Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. márc. 29, 2024 11:00



Hozzászólás a témához  [ 1017 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Következő
Nokia E52 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 19:16
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
hello :)valaki esetleg tud olyan programot e52 re amivel a kamera exponalo gombjat atlehet programozni masik gombra vagy billentyure ? sajna en nem talaltam .


vas. ápr. 04, 2010 22:56
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd márc. 30, 2010 10:11
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Diego10 írta:
Sziasztok!

Lehet, hogy már többen megkérdezték a fórumon, de új tag vagyok és nem akartam elolvasni az összes hozzászólást!
A férjemnek tegnap vettem egy Nokia e52-t!
Erről az oldalról: http://gallery.mobile9.com/c/nokia-e52-themes_2214/1/ töltöttünk le egy csomó témát, de nem engedi a telefon használni!
Tudna valaki ebben segíteni, hogy mi a probléma és mit kell beállítani a telefonon, hogy használni tudja!

Előre is köszönöm!

Szép napot mindenkinek!


Ez így elég rossz belépő, hogy lusta vagy olvasni, csak azonnal kell valami, megkapod és soha többet nem írsz. A topik átolvasása azért is ajánlott, mert sok tapasztalat és okosság van benne, ami egy kezdő tulajnak hasznos lehet.

A megoldás: beállítások/alkalmazás/szoftver telepítése: mind, online szoftverell.: ki


Valóban nem szerencsés! Elkezdtem olvasni, de a munkámból kifolyólag most sajnos tényleg nincs időm, hogy tüzetesen átolvassam a fórumot!
Így ehhez a cselhez folyamodtam! Csak a drága jó uramnak akartam hamar segíteni! :)
Biztos lesznek majd még kérdéseink, mert ez a telefon merőben más mint az eddigi Nokia telefonjai! Az egyszerű dolgokat is alig találtuk meg benne tegnap! Kell egy kis idő, mire beletanul a használatába!

Köszönöm a segítséget!


kedd márc. 30, 2010 11:04
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
És ha az sem segít, amit Dannyboy korrekten leírt (gyanítom, nem fog, mert általában alapból azok a beállítások, amit ő leírt), akkor pedig bele kéne olvasgatni a szignózással kapcsolatos topicba.

Sajnos, hiába is szeretnéd, hogy 1-2 perc ráfordítással - mások tapasztalatait, tudását bérbe véve - birtokosa leszel az E52-kezelés tudásának, ez nem fog menni.

Annyira elbonyolította a Nokia (ill. maga az új Symbian) a nem ingyenes, ill. nem megvásárolt programok telepítését, hogy aki nem akar a programokért fizetni, annak sokkal komolyabban bele kell ásnia magát a telefon lelkivilágába, mint ahogy Te azt - ebből az egy hozzászólásodból megítélve - szeretnéd.

Tehát a lehetőség megvan, itt a fórumban minden le van írva többször is, garantáltan működő módon.
Az, hogy ebből mennyit profitálsz, az kizárólag Rajtad múlik, azon, hogy mennyi időt tudsz/akarsz ráfordítani.


kedd márc. 30, 2010 10:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Diego10 írta:
Sziasztok!

Lehet, hogy már többen megkérdezték a fórumon, de új tag vagyok és nem akartam elolvasni az összes hozzászólást!
A férjemnek tegnap vettem egy Nokia e52-t!
Erről az oldalról: http://gallery.mobile9.com/c/nokia-e52-themes_2214/1/ töltöttünk le egy csomó témát, de nem engedi a telefon használni!
Tudna valaki ebben segíteni, hogy mi a probléma és mit kell beállítani a telefonon, hogy használni tudja!

Előre is köszönöm!

Szép napot mindenkinek!


Ez így elég rossz belépő, hogy lusta vagy olvasni, csak azonnal kell valami, megkapod és soha többet nem írsz. A topik átolvasása azért is ajánlott, mert sok tapasztalat és okosság van benne, ami egy kezdő tulajnak hasznos lehet.

A megoldás: beállítások/alkalmazás/szoftver telepítése: mind, online szoftverell.: ki


kedd márc. 30, 2010 10:45
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd márc. 30, 2010 10:11
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Sziasztok!

Lehet, hogy már többen megkérdezték a fórumon, de új tag vagyok és nem akartam elolvasni az összes hozzászólást!
A férjemnek tegnap vettem egy Nokia e52-t!
Erről az oldalról: http://gallery.mobile9.com/c/nokia-e52-themes_2214/1/ töltöttünk le egy csomó témát, de nem engedi a telefon használni!
Tudna valaki ebben segíteni, hogy mi a probléma és mit kell beállítani a telefonon, hogy használni tudja!

Előre is köszönöm!

Szép napot mindenkinek!


kedd márc. 30, 2010 10:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 485
Hozzászólás 
Semmi különöset nem vettem észre, kivéve, hogy az előző verzióhoz képest a bt autóskészlet csatlakoztatásakor végre ismét automatikusan vált a kijelölt üzemmódra.


hétf. márc. 29, 2010 8:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Látványos újdonság egyedül az (hiszen a bugok javítása nem szembetűnő), hogy bekerült a szoftverbe a Térképek 3.03 verziója. Tehát HR után ezt nem kell telepíteni.


vas. márc. 28, 2010 16:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
mi a helyzet az sw-vel? aki felnyomta a telóra, ossza meg a tapasztalatait velünk :)

én jelenleg úgy vagyok vele, hogy most teljesen jól muzsikál a teló... nem rakom fel rá... hacsak valami egetverő nagy újdnoság nincs benne.


vas. márc. 28, 2010 14:16
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. okt. 19, 2009 18:39
Hozzászólások: 12
Hozzászólás válaszok
@ frankgs:
szerintem megéri. nekem nagyon tetszik, bárkinek ajánlom - akinek megfelel. nincs touchscreen-je, de sokáig bírja az akksi, emez nincs benne, de van cserébe más... én kifogtam két jó példányt, másnak nincs ekkora szerencséje... kompromisszum? és fontos, hogy bízz a nokiában (beindul az ovi, maps, új töltö, stb).

@ linklaci
szerintem nem, de lehet, csak én nem tudok róla. a középsó gomb itt másra jó, mint a nem symbianos telefonokon.
a hang (talán pár éve, hónapja) kötelezö az (európai?) telefonokon. privát szfére védelme ürügy miatt. nekem pár oldallal ez elött az írták, hogy a telefonmárkád-programok.hu-n van olyan program, ami leveszi. de ha nem, akkor takard el a bal mutatóujjaddal...


szer. márc. 24, 2010 21:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 19:16
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
sziasztok :) lenne két kérdésem ! az egyik hogy átlehet e programozni a kamera exponélo gombjat a kozepso gombra ? a masik hogy tud valaki olyan progit ami mukodik is es leveszi a kamera exponalasanal idegesito hangot ? elore is koszi :)


szer. márc. 24, 2010 19:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 152
Hozzászólás 
Felraktam az uj sw-t. Azota nem szinkronizal a gepemmel.
Elotte ment gond nelkul.
Vkinek otlete?
Ja mac-en hasznalom.


szer. márc. 24, 2010 18:31
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 11:33
Hozzászólások: 2
Hozzászólás érdemes e megvenni
Amint olvasom elég sok probléma van / volt vele.

Érdemes e megvenni?

vagy inkább másik telót nézzek?


szer. márc. 24, 2010 11:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. okt. 19, 2009 18:39
Hozzászólások: 12
Hozzászólás email-es telefon?
a nokia úgy hirdeti, hogy "egyszerűen e-mailezhetünk"...
elöször is a sok emial miatt a telefon memóriaja kezdett megtelni. ezután átraktam az email-eket a memóriakártyára. egy idö után annyi email összejön, hogy amíg betölt az email program, ami elvileg folyamatosan fut a háttérben - lemegy a nap... ezután ha több email-em jön, mint kb 6 el sem indul a program. telefon ki-be. email beállítások, fiók törlése (ami ismét 10 percet vesz igénybe a sok mail miatt). most áttértem a mobil-gmail használatára, ami külön programként fut, mindig csak kb 15 emial van a telón, igy piszkosul gyors. ha legördítek, akkor betölti a régebbieket is. nincs a föképernyön, csak az ikonja (ami azért csak zavar, mert ikonból csak 6 db lehet). ha keresni szeretnék, az email-ok között nem keres, mert nem a telefonon van, hanem a szerveren. képet most nem tudok direktbe küldeni, ami nagyon zavar.
már azon gondolkodtam, h visszaállítom az eredeti mail konfigurációt, de a bejövö mail részt átírom, h ne hívjon le mailt, de legalább tudjak képet küldeni. mennyire öszvér megoldás ez?
amúgy a telefon nagyon jó, az elözö (novemberi) firmware van fent, hétvégén frissítek a legújabbra.


hétf. márc. 22, 2010 11:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. nov. 19, 2008 14:54
Hozzászólások: 91
Hozzászólás 
A kijelző alján van 2-3 pixelhiba. Leadtam gariba. Megcsinálják? Volt már valakinek erről tapasztalata?


vas. márc. 21, 2010 11:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
dejvidek írta:
Hi all, its new firmware 033.022 for Nokia E52 (and for E55), more information will by on my blog.
dejvidek

Change log?


szer. márc. 17, 2010 20:27
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. jan. 20, 2010 21:48
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Písek, Czech Republic
Hozzászólás 
Hi all, its new firmware 033.022 for Nokia E52 (and for E55), more information will by on my blog.
dejvidek


szer. márc. 17, 2010 14:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2005 23:44
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: ócskavastelep
Hozzászólás 
Macika írta:
vas tag írta:
Köszi!
....
Nálam is az fut.
Beep Suppression Enable (Adv).
A gyári beállítások visszaállítása után ez volt az első progi amit feltettem és így már rendben működik. Köszi.


szer. márc. 17, 2010 12:34
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
vas tag írta:
Köszi!

A Total Recall melyik verziója használható? Én a 4.1 verziót próbáltam. Nem tudom úgy beállítani, hogy a másik oldalon ne pittyegjen.
A telefonon szoftververziója 022.009.
Nálam is az fut.
Beep Suppression Enable (Adv).


szer. márc. 17, 2010 0:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Bp+20 KM
Hozzászólás 
Na ma, miután mindenféle hard reset kombináció után se tudtam életre kelteni három napig, bedobtam a t-nek...
Rövid kisérlet után, a szervízes rájött, hogy ő sem tud rányomni semmit.
Ment a Nokedlihez vissza. Állítólag 8-10 nap, cserekészülék, kb 10 éves, szóval kihagytam, várok. Valaki hasonló tapasztalatokkal?
Mire számíthatok? Alaplapcsere?


kedd márc. 16, 2010 21:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2005 23:44
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: ócskavastelep
Hozzászólás 
Köszi!

A Total Recall melyik verziója használható? Én a 4.1 verziót próbáltam. Nem tudom úgy beállítani, hogy a másik oldalon ne pittyegjen.
A telefonon szoftververziója 022.009.


hétf. márc. 15, 2010 13:12
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
vas tag írta:
Keresek nem pittyegő, telefonbeszélgetést felvevő progit az E52-re. Köszi.
A Total Recall-t nem hallják a túloldalon.
De Te igen.

Más sajna nincs, ami a túlvégről jónak találtatna.


hétf. márc. 15, 2010 3:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
Arthuro_Adam írta:
Ezek szerint gmailt nem tudok a beépített e-mail klienssel nézni, ha nem akarom a pusht használni?


jelenleg úgy fest nem... afféle árukapcsolás... :)


hétf. márc. 15, 2010 1:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
MVD:
Egyet értek.


vas. márc. 14, 2010 7:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Jó lenne, néha szerkeszteni az idézeteket is...


szomb. márc. 13, 2010 22:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. szept. 07, 2005 20:41
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
Mephysto írta:
Arthuro_Adam írta:
Mephysto írta:
Arthuro_Adam írta:
Sziasztok!
Képtelen vagyok beállítani a gmail-es fiókomat a telefonra.
Míg le nem járt az 1 hónapos Nokia Messaging előfizetés, addig jött rendesen, azóta nem.

Többször töröltem a fiókot, felraktam újra, de miután kapcsolódik (ott van a jobb felső sarokban a zöld karika), levelet nem tölt le. A beállítások jók, azokat megnéztem. Imap elérés be van állítva a gmailben.

Van valakinek vmi jó ötlete?

Köszi.


menj el a messaging oldalára és nézd meg hogy állnaka fiókjaid... ha gáz, írj az ovi.com-ra és egy-két nap múlva válaszolnak magyarul, korrektül...

ezzel én is megjátam a poklot, volt egy hónap kiesés a tesztidőszak lejárta és a t-s messaging megrendelés közöt... azóta ****ányosan megy :)


Köszi a választ.

Azonban én nem szeretném az egész push szolgáltatást. Nincs rá szükségem, csak a leveleimet akarom naponta párszor megnézni.

Azt nem tudom beállítani.


Ebben az esetben használd a google gmail alkalmazását, ami ugyancsak hibátlanul megy E52-őn és követi a gmail megszokott struktúráját, funkciót...


Ezek szerint gmailt nem tudok a beépített e-mail klienssel nézni, ha nem akarom a pusht használni?


szomb. márc. 13, 2010 20:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
Arthuro_Adam írta:
Mephysto írta:
Arthuro_Adam írta:
Sziasztok!
Képtelen vagyok beállítani a gmail-es fiókomat a telefonra.
Míg le nem járt az 1 hónapos Nokia Messaging előfizetés, addig jött rendesen, azóta nem.

Többször töröltem a fiókot, felraktam újra, de miután kapcsolódik (ott van a jobb felső sarokban a zöld karika), levelet nem tölt le. A beállítások jók, azokat megnéztem. Imap elérés be van állítva a gmailben.

Van valakinek vmi jó ötlete?

Köszi.


menj el a messaging oldalára és nézd meg hogy állnaka fiókjaid... ha gáz, írj az ovi.com-ra és egy-két nap múlva válaszolnak magyarul, korrektül...

ezzel én is megjátam a poklot, volt egy hónap kiesés a tesztidőszak lejárta és a t-s messaging megrendelés közöt... azóta ****ányosan megy :)


Köszi a választ.

Azonban én nem szeretném az egész push szolgáltatást. Nincs rá szükségem, csak a leveleimet akarom naponta párszor megnézni.

Azt nem tudom beállítani.


Ebben az esetben használd a google gmail alkalmazását, ami ugyancsak hibátlanul megy E52-őn és követi a gmail megszokott struktúráját, funkciót...


csüt. márc. 11, 2010 9:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2005 23:44
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: ócskavastelep
Hozzászólás 
Keresek nem pittyegő, telefonbeszélgetést felvevő progit az E52-re. Köszi.


szer. márc. 10, 2010 22:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. szept. 07, 2005 20:41
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
Mephysto írta:
Arthuro_Adam írta:
Sziasztok!
Képtelen vagyok beállítani a gmail-es fiókomat a telefonra.
Míg le nem járt az 1 hónapos Nokia Messaging előfizetés, addig jött rendesen, azóta nem.

Többször töröltem a fiókot, felraktam újra, de miután kapcsolódik (ott van a jobb felső sarokban a zöld karika), levelet nem tölt le. A beállítások jók, azokat megnéztem. Imap elérés be van állítva a gmailben.

Van valakinek vmi jó ötlete?

Köszi.


menj el a messaging oldalára és nézd meg hogy állnaka fiókjaid... ha gáz, írj az ovi.com-ra és egy-két nap múlva válaszolnak magyarul, korrektül...

ezzel én is megjátam a poklot, volt egy hónap kiesés a tesztidőszak lejárta és a t-s messaging megrendelés közöt... azóta ****ányosan megy :)


Köszi a választ.

Azonban én nem szeretném az egész push szolgáltatást. Nincs rá szükségem, csak a leveleimet akarom naponta párszor megnézni.

Azt nem tudom beállítani.


szer. márc. 10, 2010 18:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
Arthuro_Adam írta:
Sziasztok!
Képtelen vagyok beállítani a gmail-es fiókomat a telefonra.
Míg le nem járt az 1 hónapos Nokia Messaging előfizetés, addig jött rendesen, azóta nem.

Többször töröltem a fiókot, felraktam újra, de miután kapcsolódik (ott van a jobb felső sarokban a zöld karika), levelet nem tölt le. A beállítások jók, azokat megnéztem. Imap elérés be van állítva a gmailben.

Van valakinek vmi jó ötlete?

Köszi.


menj el a messaging oldalára és nézd meg hogy állnaka fiókjaid... ha gáz, írj az ovi.com-ra és egy-két nap múlva válaszolnak magyarul, korrektül...

ezzel én is megjátam a poklot, volt egy hónap kiesés a tesztidőszak lejárta és a t-s messaging megrendelés közöt... azóta **** megy :)


vas. márc. 07, 2010 22:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Nekem nincs Gmail fiókom csak Vipmail. Nekem is addig volt igazán jó az email kliens, amíg volt Nokia Messaging. Amikor lejárt onnantól nem működött rendesen. Előfizettem rá (Pannonnál csak 1 Ft havonta) és azóta flottul megy az email. Hogy ez direkt van-e vagy sem azt nem tudom, de tény.


vas. márc. 07, 2010 19:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. szept. 07, 2005 20:41
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
Sziasztok!
Képtelen vagyok beállítani a gmail-es fiókomat a telefonra.
Míg le nem járt az 1 hónapos Nokia Messaging előfizetés, addig jött rendesen, azóta nem.

Többször töröltem a fiókot, felraktam újra, de miután kapcsolódik (ott van a jobb felső sarokban a zöld karika), levelet nem tölt le. A beállítások jók, azokat megnéztem. Imap elérés be van állítva a gmailben.

Van valakinek vmi jó ötlete?

Köszi.


vas. márc. 07, 2010 17:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Bp+20 KM
Hozzászólás 
Hát, nem fekszem ki tőle én se...
Bár nem vagyok nokia szakember, de itt valami nem kóser.
Egy hónapja megvettem "T"-s telefonomat, két darab E51 után. Első látásra szerelem, nagy akksi, GPS, minden tetszik. Használom is két hétig, amikor is a PC suttyó felajánlja az új 3. akármilyen szoftot hozzá. Megjegyzem, addig minden szépen ment rajta, ovi térképtől, az e-mailig minden korrektül ment. Aztán fel, és kész.........
Azóta ****...
Először is lassabb lett, időnként ok nélkül belassul, aztán pl. névjegyek között, mikor belépek, nem kínálja fel, a név begépelését, csak ha kilépek, és újra be. Addig mutatja az üres helyet. Naponta többször eltűnik minden róla, és hiába nyomkodom, nem jön vissza. Ma tíz percig próbáltam egy szokásos lefagyás után "hard resettel" életre kelteni, mire tizedszerre bekapcsolt nagy nehezen. Közben először úgy indult újra, hogy kérte a PIN kódot, miközben a telefon a háttérben bekapcsolt, teljes képernyővel, még a naptárat is mutatva, de elől kérte a PIN-t.
Mikor beírtam nem kapcsolt be tovább, hanem csak egy vindózos újra indítás segített. Ja, tele az akksi, életemben nem csináltam backupról visszatöltést, csak szinkronnal nyomom fel a 800 telefonszámomat, és semmi programot sem telepítek rá. Kidobjam, vagy valaki visszaöli rá, a régi szoftot??? Nem érdekel a garancia, nem fogok 30 napig várni tehetségtelen gyerekekre, hogy állítólag firmware-t cseréljenek rajta, míg csere készülékként egy nokia 1610-essel gyúrok bicepszre.
Naponta kb kétszer fagy le, nehézkes a hard reset, néha nem is megy, mit csináljak???


szer. márc. 03, 2010 23:33
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Aligha hiszem, hogy az E52 pannonosságának BÁRMI köze lenne a sztorihoz.
A Nokia a hibás (ahogyan el is ismerte a telefonban az ember).
A Pannon jelen esetben közvetítő minden esetben.

Buzgó úr jobban tette volna, ha közvetlenül a Nokiához vitte volna a készüléket, gyorsabb elbánást kapott volna.


szer. márc. 03, 2010 21:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Nem semmi sztori. Máris elrettentem, hogy akár a közelébe is menjek egy pannonos készüléknek.

Kaptam egy barátomtól kölcsön egy gyári független e52-őt, azonnal frissítettem és szanaszét reseteltem, hogy ne kövessek el hibát. Sajnos ennek ellenére vannak benne olyan hibák, amik miatt egyszerűen elment a kedvem ettől a készüléktől. Az hagyján, hogy többször fagyott eddig le, mint az összes eddig E51-gyeim együttvéve, ezen valahogy még túltettem magam. Vannak azonban olyan butaságai, hogy pl. zenehallgatás után rendesen megállítom a lejátszást, aztán kilépek, de úgy, hogy közben ő fut a háttérben, ki is írja készenlétben, hogy mi volt az aktuális dal, eddig semmi gond. Viszont, ha jön egy hívásom és azt lerakom, akkor elkezd üvölteni a zenelejátszó, pedig nem is kérte senki. Ha olyankor állítom le, akkor pedig eltűnik a készenléti listáról, de a menüben látszik, hogy fut (ott a pöttyöcske). A másik a sokszor fellépő gondolkodás, lassulás, és a névjegyek indexelésekor is a hideg ráz ki (300 kontakt, nem olyan hű de sok).

Így aztán amilyen szép, amilyen remek az akksija és a kijelzője, a gps, gyors és szuper, úgy fogom nagy örömmel visszaadni gazdájának, aki szintén nincs megelégedve vele. Nagy a valószínűsége, hogy bekerül a kis dobozkájába és elrakja valami fiókba és nagy örömmel használja tovább a 3110c telóját, ami sosem okozott neki csalódást.


szer. márc. 03, 2010 16:40
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd feb. 16, 2010 10:27
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Buzgó Sándor írta:
Tiszteletem mindenkinek!

Úgy döntöttem leírom a kis történetemet.

Még a tavalyi évben sétálgattam a mediamarktban és megláttam az e52-öt. Kijelenthetem, hogy szerelem volt első látásra...:) Rá egy hónapra meg is vettem a pannonnál. Semmi baj nem volt, nem fagyott, tényleg csak pozitívumot tudtam róla mondani. egy hónap után éppen beszélgettem valakivel amikor megszakadt a vonal, kiderült, hogy nem a volnal szakadt meg, hanem lefagyott a telefon. Be sem tudtam többet kapcsolni és a töltésre sem reagált... Visszavittem a pannonhoz, ők elküldték szervizbe. Pontossan 28 nap mulva kaptam vissza. A papiron az ált, szoftvert frissitettek. 4 napot bírta a telefon majd megint lefagyott és a töltésre sem reagált, tehát a hiba nem szünt meg. Visszavittem, megint elküldték szervizbe. 2 hét mulva visszakaptam. Panelt cseréltek benne. Úgy is mondhatnám kaptam egy új telefont. 30 percig bírta, lefagyott és a töltésre sem reagált... Hát ennyit erről a telefonrol. Megint visszavittem és megmondtam, hogy erre a telefonra többet nincs szükségem, cseréljék ki egy másik tipusra, Most várok, hogy mi lesz...


Folytatnám kis történetemet... Ismét elkerült a telefonom a szervizbe és ismét főpanelt cseréltek benne (EZ MÁR A MÁSODIK FŐPANEL CSERE) Közben beszéltem a pannonnal, hogy találjunk megoldást a problémámra. Azt mondták írjak egy levelet az esetemről és elbírálják. Megtörtént. Pár nap után kaptam egy válaszlevelet, hogy nagyon sajnálják ami velem történt, de nem ál modukban a telefont kicserélni... Ezután felhívtam ismét a nokiát, hátha ott találnak megoldást a problémámra... Egy szimpatikus hangu emberrel beszéltem, aki azt mondta, hogy most megint főpanelt cserélnek és ha ezután bármiféle problémám lesz a telefonnal, megkapom a cserepapirt és olyan készülékre cserélhetem, amilyenre csak akarom. Eltelt egy-két hét és a hétfői nap visszakaptam a telefonomat. Bekapcsoltam és IGEN működik, király. Majd beálitások és jött az első hiba... Nem jó a fényérzékelője, egyből hívtam is a nokiát, ott mondták, hogy küldjem vissza és megnézik. mondtam, hogy eszem ágában sints visszaküldeni egy ilyen hiba miatt, nemérdekel, használom így. ÉS MOST FIGYELJETEK!!! Hétfőn kaptam vissza, ma szerda van. Hol a telefonom??? Igen a szervizbe! Mi a hiba? Nem reagál a töltésre, egyszóval az mint eddig!!! Hát én most bevittem az üzletbe ahol vettem, dobozzal, mindennel, és megmondtam, hogy nem tartok a továbiakban igényt a telefonra. Felhívtam a szervízt és megmondtam, hogy ennyi volt. Azt mondta az ember, hogy amint megérkezik a készülék, felveszik velem a kapcsolatot és megbeszéljük, hogy legyen... Majd írom, hogy mi lett a vége. Sziasztok


szer. márc. 03, 2010 16:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Én a következőt tenném: lementeném a névjegyzéket és a naptárat majd csinálnék egy hard resetet. Ezután szoftverfrissítés majd újra egy hard reset. Vissza a névjegyzék és naptár. Szükséges programok újra telepítése. Előtte memóriakártya leformázása.


pén. feb. 26, 2010 1:54
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Bp+20 KM
Hozzászólás 
Vidd el szervizbe, tegyék rá ott az új sw-t... illetve én sosem backup/restore-ral állítom vissza az adatokat, hanem szinkronizálással, meg újra beállítok mindent ami kell. Nem bízok a restore-ban olyan értelemben, hogy ha teszem azt vmi struktúra megváltozik és abba akar valamit visszanyomni, vagy valamit felülvág, amit nem kéne.... inkább beállítom újra.

nincs is gond, gyakorlatilag nekem az októberi sw-óta nincs vele különösebb gondom, teszi a dolgát... a mostanit is csak a BH-503 miatt rakattam rá, hogy menjen rendesen a füles.[/quote]

Ma ismét meghalt...
előtte délután már kilépett a navigációból nyom nélkül.
A névjegyzékbe belépve néha hiába nyomkodom a billentyűket, nem ír oda semmit, ki kell lépni, újra belépni, akkor hajlandó karaktereket írni...
Semmi bajom nem volt vele, amíg a PCSuite nem kínálta fel az új 3. akárhányas szoftot. Azóta csak szívok, nem kapcsolható be, nem hívható, pedig kijelez.
Ha sikerül esetleg bekapcsolnom, visszarakható rá a régi soft?
A hócipőm tele, ilyet nem szivatott velem 94 óta új mobil...


csüt. feb. 25, 2010 21:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
vizesember írta:
Na nekem is lefagyott...
Eddig minden szépen muzsikált, nagyon szeretem, felraktam az új szoftot rá, azóta néha kicsit bizonytalan volt, majd ma reggel ébresztés után lefagyott, és se kábelre, se töltőre nem reagált, akksi ki/be sem segített. Néha bekapcsolási kisérletnél éreztem a rezgést, de utána nem történt semmi...Egész délután kettőig, amikor is bekapcsolt rendesen???
Ja, persze reggel is fel volt töltve.
Még annyit, hogy az Ovival szinkronizálásnál mindenkinél állandóan leáll a szinkronnál valami hibakóddal?
Én már csak a PcSuite-al használom, ott minden azonnal végigmegy, áttolja az outlook naptárat is, az pedig az ovival sosem sikerült.


Nálam is az utolsó sw van fent, OVI szinkonizálás megy rendesen, sőt az új OVIsuit most már képes arra, hogy a telefon+outlook/névjegyzék/+ovi kontaktokat együttesen szinkronizálja és működik.

10-ből 2 alkalommal van az, hogy nem megy, de olyankor az szerintem jellemzően a nokia szerverek hibája az OVI felől.

Vidd el szervizbe, tegyék rá ott az új sw-t... illetve én sosem backup/restore-ral állítom vissza az adatokat, hanem szinkronizálással, meg újra beállítok mindent ami kell. Nem bízok a restore-ban olyan értelemben, hogy ha teszem azt vmi struktúra megváltozik és abba akar valamit visszanyomni, vagy valamit felülvág, amit nem kéne.... inkább beállítom újra.

nincs is gond, gyakorlatilag nekem az októberi sw-óta nincs vele különösebb gondom, teszi a dolgát... a mostanit is csak a BH-503 miatt rakattam rá, hogy menjen rendesen a füles.


szer. feb. 24, 2010 14:04
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Milyen memóriakártyát E52-be?
tnoise írta:
tlala írta:
Sziasztok,

memóriakártyáról szeretnék kérdezni.
Mennyire gyors kártyát érdemes venni E52-höz? Előző telómban pl. a Sandisk ULTRA semmivel sem volt gyorsabb mint a sima Sandisk, mert a telefon memóriakezelő hardvere volt a szűk keresztmetszet.
E52 esetében tudunk erről valamit? Kihajtja pl. a Sandisk Ultrát? Vagy elég egy sima, legolcsóbb Kingmax is, mint pl. ez?
http://www.elektromade.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=72&category_id=9&option=com_virtuemart&Itemid=19
Nekem 2GB-os Kingstone kártyám van, össze sem hasonlítható a belső memória gyorsaságával. Érdekelne, ha valaki sandisk Ultra-t használ, annak mi a tapasztalata (pl. üzenetek kezelése).
Szerintem a szűk keresztmetszet NEM a kártya sebessége, hanem a kártya író/olvasó átviteli sebessége. a lehető leggagyibb kártya is képes 1 MB-ot átvinni mp-enként bármelyik irányba.
Ez vastagon több, mint ami szükséges bármilyen művelethez.


hétf. feb. 22, 2010 16:17
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. okt. 19, 2009 18:39
Hozzászólások: 12
Hozzászólás memóriakártya
@ tlala, tnoise, all: én azt vettem észre, hogy a telefon memóriája megtelik... rájöttem, hogy az emailjeimet oda menti és a csatolt fájlok pik-pak telerakják azt a pár megát. átmásoltam hát mailjeimet a kártyára (amit hozzá adtak), de sajnos nekem is (így) lassabbnak tűnik a mail programja... ezek után milyen kártyát ajánlott venni?

@ vizesember: sajnos az online ovival sem szinkronizál mindent, de nem vettem volna észre, hogy fagyna...


hétf. feb. 22, 2010 15:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 25, 2004 21:45
Hozzászólások: 101
Hozzászólás Re: Milyen memóriakártyát E52-be?
tlala írta:
Sziasztok,

memóriakártyáról szeretnék kérdezni.
Mennyire gyors kártyát érdemes venni E52-höz? Előző telómban pl. a Sandisk ULTRA semmivel sem volt gyorsabb mint a sima Sandisk, mert a telefon memóriakezelő hardvere volt a szűk keresztmetszet.
E52 esetében tudunk erről valamit? Kihajtja pl. a Sandisk Ultrát? Vagy elég egy sima, legolcsóbb Kingmax is, mint pl. ez?
http://www.elektromade.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=72&category_id=9&option=com_virtuemart&Itemid=19
Nekem 2GB-os Kingstone kártyám van, össze sem hasonlítható a belső memória gyorsaságával. Érdekelne, ha valaki sandisk Ultra-t használ, annak mi a tapasztalata (pl. üzenetek kezelése).


hétf. feb. 22, 2010 13:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 29
Hozzászólás Milyen memóriakártyát E52-be?
Sziasztok,

memóriakártyáról szeretnék kérdezni.
Mennyire gyors kártyát érdemes venni E52-höz? Előző telómban pl. a Sandisk ULTRA semmivel sem volt gyorsabb mint a sima Sandisk, mert a telefon memóriakezelő hardvere volt a szűk keresztmetszet.
E52 esetében tudunk erről valamit? Kihajtja pl. a Sandisk Ultrát? Vagy elég egy sima, legolcsóbb Kingmax is, mint pl. ez?
http://www.elektromade.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=72&category_id=9&option=com_virtuemart&Itemid=19


hétf. feb. 22, 2010 8:54
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Bp+20 KM
Hozzászólás 
Na nekem is lefagyott...
Eddig minden szépen muzsikált, nagyon szeretem, felraktam az új szoftot rá, azóta néha kicsit bizonytalan volt, majd ma reggel ébresztés után lefagyott, és se kábelre, se töltőre nem reagált, akksi ki/be sem segített. Néha bekapcsolási kisérletnél éreztem a rezgést, de utána nem történt semmi...Egész délután kettőig, amikor is bekapcsolt rendesen???
Ja, persze reggel is fel volt töltve.
Még annyit, hogy az Ovival szinkronizálásnál mindenkinél állandóan leáll a szinkronnál valami hibakóddal?
Én már csak a PcSuite-al használom, ott minden azonnal végigmegy, áttolja az outlook naptárat is, az pedig az ovival sosem sikerült.


szomb. feb. 20, 2010 14:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 485
Hozzászólás 
Buzgó Sándor írta:
Tiszteletem mindenkinek!

Úgy döntöttem leírom a kis történetemet....


Ez tényleg nagyon gáz :-(
Az enyém tavaly aug. óta tökéletesen (3X kopp) működik, se fagyás, se egyéb problémája nem volt, és remélem nem is lesz neki.
Most a legújabb soft. van rajta, de eddig sem lett volna muszáj frissítenem, mert tényleg tökéletesen működik ...
Én egyike vagyok azon keveseknek, akik teljesen meg vannak elégedve a telcsivel.


kedd feb. 16, 2010 18:50
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd feb. 16, 2010 10:27
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Tiszteletem mindenkinek!

Úgy döntöttem leírom a kis történetemet.

Még a tavalyi évben sétálgattam a mediamarktban és megláttam az e52-öt. Kijelenthetem, hogy szerelem volt első látásra...:) Rá egy hónapra meg is vettem a pannonnál. Semmi baj nem volt, nem fagyott, tényleg csak pozitívumot tudtam róla mondani. egy hónap után éppen beszélgettem valakivel amikor megszakadt a vonal, kiderült, hogy nem a volnal szakadt meg, hanem lefagyott a telefon. Be sem tudtam többet kapcsolni és a töltésre sem reagált... Visszavittem a pannonhoz, ők elküldték szervizbe. Pontossan 28 nap mulva kaptam vissza. A papiron az ált, szoftvert frissitettek. 4 napot bírta a telefon majd megint lefagyott és a töltésre sem reagált, tehát a hiba nem szünt meg. Visszavittem, megint elküldték szervizbe. 2 hét mulva visszakaptam. Panelt cseréltek benne. Úgy is mondhatnám kaptam egy új telefont. 30 percig bírta, lefagyott és a töltésre sem reagált... Hát ennyit erről a telefonrol. Megint visszavittem és megmondtam, hogy erre a telefonra többet nincs szükségem, cseréljék ki egy másik tipusra, Most várok, hogy mi lesz...


kedd feb. 16, 2010 10:41
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 35
Hozzászólás 
Akoska írta:
Nézd, ha frissítés előtt ÉS után is csinálasz egy 4 gombos resetet, akkor a jó oldalon lehetsz.

(3 + * + zöld + bekapcs együtt legalább 10 mp-ig kikapcsolt állapotban)


Sziasztok!

3 hete nekem is van egy ilyen telóm, ez lett az új céges.
1. Csak lesek, amikor írjátok ezeket a reset dolgokat. Mit jelent a hard és soft reset és mit csinál az a telóval? Eddig ilyesmit csak a fosos asztali gépemnél ismertem, szóval ha valaki elmagyarázná ezt, hálás lennék.

2. A wi-fim kint külföldön jól működött. Hazajöttem 1 hét után, kipróbáltam itteni hálózatokban 3 városban is, de mindenütt, amikor kilépek a Wlan-ból, rommá fagy és kiírja, hogy "rendszerhiba" és jön a jó öreg akksikivételes megoldás. Ezt a kinti Wlanozás során nem csinálta, csak itthon. Mi lehet a baj? Szoftver rajta 022.2009, T-mobilos.


hétf. feb. 15, 2010 23:53
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. feb. 13, 2010 9:11
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Nekem E55 van és nagyon sok bajom volt vele :( Maga a telefon nagyon szép, nagyon jó, de a telefonálás minőségével nagyon sok baj van. A 21. században ez már nagy hiba!


szomb. feb. 13, 2010 9:24
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd feb. 14, 2006 2:19
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
???

Ha azt mondod, hogy új e-mail, a 31-es megkérdezi, milyet, és felkínál egy listát.

A vodás 22-es kitett egy mezőt, hogy írd be az e-mail címet, majd a beírtak alapján megpróbálta kitalálni, hogy mit akarsz. 10-ből 10-szer nem sikerült neki. Ha véletlenül a mezőbe magától rakott @-ot is, akkor 90% eséllyel működhetett a beállított cím, egyébként nem. A MfE-t olyan nyakatekerten lehetett csak beállítani, hogy az 1999-ben is szégyen lett volna.

Ehhez képest a 31 álom. :wink:


szomb. feb. 13, 2010 2:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
payskin írta:
csab2 írta:
- az email varázsló is változott egy kicsit

A vodás 22-eshez képest a 31-es e-mail varázslója olyan, mintha 10 évet léptünk volna előre az időben! :-)

Azért ez erős túlzás szvsz, de valóban jobb lett.


szer. feb. 10, 2010 18:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Lalamper írta:
csab2 írta:
A független telókra elérhető az új magyar fw!


Most melyikre gondolsz? 22-es? Én 31-esről még nem hallottam!

A 31-esre gondoltam. Már 1 napja fönt figyel a telómon.


szer. feb. 10, 2010 18:49
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1017 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség