Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. márc. 29, 2024 5:55



Hozzászólás a témához  [ 12 hozzászólás ] 
LG Optimus 2X P990 - Android, Dual Core 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: LG Optimus 2X P990 - Android, Dual Core
gzussy írta:
Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy csak nekem csinálja azt, hogy a BIA2-ben (Brother In Arms 2) minden tiszta fehér, nem tölti be a textúrákat?

Nálam is volt gond bizonyos textúráknál, de nem tudtam rájönni, mivel és hol a párhuzam...


szer. szept. 21, 2011 16:46
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd szept. 20, 2011 16:12
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: LG Optimus 2X P990 - Android, Dual Core
Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy csak nekem csinálja azt, hogy a BIA2-ben (Brother In Arms 2) minden tiszta fehér, nem tölti be a textúrákat?


kedd szept. 20, 2011 16:14
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. jún. 26, 2011 15:12
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: LG Optimus 2X P990 - Android, Dual Core
Köszönöm a segítséget és tisztelem az őszinteséget is.
Kaptam a telefont, azóta nagyon megszerettem és nem a kedvezményes kártyával használtam.
Segítséget kaptam a Telenortól. Nagyon rendesek voltak. Mégegyszer köszönöm nekik!
A telefon tényleg okos, de nem biztos, hogy felvehetem a versenyt olyan szakemberekkel, mint Ti is vagytok, így ha ez bírható részetekről köszi a navigálást.


szer. szept. 07, 2011 2:09
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: LG Optimus 2X P990 - Android, Dual Core
YLi írta:
Az APNdroid kifejezésre keress rá a neten vagy a market-ben. Free alkalmazás. Ez átírja az APN beállításokat és ki tudod kapcsolni a mobil netet.

Mivel - feltételezem - azért kérte a GSM-boltban, hogy kapcsolják ki TELJESEN neki a csomagkapcsolt adatátvitel használatát, mert nincs adatelőfizetése, ezért biztos, hogy nem akarja ki-be kapcsolgatni, ezért is nem ajánlottam ezt a - valóban legjobb - progit erre.


hétf. jún. 27, 2011 22:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: A tejút szélén.
Hozzászólás Re: LG Optimus 2X P990 - Android, Dual Core
Az APNdroid kifejezésre keress rá a neten vagy a market-ben. Free alkalmazás. Ez átírja az APN beállításokat és ki tudod kapcsolni a mobil netet.


hétf. jún. 27, 2011 10:41
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: LG Optimus 2X P990 - Android, Dual Core
Cleo írta:
LG P500 , mint típushoz legközelebbi írom segítség kérésemet, melyet előre is kösz..
Kaptam a készüléket, először óvatosan egy feltöltős kártyával próbáltam ki,és látszólag minden rendben után ( még a szolgáltatóhoz is elfáradtam, mert állandóan androidoskodott a hálózaton ) kikapcsolták nekem a netet -ELVILEG !
A telefonhoz kerestem volna vezetékesen ( fényképhez ) illesztőt, de automatán nem talált, majd másnapra felketyegett a kártyámra 297 M adatot szinkron-gyorsan egy éjszaka alatt. Most sírok !
Tudtok nekem könnyt törölni ?

Tisztelettel ! Nektek !!!

Ne haragudj kedves Cleo, nagyon kemény leszek, de ha valaki nem látja át, mit és hogyan csinál egy androidos készülék, akkor annak nem való androidos készülék. Mellesleg adnak hozzá egy kis füzetet, aminek hasznos az áttanulmányozása. Azon kívül le lehet tölteni az esetek 90%-ában a bőbeszédű leírást is pdf-ben a netről.
Ja igen, és annak sem való androidos mobil, aki elhiszi, hogy szinkronizálásból összejöhet 300 MB-nyi adatforgalom (Mivel szinkronizáltál? A NASA-val?). Egy teljes, közel 1000 számot tartalmazó telefonkönyv-szinkronizálás (indexképekkel együtt) kevesebb, mint 3 MB adatforgalmat generált nálam, most próbáltam ki.

Szóval az androidos készülékek arról ismerhetők meg, hogy folyamatosan a neten lógnak. Ezt el kell fogadni, vagy nem kell androidos mobilt venni.

A telefonhoz kerestem volna vezetékesen ( fényképhez ) illesztőt, de automatán nem talált, majd másnapra felketyegett a kártyámra 297 M adatot szinkron-gyorsan egy éjszaka alatt.

Feltételezem, hogy azt akartad írni, hogy a drótos interneteddel kerestél az asztali gépeden/laptopodon meghajtót. Már csak azt nem értem, hogy ez alatt a mobiltelefonon miért volt fent a neten?
És hogy miért nem tűnt fel, hogy mutatja végig az adatforgalom jelét...

Sajnos nem könnyet törölni kellett volna idejönnöd, hanem ELŐZETESEN tájékozódni, most kicsivel több pénzed lenne...
De hát a tandíjat mi is megfizettük anno, Te is megfizeted, így van ez...


vas. jún. 26, 2011 23:10
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. jún. 26, 2011 15:12
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: LG Optimus 2X P990 - Android, Dual Core
LG P500 , mint típushoz legközelebbi írom segítség kérésemet, melyet előre is kösz..
Kaptam a készüléket, először óvatosan egy feltöltős kártyával próbáltam ki,és látszólag minden rendben után ( még a szolgáltatóhoz is elfáradtam, mert állandóan androidoskodott a hálózaton ) kikapcsolták nekem a netet -ELVILEG !
A telefonhoz kerestem volna vezetékesen ( fényképhez ) illesztőt, de automatán nem talált, majd másnapra felketyegett a kártyámra 297 M adatot szinkron-gyorsan egy éjszaka alatt. Most sírok !
Tudtok nekem könnyt törölni ?

Tisztelettel ! Nektek !!!


vas. jún. 26, 2011 15:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: LG Optimus 2X P990 - Android, Dual Core
Egy jó alapos összehasonlító teszt a Mo-n kapható kétmagos Androidos kütyükről:

HTC Sensation vs. LG Optimus 2X vs. Samsung Galaxy S II.
http://mobilarena.hu/teszt/ketmagosok_egymas_ellen/bevezeto.html


szer. jún. 01, 2011 9:57
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: LG Optimus 2X P990 - Android, Dual Core
Imici1972 írta:
Macika írta:
És nem is rossz, 3 hete hajtok egy ilyet.
Nem flashelhető rommá, mint az SGS (ami maradt emelett, tarcsiba'), de azért root és custom ikonozás az megy szépen... ;)


Szerinted melyik a jobb választás? Ez, vagy a SGS II. ?

Az SGS II biztosan nagyobbat fog szólni. És azon már gyömbérsüti van/lesz. Az LG-n még 'csak' 2.2.2 van.
Ez tükröződik az árban is, nekem 98e volt 1 nappal a megjelenése után (Telenor függő és marad is az, egyelőre nem lehet nyitni, ez életemben az első függő telóm!!!), az SGS ennél jóval többe fog kerülni eleinte, tehát ez tükröz is valamit, meggyőződésem.
Mivel nem játszom olyan játékokat, amiktől felmelegedne a telefon (Angry Birds minden része, Bejeweled, flipper programok, kártyajáték és hasonló egyszerűbb játékokat játszom maximum), ezért nálam ebben nem fog különbség mutatkozni. A Quadrant értéke az LG 2x-nek így is 3000 felett van, de ebből a használhatóságra levonni túl sokat nem lehet, az SGS most 800 MHz-en (Damian kernel) és -125 µV feszültségen megy, ugyanazt a felhasználói élményt biztosítva, mint a kétmagos LG.

Szóval ÁTLAGOS felhasználónak, aki netez, egyszerűbbeket játszik, flash-t néz, YouTube-ozik, annak nem jelent SEMMI különbséget, hogy SGS-en, vagy LG 2x-en teszi.

Géppel, arra kihegyezett tesztprogrammal biztosan ki lehet mutatni, hogy a kétmagos az aztán igen, igazán...
De felhasználói szemmel, a mindennapi használatban egyáltalán nem jelentkezik többlet, ill. az SGS is ugyanannyira megfelelő.

Biztos vagyok benne, hogy ha valaki egy KOMOLY grafikus játékot játszik rajta, akkor már tud bajban lenni az SGS az Optiumus 2x meg mosolyogva végzi a dolgát, de hát én nem vagyok ilyen user...

Az SGS II elvileg mindenben felülmúlja az elődjét, tehát arra kell számítani, hogy mindenben nagyon-nagyon lesz. Akinek ez számít, annál egyértelmű, hogy meg fogja érni azt megvenni.


pén. máj. 06, 2011 0:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: LG Optimus 2X P990 - Android, Dual Core
Macika írta:
És nem is rossz, 3 hete hajtok egy ilyet.
Nem flashelhető rommá, mint az SGS (ami maradt emelett, tarcsiba'), de azért root és custom ikonozás az megy szépen... ;)


Szerinted melyik a jobb választás? Ez, vagy a SGS II. ?


csüt. máj. 05, 2011 21:59
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: LG Optimus 2X P990 - Android, Dual Core
És nem is rossz, 3 hete hajtok egy ilyet.
Nem flashelhető rommá, mint az SGS (ami maradt emelett, tarcsiba'), de azért root és custom ikonozás az megy szépen... ;)


csüt. máj. 05, 2011 16:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás LG Optimus 2X P990 - Android, Dual Core
Amikor az ember már azt hinné, hogy egy időre lecsendesednek a dolgok és nem várhatunk nagy fejlesztéseket az okostelefonoknál, kiderül, hogy téved, ugyanis nincs megállás. Úgy tűnt, hogy az 1 gigahertzes órajel körül mozgó ARM Cortex-A8 alapú processzorok egy erőteljes grafikus gyorsítóchippel és megfelelő mennyiségű központi memóriával karöltve elegendő teljesítményt tudnak nyújtani a felsőkategóriás okostelefonoknak is, de a gyártók ennek ellenére elkezdték tuningolni a hardvert. Így tavasz elején egy mag már nem menő, kettő viszont az, de nem ám csak a táblagépeknél, hanem az okostelefonoknál is. Az LG Optimus 2X az első fecske, azaz a világ első kétmagos processzorral szerelt androidos okostelefonja.

Kép
Kép
Kép

http://mobilarena.hu/teszt/lg_optimus_2x_p990_az_elso_ketmagos/eloszo_tartozekok.html


csüt. máj. 05, 2011 16:03
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 12 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség