Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. jún. 07, 2024 0:06



Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 
Kenwood discman 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 11, 2004 11:04
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: Slovakia ;)
Hozzászólás 
Hát újra írok.
Valahogy a cserecucc nem és nem akart megérkezni, így eldurrant az agyam. Bementem hozzájuk qwa idegesen és addig csesztettem őket, míg vissza nem adták a pénzem. Az ő szemszögükből még nekem kéne hálásnak lennem, h. hajlandók voltak rendelni egy másik discmant. Arra viszont, hogy már másfél hónapja se pénz se discman nem tudtak válaszolni. Hát itt lett a vége ennek a már folytatásos regénnyé duzzadt sztorinak.
Mindig nézzétek meg, kitől vesztek valamit, mert nem csak a cuccot választjátok, hanem a szervizhálózatot, és az eladót is, akiben nem árt ha van egy kis gerinc!
VÉGE!


szomb. jún. 11, 2005 11:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 11, 2004 11:04
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: Slovakia ;)
Hozzászólás 
Végre megszabadultam tőle!!!!
Rendeltem helyette egy thomson pdp 2075-t. Ha megérkezik, megírom tapasztalataimat.


csüt. máj. 05, 2005 18:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 11, 2004 11:04
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: Slovakia ;)
Hozzászólás 
A Knenwoodról csak annyit hogy ********** ****** .
Szal jobban baxaxik mint előtte. Nem tudom hogy, hogy mi lesz a vége, de a szervizben véééér fog folyni. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


pén. ápr. 01, 2005 12:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 11, 2004 11:04
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: Slovakia ;)
Hozzászólás 
Na visszavittem a cuccot. Mivel már nem lehetett visszacserélni, beadtam javításra. Egy hónap után visszakaptam. :evil:
Az egész lézermechanikát lecserélték. Most tesztelgetem. A tapasztalataimat majd megírom. :)


csüt. márc. 31, 2005 10:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 11, 2004 11:04
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: Slovakia ;)
Hozzászólás 
Írtam már a Kenwood képviselőjének, és ő is azt javasolta, hogy reklamáljak. Ja a masinériát Szlovákiában vettem, mivel ott lakom, 3300Sk-ért, ami úgy 20000 forintnak felel meg. A PANA tud id3-t?


szer. feb. 16, 2005 13:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. ápr. 16, 2004 15:24
Hozzászólások: 90
Tartózkodási hely: Pestecske :)
Hozzászólás .."berezeg"
Az ilyen "berezgős" dologra mondták Nekem a Pana Szaküzletben a West-E-ben, hogy akkor az az eszköz gyári hibás.. Sztem vidd vissza - ha lehet - hogy ez a hibája, nem akarod javíttani, mert nem hiszel benne, hogy meg tudják csinálni, szóval adják vissza az árát. Ha okoskodnak, kérj panaszkönyvet, fenyegetőzz fogyasztóvédelemmel (bár Ők -FV- bármit mondanak, az az üzletre nem kötelező érvényű, de most nem ez a lényeg, hanem a Határozott, talán kissé agresszív Vevő, aki qrva kellemetlen..)
Ha meg visszakaptad a pénzed, vegyél 20k-ért új Panát :D

..ha nem sikerül visszacseréltetned, add el apróneten: (T. vevő próbálja ki, aztán mehet reklamálni, ahova akar..) Igaz, buksz rajta valamennyit, de ha veszel utánna egy normálisat, akkor nem esz az ideg, mikor sz*rakodik a cucc - szóval megéri..

üdv:
Mr.CsiT

(ja: hány millióért adták ezt a csodát??)


szer. feb. 09, 2005 8:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 11, 2004 11:04
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: Slovakia ;)
Hozzászólás Kenwood discman
Nemrég vettem egy Kenwood DPC X-447 mp discmant. Ezt azért írom, hogy ti ne tegyétek. Hiába a csicsás dizájn, mp3, wma lejátszás ha a még meg sem karcolt CD-kel is vacakol. Továbbá az is olvasható rajta, h. 480 sec antishock. De azt nem írták oda, h. 32kbps-nél, így 128-nál, ami nem egetrengető minőség ez már csak 120 sec, így járkálás közben úgy 5-10 percenként beperceg. :evil:


pén. feb. 04, 2005 11:54
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség