Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. jún. 07, 2024 0:13



Hozzászólás a témához  [ 12 hozzászólás ] 
Melyik mp3 keveröt? 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 14, 2005 15:32
Hozzászólások: 311
Tartózkodási hely: Itten vagyok
Hozzászólás ...
djmaster írta:
A virtual dj az jobb. És szinte minden t meg tud csinálni magától is, ha erre vágysz!!


Akkor azt nem is te csinálod, hanem a gép. Innentől kezdve elveszti egyediségét. Amúgy meg a valós idejű keverése olyan ótvar, hogy arról ne beszéljünk. Ha jót akartok csinálni, és azt akarjátok, hogy ne a gép csinálja meg helyettetek, és pontos is legyen pl a sebbességszabályzás, akkor Mix Vibes Pro. Na az atomixesek meg a Virtual Dj-sek próbálják csak ki? Ugye nem egyszerű mi? De ez a lényege. Ott nem a progi csinálja a mixet, hanem te irányítod. Vannak ügyes funkciói, szintén lehet effekteket tenni, csak legtöbben nem tudják hogy. Amúgy én a külső egységekre esküszöm, a keverőre, a dj cd lejáccóra, az az igazi, és sztem könnyebb pontosan dolgozni vele, mint géppel. És pont ezért ajánlottam a Mix Vibes Pro-t is, mert az is valós idejű keverést tesz lehetővé, amit közben felvehecc Goldwave-vel vagy Cool Edit pro-val vagy bármivel. És ha elrontod a mixet? Így jártál. Újrakezded. **** hangzik tudom, de akinek az atomix szoftvereivel megy a keverés és úgy dönt hogy le akarja alázni Tiesto-t a pult mögött, ajánlom, hogy próbálja ki azokat a progikat is, amik jobban hasonlítanak a valódi élethez, mert ott már nem csinálja meg a gép helyette és nagy **** lesz az illető. Szal én ajánlom, aki komolyabban akar foglalkozni ezzel, mint egy átlag felhasználó, akinek megteszi egy atomix szoftver is, az próbálja ki a Mix Vibes Pro-t is. Számgép irányába terjed a világ tom, de ezek a külső keverők és lejátszók nem fognak kimenni a divatból. Sokkal jobbak, mint egy számgépes szoftver, és megbízhatóbbak is. Nincs lefagyás, megakadás, stb. Akinek nincs rá pénze, amit full megértek, mert k***a drágák ezek a cuccok, az persze megmarad a számgépnél, de a számgép soha nem adja vissza ezt a feelinget az biztos.


vas. szept. 04, 2005 7:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szomb. szept. 03, 2005 18:32
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Én a dss dj progit használom sztem a legjobb :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


szomb. szept. 03, 2005 18:41
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Eleinte az Atomix-ot használtam, mert könnyen kezelhető és egyszerű, valamint a hangmagasság változtatása nélkül tud tempót szabályozni. Viszont botrányosan rossz hangminőséget csinál... Egy bulinál annyira nem gáz, de ha már rögzíteni is szeretnéd, akkor tragikusan fog szólni.


hétf. aug. 29, 2005 19:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Hi!!

Én a Traktor 2.61 próbálkozom. Tényleg sokat tud, és még nagyon az elején vagyok. De ezzel lehet vágni is a zenéket vagy csak keverni??
Valójában engem olyan progi érdekelne amelyikkel profin vágni lehet, beilleszteni, amivel tudok molyolni.

Köszi


csüt. aug. 25, 2005 20:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 14, 2005 15:32
Hozzászólások: 311
Tartózkodási hely: Itten vagyok
Hozzászólás ...
Én a Virtual Dj-t azért nem szeretem, mert valós időben pontatlan a tempó szabályzás, és nekem ez az eredmény meghallgatásakor elég zavaró.

A Traktor az egész jó, pontos, azzal nincs semmi bajom.

A MixVibes Pro 5-öt is szeretem, mert az a legpontosabb mind közül (és a legdrágább, mint szoftver, amúgy nekem se legális :lol:) Meg azt tartom előnynek, hogy 16 csatornás, és előre betöltheted a zenéket, amit keverni fox, és a tempót is beállíthatod, mégse a program csinálja a mixet, mint a Virtual Dj-nél. Azt viszont nem szeretem benne, hogy valós idejű, és ha nem pontosan indul el a zene, akkor pontatlan lesz a végeredmény, élvezhetetlen. Ezért dolgozok külső keverővel.


csüt. júl. 14, 2005 15:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 18:30
Hozzászólások: 696
Hozzászólás 
Próbáld ki az atomix mp3 2.2-t.


szomb. máj. 21, 2005 14:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. dec. 31, 2004 1:04
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Szabadka
Hozzászólás 
En is a Traktor-ra szavazok!!! A 2-es verzioja sem eldobnivalo! :D


pén. máj. 20, 2005 21:49
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: vas. máj. 08, 2005 15:13
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
én a Traktor dj mixer 1.06-ra esküszöm!!Ha kitapasztalod ami nem két perc akkor hibátlanul profi modon lehet vele keverni!!!
Ha ki akarja valaki probálni az irjon és felrakom ide!!


vas. máj. 08, 2005 17:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. feb. 13, 2005 16:24
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Komárom
Hozzászólás 
nabazz.
midnent megcsinál magától..... :? :? :?

*** sok divatdj.


pén. feb. 18, 2005 16:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 11:03
Hozzászólások: 28
Hozzászólás 
A virtual dj az jobb. És szinte minden t meg tud csinálni magától is, ha erre vágysz!!


vas. feb. 06, 2005 18:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás 
Igen az atomix nagyon király. Ha nem tul nagy a BPm különbség a két zene között, akkor akettő zenét tmpóra húzza.
Létezik olyan is, hogy bpm studio. Ami verzió nekem ebből meg van az nem tud ilyen extrákat. Az egy kicsit mojolósabb. Itt neked kell meg keresni a tempót.


csüt. feb. 03, 2005 13:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. dec. 23, 2004 10:10
Hozzászólások: 17
Hozzászólás Melyik mp3 keveröt?
Szerintetek melyik a legjobb?
Én ugy hallottam, hogy az atomixmp3, de soha nem tudtam leszednia teljes verziot!Ha esetleg tudná valaki, hogy honnan tudnám letölteni annak nagyon szépen megköszönném :lol: ja de még kellenének hozzá effektek is !


pén. jan. 28, 2005 21:48
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 12 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség