Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd márc. 19, 2024 8:53



Hozzászólás a témához  [ 12 hozzászólás ] 
MyGuide 4300 PNA 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2011 17:32
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Re: MyGuide 4300 PNA
Igo8 telepítése erre a készülékre(MyGuide 4300PNA):

A többi feladatot kártyaolvasóval és total commanderrel csináltam!

Értelem szerűen kártya kivesz,gyáriról biztonsági mentést csinál és aztán törölni mindent róla!

Megvenni a iGO8.3.4.117940_PDA_PNA (benne van m.o térképe ha egész eu kell akkor: Megvenni a iGO8 8.3 8.4 Europe TopMap 2010 Q4- térképpel kompatibilis de csak a térképpel!!!)

Kártyát törölni és a 2577 / iGO8 mappákat a kártya gyökerébe másolni.

Az iGO8 mappán belül nevezzük át total commanderben az programot iGO8.exe-ről myguide.exe-re.

Az iGO8 mappát nevezzük át MyGuide-re!! FONTOSAK A KIS ÉS NAGY BETŰK!!!!

Bekapcsolod és használod!.Ennyi kb.Ha esetleg leírta már valaki akkor elnézést.Nekem így 100%-an működik!


A fent leírtakért felelősséget nem vállalok,mindenki a saját felelősségére kezdjen hozzá!!!!!!


hétf. dec. 31, 2012 12:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. nov. 13, 2005 19:16
Hozzászólások: 53
Hozzászólás 
Ennyi idő elteltével megjelent az IGO 8.3-as kiadása, amit fel lehet erre a készülékre (MyGuide 4300) "bangasztérolni". Torrent oldalakról letölthető. A csak magyar térképet tartalmazó verzió 46 MB körül van. A buherálás és telepítés után bármilyen térkép feltehető, ami jó ehhez a verzióhoz.
Nem bonyolult feladat. Tökéletesen működik rajta. Csak egy kicsit kellett gondolkodnom hozzá. :)
Rettenetesen bosszant, hogy 140000 Ft-ért nincs ehhez a szoftverhez frissítés. A felhasználónak kell gondolkoznia és lopott szoftvereket feltennie rá, ha egy működőképes rendszert akar rajta tudni, hogy ne csak a fiók mélyén heverjen ez az eszköz.


pén. okt. 23, 2009 19:03
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. feb. 15, 2009 12:08
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
van egy myguide 4200asom ,ha tudsz légyszi segíts ,hogy kell rá az IGO 2006ot telepíteni.


vas. feb. 15, 2009 21:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. nov. 13, 2005 19:16
Hozzászólások: 53
Hozzászólás 
Érdekes amit leírtál. Ma lesz a napja, hogy a 6.1-es verziót felrakom. Kiváncsi leszek, mi lesz! Szerintem semmi. :(
Nekem 3 GB RAM van az egyik Vistával üzemelő gépemben. Gondolom nálam nincs problémája a Vistának a hardverrel. :D
Persze nagyon tetszik a kezelőfelülete - kicsit "Mac-es" - de nem használom semmivel sem többre a gépet, mint XP-vel. Most hogy nem megy a PNA-m, még annyira sem! :lol:
Természetesen ki szerettem volna próbálni ezt a Mobil Centert, mint érdekességet, de majd egyszer csak jó lesz.


vas. jún. 10, 2007 6:56
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Valahogy a PNA driverrel lesz gondod, illetve a Vistának.
Én is felpakoltam ezt az új 6.1-es Device Centert.
Az első újraindítás után aszongya, hogy 2007. februári opcionális frissítésem van a PDA-m driveréhez.
Na jó, tegye fel. Molyol már vagy tíz perce.
Kép
Utálom, utálom, utálom. :twisted:
A következő dobásaim vannak, :arrow: növekvő anyagi vonzattal.
- Hagyom a fenébe a Vistát, maradok az XP-nél.
- Veszek a gépembe 1 GB DDR SD RAM-ot. Állítólag 1 giga fölött a Vista megtáltosodik. :hm: De ebbe beruházni ma felesleges pénzkidobás.
- Összerakok egy Core 2 Duos új gépet, ami azért nem két fillér. De csak ezért :?: :roll:, amikor az XP-vel semmi gondom.
- Veszek egy jó középkategóriás laptopot.
ON:
Közben azért elmentettem a drivert, hogy meglegyen. erre egyszercsak kiírja, hogy nem sikerült az update.
No vazze, legyen try again. Erre mit csinál, telepíti az mpas-d.exe-t a Defenderhez. :shock:
Elindítom direkben a driver telepítését. Erre meg aszongya a végén, hogy coki, már jóval újabb van fenn. Nyalván a Device Center pakolta fel. Akkor meg minek szórakázik :?: MS rulez? :P

Szóval, ha a 6.1 már tartalmazza a PNA-d driverét, akkor oké. Ha nem, nem. :cry:


szomb. jún. 09, 2007 11:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. nov. 13, 2005 19:16
Hozzászólások: 53
Hozzászólás 
Köszi, ezt még kipróbálom! :)


szomb. jún. 09, 2007 10:12
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
No ezt a "lebutítást" én sem értem. :roll:
Mindenesetre megjelent a nemrég beharangozott új szinkronizáló. Windows Mobile Device Center 6.1

Azt írják, a kütyünek már csatlakoztatva kell lennie a PC-hez, amikor telepíted.


csüt. jún. 07, 2007 8:02
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. nov. 13, 2005 19:16
Hozzászólások: 53
Hozzászólás 
Igen, elírtam. Nem az asztalon hoz létre parancsikont, hanem start menüben. Szerintem ez lényegtelen, de természetesen így pontos. Ha másnak sem sikerült, akkor nem is erőlködöm vele, majd megvárom míg kiadnak hozzá drivert. Persze ehhez hozzá kell tenni, hogy MyGuide itthoni forgalmazója (Optitech Kft.) honlapján semilyen támogatás nem található az általuk forgalmazott készülékekhez. Síralmas! Továbbá azt sem értem, hogy a MS miért "butította" le - mert számomra ezt jelenti - a szoftverét (Mobile Device Center). Hiszen eddig ment az XP alatt (ActivSync), most pedig nem megy a Vistán! Majd csak lesz rá valami megoldás.


csüt. jún. 07, 2007 6:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Igazad van, írtad.
:hm: a PNA az nem PDA. Már többen szívtak vele.
De hogy mi lehet a gond, persze nem tudom.
Talán ez, bár gyanús. Majd... :arrow: http://winportal.net/?id=982
A hotfixet is telepítetted a Mobile Device Centerhez? De nem hiszem, hogy ez lenne.
:roll: Nem rémlik, hogy az Asztalon jönne létre az említett parancsikon. A Control Panel lesz az, ahol. Vagy csak töröltem volna? :shock:
Ha csak simán rádugod a kábellel, látsz valamit? Felismeri, drivertelepítés, Intézőben nem látszik semmi?
Elképzelhető, hogy a driver hiánya.

Szerk.: Épp most olvastam egy menő PNA buherátortól, hogy Vistán nem megy ez az összekapcsolás dolog.
Kép Neki sem. Csak XP-n :cry: :twisted:
Szóval a PNA :arrow: bullshit. Kép


hétf. jún. 04, 2007 14:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. nov. 13, 2005 19:16
Hozzászólások: 53
Hozzászólás 
Köszi Target a választ, de lehet hogy én nem voltam egyértelmű, vagy Te nem olvastad el figyelmesen amit leírtam. Pont ezt veséztem ki, hogy Vistára nem lehet telepíteni az ActiveSync-et amivel XP alatt tökéletesen működött a PNA - tehát nem PDA, amit Te írtál - viszont az ezt felváltó - én Windows Mobile-eszközközpontot írtam - Windows Mobile Device Center nem kezeli a PNA-mat. Erre kellene megoldást találni. Egyébként ha telepíted a Windows Mobile Device Center-t, akkor az op. rendszeredben egy ilyen elnevezésű parancsikon jön létre az asztalon, hogy Windows Mobile-eszközközpont. Ezért írtam így.
Azért mégegyszer köszi, hogy megtiszteltél a válaszoddal.


hétf. jún. 04, 2007 12:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
A Vistán nem az ActiveSync kell. Nem is lehetne telepíteni.
Azt telepítsd, ami itt írnak. :arrow: Windows Mobile Device Center
Egyébként korábban én enélkül is rádugtam a PDA-t, és felismerte, mindent látott az Intézőben.
Igaz szinkronizálni, PC-ről PDA-ra programot telepíteni Vistán akkor nem próbáltam.
Ahhoz ez a Device Center kell.


hétf. jún. 04, 2007 7:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. nov. 13, 2005 19:16
Hozzászólások: 53
Hozzászólás MyGuide 4300 PNA
Szeretnék tanácsot - segítséget - kérni tőletek egy MyGuide 4300 PNA PC-re történő rákötésével kapcsolatosan. Rengeteg kérdésem lenne e készülék vonatkozásában, de most csak ezzel az eggyel foglalkoznék. A problémám az, hogy WinXP alatt a Microsoft ActivSync nevű szoftverével tökéletesen működött a dolog, de Vista alatt már nem. Az ActivSync-et nem is lehet Vista alá telepíteni, ott ennek kiváltására van a Windows Mobile-eszközközpont. Amiről azt írják röviden összefoglalva, hogy annyira jó, hogy nagyon! Én sajnos nem ezt vettem észre. Lehet, hogy csak az "okos telefonokat" és a Microsoft által megadott op. rendszerrel működő PDA-kat támogatja?! Nem tudom...
De ha az ActivSync-et váltja ki Vista alatt, akkor azért érdekes, miért nem tud a fent nevezett eszköz csatlakozni?
Segítségeteket előre is köszönöm!


vas. jún. 03, 2007 18:44
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 12 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség