Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 11:20



Hozzászólás a témához  [ 1470 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Következő
Nokia 5800 XpressMusic (Tube) 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
k_chris írta:
Venemo írta:
Szenya írta:
Ha elkezded keresni Csaba nevű barátodat a "C" leütése után nem jelenik meg Csaba, mert a C nem egyenlő CS-vel, de amikor a "C" után az "S"-et ütöd, akkor sem jelenik meg, mert a "CS" duplabetű, amit 1 pozíciónak tekint a C+S viszont 2. ( Jó mi?)

Ez vicces. :D (Próbálgattam az N95-ön, annak a névjegyzéke sem jeleníti meg a Csaba/Csilla, stb neveket., ha "c"-t írok be, viszont ha "cs"-t, akkor igen. Fura.)
Idézet:
Mert különben eladhatatlan lesz. Az árat a piachoz, a tudáshoz és a márka presztízséhez lövik be. De már nem kell sokat várni és kiderül. A szürkeimportos első árak nem mérvadóak, amiről én beszélek az a hivatalos magyar ár!
Ha tényleg ilyen alacsony lesz a hivatalos magyar ára, akkor valszeg a többi Nokia teló ára is lejjebb kezd majd menni... Ami pedig azt jelenti, hogy ha az N95-öst le szeretném cserélni, akkor váljak meg tőle minél hamarabb, mielőtt annak is a padlón lesz az ára...? :? :roll:


hát ha tényleg a tudáshoz meg presztizshez lövik be akkor (legalábbis a mostanihoz) simán N95 fölött (vagy inkább N96?) kell lennie, mert minden bennevan ami azokban sőt, egy olyan UI (Touchscreen), és eddig nem használt méretű kijelző amit még SOHA nem használt a Nokia. ami jelenleg indokolttá teheti a 100-130e-s árat. ami ha nem a többihez viszonyítom persze magas, mint ahogy a szifon ára is magas 120-150ér. ezért ha tényleg földi ára lesz a Tubenak akkor a többit igencsak le kell h nyomja...


Ha az érintőképernyőtől eltekintesz, akkor egy mezei S60-as telefon műanyag tokban átlagos kamerával ledes vakuval....miért lenne drága előállítani? Innentől az ár marketing kérdés.


szomb. nov. 08, 2008 14:24
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
Venemo írta:
Szenya írta:
Ha elkezded keresni Csaba nevű barátodat a "C" leütése után nem jelenik meg Csaba, mert a C nem egyenlő CS-vel, de amikor a "C" után az "S"-et ütöd, akkor sem jelenik meg, mert a "CS" duplabetű, amit 1 pozíciónak tekint a C+S viszont 2. ( Jó mi?)

Ez vicces. :D (Próbálgattam az N95-ön, annak a névjegyzéke sem jeleníti meg a Csaba/Csilla, stb neveket., ha "c"-t írok be, viszont ha "cs"-t, akkor igen. Fura.)
Idézet:
Mert különben eladhatatlan lesz. Az árat a piachoz, a tudáshoz és a márka presztízséhez lövik be. De már nem kell sokat várni és kiderül. A szürkeimportos első árak nem mérvadóak, amiről én beszélek az a hivatalos magyar ár!
Ha tényleg ilyen alacsony lesz a hivatalos magyar ára, akkor valszeg a többi Nokia teló ára is lejjebb kezd majd menni... Ami pedig azt jelenti, hogy ha az N95-öst le szeretném cserélni, akkor váljak meg tőle minél hamarabb, mielőtt annak is a padlón lesz az ára...? :? :roll:


hát ha tényleg a tudáshoz meg presztizshez lövik be akkor (legalábbis a mostanihoz) simán N95 fölött (vagy inkább N96?) kell lennie, mert minden bennevan ami azokban sőt, egy olyan UI (Touchscreen), és eddig nem használt méretű kijelző amit még SOHA nem használt a Nokia. ami jelenleg indokolttá teheti a 100-130e-s árat. ami ha nem a többihez viszonyítom persze magas, mint ahogy a szifon ára is magas 120-150ér. ezért ha tényleg földi ára lesz a Tubenak akkor a többit igencsak le kell h nyomja...


szomb. nov. 08, 2008 14:12
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 20:01
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Somogy
Hozzászólás 
Szenya írta:
Ha elkezded keresni Csaba nevű barátodat a "C" leütése után nem jelenik meg Csaba, mert a C nem egyenlő CS-vel, de amikor a "C" után az "S"-et ütöd, akkor sem jelenik meg, mert a "CS" duplabetű, amit 1 pozíciónak tekint a C+S viszont 2. ( Jó mi?)

Ez vicces. :D (Próbálgattam az N95-ön, annak a névjegyzéke sem jeleníti meg a Csaba/Csilla, stb neveket., ha "c"-t írok be, viszont ha "cs"-t, akkor igen. Fura.)
Idézet:
Mert különben eladhatatlan lesz. Az árat a piachoz, a tudáshoz és a márka presztízséhez lövik be. De már nem kell sokat várni és kiderül. A szürkeimportos első árak nem mérvadóak, amiről én beszélek az a hivatalos magyar ár!
Ha tényleg ilyen alacsony lesz a hivatalos magyar ára, akkor valszeg a többi Nokia teló ára is lejjebb kezd majd menni... Ami pedig azt jelenti, hogy ha az N95-öst le szeretném cserélni, akkor váljak meg tőle minél hamarabb, mielőtt annak is a padlón lesz az ára...? :? :roll:


szomb. nov. 08, 2008 13:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
Venemo írta:
Szenya írta:
- A duplabetűs keresés itt sem sikerült :-)
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de mi az a duplabetűs keresés...? :shock:
Idézet:
Az ára a földön fog maradni.
Miért vagy ebben olyan biztos?



Ha elkezded keresni Csaba nevű barátodat a "C" leütése után nem jelenik meg Csaba, mert a C nem egyenlő CS-vel, de amikor a "C" után az "S"-et ütöd, akkor sem jelenik meg, mert a "CS" duplabetű, amit 1 pozíciónak tekint a C+S viszont 2. ( Jó mi?)


Mert különben eladhatatlan lesz. Az árat a piachoz, a tudáshoz és a márka presztízséhez lövik be. De már nem kell sokat várni és kiderül. A szürkeimportos első árak nem mérvadóak, amiről én beszélek az a hivatalos magyar ár!


szomb. nov. 08, 2008 13:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 20:01
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Somogy
Hozzászólás 
Szenya írta:
- A duplabetűs keresés itt sem sikerült :-)
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de mi az a duplabetűs keresés...? :shock:
Idézet:
Az ára a földön fog maradni.
Miért vagy ebben olyan biztos?


szomb. nov. 08, 2008 11:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
Szenya írta:
Akoska írta:
Szenya írta:
- A duplabetűs keresés itt sem sikerült :-)
...


Nehéz feladat lehet, ha a mai codereik rendre elvéreznek rajta.
Bele kéne nézni korábbi telefonok forráskódjaiba, volt már, ahol ez sikerült!


Ja, csak az a csapat Koppenhágában volt ezt meg esetleg Kínában fejlesztik :-) Ettől még szégyen!


fejlesztetnek egyetemistákkal is nem? fő a költséghatékonyság...


pén. nov. 07, 2008 23:33
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
Akoska írta:
Szenya írta:
- A duplabetűs keresés itt sem sikerült :-)
...


Nehéz feladat lehet, ha a mai codereik rendre elvéreznek rajta.
Bele kéne nézni korábbi telefonok forráskódjaiba, volt már, ahol ez sikerült!


Ja, csak az a csapat Koppenhágában volt ezt meg esetleg Kínában fejlesztik :-) Ettől még szégyen!


pén. nov. 07, 2008 18:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Szenya írta:
- A duplabetűs keresés itt sem sikerült :-)
...


Nehéz feladat lehet, ha a mai codereik rendre elvéreznek rajta.
Bele kéne nézni korábbi telefonok forráskódjaiba, volt már, ahol ez sikerült!


pén. nov. 07, 2008 17:53
Profil ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 09, 2006 15:05
Hozzászólások: 119
Hozzászólás 
:) köszönöm. Hát ha én hozzájutok végre valahára, tuti, hogy megkínzom szegénykét :D


pén. nov. 07, 2008 16:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
moco22 írta:
Konkrétan: gyorsaság, kezelhetőség, játékkezelés, hackelhetőség, változás az s60v3-hoz képest. Ilyenekre gondoltam.


- A sebességről a jelenlegi sw miatt nehéz mit mondani, de szerintem fürgén teszi a dolgát, mondjuk egy N96-hoz képest egyenesen szélvész....

- A kezelése az érintőképernyő miatt nagyon egyszerű és gyors. Össze sem lehet hasonlítani a korábbi típusokkal. Talán az E90 volt számomra hasonlóan könnyen kezelhető.

- Nem játszom. A GlobalRace viszont ha unatkozol nagyon jó, a készülék döntögetésével irányítod.

- Hack-elni nem szoktam, de nem hiszem, hogy macerásabb lesz az eddigieknél.

- A duplabetűs keresés itt sem sikerült :-)


Tudod, nem igazán tesztelem, csak használom. Nem én vagyok a célcsoport és a marketingesek álma. Nekem elég ha zöld meg piros gomb van rajta, pici túlzással.


pén. nov. 07, 2008 16:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
moco22 írta:
Na ez amit most meséltél az mind igaz az összes symbis telóra.


Mert ez is "csak" egy symbian-os telefon picit különc billentyűzettel. :-)

Nem PDA!


pén. nov. 07, 2008 16:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 09, 2006 15:05
Hozzászólások: 119
Hozzászólás 
Konkrétan: gyorsaság, kezelhetőség, játékkezelés, hackelhetőség, változás az s60v3-hoz képest. Ilyenekre gondoltam.


pén. nov. 07, 2008 16:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 09, 2006 15:05
Hozzászólások: 119
Hozzászólás 
Na ez amit most meséltél az mind igaz az összes symbis telóra.


pén. nov. 07, 2008 16:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
hblz írta:
Honnan sikerült szerezned?


Jó kérdés :-D

Kaptam.


pén. nov. 07, 2008 16:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. máj. 13, 2004 16:48
Hozzászólások: 184
Hozzászólás 
Honnan sikerült szerezned?


pén. nov. 07, 2008 16:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
moco22 írta:
Szenya írta:
Jól. Egy ideje ilyet használok.


tapasztalat?


Előrebocsájtom, hogy sosem használtam I-Phone-t.


Nehéz még végleges tapasztalatokról beszélni napi szinten változik a szoftver jönnek az újab és újabb frissítések. Ha valaki egy telefont szeretne amit az érintőképernyő miatt könnyű használni, sokat utazik és közben szívesen megnézne egy filmet vagy hallgatna zenét és ha megakad a GPS-szel megnézi hol van, levelezik és internetezik úgy, hogy nincs notebook a közelében vagy ha van kell egy jó HSDPA modem annak ideális készülék lehet. Az ára a földön fog maradni.

Remélem bevonnak idővel olyan erőforrásokat is a fejlesztésbe, mint a rendkívül ötletgazdag gyerekek és az ötleteiket beépítve nagyszerű készülék ( sorozat ) lehet belőle. A vas a lehetőséget tárházát biztosítja...


pén. nov. 07, 2008 16:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 09, 2006 15:05
Hozzászólások: 119
Hozzászólás 
Szenya írta:
Jól. Egy ideje ilyet használok.


tapasztalat?


pén. nov. 07, 2008 16:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
Venemo írta:
Szenya írta:
Miért gondolod, hogy sérülékeny? Normál használat mellett a ceruzát is használva 1 hónap alatt nincs rajta egyetlen karcolás sem... Ha pedig a gyári fóliát rajta hagyod ( nekem víztiszta volt rajta de láttam már mintásat is az sajnos lehúzandó ) akkor még ennyi félnivalód sincs.

Több hozzászólásodból is úgy tűnik, mintha Neked lenne egy ilyen telód, vagy legalábbis mintha láttál volna már ilyet élőben. Jól gondolom?



Jól. Egy ideje ilyet használok.


pén. nov. 07, 2008 15:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 09, 2006 15:05
Hozzászólások: 119
Hozzászólás 
Kano írta:
Egyébként tetszik ez a teló, gondolkozom azon, hogy ha ez kijön, akkor az N95-öt lecseréljem-e rá, csak hát ami gáz, az az, hogy abban 5, ebben 3.2 MP-s kamera van, én meg már egészen megszoktam, hogy viszonylag jó minőségben fényképezek...

A jó minőségű fénykép főleg nem a MP-en múlik.[/quote]

Itt van, hogy milyen képeket csinál
http://5800blog.wordpress.com/2008/10/06/first-camera-sample-photos-of-nokia-5800-xpressmusic/
végülis nem rossz.


pén. nov. 07, 2008 15:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 20:01
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Somogy
Hozzászólás 
Szenya írta:
Miért gondolod, hogy sérülékeny? Normál használat mellett a ceruzát is használva 1 hónap alatt nincs rajta egyetlen karcolás sem... Ha pedig a gyári fóliát rajta hagyod ( nekem víztiszta volt rajta de láttam már mintásat is az sajnos lehúzandó ) akkor még ennyi félnivalód sincs.

Több hozzászólásodból is úgy tűnik, mintha Neked lenne egy ilyen telód, vagy legalábbis mintha láttál volna már ilyet élőben. Jól gondolom?


pén. nov. 07, 2008 10:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
Venemo írta:
Szenya írta:
A T-Mobile nem akarja, nem tesz alá az I-Phone-nak. A többieket érdekli. Az independent szektor már nagyon várja.

Az ár marketing kérdés. Ha jól gondolom a konkurencia hasonló terméke és a piac fogja eldönteni.

Mivel a többi szolgáltató nem árul IPhone-t, annál inkább érdekük, hogy valami olyat adjanak el, ami konkurense lehet annak. Ezért aztán tuti, hogy a pannon/vodafone fogja árulni... talán nem is olyan vészes áron.


azért brandileg nincs úgy felfújva mint az eppl úgyhogy annyiért _biztos_ nem fogja adni.. mivelhogy az origonal se kerul annyiba előrendelésként mint jelenleg a legtöbb helyen a szifon..


csüt. nov. 06, 2008 20:19
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 20:01
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Somogy
Hozzászólás 
Szenya írta:
A T-Mobile nem akarja, nem tesz alá az I-Phone-nak. A többieket érdekli. Az independent szektor már nagyon várja.

Az ár marketing kérdés. Ha jól gondolom a konkurencia hasonló terméke és a piac fogja eldönteni.

Mivel a többi szolgáltató nem árul IPhone-t, annál inkább érdekük, hogy valami olyat adjanak el, ami konkurense lehet annak. Ezért aztán tuti, hogy a pannon/vodafone fogja árulni... talán nem is olyan vészes áron.


csüt. nov. 06, 2008 20:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
pampika írta:
Szenya írta:
Én 60000Huf -ra saccolom januárban a nem hűségnyilatkozatos árat...

Hááát, a kedves szolgáltatókat ismerve csinálnak mellé némi pv reklámhadjáratot és 60-80 körül inkább 2 év rabsággal fognak nyitni.
Feltéve, hogy akarják forgalmazni.


A T-Mobile nem akarja, nem tesz alá az I-Phone-nak. A többieket érdekli. Az independent szektor már nagyon várja.

Az ár marketing kérdés. Ha jól gondolom a konkurencia hasonló terméke és a piac fogja eldönteni.


csüt. nov. 06, 2008 19:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Szenya írta:
Én 60000Huf -ra saccolom januárban a nem hűségnyilatkozatos árat...

Hááát, a kedves szolgáltatókat ismerve csinálnak mellé némi pv reklámhadjáratot és 60-80 körül inkább 2 év rabsággal fognak nyitni.
Feltéve, hogy akarják forgalmazni.


csüt. nov. 06, 2008 17:42
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
Szenya írta:
k_chris írta:
hblz írta:
A Fortunagsm-re is felkerült előrendelésre ár nélkül.
Kicsit tényleg kartell szagú a dolog. Most mérik fel az igényeket.


origogsmen kinn van 129ért.... kicsit sok ahhoz képest hogy elvileg ez nem egy high-end telefon...


Én 60000Huf -ra saccolom januárban a nem hűségnyilatkozatos árat...


végülis.. ha ennyire nem is megy le de közel lesz ehhez.. nagyon sok telefon árának kell lejjebbmennie hogy ne legyen a többi brutáldrága akkor ehhez az árhoz viszonyítva.


csüt. nov. 06, 2008 17:21
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
k_chris írta:
hblz írta:
A Fortunagsm-re is felkerült előrendelésre ár nélkül.
Kicsit tényleg kartell szagú a dolog. Most mérik fel az igényeket.


origogsmen kinn van 129ért.... kicsit sok ahhoz képest hogy elvileg ez nem egy high-end telefon...


Én 60000Huf -ra saccolom januárban a nem hűségnyilatkozatos árat...


csüt. nov. 06, 2008 16:39
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
hblz írta:
A Fortunagsm-re is felkerült előrendelésre ár nélkül.
Kicsit tényleg kartell szagú a dolog. Most mérik fel az igényeket.


origogsmen kinn van 129ért.... kicsit sok ahhoz képest hogy elvileg ez nem egy high-end telefon...


csüt. nov. 06, 2008 16:30
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: csüt. máj. 13, 2004 16:48
Hozzászólások: 184
Hozzászólás 
A Fortunagsm-re is felkerült előrendelésre ár nélkül.
Kicsit tényleg kartell szagú a dolog. Most mérik fel az igényeket.


csüt. nov. 06, 2008 16:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 09, 2006 15:05
Hozzászólások: 119
Hozzászólás 
Most kérdezték megint partnerot, hogy mikor lesz már, erre a válasz:
"A hétre igérték! (nem hiszemhogy össze jön nekik)" :? :cry:


csüt. nov. 06, 2008 12:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
k_chris írta:
kíváncsi vagyok már rá... főleg az árára :). de sajna ennek is rezisztív az érintőkijelzője :(. ami miatt puha a kijelzője és sérülékenyebb is lesz.. ugyanúgy ragaszkodnak a gyártók ehhez (HTC Dia, Touch Pro) mint anno a QVGA kijelzőhöz :(...


Miért gondolod, hogy sérülékeny? Normál használat mellett a ceruzát is használva 1 hónap alatt nincs rajta egyetlen karcolás sem... Ha pedig a gyári fóliát rajta hagyod ( nekem víztiszta volt rajta de láttam már mintásat is az sajnos lehúzandó ) akkor még ennyi félnivalód sincs.


csüt. nov. 06, 2008 7:22
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
kíváncsi vagyok már rá... főleg az árára :). de sajna ennek is rezisztív az érintőkijelzője :(. ami miatt puha a kijelzője és sérülékenyebb is lesz.. ugyanúgy ragaszkodnak a gyártók ehhez (HTC Dia, Touch Pro) mint anno a QVGA kijelzőhöz :(...


szer. nov. 05, 2008 23:50
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
Venemo írta:
Kano írta:
A jó minőségű fénykép főleg nem a MP-en múlik.

Persze, de elnézegetve a tesztfotókat, nem valami nagy durranás. És lencsevédő sincsen rajta.


Szerintem nem nagy durranás a kamera . De ez nem is N szériás telefon hanem egy sima mobile phones termék így nem is kapta meg a jó kamerát. Bár ennek ellentmond, hogy pl a 6220 megkapta az 5Mpix-est de xenon nélkül.

Valószínűleg ha egy telefon tudna mindent a többit nehéz lenne eladni - a kategórián belül természetesen.


szer. nov. 05, 2008 16:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
hblz írta:
A Gsmline-ra is kikerült ár nélkül. Hívtam őket, azt mondták mára vártak szállítmányt, de nem jött. Telszámot kértek, majd hívnak, ha jön. Árat itt sem tudnak:) Akkor hogyan vártak szállítmányt?:) Majd amennyi lesz?:)


Beárazzák a piacon elérhető legjobb árra és max haszonra és ahogy megjelenik a konkurencia mennek le az árak hacsak nem lesz árkartel.


szer. nov. 05, 2008 16:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 20:01
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Somogy
Hozzászólás 
Kano írta:
A jó minőségű fénykép főleg nem a MP-en múlik.

Persze, de elnézegetve a tesztfotókat, nem valami nagy durranás. És lencsevédő sincsen rajta.


szer. nov. 05, 2008 13:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. máj. 13, 2004 16:48
Hozzászólások: 184
Hozzászólás 
A Gsmline-ra is kikerült ár nélkül. Hívtam őket, azt mondták mára vártak szállítmányt, de nem jött. Telszámot kértek, majd hívnak, ha jön. Árat itt sem tudnak:) Akkor hogyan vártak szállítmányt?:) Majd amennyi lesz?:)


kedd nov. 04, 2008 17:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. máj. 13, 2004 16:48
Hozzászólások: 184
Hozzászólás 
Speedshop-ban előrendelhető, "természetesen" nincs ár:

http://www.speedshop.hu/main.php?page=termek&iid=23775


kedd nov. 04, 2008 17:07
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Venemo írta:
Akoska írta:
Tegyük hozzá, hogy ez bármely, nem magyarított billentyűzetes Windows Mobile készülékre igaz. Tehát ha fújolunk, akkor sok-sok egyéb modellt is fújolunk egyben.
Fújolásról nincs szó, csak még nem volt szerencsém ilyen készülékhez (és érintős Windows Mobileoshoz sem), szóval mindössze érdekelt, hogy hogy működik. :)

Egyébként tetszik ez a teló, gondolkozom azon, hogy ha ez kijön, akkor az N95-öt lecseréljem-e rá, csak hát ami gáz, az az, hogy abban 5, ebben 3.2 MP-s kamera van, én meg már egészen megszoktam, hogy viszonylag jó minőségben fényképezek...

A jó minőségű fénykép főleg nem a MP-en múlik.


kedd nov. 04, 2008 15:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 20:01
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Somogy
Hozzászólás 
Akoska írta:
Tegyük hozzá, hogy ez bármely, nem magyarított billentyűzetes Windows Mobile készülékre igaz. Tehát ha fújolunk, akkor sok-sok egyéb modellt is fújolunk egyben.
Fújolásról nincs szó, csak még nem volt szerencsém ilyen készülékhez (és érintős Windows Mobileoshoz sem), szóval mindössze érdekelt, hogy hogy működik. :)

Egyébként tetszik ez a teló, gondolkozom azon, hogy ha ez kijön, akkor az N95-öt lecseréljem-e rá, csak hát ami gáz, az az, hogy abban 5, ebben 3.2 MP-s kamera van, én meg már egészen megszoktam, hogy viszonylag jó minőségben fényképezek...


kedd nov. 04, 2008 13:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Tegyük hozzá, hogy ez bármely, nem magyarított billentyűzetes Windows Mobile készülékre igaz. Tehát ha fújolunk, akkor sok-sok egyéb modellt is fújolunk egyben.


hétf. nov. 03, 2008 22:56
Profil ICQ
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
Venemo írta:
Szenya írta:
Venemo írta:
Egyébként én azon gondolkodtam el, hogy vajon a QWERTY billentyűzeten lesznek-e magyar (ékezetes) karakterek...?
Lesznek, de sajnos nem jelenik meg alapból csak az angol kiosztás. Egy pici ikonra bökve átváltható az ékezetes jeleket tartalmazóra viszont itt meg csak azok vannak és semmi más.
Tehát minden egyes ékezetes betűhöz külön elő kell hívni a másik billentyűzetet, aztán vissza? Vagy...?


Pontosan! Ezért nagyon macerás.


hétf. nov. 03, 2008 21:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 20:01
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Somogy
Hozzászólás 
Szenya írta:
Venemo írta:
Egyébként én azon gondolkodtam el, hogy vajon a QWERTY billentyűzeten lesznek-e magyar (ékezetes) karakterek...?
Lesznek, de sajnos nem jelenik meg alapból csak az angol kiosztás. Egy pici ikonra bökve átváltható az ékezetes jeleket tartalmazóra viszont itt meg csak azok vannak és semmi más.
Tehát minden egyes ékezetes betűhöz külön elő kell hívni a másik billentyűzetet, aztán vissza? Vagy...?


hétf. nov. 03, 2008 21:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Hónapokig hallgattuk, hogy a 3G iPhone 200 dollár lesz (függetlenül).

Nem annyi lett.

És a többi vadiúj típus sem.

Mikor szállunk már le a földre és tudatosul, hogy ami ide újdonságként eljut, azon

- áfa
- kisker haszon van és
- az újdonság erejével lendületesen túlárazzák

A külföldi cikkekből legtöbbször a technikai speckókat sem lehet fenntartás nélkül átvenni, miért ne lenne ez (fokozottan) igaz az árra?


hétf. nov. 03, 2008 19:00
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Venemo írta:
A másik meg, hogyan van ezért pofájuk előrendelésre 130k-t kérni, amikor mindenhol ~70k-ra saccolják az árát?

Mikor érti már meg végre mindenki, hogy nem 70k-n fog nyitni?
Annyira ígérik a netto árát, amennyiért a nokia megválik tőle. És aztán még jön rá áfa, kisker haszon, megmiegymás.
A 130 is sok, de biztos több lesz, mint 70.


hétf. nov. 03, 2008 18:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
Venemo írta:
Itt van egy jó kis teszt. Egyébként én azon gondolkodtam el, hogy vajon a QWERTY billentyűzeten lesznek-e magyar (ékezetes) karakterek...?


Lesznek, de sajnos nem jelenik meg alapból csak az angol kiosztás. Egy pici ikonra bökve átváltható az ékezetes jeleket tartalmazóra viszont itt meg csak azok vannak és semmi más. Nekem nem tetszik így az ékezet nélküli használat mellett maradtam.

A későbbi szoftvereknél lehet, hogy módosul.


hétf. nov. 03, 2008 18:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 20:01
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Somogy
Hozzászólás 
Itt van egy jó kis teszt. Egyébként én azon gondolkodtam el, hogy vajon a QWERTY billentyűzeten lesznek-e magyar (ékezetes) karakterek...?

A másik meg, hogyan van ezért pofájuk előrendelésre 130k-t kérni, amikor mindenhol ~70k-ra saccolják az árát?


hétf. nov. 03, 2008 17:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 09, 2006 15:05
Hozzászólások: 119
Hozzászólás 
imii írta:
hellosztok

Mostagyarországon milyen áron lesz???


jövő héten megtudod


szomb. nov. 01, 2008 13:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Amennyiért majd árulják :lol:

Addig elég nehéz ezt megmondani, amíg azt se tudjuk pontosan, mikor hozzák be szürke importtal, meg mikor jön hivatalosan :roll:


szomb. nov. 01, 2008 12:56
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. nov. 01, 2008 11:38
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
hellosztok

Mostagyarországon milyen áron lesz???


szomb. nov. 01, 2008 11:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Erre csak azt tudom mondani, hogy aki nem bír magával és ilyen helyekről is hajlandó rendelni (=pénzt előre utalni) az elsőségért, annak úgy kell.

Egy percig sem tudom sajnálni. Ugyanúgy, nint a Kínából 'eredeti, kártyafüggetlen' iPhone-t rendelőket sem...


pén. okt. 31, 2008 23:41
Profil ICQ
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
moco22 írta:
Nehogy bevállalja valaki! Átvágás az egész. A szállító cég honlapjára sem lehet rendesen bemenni!
NE RENDELJETEK TŐLÜK, sőt senki ilyen apróhirdetésestől!
Nincs is ilyen szállító cég. Utánajártam. Magyarországon meg pláne nincs.


Bizony ám, az utolsó szóig igaza van moco22-nek! Nehogy rendeljen bárki, egy kamu az egész!!!


főleg az egyik videon bereklámozták az EUR árát (250 körül volt) annál itthon csak magasabb szokott lenni.. márpedig 60eből ennyi EUR nem jön ki...


pén. okt. 31, 2008 19:42
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1470 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség