Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. máj. 15, 2024 9:22



Hozzászólás a témához  [ 1470 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 30  Következő
Nokia 5800 XpressMusic (Tube) 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 10, 2004 12:15
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
néhány nappal ezelött bementem a mammut nokia boltba.
"hello! érdeklődnék hogy van e nokia tube"
-"Micsoda?"
"tube...."
"??? - értelmes fej...."
"...5800..."
"jahh.... 1-2 nap..."


no comment...
(vedd le a nokiás pólódat!!!)


szer. jan. 21, 2009 19:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 10, 2004 12:15
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
A készülék ára VitaMAX csomagban
79990 Ft
A kategóriás előfizetéssel69990 Ft
B kategóriás előfizetéssel64980 Ft
C kategóriás előfizetéssel59970 Ft

D kategóriás előfizetéssel29940 Ft


szer. jan. 21, 2009 17:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd dec. 21, 2004 17:05
Hozzászólások: 101
Tartózkodási hely: Debrecen - Bp
Hozzászólás 5800 a vodánál elsőként.
Holnaptól kapható a Vodánál. Nem tudja valaki, mennyibe fog kerülni?


szer. jan. 21, 2009 15:44
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
-NOKIAFAN- írta:
Elárulná valaki, hogy mi az a product code, ami rejtélyes módon mindenkinek kell?


Egy szám, mely egyértelműen azonosítja a készülék színét, az operátort vagy a piacot ahova szánták, a Lock status-át.....stb.

A szoftverfrissítésnek ez az alapja. A Nokia szervere ezt olvassa ki a telefonodból és ez alapján tölti fel a rávaló szoftvert.


kedd jan. 20, 2009 21:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd jan. 20, 2009 19:55
Hozzászólások: 29
Hozzászólás 
Elárulná valaki, hogy mi az a product code, ami rejtélyes módon mindenkinek kell?


kedd jan. 20, 2009 21:19
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. jan. 18, 2009 20:29
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Hiba
Ma elkezded nekem is lehalkulgatni a telefon amikor beszéltem. :( Elkeserítő. Vihetem holnap szervizbe.


kedd jan. 20, 2009 21:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Macika írta:
csab2 írta:
Azért az oltári gáz szerintem, hogy a Szimbi János telók még mindig szenvednek ilyen idegesítő hibáktól! Nem igaz, hogy ezeket nem lehetne kiküszöbölni!
Üdv!
Nem kéne általánosítani. Tucatnyi S60-as telóm volt, egynek sem volt ILYEN baja.

Semmivel nincs több baja a Nokiáknak, mint más gyártó készülékeinek.

Én nem írtam, hogy Nokia. Szimbi János telót írtam. Nekem eddig kettő volt, és azoknak igenis voltak ehhez hasonló hülyeségeik (fagyás, bootolás, stb.). Értem én, hogy ez azért van, mert egy Szimbi János mégiscsak bonyolultab oprendszer, de attól még idegesítő.
Nem fikázásnak írtam, mert egyébként bírom a Szimbit.
Üdv!


kedd jan. 20, 2009 18:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
Macika írta:
Nem kéne általánosítani. Tucatnyi S60-as telóm volt, egynek sem volt ILYEN baja.

Semmivel nincs több baja a Nokiáknak, mint más gyártó készülékeinek.

nekem 3-ból 2-nek volt eddig, ami nem olyan jó arány. persze a másik oldalról nézve a dolgot: soha egyik nokiámnak sem volt hardveres gondja, pedig arra is azért panaszkodnak elegen a fórumokon.
egyébként tényleg van egy csomó gond, főleg a (kezdeti) szoftverrel. a mai napig nem tudok backup-ot készíteni az N78-amról pcsuite segítségével, mert folyton "a kapcsolat megszakadt" hibával visszadob (kábelen, úgy, hogy hozzá sem nyúlok a telóhoz közben), 2 S60-as mobil közt az adatszinkronizáció olyan 10-15-ik próbálkozásra sikerült, mert folyton megszakadt (pár centire egymástól a 2 teló az asztalon, mindkettő nyugalomban), googlesync nem megy sem a letöltött, sem a kézzel beállított profillal, van beépített voip, de nem lehet használni, mert nincs olyan menü a tárcsázásnál, hogy internetes telefon, néha a zöld és a piros gomb nem működik (illetve a két softkey funkcióját veszi fel egy időre), aktív wifi kapcsolattal elindítva a nimbuzz-t felajánlja a friss verzió letöltését, és amikor igent nyomok, akkor megnyitja a beépített böngészőt, és edge-en keresztül tölti le (pedig a kapcsoaltkezelőben prioritást élvez a wifi, kikapcsolni meg nem tudom a gprs alapú kapcsolatot, mert ha törlöm a beállítások közül azt a profilt, akkor következő indításkor automatikusan beállítja a sim kártáyról), stb.
és ezeken nem segített a szoftverfrissítés.

lehet, hogy más márkáknál is vannak ilyen gondok, de azért ez elég szomorú. egyrészt mert több mint fél évvel a kiadás után még mindig nem javították ezeket, másrészt mert amennyi tapasztalata van a gyártónak az S60 területén, eleve nem lenne szabad így kiadni egy modellt.
(elnézést, ez ide kicsit OFF, csak a beszélgetéshez kapcsolódik)


kedd jan. 20, 2009 9:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: csüt. máj. 13, 2004 16:48
Hozzászólások: 184
Hozzászólás 
Szenya írta:
hblz írta:
Ázsiai a telefon, legalábbis a doboza. Persze már magyar nyelvű. GsmHome-os a garija.


Először PC-t kell cserélned és utána lehet próbálkozni a frissítéssel. Ha nincs hardware különbség a távolkeleti és az EU-s között, sikerülni fog...

Ha így lefrissíted ékes Thai nyelven fog köszönteni és max. angolul lesz használható!

Hogy a DIY frissítés után a gariddal mi lesz.....?

:-)


Hogyan tudom a PC átírni?


kedd jan. 20, 2009 8:36
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
csab2 írta:
Azért az oltári gáz szerintem, hogy a Szimbi János telók még mindig szenvednek ilyen idegesítő hibáktól! Nem igaz, hogy ezeket nem lehetne kiküszöbölni!
Üdv!
Nem kéne általánosítani. Tucatnyi S60-as telóm volt, egynek sem volt ILYEN baja.

Semmivel nincs több baja a Nokiáknak, mint más gyártó készülékeinek.


kedd jan. 20, 2009 0:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Azért az oltári gáz szerintem, hogy a Szimbi János telók még mindig szenvednek ilyen idegesítő hibáktól! Nem igaz, hogy ezeket nem lehetne kiküszöbölni!
Üdv!


hétf. jan. 19, 2009 23:45
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Szabolcs írta:
Természetesen nincs :D Azért ennél már régebbi motoros vagyok :-)
Elnézést...


hétf. jan. 19, 2009 22:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 347
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Londelmor írta:
Szabolcs írta:
Megpróbáltam a restartot a gyári beállítások visszaállításával, de ez sem segített. Továbbra sem rezeg. Hát bazzzzzzzzz :evil:

Most úgy érzem, hogy kicsit csalódtam :-(

Valamelyik nap munka után bemegyek a Nokia mintaboltba és megkérem őket, hogy rakják Ők újra a telefon szoftverét. Hátha az segít, bár nem vagyok benne biztos :-(

nekem is csinált ilyet néha egy-két symbianos telóm. próbáld meg rádugni a töltőre megint, és lehúzni, vagy lemeríteni és újra feltölteni. nem kell szoftver frissítés, hogy megint működjön.

persze ettől még elég ciki ez a hiba, főleg, hogy már generációk óta fennáll (fp1-ben már láttam, de még annó a Pana x700-am is csinált ilyet, igaz az nem finn)


Hát most épp töltőn van, mert két nap alatt lemerítettem. De van egy olyan sanda gyanúm, hogy ez a hiba holnap reggel is fent fog állni. :-(

De köszönöm a tippet.


hétf. jan. 19, 2009 20:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
hblz írta:
Ázsiai a telefon, legalábbis a doboza. Persze már magyar nyelvű. GsmHome-os a garija.


Először PC-t kell cserélned és utána lehet próbálkozni a frissítéssel. Ha nincs hardware különbség a távolkeleti és az EU-s között, sikerülni fog...

Ha így lefrissíted ékes Thai nyelven fog köszönteni és max. angolul lesz használható!

Hogy a DIY frissítés után a gariddal mi lesz.....?

:-)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Szenya hétf. jan. 19, 2009 20:58-kor.



hétf. jan. 19, 2009 20:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
Szabolcs írta:
Megpróbáltam a restartot a gyári beállítások visszaállításával, de ez sem segített. Továbbra sem rezeg. Hát bazzzzzzzzz :evil:

Most úgy érzem, hogy kicsit csalódtam :-(

Valamelyik nap munka után bemegyek a Nokia mintaboltba és megkérem őket, hogy rakják Ők újra a telefon szoftverét. Hátha az segít, bár nem vagyok benne biztos :-(

nekem is csinált ilyet néha egy-két symbianos telóm. próbáld meg rádugni a töltőre megint, és lehúzni, vagy lemeríteni és újra feltölteni. nem kell szoftver frissítés, hogy megint működjön.

persze ettől még elég ciki ez a hiba, főleg, hogy már generációk óta fennáll (fp1-ben már láttam, de még annó a Pana x700-am is csinált ilyet, igaz az nem finn)


hétf. jan. 19, 2009 20:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: csüt. máj. 13, 2004 16:48
Hozzászólások: 184
Hozzászólás 
Ázsiai a telefon, legalábbis a doboza. Persze már magyar nyelvű. GsmHome-os a garija.


hétf. jan. 19, 2009 20:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 347
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Macika írta:
Szabolcs írta:
Ma délután egy hívás befejezése óta nem rezeg. Ki-bekapcs már megvolt, nem segített. Az akkuja épp lemerülőben van, de nem hiszem, hogy a spórolás miatt nem használja a rezgőmotort (se hívás, se sms, se képernyő tapicskolás esetén). Holnap reggelre feltöltöm a telefon akkuját és ha akkor sem lesz változás, akkor irány a service :roll:
Ugye nincs rádugva a töltő?


Természetesen nincs :D Azért ennél már régebbi motoros vagyok :-)


hétf. jan. 19, 2009 20:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
hblz írta:
Szenya!

0575407 a product code-om


Erre a PC- re nincs 11-es szoftver!

Honnan van a telefonod? Ilyen PC-t még nem láttam!


hétf. jan. 19, 2009 20:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 347
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Seri01 írta:
Nekem csak szimplán hívás jelzésekor nem rezeg. Tárgyalás módban használom, aktív a rezgő hívásjelzés és nem hajlandó rezegni. Újraindítás után persze megint megy, egy darabig... hihetetlen.


Megpróbáltam a restartot a gyári beállítások visszaállításával, de ez sem segített. Továbbra sem rezeg. Hát bazzzzzzzzz :evil:

Most úgy érzem, hogy kicsit csalódtam :-(

Valamelyik nap munka után bemegyek a Nokia mintaboltba és megkérem őket, hogy rakják Ők újra a telefon szoftverét. Hátha az segít, bár nem vagyok benne biztos :-(


hétf. jan. 19, 2009 20:26
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Szabolcs írta:
Ma délután egy hívás befejezése óta nem rezeg. Ki-bekapcs már megvolt, nem segített. Az akkuja épp lemerülőben van, de nem hiszem, hogy a spórolás miatt nem használja a rezgőmotort (se hívás, se sms, se képernyő tapicskolás esetén). Holnap reggelre feltöltöm a telefon akkuját és ha akkor sem lesz változás, akkor irány a service :roll:
Ugye nincs rádugva a töltő?


hétf. jan. 19, 2009 19:13
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Nekem csak szimplán hívás jelzésekor nem rezeg. Tárgyalás módban használom, aktív a rezgő hívásjelzés és nem hajlandó rezegni. Újraindítás után persze megint megy, egy darabig... hihetetlen.


hétf. jan. 19, 2009 18:42
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. máj. 13, 2004 16:48
Hozzászólások: 184
Hozzászólás 
Szenya!

0575407 a product code-om


hétf. jan. 19, 2009 16:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 347
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
migabi24 írta:
Szabolcs írta:
...
Ezzel a kóddal tudod formázni *#7370# :wink:


Lehet baltával fogom formázni :evil: :evil: :evil:

Ma délután egy hívás befejezése óta nem rezeg. Ki-bekapcs már megvolt, nem segített. Az akkuja épp lemerülőben van, de nem hiszem, hogy a spórolás miatt nem használja a rezgőmotort (se hívás, se sms, se képernyő tapicskolás esetén). Holnap reggelre feltöltöm a telefon akkuját és ha akkor sem lesz változás, akkor irány a service :roll:


hétf. jan. 19, 2009 15:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. márc. 26, 2007 15:35
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Szabolcs írta:
migabi24 írta:
Szabolcs írta:
Ejjjjjj!!!

Most kicsit bánatos vagyok :-(

Egy témát sem tudok telepíteni a masinára. Ha a telefonon lévő Download menüpont alatt lévő cuccokkal próbálkozom akkor az sem működik. Semmi. Pedig Acrobat Readert is lehetne használni, de....

Ilyenkor mit tudok csinálni?
Állítólag le kell formázni az új telókat, valami hiba miatt tanúsítványhibát ír ki mindenre :wink:


Ok, állok elébe
De hogyan formázzam le?
Ezzel a kóddal tudod formázni *#7370# :wink:


hétf. jan. 19, 2009 5:44
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
NTibike írta:
Koszi! Most vettem észre, hogy a dobozon is rajta van!:)
Az IMEI címkén is rajta van az akksi alatt...


vas. jan. 18, 2009 23:02
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. jan. 18, 2009 20:29
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
reddoors írta:
NTibike írta:
Helló! Egy kis segítséget szeretnék érni, ma vettem egy nokia 5800-at és be akartam állítani a wifit, de nem ment! Nekem itthon a wifi mac address alapján van titkosítva. A telefonak van mac addresse?

Persze , hogy van. *#62209526*# kódsorra jeleníthető meg, vagy program segítségével(PhoNetInfo v2.0.0).


Koszi! Most vettem észre, hogy a dobozon is rajta van!:)

Garmin van erre a készülékre? Meg a gyári nokia map 3 hónapig ingyen van?


vas. jan. 18, 2009 20:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
NTibike írta:
Helló! Egy kis segítséget szeretnék érni, ma vettem egy nokia 5800-at és be akartam állítani a wifit, de nem ment! Nekem itthon a wifi mac address alapján van titkosítva. A telefonak van mac addresse?

Persze , hogy van. *#62209526*# kódsorra jeleníthető meg, vagy program segítségével(PhoNetInfo v2.0.0).


vas. jan. 18, 2009 20:44
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. jan. 18, 2009 20:29
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Helló! Egy kis segítséget szeretnék érni, ma vettem egy nokia 5800-at és be akartam állítani a wifit, de nem ment! Nekem itthon a wifi mac address alapján van titkosítva. A telefonak van mac addresse?


vas. jan. 18, 2009 20:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 347
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
migabi24 írta:
Szabolcs írta:
Ejjjjjj!!!

Most kicsit bánatos vagyok :-(

Egy témát sem tudok telepíteni a masinára. Ha a telefonon lévő Download menüpont alatt lévő cuccokkal próbálkozom akkor az sem működik. Semmi. Pedig Acrobat Readert is lehetne használni, de....

Ilyenkor mit tudok csinálni?
Állítólag le kell formázni az új telókat, valami hiba miatt tanúsítványhibát ír ki mindenre :wink:


Ok, állok elébe
De hogyan formázzam le?


vas. jan. 18, 2009 20:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. márc. 26, 2007 15:35
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Szabolcs írta:
Ejjjjjj!!!

Most kicsit bánatos vagyok :-(

Egy témát sem tudok telepíteni a masinára. Ha a telefonon lévő Download menüpont alatt lévő cuccokkal próbálkozom akkor az sem működik. Semmi. Pedig Acrobat Readert is lehetne használni, de....

Ilyenkor mit tudok csinálni?
Állítólag le kell formázni az új telókat, valami hiba miatt tanúsítványhibát ír ki mindenre :wink:


vas. jan. 18, 2009 19:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 347
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Ejjjjjj!!!

Most kicsit bánatos vagyok :-(

Egy témát sem tudok telepíteni a masinára. Ha a telefonon lévő Download menüpont alatt lévő cuccokkal próbálkozom akkor az sem működik. Semmi. Pedig Acrobat Readert is lehetne használni, de....

Ilyenkor mit tudok csinálni?


vas. jan. 18, 2009 19:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 347
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
aronpapa írta:
Szabolcs írta:
az Extreme digitalt ajánljátok a vásárlás helyéül? Mert most 10 havi kamatmentesre el lehet hozni.


Megbízható csapat, ajánlom őket.


Köszönöm!

MEGVETTEM!

Nagyon ott van, de egyenlőre még csak az ismerkedés fázisában tartok. De ez a kijelző!!!!!!


szomb. jan. 17, 2009 11:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
hblz írta:
A Software Updater nekem azt írja ki, hogy a telefonhoz nincs újabb szoft.
A jelenlegi 10.0.0.10.
Mi lehet a gond?


Mi a Product Code ?


szomb. jan. 17, 2009 11:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. máj. 13, 2004 16:48
Hozzászólások: 184
Hozzászólás 
A Software Updater nekem azt írja ki, hogy a telefonhoz nincs újabb szoft.
A jelenlegi 10.0.0.10.
Mi lehet a gond?


szomb. jan. 17, 2009 8:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 485
Hozzászólás 
Szabolcs írta:
az Extreme digitalt ajánljátok a vásárlás helyéül? Mert most 10 havi kamatmentesre el lehet hozni.


Megbízható csapat, ajánlom őket.


pén. jan. 16, 2009 9:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Ha megkapod hozzá a rendes nokia garijegyet (elvileg így van), akkor miért is ne ;)


pén. jan. 16, 2009 0:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 347
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
talamascaproject írta:
Szabolcs írta:

A telefon viszont nagyon ott van. Ma lehetőségem volt kicsit megfogdosni egy példányt a PhotoHall-ban. Nagyon tetszik, de 99.000 forintért!!! Kicsit sokallom érte :-(


Sok???!
Melyik smartphone kezdett ilyen árral és ilyen felszereltséggel?
Segíts, mert nekem egy se jut eszembe, a megjelenése tájáról.
Sok helyen jönnek ezzel, ezért akadok ki ezen.

Kérdezd meg Moco-t, mekkora összeg a sok, ő tud mesélni.
Tudom, hogy durván hangzik (én se vagyok pénzzel kitömve), de ezért a tudásért ez az ár megjelenéskor röhejes...


Jó, jó! Van igazság abban amit írtál!

De csak, hogy kicsit hülyét is csináljak magamból. az Extreme digitalt ajánljátok a vásárlás helyéül? Mert most 10 havi kamatmentesre el lehet hozni.


csüt. jan. 15, 2009 23:51
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 24, 2008 18:07
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Aki eddig nem tette meg Phoenix segítségével, azoknak jó hír, hogy a 11-es Firmware elérhető a Nokia Software Updater-en keresztül!


csüt. jan. 15, 2009 17:28
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:08
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Seri01 írta:
Csak a korrektség kedvéért, természetesen a korábbi backup-ból sikerült visszatenni a naptárbejegyzéseket (amiket az n95re nem tudott) az 5800XM-ra, így csak a 2 mentés között betöltött jegyzetek vesztek el.

Ebből az sajnos nem derül ki, hogy a lementés, valamelyik program, vagy valamelyik telefon a hibás. Esetleg így akar rávenni a nokia, hogy mindig új telefont vegyek, ha már egyszer vissza akarom rá tenni a(z előző) backupját?! :D



Nekem úgy rémlik, hogy a telefon sw hibája ez is.
Az én 5800-asom kikapcsoláskor elfelejti a dátumot és időt, így minden bekapcsoláskor a PIN után a dátumot és időt is bekéri. Tudtommal ez is sw hiba. Ha minden igaz, a 11.0.08-as firmware-ben ezeket már javítják. Pár napja néztem, és akkor sajnos még nem volt ez elérhető.

Engem még bosszant egy másik dolog is. Mindig kikapcsolt állapotban töltöm a telefont. Ha a töltés megkezdődik, a képernyő rövid időre bekapcsol, a jobb felső sarokban a töltöttség-jelző animálódik, jelezve a töltést. Majd rövidesen a képernyő teljesen elsötétül. Az előző készülékemnél, egy E70-nél ilyenkor is látszott a töltöttség állapota, a feltöltést követően pedig a telefon pittyent egyet, és az animáció leállt.
Az 5800-asnál bármit nyomkodtam, nem sikerült kicsiholnom semmi infót arra vonatkozólag, hogy folyik -e még a töltés. Semmi animáció. A töltés végén jött a pittyenés, és kész. Jelen állapotban legalább 3 órára rajta kell hagynom a töltőn a teljesen lemerült telefont, hogy biztosan feltöltődjön.
Remélhetőleg erre is ki fognak találni valamit a programozók.


csüt. jan. 15, 2009 8:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Szerintem is a bruttó ár egyáltalán nem eltúlzott egy ilyen újdonság és okostelefon esetén. Sok hivatalos helyen még most is az N95 8GB ~ 140k, ahhoz képest ez, hogy úgy mondjam elenyésző...


csüt. jan. 15, 2009 8:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 24, 2008 18:07
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Szabolcs írta:

A telefon viszont nagyon ott van. Ma lehetőségem volt kicsit megfogdosni egy példányt a PhotoHall-ban. Nagyon tetszik, de 99.000 forintért!!! Kicsit sokallom érte :-(


Sok???!
Melyik smartphone kezdett ilyen árral és ilyen felszereltséggel?
Segíts, mert nekem egy se jut eszembe, a megjelenése tájáról.
Sok helyen jönnek ezzel, ezért akadok ki ezen.

Kérdezd meg Moco-t, mekkora összeg a sok, ő tud mesélni.
Tudom, hogy durván hangzik (én se vagyok pénzzel kitömve), de ezért a tudásért ez az ár megjelenéskor röhejes...


csüt. jan. 15, 2009 0:00
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Csak a korrektség kedvéért, természetesen a korábbi backup-ból sikerült visszatenni a naptárbejegyzéseket (amiket az n95re nem tudott) az 5800XM-ra, így csak a 2 mentés között betöltött jegyzetek vesztek el.

Ebből az sajnos nem derül ki, hogy a lementés, valamelyik program, vagy valamelyik telefon a hibás. Esetleg így akar rávenni a nokia, hogy mindig új telefont vegyek, ha már egyszer vissza akarom rá tenni a(z előző) backupját?! :D


kedd jan. 13, 2009 23:19
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
A jó időt mutatta és úgy nem ment. Aztán egy nokiás fórumon találtam rá erre a resetes megoldásra és bejött. Állítólag valami bug.
Legalább ennek jó vége lett.

Azon viszont nem tudok napirendre térni, hogy a Nokia miért nem tud egy normális adatmentőt beletenni a programjába. Mert most van neki kettő is, de egyik se megy tökéletesen. Igaz persze, hogy mindkettő ugyanazt a Content copiert tartalmazza.
Előbb az N95 8GB-ra sikerült SW update után SEMMIT visszatöltenie a backup file-ból, majd most (miután az 5800XM-re sikeresen felpakolt mindent abból) az új biztonsági mentésből (amit a bug miatt csináltam) már megint kifelejtette a naptárbejegyzéseket. És nem, sehogyan se tölti vissza... se az Ovi, se a PC S.
Érti ezt valaki? :cry:


kedd jan. 13, 2009 23:04
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Seri01 írta:
Macika írta:
Seri01 írta:
...
A telefon dátuma/órája biztosan be van állítva pontosra?


Igen, továbbá próbáltam visszaállítani 1 évvel, 6 hónappal, 3 hónappal, stb.
Az biztosan rossz. A helyes időt kellene mutassa. De ha úgy sem jó, akkor ez vakvágány.


kedd jan. 13, 2009 21:41
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Macika írta:
Seri01 írta:
...
A telefon dátuma/órája biztosan be van állítva pontosra?


Igen, továbbá próbáltam visszaállítani 1 évvel, 6 hónappal, 3 hónappal, stb.


kedd jan. 13, 2009 19:34
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Seri01 írta:
Egy ideje én is boldog tulajdonosa vagyok egy kék darabnak. Mondjuk ez nem volt mindig így. Mármint, hogy nem mondhattam magam túlzottan boldog tulajdonosnak... :P Ugyanis a telefon a mai napig MINDEN telepítendő programot tanúsítványhibával (lejárt) elutasított. Még a Letöltés! menüpont alattiakat is.

Ha bárki hasonlóval találkozik, egyszerű a megoldás: szépen lement minden adatot (egyszerűen pc suite/ovi), csinál egy *#7370#-es resetet és visszatesz minden adatot. Innentől a telefon képes lesz befogadni a szoftvereket. (Persze szignózni ugyanúgy kell, de erről már született pár kimerítő bejegyzés, amit ezúton is köszönök! :))
A bug a külföldi oldalak szerint a 10-es verzióval fordul elő, abban az esetben, ha legelőször SIM nélkül kapcsoltuk be a készüléket.

Azért írtam be ide is, mert a fórumon még nem találkoztam a megoldással, igaz a hibával se. És más magyar oldalon se nagyon. Hátha segít! :)
A telefon dátuma/órája biztosan be van állítva pontosra?


kedd jan. 13, 2009 19:04
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Egy ideje én is boldog tulajdonosa vagyok egy kék darabnak. Mondjuk ez nem volt mindig így. Mármint, hogy nem mondhattam magam túlzottan boldog tulajdonosnak... :P Ugyanis a telefon a mai napig MINDEN telepítendő programot tanúsítványhibával (lejárt) elutasított. Még a Letöltés! menüpont alattiakat is.

Ha bárki hasonlóval találkozik, egyszerű a megoldás: szépen lement minden adatot (egyszerűen pc suite/ovi), csinál egy *#7370#-es resetet és visszatesz minden adatot. Innentől a telefon képes lesz befogadni a szoftvereket. (Persze szignózni ugyanúgy kell, de erről már született pár kimerítő bejegyzés, amit ezúton is köszönök! :))
A bug a külföldi oldalak szerint a 10-es verzióval fordul elő, abban az esetben, ha legelőször SIM nélkül kapcsoltuk be a készüléket.

Azért írtam be ide is, mert a fórumon még nem találkoztam a megoldással, igaz a hibával se. És más magyar oldalon se nagyon. Hátha segít! :)


kedd jan. 13, 2009 17:19
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 347
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Venemo írta:
Szabolcs írta:
Venemo írta:
Szabolcs írta:
A mobilarénán azt írták, hogy Angliában csak 73.000 a Nokia mintaboltokban. Mindez a font gyengülése miatt. Lehet onnan kellene beszereznem. A Nokia garancia milyen feltételekkel vonatkozna egy ott vásárolt készülékre??
Elvileg vonatkozna, de a teló nyelvével lennének problémák.


Miért? Vagy úgy érted, hogy akkor lenne vele probléma ha magyar nyelvet szeretnék rá varázsolni? Ha csak ennyi a probléma akkor az nem baj, because I can speak english :-)
Akkor lenne, ha magyar nyelvet szeretnél. Lehetséges (product code átírás), de akkor garanciával lehetnek gondok...


Értem és köszönöm.

Nem igénylem a magyar nyelvet.

A telefon viszont nagyon ott van. Ma lehetőségem volt kicsit megfogdosni egy példányt a PhotoHall-ban. Nagyon tetszik, de 99.000 forintért!!! Kicsit sokallom érte :-(


szomb. jan. 10, 2009 21:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Idézet:
ha valakit érdekel 100ért láttam a mammut1ben a porstban.


80+ Áfa a nagykerben...

"Kivételesen" jobb ár mint a kiskerben...


szomb. jan. 10, 2009 12:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 20:01
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Somogy
Hozzászólás 
Szabolcs írta:
Venemo írta:
Szabolcs írta:
A mobilarénán azt írták, hogy Angliában csak 73.000 a Nokia mintaboltokban. Mindez a font gyengülése miatt. Lehet onnan kellene beszereznem. A Nokia garancia milyen feltételekkel vonatkozna egy ott vásárolt készülékre??
Elvileg vonatkozna, de a teló nyelvével lennének problémák.


Miért? Vagy úgy érted, hogy akkor lenne vele probléma ha magyar nyelvet szeretnék rá varázsolni? Ha csak ennyi a probléma akkor az nem baj, because I can speak english :-)
Akkor lenne, ha magyar nyelvet szeretnél. Lehetséges (product code átírás), de akkor garanciával lehetnek gondok...


szomb. jan. 10, 2009 0:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1470 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 30  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 34 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség