Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 10:59



Hozzászólás a témához  [ 173 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4
Melyik MP3 lejátszót vegyem? 
Szerző Üzenet
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Már nem merem tovább próbálni ezeket a dugós vackokat.
Úgy gondoltam, januárban veszek egy Creative MuVo 128 MB
sulinetes usb2.0 kütyüt. Még nem tudom, hogy a kijelzős MX
vagy csak a sima, kijelző nélküli (az se fogyasszon!)
változatott. Eleinte idegenkedtem tőle, de most már tetszik,
hogy az elemtartót külön le lehet róla venni, és csak a kis
dugó megy a gépbe. Van valakinek tapasztalata erről? Alapzaj
érdekel és hogy az elemet lemeríti-e teljesen, esetleg
akkuval, 1.2 V környékén üzemel-e?

Üdv,
NBéla


szomb. dec. 25, 2004 21:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Sose fogom megérteni, hogy lehet egy mp3 lejátszót elrontani?
Hogyan lehet helyette sz*rt gyártani? Karácsony előtt
3-at is vissza kellett vinnem :( Gondoltam egy mp3 lejátszó
csak jó lehet, ezért 15 ezres nagyságrendben gondolkodtam.
Olyat szerettem volna ami külön kábel nélkül csatlakoztatható
az usb porthoz.

Az első egy rögbilabda alakú ELTA 256 Mega MP3 player
a Metró áruházból. Döbbenetes! Gyerekkorom kedvenc
Sokol rádiójából jól ismert sistergő zajok jöttek
belőle alapból. A csendesebb részeknél is zavaró volt,
de stop módban, számkiválasztáskor is változatosan
recsegett. A frekvencia attól függött, hogy a kijelző
háttérvilágítása éppen ment vagy nem. Dobozán büszke
felirat: Made in Germany. Pár nap alatt elfogyott.
Sajnálom a gyerkőcöket akik megkapták ezeket. Azt
sem értem, hogy kerülhet ilyen egyáltalán sorozatgyártásba?
A nagyker meg ész nélkül megveszi? Visszavittem.

Clatronic MMS-623 128 MB MP3 lejátszó USB meghajtó.
Ez volt a másik, szintén a metróból. Alapzaja semmi!
Hurrá! Aztán lejátszás közben elkezdett sisteregni.
Az elemkijelző még 3/4-et mutat, de már fagyogat.
Az elem üresjáratban 1.45 Volt, zárlatban 3 Amper.
Nem is rossz egy AAA batterytől. Terhelés közben,
amikor 1.4 alá megy a feszkó, kezdődnek a bajok
a lejátszással. 1.3 alatt már teljesen le is fagy.
Akkus használatról ne is álmodjak. Vegyek bele
200 Ft-os alkaline erőműveket, és pár óra után
tehetem át a video távkapcsolóba. Ott még 2-3
évig jó lesz. A továbbiakat meg osztogassam a
rokonságban, vagy áruljam az utcán? Ennek is
visszakértem az árát. Persze ez is elfogyott
pár nap alatt. Szintén Made in Germany. Jó, biztos
nem ott gyártották, de a tervezés, a minőség
ellenőrzés...

Számtech boltban vettem egy inno3D MP3 palyert
FM rádióval. Videokártya területen már hallottam a
gyártóról. Adtak hozzá egy alkalinet, de én egy lestrapált
1.3 voltos elemmel próbálom. Akadásmentesen szól!
MP3 módban nagyon jól hallhatóak a sistergések, sercegéesek
stop módban is :( Saját elemével tovább tesztelve
az egyik mp3-ban következetesen ugrik. Visszaolvasom a
wincsire, teljes egyezőséget mutat. Felvétel rádióból,
visszajátszás és teljes fagyás. Pénzt vissza.
Ja, és a kijelző látványosan ferdén állt benne:!

PhotoHall. Telstar 256MB MP3/WMA +FM Rádió + Pendrive.
Ezt csak a boltban próbáltam. A számtech boltból
elfogyott, itt meg sokkal drágább. Zajt nem hallottam.
Rádiót nem találtam a menüben. A hallgató vezetékben van
egy korong. Abba bele egy gombelem, van rajta vagy 2 gomb,
az a scanrádió. Elment tőle a kedvem.

folytatom...
Üdv,
NBéla


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nbela szomb. dec. 25, 2004 21:43-kor.



szomb. dec. 25, 2004 21:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 445
Tartózkodási hely: néha itt, néha ott
Hozzászólás 
samy_ írta:
glad írta:
samy_ írta:
egyértelműen iRiver :!:


Ha valakinek (ahogy nekem), pendrive ként is használni szeretné a lejátszót akkor az iRiver szóba se jöhet.

Amúgy jó gép csak sok konkurems termék nyújt hasonló szinvonalat kevesebbért.
Kicsit drága a lelkem.


Melyik jöhetne még szóba nálad?


Azért nehéz kérdés mert magyaroszágon ebben a témában nem feltétlenül azt veszed amit szeretnél hanem amit kapsz.

Nekem (ahogy korábban itt írtam) az I-Bead jöttbe.
A kezehetősége egy kicsit túlbonyolított, de a működésre és funkciókra nem lehet panasz.
Ráadásul tudtommal ez a cég csak MP3 gyárt szóval neki se mindegy mit ad ki a keze közül.
Még rokonszenveztem a Yepp-el is, de most nem is tudnám hírtelen a specifikációit.


pén. dec. 03, 2004 19:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 9:45
Hozzászólások: 10
Hozzászólás 
glad írta:
samy_ írta:
egyértelműen iRiver :!:


Ha valakinek (ahogy nekem), pendrive ként is használni szeretné a lejátszót akkor az iRiver szóba se jöhet.

Amúgy jó gép csak sok konkurems termék nyújt hasonló szinvonalat kevesebbért.
Kicsit drága a lelkem.


Melyik jöhetne még szóba nálad?


szer. nov. 24, 2004 10:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 179
Hozzászólás 
Hi!
Én most vettem MPIO FD100at.
Zsííír!!! :)


pén. nov. 19, 2004 15:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 445
Tartózkodási hely: néha itt, néha ott
Hozzászólás 
samy_ írta:
egyértelműen iRiver :!:


Ha valakinek (ahogy nekem), pendrive ként is használni szeretné a lejátszót akkor az iRiver szóba se jöhet.

Amúgy jó gép csak sok konkurems termék nyújt hasonló szinvonalat kevesebbért.
Kicsit drága a lelkem.


pén. nov. 12, 2004 0:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 9:45
Hozzászólások: 10
Hozzászólás 
egyértelműen iRiver :!:


kedd nov. 09, 2004 14:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 445
Tartózkodási hely: néha itt, néha ott
Hozzászólás 
Az én elsődleges szempontom is az volt, hogy ne legyen benne mozgó alkatrész.
+rádió, flash memória, diktafon se rossz.
A méretről annyit (volt discman-em), hogy bár tényleg nem olyan nagy a lemezes, de azért nem mindegy, hogy a memóriás elfér úgy egy ingzsebben, úgy hogy nem húzza le.
A lemeznek meg meg van az a hátránya, hogy ha nekem olyan zenéhékhez van kedvem ami két lemezen van az szopás.
Szerintem az a 2-3 perc, ami töltögetéssel jár az nem hátrány.
De a legfontosabb szabály: Ami mozog az kopik!

Sazsmadar
aksi:
Nos gyakorlatból mondhatom, hogy ez így nem teljesen igaz.
Nem rég jöttem haza távolkeletről ahogy írtam. Ez közel 20 órás út volt.
Most lehet hogy csak én vagyok ilyen, de egy ilyen uton azért nem végig hallgatok zenét. Elméletileg 12 órás az aksi, de felére se sikerült lemeríteni. Szerintem azt nyugodtan kijelenthetjük, hogy ha utazik valaki valahova akkor 48 órán belül konektorhoz juthat. Nos nem hinném, hogy bárki is 48 órából 12 zenét halgatna mert az alvásidőt figyelembe véve az elég durva.
Dehát a mobil telefont is tudjuk tartalék aksi nélkül használni :)

Memo: 256Mb-ra ráfér kb 3-4 órányi anyag minőségtől függően. Ha beleszámolunk, hogy egy utazás alatt nem nagy baj, hogy 2-szer hallok egy számot, akkor elvagyok látva 6-8 órányi anyaggal.
Na ez szerintem megint elegendő mennyiség szerintem, bár lehet hogy csak én vagyok ilyen.
Öszintén szólva eddig még sose másoltam teli a memoriát teljesen mp3-al.
Na meg a fájkezelhetőség is ott van.
Ha utazok akkor adott esetben más stilushoz van kedvem. Lassúra ha álmos vagyok, pörgősre ha ahhoz van kedvem.
Már 40-50 Mp3 nál is kihívás megkeresni az adott számot a többi között pedig az én lejátszómnak van egy külön fájkezelő menü.
A cserélhető memo egyébként a méretbe is beleszól. Az enyém olyan pici, hogy nem igen férne el + memória, de így legalább olyan kicsi, hogy bárhol elfér.
Végül pedig (ez lehet, hogy megint csak rám vonatkozik) ha elutazok pl 10 napra, akkor zőmében az oda és vissza uton hallgatok csak zenét ha ott vagyok egy idegen helyen akkor pedig minden érzékszervemmel arra koncentrálok. :)


vas. okt. 24, 2004 18:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás 
Igen igazad van, hogy cdn tárolja az ember az mp3akat, de szerintem egy kis mmemo kártya csak kisebb helyet foglal mint 10 cd. És egyébként már nekem nagyon herótom van attól, hogyha valami forog. Jó néhány walkmant ki kellett dobnom mert elkopott benne ilyen meg olyan fogaskerék vagy műanyag persely, meg mittudomén amit persze nem lehetett alkatrészként megvenni, és akkor ki kellett dobni a sony meg a panasonic walkmanokat. Ez szerintem elég gáz. És ha a lejátszó mérete kisebb azért az se baj. :) Szerintem.
De kinek milyen igényei vannak.


pén. okt. 22, 2004 11:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd okt. 19, 2004 7:10
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: A szamitogepem elott.
Hozzászólás 
Sziasztok! Bevallom, nem olvastam el az osszes hozzaszolast, mert annyira nem erdekel a tema, de azert a velemenyem megosztom veletek.
Rovid leszek: Szerintem az mp3-mas cd-t lejatszo mp3 lejatszok a legjobbak. Bar nagyobbak a memoriakartyas tarsaiknal, de legalabb nem kell vele annyit tokolni. Atmasolgatni a szamitogeprol memoriakartyara, raadasul tobb ilyen kartyat venni....
Az emberek 90% ugyis kiirja a zeneit cd-re, azokat ismered, tudod min mi van, utazas elott csak felkapsz3 cd-t ami 30 cd nyi zenenek felel meg (en amugy magammal szoktam akar 10 cd-t is vinni ha nem tudok donteni) Arrol nem is beszelve, hogy viheted az audiocd-idet is......
ja es ha valaki azt hinni, hogy megugrik a hang ha razos uton hallgatod, akkor nagyon tevedtek. Ezak altalaban mar szinte az egesz mp3 szamot beolvassak, es ugy jatszak, hogy a cd nem is forog. :)
Na ennyi... remelem segitettem.


pén. okt. 22, 2004 11:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás 
glad írta:
Nem rég voltam hasonló dilemma elött ezért megosztom tapasztalataimat.
Néhány napja szerencsém volt kijutni távolkeletre. Már rég szeretem volna egy MP3 lejátszót így gondoltam körülnézek mi a felhozatal.
Elsőnek beestem a szöuli technó piacra (ami persze nem piac inkább techno páza) és valósággal elszédültem a látványtól. Hihetetlen választék és számomra a 99% ismeretlen márka volt ezért visszavonulót fújtam és körülnéztem a témában a neten.
Pár nap múlva frissen szerzet tudásommal felvértezve vissza merészkedtem.
Az első tapasztalatom az volt, hogy a 256MB a minimum, mert a kisebb már elavult ott. Amig ithon még nyugaton is ritka látvány az ilyen lejátszó addig ott 10 emberből 8 nyakában ott fityeg.
Amire nekem szükségem volt:
-Mp3 lejátszás természetesen.
-FM rádió
-Diktafon
-pendrive(flash memória)

Sok jót hallotam a I-River-ről, de van egy nagy hátránya, ami miatt nálam ki is eset a kosárból. Nem lehet a hagyományos értelemben flash memóriának használni mert csak olyan gépen használható amire elötte feltelepítették a speciális lemezét. Ez egy iszonyú hülye dolog. Ha pl a munka helyemről szeretnék valami haza vinni vagy egy internet kávézóból akkor meg is vagyok lőve.
+ az a tapasztalat, hogy az új I-Rivereknél az elemház borítása tervezési hiba miatt idővel törvényszerüen elvesziti az ember, mert kilazul és leesik.
(saját szememel láttam egy használt példányon ezt a "betegséget")

Irta itt valaki a memória bővithetőséget. Hát ez 256Mb nál már szerintem felesleges. 256MB-ra több napra való zenét felnyomathatunk és mivel feltételezhetően van PC annak aki MP3 lejátszót vesz így nem igazán téma a napi-két napi újra töltögetés. Ha lenne több helyem akkor se raknék fel egyszere több zenét mert akkor az ép kivánt számokat nehéz kiválogatni az adott pillanatban a sok szám közül méga fájkezelő menűvel is.
Egy esetben van értelme a memória bővítésnek, ha pl valakinek van digitális fényképező gépe és az ott használt, már meglévő SD kártyát lehet használni a lejátszóhoz is.

Belehallgatam Yepp-be ami a Samsung megbizásából készít egy alválalkozó. Szép a desig, de a hangzás nem tetszet annyira.

Végül elmagyarázták, hogy mindenképp olyat keresek amiben az új (és régi) hangzás javitó szoftvereket beleépítették. (WOW, SRS,TB).

Volt aminek a kijelzője volt gáz, mert kicsi volt és nem irta ki a szám cimeket.
Hamar felálítottam a sorrendet az elvárásokban:
-Tudás (funkció, hangzás, display)
-Kezelhetőség
-Design

Azt mondták, hogy a I-River és a Yepp, már kezd gyengülni a piacott végül azt mondták ha árban is jól akarok járni akkor a I-Bead -ot ajánlják.
Nagy előnye, hogy ez a cég csak MP3 lejátszókkal foglalkozik (és nem pl autó gumikkal és mellesleg eletronikával is.)
Ennek a ténynek a fonosságát a plextor rajongok értik igazán.

Az általam vett I-Bead 150 tudása lenyűgöző.
Az MP3 WOW hangzás javítóval igen csak hatásos a különbség. a rádiója jobb mint az othoni nagy készülékemé és hihetetlen tiszta hangot ad, ráadásul rengeteg csatorna előre programozható, amit persze automatikusan is betud hangolni.
De ez nem minden!
Bár adtakhozzá USB kábelt, de lényegében egy sapka alá már be van építve a csatlakozó így nem kell cipelni ha más gépénél akarom használni.
Az XP és 2000 rendszer gond nélkül felismeri és használja is.
Nem elemmel működik, hanem egy litium polimer aksi van bele építve amit USB poton keresztűl tölt fel, de adtak hozzá egy alternatív töltöt is. Három óra altt tölt fel és 12óra folyamatos lejátszást bír.
A design se kutya.
Egy gyengesége a kezelhetősége. A "jog" gombnak túl sok funkciót adtak, így minimális túlhúzás nyomásra már mást csinál amit szeretnénk. A többi gomb kiosztása is ésszerütlen, de ha valaki sokat használja akkor rutinnal ezek áthidalható problémák.
Összeségében tetszik a gép és ki is használom rendesen.
Mivel odakint vettem így kedvező áron (28.000Ftért) kaptam meg kiegészítőkkel eggyüt (fülhalgató, tok, töltő, szíj, kábel,cd)



Én a memoria bővítést azért tartom fontosnak, pl ha azh ember elutaziknyaralni, és mondjuk ezt busszal, vonattal, autóval teszi. Akkor nem árt ha a készüléke fel van készítve memóriával, amin el fér egy csomó hanganyag, ha nem szeretné óránként ugyan azt hallgatni. És szerintem mindt minden elektronikus cuccnak a kártyáknak is le fog menni az ára annyira, hogy megéri 1-2re beruházni. Mert gondolom senki nem akarja magával cipelni a gépét vagy laptopját, hogy újjabb zenéket rakjon rá. Meg egyébként is elég kis helyen el fér. Szerintem.

Az akku dolog nagyon szép. De én praktikusnak tartom az AAA áramforrásokat. Nekem kettő ilyen aksim van. Ebben az a szép, hogy míg az egyik töltődik addig a másikat használhatom. Vagy ha elmegyek pl két hétre nyaralni, akkor minden sarki közértben beszerezhetem hozzá az elemet. Bár tudom adtak hozzá töltőt, és civilizált környékre megy az ember nyaralni, ahol van áram is, de álltalában az akku az használat közben merül le. És hát ebben az esetben az utánpótlás nem olyan egyszerű. Szerintem ez nem olyan jó megoldás.

De összességében biztos nem rossz!
Sok sikert hozzá!


pén. okt. 22, 2004 10:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 445
Tartózkodási hely: néha itt, néha ott
Hozzászólás 
Nem rég voltam hasonló dilemma elött ezért megosztom tapasztalataimat.
Néhány napja szerencsém volt kijutni távolkeletre. Már rég szeretem volna egy MP3 lejátszót így gondoltam körülnézek mi a felhozatal.
Elsőnek beestem a szöuli technó piacra (ami persze nem piac inkább techno páza) és valósággal elszédültem a látványtól. Hihetetlen választék és számomra a 99% ismeretlen márka volt ezért visszavonulót fújtam és körülnéztem a témában a neten.
Pár nap múlva frissen szerzet tudásommal felvértezve vissza merészkedtem.
Az első tapasztalatom az volt, hogy a 256MB a minimum, mert a kisebb már elavult ott. Amig ithon még nyugaton is ritka látvány az ilyen lejátszó addig ott 10 emberből 8 nyakában ott fityeg.
Amire nekem szükségem volt:
-Mp3 lejátszás természetesen.
-FM rádió
-Diktafon
-pendrive(flash memória)

Sok jót hallotam a I-River-ről, de van egy nagy hátránya, ami miatt nálam ki is eset a kosárból. Nem lehet a hagyományos értelemben flash memóriának használni mert csak olyan gépen használható amire elötte feltelepítették a speciális lemezét. Ez egy iszonyú hülye dolog. Ha pl a munka helyemről szeretnék valami haza vinni vagy egy internet kávézóból akkor meg is vagyok lőve.
+ az a tapasztalat, hogy az új I-Rivereknél az elemház borítása tervezési hiba miatt idővel törvényszerüen elvesziti az ember, mert kilazul és leesik.
(saját szememel láttam egy használt példányon ezt a "betegséget")

Irta itt valaki a memória bővithetőséget. Hát ez 256Mb nál már szerintem felesleges. 256MB-ra több napra való zenét felnyomathatunk és mivel feltételezhetően van PC annak aki MP3 lejátszót vesz így nem igazán téma a napi-két napi újra töltögetés. Ha lenne több helyem akkor se raknék fel egyszere több zenét mert akkor az ép kivánt számokat nehéz kiválogatni az adott pillanatban a sok szám közül méga fájkezelő menűvel is.
Egy esetben van értelme a memória bővítésnek, ha pl valakinek van digitális fényképező gépe és az ott használt, már meglévő SD kártyát lehet használni a lejátszóhoz is.

Belehallgatam Yepp-be ami a Samsung megbizásából készít egy alválalkozó. Szép a desig, de a hangzás nem tetszet annyira.

Végül elmagyarázták, hogy mindenképp olyat keresek amiben az új (és régi) hangzás javitó szoftvereket beleépítették. (WOW, SRS,TB).

Volt aminek a kijelzője volt gáz, mert kicsi volt és nem irta ki a szám cimeket.
Hamar felálítottam a sorrendet az elvárásokban:
-Tudás (funkció, hangzás, display)
-Kezelhetőség
-Design

Azt mondták, hogy a I-River és a Yepp, már kezd gyengülni a piacott végül azt mondták ha árban is jól akarok járni akkor a I-Bead -ot ajánlják.
Nagy előnye, hogy ez a cég csak MP3 lejátszókkal foglalkozik (és nem pl autó gumikkal és mellesleg eletronikával is.)
Ennek a ténynek a fonosságát a plextor rajongok értik igazán.

Az általam vett I-Bead 150 tudása lenyűgöző.
Az MP3 WOW hangzás javítóval igen csak hatásos a különbség. a rádiója jobb mint az othoni nagy készülékemé és hihetetlen tiszta hangot ad, ráadásul rengeteg csatorna előre programozható, amit persze automatikusan is betud hangolni.
De ez nem minden!
Bár adtakhozzá USB kábelt, de lényegében egy sapka alá már be van építve a csatlakozó így nem kell cipelni ha más gépénél akarom használni.
Az XP és 2000 rendszer gond nélkül felismeri és használja is.
Nem elemmel működik, hanem egy litium polimer aksi van bele építve amit USB poton keresztűl tölt fel, de adtak hozzá egy alternatív töltöt is. Három óra altt tölt fel és 12óra folyamatos lejátszást bír.
A design se kutya.
Egy gyengesége a kezelhetősége. A "jog" gombnak túl sok funkciót adtak, így minimális túlhúzás nyomásra már mást csinál amit szeretnénk. A többi gomb kiosztása is ésszerütlen, de ha valaki sokat használja akkor rutinnal ezek áthidalható problémák.
Összeségében tetszik a gép és ki is használom rendesen.
Mivel odakint vettem így kedvező áron (28.000Ftért) kaptam meg kiegészítőkkel eggyüt (fülhalgató, tok, töltő, szíj, kábel,cd)


csüt. okt. 21, 2004 19:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 31, 2004 15:17
Hozzászólások: 30
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Üdv Mindenkinek !

Kicsit átrándultam a Mobil Fórumból !

Mit tudtok egy ASONO c. skandináv cégröl, illetve az ö lejátszóiról ?

Konkrétabban EW akció : Asono 50f (128 MB)

Üdv Mindenkinek !

Microbi

u.i.: Nokia 5510-est használok mp3-ra


csüt. szept. 30, 2004 12:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Groove Armada: My Friend számát hol tudnám letölteni? Köszi!


szomb. szept. 25, 2004 9:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás 
zsolesz65 írta:
Szia sazsmadar.Hol vetted es mennyiert a Hyundai mp3-ast,mert a leirasodbol jo kis kutyunek tunik,vennek en is (estleg nem adod el?) :lol:

Hali!
Én a szegedi Tescoban vettem. Ha jól emléxem 33 333Ft volt. Hogy hogyan jött ki nekik ez a szám nem tudom. :)
El nem szeretném adni.
katalux@monornet.hu Ez a magyarországi forgalmazó web címe. H a kell meg tudom mondani a telefonszámukat is.


pén. szept. 24, 2004 13:09
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Szia sazsmadar.Hol vetted es mennyiert a Hyundai mp3-ast,mert a leirasodbol jo kis kutyunek tunik,vennek en is (estleg nem adod el?) :lol:


csüt. szept. 23, 2004 7:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 18
Hozzászólás Telstar ufm-102
Hi mindenkinek!

Láttam egy nagyon olcsó pendrive-ot, ami mp3 lejátszó is egyben. Ez a Telstarnak az ufm-102-es kódnévre hallgató 256 mb-os pendrive-ja. Érdekelne róla vélemény, illetve ha van vkinek örülnék ha megosztaná velem, mert az ára nagyon vonzó, de rosszat sem akarok venni. Üdv, Xezs


kedd szept. 21, 2004 10:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1202
Hozzászólás 
Az iRivereknél alapkövetelmény a firmware frissíthetőség. Sok "nagy" gyártónál a mai napig nem ébredtek rá ennek a fontosságára. Nekem iRiver discmanem van, semmi kivetnivalót nem találtam benne (pedig elég kritikus vagyok).


szer. szept. 15, 2004 21:38
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. szept. 15, 2004 20:02
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: pest
Hozzászólás mp3 flash lejátszó
ha valakit érdekel egy nyakba aksztható mp3 flash lejátszó 256 megabytos és miondössze 22e ft ért az hivjon
Marci 06702502550


szer. szept. 15, 2004 20:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. júl. 05, 2004 18:25
Hozzászólások: 96
Hozzászólás 
iRiver mindenféleképpen!
Saját tapasztalat... szerencsére egy ifp-590 tulaja vagyok! Nagyon megéri az árát!

Üdv


kedd júl. 06, 2004 20:28
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás 
Hi! Koszi az eszrevetelekert. A HANSORI HAN-320 kepes lekezelni a kartyakat is. (Back-up Storage Function : SD Card). A Sinos MS 868-001, ahogy kiderult, egy gyenge mihosegu kinai koppintas. Bar lehet hogy ettol meg nem rosz, de azert kihuzom a listabol. Ami a Firmware illeti, minden modelnel lehetseges a frissitese.


pén. jún. 25, 2004 10:26
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás Re: melyik mp3 lejatszot?
F-romi írta:
Vasarolni szeretnek egy kombinalt mp3 lejatszot, s az irant erdeklodnek, hogy onok szerint, mely eszkoz a jobb:Sinos MS 868-001, iRiver iFP-780 v. HANSORI HAN-320 ? Esetleg, tudnanak ajanlani azonos arfekvesu egyebb termeket(-keket)?
Segitseguket elore is koszonom. :)



Hali! Ha nem baj én maradnék a tegeződésnél, hisz itt nem igazán szoktak magázódni. :)
Megnéztem a lejátszókat amik közül választani szeretnél. Mind a 3 lejátszó hasonló tudással rendelkezik. Kivéve a memória méretét mert az egyik 256 Mb-os ha jól rémlik. Én itt most tanácsot nem fogok írni ez a te dolgod eldönteni, hogy melyik legyen.
Amit mind a háromnál hiányolok az a későbbi memória bővítés hiánya. Szerintem ez nagy hátránya mindegyiknek. Mivel tudjuk, hogy helyből mindig kevés van. :( (2 lehetőséged van. Vagy mindennap frissíted a lejátszódat, így nem lesz uncsi a zene, vagy nem mp3-at hallgatsz.)
Ami viszont tetszik, hogy nem csak az mp3 ismeri. Nekem ez azért fontos szempont mert ha kevés a hely, és mégis több zenét szeretnék magammal vinni, csökkenteni kell a file méretét. De ez ugye a zenei minőség rovására lehet csak tenni, mp3 esetén. De ezen valamelyest javítottak már más formátumokon. pl elég jól le lehet csökkenteni a méretét egy wma, ill ogg filenak úgy, hogy a minőség még az elfogadható kategóriába essék. Bár ez pedig azzal jár, ugye, hogy a meglévő mp3 fileokat át kell kódolni.
Én ezt az utat választottam, mikor megvásároltam a készülékemet. Az én gépem egy Hyundai Newgen5 128 mb memóriával rádióval stb. A tudása hasonló a fent említettekéhez. Wmat hallgatok, és kb 4,5 órányi zenét tudok felpréselni így rá.
De ha nem szeretnél kódolgatni akkor mindenképp a 256mbos tűnik a jobb megoldásnak. iRivernél láttam egy olyan funkciót, hogy be lehet programozni egy adott időre, hogy készítsen felvételt a rádióból, még kikapcsolt állaptban is. Szerintem ez egy teljesen feleslege funkció. De viszont, hogy tud ébreszteni ez már tetszik.
Még nagyon fontosnak tartom a frimware frissítési lehetőséget. Ezt ha jól emléxem csak a iRiver nél láttam. Bár lehet, hogy a másik kettő is lehetőséget ad rá.


pén. jún. 25, 2004 8:17
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás Melyik MP3 lejátszót vegyem?
Vasarolni szeretnek egy kombinalt mp3 lejatszot, s az irant erdeklodnek, hogy onok szerint, mely eszkoz a jobb:Sinos MS 868-001, iRiver iFP-780 v. HANSORI HAN-320 ? Esetleg, tudnanak ajanlani azonos arfekvesu egyebb termeket(-keket)?
Segitseguket elore is koszonom. :)


csüt. jún. 24, 2004 12:06
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 173 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség