Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 20:14



Hozzászólás a témához  [ 173 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Melyik MP3 lejátszót vegyem? 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: pén. feb. 15, 2008 10:27
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 4Gb mp4 lejátszó ( új 1.8" 4G MP3 MP4 player WMA IC5-04
* 65000 true color display.
* Support multiple music formats:MP1. MP2.MP3.WMA.WMV,ASF WAV DMA ..ETC.
* Play AMV film
* Support WMV, MPG, MPEG I , MEG II, MOV, and AVI Convert To AMV. format(Software included)
* Built-in FM Radio : 87MHz to 108MHz
* Support ID3; The lyrics of Music Files can be shown on screen.(Software Included)
* Support BMP format picture to be view. Best view size: 128 x128 Pels
* Build in Memory Capacity 4GB
* memory dividable private space disk function
* play with 16 level shifting
* fm radio stereo:auto preset 20 channels&manual preset 20 channels
* support lyric display double interface,enble learning lyric.
* smart design for comfort listen: music fades away gradually when stop playing.
* manage with u-disk fold
* build in microphone, hi-fi record within ,support shortcut key record.
* usb2.0 (full speed)interface, top speed extends
* learning language convenient.digital repplay equipment.snippet a-b replay.contrast replay.16 level shift play
* the player is in 9-level battery monitoring system.
* preset eq for your music: natural, rock, pop, classic, soft, jazz, dbb .
* Support Multi Languages: English, German, French, Ftalian, Dutch, portuguese, spanish, japanese , korean. simplified chinese, trad chinese..
* built-in rechargeable li-ion battery via charger or usb port
* Size: 72 x 40 x 9mm
* Weight: Approx 29g
* Bit/rate: 32 to 320Kbps (MPEG 1/2 layer 3)
* Output Frequency: 20Hz - 20kHz
* Signal / Noise Ratio: > 90dB
* Channel Separation: > 40dB
* Frequency response: 20Hz to 20Khz
* Audio Connector: 2.5 mm headphone jack
* Earphone Output Power: 6mW + 6mW



Package Content

* 1 x MP4 player
* 1 x English User Manual
* 1 x Software CD
* 1 x Stereo Headphone
* 1 x USB Cable
* 1 x Wall Charger
* 1 x Pouch(Gift)
* We will send your item in plain package
eladó


kedd márc. 04, 2008 9:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. feb. 09, 2008 18:58
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Hello!

Alpha MP4

Konvertálási problémák után: a cd-n lévő nem működött, találtam egy programot, kicsit testre szabtam, úgyhogy most használható. Részletesen leírtam a konvertálás menetét a honlapomon. Kérek mindenkit, hogy aki érintett a témában küldjön valamilyen visszajelzést a sikerről, ha mégsem sikerülne az oldalon megtalálható az e-mail címem! Jó konvertálást, sok sikert! Remélem tudtam segíteni az érintetteknek!
Honlapom címe:

http://alpha-mp4.extra.hu/

Üdv!


szomb. feb. 09, 2008 23:07
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. dec. 09, 2007 17:57
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Üdv mindenkinek!

Van egy iaudio F3-as lejátszóm. A problémám az, hogy a fülhallgató kábele eltört. Kéne vegyek egy másikat, de nem mindegyik fülessel szól ugyanolyan
szépe,mint a sajátjával. Ha valaki tudna ajánlani valamilyen jó minőségő fülest, akkor azt megköszönném.

Anti.


szomb. jan. 19, 2008 13:38
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Nem igazán ismerem őket, de a hangminőség sokban függ a fülestől. Szerintem hasonló erősítőchip van benne, mint a walk/discmanekben, tehát a hangminőség adott. De az ilyet mindig ki kell próbálni. Régebben a MM-ban lehetett is (tudom, feléd olyan most nincs :) ), de már nem.

Üdv!


hétf. dec. 17, 2007 20:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
köszi :)
és ezeknek a hangminőségéről mit lehet tudni? még régebben kazettás walkman-ből volta Panasonic-om, azt nagyon szerettem, de azóta eltelt pár év...
illetve estleg konkrét típust tudnál mondani, mert ahogy látom eddig, itt nem nagyon forgalmazzák már őket.


hétf. dec. 17, 2007 16:36
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Gyártanak. Az összes Pana MP3 játékos ilyen.

Üdv!


hétf. dec. 17, 2007 16:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
létezik még olyan mp3 lejátszó, ami memóriakártyával megy? rendes SD vagy microSD lenne jó igazából, csak nem tudom gyártanak-e még ilyet.


hétf. dec. 17, 2007 15:09
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: szomb. nov. 24, 2007 10:37
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok! Szükségem lenne a véleményekre. Most kezdtünk el mp4ekkel foglalkozni. "Csináltunk" egy webshop-ot és szeretnénk olyan termékeket hozni, amik valóban érdeklik a vásárlókat. Kíváncsi vagyok, hogy melyik szerintetek a legjobb termékünk (ár és érték arányban +a külseje). Aki lesz olyan szives, és ír nekünk, annak az általa megszavazottt termékből (persze, ha érdekli) 5%ot engedünk. Köszi előre is! És a weboldal:
http://www.mp4.boltaneten.hu :wink:


szomb. nov. 24, 2007 10:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. feb. 07, 2007 22:28
Hozzászólások: 6
Hozzászólás Terminalos kollégáknak kedvezmény
Sziasztok,

AKi a terminal-ról jön, 10% kedvezményt kap a boltban, csak jelezzétek e-mailben, hogy innen ismertek minket!
A kedvezmény a nem akciós MP3 és MP4 lejátszókra vonatkozik, de belecsúszhat 1-1 akciós is.
Egyes Pendrive-okra és memória kártyákra is kaphattok kedvezményt, akit izgat a dolog, keressen minket! :lol:

Üdv.:
MP4 lejátszók pofátlanul olcsón!
www.mp4lejatszo.net
70-319-1009


vas. júl. 01, 2007 10:21
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 01, 2007 23:33
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Scheveningen írta:
Köszi a választ, Ace! Találkoztam ezzel a modellel, és nekem is tetszik. Úgy láttam, hogy kifutó darab, és kezdik átvenni a helyét azok a vékonyabbak és fényes felületűek, amiken amúgy minden ujjlenyomat látszik. :(


Igen ez már nem egy mai darab, de pont ezért jó az ára. Amúgy ezt sem mondanám egy nagyon vastag darabnak. :) Én csak ajánlani tudom.


csüt. jún. 28, 2007 12:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. feb. 26, 2006 22:56
Hozzászólások: 33
Hozzászólás 
Köszi a választ, Ace! Találkoztam ezzel a modellel, és nekem is tetszik. Úgy láttam, hogy kifutó darab, és kezdik átvenni a helyét azok a vékonyabbak és fényes felületűek, amiken amúgy minden ujjlenyomat látszik. :(


szer. jún. 27, 2007 18:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 01, 2007 23:33
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Scheveningen írta:
Sziasztok!

Kíváncsi lennék, mi a véleményetek a Samsung mp3 lejátszóiról, konkrétan a YPK3J (jézusom, nem lehett volna egyszerűbb neveket adni nekik?:D) sorozatra gondolok, amik az iPodra hasonlítanak. Magában a márkában bízom, és formájuk miatt jól kezelhetőnek tűnnek (nekem ezek a rúd alakúak nem jönnek be).

Köszi előre is! :)


Hali!

Nekem egy YP-Z5F van, ami hasonlít rá és szintén érintőgombos. Nagyon jól használható, sokáig bírja, szép a kijelzője és nem utolsó sorban nagyon jól szól. 30e ft volt áprilisban (2 gigás). Az iPod nano ugyanennyi lett volna 1 gigásban. Azért jobb szerintem a samsung mert:

- van benne fm rádió
- nem kell külső program ha zenét akarsz rá tenni
- jobban szól (független tesztek alapján)

Itt van néhány kép róla:

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép


szer. jún. 27, 2007 16:25
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. feb. 26, 2006 22:56
Hozzászólások: 33
Hozzászólás 
Sziasztok!

Kíváncsi lennék, mi a véleményetek a Samsung mp3 lejátszóiról, konkrétan a YPK3J (jézusom, nem lehett volna egyszerűbb neveket adni nekik?:D) sorozatra gondolok, amik az iPodra hasonlítanak. Magában a márkában bízom, és formájuk miatt jól kezelhetőnek tűnnek (nekem ezek a rúd alakúak nem jönnek be).

Köszi előre is! :)


pén. jún. 22, 2007 20:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. ápr. 18, 2004 13:32
Hozzászólások: 346
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Hali!

Mégsem döglött meg! :D Reseteltem akicsit, aztán minden okés. :)
Mindenesetre azért érdekelne, hogy tudtok-e olyat, amit kérdeztem.


pén. máj. 11, 2007 10:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. ápr. 18, 2004 13:32
Hozzászólások: 346
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Az iRivert T20 FM tényleg jó volt. Naon ****, elégedett leszel vele. (Nekem ilyenem van.) Csakhát Sajátgépben látod, Winfos Intézőben, és Winfos Media Playerben. Total Commanderben nem... :(

Gyönyörű hangja van. És mp3-ban rögzít. :)


pén. máj. 11, 2007 10:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. ápr. 18, 2004 13:32
Hozzászólások: 346
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Hali!

Szükségem lenne egy új lejátszóra,m ert úgy néz ki, hogy a régi megdöglött... :(

iRivert T20 FM.

Namármost ami kellene helyette.
Tudjon mp3-ként rögzíteni! Nekem ez fontos. (Azért is választottam anno az iRivert többek között.)
Ezen kívül még fontos lenne a minőség (naná!), a minimum 1 GB kapacitás (memóriás, és ne winyós!), a közvetlen (kábelmentes) USB csatlakoztathatóság, és ha beépített aksija van, akkor Litium-Polimer legyen.
Ja, és lehetőleg Zennheiser fejhallgató.

Aztán ami még kéne, ne szívjak már megint az iRiver baromságaival, hogy abba a qr*a WMP-be teszik a drivert, és akkor Total Commanderbe pl nem is látom a kütyümet. Így nehézkes és bonyolult a kezelése! (És akkor még a Linuxot nem is mondtam...)

A Sungoo tetszik. Jó lenne, 5 év garis meg minden. De madzagos csatija van, és nem mp3-ba vesz fel. :( Pedig tök **** cucc egyébként.
(Mondjuk, ha annyira kell, hát legyen madzagos, de akkor legalább a többinek feleljen már meg...) Vagy valami...
Remélem lesznek jó ötleteitek!

Előre is köszi!


pén. máj. 11, 2007 10:29
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. jan. 11, 2007 7:47
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Eladó Stormblue A10 1GB
Sziasztok,

Remélem nem gond, hogy ezt ide belövöm:
Stormblue A10 1GB 21hónap bolti garancia! (2008. 10. 16) Nem gagyi iPod másolat! Csomag tartalma: fülhallgató(sose használtam), usb töltőkábel, line- in kábel, szilikon tok, nyakpánt, telepítő CD. Kép és video nézési lehetőség (saját formátum, konvertáló program a CD-n), equalizer(5gyári, 1saját), TXT szövegfájlok olvasása, ID3Tag támogatás, rádió, felvétel rádióról, diktafon(hangra induló felvétel), felvétel külső forrásról. Méretek: 42x87.5x8mm Súly: 32g Karcmentes. FIX ár. 18.000HUF
czineg_kukac_gmail.com


csüt. jan. 11, 2007 7:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3127
Tartózkodási hely: A véka segge alatt.
Hozzászólás 
ez joo, **** az emberrel jool.. biznic

Draco én is Iriver T20 -cat tervezek vételezni ,
mély pirosban 512MB.
2 kérdésem lenn lécci segíts:
1. kérdés: tényleg olyan nagyot szól mint amit olvasni róla
(pl jobb mint az IPOD, Creative Nano)
2. Hany orat bir pl:
vegig 192Kbit/s mp3 (vagy q6 OGG ua a terheles) -et hallgatva
kis basszussal spékelve
18e-ért megéri?
Egyszerűen nem találok jobbat ezért a pénzért , pedig már mindent
végignyálaztam.


hétf. dec. 11, 2006 19:14
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. dec. 03, 2006 19:55
Hozzászólások: 2
Hozzászólás sonystage még mindig
ja, és a leggyönyörűbb, hogy a magyar nyelvű kézikönyv helyett egy szoftveres kézikönyvet kaptam, amit még elviseltem volna, de amikor elkezdtem böngészgetni a sonystage beállításait, annyit találtam a leírásban, hogy ha bármi problémám adódna a progival, böngészgessem az angol súgóját ! Anyátokat ! :)


vas. dec. 03, 2006 20:12
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. dec. 03, 2006 19:55
Hozzászólások: 2
Hozzászólás sonystage, basszus
Napokban vettem egy csodálatos Sony NW-E003-as, 1 gigás, kúp alakú lejátszót, naívan azt hittem csak hazamegyek, átmásolom a kívánt zenéimet, és már boldog önkielégülésbe is révedhetem, hogy végre, hallgathatok utcán zenét.

Na nem. Amiket szimplán átmásoltam, nem játszotta le. Utána észleltem, hogy a szoftverével engedi csak, na mindegy, gondoltam, elindítottam a végtelenülszép sonystage progit, ami először is felfedezte az mp3aimat, aztán elrendezhgette a saját feje szerint, magyarán össze-vissza szétszórva láttam magam előtt, amiket egyetlen könyvtárba gyűjtögettem, és amikor meg végre elkezdtem a transzferelést, a 80%-át egyszerűen nem volt hajlandó átalakítani a maga kis atrac formátumába. Ekkor már félig idegbeteg voltam, de azér még így is megtaláltam a transzferelési settinget, na mondom most megfogtam, legalább ezt sikerül elérnem, de nem, mer akármit állítgatok, nem transzfereli át.

Na ekkor kezdtem keresgélni a neten, mer gondoltam hogy más is szophat ezzel. Kérlek szépen, tudnátok adni egy normális kezelési útmutatót a Sonystage-hez ?


vas. dec. 03, 2006 20:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. ápr. 18, 2004 13:32
Hozzászólások: 346
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Hali!

Telstar lett belőle. egyelőre jónak tűnik, bár az ismerkedés még zajlik vele.


vas. dec. 03, 2006 9:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. ápr. 18, 2004 13:32
Hozzászólások: 346
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Hali!

Találtam 3 új márkát. Mindegyik sulinetes, ezért is érdekel.

Telstar, A-DATA, Freedata.
Ezek közül valamelyik jó nekem?
Kielégíti a követelményeimet?

(Ja, igen, lehetőleg nem 1 éves működés az elvárásom.)


kedd nov. 28, 2006 10:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. ápr. 18, 2004 13:32
Hozzászólások: 346
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Hali!

Én is helpet kérnék. Lejátszót kéne venni.

Követelmények.:
AA elem, vagy AAA elem, vagy beépített Lítium-Polimer aksi, ami USB-n tölti magát.
Jó hangzás, egyszerű kezelhetőség.
FM rádió memóriahelyekkel hozzá.
128, 256, 512, vagy 1024 MB méretű tárhely.
Lejátszott formátum, minimum az MP3. Ha mást is visz, persze nem baj.
És persze lehetőleg Pendrive funkció is legyen.

De pl nem követelmény az, hgoy egyből hardware encoding MP3-ba vegyen fel a diktafonja, meg ilyenek, mert az kib drága...
Szóval pl az én iRiver T-20 FM cuccom annyira túlteljesíti a követelményeket, hogy már szóba sem jöhet...

Pl a Samsung és Philips cuccokról tud valkai valamit?
Vagy esetleg van jobb/olcsóbb is?


vas. nov. 26, 2006 13:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. ápr. 18, 2004 13:32
Hozzászólások: 346
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Az én lejátszom egy iRiver T-20FM.
A gyár szerint 14 órát megy egy töltéssel. Lítium-Polimer aksis, amit az USB tölt.
A jó az, hogy ezt nekem télen is tudja. Mármint ezt az üzemidőt. Mondjuk minusz 27 fokban még nem próbáltam. :D

Viszont ancinak ez tul sokat tud. Neki kéne valami kevésbé komoly cucc. Mit érdemes venni?


vas. nov. 26, 2006 13:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd okt. 24, 2006 8:59
Hozzászólások: 157
Tartózkodási hely: Lágymányos
Hozzászólás 
az en lejatszom 1db ceruzaelemmel mukodik, es kb. 40 orat bir, de van, hogy tobbet.


vas. nov. 26, 2006 9:39
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Minden nap munkába menet/jövet zenét hallgatok, így megy a telefon 5 napot, ez kb. 6 órányi muzsikát jelent egy töltésre. De zenehallgatás nélkül sem ment többet. :D
A füles kicsi, ezért keveset fogyaszt (a kis impedancia ellenére), ill. a telefon kijelzője ki van kapcsolva (a zsebemben úgy sem nézegetem :D).
Egyébként az MP3 lejátszó is lemerül, ha sokat használod :), és újabban Li akku van bennük, ami nem, vagy csak nehezen cserélhető.

Üdv!


vas. nov. 26, 2006 1:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd okt. 24, 2006 8:59
Hozzászólások: 157
Tartózkodási hely: Lágymányos
Hozzászólás 
McLaca írta:
Én lusta és kényelmes ember vagyok.
Úgy döntöttem, van nálam elég kütyü (két telefon), nem kell még egy harmadik, így vettem egy 1GB-os memóriakártyát és egy jó Pana fülest, és a telefonnal hallgatok MP3-at. A füles és a telefon 5 sávos EQ-ja miatt a hangzás igen kiváló. Apró zavaró tényező a minimális alapzaj, ami csak két szám közt hallható. Egyébként árban is így jártam a legjobban, és ha csörög a telefon, még csak ki sem kell vennem a fülest a fülemből, vagy leállítani a zenét.


en ezt a megoldast azert vetettem el, mert akarmikor megyek az utcan, mindig hallgatnom kell valamit, es igy a telefon igen gyorsan lemerulne... persze aki csak heti 10 percet akar zenet hallgatni annak jo :)


szomb. nov. 25, 2006 9:18
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Én lusta és kényelmes ember vagyok.
Úgy döntöttem, van nálam elég kütyü (két telefon), nem kell még egy harmadik, így vettem egy 1GB-os memóriakártyát és egy jó Pana fülest, és a telefonnal hallgatok MP3-at. A füles és a telefon 5 sávos EQ-ja miatt a hangzás igen kiváló. Apró zavaró tényező a minimális alapzaj, ami csak két szám közt hallható. Egyébként árban is így jártam a legjobban, és ha csörög a telefon, még csak ki sem kell vennem a fülest a fülemből, vagy leállítani a zenét.

Üdv!


szomb. nov. 25, 2006 3:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. ápr. 18, 2004 13:32
Hozzászólások: 346
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Hali!

Én is helpet kérnék. Lejátszót kéne venni.

Követelmények.:
Ceruzaelem, vagy beépített Lítium-Polimer aksi, ami USB-n tölti magát.
Jó hangzás, egyszerű kezelhetőség.
FM rádió memóriahelyekkel hozzá.
256, 512, vagy 1024 MB méretű tárhely.
Lejátszott formátum, minimum az MP3. Ha mást is visz, persze nem baj.

De pl nem követelmény az, hgoy egyből hardware encoding MP3-ba vegyen fel a diktafonja, meg ilyenek, mert az kib drága...


pén. nov. 24, 2006 13:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd okt. 24, 2006 8:59
Hozzászólások: 157
Tartózkodási hely: Lágymányos
Hozzászólás 
sosem probaltam :) de ismerek olyat, akinek szinten ilyen van, es a mikrofonjaval egesz jo felveteleket csinal.


szer. nov. 08, 2006 16:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 27, 2005 12:23
Hozzászólások: 50
Hozzászólás 
A vonal bemenetről való rögzítés milyen????


szer. nov. 08, 2006 16:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd okt. 24, 2006 8:59
Hozzászólások: 157
Tartózkodási hely: Lágymányos
Hozzászólás 
monobalu írta:
Helló! Az mp3 lejátszó használók, kipróbálok, ismerők segítségét kérném. Olyan mp3 lejátszót vennék aminek van vonal bemenete. Konkrétabban a meizu e5 és a stormblue a10 ill. stormblue av-700-as termékek között vacilálok. mindenféle infót várok a termékekkel kapcsolatban. kösz.


nekem meizu e5 van, es nagyon meg vagyok elegedve vele. jo a hangminosege, eleg jo fuleseket adnak hozza, es hihetetlenul sokaig birja egy darab elemmel.


kedd nov. 07, 2006 23:02
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 27, 2005 12:23
Hozzászólások: 50
Hozzászólás 
Helló! Az mp3 lejátszó használók, kipróbálok, ismerők segítségét kérném. Olyan mp3 lejátszót vennék aminek van vonal bemenete. Konkrétabban a meizu e5 és a stormblue a10 ill. stormblue av-700-as termékek között vacilálok. mindenféle infót várok a termékekkel kapcsolatban. kösz.


kedd nov. 07, 2006 16:40
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. okt. 15, 2006 20:04
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!
Találtam egy valószínűtlen ajánlatot [color=red]Muzio FS 100 [/color]1 gigás színes, fütyül, énekel, tapsol tipusú MP3-mat 15e Ft-ért! (http://www.edigital.hu/product.php?prod ... 77&page=1#).Ez valóban igaz lehet? És mit tud ez a kütyü? Én mindenesetre már megrendeltem. Mindenütt máshol az ára úgy 40 és 50e-közt van. És ebben a 15-ben már a hászhozszállítás is benne van. Én minden esetre kicsit kételkedem. Ha valak vmit tudírjon. Sürgős!


vas. okt. 15, 2006 20:22
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. okt. 14, 2006 19:52
Hozzászólások: 1
Hozzászólás használati utasitást-vagy hogy kell beállitani a win media-t
nekem egy ezav emp 450 esem van és ott ugy történik a konvertálás, h ráhuzok egy kis ablakot a windows media playerre és ha jol beállitottam a playert kijelzi a programban egy kis ablak h mi megy a media playeren nekem nincs meg már h hogy kell beállitani a media playert h megjelenitse a képet! akinek me :!: gvan vagy tudja az segitsen pls!!!


szomb. okt. 14, 2006 19:59
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
negyvenketto írta:
...Egy lestrapált MPX200 töltője is megteszi SZVSZ.


Igen. Ha van ilyened.

Nekem nem volt, így csináltam. Egy egyszerű 5V-os táp (Régi Nokia 2110 töltő átalakítva), meg egy kettévágott USB kábel. :shock:


hétf. okt. 02, 2006 8:08
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd máj. 04, 2004 14:38
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Lossfer írta:
...Kulon toltovel vagy USB-n toltodik...


A gond csak az, hogy a külön töltő 4-5 rongy. Ha meg USB-ről töltöd, fél-egy nap, és persze a sz.gépnek menni kell.


Egy lestrapált MPX200 töltője is megteszi SZVSZ.


hétf. okt. 02, 2006 8:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Lossfer írta:
...Kulon toltovel vagy USB-n toltodik...


A gond csak az, hogy a külön töltő 4-5 rongy. Ha meg USB-ről töltöd, fél-egy nap, és persze a sz.gépnek menni kell.


szomb. szept. 30, 2006 10:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3127
Tartózkodási hely: A véka segge alatt.
Hozzászólás 
Igen az annyi hogy nem elemes hanem beepitett akku van benne.
Kulon toltovel vagy USB-n toltodik. Sztem praktikus.
MPIO-k jok WOLFSON audio chip van bennuk, ha rosszul
tevedek. Jok meg az IRIVER-ek IAUDIO-k.


szomb. szept. 30, 2006 7:44
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 06, 2006 14:44
Hozzászólások: 35
Tartózkodási hely: Harkány
Hozzászólás .
Sziasztok! Erről a termékről szeretném a véleményeteket hallani: MPIO FY-500 512 MB ill. hogy mit gondoltok a Sony NWE sorozat tagjairól? + lehet hogy hülye kérdés de ha beépített akku van benne az mit takar? az olyan mint egy elem vagy hogy lehet azt újratölteni? :) nem igazán vágom :)


hétf. szept. 25, 2006 14:24
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd ápr. 25, 2006 14:57
Hozzászólások: 4
Hozzászólás ACE 1000 MP3 lejátszó 1GB vs Chili Astra Stick MP3 lejátszó
Sziasztok
Ismeri valaki ezeket az mp3 lejátszókat?
http://www.123shop.hu/detailproduct.php?productid=95751

http://www.addel.hu/template/temp1/deta ... ctid=76462

http://www.lavod.com/main/index.php?mod ... id=7&id=29

Szerintetek melyiket vegyem meg??


kedd szept. 05, 2006 12:25
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. okt. 26, 2005 16:33
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Sziasztok!

Szeretnék venni egy 512 mb-os mp3 lejátszót. Nézegettem az iDak típusú lejátszót, és érdeklődnék, hogy mik a tapasztalatok. Ha van valakinek ilyen, leírhatná, hogy milyen. Vagy hogy mit hallottatok róla.

Itt van egy-két link:

http://www.ebolt.hu/product103955.html
http://www.edigital.hu/product.php?cat= ... ctid=24380

Előre is köszi:

Rita


hétf. aug. 28, 2006 13:05
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. júl. 21, 2006 17:34
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Polgár
Hozzászólás 
Hali :!: :!:

Szeretnék venni egy HYUNDAI NEWGEN 5 típusú mp3 lejátszót!
Ha valaki tud Értesítsen!
Haller


pén. júl. 21, 2006 17:38
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 92
Tartózkodási hely: munkahely
Hozzászólás 
Sziasztok!

Én olyan lejátszó kütyüt szeretnék, ami megbírkózik az AAC vagy MP4 vagy M4A névre keresztelt zenékkel. Ha már a Nero ingyenesen adja a codec-et, akkor kipróbáltam. Szerintem sokkal szebben szól, mint az mp3 bármelyik válfaja és már 96 kbps-en is az én fülemnek élvezhető.

Eddig annyit tudtam meg, hogy az Apple I-Pod tudja, de valami pénztárcakímélőbb megoldást keresnék!

Előre is köszi Mindenkinek!


kedd júl. 11, 2006 5:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. feb. 27, 2005 11:04
Hozzászólások: 152
Hozzászólás 
thegs írta:
Hi!
Iriver-ről annyit, h. jól szól, macerás kezelni, de megszokható.
A mostaniaknál nemtom mi a helyzet, de a kicsit régebbieknél drivert kellett a gépre installálni- macera.


az már nagyon rég lehetett, az enyém is van 1-2 éves már, ihp120 (20gb), és semmi nem kell, csak bedugom, és drive. jó massziv is, bár puha bőrtokban ejtettem le eddig sokszor :)

hasznos, hogy tud mp3-ba vagy wav-ba felvenni mic és line-ról is (koncertet keverőről pl.)


szomb. jún. 17, 2006 11:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 11, 2004 18:12
Hozzászólások: 193
Tartózkodási hely: Óbuda
Hozzászólás 
Nem tudtok valamit a Roadstar MPR-290 típusú lejátszóról? Igazából a felvétel lehetősége külső lejátszóról lehetőség érdekelne/line-in/, milyen minőségben vesz fel, stb. De a többi info is jöhetne erről a gépről vagy hasonló típusról.


pén. máj. 26, 2006 19:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 43
Hozzászólás 
Autó MP3 lejátszó (CD-s) tulajdonosok! Melyik típus tudja bekapcsoláskor a legutolsó kikapcsoláskor játszott MP3-at pont ugyanott folytatni? Vagy legalább ugyanazt az MP3-at az elejéről játszani? Melyik típus nem tudja?


kedd máj. 16, 2006 10:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
Bocsi, ki volt kapcsolva az emil megjelenítés a profilban. Most már látszik, korrigáltam !


hétf. máj. 15, 2006 14:32
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
Máris küldöm pü-ben !!!


hétf. máj. 15, 2006 14:26
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Mondom nagy firifittyel,de nincs hová! :?
Tehát :roll: :?:


hétf. máj. 15, 2006 14:25
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 173 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség