Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 9:53



Hozzászólás a témához  [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 124, 125, 126, 127, 128
Hasznos SYMBIAN programok(Nokia S603rd,S605th)&SZIGNÓZÁS 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
foki írta:
és a legújabb hackelés eredménye... már szignózni sem kell :!:

http://www.noeman.org/gsm/symbian-os-9- ... 00000.html

a 4. hozzászólás írja le korrektul

Igen olvastam én is, igaz még nem próbáltam mert nem volt rá szükségem. Hát nem tudom itt már elég nagy a kockázat arra ha nem vagy elég felkészült elcseszel nagyon könnyen valamit. Ha már PACH-ről van szó akkor a szintén nemrég megjelent ALL FILE hozzáférés és ezáltal a szignózás végérvényesen megoldódott. Itt csak a C:-re kell egy mappát +1fájlt felmásolni és kész. És ami a legfontosabb egy formázással el is tüntethető minden a telódról ha esetleg valami zavar adódna. A Rom verziónál nem vagyok biztos benne. Kicsit várni kell míg jobban kiforrja magát. De köszi a linket.


szomb. ápr. 26, 2008 17:58
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
és a legújabb hackelés eredménye... már szignózni sem kell :!:

http://www.noeman.org/gsm/symbian-os-9- ... 00000.html

a 4. hozzászólás írja le korrektul


szomb. ápr. 26, 2008 17:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
A továbbiakban lesznek olyan programok is bemutatva amelyek nagyon hasznosak, de sajnos szignózni kell őket és a www.symbiansigned.com nem adta áldását, engedélyét a hivatalos tanúsítvány ellátására. Ezért más megoldás után kell néznünk , mégpedig szintén egy online szignózási formára, csak nem a fentiekben említett oldal végzi hanem egy KÍNAI oldal. Véleményem szerint ez egy bejegyzett cég lehet Kínában aki készíthet ilyen tanúsítványokat a symbiansigned portálján tehát minden bizonnyal fizettet az említett oldalnak.
Személy szerint nagyon jó megoldásnak tartom ezt a lehetőséget még ha úgymond ki is kell adnunk az IMEI számunkat egy „ismeretlen” oldalnak, de az IMEI szám elengedhetetlen a személyes tanúsítvány létrehozásában. Mivel nagyon egyszerű elvégezni, és semmilyen kockázatot nem tartalmaz ezért , egy biztos és reménykedjünk benne hogy hosszú távú megoldást biztosít azoknak akik igénybe veszik. A tanúsítvány amivel ellátják a feltöltött programunkat az egy hivatalos a www.symbiansigned.com által kiadott tanúsítvány Kínai cégnévvel ellátva. Időtartama 3évre szól. Egy pár sorban leírnám hogyan tudunk a KÍNAI oldalra regisztrálni és elvégezni a szignózást.

Az említett oldal innen: http://s60.vgooo.com:801/index.htm


Kép
Kép
Kép
Kép
1.kép: az említett oldal bejelentkezése
2.kép: regisztráció
3kép: IMEI számod megadása.
4kép: FONTOS!!!! csak egy nap elteltével tudsz teljes értékűen bejelentkezni és feltölteni a szignózni kívánt programot. Addig várnod kell. Gondolom ennyi idő kell a tanúsítvány elkészítéséhez.
5kép: a szignózni kívánt program feltöltése(lehetőleg ne tartalmazzon szóközt a neve)
6kép: screenshot by reddoors (reklám helye) a program online szignózása
7kép: program letöltése

Kép
Kép
Kép

Az említett oldal innen: http://s60.vgooo.com:801/index.htm


szomb. ápr. 26, 2008 11:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Winston_Wolf írta:
Na ez tök jó hír. Engem inkább a kettőskereszt zavart lévén az E51-en nincs cerka gomb és azt nevezték ki annak...


Akksigondokról megmondom őszintén én csak hallottam, de akkor ezek szerint ez is megoldott. Nekem egyébként egyik általam telepített (Best Task, Tracker, Handy Task) sem tudta a tsr-t kilőni:( Nem tudom miért...

Az akksi problémák csak E50-en jelentkeztek, az összes többi telefonon NEM volt ilyen gond. A Handy Task nem látja a futó PROCESS folyamatokat, csak alkalmazásokat tud kezelni. Én erre a dologra egy fájlkezelőt használok. A neve ACTIVE File (ingyenes). Talán ez a program mutatja meg legáttekinthetőbben az ilyen háttérben futó processeket. Természetesen tökéletesen lehet kezelni is őket. Visszatérve az E51-re , ezen tökéletesen fut és a gyors proci miatt egy élmény használni. A térképet pillanatok alatt kirajzolja. Itt semmilyen akksi problémák nem jelentkeznek, már tesztelem egy ideje. :wink:
Kép
. Ha zavar így kell bezárni, törölni TILOS.


pén. ápr. 25, 2008 13:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Na ez tök jó hír. Engem inkább a kettőskereszt zavart lévén az E51-en nincs cerka gomb és azt nevezték ki annak...


Akksigondokról megmondom őszintén én csak hallottam, de akkor ezek szerint ez is megoldott. Nekem egyébként egyik általam telepített (Best Task, Tracker, Handy Task) sem tudta a tsr-t kilőni:( Nem tudom miért...


pén. ápr. 25, 2008 12:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Winston_Wolf írta:
Csak kérdem a 80-as veriójú garminban már javították TSRautostart által okozott galibákat, vagy még mindig rossz, és telepítés után zabálja az akksit, illetve elrontja a jettőskereszt gomb működését?

A #( kettős kereszt )hiba javítva lett, a TSRautostart csak E50-es telefonokon okozott komolyabb akkumulátor problémákat. Tudtommal ez is javítva lett, de a biztonság kedvéért ezeken a telefonokon(E50) nem árt egy Task programot felrakni és a Garmin használata után bezárni ezt az amúgy állandóan futó folyamatot(TSRautostart).


pén. ápr. 25, 2008 12:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Csak kérdem a 80-as veriójú garminban már javították TSRautostart által okozott galibákat, vagy még mindig rossz, és telepítés után zabálja az akksit, illetve elrontja a jettőskereszt gomb működését?


pén. ápr. 25, 2008 12:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Kicsit összetettebb program következik. :D


Garmin navigációs szoftver legújabb verziója. . Biztos nagyon sokan ismerik és használják jelenleg is. Kezeli a külső és belső GPS-t egyaránt. Aki még esetleg nem találkozott közelebbről vele, de szeretné használni, az innen letöltheti a telepítési útmutatót, amiben integrálva vannak a szükséges linkek és kisebb segédprogramok. Próbáltam minél tömörebben, egyszerűbben leírni a telepítés folyamatát, ami amúgy sem bonyolult. Egy minimális számítógépes és symbianos ismeret elégséges. A leírás alap dolgokat tartalmaz ,de elegendő egy komplett navigációs szoftver telepítéséhez .Remélem aki frissen próbálkozik sikerrel jár. Érdemes kipróbálni mert nagyon jól használható szoftverről van szó. Ha bármilyen kérdés felmerülne, a fórumon jelezze. A héten részemről az utolsó feltöltött program. :)
Telepítési útmutató: http://www.uploading.com/files/M79U5LG4 ... o.doc.html
Vagy: http://data.hu/get/269341/Garmin_Mobile ... o.zip.html


Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reddoors szer. máj. 14, 2008 10:29-kor.



pén. ápr. 25, 2008 11:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
PhoNetInfoprogram(ingyenes), amelyik segítségével szinte minden információt megtudhatunk a telefonunkról. Az akku töltöttségi szinttől a wlan Mac címéig. Tartalmaz egy reboot funkciót is ami sokszor jól jöhet memóriagondok , rendszerfrissítés esetén. A programot szignózni kell , nélküle nem telepíthető. A symbian signed megbízható programnak minősítette ,ezért lehetőség van az online szignózásra is. Innen letölthető a program: http://www.patrickfrei.ch/phonetinfo/index.html
(direkt link: http://www.patrickfrei.ch/phonetinfo/rb ... .1_OSO.zip )
Kép
Szignózás itt elvégezhető: https://www.symbiansigned.com/app/page/ ... dOnline.do
A letöltési linket email-ben küldik.
Kép


csüt. ápr. 24, 2008 17:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Akinek WIFI képes telefonja van , itt talál egy nagyon jó wifi kereső programot HandyWi néven: http://www.handywi.com/home.html (direkt link: http://get.handywi.com/cgi-bin/getbinarypc.php )
A program ingyenes és szignózott verzió. Érdemes használni, kipróbálni.

Kép
Kép


csüt. ápr. 24, 2008 15:02
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
Köszi szépen Reddoors ez a Handy Taskman nagyon jó és magyar nyelvű is. Nekem egy másik Taskman volt fent, de ez sokkal jobb. Gyorsan lecseréltem erre.
Nagyon jó a Handy Clock, és Handy Alarm is. Én a Handy Clock naptárját használom kijelzővédőnek. Sajnos belinkelni nem tudom. Még nem vagyok olyan profi. Nagyon szép a témád.
Üdv.


csüt. ápr. 24, 2008 11:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Egy nagyon fontos TASK program, amelynek segítségével a háttérben futó programokat kezelhetjük. Ha egy alkalmazás a telefonunkon megnyitásra kerül, és használat után elfelejtjük bezárni ,az továbbra is futó alkalmazás marad. Ezáltal foglalja a hasznos Memóriát és , a rendszer lassulásához, esetleg működési zavarokhoz vezet. Ezen kívül még extra funkciókén szerkeszthetünk egy Kedvencek listát is , amely a programból közvetlenül indítható. Nem kell a telefonunk menüjében keresgetni őket. A program neve Handy Taskman innen letölthető: http://data.hu/get/272311/Handy_Taskman ... 3.rar.html

Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reddoors csüt. máj. 15, 2008 19:32-kor.



csüt. ápr. 24, 2008 11:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Mobiola Webcam

Bluetoothon vagy USB kiváló webkamera varázsolható a telefonból.
Ha két kamera van a telcsiben, mindkettőt tudja használni. Sajna nem
free, de lehet hozzá okosságot találni (a PC-s progit kell célba venni)

Egyébként ezen cég (www.warelex.com) többi terméke is kiváló.


szer. ápr. 23, 2008 21:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 132
Tartózkodási hely: van
Hozzászólás 
Phone Guardian S30 3rd 1.0.0

Biztonsági progi, ami a készülék ellopása esetén SMS-t küld a behelyezett simkártya adataival, elérhető beépített GPS esetén annak pozíciójáról.
Kép

Bár nem free, de hallottam már olyanról, hogy valakinek volt kódja. Valahonnan szerezte. ;)

http://www.symbianguru.com/phone-guardian-s60-3.html


szer. ápr. 23, 2008 21:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
kakuk100 írta:
Szia!
Én személy szerint nagyon örülök, hogy elindítottad ezt a fórumot. Tényleg sokszor nem is tudja az ember milyen progit tegyen fel a telefonjára ami hasznos és amit használni is fog majd. Főleg ha kezdő. A progi nevéről sem mindig lehet tudni, hogy mit takar. Nagyon jól jön ha valaki el is mondja a tapasztalatait róla. Várjuk a többi progit és és köszönjük. Remélem a többiek nevében is mondhatom.
Üdv.

Hello!
Köszönöm a pozitív visszajelzést. Szerencsére nagyon széles a választék programok terén(hasznos). Így még „okosabbá” használhatóbbá tudjuk tenni a telefonunkat, és miért is ne tegyük ha van rá lehetőségünk. Gondolom ez volt a fő szempont többnyire mindenkinek aki ilyen telefont vásárolt és jelenleg is használ. Remélem hamarosan a többiek is hasznos programokat fognak bemutatni. :wink:


szer. ápr. 23, 2008 19:36
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
Szia!
Én személy szerint nagyon örülök, hogy elindítottad ezt a fórumot. Tényleg sokszor nem is tudja az ember milyen progit tegyen fel a telefonjára ami hasznos és amit használni is fog majd. Főleg ha kezdő. A progi nevéről sem mindig lehet tudni, hogy mit takar. Nagyon jól jön ha valaki el is mondja a tapasztalatait róla. Várjuk a többi progit és és köszönjük. Remélem a többiek nevében is mondhatom.
Üdv.


szer. ápr. 23, 2008 19:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
WORLDMATEIdőjárás előrejelző program. Ingyenes frissítéssel, 5napra előre. Nagyon jó és hasznos program. Wifi-n is tökéletesen frissít. Be lehet állítani automata frissítést és hangos előrejelzést is. Sajnos angol nyelvű a program de különösebb angol tudást nem igényel, a képek magukért beszélnek. Nagyon sokáig használtam ,csak ajánlani tudom mindenkinek. Megbízhatóan, stabilan működik. Telepítéskor egy email címet kér, érdemes megadni a sajátunkat ahova egy üdvözlő üzenetet ír a gyártó. Innen letölthető: http://www.mobimate.com/s60/
(direkt link: http://www.mobimate.com/downloads/world ... wms60.sisx )
Díjnyertes program sok hasznos funkcióval.
Kép


szer. ápr. 23, 2008 18:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
A következő egy képernyővédő program. Azoknak különösen ajánlott, akik szeretik, ha jól látható módon , nagy számokkal jeleníti meg a telefon az időt. Ez is egy ingyenes program, és kivételesen nem kell szignózni. A neve is találó LARGETIME. Letölthető innen : http://www.martin.st/software/
(direkt link http://www.martin.st/software/largetime-1.04.sisx ) . Symbi9.2 telefonok esetében sajnos az Energiatakarékos mód különböző képen van megoldva(típustól függően), mintha még nem döntötték volna el, h. pontosan, h. is szeretnék megoldani. Az E51 esetében szerencsére kivették az Alvó üzemmódot így a képernyővédő nem kapcsol le, és tökéletese működik. Be lehet állítani azt is h. fehér vagy fekete alapon jelenjen meg az idő kijelzése, és nem zabálja az akksit.
Kép
Kép


szer. ápr. 23, 2008 17:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Hasznos SYMBIAN programok(Nokia S603rd,S605th)&SZIGNÓZÁS
Rengeteg olyan program van amit SYMBIAN rendszerre írnak, de ezeknek nagy része úgymond haszontalan program. Szerencsére nagyon sok hasznos program is van, ezért úgy gondolom, kellene egy olyan fórum ahol ezeket a „hasznos” programokat bemutatnánk , és jellemeznénk pár mondatban. Itt elsősorban SYMBIAN 9.x-re írt programokra gondolok, és talán egy két klasszikus játékra. De a fő profil a programok bemutatása lenne. Remélhetőleg a többi fórumozónak is szimpatikus az ötlet.

Fontosabb témák:

Szignózás:

:arrow: Újabb kínai megoldás a tanúsítványfájlok beszerzésére.
:arrow: iPmart (fórum) tanúsítványfájl beszerzése:iPmart Tanúsítvány
:arrow: Hivatalos symbiansigned oldalon elvégezhető szignózás(topic 1.oldal KLIKK )
:arrow: Kínai módszerek ismertetése (topic 1.oldal KLIKK )
:arrow: Szignózás SISContents segítségével.
:arrow: Szignózás kikerülése, Hack leírása (topic 5.oldal KLIKK )


Symbian programokkal, telepítésével, tanúsítvánnyal kapcsolatos tudnivalók:

:arrow:Nagyon hasznos PC-s program amivel fontos infókat tudhatunk meg a telepíteni kívánt alkalmazásokról SISContents.
:arrow: Winston_Wolf kolléga, programok telepítésével, esetleges hibákkal kapcsolatos eszmefuttatása kezdő symbian felhasználóknak
Programok telepítésével kapcsolatos tudnivalók
:arrow: Programok telepítése, hibaüzenetek (topic 3.oldal KLIKK )
:arrow: Hogyan tudjuk megállapítani meddig érvényes egy program vagy alkalmazás tanúsítványa (topic 5.oldal KLIKK ) ?
:arrow: Beragadt alkalmazások eltávolítása KLIKK


Érdekességek:

:arrow: Flash(swf) képernyővédők!
:arrow: NOKIA 5800 Háttérképek!Nokia 5800 témák.Nokia 5800 témák.Nokia 5800 téma.
:arrow: Nokia 5800 témák Itt!.
:arrow: Profi témák (FP1,FP2 készülékekre)Menő ManóPersia,Stars GRAY-B GRAY-O THUNDERBYOV2 GRIPES VORTEX1;2-3;4-5EVEGiambi EclipseILLUSIONAndroid2.0
:arrow: Fájlmegosztás WIFI kapcsolaton keresztül (Köszönet Lalamper kollégának, topic 23.oldal KLIKK )
:arrow: Bármilyen fájl letöltése a beépített S60-as böngészővel (Köszönet Lalamper kollégának, topic 23.oldal KLIKK )
:arrow: Névnapok kiíratása aktív(fő) kijelzőre (topic 1.oldal KLIKK )
:arrow: Névnapok kiíratása aktív kijelzőre (másik módszer) gidano jóvoltából Névnapok
:arrow: Operátorlogó készítése (topic 3.oldal KLIKK )
:arrow: Színes operátorlogó készítés (topic 6.oldal KLIKK)
:arrow: Operátorlogó készítés Nokia 5800-ra Op.logó 5800.
:arrow: Operátorlogót cserélő alkalmazás (topic 8.oldal KLIKK )
:arrow: Témaszerkesztők weboldalai, témaletöltések (topic 4.oldal KLIKK)
:arrow: Átlátszó alapú háttérképek (topic 8.9.10 KLIKK .13 KLIKK .16.30 KLIKK oldalak) HáttérképekKarácsonyi háttérképek Háttérképek
:arrow: Lenezborító kódolása MP3 fájlba KLIKK

Fontosabb programok, alkalmazások:

Navigációs szoftverek:

:arrow: Sygic Mobile multiplatform(Nokia 5800)Sygic Mobile 7.71build_3630
:arrow: Garmin XT V5.00.40(S605th kompatibilis)
:arrow: Garmin XT 5.00.30(s605th kompatibilis, ez a verzió már működik NOKIA5800-án).
:arrow: Garmin (v.5.00.20 ) navigációs szoftver Garmin5.00.20_EUGarmin5.00.20
:arrow: Garmin térkép mix. EuNT2009+NG5.1+RO.A.D.2006 összegyúrva
:arrow: Garmin v.5.00.10 navigációs szoftver Garmin 5.00.10
:arrow: GARMIN frissített sebességmérő kamerák
:arrow: Garmin (v.4.20.20) navigációs szoftver (topic 18.oldal KLIKK )
:arrow: Garmin (v.5.00.00 ) navigációs szoftver (topic 28 KLIKK . 29.oldalGarmin telepítési útmutató)
:arrow: Garmin navigációs szoftverhez Magyarország legfrissebb térképe NaviGuide5.1NTMagyarország
:arrow: Garmin navigációs szoftverhez Magyarország térképe NaviGuide5.0NT (topic 13.oldal KLIKK )
:arrow: Garmin navigációs szoftverhez teljes Európa térkép (topic 30.oldal KLIKK )
:arrow: Garmin navigációs szoftverhez legfrissebb Európa térkép(MapSource változat) Garmin Mapsource City Navigator® Europe NT 2009 Köszönet ko_la kollégának. Image(képfájl) verzió,torrent elérhetősége Garmin Image City Navigator® Europe NT 2009
:arrow: SYGIC(v.750514) navigációs szoftver (topic 19. oldal KLIKK )
:arrow: SYGIC(v.7.60731 jelenleg legújabb) navigációs szoftver (topic 27.oldal KLIKK )
:arrow: McGuider(V.752408) navigációs szoftver (topic 20. oldal KLIKK )
:arrow: McGuider(v.7.70.1107) navigációs szoftverMcGuider7.70.1107
:arrow: SYGIC és McGuider navigációhoz teljes Európa térkép SYGIC&McGuider Európa térkép
:arrow: CoPilotLive(v.7.7.0.134) navigációs szoftver (topic 21.oldalKLIKKTelepítési útmutató)
:arrow: NAVIGON 7.2.0049 (symbi 9.1-en is működő verzió, szignózni kell!)
:arrow: Navigon (v. 7.1.0004) navigációs szoftver( topic 23 KLIKK .24.oldal)
:arrow: Navigon7.1.004(szignózni kell) ,telepítés után csak magyar hang és a térkép bemásolása szükséges topic: Navigon7.1.004 KLIKK (köszönet szaboknak kollégának)
:arrow: Nokia Maps(tört verzió szignózni kell) Nokia Mapsv2.0.3204

Fájlkezelők:

:arrow: X-PLORE, ActiveFile, Y-Browser(topic 2.oldal KLIKK )
:arrow:X-Plore1.22 X-Plore1.22(2040-ig)
:arrow: Y-Browser (ingyenes fájlkezelő) hivatalos weblap Y-BROWSER
:arrow: ActiveFile (ingyenes fájlkezelő) hivatalos weblap ActiveFile
:arrow: X-PLORE 1.22(ALL FILE kiadás, csak szignó HACK elvégzése után települ) X-PLORE ALL FILE
:arrow: X-PLORE 1.22 (utolsó kiadás, nem időkorlátos tanúsítvánnyal)X-PLORE 1.22

Programok, alkalmazások:(Programok, alkalmazások CSAK a 15-ik oldaltól vannak listázva)

:arrow: Handy Blacklist, hívásszűrő program. Handy Blacklist(v3.03)
:arrow: Handy Shell, aktív készenlétszerkesztő program HandyShell(v1.02)Handy Shell(v1.03)Handy Shell gyári ikonok
:arrow: Best Profiles profilváltó program. Best Profilesv1.02
:arrow: Theme Scheduler témaváltó program Theme Scheduler
:arrow: Profile Scheduler profilváltó program Profile Scheduler
:arrow: Total Patrol, elmulasztott hívásokra, olvasatlan üzenetekre figyelmeztető program Total Partol v2.1.24
:arrow: Best Reminder , elmulasztott hívás,sms,mms-re figyelmeztető program Best Reminder Best Reminder Key
:arrow: Black Baller Sms\hívásszűrő program Black Baller
:arrow: Switch Off kikapcsolásidőzítő program Switch Off
:arrow: Advanced Device Locks , a program segítségével adatokat védhetünk le Advanced Device Locks
:arrow: SymSMB programmal fájlokat oszthatunk meg WIFI kapcs. keresztül, PC és telefonunk között SymSMB
:arrow: VikingPlayer Mp3 lejátszó program VikingMp3Player
:arrow: CorePlayer univerzális "mindet" lejátszó CorePlayer
:arrow: HOT Remote, Pc-n keresztül kezelhetjük mobilunkat HOT Remote
:arrow: Gmail2.0, három új ikonnal Helios jóvoltából Gmail2.0
:arrow: Időjárásprogram Foreca Weather
:arrow: Handy Taskman rendszerprogram(Task). Handy Taskman(v2.02)
:arrow: QuickOffice Premier Upgrade v6.0.166 (javított excel -el)
:arrow: Teljes kijelzős SMS megjelenítő program Best Full Screen Message
:arrow: A program az olvasatlan üzenetekre és az elmulasztott hívásokra figyelmeztet. BestReminder v.2.0(FP2 kompatibilis)
:arrow: Zenelejátszó program Handy Musicv1.00
:arrow: ActiveLock program segítségével adatainkat védhetjük le...ActiveLock
:arrow: Python keretprogram Python keretprogram(frissítés) Python keretprogram
:arrow: Zenelejátszó program TTPod
:arrow: Kiváló ingyenes Skype, MSN, Yahoo, ICQ, stb. program. Nimbuzz
:arrow: ApDLauncher ApDLauncher
:arrow: Skyfire mobilböngésző. Skyfire
:arrow: FsCaller fényképes híváskép megjelenítő program FsCaller (v3.01)
:arrow: Számológép (tudományos ) Számológép
:arrow: Handy Calendar naptárprogram. Handy Calendar(v2.0.1)
:arrow: Handy Clock. Handy Clock(v4.09)
:arrow: Handy Alarm ébresztőprogram. Handy Alarm Pro. (v1.03)
:arrow: Process kezelő program.KillMe(v1.30)
:arrow: Üzenetcsoportosító program.Conversation
:arrow: Üzenetrögzítő program. BestAnsweringMachinev1.00
:arrow: RESTART program. RESTART_FP2
:arrow: Időjárás widget AccuWeather
:arrow: BestTaskMan rendszerprogram.
:arrow: Nokia Energy Profiler akkumulátor fogyasztás\működését tesztelő program.
:arrow: Hívásrögzítő program. XELNEX(V.1.3)
:arrow: DivxPlayer DivxPlayer
:arrow: A mindenes szűrőprogram(sms, hívás, stb.) Best Private Conversation
:arrow: RAR kicsomagoló program FreeUnRAR.
:arrow: Nokia Push Mail Client Nokia Push Mail Client
:arrow: Távvezérlő program Salling Clicker.
:arrow: Shazam ID
:arrow: Ingyenes számológépprogram cCalc.
:arrow: A program segítségével adatainkat védhetjük le Best Crypto.
:arrow: A program segítségével teljes kijelzőre kirakhatók a háttérképek FreeFSWP.
:arrow: Betűtípus cserélő program Font Router.
:arrow: Képlopó program Super Screenshot 1.02.
:arrow: Desk Count Down aktív készenlétszerkesztő program.
:arrow: Videokonvertáló program(PC) UVC

:arrow: Handy Calendar, Handy Blacklist, Handy Clock, Handy Shell, Handy Alarm
:arrow: Időjárás widget AccuWeather.
:arrow: Funkciógombok megváltoztatására alkalmazás: MagicKey
:arrow: Divx lejátszó: Divx player
:arrow: Nokia fotónézegető szoftvere: Nokia Photo Browser
:arrow: Számológép érintős Nokia készülékekre Handwriting Calculator


Akkor elsőként kezdeném én a listát, egy olyan programmal ami a fenn említett programok bemutatására elengedhetetlen. A neve SCREENSHOT.Képeket készíthetünk vele a telefonunk menüjéről , és programokról(képlopó program). Ez egy ingyenes alkalmazás. Letölthető innen :arrow: http://www.antonypranata.com/screenshot ... ian-os-s60
Kép


A hozzászólást 160 alkalommal szerkesztették, utoljára reddoors csüt. ápr. 02, 2009 19:54-kor.



szer. ápr. 23, 2008 15:55
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 124, 125, 126, 127, 128

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség