Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 12:31



Hozzászólás a témához  [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 128  Következő
Hasznos SYMBIAN programok(Nokia S603rd,S605th)&SZIGNÓZÁS 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. okt. 25, 2008 9:02
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
LukacsAgi írta:
És közben reménykedsz, hogy megjön az igazi :lol:
De ha találsz valami újdonságot, ne felejtsd el megosztani velünk. :wink:


nem, én már lemondtam az igaziról, egyedül halok meg :) :)....
de ha a lejátszóra gondolsz, akkor igen, természetesen reménykedek az igaziban :).. és ha megtaláltam szólok


Handras! ha ilyen "régen" vetted akko 99% hogy hello carbridge hackkel megoldhatod minden szignózós problémád. persze ha azóta már frissítettél 30-as szoftverre az baj... az alatt csak úgy működik a hello carbridge ha már előtte, a 20-as verziónál megcsináltad.
Sok sikert!


vas. okt. 26, 2008 20:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
pampika írta:
rittinger zoltán írta:
Melyik telefont nem lehet meghackelni? :)

Egy kis gyűjtés a lehetőségekről itt ;)


Na igen,a kivétel erősíti a szabályt :)

@handras,a szoftver verzióját a v betü után látod,ha 20-as akkor hellocarbide hack és minden gond megoldva ha újabb akkor ebben a topikban vannak megoldások.Az első oldalon tartalmilag is fel vannak sorolva a témakörök.


vas. okt. 26, 2008 20:03
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. okt. 18, 2008 21:28
Hozzászólások: 54
Hozzászólás 
gyoref írta:
Igen bocsi már látom :oops:
De olyan nincs mint a réginél hogy pl keleteu?

Bocsi ha telhetetlen vagyok :oops:

Amúgy pl Magyar tekintetben érdemes felrakni? sokat frissült?


Szerintem megkérsz valakit állítson Neked össze egy térképet szívesen megteszi. Én is össze tudok rakni, de az én feltöltési sebességemmel egy nap mire felmegy valahova. :cry:

Egyébként megéri felrakni, az új 5-ös Garminnal a sebességhatárokat is mutatja.


vas. okt. 26, 2008 19:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
Melyik telefont nem lehet meghackelni? :)

Egy kis gyűjtés a lehetőségekről itt ;)


vas. okt. 26, 2008 19:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 132
Tartózkodási hely: van
Hozzászólás 
N95 8GB -om van. Elkezdtem hozzárendelni minden ismerősömről egy képet a telefonkönyvben. Aztán gondoltam, mindenkihez hozzárendelem a születésnapját is, de aztán meglepődve vettem észre, hogy nem lehet beállítani figyelmeztetést (mint az SE-ban), hogy születésnapokon értesítsen. Valószinű, hogy mondjuk fog értesíteni azon a napon, de mi van, ha szeretnék valami ajándékot is adni? Legalább kéne egy nap, hogy még vehessek valamit...
A kérdés tehát: Létezik valamilyen alkalmazás, amivel lehet beállítani figyelmeztetést a névjegyekben szereplő születési időkhöz?

Még egy: Én egyáltalán nem használok Outlook-ot. Milyen más lehetőség nyílik még a névnapok beállítására s60-on?


vas. okt. 26, 2008 19:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 323
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
Melyik telefont nem lehet meghackelni? :) a szoftververziódat a *#0000# kóddal érheted el.


Basszus ezt tudnom kellett volna, ez ezer éve így van. :oops:

Mintha azt írtátok volna, hogy az újakra nem jó a hack, az enyém 2008-7-12
akkor ugorjak neki bátran?


vas. okt. 26, 2008 18:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Melyik telefont nem lehet meghackelni? :) a szoftververziódat a *#0000# kóddal érheted el.


vas. okt. 26, 2008 18:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 323
Hozzászólás 
handras írta:
gidano írta:
handras írta:
gidano írta:
CorePlayer Mobile S60v3

Mindenes audio-video-flv-stb.lejátszó.


Link kód: gppc007


Ezt signozni kell?

--
Hackelt telefonra nem, egyébként igen! :idea:


Hogy tudom kideríteni a verzió számomat,hogy megy-e rajta a hack?


Esetleg erre tud valaki válaszolni? Tehát azt szeretném megtudni, hogy az 1 hetes e66 vajon hackelhető-e.


vas. okt. 26, 2008 18:25
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 26, 2008 17:04
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
Rátaláltam erre a jó kis oldalra és sok hasznos infóval bővítettem a tudásom.
Most viszont felraktam a Nokia E51-re a Reddoors féle Garmin 5.0 másolós változatát.
Regisztráltam is a két .unl fájlt és bemásoltam a Garmin mappában. Ugye jól csináltam?

Na most mivel nincs még külső GPS vevőm, ezért offline elkezdtem tallózni és elakadtam ott, hogy felénk csak 1 utat látok, ami a főút!

Most nem kellene látnom a mellékutakat?


vas. okt. 26, 2008 17:58
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 08, 2008 8:51
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
És közben reménykedsz, hogy megjön az igazi :lol:
De ha találsz valami újdonságot, ne felejtsd el megosztani velünk. :wink:


vas. okt. 26, 2008 17:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. okt. 25, 2008 9:02
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
LukacsAgi írta:
De fut a háttérben, csak ne a piros gombbal lépj ki, hanem a Menü gombbal, és máris megnyithatsz más progit.


igazad van :)
nem rossz kis cucc. megtartom, azthiszem felváltva fogom használni a 2 lejátszót. a beépítettben idegesít, h nem tudok mappák szerint lejátszani, ebben az idegesít, h nincs keresés, csak 20másodperces fokozatokban lehet a számokba beletekerni, mikor a mappában böngészel, az alján megáll és nem ugrik az elejére meg volt még valami de az nem jut eszembe :) mindegy, mindkettőnek kiratam a gyorsindítóját, aztán majd azt járatom amelyikhez van idegzetem :)


vas. okt. 26, 2008 17:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
gyoref írta:
Igen bocsi már látom :oops:
De olyan nincs mint a réginél hogy pl keleteu?

Bocsi ha telhetetlen vagyok :oops:

Amúgy pl Magyar tekintetben érdemes felrakni? sokat frissült?

Még nincs ,gondolom a samsungos verzióra gondoltál.


vas. okt. 26, 2008 16:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. okt. 04, 2008 8:28
Hozzászólások: 46
Tartózkodási hely: Budapest IV.
Hozzászólás 
Igen bocsi már látom :oops:
De olyan nincs mint a réginél hogy pl keleteu?

Bocsi ha telhetetlen vagyok :oops:

Amúgy pl Magyar tekintetben érdemes felrakni? sokat frissült?


vas. okt. 26, 2008 15:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
gyoref írta:
reddoors írta:
gyoref írta:
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, letöltöttem ezt az
új térképet a garminhoz, de mivel eddig a képfájlos
féle térképeket raktam fel most kicsit tanácstalan vagyok.

:oops:

A gépre kell telepítenem egy segédprogramot?

Igen ,szükség van egy keretprogramra a neve MapSource. Ez alá kell telepíteni a térképet. A keretprogram segítségével tudod szerkeszteni, kivágni az számodra szükséges részeket, majd USB-n csatlakoztatva a telefonodat átvitelre kerülnek a szerkesztett tartalmak.
Ez nem a legegyszerűbb módszer, én még nem vettem a fáradságot ,hogy leírjam a lépéseket, de Misi leírása kitér ezekre a lépésekre. A topicban megtalálható.



Köszi reddors.Ebből nem jött vagy jön a képfájlos fajta,
az kicsit jobban feküdne :wink:

Van már képfájlos verzió is. Az első oldalon megtalálod a linket(Garmin Image City Navigator® Europe NT 2009)


vas. okt. 26, 2008 15:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. okt. 04, 2008 8:28
Hozzászólások: 46
Tartózkodási hely: Budapest IV.
Hozzászólás 
reddoors írta:
gyoref írta:
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, letöltöttem ezt az
új térképet a garminhoz, de mivel eddig a képfájlos
féle térképeket raktam fel most kicsit tanácstalan vagyok.

:oops:

A gépre kell telepítenem egy segédprogramot?

Igen ,szükség van egy keretprogramra a neve MapSource. Ez alá kell telepíteni a térképet. A keretprogram segítségével tudod szerkeszteni, kivágni az számodra szükséges részeket, majd USB-n csatlakoztatva a telefonodat átvitelre kerülnek a szerkesztett tartalmak.
Ez nem a legegyszerűbb módszer, én még nem vettem a fáradságot ,hogy leírjam a lépéseket, de Misi leírása kitér ezekre a lépésekre. A topicban megtalálható.



Köszi reddors.Ebből nem jött vagy jön a képfájlos fajta,
az kicsit jobban feküdne :wink:


vas. okt. 26, 2008 15:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 19:18
Hozzászólások: 17
Hozzászólás 
Hello Reddoors!

Sikerült a HACK, amit írtál a Vas. Jún. 01, 2008 15:11 sz. hozzászólésodban! De van egy kis bibi, ugyanis te ezt írtad oda, valószínűleg később:

Frissített verzió , az új kiadású telefonokon is elvileg működni fog. http://data.hu/get/340897/HelloCarbide_didiala.rar.html

Na most én mivel most csinálom először ezt, így azt gondoltam akkor már az új HelloCardide-val csinálom. Igenám, de az meg a Menu1 opciónál nem 1 Yes-t kér, hanem sokat :) Hát én meg végig nyomogattam a yes-eket és a mobil újrainduilt :o

Na most akkor mondom felteszem a régebbi HelloCardide-t és azzal láss csodát csak 1 yes-t kért, így meg tudtam csinálni :) Véleményed szerint ezzel a sok yesseléssel okozhattam valami kárt a mobilomban? Újra kellene emiatt húznom?

A másik, hogy alatta meg ezt írtad:
"Ha folyamatosan szeretnénk használni az ALL FILE hozzáférést akkor még pluszban telepítjük a CapsOn.sisx és CapsOff.sisx alkalmazásokat"

Ezt most nekem meg kell csinálnom? Mert ahogy olvastam ez egy hosszadalmas procedúra! De a X-plore All filest tudtam telepíteni. Mi a hátrányom ha nem csinálom ezt meg?

És tényleg egy utcsó kérdés: az x-plore másolásnál sztem egy installserver.exe-t véletlen bemásoltam a C:\Windows Live alá. Biztos az én bénaságom, de nemtom hogy került oda :oops: Ugye jól sejtem hogy ez csak a C:\SYS\Bin-be kell?

Köszönöm nagyon előre is a válaszod!!!!


vas. okt. 26, 2008 15:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 08, 2008 8:51
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
De fut a háttérben, csak ne a piros gombbal lépj ki, hanem a Menü gombbal, és máris megnyithatsz más progit.


vas. okt. 26, 2008 15:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. okt. 25, 2008 9:02
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
LukacsAgi írta:
Nem tudom, nekem a Jukebox nem jön be. Nem tudom megindokolni miért mert mikor nemrég megtaláltam ezt a fórumot az elsők közt azt tettem a mobilra, de szinte rögtön le is vettem róla. Ha jól rémlik nem tűnik jobban kezelhetőnek mint a gyári, akkor meg minek. De mondom az elsők közt volt, és azóta sok progi lefolyt a telómon. :) Az általad említett iTunes-ra azt írja ki érvénytelen jar fájl, ami azért furi (számomra) mert a KD Player is jar, és azt gond nélkül viszi. Mostanában az OGG Playerrel szemezek, illetve próbálgatom. Esetleg van még aki ránézett?


igen, én, pont egy fél órája mikor elmentem enni.. nagyon jó, tényleg, pofás, sok szempontbból jobb mint a gyári... csak nem fut háttérbe és az oldalsó hangerőszabályozó gombokat nem ismeri. amúgy megtartanám...


vas. okt. 26, 2008 15:35
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 20, 2008 15:39
Hozzászólások: 72
Hozzászólás 
Ok köszi. Olvastam, csak nem nagyon stimmel nekem. Bocs ez nem a Te hibád :)
(A c:... bin könyvtárból töröltem véletlenül, azt állította helyre.)


vas. okt. 26, 2008 15:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
col írta:
reddoors írta:
Biztos ,hogy nem! A kettő eltér egymástól. A topicban ki is fejtettem bővebben mi a különbség a kettő között.


És létezik, hogy a soft-reset visszaállítja a törölt, védett rendszerprogramokat?

Milyen védett rendszerprogramokra gondolsz? A Soft Reset(*#7370#) mindent töröl amit esetlegesen telepítettél, gyári állapotba hozza a telefont, olyan lesz mint "újkorában".
A Hard Reset(háromgombos), MINDEN TELEPÍTETT ALKALMAZÁST TÖRÖL még azt is amit a gyárban extra alkalmazásként raktak fel. Elképzelhető ,hogy a telefonodon nem is létezik ilyen, hiszen nem minden készüléken vannak ilyen plusz extra alkalmazások.(pl. játékok, alkalmazások, stb.). Ezt az alkalmazáskezelőben tudod megnézni.
De erről hosszasan írtam itt a topicban, ha elolvasod jobban megérted.


vas. okt. 26, 2008 15:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 20, 2008 15:39
Hozzászólások: 72
Hozzászólás 
reddoors írta:
Biztos ,hogy nem! A kettő eltér egymástól. A topicban ki is fejtettem bővebben mi a különbség a kettő között.


És létezik, hogy a soft-reset visszaállítja a törölt, védett rendszerprogramokat?


vas. okt. 26, 2008 15:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Egy újabb Travis téma.
Kép
EVE


vas. okt. 26, 2008 15:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
col írta:
Köszi Reddoors a reset ügybeni hozzászólásodat, mindenképpen érdekes a dolog.
Fura ez ennél a telefonnál, mert a már említett "softresetes" kóddal olyan file-ok is helyreállítódtak, amik védett rendszer-mappából töröltettek általam egy szerencsétlen mozdulat eredményeképpen :)

Szóval erősen gyanítom, hogy ennél a készüléknél ez egyben hardreset is :)

Biztos ,hogy nem! A kettő eltér egymástól. A topicban ki is fejtettem bővebben mi a különbség a kettő között.


vas. okt. 26, 2008 15:02
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 20, 2008 15:39
Hozzászólások: 72
Hozzászólás 
Köszi Reddoors a reset ügybeni hozzászólásodat, mindenképpen érdekes a dolog.
Fura ez ennél a telefonnál, mert a már említett "softresetes" kóddal olyan file-ok is helyreállítódtak, amik védett rendszer-mappából töröltettek általam egy szerencsétlen mozdulat eredményeképpen :)

Szóval erősen gyanítom, hogy ennél a készüléknél ez egyben hardreset is :)


vas. okt. 26, 2008 14:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 08, 2008 8:51
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Nem tudom, nekem a Jukebox nem jön be. Nem tudom megindokolni miért mert mikor nemrég megtaláltam ezt a fórumot az elsők közt azt tettem a mobilra, de szinte rögtön le is vettem róla. Ha jól rémlik nem tűnik jobban kezelhetőnek mint a gyári, akkor meg minek. De mondom az elsők közt volt, és azóta sok progi lefolyt a telómon. :) Az általad említett iTunes-ra azt írja ki érvénytelen jar fájl, ami azért furi (számomra) mert a KD Player is jar, és azt gond nélkül viszi. Mostanában az OGG Playerrel szemezek, illetve próbálgatom. Esetleg van még aki ránézett?


vas. okt. 26, 2008 14:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 25, 2004 19:01
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
LukacsAgi írta:
De jó hogy végre valakik foglalkoznak az zenelejátszókkal is. Én azóta keresek valami normális zenélőt amióta leraktam az SE-mat. (annak pedig már 3 éve) Én már a WMP is kipróbáltam, de mint a KD PLayer az is minden számnál megkérdezi megengedem-e hogy használja a memót. Úgyhogy bárkinek bármi jó ötlete van ne tartsa magában.

Én végigjártam a lejátszókat, egyelőre a jukebox az, ami könnyen kezelhető és gyors, de elég randa szegénykém. Előző telefonom egy Motorola E398-as volt, azt is szénné hekkeltem, a végén többet tudott, mint az iPhone előd E1 Rokr. Orosz elvtársak írtak rá vérprofi itunest javában, ha azt lehetne valahogy Nokiásítani, sztem király lejátszó lenne belőle. Csak én annyira nem értek a javához...
http://www.e398mod.com/content/view/508/62/
vagy http://www.e398mod.com/content/view/508/62/


vas. okt. 26, 2008 13:51
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. okt. 04, 2008 20:12
Hozzászólások: 20
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
subcy írta:
reddoors írta:
subcy írta:
Sziasztok!

Nemrég vagyok egy E51 tulajdonosa, előtte nem volt Symbianos telóm, de rendíthetetlenül tanulok hozzá (már a 25-ik oldalnál tartok itt a fórumban :roll: ), de most elakadtam!

1.Nem tudom hogy kell felrakni a x-plore_AllFiles_1.22.sisx-t! A sima az felment, de ez elszállt a "a szükséges alkalmazás-hozzáférés nincs megadva" hibaüzivel :? Próbáltam a Mobil Signer-el is, de ugyanaz. Nemtom mit kellene még csinálnom? Please help!

Aztán még van kérdésem :roll:
2. ha veszek egy nagyobb memóriakarit és át akarok rá költözni nincs rá valami megoldás a telepített progikra? Nincs sok, mert a legtöbbet a telefonba nyomattam

3. A névnapok kiirítását Outlook nélkül nem lehet megoldani? Ugyanis nem használok Outlook-ot

4. Kipróbáltam a Handy Profiles progit. Szuper, csak nem értem a beállításnál mit kérdez másodjára (a fekete vagy fehér háttér után)? Valamit ki akarna kapcsolni, no de mit? :)



1. Az X-Plore ->AllFile verzióját csak az Hack elvégzése után tudod használni, mivel telepítéséhez teljes hozzáférés engedélyezése szükséges. Ezért a mi esetünkben az installserver.exe felel.
Tehát végig kell csinálnod az 5-ik oldalon leírtakat.

2. Ha a programok a belső memóriába vannak telepítve(ami különösen ajánlott) minden további nélkül cserélhetsz memóriakártyát.
Ha a kártyára is telepítettél, akkor előtte telepítsd újra úgy ,hogy felülírásnál a belső memóriát adod meg célnak.

3. Az Outlook szerintem már minden számítógépen megtalálható, nem jelenthet problémát senkinek. Ahhoz ,hogy a névnapokat szinkronizálni lehessen elegendő az Outlook jelenléte, ugyanis semmiféle beállítást nem igényel. Az első oldalon olvashatsz róla.

4. Profilváltó programnak ajánlanám az első oldalon található BestProfiles programot. Szerintem a legjobb profilváltó rengeteg extra funkcióval.
Ingyenes profilváltót is találsz Profile Scheduler néven, ez is nagyon jó online szignózható. Az online szignózásról szintén az első oldalon találsz infót.


Hello Reddoors!

Köszönöm a válaszod. A névnap szinkronizálást megcsináltam Outlookal előre 4 évre :)

Viszont volna még kérdésem ha nem baj:

PC Suite-vel ha kész vagyok hogyan tudok kapcsolatot bontani USB-n? Kell-e egyáltalán ezzel foglalkozni, vagy csak széthúzom és kész? Sajnos a manuált még nem teljesen olvastam ki, szóval ha benne van ez, akkor bocsánat, de itt ebből a fórumból többet tanultam, szóval először ezt akarom befejelzni kiolvasni :D
A másik, hogy most OK, hogy kiírja a névnapokat, de ha mondjuk beírok egy találkozót, akkor az most nem jelenik meg. Rá lehet venni, hogy azt is írja ki a névnap után? Vagy csak töröljem a névnapot és akkor látszódni fog a találkozóm?
Ja, a másik. Gmail kis ikonja: nem tudom, hogy titeket zavar-e, de engem igen, hogy kicsi lett az új 2.0 ikonja (is)! A régit meg lehetett hekkelni (.png fájt módoítani), de az újat még nem csinálták meg. Próbálta már valaki kicserélni ezt nagyobb ikonra? Egy másik fórumon állítólag már megcsinálták, de nem rakták ki step by step... Esetleg meg tudom adni a réginek a lépéseit hogy csinálták meg, és talán ebből is lehetne egy jó kis cikk ezen a nagyon hasznos fórumon!


Tessék a megoldás itt: http://www.smartnews.hu/


vas. okt. 26, 2008 11:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
col írta:
Érdekes dolgot tapasztaltam, talán nem haszontalan itt erről szólni.
Nokia 6650d Brand telefonom van (most épp).

A symbianos telefonoknál a reset kérdése.
A hírek szerint 2 reset van.
A softreset: *#7370#
A hardreset (a 3 kezes :) ): zöld gomb+csillag+3-as gomb együttes nyomása bekapcsolás közben.
Nekem resetelnem kellett.
A soft resettel kezdtem és teljesen alapra állította a készüléket. (Mintha hard resetelte volna, minden fájl is visszakerült, mintha gyári új lenne.)
A hard reset (a 3 kezes - 4 gombos módszer) viszont tapasztalatom szerint mintha nem működne a 6650-en.

Valakinek van valami hasonló tapasztalata?


Szia!
Persze ,hogy van :D .
Az FP2 -es telefonoknál a Hard Reset kismértékben változott, az okát még nem tudom.
Az N-szériás(FP2) telefonoknál a zöld(hívásfogadó) gomb lett leváltva a multimédia gombra.
Tehát *-3-multimédia és természetesen a bekapcsoló gomb egyidejű megnyomása az új Hard Reset kombináció.
E-szériás FP2-es telefon még nincs , ez ügyben nem tudok biztosat mondani úgy ahogy a Te telefonod esetében sem. Próbálgatni kell.


vas. okt. 26, 2008 11:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. okt. 25, 2008 9:02
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
reddoors írta:
energon írta:
sajnos akkor hasonló cipőben járunk. nekem a nyár közepéig k750i-m volt, rajta w800i szoftverrel. ha nem pusztul el 3 év után akkor még most is azt használom. félelmetes, hogy abban jobb zenelejátszó volt mint a mostani n82-őmben. persze lehet, hogy ez az n82-es csak nekem nem tetszik. tegnap vagy 3-4 órát biztos kerestem megfelelő lejátszót, de egyszerűen nincsen. rengeteg inkompatibilis a telefonnal, még ha ízt is írják hogy nem az. a kd playerre is azt írták, hogy kompatibilis, ami igaz is, csak mivel javás alkalmazás, a rohadt telefon állandóan vinnyog, hogy engedély így meg úgy. pedig az a cucc nagyon tetszett. a km playerre formázták/mintázták ami pc az egyik létező legjobb lejátszó...
sok választ olvastam már lejátszó ügyben, általában az lcg jukeboxot ajánlják, amitől már kiver a víz....
visszasírom a sony-t... ha kijönnek majd egy olyan telefonnal ami követi a piacot és nem lesz tudásban 1 évvel lemaradva, szerintem áttérek arra....
nekem csak wlan, 5 megapixel és gps kellene, de utóbbi nem fontos egy jó zenelejátszóért feláldoznám.... és akár még a symbiant is...


Nem igazán értem a kétségbeesést. A symbianos telefonok soha nem a kimagasló zenelejátszójukról voltak híresek és azt hiszem ,hogy a későbbiekben is így fog maradni.
El kell dönteni ,hogy zenelejátszóra vagy egy kimagasló képességekkel rendelkező symbian alapú telefonra van szükséged.
A jelenlegi N78-on CSAK és kizárólag az FM transmitter miatt vannak zenék amelyeket rádión keresztül hallgatok.
Rengeteget hallgatok zenét, mondhatni zenemániás vagyok de a telefonos hallgatást már évek óta mellőzöm. Erre a célra egy Mp3 lejátszót használok, ami normális minőségben adja vissza a hangzást. Ég és a föld a különbség kettő között.

én is mp3lejátszóval toltam, de a k750i kiváltotta azt, és teljesen hozzászoktam, hogy nem kell még egy plusz vacakot magammal hordozni, pótaksikkal.. gondoltam működni fog a dolog a jövőben is, az n82-őn már az is ígéretes volt, hogy 3,5-ös jack kimenete van, csak így utólag azt nem értem minek, ha nem lehet rendesen kihasználni.
amúgy én bíztam benne, hogy létezik olyan program amivel tudom helyettesíteni, de nem, nem létezik...
én is zenemániás vagyok, így publikusan le se írom mennyit halmoztam fel az évek alatt, de 8gigát minig magammal hordozok és cserélgetem a repertoárt. nekem a telefonos lejátszás is megfelel, mert nagyrészt tömegközlekedésen használom a telefon zenés funkcióját, szilikonos fülhallgató kiszorítja a zajok nagy részét, ami zaj marad azt szükségesnek érzem a közlekedés biztonsága érdekében. ezzel együtt persze le kell tennem a színtiszta hangzásról, tehát egy zenelejátszótól nem is ezt várnám el, hanem hogy jól kezelhető legyen. vannak ilyenek csak nem nokiára és nem értem miért mikor nokia a legfőbb telefon gyártó és náluk van emiatt vákuum. olyan zenelejátszót is el tudnék képzelni, ami testre szabható vagy profilok vannak benne, az ember azt választja ki amelyik neki szimpatikus. a motorja már úgyis meg van írva, a skinen kell egy kicsit változtatni meg hozzácsapni egy két funkciót. manapság ez nem kihívás, csak nincs akinek eszébe jut, vagy nincs aki megcsinálja... nem tudom.
szóval igen, kicsit elszomorodtam tegnap óta, mert nem látok rá túl sok esélyt, hogy ezzel a telefonnal valaha úgy fogok zenét lejátszani ahogy én akarok. talán még utolsó esélynek ott van a kinoma ami ki tudja mikor lesz nokiára optimalizálva...


vas. okt. 26, 2008 11:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 20, 2008 15:39
Hozzászólások: 72
Hozzászólás 
Érdekes dolgot tapasztaltam, talán nem haszontalan itt erről szólni.
Nokia 6650d Brand telefonom van (most épp).

A symbianos telefonoknál a reset kérdése.
A hírek szerint 2 reset van.
A softreset: *#7370#
A hardreset (a 3 kezes :) ): zöld gomb+csillag+3-as gomb együttes nyomása bekapcsolás közben.
Nekem resetelnem kellett.
A soft resettel kezdtem és teljesen alapra állította a készüléket. (Mintha hard resetelte volna, minden fájl is visszakerült, mintha gyári új lenne.)
A hard reset (a 3 kezes - 4 gombos módszer) viszont tapasztalatom szerint mintha nem működne a 6650-en.

Valakinek van valami hasonló tapasztalata?


vas. okt. 26, 2008 10:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 19:18
Hozzászólások: 17
Hozzászólás 
reddoors írta:
subcy írta:
Sziasztok!

Nemrég vagyok egy E51 tulajdonosa, előtte nem volt Symbianos telóm, de rendíthetetlenül tanulok hozzá (már a 25-ik oldalnál tartok itt a fórumban :roll: ), de most elakadtam!

1.Nem tudom hogy kell felrakni a x-plore_AllFiles_1.22.sisx-t! A sima az felment, de ez elszállt a "a szükséges alkalmazás-hozzáférés nincs megadva" hibaüzivel :? Próbáltam a Mobil Signer-el is, de ugyanaz. Nemtom mit kellene még csinálnom? Please help!

Aztán még van kérdésem :roll:
2. ha veszek egy nagyobb memóriakarit és át akarok rá költözni nincs rá valami megoldás a telepített progikra? Nincs sok, mert a legtöbbet a telefonba nyomattam

3. A névnapok kiirítását Outlook nélkül nem lehet megoldani? Ugyanis nem használok Outlook-ot

4. Kipróbáltam a Handy Profiles progit. Szuper, csak nem értem a beállításnál mit kérdez másodjára (a fekete vagy fehér háttér után)? Valamit ki akarna kapcsolni, no de mit? :)



1. Az X-Plore ->AllFile verzióját csak az Hack elvégzése után tudod használni, mivel telepítéséhez teljes hozzáférés engedélyezése szükséges. Ezért a mi esetünkben az installserver.exe felel.
Tehát végig kell csinálnod az 5-ik oldalon leírtakat.

2. Ha a programok a belső memóriába vannak telepítve(ami különösen ajánlott) minden további nélkül cserélhetsz memóriakártyát.
Ha a kártyára is telepítettél, akkor előtte telepítsd újra úgy ,hogy felülírásnál a belső memóriát adod meg célnak.

3. Az Outlook szerintem már minden számítógépen megtalálható, nem jelenthet problémát senkinek. Ahhoz ,hogy a névnapokat szinkronizálni lehessen elegendő az Outlook jelenléte, ugyanis semmiféle beállítást nem igényel. Az első oldalon olvashatsz róla.

4. Profilváltó programnak ajánlanám az első oldalon található BestProfiles programot. Szerintem a legjobb profilváltó rengeteg extra funkcióval.
Ingyenes profilváltót is találsz Profile Scheduler néven, ez is nagyon jó online szignózható. Az online szignózásról szintén az első oldalon találsz infót.


Hello Reddoors!

Köszönöm a válaszod. A névnap szinkronizálást megcsináltam Outlookal előre 4 évre :)

Viszont volna még kérdésem ha nem baj:

PC Suite-vel ha kész vagyok hogyan tudok kapcsolatot bontani USB-n? Kell-e egyáltalán ezzel foglalkozni, vagy csak széthúzom és kész? Sajnos a manuált még nem teljesen olvastam ki, szóval ha benne van ez, akkor bocsánat, de itt ebből a fórumból többet tanultam, szóval először ezt akarom befejelzni kiolvasni :D
A másik, hogy most OK, hogy kiírja a névnapokat, de ha mondjuk beírok egy találkozót, akkor az most nem jelenik meg. Rá lehet venni, hogy azt is írja ki a névnap után? Vagy csak töröljem a névnapot és akkor látszódni fog a találkozóm?
Ja, a másik. Gmail kis ikonja: nem tudom, hogy titeket zavar-e, de engem igen, hogy kicsi lett az új 2.0 ikonja (is)! A régit meg lehetett hekkelni (.png fájt módoítani), de az újat még nem csinálták meg. Próbálta már valaki kicserélni ezt nagyobb ikonra? Egy másik fórumon állítólag már megcsinálták, de nem rakták ki step by step... Esetleg meg tudom adni a réginek a lépéseit hogy csinálták meg, és talán ebből is lehetne egy jó kis cikk ezen a nagyon hasznos fórumon!


vas. okt. 26, 2008 10:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
energon írta:
sajnos akkor hasonló cipőben járunk. nekem a nyár közepéig k750i-m volt, rajta w800i szoftverrel. ha nem pusztul el 3 év után akkor még most is azt használom. félelmetes, hogy abban jobb zenelejátszó volt mint a mostani n82-őmben. persze lehet, hogy ez az n82-es csak nekem nem tetszik. tegnap vagy 3-4 órát biztos kerestem megfelelő lejátszót, de egyszerűen nincsen. rengeteg inkompatibilis a telefonnal, még ha ízt is írják hogy nem az. a kd playerre is azt írták, hogy kompatibilis, ami igaz is, csak mivel javás alkalmazás, a rohadt telefon állandóan vinnyog, hogy engedély így meg úgy. pedig az a cucc nagyon tetszett. a km playerre formázták/mintázták ami pc az egyik létező legjobb lejátszó...
sok választ olvastam már lejátszó ügyben, általában az lcg jukeboxot ajánlják, amitől már kiver a víz....
visszasírom a sony-t... ha kijönnek majd egy olyan telefonnal ami követi a piacot és nem lesz tudásban 1 évvel lemaradva, szerintem áttérek arra....
nekem csak wlan, 5 megapixel és gps kellene, de utóbbi nem fontos egy jó zenelejátszóért feláldoznám.... és akár még a symbiant is...


Nem igazán értem a kétségbeesést. A symbianos telefonok soha nem a kimagasló zenelejátszójukról voltak híresek és azt hiszem ,hogy a későbbiekben is így fog maradni.
El kell dönteni ,hogy zenelejátszóra vagy egy kimagasló képességekkel rendelkező symbian alapú telefonra van szükséged.
A jelenlegi N78-on CSAK és kizárólag az FM transmitter miatt vannak zenék amelyeket rádión keresztül hallgatok.
Rengeteget hallgatok zenét, mondhatni zenemániás vagyok de a telefonos hallgatást már évek óta mellőzöm. Erre a célra egy Mp3 lejátszót használok, ami normális minőségben adja vissza a hangzást. Ég és a föld a különbség kettő között.


vas. okt. 26, 2008 9:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
gyoref írta:
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, letöltöttem ezt az
új térképet a garminhoz, de mivel eddig a képfájlos
féle térképeket raktam fel most kicsit tanácstalan vagyok.

:oops:

A gépre kell telepítenem egy segédprogramot?

Igen ,szükség van egy keretprogramra a neve MapSource. Ez alá kell telepíteni a térképet. A keretprogram segítségével tudod szerkeszteni, kivágni az számodra szükséges részeket, majd USB-n csatlakoztatva a telefonodat átvitelre kerülnek a szerkesztett tartalmak.
Ez nem a legegyszerűbb módszer, én még nem vettem a fáradságot ,hogy leírjam a lépéseket, de Misi leírása kitér ezekre a lépésekre. A topicban megtalálható.


vas. okt. 26, 2008 9:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. okt. 25, 2008 9:02
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
gidano írta:
Tessék figyelgetni ezt az oldalt!

Egyenlőre Windows Mobile és Palm OS-re van működő verziója a mobil piacon, de a lap tetején jobb oldalt kiválasztva a telefon gyártóját és a típusát eljutsz egy adatlapra, ahol megadhatod az e-mail címedet és értesítenek a számodra megfelelő fejlesztések elérhetősége esetén.

LINK


megadtam.. ígéretes kis öszvér média lejátszónak tűnik. várom :)


vas. okt. 26, 2008 9:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. okt. 25, 2008 9:02
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
sajnos akkor hasonló cipőben járunk. nekem a nyár közepéig k750i-m volt, rajta w800i szoftverrel. ha nem pusztul el 3 év után akkor még most is azt használom. félelmetes, hogy abban jobb zenelejátszó volt mint a mostani n82-őmben. persze lehet, hogy ez az n82-es csak nekem nem tetszik. tegnap vagy 3-4 órát biztos kerestem megfelelő lejátszót, de egyszerűen nincsen. rengeteg inkompatibilis a telefonnal, még ha ízt is írják hogy nem az. a kd playerre is azt írták, hogy kompatibilis, ami igaz is, csak mivel javás alkalmazás, a rohadt telefon állandóan vinnyog, hogy engedély így meg úgy. pedig az a cucc nagyon tetszett. a km playerre formázták/mintázták ami pc az egyik létező legjobb lejátszó...
sok választ olvastam már lejátszó ügyben, általában az lcg jukeboxot ajánlják, amitől már kiver a víz....
visszasírom a sony-t... ha kijönnek majd egy olyan telefonnal ami követi a piacot és nem lesz tudásban 1 évvel lemaradva, szerintem áttérek arra....
nekem csak wlan, 5 megapixel és gps kellene, de utóbbi nem fontos egy jó zenelejátszóért feláldoznám.... és akár még a symbiant is...


vas. okt. 26, 2008 9:18
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. okt. 04, 2008 8:28
Hozzászólások: 46
Tartózkodási hely: Budapest IV.
Hozzászólás 
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, letöltöttem ezt az
új térképet a garminhoz, de mivel eddig a képfájlos
féle térképeket raktam fel most kicsit tanácstalan vagyok.

:oops:

A gépre kell telepítenem egy segédprogramot?


vas. okt. 26, 2008 8:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
subcy írta:
Sziasztok!

Nemrég vagyok egy E51 tulajdonosa, előtte nem volt Symbianos telóm, de rendíthetetlenül tanulok hozzá (már a 25-ik oldalnál tartok itt a fórumban :roll: ), de most elakadtam!

1.Nem tudom hogy kell felrakni a x-plore_AllFiles_1.22.sisx-t! A sima az felment, de ez elszállt a "a szükséges alkalmazás-hozzáférés nincs megadva" hibaüzivel :? Próbáltam a Mobil Signer-el is, de ugyanaz. Nemtom mit kellene még csinálnom? Please help!

Aztán még van kérdésem :roll:
2. ha veszek egy nagyobb memóriakarit és át akarok rá költözni nincs rá valami megoldás a telepített progikra? Nincs sok, mert a legtöbbet a telefonba nyomattam

3. A névnapok kiirítását Outlook nélkül nem lehet megoldani? Ugyanis nem használok Outlook-ot

4. Kipróbáltam a Handy Profiles progit. Szuper, csak nem értem a beállításnál mit kérdez másodjára (a fekete vagy fehér háttér után)? Valamit ki akarna kapcsolni, no de mit? :)



1. Az X-Plore ->AllFile verzióját csak az Hack elvégzése után tudod használni, mivel telepítéséhez teljes hozzáférés engedélyezése szükséges. Ezért a mi esetünkben az installserver.exe felel.
Tehát végig kell csinálnod az 5-ik oldalon leírtakat.

2. Ha a programok a belső memóriába vannak telepítve(ami különösen ajánlott) minden további nélkül cserélhetsz memóriakártyát.
Ha a kártyára is telepítettél, akkor előtte telepítsd újra úgy ,hogy felülírásnál a belső memóriát adod meg célnak.

3. Az Outlook szerintem már minden számítógépen megtalálható, nem jelenthet problémát senkinek. Ahhoz ,hogy a névnapokat szinkronizálni lehessen elegendő az Outlook jelenléte, ugyanis semmiféle beállítást nem igényel. Az első oldalon olvashatsz róla.

4. Profilváltó programnak ajánlanám az első oldalon található BestProfiles programot. Szerintem a legjobb profilváltó rengeteg extra funkcióval.
Ingyenes profilváltót is találsz Profile Scheduler néven, ez is nagyon jó online szignózható. Az online szignózásról szintén az első oldalon találsz infót.


vas. okt. 26, 2008 8:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 29, 2008 15:10
Hozzászólások: 75
Hozzászólás 
Tessék figyelgetni ezt az oldalt!

Egyenlőre Windows Mobile és Palm OS-re van működő verziója a mobil piacon, de a lap tetején jobb oldalt kiválasztva a telefon gyártóját és a típusát eljutsz egy adatlapra, ahol megadhatod az e-mail címedet és értesítenek a számodra megfelelő fejlesztések elérhetősége esetén.

LINK


vas. okt. 26, 2008 8:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 08, 2008 8:51
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
De jó hogy végre valakik foglalkoznak az zenelejátszókkal is. Én azóta keresek valami normális zenélőt amióta leraktam az SE-mat. (annak pedig már 3 éve) Én már a WMP is kipróbáltam, de mint a KD PLayer az is minden számnál megkérdezi megengedem-e hogy használja a memót. Úgyhogy bárkinek bármi jó ötlete van ne tartsa magában.


vas. okt. 26, 2008 8:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 29, 2008 15:10
Hozzászólások: 75
Hozzászólás 
Szerintem a régi módon hackelt telefonok esetében szükséges fájlok, de ezt a nagyobbak biztos jobban tudják! :idea:
--
Ne rójátok fel hibájául a mozgásérzékelő okozta jelenségeket, - az ezt nélkülöző készülékeken ragyogóan megy és lássuk be ezek vannak túlsúlyban... :wink:


vas. okt. 26, 2008 7:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Detto.Felraktam én is ezt a vikinget.Giroszenzorral nincs igazából összehangolva.Ha elfordítom a telót,a hang megy ugyan tovább de a kép az szétesik,sőt el is megy a program képe,csak egy üres felület van.Ezt én úgy oldottam meg hogy bekapcsoltam a billentyűzárat,akkor nem forgolódik.Ettől eltekintve egy egész pofás ki zenelejátszó,külön öröm hogy végre mappánként lehet zenéket keresni.Viszont volna egy kérdésem.Van a csomagban egy tools mappa.Anélkül hogy magamnak kéne kipróbálnom hogy mik azok amik benne vannak,azok micsodák? :wink:


szomb. okt. 25, 2008 23:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 323
Hozzászólás 
gidano írta:
handras írta:
gidano írta:
CorePlayer Mobile S60v3

Mindenes audio-video-flv-stb.lejátszó.


Link kód: gppc007


Ezt signozni kell?

--
Hackelt telefonra nem, egyébként igen! :idea:


Hogy tudom kideríteni a verzió számomat,hogy megy-e rajta a hack?


szomb. okt. 25, 2008 23:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. okt. 25, 2008 9:02
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
pfúúú, köszi szépen mindkettőt :)
az az igazság, hogy a core player-t már felraktam, de nem kifejezetten zene lejátszó, nem nyert meg. most hirtelen nem is tudom mik miatt, de azthiszem pl hogy a zenéket minden alkalommal be kell tallózni, meg nem is tudom (nem akarok hülyeséget mondani, de egyre alább adom, szóval nem a kicsit mórickás külső miatt dobtam), ennél a viking playernél felcsillant a szemem :) aztán sírni kezdett... ha eldöntöm a telefon és a giroszkóp el akarja forgatni a képet akkor behal. többször lefagyott ez alatt a 10 perc alatt és minden indításnál be akarja olvasni az összes zenét.. és mivel 8gb-ról van szó, ez mindig csomó ideig eltart... pedig relatíve szép is, sokat is tud, hát a francc egye meg, engem ez sem szeret..... a kd player is eléggé tetszett, erre minden szám beolvasásánál megkérdezi, hogy engedem-e a felhasználói adatok beolvasását. alkalmazáskezelőben meg csak ez a lehetőség van, vagy hogy blokkolja a kérelmeket... nagyszerű.... ma már legalább 25 lejátszót kipróbáltam, esküszöm valami nagyon nincs rendben a mobil iparban, ha még pénzért sem lehet kapni pofás és mindenttudó lejátszót (mondjuk fele olyan színvonalasat mint a beépített Sony Ericsson lejátszók)...


szomb. okt. 25, 2008 22:44
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 29, 2008 15:10
Hozzászólások: 75
Hozzászólás 
Viking Informatics Mp3Player v3.62 S60v3 SymbOS9.1 Unsig Cr@cked-BiNPDA

Kép

Egyszerű mp3 player, kezeli a lejátszási listákat, könyvtárakat, IDv1 adatokat kiteszi a képernyőre, gyorsgombokat használ, Bluetooth vagy IrDa fájlátvitelre alkalmas, stb.
-
Ja! Támogatja a magyar nyelvet is! :D

Compatible Devices
Samsung SGH-i560, Samsung SGH-i570, Nokia N93i (S60 3rd Edition), Nokia 5700 (S60 3rd Edition), Nokia 6290 (S60 3rd Edition), Nokia N76 (S60 3rd Edition), Nokia 6110 Navigator, Nokia E90 Communicator, Nokia 6120 (S60 3rd Edition), Nokia N75 (S60 3rd Edition), Nokia N80 IE (S60 3rd Edition), Nokia N91 8Gb (S60 3rd Ed.), Nokia N77 (S60 3rd Edition), Nokia 3250 (S60 3rd Edition), Nokia N95 (S60 3rd Edition), Samsung SGH-i520, LG JoY, Nokia N80 (S60 3rd Edition), Nokia N71 (S60 3rd Edition), Nokia N73 (S60 3rd Edition), Nokia N93 (S60 3rd Edition), Nokia N92 (S60 3rd Edition), Nokia E60 (S60 3rd Edition), Nokia E61(S60 3rd Edition), Nokia E70 (S60 3rd Edition), Nokia E50 (S60 3rd Edition), Nokia 5500d (S60 3rd Edition), Nokia N91 (S60 3rd Edition), Nokia N81, Nokia E51, Nokia E62 (S60 3rd Edition), Nokia E65, Nokia E61i, Nokia N82, Nokia 6121, Samsung SGH-i400, Samsung SGH-i450, Samsung SGH-i550

LINK


szomb. okt. 25, 2008 21:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 29, 2008 15:10
Hozzászólások: 75
Hozzászólás 
HOT Remote S60 Professional v2.93 Incl Desktop S60v3 SymbianOS9.1 Unsigned

Kép

Ez egy olyan progi, amely USB ill. Bluetooth kapcsolaton át a PC kijelzőjén át kezelhetővé teszi a mobilunkat, egy kis ablakban mutatva annak kijelzőjét!

Kép

Készíthető a mobil kijelzőjéről fotó, videó, stb.
Ismerjétek meg Ti is!

A program telepítés után tetszőleges 5 karakterrel regisztrálható!

LINK


szomb. okt. 25, 2008 21:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 29, 2008 15:10
Hozzászólások: 75
Hozzászólás 
handras írta:
gidano írta:
CorePlayer Mobile S60v3

Mindenes audio-video-flv-stb.lejátszó.


Link kód: gppc007


Ezt signozni kell?

--
Hackelt telefonra nem, egyébként igen! :idea:


szomb. okt. 25, 2008 21:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 08, 2008 8:51
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
A HandyShell csak a találkozókat írja ki. Az évfordulókat, és a teendőket oldalt egy pici ábrával jelzi csak, az emlékeztetőket figyelmen kívül hagyja. És mivel a névnapokat emlékeztetőnek titulálja, ezért rá se bagózik. A magam részéról megvárom a frissítést :roll:


szomb. okt. 25, 2008 20:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 323
Hozzászólás 
gidano írta:
CorePlayer Mobile S60v3

Mindenes audio-video-flv-stb.lejátszó.


Link kód: gppc007


Ezt signozni kell?


szomb. okt. 25, 2008 20:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 19:18
Hozzászólások: 17
Hozzászólás 
Sziasztok!

Nemrég vagyok egy E51 tulajdonosa, előtte nem volt Symbianos telóm, de rendíthetetlenül tanulok hozzá (már a 25-ik oldalnál tartok itt a fórumban :roll: ), de most elakadtam!

1.Nem tudom hogy kell felrakni a x-plore_AllFiles_1.22.sisx-t! A sima az felment, de ez elszállt a "a szükséges alkalmazás-hozzáférés nincs megadva" hibaüzivel :? Próbáltam a Mobil Signer-el is, de ugyanaz. Nemtom mit kellene még csinálnom? Please help!

Aztán még van kérdésem :roll:
2. ha veszek egy nagyobb memóriakarit és át akarok rá költözni nincs rá valami megoldás a telepített progikra? Nincs sok, mert a legtöbbet a telefonba nyomattam

3. A névnapok kiirítását Outlook nélkül nem lehet megoldani? Ugyanis nem használok Outlook-ot

4. Kipróbáltam a Handy Profiles progit. Szuper, csak nem értem a beállításnál mit kérdez másodjára (a fekete vagy fehér háttér után)? Valamit ki akarna kapcsolni, no de mit? :)


szomb. okt. 25, 2008 19:56
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 506
Tartózkodási hely: Győr-Tatabánya
Hozzászólás 
Az első kérdésre nem tudok választ adni, mivel jelenleg nem használom a NameDays programot. Elképzelhető ,hogy még nem működik tökéletesen szinkronban a naptárbejegyzésekkel. A Bluetooth kapcsolaton kapott üzenetekkel is így volt, amit a jelenlegi kiadásban korrigálták.
A TotalPatrol lényegében ugyanazt tudja mint a RemindMe, de ami nagyon lényeges ,hogy egy új fejlesztés ami FP2 kompatibilis. INGYENES , és bárki számára elérhető ,szignózható a https://www.symbiansigned.com/app/page/ ... dOnline.do
oldalon. Plusz funkcióként az akkumulátor töltöttségét is figyeli.[/quote]

A névnapokat nekem sem írja ki a Handy Shell, de a többi naptárbejegyzést sem...mondjuk ezt már beírtam ide kb.1 hete...

A Total Patrolt nem engedi szignózni a linken található módon... Ezt írja ki:FAILURE: Submitted .sis file uses a UID that is not allocated to the account holder matching this email address (0x2001c5ee 0x2001c5ed )

Mi lehet a bibi?


szomb. okt. 25, 2008 19:44
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 128  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség