Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 23:18



Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
Nokia Lumia 928 - Xenon&LED, OIS, HAAC 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia Lumia 928 - Xenon&LED, OIS, HAAC
Imici1972 írta:
Macika írta:
Egyre kívánatosabbak a Nokia Windows8-as mobiljai, komolyan mondom, még egyszer elcsábulok.
Sokkal szimplább vassal tudják ugyanazt a gördülékenységet, mint az android, jobban optimalizált a windows szoftver rajtuk.
Lassan egyetlen negatívum már csak a kevés alkalmazásszám és a használható alkalmazások szinte kizárólagos fizetőssége...
Szerintem ne fogd vissza az érzéseid... :) :P
Amúgy már én is nagyon várom a kis 620-as telómat, még mindig nem kaptam meg.
Ha azon beválik és megtetszik nekem a WP8, akkor én is beruházok egy komolyabb darabra, mondjuk egy 928-ra, esetleg 925-re.
Bár állítólag év végéig megjelenik a sokat pletykált EOS kódnéven futó Lumia is, hasonló szenzorral, mint a 808 PureView (41MP) és - ha minden igaz - FM transmitterrel!
Na az kell majd nekem! 8) :lol:
Most még jól elvagyok a Note2-vel, de teszteltem több WP8-at is. És - sajnos - tetszettek, pár butaságot kivéve.
Ha megoldják (megoldható lesz), hogy LEHESSEN fájlt böngészni rajta, ha a mostaninak a 100x-osa lesz az alkalmazás-szám és ugyanaz ingyenes lesz WP8-on is, ami Androidon az, és ami fizetős, az is az Android árszintjén lesz, akkor bizony nem látom akadályát, hogy olyanom legyen.


csüt. máj. 23, 2013 0:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia Lumia 928 - Xenon&LED, OIS, HAAC
Macika írta:
Egyre kívánatosabbak a Nokia Windows8-as mobiljai, komolyan mondom, még egyszer elcsábulok.
Sokkal szimplább vassal tudják ugyanazt a gördülékenységet, mint az android, jobban optimalizált a windows szoftver rajtuk.
Lassan egyetlen negatívum már csak a kevés alkalmazásszám és a használható alkalmazások szinte kizárólagos fizetőssége...


Szerintem ne fogd vissza az érzéseid... :) :P
Amúgy már én is nagyon várom a kis 620-as telómat, még mindig nem kaptam meg.
Ha azon beválik és megtetszik nekem a WP8, akkor én is beruházok egy komolyabb darabra, mondjuk egy 928-ra, esetleg 925-re.
Bár állítólag év végéig megjelenik a sokat pletykált EOS kódnéven futó Lumia is, hasonló szenzorral, mint a 808 PureView (41MP) és - ha minden igaz - FM transmitterrel!
Na az kell majd nekem! 8) :lol:


szer. máj. 22, 2013 23:05
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia Lumia 928 - Xenon&LED, OIS, HAAC
Egyre kívánatosabbak a Nokia Windows8-as mobiljai, komolyan mondom, még egyszer elcsábulok.
Sokkal szimplább vassal tudják ugyanazt a gördülékenységet, mint az android, jobban optimalizált a windows szoftver rajtuk.
Lassan egyetlen negatívum már csak a kevés alkalmazásszám és a használható alkalmazások szinte kizárólagos fizetőssége...


kedd máj. 21, 2013 23:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Nokia Lumia 928 - Xenon&LED, OIS, HAAC
Lumia 928 elődjénél karcsúbb, keskenyebb és nem utolsó sorban jóval könnyebb kivitelt kapott. A fogyókúrában sokat segített az AMOLED panelre való átállás és valószínűleg a burkolat vékonyítása is, de emellett a belső kiépítés is optimizálásra került. A Windows Phone 8 alapokon nyugvó készülék 4,5 hüvelykes, 768 x 1280 képpontos AMOLED érintőkijelzőt, 1080p felbontású HD videók rögzítésére alkalmas, f/2 fényerejű stabilizált optikával, valamint xenon és LED villanóval felvértezett 8,7 megapixeles PureView fő és 720p előlapi kamerát, sztereó HAAC mikrofont, 3,1 megabites EV-DO, 42/5,76 megabites HSPA+és 100/50 megabites 4G LTE modemet, GPS, WLAN, Bluetooth 3.0 és NFC modult, 1,5 GHz-es kétmagos Qualcomm MSM8960 Snapdragon Krait processzort, Adreno 225 grafikus gyorsítót, 1 GB RAM-ot, 32 GB belső memóriát, Qi-kompatibilis vezetékmentes töltőt és 2000 mAh kapacitású akkumulátort kapott.

http://mobilarena.hu/hir/bemutatkozott_a_lumia_928.html

Kép

Kép


kedd máj. 21, 2013 22:23
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség