Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. máj. 23, 2024 7:29



Hozzászólás a témához  [ 8 hozzászólás ] 
Online PDA és szoftver kérdések!! 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: vas. jan. 06, 2008 22:28
Hozzászólások: 1
Hozzászólás ASUS P535
Sziasztok. Egy kérdés, Amikor a 220-as töltőre teszem akkor töltődik és az ikon is átvált hogy csatlakozott a töltőre, de amikor autótöltőre csatolom akkor nem változik az ikon hogy rá kapcsoltam, és a tápellátás apps, az mutatja hogy "töltés" csak nem emelkedik a százalékban kimutatott töltési rátája. Hmmmmm? lehet hogy az autós töltő nem add le kellő kraftot?
holl tudnám eme technikai adatokat megnézni. kérlek valaki help.


vas. jún. 14, 2009 21:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Üdv. csináltam egy hülyeséget a Pda telefonommal /Mda vario II/. Nem akart felcsatlakozni bluetoothon a gps vevőre sehogy se. Végső megoldásként csináltam egy rendszervisszaállítást, vagy hard resetet, nem tudom minek hívják. A problémát nem oldotta meg, nem jó a bluetooth. se kikapcsolni, se bekapcsolni nem tudom, ha új eszköz keresésére kattintok, akkor kiírja, hogy a bluetooth hardwer hibás. Újrahúztam a romot, az se oldotta meg. Szóval lehet valahogy csak bluetooth mókolást csinálni? Valami driver frissítés csak a bluetooth rádiónak? Vagy kukablúz? Előre is köszi a választ.


hétf. máj. 11, 2009 20:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 323
Hozzászólás 
Ismerősöm szeretné a PDA-ját WM6.1-re frissíteni, van valami tuti szakirodalom ehhez?


pén. jan. 16, 2009 16:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1323
Hozzászólás Re: IGO
ztahity írta:
Sziasztok!

Van nekem egy Mio Moov 200-as gps-em. Szeretnék rá telepíteni egy igo 8-as szoftvert. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan kell telepíteni rá!(?) Olvastam egy oldalon, hogy lehet rá telepíteni ezt a szoftvert. Kérek mindenkit aki tudja, hogy mit kell csinálni, az segítsen! Előre is köszönöm!


ha még aktuális kérdésed, keress egy Mio Moov unlock progit, s ezt követően fel tudod telepíteni az iGO8-PNA-t.


vas. nov. 02, 2008 22:26
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. márc. 23, 2007 20:33
Hozzászólások: 5
Hozzászólás IGO
Sziasztok!

Van nekem egy Mio Moov 200-as gps-em. Szeretnék rá telepíteni egy igo 8-as szoftvert. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan kell telepíteni rá!(?) Olvastam egy oldalon, hogy lehet rá telepíteni ezt a szoftvert. Kérek mindenkit aki tudja, hogy mit kell csinálni, az segítsen! Előre is köszönöm!


hétf. okt. 06, 2008 15:40
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd jan. 30, 2007 15:22
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Sziasztok!

Régóta gondolkozom már egy pda vásárlásán, de mindeddig visszatartott az ára. Nem sokat konyítok hozzá, de a http://acer.completeoffice.hu –n most kb. bruttó 80ért árulják térképpel az Acer c530 PDA –t ami már egész kezelhető (http://acer.completeoffice.hu/acer_c530_pda/ ). Ismeritek? Mi a véleményetek róla?
Köszi
kisdiák


kedd jan. 30, 2007 15:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. aug. 11, 2006 23:00
Hozzászólások: 10
Hozzászólás 
Nah, akkor kérdezek:

WM5-alatt hogy lehet pl a programokhoz feltenni az olyan alkalmazások parancsikonját, amelyeket nem kell telepíteni? (pl vnc..) Unom, hogy intézőből kell byitogálnom, amikor gyorsan el tudnám érni...
A másik, hogy lehetséges quicklink létrehozása a start gomb mellett?
Az is érdekelne, hogy hogyan lehetne az ikonok méretét csökkenteni? 640x480as PDA, de alig látszik valami részlet, mert minden hatalmas..:(gombok, scroll, stb...)

Kössz!


vas. nov. 12, 2006 19:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 188
Hozzászólás Online PDA és szoftver kérdések!!
Sziasztok!

Csináltunk egy chat csatornát, amolyan PDA plussz-t. Navi és készülék segítségek, online formában. :D :D
Nem iGO és nem AM se nem Garmin, se nem egyéb specifikus topic. Mindenkinek ajánljuk, aki navival, PDA-val kapcsolatban kérdezne és gyorsan akar választ. Így nem offoljuk szét a fórumokat.

cím webes felületről: http://chat.tv2.hu és ott a #gps szoba
irc felületről: chat.tv2.hu 6669-es vagy 2000-es porton és ugyan csak #gps szoba. (belépés után be kell írni: /join #gps )

Azért Tv2 chat, mert egy erősen moderált csatorna (nem kell tartani idiótáktól) és maszkolják az IP címet. Így visszaélésre sem nagyon van lehetőség. Ráadásul van pár services (chaserv,nickserv,memoserv), ami plusz szolgáltatásokat nyújt.
Szóval elsősorban PDA és navi. Abban reménykedem, hogy még én is sokat fogok ott okosodni.

Üdv:
Schaf


kedd aug. 01, 2006 10:17
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 8 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség