Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. máj. 06, 2024 5:37



Hozzászólás a témához  [ 288 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Hamarosan piacon az 5 megapixeles Samsung i900 Omnia tapimob 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 485
Hozzászólás Re: : )
derrik írta:
Hali mindenkinek : )
Én 1 hete vicceltem meg magam, vettem 1 Omniát. Arra ügyessen rábírtam, hogy a Pannon kártyát elfogadja. De az internetre sajnos csak a szolgáltatója szerint szeretne csatlakozni.
??????????????????????????????????????????????????????????????????
MIT ?
ÉS HOL ?
kell átírni, hogy menjen a pannon net?

A segitséget előre is köcke !

Erre, és a többi, esetleg még felmerülő kérdésedre van kifejezetten ennek a típusnak szánt oldal ITT.


kedd jan. 26, 2010 12:18
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. nov. 22, 2008 14:12
Hozzászólások: 11
Hozzászólás : )
Hali mindenkinek : )
Én 1 hete vicceltem meg magam, vettem 1 Omniát. Arra ügyessen rábírtam, hogy a Pannon kártyát elfogadja. De az internetre sajnos csak a szolgáltatója szerint szeretne csatlakozni.
??????????????????????????????????????????????????????????????????
MIT ?
ÉS HOL ?
kell átírni, hogy menjen a pannon net?

A segitséget előre is köcke !


hétf. jan. 25, 2010 18:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
medium84 írta:
Szasztok!

Megviccelt ma reggel az Omniám, eltűnt róla kb. 800 fénykép nyom nélkül!


A MyStorage-on volt?


vas. jan. 03, 2010 13:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
De most komolyan: már előfordult ilyen és mégsem mentettél eszeveszett gyorsasággal???

Pont azt a programot javasoltam volna, ha nem írtad volna, hogy azzal már futottál egy kört.
Van még 1-2 hasonló és ugyanezt a célt szolgáló program, de a GetDataBack sajnos a jobbak közül való.

Ha az nem tudott mit kezdeni a kártyáddal (mert gondolom a képek azon vannak), akkor így jártál.
Persze van méregdrága mentőcég, de nagyvállalati vagy nemzetbiztonsági kategóriánál kisebb ráfordítási volumen alatt ez a lehetőség nem érhető el.

Szerezz be más programokat is (Ontrack Easy Recovery pl.) és próbálkozz, ha azok sem, akkor drága tanulság volt.


vas. jan. 03, 2010 12:23
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: csüt. nov. 15, 2007 17:15
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Szasztok!

Megviccelt ma reggel az Omniám, eltűnt róla kb. 800 fénykép nyom nélkül! Máskor is történt már ilyen, de akkor egy újraindítás után "visszajöttek". Most azonban nem így történt.
Próbálkoztam GetDataBack-kel, először boldog voltam, amikor megláttam az elveszett file-okat, igaz más névvel és más nevű könyvtárakban, de a méret stimmelt, kb 1 megás file-ok.
Aztán jött a meglepetés, nem lehet megnyitni őket, leszámítva kb 2%-ot, amit valamiért igen.
Persze most mondhatjátok hogy miér nem mentettem, de most már ez van, aki tud segíteni írjon.
Előre is köszi.


vas. jan. 03, 2010 11:58
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 02, 2009 0:00
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
drbzs írta:
Sziasztok! A segítségetek szeretném kérni mégpedig abban , hogy nemrém kaptam egy Omniát amit az előző tulaj állítása szerint egy hard reset után ment tönkre! Konkrétan az a baja, hogy amikor bebootol a gép és elér a kijelző kalibrálásához ,amit végig is csinál mindenféle nehézség nélkül kezdi újra az egészet! Egyszóval nem tud továbblépni a kalibrálásból! Már a Rom cserével is próbálkoztam de nem sok sikerrel mert szépen felment rá minden de amikor újraindult ,ugyanúgy leragadt a kijelző kalibrálásánál! Mi lehet a probléma? Előre is köszi a választ mindenkinek! ÜDV!


100% hogy rossz az érintő (touchscreen) felülete. Nemlesz olcso.


hétf. nov. 02, 2009 10:46
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. aug. 07, 2008 14:04
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Láttam valami speckó rom-ot, amivel hihetetlen gyors lett az Omnia. Nem győztem csodálkozni, egészen használható volt! Lehet, hogy egyszer majd én is benevezek egyre, mert ami nálam volt 1 napig, nem igazán győzött meg, főleg a fényképezőjével és a készenléti idejével nem.


Valóban azzal a rommal, amivel a szolgáltató kiadja a gépet elég gyenge. Lassú, gyorsan merül és érzéketlen a kijelzője, valamint a GPS is lassan éled fel.
Tényleg van számos új rom, ráadásul magyarok is, amik megoldják ezeket a problémákat. Otthon is feltelepíthetőek egy kis hozzáértéssel.
Segít a http://www.i900.eoldal.hu/oldal/romfrissites oldal.


vas. júl. 19, 2009 17:41
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. aug. 07, 2008 14:04
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Nézd meg a Touch Player nevű programban. Ha nincs benne, akkor menj benne a "minden zene" pontra és ott a menüben válaszd ki a frissítést, majd a keresést. Ekkor betölti a gépen lévő összes zenét, amit le is tudsz játszani vele.

Vagy nyisd meg az intézőt, és ott a mappákban keresgélhetsz. Javaslom a Saját Eszköz / My Documents könyvtárat elsőként.


vas. júl. 19, 2009 17:29
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. júl. 19, 2009 9:29
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: London
Hozzászólás segitség az Omniához
Sziasztok
Szeretném a tapasztaltabb Omnia használok segitségét kérni.Tegnap vettem egy ilyen telefont és hát nem tul egyszerü a használata.Szoval a régi telefonomrol át szeretném rakni a zenéket erre a bizonyos omniára,tegnap el is kezdtem a bluetoothszal csakhogy nem találom sehol a atelefonban a zenét.Pedig biztos hogy átküldtem és meg is kérdezte az omnia hogy elmentem-e,rámentem hogy igen de nem találom sehol a zenét:(:(:(már millioszor átnéztem mindenhol a telefonon de sehol......:(valaki kérlek segitsen....
Elöre is köszönöm


vas. júl. 19, 2009 9:48
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Nekem meg most a kijelző bal oldalának egy része várt érzéketlenné... Illetve jócskán mellékattint egy félkör alakú területen. A hagyományos Samsung billentyűzetnél a "q" és az "a" lenyomhatatlan, főleg az "a", egyfolytában "s"-nek érzékeli, az "s" felét meg "d"-nek. (A telefon álló helyzetében.) Kalibrálással is próbálkoztam, rohadtul bosszantó, nyilván visszaviszem... :(


kedd jún. 09, 2009 9:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: csüt. aug. 07, 2008 14:04
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
drbzs írta:
Sziasztok! A segítségetek szeretném kérni mégpedig abban , hogy nemrém kaptam egy Omniát amit az előző tulaj állítása szerint egy hard reset után ment tönkre! Konkrétan az a baja, hogy amikor bebootol a gép és elér a kijelző kalibrálásához ,amit végig is csinál mindenféle nehézség nélkül kezdi újra az egészet! Egyszóval nem tud továbblépni a kalibrálásból! Már a Rom cserével is próbálkoztam de nem sok sikerrel mert szépen felment rá minden de amikor újraindult ,ugyanúgy leragadt a kijelző kalibrálásánál! Mi lehet a probléma? Előre is köszi a választ mindenkinek! ÜDV!


Próbáld meg a pdafanclub.com samsung omnia fórumán feltenni ezt a kérdést, van sok hozzáértő.


kedd máj. 19, 2009 13:17
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás 
sziasztok, találkozott valaki olyannal, hogy a kijelző mellett mindkét oldalon "lepattogzik" a krómozás??

kb 4 hónapos a teló...elég gázul néz ki..
vajon ezt cserélik gariban? :roll:


hétf. máj. 18, 2009 11:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. máj. 02, 2007 20:24
Hozzászólások: 33
Hozzászólás 
Sziasztok! A segítségetek szeretném kérni mégpedig abban , hogy nemrém kaptam egy Omniát amit az előző tulaj állítása szerint egy hard reset után ment tönkre! Konkrétan az a baja, hogy amikor bebootol a gép és elér a kijelző kalibrálásához ,amit végig is csinál mindenféle nehézség nélkül kezdi újra az egészet! Egyszóval nem tud továbblépni a kalibrálásból! Már a Rom cserével is próbálkoztam de nem sok sikerrel mert szépen felment rá minden de amikor újraindult ,ugyanúgy leragadt a kijelző kalibrálásánál! Mi lehet a probléma? Előre is köszi a választ mindenkinek! ÜDV!


hétf. máj. 18, 2009 10:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Jé, erre is készült OS X?? ;)


pén. máj. 08, 2009 13:48
Profil ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Láttam valami speckó rom-ot, amivel hihetetlen gyors lett az Omnia. Nem győztem csodálkozni, egészen használható volt! Lehet, hogy egyszer majd én is benevezek egyre, mert ami nálam volt 1 napig, nem igazán győzött meg, főleg a fényképezőjével és a készenléti idejével nem.


pén. máj. 08, 2009 10:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. júl. 01, 2005 11:13
Hozzászólások: 164
Hozzászólás 
köszi szépen a választ!

lenne még egy kérdésem. Van a telóra valami komolyabb lejátszóprogi, amiben a zenéket ID3 tagek alapján rendezi előadó/album/stílus szerint, és esetleg lehet benne albumborítókkal lapozni, hasonlóan az iPhonehoz?

köszi!


pén. máj. 08, 2009 10:50
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
vas-tag

Csatlakozott: csüt. aug. 07, 2008 14:04
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Snakeman írta:
Sziasztok!

Lenne néhány kérdésem az Omnia-val kapcsolatban.

1. Folyamatosan bekapcsolt bluetoothal ki tud húzni egy teljes napot az akksi?
2. Be lehet állítani, hogy a Bluetooth fogadás ELŐTT kérdezzen meg a fájl fogadásáról, és hogy jelezzen is, amikor valaki küld valamit? (hang/rezgés)
3. A 16GB-os tárat felismeri a PC cserélhető lemezként alapból, vagy kell hozzá activesync?
4. A 3. kérdés, csak memkarival.
5. Folyamatosan bekapcsolt WLAN-t mennyire bírja?
6. Ha nincs alapból iGo kártya hozzá, rá lehet tölteni a belső memre/sd-re úgy, hogy működjön?

Egyelőre ennyi lenne, és nagyon köszönöm a fáradságot annak aki válaszol!

Üdv: Snake


1. igen (SW verziótól függöen több napot is, újabb SW-ekkel többet)
2. SW verziótól függ
3. igen
4. igen
5. lásd, mint1.
6. igen SD-re


hétf. ápr. 27, 2009 11:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. júl. 01, 2005 11:13
Hozzászólások: 164
Hozzászólás 
Sziasztok!

Lenne néhány kérdésem az Omnia-val kapcsolatban.

1. Folyamatosan bekapcsolt bluetoothal ki tud húzni egy teljes napot az akksi?
2. Be lehet állítani, hogy a Bluetooth fogadás ELŐTT kérdezzen meg a fájl fogadásáról, és hogy jelezzen is, amikor valaki küld valamit? (hang/rezgés)
3. A 16GB-os tárat felismeri a PC cserélhető lemezként alapból, vagy kell hozzá activesync?
4. A 3. kérdés, csak memkarival.
5. Folyamatosan bekapcsolt WLAN-t mennyire bírja?
6. Ha nincs alapból iGo kártya hozzá, rá lehet tölteni a belső memre/sd-re úgy, hogy működjön?

Egyelőre ennyi lenne, és nagyon köszönöm a fáradságot annak aki válaszol!

Üdv: Snake


vas. ápr. 26, 2009 22:12
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
vas-tag

Csatlakozott: csüt. aug. 07, 2008 14:04
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
A hívásmegszakítás gomb hosszú nyomvatartása a billentyű ill. képernyő zár.
ajánlom neked: http://www.i900.eoldal.hu-t


pén. ápr. 17, 2009 14:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Biztos meglepő a kérdésem de billenytűzár,ööö akarom mondani képernyőzár nincs abban a telefonban?


vas. ápr. 12, 2009 20:49
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. ápr. 12, 2009 20:28
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!

Tudna valaki segíteni abban, hogy a Samsung i900-as készüléken hogy lehet az érintőképernyőt valahogy inkativálni, mikor nem használom? Mert a jobb alsó sarokban nekem a Vodafone Live menüpont jelenik meg. És sokszor, mikor a táskámban, vagy zsebemben van a telcsi, akkor megnyomódik, és bekapcsolva marad a net. Legutóbb 1,5 órát. :S És szépen ketyeg a percdíj... Szóval vagy valami lezárás kellene, vagy az, hogy esetleg valami más opciót hogy lehet a képernyő aljára kirakni. Fontos lenne!!!!
Ha valaki tud valamit az ügyben, előre is köszi!


vas. ápr. 12, 2009 20:38
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 46
Hozzászólás 
Sziasztok!
Közel két hét után visszakaptam a telefont!A T-Mobile nem találta az IGO kártyámat,amit leadtam a szervizbe. :cry: Most,hogy visszakaptam a telefont,most meg nem működik rendesen az IGO!Hol kapcsolódik és navigál,hol valami mezőre akar elvinni,de legtöbb estben be sem indul!
Most megyek megint a szervizbe,de ez lesz az utolsó útja,aztán a T-Mobilt feljelentem a trehány munkájukért!


szomb. feb. 07, 2009 8:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 46
Hozzászólás 
simico írta:
oszi írta:
nem értettem, hogy lehet tele a 8 giga memória? Nyomás a szervizbe, ahol ők is értettlenkedtek, de újra telepítették a szoftvert.


Múlt héten ugyanilyen gonddal volt bent egy pár a westendben levő samsung boltban...


Ezekszerint nem én jártam,így egyedűl! :( Ezt azért sajnálom!Talán a Samsungnak jobban odakéne figyelni az ilyen problémákra!


vas. jan. 18, 2009 13:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
oszi írta:
nem értettem, hogy lehet tele a 8 giga memória? Nyomás a szervizbe, ahol ők is értettlenkedtek, de újra telepítették a szoftvert.


Múlt héten ugyanilyen gonddal volt bent egy pár a westendben levő samsung boltban...


vas. jan. 18, 2009 13:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 46
Hozzászólás 
Sziasztok!

Én sajnos nagyon befürödtem ezzel a telefonnal! Egy hete kaptam Életem Párjától! Már régóta szemezgettem vele, mert a munkámhoz nagyon megfelő a tudása.
Természetesen nagy volt az öröm, mikor kézbe vettem a készüléket. Mivel már elötte sokat olvasgattam róla a fórumokon, meg nem ez volt az első telóm az életben, gondoltam ezzel sem lesz különösebb bajom.

Na itt kezdődtek igazán a problémák. Kezdtem volna feltölteni rá egy pár képet,csengőhangot, mire kiirta a készülék, hogy nincs elég tárhely! A leírásban semmi hír róla, hogy mit kell ilyenkor tenni! :(
Mivel én sehol nem találltam, még rejtett fájlokban sem hibát, nem értettem, hogy lehet tele a 8 giga memória? Nyomás a szervizbe, ahol ők is értettlenkedtek, de újra telepítették a szoftvert.
Ezzel megoldódott a probléma, elkezdett működni minden rendesen. Na ez az állapot két napig tartott, amikor elkezdte elfelejteni azonosítani a bejövő hívásokat! Ekkor már gyanakodni kezdtem, mire péntekre már navigáció sem indult el!
Nyomás vissza a T-Mobileba, ahol megint szoftvert frissítettek, de a navi csak nem indult el! Most elküldték a a Samsung szervizbe! Nagyon kiváncsi vagyok mi lehet a hiba? Szóval nem jól kezdődött ez a kapcsolatom az Omniával :(
Mindenesetre mind a Samsung, mind a Trémobil szégyellhetné magát a szegényes használati útmutató miatt! Szerintem ennél részletesebben kellett volna leírás egy ilyen nagy tudású készülékről!

Majd ha elkészült a készülék megírom mi is volt a hiba. Remélem végleg megoldódik, mert amúgy, míg működött meg voltam vele elégedve! :D


vas. jan. 18, 2009 8:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
masolas vedett az eredeti navngo microsd tartalma...


pén. jan. 09, 2009 10:15
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: kedd szept. 30, 2008 9:04
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
Punto83 írta:
Sziasztok!

Torrentről leszedtem haveromnak ezt: iGo 8.0.0.44898 Samsung Omniára optimalizálva. Elkezdte telepíteni, ahogy ott írták. Utána haverom ezt írta: Úgy csináltam, hogy letöröltem az eredit és utána felmásoltam az egész cuccot a DVD-ről az SD-re. Aztán elindítottam a telóról az autorun.exe fájlt és rányomtam az "igen" instalállom-ra és kb.10%-ig ment el a csík, majd kiíírta, hogy a 2577 mappában lévő másik fájlhoz(autorun_8.nng) nincs társított alkalmazás.

Mi lehet a hiba?


Remélem csináltál az eredetiről biztonsági másolatot, különben a benne lévő SD-vel nem fog menni.
Próbáld egyből másolni a My Storage-ra, de ez már nem lesz frissíthető sajna


csüt. jan. 08, 2009 21:43
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 18:30
Hozzászólások: 696
Hozzászólás 
Sziasztok!

Torrentről leszedtem haveromnak ezt: iGo 8.0.0.44898 Samsung Omniára optimalizálva. Elkezdte telepíteni, ahogy ott írták. Utána haverom ezt írta: Úgy csináltam, hogy letöröltem az eredit és utána felmásoltam az egész cuccot a DVD-ről az SD-re. Aztán elindítottam a telóról az autorun.exe fájlt és rányomtam az "igen" instalállom-ra és kb.10%-ig ment el a csík, majd kiíírta, hogy a 2577 mappában lévő másik fájlhoz(autorun_8.nng) nincs társított alkalmazás.

Mi lehet a hiba?


kedd jan. 06, 2009 18:15
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás 
értem, akkor az IGO már világos...

tehát ha van hozzá ilyen kártya akkor valószínű, hogy magyarországra szánt a készülék, igaz? viszont ha nincs akkor biztos nem...


az IMEI re rá lehet kérdezni valahol?


kedd jan. 06, 2009 10:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
cooler21 írta:
az IGO8 nem alapból van mindegyiken rajta? ha nem, akkor rá lehet tenni ingyen vagy csak pénzért?


Az Igo egy gyári Nav'n'Go MicroSD kártyán van, amit adnak a Magyarországon forgalmazott készülékekhez.


kedd jan. 06, 2009 9:36
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás 
fontos kérdésem lenne: kérdésem, hogy van-e a samsungnál olyan lehetőség,mint a nokiánál, hogy megnézuik imei alapján, hogy garis e a teló, illetve milyen piacra szánt készülék?
délelőtt nézek egyet meg, és jó lenne ha lenyomozható lenne...
illetve milyen a gyári samsungos garipapír? mire figyeljek?
ja, és az IGO8 nem alapból van mindegyiken rajta? ha nem, akkor rá lehet tenni ingyen vagy csak pénzért?

:roll:
köszi!!!


hétf. jan. 05, 2009 19:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 


Ezen a képen tisztán látszik a törés... ez a javítás tényleg nem fog menni garanciában.

Túl új a telefon, de talán vkinek megadta magát az alaplapja és az eladja: apronet?


csüt. dec. 25, 2008 23:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 01, 2004 10:27
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
ha nincs rajta tores repedes nyom, nem folyt el a folyadekkristaly, lelehet nyeletni gariban.


Kívülről, amíg be nem kapcsolod, semmi sem látszik rajta. Egy szögből egy icipici benyomodás van ott ahol a belső repedés indul. Lefényképezni lehetetlen.

A kijelző bal felső 1/4-e fekete, a többi részen piros-zöld kék csíkok futnak végig.
Egy pontvan tört be az üveg, onnan repedések futnak el minden irányba.
Hogy elfolyt-e: ez passz, ennyire nem vágom melyik hiba mit takar egy törött kijelzőn.

Itt van kép róla:
http://volkov84.uw.hu/omnia2.jpg
http://volkov84.uw.hu/omnia1.jpg

:cry:


csüt. dec. 25, 2008 10:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
ha nincs rajta tores repedes nyom, nem folyt el a folyadekkristaly, lelehet nyeletni gariban.


csüt. dec. 25, 2008 9:47
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 01, 2004 10:27
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
Sziasztok!

Elöször is kellemes ünnepeket mindenkinek! :)

Aztán egy csöppet sem kellemes dolog: barátom Omnia-ja leesett egy komódról, de úgy, hogy az LCD megadta magát, frankón betört az egész :F
A külső teljesen sértetlen, tehát effektív nem az ütés törte be, hanem gondolom a gyorsulást (lassulást) nem bírta az LCD...

Szal: 99% biztos vagyok benne, hogy erre nem lesz gari.
Honnan lehet bele kijelzőt találni itthon? (leszámítva a 2 nagy boltot, ahol 35K bele a cucc :O )
És a másik kérdés, hogy szedett már szét vki Omniát? Youtube-on majdnem mindenhez van disassembly manual, ehhez nem találtam.

Köszi!


csüt. dec. 25, 2008 9:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
a user is jo,csak nem mazochista :D


Pedig nem kell mazochistának lenni, hogy szeresd ezt a gépet.


pén. dec. 19, 2008 21:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
Zoltanfi írta:
A jó harver kevés, kell oda jó szoft is.
Ha tudnátok milyen játékok vannak szifonra.. :o


Az lehet.
Az én gépemen levő játékok száma konvergál a nullához.


pén. dec. 19, 2008 21:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
Chain írta:
Tudnátok olyan linket adni,ahol találok erre a telefonra pl. játékprogramokat? Win 6.1 omniára. Mivel kompatibilis? Pocket pc..
Köszönöm.
Mi a telepítés menete?


http://www.i900.eoldal.hu/


pén. dec. 19, 2008 21:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
A jó harver kevés, kell oda jó szoft is.
Ha tudnátok milyen játékok vannak szifonra.. :o


pén. dec. 19, 2008 17:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. nov. 12, 2004 21:34
Hozzászólások: 335
Hozzászólás 
Tudnátok olyan linket adni,ahol találok erre a telefonra pl. játékprogramokat? Win 6.1 omniára. Mivel kompatibilis? Pocket pc..
Köszönöm.
Mi a telepítés menete?


pén. dec. 19, 2008 14:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
a user is jo,csak nem mazochista :D


pén. dec. 19, 2008 11:07
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
Zoltanfi írta:
Hát inkább lemondok a Bt fájlküldésről, meg a videófelvevőröl, mint ilyen okosságok boldogítsanak nap mint nap a pixeles kijelzőn 8)
písz

:lol:
A fenti neked is szól.


csüt. dec. 18, 2008 19:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
majd leirom 2-3 nap nyomkodas utan.
de ez mazochistaknak valo. eskuszom sz-a-r-a-bb az iphonenal.


:lol:
Nem csak a hardware számít, a user is.
A hardware pedig jó. :lol:


csüt. dec. 18, 2008 19:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
majd leirom 2-3 nap nyomkodas utan.
de ez mazochistaknak valo. eskuszom sz-a-r-a-bb az iphonenal.


csüt. dec. 18, 2008 18:41
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
:D

Azért bővebben is kifejthetted volna, miért.


csüt. dec. 18, 2008 18:17
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
kiprobaltam.
EZ EGY ULTRA NAGY F-O-S. :shock:


csüt. dec. 18, 2008 11:26
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Zoltanfi írta:
Hát inkább lemondok a Bt fájlküldésről, meg a videófelvevőröl, mint ilyen okosságok boldogítsanak nap mint nap a pixeles kijelzőn 8)
písz


Nekem nem tűnik ez sem pixelesnek, de tény, hogy egy HTC Touch HD sokkal részletgazdagabb. Viszont nekem nem ez a legnagyobb problémám vele, sőt :-)


szer. dec. 17, 2008 23:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Hát inkább lemondok a Bt fájlküldésről, meg a videófelvevőröl, mint ilyen okosságok boldogítsanak nap mint nap a pixeles kijelzőn 8)
písz


szer. dec. 17, 2008 19:41
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
blueye írta:
Hogy állsz elégedettséggel? Most már van bőven rálátásod a készülékre.


Alapvetően elégedett vagyok, és sikerült meg is szeretnem a telefont, eléggé könnyen összebarátkoztunk. Néhány dolog viszont továbbra is nagyon tud bosszantani. Csak úgy, ömlesztve:

- akkumulátor üzemidő (akkor zavar csak, ha picivel is többet nyomkodom, mint szoktam, és a délután közepén lefittyed)
- iszonyat lassú reakció készenléti módból (mire újrarajzolja a képet a "sötét" állapotból, néha befonom a hajam)... Amikor megmutattam először az iPhone-os havernak, flegmán csak annyit mondott, hogy "látszik, hogy windows"...
- a "letesz" gomb valamiért néha belemegy a levelezésembe, ami nonszensz (nem a widgetes nézetet használom, hanem ahol középen nagy óra van, alatta pedig a hívásnapló, üzenetek és e-mail)
- néha a kijelző sötét marad, akármit csinálok, amúgy a telefon működik, ilyenkor reset
- kapok egy SMS-t, válasz, majd malmozok kb. 5-7 másodpercig, mire el tudom kezdeni írni az üzenetet
- SMS küldésénél a "küldés" gomb azonnal küld... különösen kellemetlen, ha pl. a shiftet akarnám megnyomni, de véletlen lejjebb csúszik az ujjam (Samsung 1 billentyűzet)
- Nagyon macerás elővadászni egy-egy kontakt második-harmadik mobilszámát, ha arra akarok SMS-t küldeni
- playlist összeválogatása zenékhez több, mint körülményes... mit nem adnék egy mobil foobarért, ahol könyvtárakat hozzáadhatnék, aztán ami nem kell, egy gombbal törölhetném a playlistről
- néha lassan csörög ki. Felvilágosodik a kijelző, innen már sejtem, hogy valami lesz. Nemsoká szépen lassan kirajzolja az ablakot, hogy valaki hív, majd ténylegesen el is kezd csörögni. Amikor felveszem, néha akkor is kell 2 másodperc, mire tényleg fel is veszi, és előfordul, hogy a csörgés megszűnése után sem hallja azonnal a túloldal, hogy beleköszöntem (és én sem a túloldalt).

Hirtelen ennyi jutott az eszembe.


hétf. dec. 15, 2008 13:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
Dester írta:


Hogy állsz elégedettséggel? Most már van bőven rálátásod a készülékre.


szomb. dec. 13, 2008 9:47
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 288 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 45 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség