Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. márc. 29, 2024 0:51



Hozzászólás a témához  [ 1017 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Következő
Nokia E52 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: csüt. aug. 13, 2009 19:52
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Mephysto írta:

Szia!

Próbáld meg kicserélni. Nem tudom mennyire aktívan használod a telót, én nyomkodom még rendesen - három napig ugye új és elvan a gyerek :) - nekem is csinált egy két hülyeséget, de azt gondolom ez sw kérdése, és javítani fognak rajta.

egy kérdés...


az E-mail menüpont és a Nokia Messaging az egy és ugyan az? Nekem nem kell semmiféle messaging... sima email kliens kell és kész :)

Kicsit ködös ez a szinkronizálás. Az E51-ben egyértelmű volt, hogy mi mit csinál.

Egyébként a módváltást használja valaki? Nagyon jópofa dolog, de igazából számomra pl. szükségtelen. Vagy csak meg kell tanulnom kihasználni az általa nyújtotta lehetőségeket :)

Szóval még.... összeszokás van :)



Oké, igyexxem.. :D
Bár nehéz dió egy ilyen kis GSM Bt. Azt csinál, amit akar, a pénzem már sajnos náluk van.

Egy ideig nyomkodtam én is, de komolyabban akkor fogok vele összeszokni, ha már elfogadható lesz a stabilitása, így ugyanis használhatatlan. Remélem cserélik, így nem is töltök rá névjegyzéket és nem álítgatom be, minek fél napra.

Az email kliens és a Nokia Messaging valószínű itt ugyanaz. Csak az angolul van. Magyar a menürendszered? Mert ott Nokia Email-nak hívja a súgó. A szinkronizálás az email beállításoknál a kliens és a mailszerver közötti szinkronizálást jelenti (checking, sending, törlés vagy másolat hagyás a letöltés után, stb.) Egy normális emailkliensnél ilyeneket lehet beállítani. Én még nem foglalkoztam vele. Remélem holnap már igen! :)

Erv


csüt. aug. 13, 2009 22:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
ervhun írta:
foki írta:
nekem már kettő volt... mindkettő tökéletes... volt


>>>

Akkor reménykedem.. :D -- mármint, hogy a következő jó lesz és hogy egyáltalán ki is cserélik.
Törvény szerint ki kell cserélniük 3 napon belül, de szeretik az ilyet a kereskedő cégek, - főleg a kicsik - megtagadni, mindenféle ürüggyel.

Ezt a kikapcsolósdi meg reboot-os hibát viszont nehéz produkálni egy telefonüzletben pár perc alatt.


Szia!

Próbáld meg kicserélni. Nem tudom mennyire aktívan használod a telót, én nyomkodom még rendesen - három napig ugye új és elvan a gyerek :) - nekem is csinált egy két hülyeséget, de azt gondolom ez sw kérdése, és javítani fognak rajta.

egy kérdés...


az E-mail menüpont és a Nokia Messaging az egy és ugyan az? Nekem nem kell semmiféle messaging... sima email kliens kell és kész :)

Kicsit ködös ez a szinkronizálás. Az E51-ben egyértelmű volt, hogy mi mit csinál.

Egyébként a módváltást használja valaki? Nagyon jópofa dolog, de igazából számomra pl. szükségtelen. Vagy csak meg kell tanulnom kihasználni az általa nyújtotta lehetőségeket :)

Szóval még.... összeszokás van :)


csüt. aug. 13, 2009 21:48
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. aug. 13, 2009 19:52
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
foki írta:
nekem már kettő volt... mindkettő tökéletes... volt


>>>

Akkor reménykedem.. :D -- mármint, hogy a következő jó lesz és hogy egyáltalán ki is cserélik.
Törvény szerint ki kell cserélniük 3 napon belül, de szeretik az ilyet a kereskedő cégek, - főleg a kicsik - megtagadni, mindenféle ürüggyel.

Ezt a kikapcsolósdi meg reboot-os hibát viszont nehéz produkálni egy telefonüzletben pár perc alatt.


csüt. aug. 13, 2009 20:42
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
nekem már kettő volt... mindkettő tökéletes... volt


csüt. aug. 13, 2009 20:18
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. aug. 13, 2009 19:52
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás E52 - instabilitás
sziasztok,

én másfél napja vettem meg az E52-t, formailag, funkcionálisan, gyorsaságban tényleg tökéletes, .. lenne. De sajnos használhatatlan.

Napi 20 reboot, ez általában használat közben. A beszélgetés megszakad, fagy a telefon fél percig, majd újraindul.
Nyugalmi bekapcsolt állapotban pedig 20-60 percen belül kikapcsol a telefon magától. Így tökéletesen bizonytalanul lehetünk elérhetőek 80 ezer Ft-ért.

Talán elfelejtették befejezni ennek a telefonnak a fejlesztését, tesztelését.
Megpróbálom kicseréltetni a 3 napos cseregarancián belül. remélem, nem az összes készülék ilyen.. :evil:


csüt. aug. 13, 2009 20:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
ChrisPapa írta:
Az E66-om, ami ugye jóval régebbi modell gond nélkül kezeli ebből a 16 gigásat is - a kártyaolvasó is rendben szuperál.

Simán vállalható.


Köszönöm!


csüt. aug. 13, 2009 15:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. feb. 20, 2005 21:51
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: Tizenháromker-AngyalfŐd
Hozzászólás 
Mephysto írta:
Vennék még hozzá egy ilyet:

http://www.edigital.hu/SanDisk_memoriakartya/SanDisk_microSDHC_kartya_4GB_Ultra_+_microMate_olvaso-p41025.html

Vállalható? elméletileg gond nélkül kezelnie kéne...


Az E66-om, ami ugye jóval régebbi modell gond nélkül kezeli ebből a 16 gigásat is - a kártyaolvasó is rendben szuperál.

Simán vállalható.


csüt. aug. 13, 2009 10:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 349
Hozzászólás 
Valamint nem értek:
mért került az E75-be autofocus és ebbe miért nem?
Ez csak szoftver kérdése? Elképzelhető, hogy később ebbe is beleteszik?


csüt. aug. 13, 2009 7:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
csak nem hagy nyugodni a dolog...

google-ztam és találtam egy topikot:

http://discussions.europe.nokia.com/discussions/board/message?board.id=pcsuite&thread.id=31746

lehet az a baj, hogy ugyan frissítettem a pcsuite-ot (uninstall és install), de a cable connectivity meg fiszem-f@szom drivereket nem uninstalláltam és összeakadnak az előző verziókkal? pedig 7-es pcsuite volt font, csak kisebb alverzióval.

lehet xp-vel is azért ment, mert itt most szüz installt csináltam. otthon még annyit megteszek, hogy fullra legyalulok minden nokiás cuccot és vissza. próba cseresznye, de szeretnék a végére járni :)


szer. aug. 12, 2009 10:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
Vennék még hozzá egy ilyet:

http://www.edigital.hu/SanDisk_memoriakartya/SanDisk_microSDHC_kartya_4GB_Ultra_+_microMate_olvaso-p41025.html

Vállalható? elméletileg gond nélkül kezelnie kéne...


szer. aug. 12, 2009 10:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
Megkövetem magam, a Map Downloader PCsuite módot kér, ezt ki is írja... legalább is most ezt látom XP-n. Otthon Vistám van, de szerintem majdnem mindegy...

+ kipróbáltam a Maps Updater-t is... simán ment...

Mindkét esetben felhívja a figylemet, hogy PCSuite mód kell... Most vagy a vista alatt van gond, vagy nálam a vistán van valami, ami bezavarja... nem tudom...

Mondjuk ez bosszantó... a vistám jogtiszta, szóval még az sincs, hogy hack, meg ilyesmi... de ez gáz, mert a melóhelyen a laptop-on XP-van, és itt ment minden... mondjuk maga a Suite funkciók működnek vista alatt is... de akkor is... tököm... :)


szer. aug. 12, 2009 9:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
Akoska írta:
Mondd, a Maps alkalmazást a telefonon elindítottad már egyetlen egyszer is???

Az ugyanis kötelező, mielőtt bármihez is kezdesz. Az induláskor egy rakás dolgot helyrerak és onnantól a mass storage is látni fogja.

Szerk.: a 2vel előbbi hsz-odból látom, hogy már próbáltad. Akkor nem tudom, mi lehet a baja.
A hibaüzenet is utal ugyanis az első indítás fontosságára...


Hát pont ez a bajom... ma du. elmegyek a pólus nokiába és felteszem a kérdést nekik... ha ugyan zárás előtt odaérek, ha nem, akkor marad a holnap.... bosszant a dolog :?


szer. aug. 12, 2009 8:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Mondd, a Maps alkalmazást a telefonon elindítottad már egyetlen egyszer is???

Az ugyanis kötelező, mielőtt bármihez is kezdesz. Az induláskor egy rakás dolgot helyrerak és onnantól a mass storage is látni fogja.

Szerk.: a 2vel előbbi hsz-odból látom, hogy már próbáltad. Akkor nem tudom, mi lehet a baja.
A hibaüzenet is utal ugyanis az első indítás fontosságára...


szer. aug. 12, 2009 8:12
Profil ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
Akoska írta:
A Map Loader olyan "mass storage" eszköz betűjelét keresi, amin megtalálja a Maps programot.

Ezért kell a telót is storage módban csatlakoztatni és ezért is üzembiztosabb egy kártyaolvasóval.


Mass-ként rádugva a Nokia Maps Loader az alábbit mondja:

Kép

Ugyanakkor látszik az eszköz mass-ként:

Kép

A vicc, hogy ha átváltok PCSuit módba, észreveszi és tölt is rá cuccot...

A Nokia Maps Updater ugyan így mass-t akar, PCSuitként tudja csak észrevenni, aztán mikir tölteni fel a cuccot, szól hogy eltünt a teló...

Ha ezt valaki megoldja nekem... azé fele királyságom :)

De mondom... E51-nél is ez volt a 3-as szériákkal... a 2-esekkel ment minden flottul...


szer. aug. 12, 2009 7:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
A Map Loader olyan "mass storage" eszköz betűjelét keresi, amin megtalálja a Maps programot.

Ezért kell a telót is storage módban csatlakoztatni és ezért is üzembiztosabb egy kártyaolvasóval.


szer. aug. 12, 2009 6:47
Profil ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
Akoska írta:
Már megbocsáss, de mi a rákért nem veszed ki a kártyát és teszed egy kártyaolvasóba??

Nem csak tuti a kapcsolat, de gyorsabb is úgy.

Rakd föl az új Maps programot, az is jobb a régebbieknél. 3.1 vagy 3.0.1 talán...

Egy kérdés: edigital-nál mindkét színben van? Mert a legtöbb boltban csak szürkét tartanak, nekem az arany viszont jobban tetszik.


Amúgy fogadd őszinte irigységemet, remélem nem sokára magam is csatlakozhatok az E52 klubhoz :)


Több oka van, hogy miért nem kártyaolvasózok.

- nincs, bár veszek majd holnap egy 2GB-os kártyával :)
- hogy lehet direktben leszedni a telepítő, illetve a térkép állományokat?
- mi a másolás módja? csak odaszórom és kész? gondolom nem

A legújabb Nokia Map Loader és Nokia Maps Updater van a gépen... csak épp nem látja a telót úgy ahogy le van írva, ennél fogva funkciójukat tekintve nem működnek :(

Csak egy színben van, "METAL AL" a kódja (?)

Az irigységed boldogsággal tölt el, ugyanakkor drukkolok, hogy minél előbb hozzá juss. Nekem ez az iphone-t és az n97-et ütötte ki.

Ja... iphone... az E52-ben is van iránytű és ugyan úgy forgatja a térképet, ahogy forogsz... kúúúúúúúúúúrvajó :D Kicsit hiányolom a műholdak státuszának megtekinthetőségét.

Ami még tetszik, az az új email kliens, a prediktív szövegbevitelt durva mód meg lett fejlesztve, szerintem nagyon jó. Van aki ellenzi és nem használja, én már a 6310i-nél rászoktam és nem bántam meg :)

Előtte E51-em volt, ahhoz képest egy mozivászon a kijelző mérete :D

A felső kezelőgombok közeléségét és kialakítását szokni kell, de egyáltalán nem rossz, csak szokatlan. A szám billentyűk nagyok, jól kezelhetők és érezhetőek.

Nevet úgy is lehet keresni, hogy be sem megyünk a névjegyzékbe (le is vették ezt a gyors-gombot). Annyit kell tenni, hogy el kell begépelni a keresendő tag nevét és már dobálja is ki a találatokat. A névjegyzékbeni keresés is szofisztikáltabb lett. szerintem ezt már tovább nem is lehet - kár is lenne :) - fejleszteni :)

Az 1GB-os kártya a telóban van, semmire nem elég :)

Az usb-n már tölti is a telót, ez jó. viszont szokatlan, hogy oldalt van a lüká és nem alul. Kvázi, ha be van dugva, akkor kényelmetlen kézben fogni.

Képernyő forgatás van, jól el lehet vele bohóckodni, de szerintem idővel kikapcsolja az ember. Ahol kell, ott úgy is forog (média, real player, böngésző, stb..)

Van egy olyan funkciója a telónak, hogy ha nem nyúlsz hozzá egy ideig, akkor elkezd "lélegezni" nagyon ááááállllllaaaat :DDD ez abból ál, hogy a navigációs gomb pulzálva kigyullad, majd elalszik... sötét szobában a teló a polcon mellettem és olyan, mintha velem szunnyadna :D

Fényképek nem nagy durranások, elmegy... nem ez a lényeg. Ja videó rögzítés közben mikor a villanyra irányítottam, hogy mennyire alkalmazkodik a fényhez, pakk... reboot :)

Egyelőre ennyi... nyomogatom még és talán írok... nem tudom letenni :p

kieg 1:

újabb fagyás, illetve bug. több e-mail kliens beállítása után egy "összes szinkronizálása" elküldése végén egy fiók definiíciót törölt... érdekes... :?


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mephysto szer. aug. 12, 2009 14:42-kor.



szer. aug. 12, 2009 0:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Már megbocsáss, de mi a rákért nem veszed ki a kártyát és teszed egy kártyaolvasóba??

Nem csak tuti a kapcsolat, de gyorsabb is úgy.

Rakd föl az új Maps programot, az is jobb a régebbieknél. 3.1 vagy 3.0.1 talán...

Egy kérdés: edigital-nál mindkét színben van? Mert a legtöbb boltban csak szürkét tartanak, nekem az arany viszont jobban tetszik.


Amúgy fogadd őszinte irigységemet, remélem nem sokára magam is csatlakozhatok az E52 klubhoz :)


kedd aug. 11, 2009 22:42
Profil ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
Sziasztok!

Ma megvettem edigitalnál.

Nagyon király meg minden, de most ott tartok, hogy mindjárt földhöz vágom...

A nokia map loader nem megy... mióta ez a 3-as köcsögség van, az e51-nél is ezt csinálta. ugyan ez van a nokia maps updater-rel...

ugat, hogy mass-ként csatlakozzak, oké... erre **** kapcsolódni. rá van dugva a gépre usb-vel, és így átváltom a kapcsolatot pc suitra... hopp, egyből megtalálja... szól, hogy van friss maps sw, frissíthetem... letölti, de feltöltésnél elveszti a kapcsolatot...

a rákért nem megy mass-al, ahogy kéne? variálni kell, hogy megmozduljon, de akkor is elszakad... a 2-esnél nem volt ilyen gond...

holnap lehet visszamegyek a pólusba és megkérdezem a nokiás gyerekeket, hogy ez most mi?

ideges vagyok... a teló egyébkén zsír...


kedd aug. 11, 2009 22:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 182
Hozzászólás 
A szfvári Nokia mintaboltban nem volt példány belõle :( .
Amúgy 89eFt-ra taksálják.


hétf. aug. 10, 2009 12:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
Sziasztok!

Na ma megtapogattam egy E52-őt egy E55-öt és egy N97-et.

Az E55 az agyamrament a hibrid billentyűzetével és a kb. +10e HUF árával... kilőve...

N97... szép, szép... de a Nokiának szerintem kicsit le van maradva az tapogatós vezérléssel, tanulhatna az almától. Ja és lassú (szerintem)

Aztán az E52... hát igen... ez **** :) egy az egyben kimeríti az evolúció fogalmát az E51-ről E52-re való áttérés. Nálam nagyon játszott az iphone - szívem szerint. Eszem szerint meg E52... Azt hiszem eldőlt. Az teló nagyon gyors, az oprendszere az E51-hez képest sok újítást tartalmat, azt sem tudom hol kezdjem :) Kezdve a prediktív beviteltől az aktív készenlét pofáján át... gyerekek.... ez a Teló :)

Média kicsit köcsög, mert 104e-et kér érte, az edigital 84-et. Megjegyzem pl az E66 a Médiában 99e... ezek hülyék??? Kíváncsi leszek rá milyen konstrkciókban jönnek majd a szolgáltatóknál.... Várok egy hónapot aztán bevásárolok. :)

Addig is örömmel olvasnám a tapasztalatokat itt - akinek már van :)


vas. aug. 09, 2009 14:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Jó kérdés, de alapjában véve tisztességes forrásból származó darabnál nem kell aggódni.

Erre (és persze az újabban egyre fontosabb "rendes" garanciára) érdemes picit többet áldozni, mint a legeslegolcsóbb, de bizonytalan eredetű árura.


pén. aug. 07, 2009 21:00
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Most jól néztem a nokia oldalán, hogy két verzió van belőle? Az E52-1 és az E52-2. Az egyikben a 3G modul 850/2100MHz-es, a másikban 900/2100-as. Ha így van, akkor egyrészt a külföldről behozott telókat nem árt ilyen irányban is megnézni, hiszen nálunk (meg gondolom az eu-ban) majd egyszer lesz 900-as 3G, másrészt meg nem értem, miért nem lehetett beletenni egy háromsávos 3G modult.


pén. aug. 07, 2009 12:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Tetszik, tetszik, de az autofokuszt kar volt kihagyni. (a megapixelhaboru vs. **** kepekbe most nem kotok bele, az standard). Na mindegy, remelem a 6233-am meg sokaig birja :D


csüt. aug. 06, 2009 21:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 182
Hozzászólás 
Neki inkább telefonos fényképezõgép kellene...de most már befejezem</OFF> :D


csüt. aug. 06, 2009 14:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
Vismajor írta:
Ez elég friss, ropogós teszt, ma még pont nem tévedtem arra.
Csak hogy tudom majd megmagyarázni az asszonynak, hogy a 9 hónapos E51-et le kell cserélnem erre :lol: ?!


asszonynak veszel egy iphone-t :D


csüt. aug. 06, 2009 14:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Macika írta:
Vismajor írta:
Ez elég friss, ropogós teszt, ma még pont nem tévedtem arra.
Csak hogy tudom majd megmagyarázni az asszonynak, hogy a 9 hónapos E51-et le kell cserélnem erre :lol: ?!
Hja kérem, találékonynak kell lenni! ;)

Pl. lötyöghet az E51-ben a navigációs lünetta. Ami nem garanciális hiba, nem javítható. ;)


Vagy 9 hónap alatt új gondolat született! :D


csüt. aug. 06, 2009 14:31
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Vismajor írta:
Ez elég friss, ropogós teszt, ma még pont nem tévedtem arra.
Csak hogy tudom majd megmagyarázni az asszonynak, hogy a 9 hónapos E51-et le kell cserélnem erre :lol: ?!
Hja kérem, találékonynak kell lenni! ;)

Pl. lötyöghet az E51-ben a navigációs lünetta. Ami nem garanciális hiba, nem javítható. ;)


csüt. aug. 06, 2009 14:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 182
Hozzászólás 
Ez elég friss, ropogós teszt, ma még pont nem tévedtem arra.
Csak hogy tudom majd megmagyarázni az asszonynak, hogy a 9 hónapos E51-et le kell cserélnem erre :lol: ?!


csüt. aug. 06, 2009 12:00
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Vismajor írta:
Akoska írta:
így tesztet sem tudok írni róla, legnagyobb sajnálatomra.


Pedig jó lenne már egy tárgyilagos teszt is, nemcsak a hivatalos marketing leírások a különböző GSM oldalakon :!:
A mobilarénán írt róla Bocha, eléggé odáig van (ő is, nem csak én) érte! :)


csüt. aug. 06, 2009 10:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 182
Hozzászólás 
Akoska írta:
így tesztet sem tudok írni róla, legnagyobb sajnálatomra.


Pedig jó lenne már egy tárgyilagos teszt is, nemcsak a hivatalos marketing leírások a különbözõ GSM oldalakon :!:


csüt. aug. 06, 2009 6:11
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. nov. 22, 2008 20:15
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
A T-Mobil augusztusi készülékkatalógusában már megjelent újdonságként, de a neten még nincs fent az oldalukon.


szer. aug. 05, 2009 16:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
Megjelent az edigitalnál is:

http://www.edigital.hu/Nokia/Nokia_E52_kartyafuggetlen_mobiltelefon-p48075.html

84.900 HUF


kedd aug. 04, 2009 12:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Egyelőre anyagilag nem fogom bírni, hiába jó vétel, így tesztet sem tudok írni róla, legnagyobb sajnálatomra.

A 021.013-as fw verziószám arra utalhat, hogy néhány kezdeti fw-en már túl vannak, remélem nem csalódunk ebben a pofás telefonban.


szomb. aug. 01, 2009 17:54
Profil ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 164
Hozzászólás 
asdf_ írta:
De a multi termeket magat viszont megveszed :roll: Ez most ilyen felig megdugom, felig nem? :)

Ez nem teljesen értelmes, vagy csak én nem értem. Ha nem vásárolok multinál, hogy venném meg a termékeit? :roll:
Ha arra gondolsz, hogy a Nokia cég egy multi és én annak a termékét használom, az teljesen más. A Nokia nem teszi tönkre a hazai telefonipart, mivel nincs is, illetve beszállítói szinten van, ami csak nekünk jó, tehát nekem és az országnak nem okoz kárt.
Ezzel szemben az auchan-tesco-cora-metró és társai .....................
Mind1 nem ide tartozik.

asdf írta:
http://www.auchan.hu/katalogus/Main.php?MagID=1&MagNo=209 (21.-ik oldal) 21. oldal. A -ik rag nem letezik.

Nálad meg az ékezetek nem léteznek. :D Egyébként úgy tanultam az iskolában, hogy mindkettő helyes, de azóta annyi minden változott, hogy lehet, manapság már csak a Te változatod jó.

Végül, hogy ne legyek off, jó lenne egy hozzáértőtől olvasni egy tesztet. (Pl. Macika, Ákoska )
Kicsit tartok az első SW hibáitól. Az egyik barátom E66-osa még mindig időnként fagyogat, a sokadik SW frissítés után is. Ráadásul nincs teletömve mindenféle programmal, szóval nem ez az oka.
Az asszony E51-ese viszont tökéletesen működik non-stop. December óta 3x volt kikapcsolva.


szomb. aug. 01, 2009 16:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
A tiszta gari miatt én mindenképpen az osonóban venném meg és nem érdekel, hogy multi. :-)

A nyitóára viszont abszolút csábító. Ha számolgatok, akkor általában a szolgáltatók ennél kevesebbért szokták felvenni a listára, tehát mindenképpen ár/érték arányban megint verhetetlen lesz. :-)


szomb. aug. 01, 2009 13:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Lator írta:
A madaras tescoban 79.900Ft, de én elvből nem vásárolok multinál, ha tehetem.
De a multi termeket magat viszont megveszed :roll: Ez most ilyen felig megdugom, felig nem? :)

21. oldal. A -ik rag nem letezik.


szomb. aug. 01, 2009 9:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
Lator írta:
Az aproneten már kínálgatják, a "zug GSM boltok",
átlagosan 80ezer Ft.-ért, kivéve a GSM LINE-t ami szerintük a legolcsóbb.
Na, ott 90ezer.

A madaras tescoban 79.900Ft, de én elvből nem vásárolok multinál, ha tehetem.
http://www.auchan.hu/katalogus/Main.php?MagID=1&MagNo=209 (21.-ik oldal)


Hétvégén megyek is egy kört, talán már meg lehet tapogatni valahol - lehetőleg nem egy fa demo darabot :)


szomb. aug. 01, 2009 9:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 164
Hozzászólás 
Az aproneten már kínálgatják, a "zug GSM boltok",
átlagosan 80ezer Ft.-ért, kivéve a GSM LINE-t ami szerintük a legolcsóbb.
Na, ott 90ezer.

A madaras tescoban 79.900Ft, de én elvből nem vásárolok multinál, ha tehetem.
http://www.auchan.hu/katalogus/Main.php?MagID=1&MagNo=209 (21.-ik oldal)


szomb. aug. 01, 2009 1:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
TOZ írta:
A legfrissebb Auchan szoroanyagban 80k-s aron szerepel!


Hát kíváncsi vagyok hogy lövik be az árát a szolgáltatók és hogy melyiknél lesz előbb. Bár bruttó 80 még egész elfogadható egy független készülékért.


csüt. júl. 30, 2009 7:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 140
Hozzászólás 
A legfrissebb Auchan szoroanyagban 80k-s aron szerepel!


szer. júl. 29, 2009 5:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Már nem lehet nagyon messze. Az első fw már elérhető hozzá (v021.013).

A magyarítós topikba rakok hozzá EURO3 PC-kat, hátha szükség lesz rá.

Várom nagyon, rég tetszett ennyire egy új Nokia...


pén. júl. 24, 2009 10:21
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
messzála írta:
Nekem van egy nokia n95 8gb telefonom és gondolkodtam ,hogy lecserélem egy ilyen telcsire. Hát nem......
Azért nem rossz a vas :)

Mesélj! :)


szomb. júl. 18, 2009 17:10
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. júl. 18, 2009 15:31
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Nekem van egy nokia n95 8gb telefonom és gondolkodtam ,hogy lecserélem egy ilyen telcsire. Hát nem......
Azért nem rossz a vas :)


szomb. júl. 18, 2009 15:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
Sziasztok!

A paramétrek alapján nem tudom meghatározni, hogy a kijelzője nagyobb lesz mint az E51-é? Felbontásra talán egyezik, de nagyobb ponttávolság, vagy pixekmérettel bír?

A Pólusnál kérdeztem a Nokia boltban az eladót, hogy mikortol várható, azt mondta 2-3 hét és olyan 85-95e körül lesz az ára.


szomb. júl. 18, 2009 13:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. szept. 07, 2005 20:41
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
Macika írta:
atub írta:
600 MHz-es lesz a processzora a telefonnak. Egyre jobb...
"(hacsak nem b.ták el valami óriásfogyasztású ficsörrel)"

Elb.ták...

Nem tudtam mire vélni az akkumulátornál tapasztalható ugrásszerű fejlődést. Már értem, miért...


Több helyen is azt olvastam, hogy az új proci nem fogyaszt többet.


szer. máj. 13, 2009 8:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jan. 20, 2006 11:17
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Bp. Nokia E52 RM-469 033.002 Kingmax 4GB microSD Class 6. 2009.09.15
Hozzászólás 
asdf_ írta:
Headset?


Kocsiban bt. kihangosito van... de az meg nagyon hamar lezabalja... ugye profi mail is ment 10 percenkent... szigoruan gsm modban volt... :)
A kapott headset meg masra nem is volt jo csak telozasra... :) na de akkor is ekkora ertek??? :) most erre a celra vettem egy 6300 aminek a SAR 0.54 ha jol emlekszem:)

Remelem ez 1.0 alatt lesz... mert tetszik:)


vas. máj. 10, 2009 8:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. júl. 04, 2004 17:34
Hozzászólások: 164
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Az enyémis félig lekopott már, 8 hónap alatt. Nyáron majd cserélnem kell. :?


szomb. máj. 09, 2009 18:33
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Advent írta:
Kivancsi leszek en is... a billentyuzetem navi gombja az e51-ben 2honap utan rez szinure kopott, gyuloltem!!!! Pattogot le rola a gagyi nikkelezes...
Érdekes, az enyémen is, 3-4 hónap alatt.
Akkor - tavaly ilyenkor - kicseréltem a billentyűzetet, azóta NYOMTALANUL telt el az egy év. Semmi kopás!

Szóval valószínűleg gyártási bibi volt a billentyűzetnél...


szomb. máj. 09, 2009 18:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Headset?


szomb. máj. 09, 2009 17:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jan. 20, 2006 11:17
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Bp. Nokia E52 RM-469 033.002 Kingmax 4GB microSD Class 6. 2009.09.15
Hozzászólás 
Kivancsi leszek en is... a billentyuzetem navi gombja az e51-ben 2honap utan rez szinure kopott, gyuloltem!!!! Pattogot le rola a gagyi nikkelezes... hihetetlen trehany megoldas anno 60e. ert... ugy latom ezen a navi mas megoldast kapott.... remelem ez tartosabb lesz... ja es kivancsi leszek a SAR ertekre... sajnos nagyon erzekeny vagyok, es sokat beszelek... de az e51 erteke katasztrofa volt... es rendszeresen fajt a fejem is tole hoszabb beszelgetesek utan...


szomb. máj. 09, 2009 11:50
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1017 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség