Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. ápr. 25, 2024 8:43



Hozzászólás a témához  [ 1623 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Következő
Pannon dícsérő 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
Értem. Köszi!


szomb. feb. 04, 2012 11:32
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
Mert eddig promóciós tarifa volt.

csab2 írta:
Tényleg. Akkor miért van benne az új közleményben?


pén. feb. 03, 2012 18:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
Tényleg. Akkor miért van benne az új közleményben?


pén. feb. 03, 2012 16:49
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő

Ez a csomag már jó egy éves... ;-)


szer. feb. 01, 2012 20:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
Február 28-tól új kártyás díjcsomag, Praktikum+Net néven.
Számlázási egység: 1 perc.
Hálón belüli percdíj: 36 Ft.
Hálón kívüli percdíj: 46 Ft.
SMS: 42 Ft.
Az egyes feltöltőkártyákkal a következő adatmennyiségek járnak:
1500 Ft - 20MB
3000 Ft - 40MB
5000 Ft - 80MB
10000 Ft - 80MB
15000 Ft - 80MB


szer. feb. 01, 2012 0:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
Erről nincs információm. De nem tájékoztattak ilyesféle korlátozásról. Még nincs 1 hónapja, hogy megkaptam, már nincs sok belőle, így az se biztos, hogy 1 hónapnál tovább kitart ez az ajándék. Úgy gondolom, hogy addig van érvényben, míg el nem használja az ember.


kedd jan. 17, 2012 21:44
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
integral írta:
Kaptam 1500 Ft hálózaton belül lebeszélhető keretet. Ehhez 5000 Ft-ért kellett feltölteni. SMS-ben írták, 3 napon belül kellett 5000Ft-ért feltölteni.

Időkorlátos a bónusz felhasználása, mint a Vodánál, vagy normális, ahogyan azt elvárná az ember?


szomb. jan. 14, 2012 8:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
Kaptam 1500 Ft hálózaton belül lebeszélhető keretet. Ehhez 5000 Ft-ért kellett feltölteni. SMS-ben írták, 3 napon belül kellett 5000Ft-ért feltölteni.


csüt. jan. 12, 2012 19:08
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11870
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
TargeT írta:
... Most már Laci_L is megérti talán a csíziót. :wink:

Meg én. Bár én csak a 250 Ft-ról írtam. :D

De ha már 3000 Ft nélkül adtak +1 évet, már csak azt kérdezném, hogy kinek? Akinek kék a szeme? Vagy hogy? Mert nekem is van egy Telenoros kártyám, és semmit sem adtak. :shock: :cry:


hétf. dec. 05, 2011 17:50
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
Igen, pont erről van szó. Hogy nem a 250 Ft számít, az akár lehetne nulla is, hanem az újabb 1 év érvénysség.
Hogy nem kell újabb 3000 Ft-ot rátölteni ehhez, és a kártyán lévő néhány ezer Ft sem vész el.
Most már Laci_L is megérti talán a csíziót. :wink:


hétf. dec. 05, 2011 16:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
Igen, de ha felig elfekvo szamrol van szo, amit mondjuk csak hivasfogadasra hasznalsz, akkor a 250 ft melle egy ev ervenyesseget is adtak, ami azt jelenti, hogy nem kellett 3000-rel feltolteni a simet, amit amugy nem beszelnel le rajta. Persze 3000 Ft sem egy okor ara, de megiscsak jobb, ha nem kell olyanra kolteni, amire nem feltetlen szukseges ;)


hétf. dec. 05, 2011 16:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11870
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
TargeT írta:
... rátettek 250 Ft-ot ...

Hatalmas ajándék. Egy megállót nem lehet vele utazni, vagy egy korsó sört sem lehet érte kapni. Sajnos. :)


hétf. dec. 05, 2011 15:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
Igen, megerősíthetem. Pedig korábban valamelyik topicban már eltemettük. Akartam is korrigálni.
Igaz egy kb. egy hónappal korábban "próbálkoztak" egy olyan SMS-sel, hogy ha 3 napon belül feltöltök 1500 Ft-ot, akkor hálózaton belül kapok még plusz 500-
at.
Ezt lazán kihagytam, majd jött reggel az 5 napos feltöltési figyelmeztető SMS, délután meg hogy rátettek 250 Ft-ot plusz 1 évet. :D

Még a djuice-osra leszek majd kíváncsi. Vagy már jobban egykutya lett?


vas. dec. 04, 2011 23:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
Tegnap kaptam az éppen évforduló előtti prepaid kártyámra 250 Ft-ot és plusz egy évet.
Ezek szerint még létezik ez a gyakorlat.


vas. dec. 04, 2011 19:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
Nekem sem tetszik, hogy meg van bontva a hálón belüli és hálón kívüli hívásirány. Az sem tetszik, hogy nincs SMS a csomagokban.


csüt. máj. 19, 2011 8:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
Mi a véleménytek az új Tekenoros okostarifákról? Nem tetszik, hogy hálózaton kívül csak a havidíj fele beszélhető le.


szer. máj. 18, 2011 20:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
Trabi TM írta:
zoli62 írta:
Igen, ezt múltkor mondták is, elfelejtettem. Tehát ez azt jelenti, hogy efölött letiltódik az adatforgalmi hozzáférés?

Nem, ez azt jelenti, hogy max ennyit fognak kiszámlázni. Persze a rendszer figyeli, és elvileg csak annyit tudsz netezni, hogy ezt ne léphesd túl, de ha véletlenül tovább enged, akkor is max ennyit fizetsz...


Nem értem, hogy ez a T-nél és a telenornál miért nem gyakorlat. Beszéltema Vodafone ügyfélszolgálattal közben, rákérdeztem, és azt mondták, hogy eza korlát szó szerint az "ügyfélmény" és miatt van. ésa védelmet szolgálja.


szomb. máj. 14, 2011 7:00
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
asdf_ írta:
Ket kulon dologrol van szo szerintem. Az 50e az a net startra vonatkozo limit


Nem, a roaming adatforgalomról volt szó, ott nincs net start...


pén. máj. 13, 2011 7:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
zoli62 írta:
Igen, ezt múltkor mondták is, elfelejtettem. Tehát ez azt jelenti, hogy efölött letiltódik az adatforgalmi hozzáférés?

Nem, ez azt jelenti, hogy max ennyit fognak kiszámlázni. Persze a rendszer figyeli, és elvileg csak annyit tudsz netezni, hogy ezt ne léphesd túl, de ha véletlenül tovább enged, akkor is max ennyit fizetsz...


pén. máj. 13, 2011 7:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
Azért néha elég korrektek is tudnak lenni a szolgáltatók. Jó ilyen pozitív példákat is olvasni.


csüt. máj. 12, 2011 21:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
Múltkor anyum netes feltöltésnél elütötte a telszámát. 1 hónap múlva derült ki (nem egy sokat beszélő fajta), hogy nincs pénz a kártyáján. Engem csak persze ezután hívott fel (tesóm telójáról :D), hogy most ilyenkor mi van? Meglepő módon, az üszi abszolút segítőkész volt és mondta, hogy max. 2 számjegy elütésénél nem kell komolyabban belemerülni levelezésbe, ügyintézésbe, elég a tranzakciós kód és a feltöltés dátuma és saját maguk keresik meg az összeget. Ha sikerül, akkor az egész összeget jóváírják, ha netán azóta kopott belőle, akkor annyit, amennyi megmaradt belőle!

Abszolút pozitívan csalódtam és a slusszpoén a végére az, hogy anyum a hiánytalan összeget kapta vissza 2 napon belül!


csüt. máj. 12, 2011 19:37
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
asdf_ írta:
Ha mindenhol ilyen korrektul jarnanak el, nem lenne tele a net az 50 rugot beszivok panaszaival.

Pontosan így van.
De hát Trabiról tudtuk, hogy korrekt.


szer. máj. 11, 2011 21:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
zoli62 írta:
Igen, ezt múltkor mondták is, elfelejtettem. Tehát ez azt jelenti, hogy efölött letiltódik az adatforgalmi hozzáférés?

Ket kulon dologrol van szo szerintem. Az 50e az a net startra vonatkozo limit a pannonnal meg a t-nel, ezt elerve szazad, ezred fene tudja hanyadreszere csokken a tarifa, ergo efolott hiaba szalad el az ember, nem fog annyira fajni, mert mar nem egy halom osszeg/megabyte a tarifa.
A 17.5 ezer a vodanal gondolom pedig a sima szamlalimit, amit elerve mar megy is a hokozi szamla, be nem fizetese eseten meg az egyiranyusitas. Azt feltetelezem azonban, hogy ez csak uj juzereknel van, regi ugyfeleknel az evek soran az atlagos szamlajuk miatt ez az osszeg mar magasabb (biztos van ra valami keplet, hogy mittomen az utso 6 havi szamla atlaganak masfelszerese, vagy banat tudja).


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára asdf_ csüt. máj. 12, 2011 21:14-kor.



szer. máj. 11, 2011 18:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
Laci_L írta:
asdf_ írta:
Ha mindenhol ilyen korrektul jarnanak el, nem lenne tele a net az 50 rugot beszivok panaszaival.

Ez egy egyszerű üzleti trükk. Le van írva, el kell olvasni, és nincs gond. Aki hülye, az szenvedjen. Egyszer csak megtanulja valahogy. Ha nem: fizet. :shock:

Na ez azert nem egeszen igy van. Ez az egesz net startosdi szerintem jogilag tobb ponton aggalyos...
Laci_L írta:
Tudomásul kell venni, hogy felelősséggel jár az élet. Ebbe beletartozik a vásárlás, és annak következményei is.

Ugyanigy az ertekesites is felelosseggel es kotelmekkel jar. Azok be nem tartasanak is vannak kovetkezmenyei (merugye pl. ha lejart termek van a pulton az abc-ben, akkor nem a vevo lesz majd a hulye, hogy miert nem olvasta le a datumot vasarlas elott, hanem a boltot fogjak sz*rrabuntetni lejart szavatossagu termek forgalmazasa miatt).


szer. máj. 11, 2011 18:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
Trabi TM írta:
zoli62 írta:
Nálunk pedig 50000 ft-nál van a limit.


Ismét csak a vodás dolgokról tudok nyilatkozni, de ott 17700/hó az alap limit, ha ennél kisebbet/nagyobbat szeretne valaki, azt külön LEHET kérni, de az alap mindenkinél a 17700, véletlenül sem 50e...


Igen, ezt múltkor mondták is, elfelejtettem. Tehát ez azt jelenti, hogy efölött letiltódik az adatforgalmi hozzáférés?


szer. máj. 11, 2011 15:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
zoli62 írta:
Nálunk pedig 50000 ft-nál van a limit.


Ismét csak a vodás dolgokról tudok nyilatkozni, de ott 17700/hó az alap limit, ha ennél kisebbet/nagyobbat szeretne valaki, azt külön LEHET kérni, de az alap mindenkinél a 17700, véletlenül sem 50e...


szer. máj. 11, 2011 15:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11870
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
asdf_ írta:
Ha mindenhol ilyen korrektul jarnanak el, nem lenne tele a net az 50 rugot beszivok panaszaival.

Ez egy egyszerű üzleti trükk. Le van írva, el kell olvasni, és nincs gond. Aki hülye, az szenvedjen. Egyszer csak megtanulja valahogy. Ha nem: fizet. :shock:
Manapság úgyis divat meglepő dolgokat lépni, csinálni, aztán meg beleröhögni a polgár szemébe.

És: nem vegyen olyan telefont a user, aminek az opcióiról azt sem tudja mire valók. Csak mert divatos, meg villogni lehet vele. Egy percig sem sajnálom azokat, akik megszívják.

Tudomásul kell venni, hogy felelősséggel jár az élet. Ebbe beletartozik a vásárlás, és annak következményei is.
Nem akarok példálózni, de a manapság eladósodottak jó részének halvány dunsztja sincs a banki dolgokról, a százalékról, a pénz beosztásáról. Ha meg baj van sír, mindenki hibás, csak ő nem. Fizessenek azok helyette, akik nem voltak felelőtlenek (azaz az állam, de az meg az összes adófizetőt jelenti).


szer. máj. 11, 2011 15:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
A másik baj meg, hogy az Unióban a az adatromingnál 60 eurós limit van, aminek elérése után letiltják a netszolgáltatást. Ez 16000 Ft. Nálunk pedig 50000 ft-nál van a limit. Erre mondják, hogy nagy különbség. A másik pedig, hogy a felhasználónak nincsen meg a választási a lehetősége, mert a szolgáltató kérés nélkül bekapcsolja net startot mind a Telenornál, mind a T-Mobile-nál, és ennek előfizetőt érintő következményeiről a vásárláskor általában szó sem esik. Ezek szerint a Vodafone-nál már nem így van, ez pozitív.


szer. máj. 11, 2011 13:44
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
asdf_ írta:
Ha mindenhol ilyen korrektul jarnanak el, nem lenne tele a net az 50 rugot beszivok panaszaival.

A baj az, hogy sokan nem is értenek a telefonokhoz (mármint az eladók sem), fogalmuk sincs, mi az az android, csak a reklámokat látják, hogy milyen jó az (mint a vásárlók is), és ajánlgatják mindenkinek, mert ez az új divat...
Tehát nem biztos, hogy rosszat akar azzal, hogy rábeszél az új készülékre, mert a csapból is tényleg az folyik, hogy milyen űber dolog ez az android, és azt már sehol nem reklámozzák, hogy állandó internet kapcsolat nélkül szinte semmivel nem ér többet, mint egy "normál" teló. Ezt csak az tudja, aki használta már, vagy utánanézett, mert érdekli a dolog.


szer. máj. 11, 2011 9:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
Ha mindenhol ilyen korrektul jarnanak el, nem lenne tele a net az 50 rugot beszivok panaszaival.


szer. máj. 11, 2011 9:12
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
Macika írta:
Pl. miért van az, hogy egy frissen vásárolt androidos telefon 3 nap alatt leszívta a 4000 Ft-os egyenleget 0-ra. A k.anyját a szolgáltatónak, egyértelműen, ugye?


Itt én sem érzem azt, hogy csak a user a hülye.
Részben pl azért, mert a vodánál már nem a startot, hanem a napijegyet aktiválják, ami egyrészt androidos telóknál jó lehet, mert napi 150 Ft-ot von "csak" le kérdezés nélkül, és még SMS-t is küld róla, tehát az első 150 Ft mínusz után hamar visszajön az ember, és megkérdezi, hogy mi a .. van.
Ezt sem tarton 100%-ban korrektnek, de a startnál több fokkal jobb megoldás.

A másik meg, hogy nem csak a szolgáltató, hanem az értékesítő is tehet a dologról, akitől veszed a telefont.
Én minden egyes androidos/ios-es teló eladásánál megkérdezem, hogy van-e havi fix-es net csomagjuk, és ha nincs, akkor még a SIM betétele előtt kikapcsolom a mobil adatforgalmat, és elmagyarázom nekik, hogy miért töltsék le az első wifi-re kapcsolódás alkalmával az APNdroidot.

Aki pedig megkérdezi, hogy mi az a wifi/mi az a letöltés, annak elmondom, hogy ez a telefon nem Neki való, ne ezt vegye meg, mert csak gondja lesz vele...


szer. máj. 11, 2011 9:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
Macika írta:
Ugye Te sem rendelsz egy étteremben SEMMIT úgy, hogy ne látnád az árát, amit ki kell fizetned érte.

Egy a gond: a net startot nem rendeli meg senki. Azt csomagban adjak, "ajandekba" keres nelkul, anelkul, hogy a kello tajekoztatast megadnak rola. Nem hogy a fizetendo osszegrol, de magarol a csomag leterol sem, hogy helloka, mi a csomagba foglalt szolgaltatasokon kivul, keresed nelkul meg raaktivaltunk valamit, aminek horror dijszabasa van. Nem is veletlen a kello tajekoztatas hianya, a szolgaltatok erosen ellenerdekeltek ebben. Elvegre 50 ezreket keresnek valami 40-50 megabyte-nyi internet szolgaltatasaval, majd hulyek lesznek szolni.


szer. máj. 11, 2011 8:09
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
asdf_ írta:
Macika írta:
...de a meglévő START csomag lemondását sem (érdektelenség, trehányság).

Ne mar a juzer legyen a hulye, mert a szolgaltato kvazi titokban es keres nelkul aktival egy irrealis arazasu netcsomagot az elofizetesen es o ezt nem tudja... :roll:

Az a helyzet, hogy az ÖSSZES szolgáltatónál alapból be van kapcsolva MINDEN egyes új előfizetésnél a GPRS Start opció. ÉS ez a szerződésben le is van írva. Más kérdés, Magyarországon elterjedt az a hozzáállás, hogy valakik úgy adják az aláírásukat valamihez, hogy nem ismerték meg az aláírt dokumentum tartalmát.

Az összes honlapon ott van a GPRS Start ára, könnyen elérhető helyen.

Nézd, az a véleményem, hogy miként az emelt díjas SMS-eknél is megnézi az ember, mennyi az annyi, úgy a GPRS-kapcsolat létrehozása előtt is KÖTELEZŐ, hogy legyen annyi magához való esze, hogy tájékozódik.
Ezt megteheti ingyen az ügyfélszolgálaton, ingyen az interneten, és ingyen a szerződésének átolvasásával.

Ne haragudj meg, de nekem az a vesszőparipám, hogy ha az emberek kikérik maguknak a felnőttként kezelést, akkor viselkedjenek is felnőttként!

Ugye Te sem rendelsz egy étteremben SEMMIT úgy, hogy ne látnád az árát, amit ki kell fizetned érte.

SZERINTED mennyire felelőtlen az az ember, aki úgy kezd el netet használni, hogy nem tájékozódott előzetesen arról, mibe fog ez neki kerülni????


szer. máj. 11, 2011 3:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
Macika írta:
...de a meglévő START csomag lemondását sem (érdektelenség, trehányság).

Ne mar a juzer legyen a hulye, mert a szolgaltato kvazi titokban es keres nelkul aktival egy irrealis arazasu netcsomagot az elofizetesen es o ezt nem tudja... :roll:


kedd máj. 10, 2011 22:05
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
csab2 írta:
theos írta:
Fú egy ilyen topicot is sokat kerestem már. Váltottam is azóta, de képzeljétek, hogy a feltöltött telefonomról hívás meg sms meg net nélkül tehát ok nélkül fogyott az egység! Mondanom se kell, amikor megkérdeztem, hogy hová tűnt a feltöltött több mint 5000 forintom, csak gabogtak! Azóta se lett semmi vele, de kerülöm a pannont mintha tűzből lenne!

Mondjuk ez inkabb a gyalazoba valo. ;-)

Nagyon nehezen írok le ilyet, mert ugye meg kell adni a bizalmat embertársainknak.
De annyi esetben fordultak már segítségért hozzám olyanok, akik k.anyázva jöttek, majd szégyenükben zavartan mosolyogva távoztak, hogy le kell írnom, ÁLTALÁNOSSÁGBAN a dologról alkotott véleményemet.
Nagyon sokan nem látják át a dolgot, nem értik meg (mert nem foglalkoznak a dologgal tüzetes átolvasás, megértés-szinten), miért is vonhat le pénzt a számláról a szolgáltató.

Pl. miért van az, hogy egy frissen vásárolt androidos telefon 3 nap alatt leszívta a 4000 Ft-os egyenleget 0-ra. A k.anyját a szolgáltatónak, egyértelműen, ugye?
Aztán jön a részletekbe beletekintés, hogy hoppá, nem tartotta fontosnak a tulajdonos az internetcsomag megrendelését, de a meglévő START csomag lemondását sem (érdektelenség, trehányság).
Nem foglalkozott a tulajdonos annak megértésével, hogy MINDEN androidos készülék a nettel szimbiózisban tudja csak nyújtani azt, amiért különlegesek a szolgáltatásai (csakúgy, mint az iPhone, nem véletlen, hogy a T-mobil minden apple/droid készülékéhez internetcsomagos előfizetést ajánl ("tesz kötelezővé").

Innentől kezdve jön az értetlenségen alapuló izmozás. Meg a felháborodottság, sértődés, majd a szolgáltatófikázás.

Még egyszer leírom, ÁLTALÁNOSSÁGBAN írtam, amit, a legutóbb beíró topictársról nem tudom (nem közölte), hogy androidos készüléke van-e, tehát nem tudhatom.


kedd máj. 10, 2011 16:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
theos írta:
Fú egy ilyen topicot is sokat kerestem már. Váltottam is azóta, de képzeljétek, hogy a feltöltött telefonomról hívás meg sms meg net nélkül tehát ok nélkül fogyott az egység! Mondanom se kell, amikor megkérdeztem, hogy hová tűnt a feltöltött több mint 5000 forintom, csak gabogtak! Azóta se lett semmi vele, de kerülöm a pannont mintha tűzből lenne!

Mondjuk ez inkabb a gyalazoba valo. ;-)


kedd máj. 10, 2011 16:07
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
theos írta:
Fú egy ilyen topicot is sokat kerestem már. Váltottam is azóta, de képzeljétek, hogy a feltöltött telefonomról hívás meg sms meg net nélkül tehát ok nélkül fogyott az egység! Mondanom se kell, amikor megkérdeztem, hogy hová tűnt a feltöltött több mint 5000 forintom, csak gabogtak! Azóta se lett semmi vele, de kerülöm a pannont mintha tűzből lenne!

Nem megkérdezni kellett volna, hanem hívásrészletezőt kérni.
Abból kiderült volna az igazság.

Így minden alapot nélkülöz a hangulatkeltésed.

10 emberből 6 nem is tudja, hogy ha csak felnész egy pillanatra (vagy akár cska VÉLETLENÜL megnyomódik a 0 hosszan a zsebében, akkor megkezdett 10 kB-onként 13 Ft-ot vonnak le a számláról.
Az index címoldala >1,5 MB. Lehet számolgatni...


hétf. máj. 09, 2011 14:58
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. máj. 09, 2011 7:51
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
Fú egy ilyen topicot is sokat kerestem már. Váltottam is azóta, de képzeljétek, hogy a feltöltött telefonomról hívás meg sms meg net nélkül tehát ok nélkül fogyott az egység! Mondanom se kell, amikor megkérdeztem, hogy hová tűnt a feltöltött több mint 5000 forintom, csak gabogtak! Azóta se lett semmi vele, de kerülöm a pannont mintha tűzből lenne!


hétf. máj. 09, 2011 7:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
Laci_L írta:
Legfeljebb kedvezőbb lehet egy rész csoportnak a sok felhasználóból. :shock:

Es akkor ehhez meg hozzajon, hogy kerdes, hogy ez a bizonyos elofizetoi csoport eszreveszi-e, hogy neki most valami kedvezobb lett, es el-e vele.

En mondjuk marha kivancsi lennek, hogy hanyan telefonalhatnak ma is a pannonnal prepaidben 160 meg 104 meg 72 meg ilyen forintokert (Praktikum Privat, Pro, Classic, Bee Original). Mert gondolom nem veletlen, hogy ezek a dijcsomagok hosszu-hosszu evek ota nem birnak kikopni az aszf-bol.


szomb. ápr. 30, 2011 10:33
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11870
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
szabo írta:
Nnna terjed a métely, tuti átveszik a többiek is, pedig egész jólenne ez a tarifacsomag ...

Lenne... :)

A helyzet az, hogy ezeknél a cégeknél komoly felkészültségű matematikusok dolgoznak (pl. egy barátom, onnan is tudom), és a statisztikai adatok, valamint a nemzetközi trendek alapján számolják ki az új csomagokat, tarifákat. A mezei User meg azt hiszi, hogy jól jár.
Hát nem. A mobil cég fog jól járni, az 100%-ig biztos, akármit csinálunk. Hiába tűnik első pillantásra jónak. Legfeljebb kedvezőbb lehet egy rész csoportnak a sok felhasználóból. :shock:

Mellesleg ez igaz minden nagy cég árképzésére, és nem csak a mobil üzletben. Így van ez világszerte.

Lehet ellene hőbörögni, de úgyis hiába. :jaj:


pén. ápr. 29, 2011 9:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
Na igen, az a kapcsolási díj igazán nem kellene, főleg úgy, hogy le sem forgalmazható. Így mindjárt más, mert a havi költség ezt bekalkulálva akár a hirdetett 1000 Ft helyett lehet 2000 Ft is. Nem lenne jó, ha ez máshol is divatba jönne.


pén. ápr. 29, 2011 2:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. júl. 09, 2005 14:52
Hozzászólások: 91
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
Nnna terjed a métely, tuti átveszik a többiek is, pedig egész jólenne ez a tarifacsomag :

http://www.djuice.hu/intercampus


csüt. ápr. 28, 2011 6:54
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
csab2 írta:
Macika írta:
SGS marad!!!
Maradni is fog!
Volt egy lehetőségem, hogy 36e Ft saját erőből (a többit ajándékba kapva) beszerezzek egy ilyet. Nem akartam/tudtam kihagyni.

Es melyik tetszik jobban, a Samu vagy az LG?

Szokatlan az LG. És nem lehet folyamatosan b.tatni, mert nincs rá főzött ROM, kernel, heti friss ROMverzió.
Egy verzió van rá, azzal szalad, mint a szél, közel 3000-es quadranttal (a gyári alap SGS 780 körül van).
Ezért unalmas a készülék, ha valaki a kétnaponta ROMolásra állt rá az SGS-nél.
Gyakorlatilag a tökéletessége miatt unalmas. Nem ad elfoglaltságot, nem lehet bosszankodni rajta, stb.-stb :)

Az SGS pedig megehető reggelire. Minden reggel...
Naponta jelenik meg 30-cal jobb quadrantot biztosító kernel, újabb és újabb optikai tuning, stb. :)
Megunhatatlan a teló...


hétf. ápr. 11, 2011 21:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
Macika írta:
SGS marad!!!
Maradni is fog!
Volt egy lehetőségem, hogy 36e Ft saját erőből (a többit ajándékba kapva) beszerezzek egy ilyet. Nem akartam/tudtam kihagyni.

Es melyik tetszik jobban, a Samu vagy az LG?


vas. ápr. 10, 2011 12:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. júl. 09, 2005 14:52
Hozzászólások: 91
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
Idézet:
Tehát az első perc 39 Ft hálón belül, 49 Ft hálón kívül. A második perc 29/39 Ft.
Egy két perces (ill. 61 mp-nél több, de 120 mp-nél kevesebb) hívás percre számítva 34/44 Ft.

Nem rossz az annyira!
Ha valakinek nincs lehetősége mp-alapú flottába belépni...


Annyira nem rossz, azért is írtam a dicsérőbe, hisz olcsóbb lett egy kicsivel,, csak hát ehhez képest nemértem ezt :
http://www.djuice.hu/kartyas-29

Ezt se túl nagy kunszt beszerezni.


vas. ápr. 10, 2011 8:09
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
csab2 írta:
Macika írta:
Már 2 napos a kicsike :D

Nem semmi! Grat hozza!
Az SGS-t cserelted le, vagy mast?
Hogy tetszik, mik az elso benyomasok?

SGS marad!!!
Maradni is fog!
Volt egy lehetőségem, hogy 36e Ft saját erőből (a többit ajándékba kapva) beszerezzek egy ilyet. Nem akartam/tudtam kihagyni.


szomb. ápr. 09, 2011 20:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
Macika írta:
Már 2 napos a kicsike :D

Nem semmi! Grat hozza!
Az SGS-t cserelted le, vagy mast?
Hogy tetszik, mik az elso benyomasok?


szomb. ápr. 09, 2011 18:38
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
joc_ írta:
Azért az a kapcsolási díj se kerülje el a figyelmedet!

Tehát az első perc 39 Ft hálón belül, 49 Ft hálón kívül. A második perc 29/39 Ft.
Egy két perces (ill. 61 mp-nél több, de 120 mp-nél kevesebb) hívás percre számítva 34/44 Ft.

Nem rossz az annyira!
Ha valakinek nincs lehetősége mp-alapú flottába belépni...


szomb. ápr. 09, 2011 18:08
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
csab2 írta:
Macika írta:
Kapható tegnaptól az LG Optimus 2x náluk!!!!

Benevezel egyre?

Már 2 napos a kicsike :D


szomb. ápr. 09, 2011 17:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás Re: Pannon dícsérő
joc_ írta:
csab2 írta:
Én éreztem az iróniát. Te nem? ;)
Én nem. Ez persze lehet az én hibám.
csab2 írta:
Egyébként ez a gyalóba való.
Akkor meg oda kellett volna írni inkább. Ha ott van ugyanezzel a megjegyzéssel akkor a helyzet adja hogy ezt ironikusan gondolta.

En irtam be a gyalazoba. Szerintem elkepeszto egy tarifa egyebkent.
Es bocs az elozo elirasert!


csüt. ápr. 07, 2011 17:18
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1623 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség