kerdesem van.
Netezni akarok a notebookomon, nem wifivel, hanem 3G-n. Meg azt sem talaltam ki, hogy melyik szolgaltatonal.
Nem tul sok adatot forgalmaznek, valamennyi bongeszes es webszerkesztes. No film, zeneletoltes, stb, azokat megoldom wifin, amikor kell.
A kapcsolathoz nem tudom eldonteni, hogy a notebookba bedughato kutyut vegyek (stick, doboz) vagy hasznaljam a t-mobile-os e51-et bluetoothon keresztul (bar ebben az esetben a szolgaltato eleg adott lenne).
Mit javasoltok?
Elore is koszonom.


pén. szept. 26, 2008 22:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
BNM írta:
Jött egy sablonválasz...


Még lehet, hogy kapsz érdemi választ is!
Tudod... Olvassák a fórumot.
Kitartás! :wink:


pén. szept. 26, 2008 16:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 384
Hozzászólás 
BNM írta:
thomas77 írta:
A hibabejelentőt próbáltad már?


E-mail-t írtam, utána felhívtak.
20 munkanapos határidővel felvették a hibát...azt mondták majd értesítenek.
Majd írok ha van változás, csak győzzük kivárni. :? :?


Jött egy sablonválasz:

Tisztelt Előfizetőnk!

Köszönjük, hogy levelével megkereste ügyfélszolgálatunkat!
Fontos számunkra előfizetőink elégedettsége, ezért kérelmét alaposan kivizsgáljuk. Sajnos, a szükséges információk összegyűjtése a szokásosnál hosszabb időt vesz igénybe. Az eredményről természetesen értesítjük.
A vizsgálat befejezéséig, valamint válaszunk megérkezéséig türelmét és megértését kérjük!

Megértő hozzáállásában bízva,
üdvözlettel:
T-Mobile


pén. szept. 26, 2008 15:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
simico írta:
thomas77 írta:
Dunaújváros:


Melyik városrészben voltál? :)


Főiskola és környéke... :oops:
:lol:


hétf. szept. 22, 2008 14:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
thomas77 írta:
Dunaújváros:


Melyik városrészben voltál? :)


hétf. szept. 22, 2008 8:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Dunaújváros:

Kép


szomb. szept. 20, 2008 5:38
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: Szeged, Zápor József Kávézója
Hozzászólás 
Az 5 gigas sebessegcsokkentes mar sajna az uj ASZF-ben is benne van, reszben ezert is felek a Vodatol (ha korlatozhatja, elobb-utobb korlatozni is fogja). Ugyan nem szeretnek 100 gigat letolteni havonta, de 10-12 biztos osszejonne. Igy mar sajna draga lenne a Vitamax-os megoldas.

A masik gond az esetleges megbizhatosag: ~1 evet hasznaltam a Pannont. Julius kozepeig - a hetvegi docogest, lebontast leszamitva - nem volt gond, de aug-ra total halott lett. Nemreg valtottam T-re, de ez se igazan jobb. A max sebesseg 1Mbit/sec-nel nem igazan volt jobb (ha stabil lenne, eleg lenne), pedig ralatok a toronyra. Azert csodalkoztam a Te Vodas 2 megadon.

A forgalomcsokkentos modszer szerintem igazan csak kepek, html, xml,... tartalommal mukodik, mar elore tomoritett tartalommal (zip,...) nem igazan.

Koszi az infot!


pén. szept. 19, 2008 22:41
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Veszprém
Hozzászólás 
Nem átutazóban voltam, hanem lakásban próbáltam egy ismerősnél. Az iskolától nem messze.
A "az 5 giga utáni esetleges sebességcsokkentes" nekem nem teljesen tiszta, hogy kiket is korlátoztak. Azokat akik havi 150Gb-ot forgalmaztak folymatos töltögetéssel vagy azokat is akik pld youtube-t használnak csak azért hogy keresgéljenek a videók között. Az előbbit megértem, mert rendesen leterheli a hálót az biztos.
Én inkább vitamax netben gondolkodnék, nincs hűség, van kártyafeltöltési kedvezmény és épp nemrég volt egy teszt valahol olvastam, hogy az internet forgalmat 2/3-al csökkentette. Így az 5G-ás csomagból kilehet hozni kb 15G-át. Feltéve ha az elég egy hónapban.


pén. szept. 19, 2008 21:02
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: Szeged, Zápor József Kávézója
Hozzászólás 
Szia grafikus!

Kenesen ezt hol probaltad? Csak atutazoban voltal vagy fix helyen hasznalod a Vodat?
Jelenleg en is Kenesen vagyok es gondolkodom a Voda korlatlan csomagjan, de egyreszt felek egy picit a Vodatol, masreszt az 5 giga utani esetleges sebessegcsokkentes miatt ismet gondolkodoba estem.

Koszi
Karesz


pén. szept. 19, 2008 9:56
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Veszprém
Hozzászólás 
Kép
B-kenese 12:12 C702 USB


csüt. szept. 18, 2008 12:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
club írta:
Kréta
Ennyit tud a WIND GR 3G/GPRS szolgáltatása a sziget csak GPRS-el lefedett részén:
GPRS-nek ez korrekt.


kedd szept. 16, 2008 16:53
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 423 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség