Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. ápr. 28, 2024 6:20



Hozzászólás a témához  [ 818 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Következő
Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
lizakd írta:
Ha felteszem phoenix-szel a legfrissebb kint lévő szoftot (euro3 dg 0599766 v25.7) utána elég az előzőleg elkészült teljes mentést visszatenni/állítani? Jelenleg v22 t-mobile van rajta! Kell esetleg az újrahúzás után telepíteni valami fontos progit? Gondolok itt pl a camera update-re!


Természetesen minden olyan progit, amit előzőleg külön telepítettél, újra fel kell tenni.
A Phoenix gyalul mindent, legalábbis refurbish módban.
A teljes visszaállítást NEM JAVASLOM. Maximum a névjegyeket, esetleg az üzeneteket és a naptárt. SEMMI MÁST! A visszaállítás nekem mindig elcseszte a telót, mert visszateszi a sok -időközben keletkezett - szemetet is.
Kézzel telepíts vissza mindent, de csak azt ami TÉNYLEG kell.


csüt. okt. 27, 2011 15:54
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 20, 2006 19:58
Hozzászólások: 92
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Ha felteszem phoenix-szel a legfrissebb kint lévő szoftot (euro3 dg 0599766 v25.7) utána elég az előzőleg elkészült teljes mentést visszatenni/állítani? Jelenleg v22 t-mobile van rajta! Kell esetleg az újrahúzás után telepíteni valami fontos progit? Gondolok itt pl a camera update-re!


csüt. okt. 27, 2011 13:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 25, 2009 11:06
Hozzászólások: 39
Tartózkodási hely: Békés megye
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Imici1972 írta:
Valószínűleg antennahibás a telód.

Egy szó, mint száz, ez tuti hiba, vidd el szervizbe.
Sok mindent lehet mondani az N8-ra, de térerő gondjai nem szoktak lenni. Nekem elhiheted, 4db N8 van a családban és egyikkel sincs ilyen gondunk. 8)


Fel is hívtam a boltot hogy mi a problémám,azt mondta megbeszélik a szervizessel és visszahív.Köztünk ugyanis van vagy 250 km,valószínű futár viszi vissza Pestre.Nagyon kíváncsi leszek mi lesz!
Én is nagyon meglepődtem ugyanisa készülék MADE IN FINLAND,nem valami kínai gagyi!


csüt. okt. 27, 2011 12:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
bobvosgy írta:
Nos hát pár napja megleptem magam vele.Első re nagyon szuper kis készülék,de felfedeztem hogy a térerő olyan Iphon betegségben szenved,nagyon ideges vagyok mert nem volt olcsó.Ha leteszem az asztalra akkor (lakáson belül 50 cm falak) 4-5 vonás a térerő,ha pedig felveszem kézbe akkor 1 vagy egyse.Nem is tudok telefonálni.A jó öreg 5800-val nem volt ilyen gondom az ment gond nélkül.Valakinek valami ötlet mi okoz ilyesmit.A youtube-on van ilyen videó,nekem is ugyan ezt csinálja.Mivel el van törve a lábon !-F nem is igazán tudok kimenni a szabadba hogy kint megnézzem mit produkál.


Valószínűleg antennahibás a telód.
Az antenna az alsó műanyag sapka belsejében van, tehát nem tudsz hozzáérni, mint a szifonnál. Nálam soha nem jelentkezett ilyen gond egyik N8-nál sem, sőt, érzékenyebb, mint a Galaxy S2, ott is tudok vele telefonálni (ugyanazon szolgáltatónál), ahol a Galaxy már leesik a hálóról.

Az antenna kis rugós tűérintkezőkkel csatlakozik a teló alaplapjához, ha leszeded az alsó műanyagot, el is megy a térerő. Lehet, hogy ott van valamilyen kontakthiba, vagy esetleg maga az antennafólia a hibás, de az sem kizárt, hogy a teló RF fokozata a ludas, el van hangolva vagy érzéketlen.
Egy szó, mint száz, ez tuti hiba, vidd el szervizbe.
Sok mindent lehet mondani az N8-ra, de térerő gondjai nem szoktak lenni. Nekem elhiheted, 4db N8 van a családban és egyikkel sincs ilyen gondunk. 8)


csüt. okt. 27, 2011 9:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 25, 2009 11:06
Hozzászólások: 39
Tartózkodási hely: Békés megye
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Nos hát pár napja megleptem magam vele.Első re nagyon szuper kis készülék,de felfedeztem hogy a térerő olyan Iphon betegségben szenved,nagyon ideges vagyok mert nem volt olcsó.Ha leteszem az asztalra akkor (lakáson belül 50 cm falak) 4-5 vonás a térerő,ha pedig felveszem kézbe akkor 1 vagy egyse.Nem is tudok telefonálni.A jó öreg 5800-val nem volt ilyen gondom az ment gond nélkül.Valakinek valami ötlet mi okoz ilyesmit.A youtube-on van ilyen videó,nekem is ugyan ezt csinálja.Mivel el van törve a lábon !-F nem is igazán tudok kimenni a szabadba hogy kint megnézzem mit produkál.


csüt. okt. 27, 2011 7:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Létezik olyan Symbian3-as filemanager/browser, amivel formázni is tudom a memóriaegységet vagy a memóriakártyát?
Letöltöttem jónéhány filemanagert, de egyikkel sem lehet formázni...
Tudom, hogy a fájlkezelőből lehet formázni, de az rögtön létrehozza a mappákat is. Nekem egy olyan progi kellene, amivel a teljesen üresre tudom formázni a Memóriaegységet. PC sem jöhet szóba, mert sajna frissítés óta a PC/laptop nem látja a Memóriaegységet, csak a kártyát.


szer. okt. 26, 2011 23:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
levike7 írta:
Eljött az a pillanat, amikor túl hülye vagyok a saját telefonomhoz... (és be is vallom)...

A problémám a következő: nem tudok MMS-t küldeni... :(
Nem a fizikai korlát az, ami visszafog, a telefon nem küldi el az üzenetet...
Emailben simán tudok küldeni, csatolmánnyal, tokkal-vonóval, de az MMS nem megy az Istenért sem...

- Szolgáltatótól (TELENOR) kapott konfig SMS-sel lett beállítva a tel.
- Fogadni tudok, ha kapok valakitől azonnal tölti is le
- A küldésre kattintva látszik, hogy a telefon 3G ill. 3,5G hálós adatforgalomra készül, majd közli, hogy az üzenet küldése sikertelen!

Mi a r*tek lehet a gond?

Szinte biztos vagyok benne, hogy én vagyok a láma, de most nagyon szívesen fogadok minden segítséget!
Köszi előre is! ;)


A Telenoros konfig sms-el már nekem is meggyűlt a bajom, mint általában a Telenorral... 8) de ez most nem az a topic, szóval:
Nézd meg a Beállítások-->Kapcsolatok-->Beállítások-->Célok menüpont alatt, hogy a WAP szolgáltatások alatt ott van-e a Telenor WAP vagy a Pannon WAP.
Az MMS csomagkapcsolt átvitelt használ és általában a WAP kapcsolatot

Ezen kívül nézd meg az Üzenetek-->Opciók-->Beállítások-->Multimédia üzenet menüpontban, hogy a Pannon/Telenor MMS legyen kijelölve.

Ha ez mind ok és a szolgáltatód is úgy akarja, át kell mennie. Nekem is ezek a beállításaim, most próbáltam küldeni egy MMS-t, átment. :D


szer. okt. 26, 2011 21:18
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Eljött az a pillanat, amikor túl hülye vagyok a saját telefonomhoz... (és be is vallom)...

A problémám a következő: nem tudok MMS-t küldeni... :(
Nem a fizikai korlát az, ami visszafog, a telefon nem küldi el az üzenetet...
Emailben simán tudok küldeni, csatolmánnyal, tokkal-vonóval, de az MMS nem megy az Istenért sem...

- Szolgáltatótól (TELENOR) kapott konfig SMS-sel lett beállítva a tel.
- Fogadni tudok, ha kapok valakitől azonnal tölti is le
- A küldésre kattintva látszik, hogy a telefon 3G ill. 3,5G hálós adatforgalomra készül, majd közli, hogy az üzenet küldése sikertelen!

Mi a r*tek lehet a gond?

Szinte biztos vagyok benne, hogy én vagyok a láma, de most nagyon szívesen fogadok minden segítséget!
Köszi előre is! ;)


kedd okt. 25, 2011 14:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Imici1972 írta:
Ez az akció csak a legújabb, bronz színű N8-ra vonatkozik a MM-ban. A készlet, pedig sajnos elfogyott, már a múlt hét végén elvitték az összes bronze N8-at. Legalábbis a Pólus és Árkád MM esetében biztos ez a helyzet. Más színben lehet még kapni, de az drágább.

Egyébként a bronz szín nem is annyira bronz, inkább a homok és az arany között van valahol.
Több dologban is más, mint a többi szín:
- a kijelző körüli keret fekete és nem bronz
- a burkolat nem matt, "homokfúvott" hatású, hanem fényes, lakkhatású, szálhúzott
- a hátlapon a Nokia felirat nem kidomborodik és alumínium színű, hanem bemart és színrefújt.

Nekem egyébként a kék jön be a leginkább, illetve a narancs... 8)


hál' Istennek nekem szeptember derekán sikerült egy darkgray-t vennem az árkád mm-ban... számomra csak ez a szín létezik n8 esetén :)


hétf. okt. 24, 2011 22:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Mephysto írta:
Most nézem, mm-ben 79.9e... gondolom nem váltasz havonta telót... ha meg a kezedben van, már el is felejtetted mennyi... de ha veszel csak is darkgray... az e legtutibb :D

...ja és vmelyik nap nyomkodtam az árkád mm-ben egyet és mintha már pr20-es lett volna eleve... :)


Ez az akció csak a legújabb, bronz színű N8-ra vonatkozik a MM-ban. A készlet, pedig sajnos elfogyott, már a múlt hét végén elvitték az összes bronze N8-at. Legalábbis a Pólus és Árkád MM esetében biztos ez a helyzet. Más színben lehet még kapni, de az drágább.

Egyébként a bronz szín nem is annyira bronz, inkább a homok és az arany között van valahol.
Több dologban is más, mint a többi szín:
- a kijelző körüli keret fekete és nem bronz
- a burkolat nem matt, "homokfúvott" hatású, hanem fényes, lakkhatású, szálhúzott
- a hátlapon a Nokia felirat nem kidomborodik és alumínium színű, hanem bemart és színrefújt.

Nekem egyébként a kék jön be a leginkább, illetve a narancs... 8)


csüt. okt. 20, 2011 21:22
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
bobvosgy írta:
Idézet:
Csak egy pontosítás, nem 3 év a gari, hanem 12+12 hónap.

De 3 év,1+2. Itt van:http://www.mobil*fi.hu/gsm-webaruhaz/91-nokia-n8/
Igaz hogy a +2 az szoftverre vonatkozik
Nézd, a mobil*fi nem hivatalos, magyarországi nagykerből beszerzett készülékeket árusít a meghirdetett árakon (csakúgy mint az összes hozzá hasonló GSM-bolt), nem tud róla (ezen az áron) hivatalos, 25%-os ÁFA-s számlát sem adni, így természetesen a garancia is csak általuk vállalt (kötelezően előírt minimum, 1 év), nem a Nokia által biztosított VALAMENNYI készülékre járó 24 hónap, hivatalos Nokia márkaszervizből el is hajtanak az általuk adott sajtcetlivel, az kizárólag hozzájuk érvényes.
A szoftverre (ami ugye köztudottan nem meghibásodó alkatrész, az első pillanattól az utolsóig változatlan marad a ROM-tartalom benne, bájtról-bájtra) nagy művészet garanciát vállalni, a netről le lehet tölteni a legfrissebbet, bárki rá tudja tenni, esetleg 1-2 warezbox-szal fel is lehet éleszteni a döglött telót is. Mivel a Nokia nem ad el hivatalos gyári szervizcuccot nem akkreditált szervizeknek, így nekik nem lehet ilyen, mással pedig nem tudnak szervizelni.

Igen, új készüléket adnak el, tulajdonképpen adócsalással (a különbözeti adózást félre értelmezve, mivel az csak a használtan megvásárolt készülék továbbértékesítése esetén engedi a 0 ÁFA-t a beszerzési árra).

De ha nekem nem hiszel, kérdezz rá náluk 2 dologra!

1. Tudnak-e ezen az áron 25% ÁFA-s számlát adni?
(ugye azt tudjuk, hogy MINDEN ÚJ (nincs kivétel!) híradástechnikai eszközre 25% az ÁFA, anélkül nem lehet(ne) forgalomba hozni.

2. Ha hivatalos garanciát adnak, akkor lehet-e az ő garanciajegyükkel hivatalos Nokia szervizbe vinni meghibásodás esetén?

Ha mindkettőre NEM lesz a válasz (mert az lesz), akkor hiszel-e nekem? ;)


csüt. okt. 20, 2011 19:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 25, 2009 11:06
Hozzászólások: 39
Tartózkodási hely: Békés megye
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Idézet:
Csak egy pontosítás, nem 3 év a gari, hanem 12+12 hónap.

De 3 év,1+2. Itt van:http://www.mobil*fi.hu/gsm-webaruhaz/91-nokia-n8/
Igaz hogy a +2 az szoftverre vonatkozik


csüt. okt. 20, 2011 18:16
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
bobvosgy írta:
Nem váltok,dehogy váltok :) Ez kihúzná sokáig.Most egy 5800 van másfél éve,szeretem nagyon,sok hasznos kis program van rajta,csak a kamera lenne erősebb benne videózás miatt, nem is cserélném le.Tetszik hogy van cerka is.
De az N8 pótolná a másik hiányosságait minden téren,mert most a fotó és videó a fontos.Nekem legalábbis.

Csak egy pontosítás, nem 3 év a gari, hanem 12+12 hónap.


csüt. okt. 20, 2011 17:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 25, 2009 11:06
Hozzászólások: 39
Tartózkodási hely: Békés megye
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Nem váltok,dehogy váltok :) Ez kihúzná sokáig.Most egy 5800 van másfél éve,szeretem nagyon,sok hasznos kis program van rajta,csak a kamera lenne erősebb benne videózás miatt, nem is cserélném le.Tetszik hogy van cerka is.
De az N8 pótolná a másik hiányosságait minden téren,mert most a fotó és videó a fontos.Nekem legalábbis.


csüt. okt. 20, 2011 14:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
bobvosgy írta:
Nekem is bejönne de így hogy saját szolgáltatónál nem bírom megvenni 61-ért mindennel együtt.Csak a készülékért+töltő nem adok 76 ezer + 2000 szállítási költség,vagyis erősen gondolkodok még,ha meg kellene hozzá minden akkor több,90+minden +3 év gari + 2000 száll. Igaz független,nincs hűség,ezek sem mellőzendők.
Nekem sosem volt bajom a symbiannal,sőt a nokiával sem.Ezért is szeretem.
Csak hát a mai pénzügyi helyzetben kidobni 80-at,hááát :hm: éppen tudnám másra is költeni,vagyis volna hová tenni.
De erős a gyanúm hogy a vásárlási kényszer erősebb lesz :mrgreen:


Most nézem, mm-ben 79.9e... gondolom nem váltasz havonta telót... ha meg a kezedben van, már el is felejtetted mennyi... de ha veszel csak is darkgray... az e legtutibb :D

...ja és vmelyik nap nyomkodtam az árkád mm-ben egyet és mintha már pr20-es lett volna eleve... :)


csüt. okt. 20, 2011 13:29
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 25, 2009 11:06
Hozzászólások: 39
Tartózkodási hely: Békés megye
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Nekem is bejönne de így hogy saját szolgáltatónál nem bírom megvenni 61-ért mindennel együtt.Csak a készülékért+töltő nem adok 76 ezer + 2000 szállítási költség,vagyis erősen gondolkodok még,ha meg kellene hozzá minden akkor több,90+minden +3 év gari + 2000 száll. Igaz független,nincs hűség,ezek sem mellőzendők.
Nekem sosem volt bajom a symbiannal,sőt a nokiával sem.Ezért is szeretem.
Csak hát a mai pénzügyi helyzetben kidobni 80-at,hááát :hm: éppen tudnám másra is költeni,vagyis volna hová tenni.
De erős a gyanúm hogy a vásárlási kényszer erősebb lesz :mrgreen:


csüt. okt. 20, 2011 13:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
bobvosgy írta:
Hali!Mikor az embernek már összejönne annyi hogy megvegyen egy ilyet,készülék cserén belül,akkor kiderül hogy már nem lehet kapni.Felhívtam a szolgáltatómat hogy mit szeretnék és azt mondták hogy kifutó széria és már nem biztos hogy lesz belőle.Az agyam eldobtam rögtön,mi az hogy kifutó mikor olyan jó,és nem is túl öreg.Próbáltam rákeresni simán üzletekben is de ott meg szétszedve árulják,mármint hogy készülék meg töltő,ez az akciós kiszerelés,ja és angol nyelvű.Aztán bő 10 rugóval többért már minden tartozék+magyar,kicsivel még többért már EU-s garival+színválaszték.Nevetséges.Én kb 60-ért vehettem volna meg cakk-pakk,de most így 75-100-ig.Azért ekkora összeget már sokallok érte.Alapból Nokia párti vagyok,volt már több márka is de ez a leg kezelhetőbb számomra.Rám akart sózni másikat,persze többért meg lényegesen butábbat,mondtam köszi nem kell.Most teljesen kész vagyok.


Mennyit szánsz rá? sok üzletben lehet kapni - nem sufni gsm-re gondolok. a 100-at én is sokalltam, de végül 99e-ért vettem, 10 hó, 0%thm... így belefér, ennyit biztosan ki fog nálam húzni.

Ha már itt vagyok... esküszöm annyi rosszat olvastam az n8-ról, meg szájhúzás, hogy lemaradt, meg symbian... hát nekem bejött, esküszöm :)


csüt. okt. 20, 2011 12:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 25, 2009 11:06
Hozzászólások: 39
Tartózkodási hely: Békés megye
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Hali!Mikor az embernek már összejönne annyi hogy megvegyen egy ilyet,készülék cserén belül,akkor kiderül hogy már nem lehet kapni.Felhívtam a szolgáltatómat hogy mit szeretnék és azt mondták hogy kifutó széria és már nem biztos hogy lesz belőle.Az agyam eldobtam rögtön,mi az hogy kifutó mikor olyan jó,és nem is túl öreg.Próbáltam rákeresni simán üzletekben is de ott meg szétszedve árulják,mármint hogy készülék meg töltő,ez az akciós kiszerelés,ja és angol nyelvű.Aztán bő 10 rugóval többért már minden tartozék+magyar,kicsivel még többért már EU-s garival+színválaszték.Nevetséges.Én kb 60-ért vehettem volna meg cakk-pakk,de most így 75-100-ig.Azért ekkora összeget már sokallok érte.Alapból Nokia párti vagyok,volt már több márka is de ez a leg kezelhetőbb számomra.Rám akart sózni másikat,persze többért meg lényegesen butábbat,mondtam köszi nem kell.Most teljesen kész vagyok.


csüt. okt. 20, 2011 11:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Az E7 topikban "Katica1" vetett fel egy problémát, úgy néz ki ez egy bug, ami bizony a PR1.2-ben még nem volt, az Anna frissítéssel jött be:

"Sziasztok!
Lenne egy kérdésem, ami lehet hogy inkább az Annával kapcsolatos, és nem a telóval.
Szóval van a napló, annak is az a része, ahol ömlesztve vannak az események.
Na szóval itt csak a hívásokat és az sms-eket jelzi, se a wifi csatlakozásokat, se a csomagkapcsolt adatátviteleket, se az mms-eket (bár utóbbiban nem vagyok biztos, hogy eddig is jelezte).
Az eddigi Symbianos telefonjaimnál (legutóbb 5800) mindent jelzett. Lehet, hogy itt van valami külön beállítás, hogy jelezze ezeket? Eddig ilyen nem volt.
Előre is köszönöm a válaszokat."


Én is leellenőriztem, az egyik N8-am még a PR1.2-t futtatja, ott megjelennek ezek az adatok, az Annás N8-akban viszont már nem... :hm: :? :evil:


csüt. okt. 06, 2011 21:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Idézet:
Sziasztok!

Futott már bele valaki abba, hogy az "Értesítések" web eszköz/widget megszűnt működni? Kint van főképernyőn, de nem reagál semmire. Ha üzenet jön, ha nem fogadott hívás van, nem jelzi, illetve érintésre sem reagál. Jó, jobbra fent ezek ott vannak, csak... mi a ráktól fosott be? Semmi extra alkalmazás nincs fent a telón, semmi hack...

Mit lehet ilyenkor tenni? szervizben gondolom már mondanák, hogy újra kell húúúúúzni.... de itt úgy érzek ennél okosabb emberek vannak :)

Előre is köszi a tippeket!


Stornó... az app feléled, ha van nem fogadott hívás, sms... csak ha épp nincs esemény, akkor a 'nincs elmulasztott esemény, hívás vagy üzenet" virít rajta és olyan mint egy zombi. úgy látszik ez ilyen, de így jó végül is :)

tisztelt moderátor elvtárs, az eredeti post-omat meghagytam esetleges okulásul, hátha valaki benyeli ezt... ne parázzon :)


szer. szept. 21, 2011 11:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Szenya írta:
Annyi a plusz, hogy a telefonod kap egy szervizüzenetet a szolgáltatódtól ha új leveled jött és nem vaktában nézegeti, hanem ha jön akkor fellép és letölti. Igazából ez az adatforgalmat csökkenti ha nem is sokkal, és rövidíti az időt amíg észreveszed, hogy új leveled jött, ha nem is sokkal. Meg lehet lenni nélküle.

- vagy valami ilyesmi -


köszi az infót! igazából egész jól megvagyok nélküle és azóta kopp-kopp remekül megy a levelezés és imádom a telót :)


hétf. szept. 19, 2011 15:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Rian írta:

Tehát azt mondod, hogy ha a teló nincs is fent a neten, a leveleket azonnal letölti ha új érkezett?
Hasonlóképpen mint az imap?

Te esetleg tudod azt, hogy a teló képes -e USB-n tölteni másik telefon akkuját?


Nem! A letöltéshez NET kell, de ahhoz, hogy a teló tudja, hogy leveled érkezett nem kell. Csak akkor kapcsolódik a levelezés miatt NET-re, ha jött leveled. Más kérdés, hogy így kiadod a fiókod fölötti kontrollt a Nokia-nak. Elvileg látják az összes leveled.

Az IMAP egy protokoll ami TCP/IP -n működik , ahhoz is kell NET.


pén. szept. 16, 2011 19:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Rian írta:
Te esetleg tudod azt, hogy a teló képes -e USB-n tölteni másik telefon akkuját?


Megfelelő kábellel IGEN:
http://www.youtube.com/watch?v=a8iNfMYv9ug


csüt. szept. 15, 2011 21:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Szenya írta:
Mephysto írta:
Ez most így működik is ****, úgy fest.. viszont nem vágom akkor mi hasznom van abból, hogy ha elfogadom a license-t... mi pluszt kapok? mert jelenleg úgy fest, semmit, sőt... szóval nem értem a gondolkodásukat :)


Annyi a plusz, hogy a telefonod kap egy szervizüzenetet a szolgáltatódtól ha új leveled jött és nem vaktában nézegeti, hanem ha jön akkor fellép és letölti. Igazából ez az adatforgalmat csökkenti ha nem is sokkal, és rövidíti az időt amíg észreveszed, hogy új leveled jött, ha nem is sokkal. Meg lehet lenni nélküle.

- vagy valami ilyesmi -


Tehát azt mondod, hogy ha a teló nincs is fent a neten, a leveleket azonnal letölti ha új érkezett?
Hasonlóképpen mint az imap?

Te esetleg tudod azt, hogy a teló képes -e USB-n tölteni másik telefon akkuját?


csüt. szept. 15, 2011 15:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Mephysto írta:
Ez most így működik is ****, úgy fest.. viszont nem vágom akkor mi hasznom van abból, hogy ha elfogadom a license-t... mi pluszt kapok? mert jelenleg úgy fest, semmit, sőt... szóval nem értem a gondolkodásukat :)


Annyi a plusz, hogy a telefonod kap egy szervizüzenetet a szolgáltatódtól ha új leveled jött és nem vaktában nézegeti, hanem ha jön akkor fellép és letölti. Igazából ez az adatforgalmat csökkenti ha nem is sokkal, és rövidíti az időt amíg észreveszed, hogy új leveled jött, ha nem is sokkal. Meg lehet lenni nélküle.

- vagy valami ilyesmi -


csüt. szept. 15, 2011 14:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Imici1972 írta:

Én egy 4:3-as 1280x1024-es 17-es LG-n próbáltam. HDMI-DVI átalakító kábellel kötöttem össze és gyönyörűen működött. A kép természetesen "szélesvásznú" , tehát 16:9 formátumban jelenik meg, alul-fölül csíkkal.


Szuper, köszi :) (azért írtam, hogy 5:4-es, mert valójában az 1280x1024-as felbontás már csak az 5:4-eddel aránylik).
Meg vagyok győzve. Igazából E7, és E6 között vacillálok, azért írtam erre a fórumra, mert E7 az N8-cal egyenlő DVI kimenet ügyben, az E7 fórum meg halott.


hétf. szept. 12, 2011 10:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Rian írta:
Tehát azt mondod, hogy egy sima 5:4-es monitorra is ráköthető? 1280x1024-es kijelzőn is megjelenik a szélesvásznú kép? Pontosan hogyan jenet meg? Alul-felül volt fekete sáv? Tuti hogy működik?


Én egy 4:3-as 1280x1024-es 17-es LG-n próbáltam. HDMI-DVI átalakító kábellel kötöttem össze és gyönyörűen működött. A kép természetesen "szélesvásznú" , tehát 16:9 formátumban jelenik meg, alul-fölül csíkkal.


hétf. szept. 12, 2011 9:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Imici1972 írta:
Rian írta:
Az N8-asnak a HDMI kimenete 720p-s? Elvileg rá tudom kötni egy mezei LCD monitorra, aminek legnagyobb felbontása 1280x1024? Próbálta már valaki?


Igen, rá tudod kötni és gyönyörűen működik is.
Én már próbáltam több LCD monitoron és TV-n, valamint egy 106-os Plazma TV-n is. Főleg akkor nagyon kényelmes a kezelése, ha telepíted a Big Screen-t.
Ez az app. automatikusan indul, ha a HDMI kapcsolat létrejön.


Tehát azt mondod, hogy egy sima 5:4-es monitorra is ráköthető? 1280x1024-es kijelzőn is megjelenik a szélesvásznú kép? Pontosan hogyan jenet meg? Alul-felül volt fekete sáv? Tuti hogy működik?


vas. szept. 11, 2011 13:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Rian írta:
Az N8-asnak a HDMI kimenete 720p-s? Elvileg rá tudom kötni egy mezei LCD monitorra, aminek legnagyobb felbontása 1280x1024? Próbálta már valaki?


Igen, rá tudod kötni és gyönyörűen működik is.
Én már próbáltam több LCD monitoron és TV-n, valamint egy 106-os Plazma TV-n is. Főleg akkor nagyon kényelmes a kezelése, ha telepíted a Big Screen-t.
Ez az app. automatikusan indul, ha a HDMI kapcsolat létrejön.


vas. szept. 11, 2011 0:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Az N8-asnak a HDMI kimenete 720p-s? Elvileg rá tudom kötni egy mezei LCD monitorra, aminek legnagyobb felbontása 1280x1024? Próbálta már valaki?


szomb. szept. 10, 2011 8:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Mephysto írta:
Ez most így működik is ****, úgy fest.. viszont nem vágom akkor mi hasznom van abból, hogy ha elfogadom a license-t... mi pluszt kapok? mert jelenleg úgy fest, semmit, sőt... szóval nem értem a gondolkodásukat :)


Én úgy tudom, a Messaging szolgáltatás fizetős, a licence elfogadásával egy limitált képességű demót indít el, a tesztidőszak végén felajánlja a vásárlást.
Ha viszont nem fogadod el, akkor a normál kliens indul.


szomb. szept. 10, 2011 0:09
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Mephysto írta:
Macika írta:
Én is mintha így hallottam volna.


Ez most így működik is ****, úgy fest.. viszont nem vágom akkor mi hasznom van abból, hogy ha elfogadom a license-t... mi pluszt kapok? mert jelenleg úgy fest, semmit, sőt... szóval nem értem a gondolkodásukat :)

A Nokiáét?
Én sem.
Már nagyon régen nem...


pén. szept. 09, 2011 22:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Macika írta:
user01 írta:
Bár én nem használom a telót levelezésre, de úgy tudom, ha nem fogadod el a licenszt, akkor a Nokia messaging kimarad, és hagyományos levelező-kliensként működik a dolog.

Én is mintha így hallottam volna.


Ez most így működik is ****, úgy fest.. viszont nem vágom akkor mi hasznom van abból, hogy ha elfogadom a license-t... mi pluszt kapok? mert jelenleg úgy fest, semmit, sőt... szóval nem értem a gondolkodásukat :)


pén. szept. 09, 2011 22:21
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
user01 írta:
Mephysto írta:
...úgy tudom a nokia messaging az a nokia szerverein keresztül történik, tehát ha náluk gond van, akkor megáll az egész. mennyiben változtat ez azon, hogy én most nem fogadtam el a license-et?
köszi az útmutatást :)

Bár én nem használom a telót levelezésre, de úgy tudom, ha nem fogadod el a licenszt, akkor a Nokia messaging kimarad, és hagyományos levelező-kliensként működik a dolog.

Én is mintha így hallottam volna.


pén. szept. 09, 2011 21:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Mephysto írta:
...úgy tudom a nokia messaging az a nokia szerverein keresztül történik, tehát ha náluk gond van, akkor megáll az egész. mennyiben változtat ez azon, hogy én most nem fogadtam el a license-et?
köszi az útmutatást :)

Bár én nem használom a telót levelezésre, de úgy tudom, ha nem fogadod el a licenszt, akkor a Nokia messaging kimarad, és hagyományos levelező-kliensként működik a dolog.


pén. szept. 09, 2011 17:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Macika írta:
Nézd, a Galaxy3 az az androidosok legalja.

Most. Amikor vettem, akkor nem az volt. (bar szerintem azert mondjuk a brandelt vodafone okostelefon meg lehet, hogy alul tudna mulni :) )

Macika írta:
Nem akarok belemenni veled újabb vitába, így többet nem írok, mint hogy nem várhatja el senki egy Trabanttól, hogy bármiben is hozza azt a teljesítményt 60e Ft-ért, amit egy 2,5 milliós autó alapból tud...
Nem tudok veled egyeterteni. Egy html only level megjelenitesenek 2010-ben nem hinnem, hogy akkora k****nagy elvarasnak kene lennie. Tok alap dolog kene legyen, ha valaki kepes ilyet leprogramozni ami ezt nem tudja, az ilyen Safranek, jojjon kozelebb kategoria nalam. Szintugy, hogy a gyari emailkliensben nincs copypaste. Nem hinnem, hogy ez olyan nagy elvaras. Aztan persze, hogy ez mennyire szandekos funkciohiany, az mar masik tortenet lehet.

Macika írta:
Ha meg valaki 2-300 Ft-ot (kevesebb, mint egy doboz cigi árát) sajnál egy megfelelően működő applikáció megvásárlásáért, akkor ... na, azt megint nem minősíteném...
Igazabol kulonosebb energiat nem fektettem a keresesbe, mert ugyis csak havonta kb. egy ilyen levelem van -az is spam- es anno a marketen kb. 3-4 oldalnyi emailkliens atlapozasa utan levontam a kovetkeztetest, hogy van egy rakas ingyenes, ami meg exchange-et is tud, az meg fizetos (plusz amikor ezt tettem, akkor szerintem nekunk meg nem is volt elerheto a market, ebbol is latszik amugy, mennyire marhara erdekelt a dolog, amiota fizethetunk, azota sem neztem mailkliensek utan), masreszt olyan mail acc is be volt allitva nekem, ami azon a gepen amirol lekertem a levelet rendszergazda account, ilyennek user/pass kombojat meg valahogy nem szivesen bizom valami tok random csoka/ceg altal megirt, ellenorizetlen programra (igen, tudom, csinalhatnek egy fake acc-ot, oda fw-zhetnem az admin mailjeit es beallithatnam a fake accot lekerdezesre, de hat lustasag, fel egeszseg :D)


pén. szept. 09, 2011 17:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
user01 írta:
Mephysto írta:
Hi!
hmmm... kicsit szíven ütött, hogy a saját levelezője nem enged letölteni egy levél csatolmányát (pdf), ami 5.2 mb és azt mondja a letöltés nem lehetséges, lehet az állomány túl nagy...

Erre a problémára TaylorPro fórumtárs adott megoldást egy másik fórumon. Idézem:

Amikor létrehozod a mail fiókot és elfogadod a licenszet akkor van a 2MB-os korlát. Ha nem fogadod el akkor nincs korlát! Töröld a postafiókot, és hozd újra létre úgy, hogy a licenszt elutasítod.

u.i.
Ha nem kérdez rá a licenszre, akkor az összes meglévő fiókot törölni kell, majd elölről elkezdeni az egészet.


Köszi, így jártam el és ami fura volt, hogy egész nap szoptam a fiókok létrehozásával, most annyiból tettem mást, hogy nem fogadtam el, és itt a fiók... ez mit befolyásol? úgy tudom a nokia messaging az a nokia szerverein keresztül történik, tehát ha náluk gond van, akkor megáll az egész. mennyiben változtat ez azon, hogy én most nem fogadtam el a license-et?

köszi az útmutatást :)


pén. szept. 09, 2011 17:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Rian írta:

Neked a profimail nem tetszik?
Szerintem nagyon hasznos, és sokat tudó progi.
Próbáld ki a próbaverziót 1 hónapig, én ezt vásároltam meg. Nekem is hiányzik a gyári...
http://www.lonelycatgames.com/?app=profimail

KépKép


köszi a tippet, fel is tettem... ha bejön, meg is veszem... elég komolynak látszik, persze ha a gyári rendbe jön, akkor azért az marad :)

nagyon köszi még egyszer a tippet! :rulez:


pén. szept. 09, 2011 17:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Mephysto írta:
Hi!
hmmm... kicsit szíven ütött, hogy a saját levelezője nem enged letölteni egy levél csatolmányát (pdf), ami 5.2 mb és azt mondja a letöltés nem lehetséges, lehet az állomány túl nagy...

Erre a problémára TaylorPro fórumtárs adott megoldást egy másik fórumon. Idézem:

Amikor létrehozod a mail fiókot és elfogadod a licenszet akkor van a 2MB-os korlát. Ha nem fogadod el akkor nincs korlát! Töröld a postafiókot, és hozd újra létre úgy, hogy a licenszt elutasítod.

u.i.
Ha nem kérdez rá a licenszre, akkor az összes meglévő fiókot törölni kell, majd elölről elkezdeni az egészet.


pén. szept. 09, 2011 16:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Mephysto írta:
hát urak, én mindent pénzt megadnék azért, hogy a beépített mail szoftvere működjönk a nokiának. imádom eddig a telót tényleg, de ezt végigszívtam már az e52-vel is, azt gondoltam azóta csak fejlődött - igen fejlődött kinézetben - de a push mail nem megy gmail-ra, de még az ovi.com-ra sem. vagyis hol megy, hol nem megy... most pl. ott tartok, hogy már fiókot sem tudok létrehozni a saját mail kliensével, mert a "szolgáltatás nem érhető el"... holott böngészővel rendben megy a gmail is meg az ovi is... emiatt el vagyok keseredve, frankón... nektek megy ez a gyári kliens? E52-vel erre az emoze-t használtam, de kapják be... kifzettem, műküdjön a gyári... ..rvaélet...


Neked a profimail nem tetszik?
Szerintem nagyon hasznos, és sokat tudó progi.
Próbáld ki a próbaverziót 1 hónapig, én ezt vásároltam meg. Nekem is hiányzik a gyári...
http://www.lonelycatgames.com/?app=profimail

KépKép


pén. szept. 09, 2011 12:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
hát urak, én mindent pénzt megadnék azért, hogy a beépített mail szoftvere működjönk a nokiának. imádom eddig a telót tényleg, de ezt végigszívtam már az e52-vel is, azt gondoltam azóta csak fejlődött - igen fejlődött kinézetben - de a push mail nem megy gmail-ra, de még az ovi.com-ra sem. vagyis hol megy, hol nem megy... most pl. ott tartok, hogy már fiókot sem tudok létrehozni a saját mail kliensével, mert a "szolgáltatás nem érhető el"... holott böngészővel rendben megy a gmail is meg az ovi is... emiatt el vagyok keseredve, frankón... nektek megy ez a gyári kliens? E52-vel erre az emoze-t használtam, de kapják be... kifzettem, műküdjön a gyári... ..rvaélet...


pén. szept. 09, 2011 11:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Macika írta:
asdf_ írta:
Haaaaaaat, a galaxy3-am gyari emailkliense siman feladja a harcot egy html only uzenetet fogadvan (vagy valami hasonlo, az a baj, nem jegyeztem meg, de a lenyeg, hogy tobb ilyen is volt es nem volt kepes megjeleniteni azokat). Persze biztos van kismillio email app, de rovid keresgeles utan kodos emlekekbol ugy remlik, hogy az exchange-esek nem az ingyenesek kozul voltak.

Nézd, a Galaxy3 az az androidosok legalja.
Nem akarok belemenni veled újabb vitába, így többet nem írok, mint hogy nem várhatja el senki egy Trabanttól, hogy bármiben is hozza azt a teljesítményt 60e Ft-ért, amit egy 2,5 milliós autó alapból tud...

Ha meg valaki 2-300 Ft-ot (kevesebb, mint egy doboz cigi árát) sajnál egy megfelelően működő applikáció megvásárlásáért, akkor ... na, azt megint nem minősíteném...


Én egy profi e-mail klienst kértem karácsonyra páromtól :) de ez neki 5000 ft-jába került. Lehet manapság párszáz forintért is minőségi dolgokat venni telefonunkhoz? Ezen kicsit meglepődtem talán le vagyok maradva. Egyébként párszáz forint senkit nem vág földhöz, de én nem szívesen adok ki többezret :)


pén. szept. 09, 2011 7:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
asdf_ írta:
Macika írta:
Android? ;)

Haaaaaaat, a galaxy3-am gyari emailkliense siman feladja a harcot egy html only uzenetet fogadvan (vagy valami hasonlo, az a baj, nem jegyeztem meg, de a lenyeg, hogy tobb ilyen is volt es nem volt kepes megjeleniteni azokat). Persze biztos van kismillio email app, de rovid keresgeles utan kodos emlekekbol ugy remlik, hogy az exchange-esek nem az ingyenesek kozul voltak.

Nézd, a Galaxy3 az az androidosok legalja.
Nem akarok belemenni veled újabb vitába, így többet nem írok, mint hogy nem várhatja el senki egy Trabanttól, hogy bármiben is hozza azt a teljesítményt 60e Ft-ért, amit egy 2,5 milliós autó alapból tud...

Ha meg valaki 2-300 Ft-ot (kevesebb, mint egy doboz cigi árát) sajnál egy megfelelően működő applikáció megvásárlásáért, akkor ... na, azt megint nem minősíteném...


csüt. szept. 08, 2011 23:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Macika írta:
Android? ;)

Haaaaaaat, a galaxy3-am gyari emailkliense siman feladja a harcot egy html only uzenetet fogadvan (vagy valami hasonlo, az a baj, nem jegyeztem meg, de a lenyeg, hogy tobb ilyen is volt es nem volt kepes megjeleniteni azokat). Persze biztos van kismillio email app, de rovid keresgeles utan kodos emlekekbol ugy remlik, hogy az exchange-esek nem az ingyenesek kozul voltak.


csüt. szept. 08, 2011 18:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
IOS? ;)


csüt. szept. 08, 2011 15:20
Profil ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
ne komolytalankodjunk kérem :) megírom a nokiának mindjárt... meglátom mit válaszolnak... felháborodok pillanatok alatt :D


csüt. szept. 08, 2011 15:02
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
laptop? :)


csüt. szept. 08, 2011 14:32
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Mephysto írta:
cooler21 írta:
nekem 2 mb nál is ezt írta..


lássuk be, ilyen formában ez gáz... milyen alternatívák vannak?

Android? ;)


szer. szept. 07, 2011 22:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
cooler21 írta:
nekem 2 mb nál is ezt írta..


lássuk be, ilyen formában ez gáz... milyen alternatívák vannak?


szer. szept. 07, 2011 21:56
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
nekem 2 mb nál is ezt írta..


szer. szept. 07, 2011 20:49
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 818 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google Adsense [Bot] valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség