Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. ápr. 28, 2024 3:20



Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
iPhone szoftverfrissítés (iTunes) 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4778
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: iPhone szoftverfrissítés (iTunes)
Idézet:
Az Apple szoftverei nagyon zártak, alig lehet belelátni, belenyúlni meg sehogy.
Tiszta sor, de hogy egy Apple szoftver egy Apple hardverrel ilyen ilyen töketlen módon működjön...


csüt. okt. 12, 2023 7:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11873
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: iPhone szoftverfrissítés (iTunes)
Az Apple szoftverei nagyon zártak, alig lehet belelátni, belenyúlni meg sehogy. Ez az ő alapelvük. Akinek nem tetszik nem használja. Így pl. én sem. Az kizárt, hogy legyen egy marha drága Apple laptopom. Nem az én világom.

A telefonjaik ugyanez tökben. Védettebbek, de ez az ára. Hagyni kell tökölődni, egyszer csaj jó lesz. Ha nem, az hardver hiba is lehet. Amikor problémám volt a telefonnal, felhívtam őket, és mindig korrekten segítettek. 06 80 983824, sok almenü, elfogadás, de végül lesz valaki, aki segít.


csüt. okt. 12, 2023 6:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4778
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: iPhone szoftverfrissítés (iTunes)
Megoldottam. Mivel semmi aktivitás nem látszott, kihúztam a kábelt. A mobilnak semmi baja, az iTunes meg észre sem vette, úgy csinált mintha továbbra is lázasan dolgozna. Ezt azzal jutalmaztam, hogy a Gépházban adtam neki egy megszakítást és egy alaphelyzetbe állítást. Az iPhone-t újra csatlakoztatva megint elkezdte a frissítést, de most letöltötte, elkezdte telepíteni, majd egyszercsak közölte, hogy ez az iPhone nem frissíthető, mert ismeretlen hiba lépett fel. Az meg kb. 1 percig még dolgozott magában, aztán újraindult a frissített (v17) szoftverrel. Csodálatos. Értem én hogy Apple meg iTunes, de nagy kérés lenne az Apple-től, hogy normálisan írják meg? Vagy szívjanak kevesebb mariskát közben, mert ez így nagyon nagyon gáz.


szer. okt. 11, 2023 23:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4778
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás iPhone szoftverfrissítés (iTunes)
Üdv! Elakadtam, jó lenne egy hozzáértő tanácsa. Van két iPhone SE3 mobil. Alapból csak biztonsági mentést akartam csinálni róluk, de amikor csatlakoztattam, az iTunes felajánlotta a szoftverfrissítést. Oké, legyen. Csinált egy mentést, letöltötte az újat, telepítette, kész volt vele kb. 10 perc alatt. Jött a másik, csatlakozás után a szoftverfrissítést ugyanúgy felajánlotta, elfogadtam, de azóta csak előkészíti a frissítéshez. Kb. már 40 perce. Mi a f***t csinál ennyi ideig? Olyan rettentő sok menteni való nincs rajta. A mobilon semmi aktivitás nem látszik. Ha le akarom állítani, akkor vicsorog, hogy ő most szoftvert frissít. Ez hülye? Mit kellene tennem vele, mert ez így egy nagy nulla, nem szoftverfrissítés.


szer. okt. 11, 2023 22:32
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség