Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 20, 2024 6:01



Hozzászólás a témához  [ 1017 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  Következő
Nokia E52 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: szer. jan. 13, 2010 14:55
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
fox012 írta:
asdf_ írta:
3G-t kikapcsoltad?


Ez a probléma. Gondolom a kettős módot kellett gsm módra kapcsolni.

Hali nekem nincs kikapcsolva a 3G de 7-10napig simán megy


szer. feb. 10, 2010 12:33
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd feb. 14, 2006 2:19
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
csab2 írta:
- az email varázsló is változott egy kicsit

A vodás 22-eshez képest a 31-es e-mail varázslója olyan, mintha 10 évet léptünk volna előre az időben! :-)


szer. feb. 10, 2010 9:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
csab2 írta:
A független telókra elérhető az új magyar fw!


Most melyikre gondolsz? 22-es? Én 31-esről még nem hallottam!


szer. feb. 10, 2010 8:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
egy kis érdekesség...

az egy hónapos NM próbaidőszak után úgy döntöttem, hogy nem vizetek elő egyelőre a T-nél a szolgáltatásra... használtam helyette a gmail alkalmazást, ami nem ad olyan integrált hatást, mint a NM, de a célnak megfelel nagyjából. az addig NM-ben beállított fiókokat leszedtem az aktiv készenlét képernyőről, az automatikus letöltést kikapcsoltam. előfizu nélkül az a jelenség, hogy ha le akarom szedni a leveleket egy ilyen fióknál, akkor nem tud bejelentkezni és kéri a jelszót újra meg újra.

tegnap előfizettem a szolgáltatást és azt tapasztaktam, hogy ugyan úgy nem tud bejelentkezni a fiókba a teló (egy gmail és egy ovi fiók). felvettem egy új gmail-es és egy t-emailes fiókot, tökéletesen mentek. na mindegy gondoltam, törlöm a két fiókot és felveszem újra... na ja... de ahhoz, hogy törölni tudjam a telóról, fel akart csatlakozni rájuk, ami meg ugye nem ment... 22-es csapdája. szóval nyomtam egy resetet a telóra és így tudtam csak ezeket törölni. mostmár tökéletesen megy...

ez az ovi szolgáltatás nagyon zsír... küldök egy sms-t a telóra az ovi-ról, és már szinkronizálja is vissza a neveket, naptárat, jegyzeteket... ez egy nagyon faja dobás a Nokiától :)


kedd feb. 09, 2010 22:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
A független telókra elérhető az új magyar fw!
Ami érzékelhető változás eddig:
- bekerült a szoftba az internetrádió és az Ovi Store
- javították azt a hibát, hogy ha a háttérben futott a médialejátszó, a menü gomb hosszú lenyomása után törlés gombbal nem lehetett kilépni
- az email varázsló is változott egy kicsit


kedd feb. 09, 2010 21:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. okt. 19, 2009 18:39
Hozzászólások: 12
Hozzászólás nm, gmail, maps 3.0, update
nekem is csak az nm van fent, ezért nem is értettem, miért nem ment előtte vagy utána a push... lehet, áttérek ezután a gmail-os programra. az nem írja át a telefonkönyvet (azt írják a google-sek, hogy szinkronizál)?
a telefonkönyvbe szívesen beírom a címet (lakcímet) is a kontaktok mellé. ezt valahogy nem lehet beolvastatni a maps 3.0-ba? nagyon érdekelne ez a lehetőség. amúgy az ingyenes navigáció nagyon jól megy, éljen a nokia!!! :-D
ha bt-n kihangosítón vagyok kocsiban, akkor egyáltalán nem jön hang a navigátor kisasszonytól... (még kihangosíton is tetszene) ez másnál is így van? így eléggé "kellemetlen" a dolog, de még így is nagyon szuper

ui: a frissítés jól sikerült. egy t-mobile-s mobilon mindent törölt, egy gyári függetlenen pedig úgy frissített, hogy a kontaktok (sms, stb) illetve még a programok (nimbuzz, skype, stb) is fent maradtak.


hétf. feb. 08, 2010 13:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Valószínűleg az új 31-es szoftban javításra került a dolog. Legalább is remélem!


hétf. feb. 08, 2010 10:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
NMessaging:

Az a baj ezzel, hogy csak NM van a telón alapból... én is szívom a fogam, inkább rátölöttem a GMAIL alkalmazást és azt használom... kapják be, miért kell még a NET mellett plusz pénzt lehúzni az embertől?

Más...

Vettem egy BH-503-as füllhallgatót és szívás... párosítok, jó... szépen megy... BT off... később megint BT on... összeakadnak... és nem szól a zene... ez úgy fest egy általános issue:

http://discussions.europe.nokia.com/t5/Accessories-Car-Phones-and-Other/BH-503-headphones-amp-E52/m-p/616878

csak akkor áll helyere, ha a telót ki-be kapcsolom... szíváááás... pedig nagyon jó lenne :(


vas. feb. 07, 2010 14:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
arsenio írta:
Nincs mit. De úgy sejtem, amíg nem fizetsz elő a Messaging-re, addig hiába állítod be a szinkronizálási gyakoriságot, nem fog magától szinkronizálni.

Elméletileg a NM nélkül is mennie kellene az automatikus frissítésnek. Az én tapasztalatom azonban az, hogy ha nincs a telón NM, akkor a "sima" kliens megkergül és abszolúte megbízhatatlanná válik. Amióta fennvan a NM flottul megy az email.


pén. feb. 05, 2010 18:21
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd feb. 02, 2010 17:36
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Nincs mit. De úgy sejtem, amíg nem fizetsz elő a Messaging-re, addig hiába állítod be a szinkronizálási gyakoriságot, nem fog magától szinkronizálni.


pén. feb. 05, 2010 15:42
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. okt. 19, 2009 18:39
Hozzászólások: 12
Hozzászólás nokia messaging
arsenio, köszi a gyors választ
valóban, ez a szolgáltatás nem valami olcsó a t-nél... :-(
a biztonság kedvéért felírtam a srác nevét és hogy mikor beszéltem vele, nehogy hó végén kapjak egy magas számlát. de gondolom ezzel már nem megyek semmire. csak azt nem értem, hogy az iphonosok hogyan kapják ugyanezt ingyen (push mail funkció néven)?!?
most frissítem a szoftvert az e52-n, remélem az újban be lehet állítani, hogy 5 percenként ellenörízze a maileket (ezt eddig is lehetett, tudom), de hiányzott az a beállítás, hogy elöször wlan-t keres majd ha nem talál ismeröst, akkor 3g/edge... ez hogy rákérdez, ez nekem nem jön be.


csüt. feb. 04, 2010 22:40
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd feb. 02, 2010 17:36
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Egy szó mint száz, ha egyébként nem netezik az ember a telefonján, akkor nem igazán ér meg plusz havi egy ezrest csupán az, hogy automatikusan letöltődjenek a privát mail-jei.
Majd csak ingyenes lesz előbb-utóbb ez is, mint a Nokia Maps... :)


csüt. feb. 04, 2010 22:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Annyit még hozzátennék, hogy ha véletlenül Mobil Kvartett előfizud van a Pannonnál, akkor már külön net csomag sem kell természetesen.

A T-nél meg a 100 megás csomag 990, illetve 40 megás csomag van 690-ért.


csüt. feb. 04, 2010 22:22
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd feb. 02, 2010 17:36
Hozzászólások: 6
Hozzászólás Re: email kliens
Macika írta:
A Pannonnál minimálisan 100 MB-os netcsomag kell hozzá. Plusz 1 Ft.

Korrekt csapat.


Jaja. A pannonnál megkapod 991 HUF-ért a 100MB net-et és a Nokia Messaging előfizut.
Ezért a pénzért a T csak a Messaging-et adja - amit majd csak akkor fogsz tudni használni, ha KÜLÖN előfizetsz netre is, ami plusz min. 1340 HUF és ez ráadásul csupán 30MB. Juhé! :lol:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arsenio csüt. feb. 04, 2010 22:23-kor.



csüt. feb. 04, 2010 22:20
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: email kliens
arsenio írta:
therodolfo írta:
gmail-es fiókom van, t-mobile-os (teló) nettel használtam. konfig meg minden jól sikerült, jötek a mail-ek. most lejárt a nokia mesaging licenszem, ezért nem megy a "push mail" funkcióm. szeretném, ha nem kellene lehívnom a mailjeimet manuálisan, hanem lejönnének, amint a szerveren vannak. t-mobile azt mondja, nem ök a felelösek a licenszért, felölük mehetne ingyen tovább.


Valami nagy IQ-harcos ügyfélszolgálatossal beszélhettél, mert EZ alapján baromira nem adja ingyen a T.
Tehát a jövőben akkor fogod tudni a Nokia Messaging-gel automatikusan letölteni a mail-jeidet, ha előfizetsz a szolgáltatásra.

Megjegyzem k... drágán méri az árát a T. A pannonnál ugyanez: 1 HUF belépési díj, aztán meg tök ingyenes. Csak az adatforgalom után kell fizetned a szokásos díjat.
A Pannonnál minimálisan 100 MB-os netcsomag kell hozzá. Plusz 1 Ft.

Korrekt csapat.


csüt. feb. 04, 2010 19:08
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd feb. 02, 2010 17:36
Hozzászólások: 6
Hozzászólás Re: email kliens
therodolfo írta:
gmail-es fiókom van, t-mobile-os (teló) nettel használtam. konfig meg minden jól sikerült, jötek a mail-ek. most lejárt a nokia mesaging licenszem, ezért nem megy a "push mail" funkcióm. szeretném, ha nem kellene lehívnom a mailjeimet manuálisan, hanem lejönnének, amint a szerveren vannak. t-mobile azt mondja, nem ök a felelösek a licenszért, felölük mehetne ingyen tovább.


Valami nagy IQ-harcos ügyfélszolgálatossal beszélhettél, mert EZ alapján baromira nem adja ingyen a T.
Tehát a jövőben akkor fogod tudni a Nokia Messaging-gel automatikusan letölteni a mail-jeidet, ha előfizetsz a szolgáltatásra.

Megjegyzem k... drágán méri az árát a T. A pannonnál ugyanez: 1 HUF belépési díj, aztán meg tök ingyenes. Csak az adatforgalom után kell fizetned a szokásos díjat.


csüt. feb. 04, 2010 17:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. okt. 19, 2009 18:39
Hozzászólások: 12
Hozzászólás email kliens
gmail-es fiókom van, t-mobile-os (teló) nettel használtam. konfig meg minden jól sikerült, jötek a mail-ek. most lejárt a nokia mesaging licenszem, ezért nem megy a "push mail" funkcióm. szeretném, ha nem kellene lehívnom a mailjeimet manuálisan, hanem lejönnének, amint a szerveren vannak. t-mobile azt mondja, nem ök a felelösek a licenszért, felölük mehetne ingyen tovább.

plusz egy kérdés: :-) a strébereknek
ha ovival szinkronizálom a névjegyzékeimet, akkor a képek átmennek, de a mail címek nem. illletve két telefon használata közben hogyan lehet elkerülni, hogy ne kerüljenek be kétszer ugyanazok a telefonszámok?

elöre is köszi a segítséget


szer. feb. 03, 2010 22:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Akoska írta:
A Válasz gomb balra alul van.


Bocs, hogy ilyen láma vagyok, de HOL? Esküszöm, hogy nem látok Válasz gombot.


szer. feb. 03, 2010 20:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Felejtsétek már el azt a nyomorult IDÉZET gombot. A Válasz gomb balra alul van.

Senkit sem érdekelnek az 5-6-7-8-rendbeli idézetek, pláne egy "köszi" kedvéért TÖK FELESLEGES.

Tessék kitörölni a felesleget. Ha ez nem sikerül, törlöm az egész hozzászólást.

Tessék már olvasni egy kis fórumszabályzatot.


szer. feb. 03, 2010 17:37
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: kedd feb. 02, 2010 17:36
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Macika írta:
csab2 írta:
arsenio írta:
tnoise írta:
031.012 firmware changelog:
...
(forrás: a2phone.com)


A belinkelt oldalról egy exe-t lehet letölteni. Járatlan vagyok a firmware-témában, ezért lehet, hogy bugyuta a kérdésem, mégis muszáj feltennem: ezt a PC-n vagy a mobilon kell elindítani?

Jajj igen: szolgáltatófüggő a mobilom. Ez mennyiben befolyásolja a FW frissítést?

Előre is köszi!

1 Ez független telókra való szoft, úgyhogy felejtsd el!
2 A telefon nem tud futtatni exe fájlokat, úgyhogy felejtsd el!
3 Ez még nem a hivatalos frissítés, külön program kell hozzá amivel fel lehet rakni, úgyhogy felejtsd el!
ÖSSZESSÉGÉBEN: várd meg a hivatalos frissítést amit simán felrakhatsz az Ovi Suite-tal!

De ami még ennél is rosszabb hír, hogy a SEAP (ez szerepel az exe-fájl nevében) jelentése: SouthEast Asia & the Pacific, ebből következik, hogy mivel mi nem ott lakunk, ezért nem is lehetne találni benne olyan FW-t, ami rámenne egy európai telóra.
Tehát nem csak hogy nem lenne benne magyar, hanem nem is lehetne rátenni erőszakmentesen...


Köszönöm szépen a bőséges infót!


szer. feb. 03, 2010 15:59
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. jan. 14, 2010 10:25
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
asdf_ írta:
3G-t kikapcsoltad?


Ez a probléma. Gondolom a kettős módot kellett gsm módra kapcsolni.


szer. feb. 03, 2010 15:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Macika írta:
csab2 írta:
arsenio írta:
tnoise írta:
031.012 firmware changelog:
...
(forrás: a2phone.com)


A belinkelt oldalról egy exe-t lehet letölteni. Járatlan vagyok a firmware-témában, ezért lehet, hogy bugyuta a kérdésem, mégis muszáj feltennem: ezt a PC-n vagy a mobilon kell elindítani?

Jajj igen: szolgáltatófüggő a mobilom. Ez mennyiben befolyásolja a FW frissítést?

Előre is köszi!

1 Ez független telókra való szoft, úgyhogy felejtsd el!
2 A telefon nem tud futtatni exe fájlokat, úgyhogy felejtsd el!
3 Ez még nem a hivatalos frissítés, külön program kell hozzá amivel fel lehet rakni, úgyhogy felejtsd el!
ÖSSZESSÉGÉBEN: várd meg a hivatalos frissítést amit simán felrakhatsz az Ovi Suite-tal!

De ami még ennél is rosszabb hír, hogy a SEAP (ez szerepel az exe-fájl nevében) jelentése: SouthEast Asia & the Pacific, ebből következik, hogy mivel mi nem ott lakunk, ezért nem is lehetne találni benne olyan FW-t, ami rámenne egy európai telóra.
Tehát nem csak hogy nem lenne benne magyar, hanem nem is lehetne rátenni erőszakmentesen...

Hopp, ezt nem tudtam. Köszönöm az infot! Egyébként kijött az Európaba szánt verzió is.


szer. feb. 03, 2010 11:51
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
csab2 írta:
arsenio írta:
tnoise írta:
031.012 firmware changelog:
...
(forrás: a2phone.com)


A belinkelt oldalról egy exe-t lehet letölteni. Járatlan vagyok a firmware-témában, ezért lehet, hogy bugyuta a kérdésem, mégis muszáj feltennem: ezt a PC-n vagy a mobilon kell elindítani?

Jajj igen: szolgáltatófüggő a mobilom. Ez mennyiben befolyásolja a FW frissítést?

Előre is köszi!

1 Ez független telókra való szoft, úgyhogy felejtsd el!
2 A telefon nem tud futtatni exe fájlokat, úgyhogy felejtsd el!
3 Ez még nem a hivatalos frissítés, külön program kell hozzá amivel fel lehet rakni, úgyhogy felejtsd el!
ÖSSZESSÉGÉBEN: várd meg a hivatalos frissítést amit simán felrakhatsz az Ovi Suite-tal!

De ami még ennél is rosszabb hír, hogy a SEAP (ez szerepel az exe-fájl nevében) jelentése: SouthEast Asia & the Pacific, ebből következik, hogy mivel mi nem ott lakunk, ezért nem is lehetne találni benne olyan FW-t, ami rámenne egy európai telóra.
Tehát nem csak hogy nem lenne benne magyar, hanem nem is lehetne rátenni erőszakmentesen...


szer. feb. 03, 2010 9:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
arsenio írta:
tnoise írta:
031.012 firmware changelog:
...
(forrás: a2phone.com)


A belinkelt oldalról egy exe-t lehet letölteni. Járatlan vagyok a firmware-témában, ezért lehet, hogy bugyuta a kérdésem, mégis muszáj feltennem: ezt a PC-n vagy a mobilon kell elindítani?

Jajj igen: szolgáltatófüggő a mobilom. Ez mennyiben befolyásolja a FW frissítést?

Előre is köszi!

1 Ez független telókra való szoft, úgyhogy felejtsd el!
2 A telefon nem tud futtatni exe fájlokat, úgyhogy felejtsd el!
3 Ez még nem a hivatalos frissítés, külön program kell hozzá amivel fel lehet rakni, úgyhogy felejtsd el!
ÖSSZESSÉGÉBEN: várd meg a hivatalos frissítést amit simán felrakhatsz az Ovi Suite-tal!


szer. feb. 03, 2010 1:04
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd feb. 02, 2010 17:36
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
tnoise írta:
031.012 firmware changelog:
...
(forrás: a2phone.com)


A belinkelt oldalról egy exe-t lehet letölteni. Járatlan vagyok a firmware-témában, ezért lehet, hogy bugyuta a kérdésem, mégis muszáj feltennem: ezt a PC-n vagy a mobilon kell elindítani?

Jajj igen: szolgáltatófüggő a mobilom. Ez mennyiben befolyásolja a FW frissítést?

Előre is köszi!


kedd feb. 02, 2010 17:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
3G-t kikapcsoltad?


kedd feb. 02, 2010 17:17
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. jan. 14, 2010 10:25
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
nyuszifül írta:
fox012 írta:
helló.
lenne egy olyan kérdésem hogy kinek mennyit bír az e52 aksija?


Ebben a formában, hogy is mondjam, kissé hülye kérdés!

Attól függ, hogy mire használod.

Ha csak telefonként, mint egy s40-est, akkor lazán egy hét.
Ha egész nap megy a navigáció, akkor egy nap.
Ha egész nap netezel, vagy tv-zel rajta akkor egy nap.
Ha szükség szerint használod a szolgálatatásait, mail, navi, telefon, stb, akkor több nap, a megszokottól (s60) sokkal tovább bírja.
Azt hiszem az akkuideje a legjobban sikerült része a készüléknek.


10-30perc beszélgetés és/vagy mellette max 10-15 sms.
Nekem elég gyengének tűnik az aksi, mert minden másnap, de leg később harmadnap kell tölteni...


kedd feb. 02, 2010 15:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
tnoise írta:
vizesember írta:
...Azért Karakószörcsök, Kossuth Lajos utca 50, begépelve, elég dzsuva...

lehet, de a "Kossuth" helyett elég "koss"-t írni és a "Lajos utca"-ra semmi szükség...


LOL :D gondolom nem a Kossuth a "gond" :)

Ez a keresési módszer a 2-es Maps-ekben volt, ha jól emlékszem. Aztán a hármasban külön formos volt, itt megint elővették a "kezd el írni és meglátjuk" módeszert... a phaszért kellett? :)


kedd feb. 02, 2010 14:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 25, 2004 21:45
Hozzászólások: 101
Hozzászólás 
vizesember írta:
...Azért Karakószörcsök, Kossuth Lajos utca 50, begépelve, elég dzsuva...

lehet, de a "Kossuth" helyett elég "koss"-t írni és a "Lajos utca"-ra semmi szükség...


hétf. feb. 01, 2010 20:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 13:05
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
fox012 írta:
helló.
lenne egy olyan kérdésem hogy kinek mennyit bír az e52 aksija?


Ebben a formában, hogy is mondjam, kissé hülye kérdés!

Attól függ, hogy mire használod.

Ha csak telefonként, mint egy s40-est, akkor lazán egy hét.
Ha egész nap megy a navigáció, akkor egy nap.
Ha egész nap netezel, vagy tv-zel rajta akkor egy nap.
Ha szükség szerint használod a szolgálatatásait, mail, navi, telefon, stb, akkor több nap, a megszokottól (s60) sokkal tovább bírja.
Azt hiszem az akkuideje a legjobban sikerült része a készüléknek.


vas. jan. 31, 2010 10:58
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. jan. 14, 2010 10:25
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
helló.
lenne egy olyan kérdésem hogy kinek mennyit bír az e52 aksija?


vas. jan. 31, 2010 10:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
tnoise írta:
031.012 firmware changelog:


HURRÁ! :D


szomb. jan. 30, 2010 19:29
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Bp+20 KM
Hozzászólás 
Ezzel a Maps forum foglalkozik.

De elég annyi, hogy ha az adott településen keresel, akkor elég beírnod: "utca hszám" és kiadja a találatokat, ha másik városban, akkor: "varos utca hszám" és kész.

Részben egyszerűbb, mint a korábbi verzió, ugyanakkor rossz, hogy a legtöbb utcanevet végig ki kell írni ahhoz, hogy megtalálja.[/quote]

Ez volt az egyetlen, amit nem gondoltam volna :(
Azért Karakószörcsök, Kossuth Lajos utca 50, begépelve, elég dzsuva.
Szimpatikusabb lenne egy olyan lehetőség ami a betűk begépelése közben feldobná a lehetőségeket, mint a többi navigáció.
Persze ajándék lónak a foga...:-)
Köszi.


szomb. jan. 30, 2010 17:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 25, 2004 21:45
Hozzászólások: 101
Hozzászólás 
031.012 firmware changelog:

Soft changelog and improvement :
UPDATED KEY BASELINES
 Browser
 FS Email
 Music Store
 Maps
 Settings Wizard 6

SEVERAL CORRECTIONS IN THE FOLLOWING AREAS

 Audio quality: uplink noise cancellation parameters updated
 FS calendar, Contacts, Home Screen and Meeting request
 Hands Free Voice UI
 Predictive text input
 Ovi Contacts
 Localisation
 WLAN
 VPN
 Gallery
 VoIP
 BT
(forrás: a2phone.com)

New Features:
Nokia Chat 2.0
Settings wizard 6
Ovi Store
Internet radio
Wapi
Device First Use Flow

Removed content in PR2
N-gage Trial games and the runtime removed from the memorycard.
Nokia level N-gage ramp down. Stop all local N-gage bundles with PR2
Download!


szomb. jan. 30, 2010 17:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 25, 2004 21:45
Hozzászólások: 101
Hozzászólás 
vizesember írta:
Ha még azt is elmondaná valaki a fenti stílusban, hogy ebben a nyomorult "térképek" alkalmazásban hogy kereshetek házszám, utcanévre, településre, akkor teljes lenne a mai napom :-))
Garminon, és Igo-n szocializálódott agyammal nem megy a keresés.
Ha a kurzort mozgatom, akkor kiírja az alatta lévő pont adatait, tehát tudja, de hol kereshetek rá?

Ezzel a Maps forum foglalkozik.

De elég annyi, hogy ha az adott településen keresel, akkor elég beírnod: "utca hszám" és kiadja a találatokat, ha másik városban, akkor: "varos utca hszám" és kész.

Részben egyszerűbb, mint a korábbi verzió, ugyanakkor rossz, hogy a legtöbb utcanevet végig ki kell írni ahhoz, hogy megtalálja.


szomb. jan. 30, 2010 17:25
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. jan. 20, 2010 21:48
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Písek, Czech Republic
Hozzászólás 
For Nokia E52 is now avaliable new firmware 031.012, i get a new firmware to my server, you can download it and flash by Phoenix. On package is more language (yes hungarian too :-) more information on my blog. http://dejvidek.blog.mobilmania.cz
dejv
PS. Use google translator to translate czech -> hungarian.


szomb. jan. 30, 2010 13:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Bp+20 KM
Hozzászólás 
Ha még azt is elmondaná valaki a fenti stílusban, hogy ebben a nyomorult "térképek" alkalmazásban hogy kereshetek házszám, utcanévre, településre, akkor teljes lenne a mai napom :-))
Garminon, és Igo-n szocializálódott agyammal nem megy a keresés.
Ha a kurzort mozgatom, akkor kiírja az alatta lévő pont adatait, tehát tudja, de hol kereshetek rá?


pén. jan. 29, 2010 18:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Bp+20 KM
Hozzászólás 
nyuszifül írta:
vizesember írta:
Sziasztok!
Én is vettem egyet két E51 után...
Tetszik a kijelző, a billentyűk, csak pár apróság...
Amióta használom, folyton villog rajta a kis boríték, hiába töröltem le minden üzenetet. Nincs olvasatlan, nincs piszkozat, emilt még nem állítottam be, mégis ott van. Volt már ilyen valakinek?


Töröld a SIM kártyán lévő üzeneteket!

Házikó/üzenetek/opció/ SIM üzenetek/ kiválaszt, töröl.

És lőn csoda nem lesz picike boríték


És lőn a csoda :D
Köszönöm. :oops:


pén. jan. 29, 2010 17:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 13:05
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
vizesember írta:
Sziasztok!
Én is vettem egyet két E51 után...
Tetszik a kijelző, a billentyűk, csak pár apróság...
Amióta használom, folyton villog rajta a kis boríték, hiába töröltem le minden üzenetet. Nincs olvasatlan, nincs piszkozat, emilt még nem állítottam be, mégis ott van. Volt már ilyen valakinek?


Töröld a SIM kártyán lévő üzeneteket!

Házikó/üzenetek/opció/ SIM üzenetek/ kiválaszt, töröl.

És lőn csoda nem lesz picike boríték


pén. jan. 29, 2010 16:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Bp+20 KM
Hozzászólás 
Sziasztok!
Én is vettem egyet két E51 után...
Tetszik a kijelző, a billentyűk, csak pár apróság...
Amióta használom, folyton villog rajta a kis boríték, hiába töröltem le minden üzenetet. Nincs olvasatlan, nincs piszkozat, emilt még nem állítottam be, mégis ott van. Volt már ilyen valakinek?


pén. jan. 29, 2010 16:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. feb. 15, 2007 9:54
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
rekop írta:
asdf_ írta:
Vasarlas helyen vasarok konyvebe bejegyzes, masolat megkuldese az NFH-nak.


Csak nem ott adtam le a telefont, ahol vásároltam. A t-nél vettem,
és egy nokia szervizponton adtam le. Akkor is beírhatok a vásárlás helyén?

fox012: székesfehérváron


Időközben megoldódott a problémám. A mai napon visszakaptam a megjavított készüléket. Remélem több gondom nem lesz vele.


pén. jan. 29, 2010 16:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. feb. 15, 2007 9:54
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
asdf_ írta:
Vasarlas helyen vasarok konyvebe bejegyzes, masolat megkuldese az NFH-nak.


Csak nem ott adtam le a telefont, ahol vásároltam. A t-nél vettem,
és egy nokia szervizponton adtam le. Akkor is beírhatok a vásárlás helyén?

fox012: székesfehérváron


pén. jan. 29, 2010 8:11
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. jan. 14, 2010 10:25
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
rekop írta:
fox012 írta:
Helló.
A mai napon végre sikerült kicseréltetni a hibás telefont.
Tényleg nem volt semmiféle külföldi szerviz, itt volt Pest mellet csak elköltözött idő közben Szekszárdra ami miatt volt egy kis keveredés. (csak azt tudnám, hogy miért kell hülyíteni az embereket???)

Tnoise majd akkor oktass ki ha te is helyesen írsz.. pl a higgadt-at az 2 darab g-vel írják ja és a vesszőkről sem feledkezz el:D

Köszönöm a segítséget és a tanácsokat.

Szevasz!
Jó Neked! Nekem dec. 4-óta szervizben van, ü.szolgálatot nem tudtam felhívni(3*25perc automata hallgatás után feladtam), levélre nem válaszolnak. Kezdek kicsit mérges lenni a nokiára! :x

Helló.
Tudom ajánlani a reklamációs osztályon Békési Attilát. Ő nem töri a magyart meg nem értetlenkedik de ne várd hogy vissza hívjon mert nem fog. Ja és 4-5között hivd akkor nem kell sokat várni. (ez szerény tapasztalatom) Megkérdezhetem hogy te hol adtad le szervizbe a telefont?


csüt. jan. 28, 2010 20:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Vasarlas helyen vasarok konyvebe bejegyzes, masolat megkuldese az NFH-nak.


csüt. jan. 28, 2010 19:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. feb. 15, 2007 9:54
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
fox012 írta:
Helló.
A mai napon végre sikerült kicseréltetni a hibás telefont.
Tényleg nem volt semmiféle külföldi szerviz, itt volt Pest mellet csak elköltözött idő közben Szekszárdra ami miatt volt egy kis keveredés. (csak azt tudnám, hogy miért kell hülyíteni az embereket???)

Tnoise majd akkor oktass ki ha te is helyesen írsz.. pl a higgadt-at az 2 darab g-vel írják ja és a vesszőkről sem feledkezz el:D

Köszönöm a segítséget és a tanácsokat.

Szevasz!
Jó Neked! Nekem dec. 4-óta szervizben van, ü.szolgálatot nem tudtam felhívni(3*25perc automata hallgatás után feladtam), levélre nem válaszolnak. Kezdek kicsit mérges lenni a nokiára! :x


csüt. jan. 28, 2010 14:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 25, 2004 21:45
Hozzászólások: 101
Hozzászólás 
ott a pont :D
de látod, máris odafigyelsz, köszönjük


kedd jan. 26, 2010 22:50
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. jan. 14, 2010 10:25
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Helló.
A mai napon végre sikerült kicseréltetni a hibás telefont.
Tényleg nem volt semmiféle külföldi szerviz, itt volt Pest mellet csak elköltözött idő közben Szekszárdra ami miatt volt egy kis keveredés. (csak azt tudnám, hogy miért kell hülyíteni az embereket???)

Tnoise majd akkor oktass ki ha te is helyesen írsz.. pl a higgadt-at az 2 darab g-vel írják ja és a vesszőkről sem feledkezz el:D

Köszönöm a segítséget és a tanácsokat.


hétf. jan. 25, 2010 19:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
tnoise írta:
Csak rájöttek, hogy ha nem írhatják rá, hogy "3,2MPix", akkor a pontenciális vásárlók fele meg sem veszi a telefont... Mert muszáj az "upsizing", bár szerintem jelen esetben csak ártottak vele. Egy jó minőségű 2megás kamera többet ért volna.

Hat ja, tok mindegy hany megapixel, ha csinalsz egy kepet a kerti fűről es pixeldzsungel van helyette, akkor tokmindegy, hogy 1, 2, 5, 8 megapixeles az a kep, amitol sugarban lehet hanyni :)


hétf. jan. 25, 2010 10:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 485
Hozzászólás 
pampika írta:
Anno E51-ből volt kamera mentes verzió is. Pont amiatt, mert sok munkahelyen szükséges a telefon tudása, viszont nem lehet bevinni kamerás eszközt.


A legelső E Series készülék - az E60 - pontosan ezért volt kameramentes telcsi a NOKIA tájékoztatása alapján.


hétf. jan. 25, 2010 9:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 25, 2004 21:45
Hozzászólások: 101
Hozzászólás 
Mephysto írta:
Ez így van, nekem erre szervizben azt mondták annó (ne nevessetek, nem tudom van e benne valami vagy nincs :) ), hogy az E-k kamerája azért ilyen, hogy ne lehessen pl. simán lefényképezni velük egy dokumentációt, sőt ezért van pl. néhány E-nek kamera nélküli verziója is....
Ez jól begyakorolt duma, de a 6500 is üzleti (csak S40-es), viszont a makro üzemmódjában tökéletes képet csinál egy A4-es dokumentumról...

Szerintem leginkább arról van szó, hogy egy kb. 2-2mm-es bigyótól ne várjuk, hogy szobafal nagyságú nagyításra alkalmas fotót készítsen. Ha jobban belegondolunk, már a 3,2mega is túl sok, hiszen feleslegesen készít közel 1MB-os fotókat. Ez a minőség elférne 1-200KB-ban is.

Csak rájöttek, hogy ha nem írhatják rá, hogy "3,2MPix", akkor a pontenciális vásárlók fele meg sem veszi a telefont... Mert muszáj az "upsizing", bár szerintem jelen esetben csak ártottak vele. Egy jó minőségű 2megás kamera többet ért volna.


hétf. jan. 25, 2010 7:59
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1017 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség