Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 23:50



Hozzászólás a témához  [ 173 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő
Melyik MP3 lejátszót vegyem? 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás Re: Melyik MP3 lejátszót vegyem?
Leírás alapján ez lenni egész jó és az ára nem lenni sok. :)


hétf. nov. 01, 2010 8:56
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. júl. 01, 2010 4:47
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Melyik MP3 lejátszót vegyem?
Úgy gondolom, hogy egy MP5-lejátszó megfelel az Ön igényeinek. Én használ DL2X4G80 most, amelyeket fel lehet használni a zene, video, FM rádió, e-könyvek. Azonkívül, ez is csatlakoztatható TV, a 4 GB beépített memória kártya.


csüt. júl. 01, 2010 6:55
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd jan. 26, 2010 21:53
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!
MP3 lejátszó vételén gondolkozok. Ami fontos: legalább 8G-s kellene, olyan amihez kapható hangfal, vagy jó beépített hangszórója van, mert autóban szeretném használni. Az sem ártana, ha Linux kompatibilis lenne. Vagy legalább SD, micro SD kártyás, mert azt tudja olvasni a gépem.
Ja, és mindez lehetőleg nem aranyárban! Max 30-ig.

Előre is köszi a tippeket!


szer. jan. 27, 2010 17:51
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd jan. 27, 2009 15:21
Hozzászólások: 22
Hozzászólás Re: .
JohnLocked írta:
csipkerongy írta:

A jutalom, hogyha a szolgákltatást visszamondod akkoris megmaradnak a számok amiket eddig letöltöttél(mármint havi 17), már aktiváltam és nemrossz, csak sok számnál kicsit rossz a minőség :S az a probaidő után javulni fog?


Nem fog. Csak ha gépen töltöd, akkor jobb a minőség, telón mindig ugyan olyan.


...Akkor kiélvezem ezt a 2 hetet, mert ha ilyen marad akkor köszönöm nem, mert gépre töltök én le máshonnan, ebben pont az a fun, h telóra van akárhol is legyél az országban..


hétf. nov. 23, 2009 15:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 16:22
Hozzászólások: 109
Hozzászólás Re: .
csipkerongy írta:

A jutalom, hogyha a szolgákltatást visszamondod akkoris megmaradnak a számok amiket eddig letöltöttél(mármint havi 17), már aktiváltam és nemrossz, csak sok számnál kicsit rossz a minőség :S az a probaidő után javulni fog?


Nem fog. Csak ha gépen töltöd, akkor jobb a minőség, telón mindig ugyan olyan.


hétf. nov. 23, 2009 14:25
Profil Privát üzenet küldése YIM
ezüst tag

Csatlakozott: kedd jan. 27, 2009 15:21
Hozzászólások: 22
Hozzászólás Re: .
kisdadi írta:
csipkerongy írta:
kisdadi írta:
2400? Megéri sztem. Bár csodálkozom, hogy nem lehet megtartani mindet. A 2 hetes próbát gondolom sokan igénybe fogják venni. Tesztelte már valaki, hogy milyen a kínálatuk?


Minek mindent megtartani, ha bármikor bárhonnan el tudod érni? Ezt szerintem kb. "jutalomként" kell felfogni, hogy amikor visszamondod a szolgáltatás, ne maradj ott üres kézzel. A Vodafon szolgáltatásánál amint visszamondod az előfizetést egyből bukod az összes zenét is (mondom az összeset). :shock:


Igen, erre aztán rájöttem..
Nem értem a jutalom dolgot. Viszont megnéztem a kínálatot és szinte mindenük megvan. Még a Virgin kiadótól is.


A jutalom, hogyha a szolgákltatást visszamondod akkoris megmaradnak a számok amiket eddig letöltöttél(mármint havi 17), már aktiváltam és nemrossz, csak sok számnál kicsit rossz a minőség :S az a probaidő után javulni fog?


hétf. nov. 23, 2009 12:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 16:22
Hozzászólások: 109
Hozzászólás 
Jól megvan azért ez oldva, próbáltam átmásolni a zenét másik telóra, egyből kérdi hogy letöltheti-e a tanúsítványt a netről, máskülönben nem lehet meghallgatni.. Azért mondjuk jópár 1000 számot csak így törölni.. fájdalmas :lol:


hétf. nov. 23, 2009 10:13
Profil Privát üzenet küldése YIM
ezüst tag

Csatlakozott: kedd júl. 01, 2008 10:08
Hozzászólások: 24
Hozzászólás Re: .
csipkerongy írta:
kisdadi írta:
2400? Megéri sztem. Bár csodálkozom, hogy nem lehet megtartani mindet. A 2 hetes próbát gondolom sokan igénybe fogják venni. Tesztelte már valaki, hogy milyen a kínálatuk?


Minek mindent megtartani, ha bármikor bárhonnan el tudod érni? Ezt szerintem kb. "jutalomként" kell felfogni, hogy amikor visszamondod a szolgáltatás, ne maradj ott üres kézzel. A Vodafon szolgáltatásánál amint visszamondod az előfizetést egyből bukod az összes zenét is (mondom az összeset). :shock:


Igen, erre aztán rájöttem..
Nem értem a jutalom dolgot. Viszont megnéztem a kínálatot és szinte mindenük megvan. Még a Virgin kiadótól is.


pén. okt. 16, 2009 16:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd jan. 27, 2009 15:21
Hozzászólások: 22
Hozzászólás Re: .
kisdadi írta:
2400? Megéri sztem. Bár csodálkozom, hogy nem lehet megtartani mindet. A 2 hetes próbát gondolom sokan igénybe fogják venni. Tesztelte már valaki, hogy milyen a kínálatuk?


Minek mindent megtartani, ha bármikor bárhonnan el tudod érni? Ezt szerintem kb. "jutalomként" kell felfogni, hogy amikor visszamondod a szolgáltatás, ne maradj ott üres kézzel. A Vodafon szolgáltatásánál amint visszamondod az előfizetést egyből bukod az összes zenét is (mondom az összeset). :shock:


pén. okt. 16, 2009 14:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd júl. 01, 2008 10:08
Hozzászólások: 24
Hozzászólás Re: .
2400? Megéri sztem. Bár csodálkozom, hogy nem lehet megtartani mindet. A 2 hetes próbát gondolom sokan igénybe fogják venni. Tesztelte már valaki, hogy milyen a kínálatuk?


pén. okt. 16, 2009 14:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd jan. 27, 2009 15:21
Hozzászólások: 22
Hozzászólás Re: .
kisdadi írta:
SE telefonokra most van valami szolgáltatás, amivel korlátlanul lehet letölteni. 2000 Ft körül, ha jól tudom.


Köszi az infót! :D
Utánanéztem, és tényleg indított egy szolgáltatást a T-mobil meg a SE közösen, PlayNow plus néven. Sajnos nem 2000, hanem 2400 Ft havonta, de cserébe annyi zenét szedsz le, amennyit csak akarsz. Az adatforgalomért nem kell fizetni, és a legjátszottabb számokat megtarthatod.
Szerintem rendben van, ki is fogom próbálni valahogy (most úgyis ingyen van 2 hét, annyit tuti megér :P )


pén. okt. 16, 2009 13:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd júl. 01, 2008 10:08
Hozzászólások: 24
Hozzászólás .
SE telefonokra most van valami szolgáltatás, amivel korlátlanul lehet letölteni. 2000 Ft körül, ha jól tudom.


pén. okt. 16, 2009 11:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd dec. 02, 2008 11:49
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
Ubulka írta:
Jah, online zenetöltés mobilra? szóljon mindenképpen aki tud ilyet!!! gyorsat.


gyorsat, szépet, ingyen? Max. a tündérmesékben, sajna, pedig igény biztos lenne rá. Jó, azt nem várom el, hogy ingyen legyen...

amúgy nekem nincs gondom az érintőképernyővel, bár jobb szeretem a hagyományost. világ régimódijai, egyesüljetek!


hétf. okt. 12, 2009 11:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. márc. 05, 2009 11:02
Hozzászólások: 62
Hozzászólás 
jah, de az érintőképernyő is csak egy dizájn elem, de amúgy baromi kényelmetlen! nyomkodsz összes-visssza.. stb. Jah, online zenetöltés mobilra? szóljon mindenképpen aki tud ilyet!!! gyorsat.


pén. okt. 09, 2009 14:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. dec. 11, 2008 12:17
Hozzászólások: 27
Hozzászólás 
Ubulka írta:
igen és az iPhone-t nem lehet bővíteni !!!!!!! ez micsoda kéremszépen? előre lejelented az igényed a fónra, aztán csak egy trendet veszel végül is. Van ismerősöm, aki dugdossa, hogy neki Iphone-ja van. Ciki? pfah..

Mondjuk az iPhone-t nem kell bővíteni, mert alapból 8GB-os kapacitása van. Talán már van 16 Gb-os is csillagászati összegért, na akkor inkább egy se, ami 8gb-os feleannyiért. Meg nekem a kezem sem állt rá erre az érintőképernyős témára.


pén. okt. 09, 2009 14:42
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd jan. 27, 2009 15:21
Hozzászólások: 22
Hozzászólás 
Ubulka írta:
igen és az iPhone-t nem lehet bővíteni !!!!!!! ez micsoda kéremszépen? előre lejelented az igényed a fónra, aztán csak egy trendet veszel végül is. Van ismerősöm, aki dugdossa, hogy neki Iphone-ja van. Ciki? pfah..

Na, látod, erről beszélek. Én nem akarom dugdosni mások orra alá, de igazából sehova sem akarom dugdosni, még az USB-re sem.
Online kell zene. Vezetékek nélkül. Most és azonnyombanrontombont! :twisted:


pén. okt. 09, 2009 13:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. márc. 05, 2009 11:02
Hozzászólások: 62
Hozzászólás 
igen és az iPhone-t nem lehet bővíteni !!!!!!! ez micsoda kéremszépen? előre lejelented az igényed a fónra, aztán csak egy trendet veszel végül is. Van ismerősöm, aki dugdossa, hogy neki Iphone-ja van. Ciki? pfah..


pén. okt. 09, 2009 10:18
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. dec. 11, 2008 12:17
Hozzászólások: 27
Hozzászólás 
csipkerongy írta:
Sziasztok!

Én mobilt szeretnék használni zenelejátszáshoz, és fontos a hangminőség. Mit ajánlotok, ami tudja hozni (közel) azt a szintet, amit egy iPod? Samsungot nem kérek többet: nekem nagyon halk. Ugyanúgy nem kérek iPhone-t sem, mert nagyon drága.
Nem ártana, ha még tudna emellett online rádiókat streamelni, vagy nagyon könnyen tudnék vele számokat letölteni.
Árban olyan 40-60.000 Ft közötti összeget szánnék rá cakkli-pakkli, és nem szeretnék 15 rongyos havidíjakat fizetni.

Remélem ebben a fórumban lesz egy tudor, aki végre ellát valamilyen használható tippel...


Nem tudom létezik e ilyen telefon, de a sony ericsson w szériájába nézz körül, egy két nokia és igen az iphone csak hát az kicsit drágább és sokkal elcsépeltebb annál, hogy ennyi pénzt kiadnék érte és ha jól tudom naponta kell tölteni.


pén. okt. 09, 2009 9:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd jan. 27, 2009 15:21
Hozzászólások: 22
Hozzászólás 
Sziasztok!

Én mobilt szeretnék használni zenelejátszáshoz, és fontos a hangminőség. Mit ajánlotok, ami tudja hozni (közel) azt a szintet, amit egy iPod? Samsungot nem kérek többet: nekem nagyon halk. Ugyanúgy nem kérek iPhone-t sem, mert nagyon drága.
Nem ártana, ha még tudna emellett online rádiókat streamelni, vagy nagyon könnyen tudnék vele számokat letölteni.
Árban olyan 40-60.000 Ft közötti összeget szánnék rá cakkli-pakkli, és nem szeretnék 15 rongyos havidíjakat fizetni.

Remélem ebben a fórumban lesz egy tudor, aki végre ellát valamilyen használható tippel...


pén. okt. 09, 2009 8:37
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. ápr. 26, 2008 11:47
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Sennheiser cx 300
sziasztok!

mi a véleményetek a Sennheiser cx 300 fülhallgatóról???

mert gondolkozom rajta (3500 Ft.) zsír új! :D

ÉN a helyedbe egy Samsung P2-t vennék nekem az van és nagyon jó :P :D


csüt. feb. 26, 2009 13:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd jan. 20, 2009 19:55
Hozzászólások: 29
Hozzászólás 
Sziasztok! Érdekelne, hogy manapság milyen mp3 lejátszót érdemes venni (iPod-on kívül), ami normális árú, mondjuk 2-4 GB max 25000 ft. Semmi mást nem kell, hogy tudjon, mint mp3at lejátszani, esetleg wma-t és legyen nagyon jó hangminősége! Van 1 pioneer fülesem, szerintem azzal viszonylag jól szól 1 mp3 lejátszó, legalábbis az előző jól szólt.
Néztem az új ipod nanokat, nagyon jól szólnak, és még jól is néznek ki, de életveszélyesen drágák, ezért kérem segítségeteket.
Mod: Láttam 3 típust: SanDisk Sansa Clip, Cowon iAudio U5, Creative X-Fi. X-Fi kicsit drágább kategória, így a másik 2 közül szeretnék választani. Szerintetek melyik a jobb? Vennék még hozzá 1 AKG K324p-t, vagy egy Sennheiser CX300 at. Kérdés: melyiket válasszam az mp3ak közül, és mmelyiket a fülesek közül??


csüt. feb. 12, 2009 20:57
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. jan. 31, 2009 15:39
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!
Esetleg érdekel valakit egy teljesen új iPod Nano clone 8GB MP4 lejátszó?
Kivételesen jó ajánlat, verhetetlen áron, fóliás, az alkatrészek bontatlanok.
Képet szívesen küldök.
Néhány infó róla:
8GB beépített memória
64000 színű 1.8" TFT kijelző
72*55*7mm, 30-40g
Zene, fénykép, videó lejátszó
FM rádió, E-book, Játékok, Diktafon, Szövegmegjelenítés
Ajándék sztereó fülhallgató és tartótok
Akkumulátor kapacitás 10óra

Érdeklődni az mp4player@freemail.hu -n lehet.
Ár: 10.000 Ft


hétf. feb. 02, 2009 22:51
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:27
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Hát, ma a Média Marktban beleszerettem ebbe a típusba

http://www.mpmaneurope.com/product.aspx?product_id=98

Ha nem látszana, egy mpman movvy max 4GB -osba, ami piros és mindent tud. Az egész neten nem találtam rendelhető darabot belőle...

Ha valaki tudna segíteni, megköszönném, mert eldöntöttem, hogy vagy ez, vagy semmi :-( (A MM-ban sajnos az utolsó mintadarab van kint :-( )


kedd jan. 20, 2009 17:30
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
AlieN13 írta:
Sziasztok! Ismeri valaki az MPman MP3 lejátszókat? Mennyire gagyi? :?:
http://www.mpmaneurope.com/ :)


kedd jan. 20, 2009 15:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:27
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Sziasztok! Ismeri valaki az MPman MP3 lejátszókat? Mennyire gagyi? :?:


hétf. jan. 19, 2009 17:01
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
Vettem egy ilyent,köszi nektek a segítséget!


hétf. jan. 19, 2009 16:01
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
Szerintetek??
http://www.vatera.hu/mini_1gb_metal_mp3 ... 22552.html


vas. jan. 18, 2009 11:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:27
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Mondjuk, olyan helyzetben gáz, ha nem cserélhető az akksi, ha pl. az ember elutazik, vagy kórházban van. Én pl. az utóbbi miatt idegenkedem a beépített akkumulátortól...

glad írta:
Az én elsődleges szempontom is az volt, hogy ne legyen benne mozgó alkatrész.
+rádió, flash memória, diktafon se rossz.
A méretről annyit (volt discman-em), hogy bár tényleg nem olyan nagy a lemezes, de azért nem mindegy, hogy a memóriás elfér úgy egy ingzsebben, úgy hogy nem húzza le.
A lemeznek meg meg van az a hátránya, hogy ha nekem olyan zenéhékhez van kedvem ami két lemezen van az szopás.
Szerintem az a 2-3 perc, ami töltögetéssel jár az nem hátrány.
De a legfontosabb szabály: Ami mozog az kopik!

Sazsmadar
aksi:
Nos gyakorlatból mondhatom, hogy ez így nem teljesen igaz.
Nem rég jöttem haza távolkeletről ahogy írtam. Ez közel 20 órás út volt.
Most lehet hogy csak én vagyok ilyen, de egy ilyen uton azért nem végig hallgatok zenét. Elméletileg 12 órás az aksi, de felére se sikerült lemeríteni. Szerintem azt nyugodtan kijelenthetjük, hogy ha utazik valaki valahova akkor 48 órán belül konektorhoz juthat. Nos nem hinném, hogy bárki is 48 órából 12 zenét halgatna mert az alvásidőt figyelembe véve az elég durva.
Dehát a mobil telefont is tudjuk tartalék aksi nélkül használni :)

Memo: 256Mb-ra ráfér kb 3-4 órányi anyag minőségtől függően. Ha beleszámolunk, hogy egy utazás alatt nem nagy baj, hogy 2-szer hallok egy számot, akkor elvagyok látva 6-8 órányi anyaggal.
Na ez szerintem megint elegendő mennyiség szerintem, bár lehet hogy csak én vagyok ilyen.
Öszintén szólva eddig még sose másoltam teli a memoriát teljesen mp3-al.
Na meg a fájkezelhetőség is ott van.
Ha utazok akkor adott esetben más stilushoz van kedvem. Lassúra ha álmos vagyok, pörgősre ha ahhoz van kedvem.
Már 40-50 Mp3 nál is kihívás megkeresni az adott számot a többi között pedig az én lejátszómnak van egy külön fájkezelő menü.
A cserélhető memo egyébként a méretbe is beleszól. Az enyém olyan pici, hogy nem igen férne el + memória, de így legalább olyan kicsi, hogy bárhol elfér.
Végül pedig (ez lehet, hogy megint csak rám vonatkozik) ha elutazok pl 10 napra, akkor zőmében az oda és vissza uton hallgatok csak zenét ha ott vagyok egy idegen helyen akkor pedig minden érzékszervemmel arra koncentrálok. :)
:( :cry: :cry: :!:


szomb. jan. 17, 2009 18:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
http://www.logik.hu/mobil-mp3-gps/kosar ... lt-mp210f/
vélemény? :)


csüt. jan. 15, 2009 13:12
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. nov. 03, 2008 19:51
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Creative
creative zen W 30gb még mindig eladó!
Ez tényleg mindent tud! Csúcskategóriás kütyü! (sztem veri az Ipodot...)
Ezen lehet normálisan filmetnézni (4,3" kijelző...) Van rajta CF kártya bemenet (he szerzel hozzá átalakítót akkor mást is tud)...
Én ezt ajánlom mindenkinek! :D
És ha nem ezt akkor meg bármilyen más Creative-ot!!! nekem nagyon beválltak!


szer. jan. 14, 2009 18:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
AlieN13 írta:
Szivesen, máskor is :lol: Magam is most ástam be a témába mélyebben, mert nekem meg egy régebbi, Canyon típusú van, amit imádok, de elveszett az USB vezetékje (nem túl gyakran cserélek rajta zenéket) és mivel a pótlás reménytelennek látszik, nekem is valszeg új után kell néznem :cry:
:( egyenlőre én nem tudok venni csak körülnézek :) ..


szer. jan. 14, 2009 13:25
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:27
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Szivesen, máskor is :lol: Magam is most ástam be a témába mélyebben, mert nekem meg egy régebbi, Canyon típusú van, amit imádok, de elveszett az USB vezetékje (nem túl gyakran cserélek rajta zenéket) és mivel a pótlás reménytelennek látszik, nekem is valszeg új után kell néznem :cry:


kedd jan. 13, 2009 15:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
!KÖSZI!
:D :!:


kedd jan. 13, 2009 15:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:27
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
na, még egy uccsó :D

http://digitaldepo.eu/webaruhaz/mp3mp4_ ... ar/asc/1/1


kedd jan. 13, 2009 8:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:27
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Pár gyöngyszem a Vateráról:

http://www.vatera.hu/8gb_mp4_mp3_lejats ... 87808.html

http://www.vatera.hu/uj_2gb_clip_style_ ... 76947.html

http://www.vatera.hu/pti_455_2gb_mp3_le ... 46533.html

Halkan jegyzem meg, hogy általában lehet alkudni is :-))


kedd jan. 13, 2009 7:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:27
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
http://www.argep.hu/product_394711.html

http://www.logik.hu/mobil-mp3-gps/bolt/3/mp3-lejatszok/

Szerintem különösen a logik.hu-n érdemes mászkálnod, többszáz típus között választhatsz. Amúgy a Vaterán és a Teszveszen is árulnak új cuccokat, gyakran a bolti ár 2/3-áért, csak azért, mert külföldről hozzák be.

SANDISK Sansa m240 - ez benne van az általad gondolt árfekvésben, viszont csak 512 MB memóriája van, viszonz szakemberek szerint nagyon megbízható márka.

Remélem, talán picit tudtam segíteni :-))


kedd jan. 13, 2009 7:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
Segítséget kérnék
Max. 5ezerért, noname, akár memória nélküli MP3-at szeretnék, nem használtat, tehát boltból! Valaki tud ilyent? :)


hétf. jan. 12, 2009 16:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:27
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni, illetve tanácsot. Szeretnék egy jó minőségű, de nem túl drága mp3 lejátszót venni. Három típus között ingadozom, a Meizu M6 tud videót is nagyon jó a tesztje; a másik az MP4 Touch Screen (ez is videós) és a Teac MP 233, ez videót nem tud. Ismeri valaki ezt a három típust, vagy valamelyiket? Vannak tapasztalatok a márkákkal kapcsolatban?

A választ előre is köszönöm!


hétf. jan. 12, 2009 12:35
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. nov. 03, 2008 19:51
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Eladó egy CREATIVE ZEN W 30GB os lejátszó! MIndent tud! :)

http://www.expressz.hu/szorakoztatoelek ... 76233.html

info az hirdetésben, és mail-ben


hétf. nov. 03, 2008 19:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1104
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás 
Sziasztok!

Tud valaki ajánlani nekem egy jó minőségű MP3 lejátszót? Aminek jó hangja van, és meg bír rendesen hajtani egy fejhallgatót. Most egy Creative ZEN kis vackom van, végülis szól ;-) , de a hangerővel (pontosabban nagyobb hangerőn a torzítással) van probléma :-((

Nem kell nagy színes kijelző, 2GB elég, vagy esetleg olyan, ami bővíthető, és olcsó legyen, ezek a szempontok még ;-)))

Üdv


vas. okt. 05, 2008 19:53
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd szept. 09, 2008 15:14
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
sziasztok,

TEAC MP3 lejátszókról van vkinek személyes tapasztalata?

http://digitaldepo.eu/webaruhaz/mp3mp4_lejatszo/99/ar/asc/1/1


kedd szept. 09, 2008 15:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: kedd jún. 10, 2008 11:52
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Hagyjál már ezzel az Ipod-dal !

Kinek való az iPod Touch?

Kinek való tehát az iPod Touch? Például annak, aki elsősorban beszélgetésre használja a mobilját, favorizálja a billentyűvel rendelkező telefonokat, nem akar vele sem fényképezni, sem pedig mondjuk mms-eket küldözgetni.

Az Apple zenelejátszóinak legújabb darabja kimondottan luxusdarab, kivitele igényes, távol áll tőle az olcsóbb klónokra olykor jellemző "gagyi" jelleg - már kartondoboza is roppant elegáns, minden alkatrész helye gondosan ki van találva benne. A tökéletesség látszata a használat első perceiben összetörik: az érintőképernyő pár perc után rögtön elég maszatos lesz, elő is kell venni az alapcsomaghoz mellékelt törlőrongyot - ez az, amit a reklámokban nem mutatnak.


szer. júl. 16, 2008 10:31
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. jún. 09, 2008 15:46
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Hello !

A legjobb az IPod Touch !
Az egyik legdrágább hordozható médialejátszó a hazai boltokban az iPod Touch: az Apple iPhone-jára hajazó, ám mobiltelefonként nem használható modellt másfél hétig nyúztuk. Az eredmény: olyan kütyüőrülteknek ajánljuk, akik zenehallgatás mellett a kávézóban is trendi módon akarnak netezni, netán fotókat mutogatni a barátoknak - és hajlandók gyakran törölgetni a képernyőt.

8) :lol: :D


szer. júl. 16, 2008 10:16
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. ápr. 26, 2008 11:47
Hozzászólások: 8
Hozzászólás SEGÍTS PLS!
a Samsung P2 rendelkezik magyar menüvel? (nem kézikönyvel)

választ előre thx!
:D


szer. jún. 04, 2008 14:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. ápr. 18, 2004 13:32
Hozzászólások: 346
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Hali!

Nekem van egy I-River T20 FM lejátszóm. Nagy cool, nagyon ****, mindent tud, amit szeretnék, egy dolgot kivéve. Ezt viszont vásárláskor nem tudtam. :(

A driver szigorúan a Windows Media Player 10 és utána köv generációkban van benne. És csak és kizárólag a Windows Media Player progival tudom buzerálni, semmi mással nem látom.

Na ez a gáz.

Szóval kéne nekem egy lejátszó, ami MP3 lejátszó (esetleg MP4, de szerintem az hamar lemerül), minimum 1 GB memóriája van, de ha több, az nem baj.
Winyó nélküli verzió kell, szigorúan memóriás legyen a cucc.

De rendelkeznie kell az I-Riverem pozitív képességeivel, és minőségével.
Azaz tudjon egyből mp3-ként diktafont, vagy bemenetet rögzíteni. Az I-River hardweres encodingja, nagoyn ász.
Ezen kívül a gyár által megadott 14 órás üzemidőt is nagyjából bírja. Na ennyit elvárok az új csodától is.
Nem ragaszkodom hozzá, de nem bánnám, ha már gyárilag Zennheiser fejhallgatóval jönne ki.
De nagyon fontos, hogy a Total Commander is lássa a jószágot!

Tudtok valamit, ami szóba jöhet?


szomb. máj. 31, 2008 12:13
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. ápr. 26, 2008 11:47
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
ez írja úgyhogy sztem lejátsza az mp3-at és csak "megfogás és áthúzással kell :) ez itt a Sony NWZ-A826


Beépített Bluetooth® (AVRCP1.3 A2DP) - egyszerűen viheti át a zenét a kompatibilis termékekre (autóhifi, mini hifi, vezeték nélküli fejhallgatók stb.)
Kiváló minőségű 30 kép/mp videolejátszás – a gyorsan mozgó képek is kivételesen tiszták
2,4"-es QVGA (320x240) nagy fényerejű képernyő a nagyszerű színhatásért. Vízszintes és függőleges videolejátszás.
Stílusos új kialakítás könnyű és tartós alumínium házzal
Kiváló hangminőség a 4 belső audiotechnológiával: Clear Stereo, Clear Bass, DSEE digitális hangjavítás + az igazi forráshoz hű tiszta és életteli hangot visszaadó EX fejhallgatók.
4 GB tárhely akár 2 450 zeneszám vagy 15 órányi videofájl tárolására
A népszerű zeneformátumok lejátszása: mp3, AAC (nem DRM), L-PCM és WMA (DRM) Használható a népszerű MPEG4 és AVC (H.264/AVC) videoformátummal
Hallgassa hosszabb ideig - kivételes, 36 órányi zene és 10 órányi videó lejátszását biztosítani képes akkumulátor-élettartam
Önkifejezés – 4 különböző színből választhat
Intuitív kezelés a mobiltelefonhoz hasonló felülettel és menükkel
Videók és zene átvitele gyűjteményéből egyszerű „megfogás és áthúzás” funkcióval, a Windows Media Playerről vagy a Sony könnyen kezelhető Media Manager szoftverről
JPEG-képnézegető diavetítés üzemmóddal
Egyszerű videofájl-törlési funkció


vas. ápr. 27, 2008 18:21
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 26, 2008 17:31
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Melyiket?
Roland93 írta:
sziasztok!
azt szeretném kérdezni, hogy melyik mp3,mp4 lejátszó a jobb? ezen a két lejátszón gondolkozom csak nem tudom meiket válasszam az egyik a Samsung P2 a másik a Sony NWZ-A826
:D
a választ előre thx! :D


Szia!

Amennyire én tudom a legújabb Sony tipusok már lejátszák az MP3as formátumot, és a "megfogás és áthúzás" funkció is jelen van náluk.(hivatalos oldalon bővebb infot találhatsz) Nekem is Sony MP3asom van(bár má régebbi NWE-002) nagyon meg vagyok vele elégedve. mint minden más Sony termékkel, szval bátran ajánlom!
1ébként Samsungról sem mondhatok semmit rosszat, mert még nem igazán próbáltam.


szomb. ápr. 26, 2008 17:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Hát kezdjük azzal, hogy a Sony nem MP3 lejátszó. :)
Csak annak hívja magát. Sőt, az MP3-at egyáltalán nem is tudja értelmezni, minden MP3-adat előtte a gépen a Sony szoftverével saját formátumra kell konvertálni, tehát nem ám annyi, hogy rádugod a gépre és másolsz, hanem komoly előmunkát igényel, hogy zene legyen rajta.

Üdv!


szomb. ápr. 26, 2008 15:04
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. ápr. 26, 2008 11:47
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Melyiket?
sziasztok!
azt szeretném kérdezni, hogy melyik mp3,mp4 lejátszó a jobb? ezen a két lejátszón gondolkozom csak nem tudom meiket válasszam az egyik a Samsung P2 a másik a Sony NWZ-A826
:D
a választ előre thx! :D


szomb. ápr. 26, 2008 11:51
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 173 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség