Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd márc. 19, 2024 5:24



Hozzászólás a témához  [ 77 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
PDA-t de milyet? 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: szer. dec. 10, 2008 10:45
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Szeretnék venni használtan egy HP Ipaq 6340. De attól félek, hogy hamar tönkre fog menni. Én főleg GPSként és Wifin való netezésre használnám. ja és pluszba ez lenne a mobilom.


pén. ápr. 16, 2010 11:34
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Most vettem a kezedmbe elõször PDA-t. Célfeladathoz kell és alkalmas is rá. De kérdezném, hogy általánosságban mennyire gyakori, hogy egy OLCSÓ PDA-ban (egyszerre) legyen:

- WIFI;
- RDP, tehát távoli elérés windows-hoz (azaz wifin keresztül elérjem a windows-os gépet) és;
- és USB HOST lehetõség, azaz HID devicet, pl. USB keyboardot rá lehessen dugni?


hétf. dec. 28, 2009 2:33
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
orichalcos írta:
Remélem nem gond hogy ide írom a problémám.Más topicot nem nagyon találtam ami megfelelne.

A minap kaptam egy ilyen használt készüléket:

T-mobile MDA VARIO vagy ahogy többen ismerik HTC Wizard.


Odavagyok teljesen az ilyen masinákért és örültem is neki nagyon. Viszont vmi miatt hiába dugom rá usb-re a pda-t egyszerűen nem történik semmi.(egyáltalán nem tölt) Kis led se világit, olyan mintha nem kapna áramot. Mi lehet a baja? Valami ötlet?Akitől kaptam gépet, azt mondta nem volt hozzá töltő. De minden más papírja, doboza megvan. Csak persze már nem garanciális. A srác már jó pár hónapja nem használta és azért adta nekem. Állítólag nála működött

Előre is köszi a választ.


1. A HTC gépeinél (állítólag) ki lehet menüben kapcsolni a töltést. Érdemes egy HR-t csinálni.

2. Hardver hiba -> szerviz.


hétf. szept. 14, 2009 16:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 21, 2007 8:00
Hozzászólások: 22
Hozzászólás 
Remélem nem gond hogy ide írom a problémám.Más topicot nem nagyon találtam ami megfelelne.

A minap kaptam egy ilyen használt készüléket:

T-mobile MDA VARIO vagy ahogy többen ismerik HTC Wizard.


Odavagyok teljesen az ilyen masinákért és örültem is neki nagyon. Viszont vmi miatt hiába dugom rá usb-re a pda-t egyszerűen nem történik semmi.(egyáltalán nem tölt) Kis led se világit, olyan mintha nem kapna áramot. Mi lehet a baja? Valami ötlet?Akitől kaptam gépet, azt mondta nem volt hozzá töltő. De minden más papírja, doboza megvan. Csak persze már nem garanciális. A srác már jó pár hónapja nem használta és azért adta nekem. Állítólag nála működött

Előre is köszi a választ.


pén. jún. 05, 2009 18:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 18, 2009 11:59
Hozzászólások: 17
Hozzászólás 
Sziasztok!

Egyáltalán nem értek a PDA témához. Főnököm bízott meg h. kicsit járjam körbe a témát, így a ti segítségetek kérném:

Két típust kellene körbejárjak, és választani: Asus A696 ; MIO P560

Amennyire a specifikációt néztem kb. azonos gépek.

- Mire kell odafigyelni?
- Mit javasoltok?
- Ezeken a készülékeken a windows mobil op fut; ezt ugyan azt jelenti mint az asztali oprendszer? Hogy gyakorlatilag minden 32 bites sw-t tudok rajta futtatni? Vagy ezeknél is van olyan mint a symbianos telóknál, hogy signózás meg hackelés ..stb?

Köszi előre is a tanácsaitokat.

Üdv

Holian


csüt. máj. 28, 2009 7:40
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 14:15
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Szerintetek kizárólag hardveres oldalról nézve, melyik a legmegbízhatóbb navigáció, amelyiken gyárilag IGO alapu térkép fut? (PNA)
- ismert nevü, nagy múltu gyártó
- precíz összeszerelés, kíváló anyagok felhasználásával
- megfelelően megválasztott processzor-memória-kijelző
- a támogatás és a frissítés korrektül megoldott
- nem Kínában összeszerelt

/persze, tudom, ha nem írtam volna az IGO-t kritériumként, akkor a Garmin lenne a válasz, de így?/


pén. jan. 30, 2009 10:33
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM
vas-tag

Csatlakozott: szer. dec. 03, 2008 22:57
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Ha tudtok, segítsetek! Érdemes-e ezt féláron megvennem: HTC P3600 PDA samsung SC32442A 400 MHz proceszorral, 2, 8"-os TFT érintőképernyővel, MS Windows Mobile 5.0 PPC operációs rendszerrel, akkumulátorral és tartozékokkal. Azért fontos, mert a http://www.topaukcio.hu oldalon ma este 8-ig tudok rá féláron licitálni. Szerintetek megéri?


vas. dec. 07, 2008 14:13
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. dec. 05, 2008 21:44
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!
van egy bluepanther v350-esem. Állítólag hozzáférhető az oprendszere, de hogyan?
Tudtok segíteni?
Köszi!

Asken


pén. dec. 05, 2008 22:08
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. nov. 29, 2006 23:44
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Sziasztok!

Szerintetek melyik PDA-t érdemes megvenni, ha fő szempont a használati idő? Túrázáshoz, geocachinghez kellene, és a jelenlegi PDA-m minimális fényerő + Bluetooth melett is csak kb. 4 óra folyamatos üzemelésre képes. Ez sajnos egy egész napi túrázáshoz kicsit kevés.

Amit keresek, azon legyen bluetooth vagy Sirf III GPS. A legfontosabb szempont a használati idő. Az sem baj, ha már nem gyártott, régebbi típust ajánlotok.

Köszönöm.


csüt. szept. 27, 2007 21:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Persze, én is az Auto Scale with CPU load beállítással együtt használom.
Bár hallottam olyat, hogy esetleg egyes programoknál nem megfelelő az automatika.
Keresgélj itt. Van minden vegyesen ömlesztve. Játék is.
http://forum.ppcwarez.org/articles.php


szomb. júl. 28, 2007 7:36
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 13:23
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Az a tapasztalatom,hogy ha leveszem a cpu orajelét(mert ugye ez is állítható)akkor mondjuk mp3 használat és telefon bekapcsolva elmegy úgy is sokat.Viszont ennek van egy kis hátulütője.ami gyárilag benne van média player az alig fogyaszt valamicske energiát.Viszont ha valami komolyabb lejátszó van akkor már akadozik a programfutása.Mivel én sokszor hallgatok zenét meg nyomkodom sms vagy telefonálok akkor inkább jobb az autómata proci beállítás.Ilyenkor nyugodtan jöhet mehet történhet valami a gép mindig jól üzemel.Mondjuk én nem pakolászok rá mindenféle programokat ami lehetőséget ad a rendszernek a maximális pörgésre.Ezzel a géppel egy problémám van amit hiányolog.Illetve kettőt.Az egyik megoldható 10 000 forint körül az a wirwlws,hogy mondjuk uccán valahol fellépjek a netre.De ez az sd slotba a kis kütyüvel már meg is van oldva.A billentyű hiánya az ami gond.Ezt persze már a következő tipusba okosan beletették.A 702-esnek már van a képernyő alatt egy szép gombhalmaz.Erre is rámolhattak volna.Ami nagyon zabálja az aksit az az IGO.De erre meg ott van a szivartöltő.
Szóval ennek a kis gépnek szerintem az autómata proci pörgés a megfelelő beállítás.Tudom erre is van valahol 1 fórum de a ha valaki rudna olyan oldalt ahol khm telses értékű full játékokat lehetne letölteni azt megköszönném:)


pén. júl. 27, 2007 23:22
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 27, 2007 16:05
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Szentes
Hozzászólás Program PDA-ra
Sziasztok!
Szeretném tudni szerintetek létezik-e PDA-ra írt,vagy konvertált elektro progi?NYÁK-tervező,stb.?


pén. júl. 27, 2007 16:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
zozsesz írta:
Ja a procija 520 mhz-en pörög. 8)

Nem árt, ha tudja, de kérdés, hogy használat közben kell-e.
Inkább jobb korlátozni XCPUscalarral, hogy lassabban ketyegjen az akkufogyasztás miatt. Sokszor a 200 MHz is megteszi.
De köszi az infót az akkuról. Én rühellem azokat a mobiltelefonokat, amelyiket 2-3 naponta tölteni kell.
Ez meg okostelefon, és ha így van, ebben igen szépen teljesít.
:hm: Ezekkel meg az szokott lenni a nagy szívás, hogy kikapcsoltan nem ébresztenek. :roll:


pén. júl. 27, 2007 7:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 13:23
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Üdv.Most vettem egy Mitac Mio A701 pda-t.Eddig symbianos telefonokkal vacakoltam de elegem lett belöllük.Az IGO ezen fut rendesen nincs gond vele.Ha csak telefonálásra használom akkor kb 5 napig elmegyFilmet szoktam nézni rajta meg mp3-nak használom.Olyan 4 órát simán el videózgatok vele.Menne több is de eddig csak ennyit használtam és 25% ig ment le az aksi töltöttsége.2G memkártyát dobtam bele.Ezeket azért írom,hogy ha valaki tényleg vásárolni akarna akkor néhány adat a döntés megkönnyítése érdekébe.Ja a procija 520 mhz-en pörög. 8)


csüt. júl. 26, 2007 19:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 130
Hozzászólás mitac
hello!

egy mitac p550esen gondkodom.minden paramétere tetszik,egy dologban vok bizonytalan.400as samsung procija van,ez elég-e ma extra tömörités nélküli xvid meg divx filmek lejátszására?


vas. jún. 24, 2007 9:35
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. máj. 18, 2007 1:42
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
sziasztok a segitségeteket kérem!! mio p550m be gondoplkodok amibe ugye van blutooth is.. A kérdésem hogy telenfonfunkciora rálehetne e fogni a blutooth hogy a pda kihangositoként is funkcionáljom nint mondjuk a mio c520 pna.. ,mert a 550 esnek is van mikrofonja..

sos..


pén. máj. 18, 2007 1:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Na rábeszélem: a MyGuide 4300-ra teljes EU-val!


kedd ápr. 24, 2007 16:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Sziasztok ujra én
és nagyon vásárlásra fordult a dolog, csak most az egyiok haveromnak, tiszta beszerző lettem, szóval már csak egy tipus és egy bolt kellene.

Szóval ujra itt a nagy dilemma: milyen GPS-es PNA-t intézzek neki.
Maximum br.90-95eFt a határ, teljes részletes EU térképpel.
Ha tudtok akkor egy jó tipust és egy jó boltot is mondjatok már nekem.

Megj.: Eddig kinéztem a Mio710-est csak nem teljes europatérképpel, tehát ez a gyenge láncszem! És azt mondták hogy ez már kiffutó széria!

Köszönöm mindnekinekelőre is!


hétf. ápr. 23, 2007 10:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Értem én és igazat is adok neked, én biztos hogy PDA-t vennék és még olcsóbb is lenne, egy jó 2GB SD meg nem egy egetrengető árú, szóval tényleg igazad van.
CSak erröl te sem tudnád meggyőzni a kollegámat, de én is csak közlöm a tényeket majd vele, amugy akárhogy kerestem én is, normális PNA-t nem találtam sehol térkép nélkül (na jó egyet), szóval! :)

köszi az ötleteket és a tanácsokat.


kedd ápr. 17, 2007 18:39
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Rátenni persze rá lehet. Az újabb programokkal azért akadhatnak többnyire megoldható problémák. Trükközni kellhet, és fórumokat bújni.

Csak azt nem tudom, hogyan akarsz PNA-t térképszoftver nélkül venni. :roll:
Minthogy a PNA az Personal Navigation Assistant.
Ha meg az ár annyira számít, akkor keress használtan, ha megbízol az ilyesmiben.

Értem én, hogy térkép nélkül olcsóbb lenne, meg azt is, hogy a PDA-hoz meg SD kártya is kell, de ezek a kütyük 2 GB-ig általában gond nélkül kezelik.
A PDA szerintem variábilisebb, meg többet tudhat, pl. wifi csatalakozással.
Van akinek meg a PNA szebb vagy praktikusabb.


kedd ápr. 17, 2007 18:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Áh dehogy! :nevet:
Miért a PNA-ra nem lehet rátenni egyszerüen, kis logikával????


kedd ápr. 17, 2007 15:14
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
:shock: PNA-t akar térkép nélkül :?: :!:
Ráadásul olcsón? :lol:
Sejtem én, hogy a térképet mégiscsak ő akarja ráügyeskedni. :wink:
Legyen mégiscsak PDA. Yakumo deltaX BT vagy Airis-620.
http://www.pdamania.hu/shop/shop.php3?do=1&catalog_id=2


kedd ápr. 17, 2007 14:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Üdv mindnekinek!

Szóval egyik kedves kollegámak kellene egy autóba való GPS, aminek jó nagy kijelzője van és azért a hardver sem utolsó.
Milyet tudnátok javasolni, de nem csak tipust hanem azt is hogyhol lehetne megvenni. És az ár valami nagyon alacson kellene hogy legyen.
Ami még fontos hogy nem kell hozzá térkép, szóval csak az alapgép kellene OPrendszerrel! min 1GB memóval!

jelenleg van neki egy MYGuide5000 és nagyon meg van elégedve vele, csak ezt elajádékozza és egy ujat szeretne venni.

Ha mondjuk olcson nem lehet csak 3,5"-os kijelzővel venni akkor marad az, szóval akkor a nagy kijelző nem baj ha nem jönn össze, mert az ár legyen alacsony!

Megj.: PDA kizárva -mert azt nem akar!

Én már néztem jónéhányat csak nem tudok térkép nélkülit, és az ugye dob az áron! azt mondtam hogy ha más nem akkor vegyen egy MIO710-et a cora-ban, térképpel. De ez is drága neki!

üdv
energo


kedd ápr. 17, 2007 14:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 27
Hozzászólás 
Sziasztok!

Már egy ideje kutatom a PDA bizniszt, hogy lássam milyen a felhozatal. Olyan PDAra vadásznék, ami telefon, és GPS is egyben. További kívánalmaim, hogy legyen benne QUERTY billentyűzet. A kijelzője nagy legyen, tehát ebből egyenesen következik, hogy billentyűzetnek kihúzhatónak kell lennie. Oprendszer pedig Windows Mobile.

Jól sejtem, hogy nincs olyan PDA, amiben GPS is kihúzható QUERTY klavi is lenne? Nagyon teccene a Toshiba G900 (majd ha megjelenik ugye), de sajnos nem lesz benne GPS. A kis képernyős (értds 6-7 centi alatti átmérő alatti) PDAk pedig nem jelentenek alternatívát :(. Egyáltalán nem sűrgős, már az is elég lenne, ha azt tudnám, hogy majd x hónap múlva kijön egy ilyen álomPDA :).

Szóval, van vmi 5letetek?

Előre is köszi!


vas. márc. 04, 2007 22:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 188
Hozzászólás 
palmaif írta:
Szia! Én azt mondom, hogy DELL Axim X5 -öt vegyél 400MHz procival.....


Csak elhanyagolható dolog, hogy az iGO nem fogja szeretni. ;)


csüt. dec. 14, 2006 9:20
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
:wink: Na csak azért kérdeztem, mert valahol olvastam egy FuSi n560 tulajtól, hogy mintha szebb ikonjai volnának, de a "nagy" felbontásból más hasznot nem tapasztalt.
Vagy hallucinált a szemével :?: :lol:


hétf. dec. 11, 2006 19:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 188
Hozzászólás 
TargeT írta:
Schaf írta:
(és hol fogod látni a különbséget) a 640x480 és a 320x240 között?

Jól sejtem, hogy normál használatban csak a szebb, élesebb kép, és cizelláltabb ikonokban különbözik :?:
Személyesen még nem volt tapasztalatom 480x640-eshez.


Amennyiben egy 1cmx1cm-es, vagy egy ennél mégkisebb ikon esetében észreveszel ilyen különbséget, akkor igen. :D :D


hétf. dec. 11, 2006 17:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Schaf írta:
(és hol fogod látni a különbséget) a 640x480 és a 320x240 között?

Jól sejtem, hogy normál használatban csak a szebb, élesebb kép, és cizelláltabb ikonokban különbözik :?:
Személyesen még nem volt tapasztalatom 480x640-eshez.


hétf. dec. 11, 2006 15:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 188
Hozzászólás 
Gery Greyhound írta:
Sziasztok, szerintetek 640*480-as, WinMobile 5 PDA-k közül milyet érdemes használtan, a lehető legolcsóbban kapni? Bluetooth legyen benne, és ne a legdrágább memory card kelljen bele, ennyi az elvárásom - netezésre, filmnézésre, játékra és zenehallgatásra szeretném használni, BT-n keresztül csatlakoztatnék hozzá telót a nethez, később GPS-t. Full láma vagyok a PDA-k terén, ezért fordulok hozzátok.


Ugyan mond már mire fogod használni (és hol fogod látni a különbséget) a 640x480 és a 320x240 között?

Ekkora kijelzőn szinte semmi különbséget sem fogsz látni! A filmek nagy része pedig olyan szintre van butítva a kis kijelzőhöz, hogy a többségük csak 320x240-es felbontásban kerül közkézre... Akkor minek neked a 640x480? :D :D


Egyébként, ha ettől eltekintünk, akkor érdemes utánanézni az AIRIS T620-as készüléknek. Az ár/érték aránya jelenleg a legjobb a piacon. A bele a Mitac gépeié.


hétf. dec. 11, 2006 14:28
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. nov. 22, 2006 8:07
Hozzászólások: 2
Hozzászólás sürgős
Sziasztok!
Visszaolvasva keresgéltem de nem találtam megfelelő választ!
Az lenne a kérdés hogy milyen PDA-t választanátok ha elsőként navigációra másod sorban mulimédiás illetve irodai célra használnátok?
100-110e Ft áll rendelkezésemre és egy Igo Magyarország 2006-os szoftver!
Az én választásom egy Asus A636N de sajna én nem értek hozzá!
Várom a válaszokat!
Üdv: Köki


szer. nov. 22, 2006 11:25
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. szept. 28, 2006 7:23
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok, szerintetek 640*480-as, WinMobile 5 PDA-k közül milyet érdemes használtan, a lehető legolcsóbban kapni? Bluetooth legyen benne, és ne a legdrágább memory card kelljen bele, ennyi az elvárásom - netezésre, filmnézésre, játékra és zenehallgatásra szeretném használni, BT-n keresztül csatlakoztatnék hozzá telót a nethez, később GPS-t. Full láma vagyok a PDA-k terén, ezért fordulok hozzátok.


csüt. szept. 28, 2006 7:59
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szomb. aug. 19, 2006 18:34
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Üdv!

Nekem is az előző a kérdésem, de némileg konkrétabb. Kifejezetten szövegszerkesztésre keresek egy PDA-t. Sokat utazom majd vonattal az elkövetkező egy évben és az út alatt szertnék dolgozni rajta.
Palm legyen vagy Windowsos?


szomb. aug. 19, 2006 18:47
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. aug. 18, 2006 10:35
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Pláne, hogy elírtam és nem 6430-as, hanem 6340-es... :D


pén. aug. 18, 2006 10:44
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. aug. 18, 2006 10:35
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Sziasztok!

nah nekem speciel van egy iPaq 6430-asom, amit el szeretnék adni, de naon nem tudom, h hol tudnám ezt megtenni... nem kell róla sokat írjak, azon kívül, h a HP oldalon megtekinthető. Dobozában mindne tartozékával, garanciásan 110-ért eladó, amihez adok egy 128MB-os SD kártyát ajándékba. Amúgy relatíve karcmentes és januárban lett véve.

ha tudnátok esetleg segíteni, hogy hol tudnám elpasszolni, mert elutaznék tetemes időre és nem akarom magammal vinni.

Köszi!
+36302061406


pén. aug. 18, 2006 10:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. máj. 22, 2005 19:07
Hozzászólások: 68
Hozzászólás 
Tudnátok mondani nekem oldalakat ahol vannak jó wifi-s mobil-pda kombok? előre is köszönöm


hétf. jún. 05, 2006 19:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 188
Hozzászólás Re: Mio
Atos írta:
Sziasztok,
Abszolút kezdő vagyok pda téren, ezért segítséget szeretnék kérni Tőletek!
Egy autóban használható gps-es pda beszerzésén gondolkozom.
Eddig egy Mitac Mio 180-as tűnik a befutónak, de még más is szóba jöhet, ha tudtok ajánlani alternatívát.
Kézben még ugyan nem fogtam a 180-ast, de a tesztek alapján elég jónak tűnik, a tudása megfelelő lenne. Csak néhány képen úgy látszik (meg írják is), hogy a háza elég olcsó műanyagból készült.
Tegnap az EW-ben sikerült egy MIO 169-est kézbe fogni, kipróbálni. Egész szimpatikus volt, csak kicsit fura a fekvő kialakítása. Az eladó viszont azt mondta, hogy navigációhoz úgyis 5 perc után átváltanék fekvő módba, úgy sokkal jobban átlátni a térképet.
Nem lenne ellenemre ez a készülék sem, csak ne lenne annyival drágább!
A 180-ast 73.000 Ft-ért meg tudnám venni, de a 169-es majdnem 100.000! (most az IGO árát ne nézzük!)
Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy melyik lenne jobb vétel, esetleg van-e más készülék, amit ajánlanátok ebben az árkategóriában (inkább 80e alatt legyen!)
Ja, és ha valaki tud olyan helyet, ahol olcsóbban be lehetne szerezni, azt is szívesen venném! :wink: (áfás számla sem kellene róla, csak garancia legyen rá!)

Előre is köszönöm a válaszokat!
Atos


Nem nagyon van.. Yakumot és Acert inkább ne vegyél.

..és nézz körbe itt: http://www.w-lantech.hu

..sok okosságot meg lehet tudni a készülékekről és a navigációról.


hétf. máj. 22, 2006 10:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 13:49
Hozzászólások: 342
Hozzászólás Mio
Sziasztok,
Abszolút kezdő vagyok pda téren, ezért segítséget szeretnék kérni Tőletek!
Egy autóban használható gps-es pda beszerzésén gondolkozom.
Eddig egy Mitac Mio 180-as tűnik a befutónak, de még más is szóba jöhet, ha tudtok ajánlani alternatívát.
Kézben még ugyan nem fogtam a 180-ast, de a tesztek alapján elég jónak tűnik, a tudása megfelelő lenne. Csak néhány képen úgy látszik (meg írják is), hogy a háza elég olcsó műanyagból készült.
Tegnap az EW-ben sikerült egy MIO 169-est kézbe fogni, kipróbálni. Egész szimpatikus volt, csak kicsit fura a fekvő kialakítása. Az eladó viszont azt mondta, hogy navigációhoz úgyis 5 perc után átváltanék fekvő módba, úgy sokkal jobban átlátni a térképet.
Nem lenne ellenemre ez a készülék sem, csak ne lenne annyival drágább!
A 180-ast 73.000 Ft-ért meg tudnám venni, de a 169-es majdnem 100.000! (most az IGO árát ne nézzük!)
Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy melyik lenne jobb vétel, esetleg van-e más készülék, amit ajánlanátok ebben az árkategóriában (inkább 80e alatt legyen!)
Ja, és ha valaki tud olyan helyet, ahol olcsóbban be lehetne szerezni, azt is szívesen venném! :wink: (áfás számla sem kellene róla, csak garancia legyen rá!)

Előre is köszönöm a válaszokat!
Atos


hétf. máj. 22, 2006 9:57
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: palm lcd kijelzőt keresek.
mod írta:
palm m515-höz keresek lcd kijelzőt.Sajnos leesett a 2.emeletről és eltört, valamennyire látható még de igy elég tré.Ha valakinek van egy hibás vagy tud egy helyet ahol lehet kapni kérem üzenjen.Köszi.

Az rrc.hu forgalmazó, kérdezd meg tőlük, ki szervizeli.


vas. ápr. 16, 2006 11:01
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. ápr. 16, 2006 9:11
Hozzászólások: 1
Hozzászólás palm lcd kijelzőt keresek.
palm m515-höz keresek lcd kijelzőt.Sajnos leesett a 2.emeletről és eltört, valamennyire látható még de igy elég tré.Ha valakinek van egy hibás vagy tud egy helyet ahol lehet kapni kérem üzenjen.Köszi.


vas. ápr. 16, 2006 10:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 188
Hozzászólás 
vocsok írta:
Schaf:
Azt nem tudod, hogy a nyugat-európai verziót lehet-e bérelni, mondjuk 10 napra egy utazáshoz?


Hát... nem igazán tudom mit mondjak erre... Elvileg lehetne rá lehetőség, de szerintem (legalább is nálunk bizos így lesz, ha lesz) akárhol is lehet bérelni kauciónak valószinüleg le kell tenni a teljes vételárat.

http://www.w-lantech.hu/igo/igo2006/igo2006.htm

Kis infó és képek.


csüt. ápr. 06, 2006 16:45
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Schaf:
Azt nem tudod, hogy a nyugat-európai verziót lehet-e bérelni, mondjuk 10 napra egy utazáshoz?


csüt. ápr. 06, 2006 14:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 188
Hozzászólás 
nacorvus írta:
Idézet:
Szerintem csak frissítésről van szó.
jó gondolat!Kép
ua.oldaról:Felhívjuk figyelmét, hogy a frissítés nem tartalmaz térképhiba javítást!
A sikertelen frissítés okozta meghibásodásért/adatvesztésért nem vállalunk felelősséget!
:? :roll:



Onnan, hogy hivatalos béta teszter vagyok. :)


Térképhiba is javítva a 2006-ban.. ráadásul az újonnan épült útszakaszok is benne vannak. :D

Tehát mégegyszer.... az iGO 2005 HU tulajok ingyenes upgradet kapnak a 2006 HU verzióra, mind program, mind térkép tekintetében!

Üdv.


csüt. ápr. 06, 2006 8:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Idézet:
Szerintem csak frissítésről van szó.
jó gondolat!Kép
ua.oldaról:Felhívjuk figyelmét, hogy a frissítés nem tartalmaz térképhiba javítást!
A sikertelen frissítés okozta meghibásodásért/adatvesztésért nem vállalunk felelősséget!
:? :roll:


szer. ápr. 05, 2006 16:45
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Schaf írta:
gabesz76 írta:
Sziasztok!
Mitac Mio 169 gps+igo 2005 107.999-ért vagy
Yakumo Alpha X + igo 2005 79.999-ért?
Csak navi-ra használnám.
Vagy érdemes megvárni az Igo 2006-ot. ( Most elég nyomottak a gépek árai)

Légyszi segítsetek, kezdő vagyok a témában ez lenne az első gépem.
Köszi!


A Yakumoban a Mio 168-as bele van. Ergo a 169-es egy modernebb gép...
Mindenképpen azt javasolnám, még ha egy kicsit több is az ára.
Az iGO 2005-öt meg nyugodtan vedd meg, ingyenesen upgradelhető a 2006-ra. (már most is!)

Schaf


Ezt hol olvastad, hogy ingyenesen upgradelhető?
Szerintem csak frissítésről van szó.


szer. ápr. 05, 2006 15:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 188
Hozzászólás 
gabesz76 írta:
Sziasztok!
Mitac Mio 169 gps+igo 2005 107.999-ért vagy
Yakumo Alpha X + igo 2005 79.999-ért?
Csak navi-ra használnám.
Vagy érdemes megvárni az Igo 2006-ot. ( Most elég nyomottak a gépek árai)

Légyszi segítsetek, kezdő vagyok a témában ez lenne az első gépem.
Köszi!


A Yakumoban a Mio 168-as bele van. Ergo a 169-es egy modernebb gép...
Mindenképpen azt javasolnám, még ha egy kicsit több is az ára.
Az iGO 2005-öt meg nyugodtan vedd meg, ingyenesen upgradelhető a 2006-ra. (már most is!)

Schaf


kedd ápr. 04, 2006 7:42
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 03, 2006 19:55
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Tiszakécske
Hozzászólás 
Sziasztok!
Mitac Mio 169 gps+igo 2005 107.999-ért vagy
Yakumo Alpha X + igo 2005 79.999-ért?
Csak navi-ra használnám.
Vagy érdemes megvárni az Igo 2006-ot. ( Most elég nyomottak a gépek árai)

Légyszi segítsetek, kezdő vagyok a témában ez lenne az első gépem.
Köszi!


hétf. ápr. 03, 2006 19:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 188
Hozzászólás 
hszk írta:
Üdv mindenkinek.

Fontolgatok egy PDA vételt. Fõ alkalmazás az autós GPS lenne. Mit szóltok a Mio 169-hez? (+iGO, itthonra)
Ny. Eu-s térkép is kellene, az hogy megy? Kompatibilitás, ilyesmi játszik? Kártyacsere és kész? Egyáltalán hogy lehet megtudni, hogy a prg. mely európai nagyvárosokat tudja? (Utcaszinten esetleg azokat is?) Milyen prg lenne jó? Olvastam valahol (lehet, hogy itt a fórumon :oops: ), hogy az iGO-nak készül eu-s változata. Tud valaki errõl?
Az ismertetõkben sehol sem akadtam rá, hogy az alapcsomag tartalmaz e office-csomagot? Vagy azt is külön kell beszerezni? Hogy?

Vagy mindezekre elég lenne az Acer N35?

Most csak ennyi kérdésem volt. :lol: Aki tud, segítsen. Kösz.


Ehhez bőven elég egy Mio180-as is. Azt meg te döntöd el, hogy iGO-ból csak a HU kell, vagy akár az EU.

Kedvcsináló:
http://www.w-lantech.hu/igo/igo2.avi

igo fórum:
http://www.pdamania.hu/forum/forum1.php ... 9&szuro=29


hétf. márc. 27, 2006 14:40
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jan. 20, 2006 19:47
Hozzászólások: 23
Hozzászólás 
Sziasztok.

Létezik Zire 71 hez GPS szet? vagy érdemesebb egy újabb tipustvenni gps re?
Üdv :ÉN


hétf. feb. 13, 2006 21:16
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Kinek mi a velemenye a Nokia 9300i vagy valamilyen ipaq osszehasonlitasban? Szoval melyiket valasszam?


vas. feb. 12, 2006 17:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás 
Hauptmann írta:
Sziasztok,

Szerintetek HP hx2750, vagy hx4700? Az utóbbinak tetszik a nagyobb kijelzője, de az előőbi meg gyorsabb valamivel (legalábbis a pdamania szerint).


Nem a PDA-mánia számít, hanem az, hogy neked elég gyors-e a gép, amikor kipróbálod a vásárlás előtt. Kérj az eladótól 5 percet a tesztelésre, elvégre nem filléres dologról van szó. Én a nagyobb kijelzőt választanám, mert a PPC alkalmazások nem észrevehetően lassabbak egy másfél éves és egy mai PPC-n. Bár azt figyelembe kell venni, hogy a nagyobb kijelző miat a készülék többet fog fogyasztani.


hétf. dec. 05, 2005 13:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 77 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség