Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd márc. 19, 2024 7:48



Hozzászólás a témához  [ 17 hozzászólás ] 
PDA kerdes ??? 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Honnan tudnék a legtöbb ingyenes programot letölteni a PDA-mhoz? (W-Mobile 5)


hétf. dec. 28, 2009 21:09
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 21, 2004 22:54
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott!
Hozzászólás 
brando írta:
Sziasztok! Windows mobile 5 op rendszerű a PDA-m. Melyik a legjobb videólejátszó erre, amely visz mindent? Wmw, avi, mpeg stb.


TCPMP
http://picard.exceed.hu/tcpmp/test/ innen töltheted


vas. júl. 27, 2008 19:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 297
Hozzászólás 
Sziasztok! Windows mobile 5 op rendszerű a PDA-m. Melyik a legjobb videólejátszó erre, amely visz mindent? Wmw, avi, mpeg stb.


szer. júl. 16, 2008 15:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Köszi, egyelőre minden OK nagyon elégedett vagyok (nyomtam fel egy PocketUFO-t :) ...ász ), de ha lesz valami, majd sírok!


hétf. jan. 21, 2008 10:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Zsoca-M5 írta:
Gondoltam írok, hogy megvettem.

Maximálisan elégedett vagyok :)
Szinten mindent megtaláltam és be tudtam állítani pillanatok alatt. Az egyetlen, amivel sokat szívtam az a Wifi. Az FS "csodaalkalmazása" az E2C gyakorlatilag kinyírta a Wifi-t. De sok sok xarakodás után valahogy megoldottam. Azóta egy "tap"-re kapcsolódik is.

Ami viszont meglepett, hogy előre számítottam a GPS gondokra, mert sokan panaszkodtak, de semmi probléma nincs vele. Gyakorlatilag kb. 30-60 mp alatt látja is a hódokat és nekem nagyon pontosnak is tűnik.

Igen, anno amikor megjelent, és sokan ráugrottak, akkor oldalakat lehetett olvasni a E2C hülyeségéről. :?
A GPS-ről nagyon megosztottak voltak a vélemények, volt aki dicsérte, volt aki szemétnek titulálta. Én egyszer nyomkodtam egy N560-at, akkor nekem is hasonló volt a tapasztalatom, mint neked, 1 percen belül talált holdakat. Akik szidták a GPS-t, nem is a holdak megtalálását kritizálták, hanem, hogy a fix lassú. Miután meg vannak a holdak, még egy-két percig el-eldobálja, és utána is vannak állítólag érthetetlen anomáliák. De mint írtam, volt aki meg ennek pont az ellenkezőjét írta. :roll:
Minden esetre gratulálok az új szerzeményhez, ha segítségre van szükséged, nyugodtan dobj egy PÜ-t, és tudok küldeni linkekekt :wink:


vas. jan. 20, 2008 9:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Gondoltam írok, hogy megvettem.

Maximálisan elégedett vagyok :)
Szinten mindent megtaláltam és be tudtam állítani pillanatok alatt. Az egyetlen, amivel sokat szívtam az a Wifi. Az FS "csodaalkalmazása" az E2C gyakorlatilag kinyírta a Wifi-t. De sok sok xarakodás után valahogy megoldottam. Azóta egy "tap"-re kapcsolódik is.

Ami viszont meglepett, hogy előre számítottam a GPS gondokra, mert sokan panaszkodtak, de semmi probléma nincs vele. Gyakorlatilag kb. 30-60 mp alatt látja is a hódokat és nekem nagyon pontosnak is tűnik.


szomb. jan. 19, 2008 12:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
TargeT írta:
Az n560 az VGA felbontású, hozzá megfelelően erős procija van.
A GPS vevőjére panaszkodtak, de van ehhez is patch, meg mintha lehetne rátenni új WM6 romot. (csak nem tudom, hol olvastam, meg tényleg ehhez-e.)
Használtban érdekes lehet pl. az akksi, meg tesztelni a kijelzőt.
Ha most vennék, szinte biztosan WiFi-GPS-GSM-Bluetooth kombinációban venném WM6 szofttal.
Persze az ár is nagy úr.

Pl. van egy ilyen: E-TEN Glofiish X600 Pocket PC Phone
Talán jön maj újabb verzió is, 650, vagy mi. Jaja, lenni kell majd, mert ez csak QVGA és 400-as procival.
Az új meg VGA lesz 500-as procival. nyilván drágább is lesz.
Tényleg lesz. :wink: :arrow: E-TEN Glofiish X650 adatlap
Bár valahol azt írták, ha igaz, az Eten nem a jó memóriakezeléséről híres.
Egy távolabbi ismerősömnek 500+ van, egyszer tényleg teleszivárgott a memóriája, de hogy miért? :roll:

A memórai szivárgás nem az E-TEN sara, hanem a WM-é. Az E-TEN abban hibás, hogy a mai napig nem adott ki olyan gépet, amiben elegendő memória lenne, illetve rengeteg (helyenként felesleges) program települ az első bekapcsolásnál, amik csökkentik az amúgy sem bőséges memórai kapacitást...


csüt. jan. 17, 2008 11:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Zsoca-M5 írta:
Köszi az infókat.

A GSM-hez csak annyit, hogy nekem is csak tulajok mondták, hogy bekavar, igaz mindkettőnek Mio-ja van.

Ezt, hogy bekavar egy kicsit nehezen tudom értelmezni.
Nekem 2,5 éve nem volt nem kombó PDA-m. Semmi gond a GSM-mel, az egyetlen negatívuma, hogy mivel azt is kell kezelnie, így folyamatosan fut a háttérben a telefon alkalmazás, ami meg természetesen memóriát igényel.
Én vagy Symbiant, vagy PDA+GSM kombókat használtam az elmúlt években, és természetesen telefonként is. VGA-t is használtam, az Uni-t, és én is elismerem, hogy nagyságrendekkel szebb a képe, de ezzel a fogyasztása is. Nekem, mivel filmet nem nézek a kütyüimen, megfelel a QVGA is, és a 200-as Texas proci is. Jelenleg teljes megelégedéssel használom a Touch-ot, igaz ebben nincs GPS, de arra nincs is égető szükségem. Cserébe viszont akár 4-5 napot is elvan folyamatosan bekapcsolt GSM-mel.
Én ha cserélek, akkor Polaris-ra fogok váltani, szerintem az az ideális kombó.
Az a nagy kérdés, hogy mi lenne a fő feladata a gépnek, mert az már erősen szűkítené a potenciális áldozatok számát.
Amúgy az N560-at anno én is sokat nézegettem, nálam a nem túl erős akksi, és a GPS gondok miatt esett ki, illetve mint mondtam, a külön PDA, és telefon nem túl nyerő a számomra, mert úgy mindig csak akkor nincs épp nálam a PDA, amikor szükségem lenne rá... :lol:


csüt. jan. 17, 2008 11:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Köszi az infókat.

A GSM-hez csak annyit, hogy nekem is csak tulajok mondták, hogy bekavar, igaz mindkettőnek Mio-ja van.


szer. jan. 16, 2008 0:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
A VGA képernyő tényleg sokkal jobb, de proci is kell hozzá. Egyúttal nő az áramfogyasztás.
A 400 Mhz 480x640-hez kevés. Legalább 500 MHz, meg mintha itt is kezdene előjönni hamarosan a kétmagos.
Az FSC N560 tényleg nem rossz gép, ha nem lett volna már másik, no meg az ár, nálam is szóba jött volna. Autós készletet gyárilag mintha eleve nem adnának hozzá, külön kel beszerezni, ha kell.
Manapság egy kicsit már régicske, meg WM 5.0, de legalább nem WinCE 2003. Szóval jó azért, bár már leálltak a gyártással, meg minden PDA fejlesztéssel az FSC-nél.

Namost ez a hivatalos szerviz patch, most jövök rá, nekem megvan. :D
Asszem ha felrakod, utána már nem leszedhető. Inkább hasznos, mint káros, de valami egyebet is változtat. Már nem tudom. :roll:
Vagy felteszem valahová az angol nyelvűhöz valót, vagy ha utánanézel: FSC_GPS_Instant_Fix_1_0__1015918.zip.

Jó kis fóruma van: http://www.pdamania.hu/forum/forum1.php ... 1&y=10&x=0

Ne legyen GSM? :roll: Ha annyira nem jön be, legfeljebb nem raksz bele SIM kártyát. :wink:
Amúgy meg minél variábilisebb, annál jobb. Ki tudja mikor mire lesz még jó.


kedd jan. 15, 2008 20:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Köszi az infókat.

KrE: láttam egymás mellett VGA és QVGA PDA-kat ég és föld volt, ezért döntöttem az n560 mellett.

Target: Ez érdekes. Én szinten minden "PDA+GSM kombi" tulajdonostól azt a tanácsot kaptam, hogy arra vigyázzak, hogy ne legyen benne GSM! :)
Én is hallottam a GPS problémáról, de csak annyit, hogy késik 1 mp-et, és lassan indul, annyi nekem belefér. (pláne ha tényleg van valami patch amit mondasz, arról még nem hallottam)

Mondjuk amúgy is idegesítene, hogy egy féltéglával kell telefonálni, de ez magánvélemény bocs.

Viszont akkor igyekszem minél több funkciót kipróbálni.
Az akksi nyilván lehet öreg, de ha hozzászámolom egy új akksi árát, még akkor is bőven bőven új ár alatt vagyok.


kedd jan. 15, 2008 17:50
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Az n560 az VGA felbontású, hozzá megfelelően erős procija van.
A GPS vevőjére panaszkodtak, de van ehhez is patch, meg mintha lehetne rátenni új WM6 romot. (csak nem tudom, hol olvastam, meg tényleg ehhez-e.)
Használtban érdekes lehet pl. az akksi, meg tesztelni a kijelzőt.
Ha most vennék, szinte biztosan WiFi-GPS-GSM-Bluetooth kombinációban venném WM6 szofttal.
Persze az ár is nagy úr.

Pl. van egy ilyen: E-TEN Glofiish X600 Pocket PC Phone
Talán jön maj újabb verzió is, 650, vagy mi. Jaja, lenni kell majd, mert ez csak QVGA és 400-as procival.
Az új meg VGA lesz 500-as procival. nyilván drágább is lesz.
Tényleg lesz. :wink: :arrow: E-TEN Glofiish X650 adatlap
Bár valahol azt írták, ha igaz, az Eten nem a jó memóriakezeléséről híres.
Egy távolabbi ismerősömnek 500+ van, egyszer tényleg teleszivárgott a memóriája, de hogy miért? :roll:


kedd jan. 15, 2008 14:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Zsoca-M5 írta:
Sziasztok!

Én egy Fujitsu-Siemens Pocket Loox n560-at fogok venni a napokban.
De mivel még mindig nagyon drága, ezért gondoltam használtan jutnék hozzá.

Kérdés:
Mit kell nézni egy használt cuccon (mi mehet tönkre egy ilyenben)?
Kívülről nyilván megnézem, hogy ne legyen karcos, de amúgy?
Szokott ezekben bedögleni valami? (Nem konkrétan ebben a típusban, hanem a PDA-kban úgy általánosságban.)

Mivel felettébb összetett szerkezetekrő beszélünk, nagyon sok minden tönkre mehet benne. Ajánlatos kipróbálni minden funkcióját, és olyat keresni, aminek vannak papírjai és garanciája. Én vettem már több használt PDA-t is, eddig még egyikkel sem volt gond, de én is mindig tartok a rejtett hibáktól.
Az N560 esetleges típushibáit nem ismerem, így arról nem tudok konkrétumot mondani.
Viszont van egy költői kérdésem: Biztos vagy benne, hogy használt N560-at akarsz és nem egy olcsóbb, új készüléket?


kedd jan. 15, 2008 13:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Sziasztok!

Én egy Fujitsu-Siemens Pocket Loox n560-at fogok venni a napokban.
De mivel még mindig nagyon drága, ezért gondoltam használtan jutnék hozzá.

Kérdés:
Mit kell nézni egy használt cuccon (mi mehet tönkre egy ilyenben)?
Kívülről nyilván megnézem, hogy ne legyen karcos, de amúgy?
Szokott ezekben bedögleni valami? (Nem konkrétan ebben a típusban, hanem a PDA-kban úgy általánosságban.)


hétf. jan. 14, 2008 22:08
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Nekem Airisem van, T620.
Magyarítottam,futtatok mindenféle progit,játékot rajta,néha még navigálok is,
kártyaolvasó progival működik, mindezt hiba és fagyás nélkül teszi.
Ja és minden nap velem van egy szemüvegtokban,semmi kopás nem látszik rajta.
Depón lestem ki,56 E volt.


csüt. jan. 10, 2008 19:18
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 21, 2004 22:54
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott!
Hozzászólás 
Mio P560!
Nekem P550 van!
Szerintem a Mio a legjobb ezen a téren! Hozzáteszem - Szerintem! :)


szer. jan. 09, 2008 14:56
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. nov. 16, 2007 2:15
Hozzászólások: 1
Hozzászólás PDA kerdes ???
Sziasztok! PDA vasarlasan torom a fejem, amit leginkabb GPS navigaciokent szeretnek hasznalni. Wifi funkcio is jol jonne...
ezeket talaltam:

Mio P 560

Asus A696

Airis T620

Mi a velemenyetek ezekrol?
Esetleg tudtok jobbat ajanlani?

p.s a navigacios software-t a jezuska hozza ;-)


pén. nov. 16, 2007 2:31
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 17 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség