Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. márc. 29, 2024 7:16



Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szinkronizálás Google segítégével 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. nov. 17, 2007 22:23
Hozzászólások: 192
Tartózkodási hely: Nyíregyháza-Miskolc
Hozzászólás Szinkronizálás Google segítégével
Először is remélem, hogy a moderátorok nem nyakaznak le az új téma miatt, de szerintem ez egy egész fontos téma. Különösen android felhasználóknak is nagy segítség lehet.

Szóval átköltöztettem magamat a jó öreg outlookból a gmailre és ezzel együtt a szerettem volna elérni, hogy az iPhoneom is folyamatosan szinkronizáljon a google szerverével. Úgy voltam vele, hogy jobb egy helyen minden, illetve ezzel megoldható a push.
Erre vonatkozóan találtok itt írást:
http://apuka.qqriq.com/2009/02/iphone-g ... gyzek.html

Ezen kívül is találtok több olyan cikket a neten, amelyk segít, abban hogyan állítsd be az exchange szervert a telefonodon, illetve hogy hogyan is kerülnek át az adatok gmailre.

Ez rendben is van, hibátlanul működik. A probléma nekem az e-mailekkel kezdődik.

Csodálatosan beimportáltam a fiókjaimat az outlookból gmailre, tehát megkapom az e-mailket, de vannak problémáim.

1. Három e-mail címet importáltam be a gmailbe, meg is kapom mindháromra a leveleket, de nekem csak egy email címet mutat ahova külön megérkeznek, a többit ömlesztve kapom.

2. Ha válaszolni szeretnék az iPhonenal, akkor mindenhol csak a gmailes címet dobja fel válaszcímként, és nem azt amelyikre érkezett(a gmailes címemet nem igazán használom).

Lehetséges, hogy én csináltam rosszul valamit a fiókok importálásánál? Ha valaki benne van ebben a témában megköszönném ha segítene, remélem érthetően írtam le a kínomat

:)


szomb. máj. 15, 2010 11:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség