Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. máj. 09, 2024 12:23



Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
mp3 extraspeed 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 26, 2004 14:57
Hozzászólások: 470
Hozzászólás 
mxiki írta:
Üdv!

A gép: PIV, 256 Mb ram, valami alap integrált hangkártya, windows 2000 prof.

Próbáltam már Winamp-ot, és a Media player több verzióját.

A gép csak nem régóta van nálam, és az előző használó nem igazán használta ilyen célra a masinát.

Kísérleteztem már azzal is, hogy az mp3-at átalakítom wav formátumba, de így is ugyanaz a helyzet.
:(

Ebből arra tudok következtetni, hogy nem az mp3-kódekben van a hiba, hanem vagy a hangkártya driverével, vagy a directx-el van a gond.
Próbáld meg a következőket:
  • Keresd meg Vezérlőpulton a hangkártya driverének vezérlőpanelét (Sound manager vagy vmi. hasonló). Azon belül keress olyasmit hogy Pitch, vagy Tempo, vagy ehhez hasonló beállítást. Ha a beállított érték nem 0, akkor állítsd át.
  • Gondot okozhat a hangkártya driverének vagy a Directx-nek a Win2000-hez való inkompatibilitása. A hangkártya driverének/DirectX-nek újratelepítésével talán megoldódhat a problémád.


pén. ápr. 29, 2005 20:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. ápr. 18, 2004 5:41
Hozzászólások: 28
Hozzászólás 
Üdv!

A gép: PIV, 256 Mb ram, valami alap integrált hangkártya, windows 2000 prof.

Próbáltam már Winamp-ot, és a Media player több verzióját.

A gép csak nem régóta van nálam, és az előző használó nem igazán használta ilyen célra a masinát.

Kísérleteztem már azzal is, hogy az mp3-at átalakítom wav formátumba, de így is ugyanaz a helyzet.
:(


pén. ápr. 29, 2005 18:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 26, 2004 14:57
Hozzászólások: 470
Hozzászólás Re: mp3 extraspeed
mxiki írta:
Üdv!

A gondom annyi, hogy a számítógépem fúrcsamód az mp3-fájlolkat csakis gyorsítva hajlandó lejátszani. Olyan, mint amikor anno a régi lemezjátszókon feljebb tekertük a fordulatszámot.
Mindent kipróbáltam: különböző lejátszókat, codeceket, de semmi sem segít. Ugyanakkor ugyanazok az mp3-as számok egy másik gépen tökéletesen szólnak.
HELP!

Hmmm, érdekes....
Milyen lejátszókat, kódekeket használtál, milyen operációs rendszeren, milyen hangkártyával?
Másrészt normál Wav (tömörítetlen hangállomámy) lejátszása esetén is fenáll a probléma?
Harmadrészt régóta áll fenn a probléma, (a rendszer feltelepítése óta), vagy újkeletű?


csüt. ápr. 28, 2005 20:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. ápr. 18, 2004 5:41
Hozzászólások: 28
Hozzászólás mp3 extraspeed
Üdv!

A gondom annyi, hogy a számítógépem fúrcsamód az mp3-fájlolkat csakis gyorsítva hajlandó lejátszani. Olyan, mint amikor anno a régi lemezjátszókon feljebb tekertük a fordulatszámot.
Mindent kipróbáltam: különböző lejátszókat, codeceket, de semmi sem segít. Ugyanakkor ugyanazok az mp3-as számok egy másik gépen tökéletesen szólnak.
HELP!


csüt. ápr. 28, 2005 19:35
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség