Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 11:08



Hozzászólás a témához  [ 102 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
Visszajelzések - Audiochecker 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. ápr. 23, 2004 0:10
Hozzászólások: 463
Tartózkodási hely: Magyarorszag
Hozzászólás 
Irtam emailt. Megkaptad? Igaz kozben nem aktualis, mert lattam, hogy mar van orosz interfesz a progidhoz. Szivesen segiotettem volna. :D


csüt. márc. 26, 2009 0:41
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Király :) Már csak tovább kéne fejlesztenem, de amennyi időm (és valljuk be, kedvem) van mostanában... :-S

Mindenesetre jó ezt tudni :)


szer. márc. 25, 2009 23:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. ápr. 23, 2004 0:10
Hozzászólások: 463
Tartózkodási hely: Magyarorszag
Hozzászólás 
a www.lossless.com.ua oldalon majd mindegyik allomany ezzel a progival van ellenorizve es ki is van teve a log. :D


szer. márc. 25, 2009 22:26
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
hehe, külföldi torrentoldalon épp nézegetek egy új lemezt, erre mit látok:
"AUDIOCHECKER v1.2 - by Dester - opdester@freemail.hu
~~~~~~~~~~~~~~~~~

01 -===- G:\Documents and Settings\Demonoid\My Documents\Downloads\Rise and Fall, Rage and Grace FLAC\01 - The Offspring - Half-Truism.flac
Extracted successfully
Conclusion: This track looks like CDDA with probability 100%

02 -===- G:\Documents and Settings\Demonoid\My Documents\Downloads\Rise and Fall, Rage and Grace FLAC\02 - The Offspring - Trust In You.flac
Extracted successfully
Conclusion: This track looks like CDDA with probability 100%
[...]"

népszerű a progid, respect! :)


szer. jún. 11, 2008 19:16
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd feb. 12, 2008 18:47
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Kozármisleny(Pécs)
Hozzászólás Érdekes kérés
Üdv! Egy olyan problémám van, hogy számítógépről játszom le a flac formátumot, és más más lejátszóprogival más a hangja a gépnek(abit IS7 alaplap, a rajta lévő AC97-es hangkari) nos, tehát a kedvenvem a winamp, de **** minőségben adja ki a hangkari, ezt akkor vettem észre, mikor a gyári AvRack nevű programba beraktam sok flac plugin keresgélés után a zenét, és hihetetlen változás következett be a zene minőségében, mivel közvetlen az alaplapi chipet macerálja a progi, a többi meg processzoros, azt onnan meg vhogy ki a jel, ez így még oké is lenne, de az AvRack hihetetlenűl buta, és a pluginnek köszönhetően se pörgetni, se lépteteni nem lehet a kezelőszervekkel, mert hiba és lefagy. Egy olyan progi kéne, ami okos, és tudja produkálni azt a hangminőséget, ilyet tud vki mondani, vagy segíteni, pls:-)


vas. márc. 09, 2008 14:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Hát nem is ezzel kezdtem a fejlesztéseket, az tény. :-)


kedd jan. 01, 2008 15:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
Dester írta:
Az egy dolog, viszont sajnos fel kell készülnöm rá. Külföldiek nagyobb számban panaszkodtak a "vistatalanságra", úgy látszik ők hamarabb bevállalják, mint az örök szkeptikus magyarok :)
Anno az XP sem indult be... Nagytudású bölcs lehet, aki pontosan előre meg tudja jósolni, hogy mi lesz a Vistával 1 év múlva ;) A jelenlegi helyzet alapján viszont - sajnos - készülnöm kell rá.

Készülni kell rá, az lehet, de én még nem látom úgy, hogy itt az ideje, szerintem még nem kell vele foglalkozni, tényleg elhanyagolható a piaci részesedése, szerintem egyelőre ráérsz fontosabb dolgokkal is foglalkozni, minthogy azon a szemét vistán is fusson :)


vas. dec. 30, 2007 22:41
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Az egy dolog, viszont sajnos fel kell készülnöm rá. Külföldiek nagyobb számban panaszkodtak a "vistatalanságra", úgy látszik ők hamarabb bevállalják, mint az örök szkeptikus magyarok :)
Anno az XP sem indult be... Nagytudású bölcs lehet, aki pontosan előre meg tudja jósolni, hogy mi lesz a Vistával 1 év múlva ;) A jelenlegi helyzet alapján viszont - sajnos - készülnöm kell rá.


szomb. dec. 29, 2007 23:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
Dester: Ok, azt is jó hallana, hogy legalább él a projekt, mert ebben sem voltam már biztos. A vistás kérdésre én azt mondom, hogy szerintem teljesen felesleges a vista-kompatibilitás miatt szenvedni vele, elhanyagolhatóan kevesen vannak, akik vistát használnak (és nem véletlenül), szerintem nem éri meg a fáradságot. (sokan akik kipróbálták, visszatértek xp-re). Egyelőre halott dolog az a vista, és én abban sem vagyok biztos, hogy valaha be fog indulni...


szomb. dec. 29, 2007 23:22
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: vas. nov. 25, 2007 9:56
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Üdv. Kipróbáltam a programot, tetszik. Kösz!


csüt. dec. 27, 2007 13:11
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Snakeman: a program nem mindenható. Sajnos előfordulhat, hogy a teljes hangminta elemzése után a program elemzése félrecsúszik, jobb esetben nem 100%-ot ad vissza, hanem mondjuk csak 95%-ot (de CDDA-t). Ilyenkor érdemes fület hegyezni rá, vagy egy spektrum analízist ráengedni.

Az is előfordulhat (és ez a ritkább), hogy a CD készítése során valamelyik fázisban (digitalizálás, mastering, stb) nem teljesen jól beállított vagy nem profi cuccokat használtak, esetleg hibáztak. Ez nem nagyon szokott előfordulni, de találkoztam már ilyennel. Ez is eredményezhet rosszabb értékeket.


scorpeeon: igen, igen, tudom. A helyzet az, hogy a 2007-es évem tragédia volt, nem sokat tudtam a progival foglalkozni. A helyzetet bonyolítandó a Vista is kijött, és felmerültek kisebb kompatibilitási problémák, valamint az egyéni gombok használata gondokat okoz nem alap DPI beállításakor (kicsúsznak a vezérlőelemek a formról). A fél felületet le kell cserélnem és persze megoldani a Vista kompatibilitást is. Ez elég nagy munka, plusz sok-sok ötletet is kaptam, amelyeket igyekszem beépíteni a végleges verzióba, emiatt telik el most már több, mint 1 év a béta és a remélhetőleg végleges verzió megjelenése között. A projekt nem fagyott be, csak több a teendő, mint az időm a megvalósítására... :(

Köszönöm a türelmet. Bízom benne, hogy a végterméket látva Ti is azt mondjátok majd, hogy megérte várni rá.


csüt. dec. 27, 2007 12:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
Mi van ezzel a nagyszerű projekttel? Most találtam rá és tökre tetszik csak egy ideje nem frissült a dolog ahogy látom.


vas. dec. 23, 2007 2:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. júl. 01, 2005 11:13
Hozzászólások: 164
Hozzászólás 
hi!

először is szeretnék gratuálni a programodhoz, ötletes. viszont van egy gondom. a CDeX 1.70-el FLAC-be rippelt EREDETI audio lemezeimnél 95%-os MPEG-et mutat. pedig teljesen biztos, hogy eredeti. utána tudnál nézni légyszi? előre is köszönöm a választ! (AudioChecker v1.2-vel próbáltam)

Snake


szer. máj. 16, 2007 15:14
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Vazz !-D

Melyik torrent oldal ez? (PÜ-ben please...)


pén. dec. 29, 2006 20:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Még a végén ipari szabvány leszel... :wink: :

Kép


pén. dec. 29, 2006 18:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Újdonságok a nemsokára megjelenő 2.0 végleges verzióból, ami hirtelen eszembe jut:

- WavPack támogatás
- LA (Lossless-Audio) támogatás
- A folyamat azonnali megszakítása mostmár sokkal gyorsabb
- A folyamat megszakítása immáron kétféleképp működhet: vagy azonnal, vagy megvárja az aktuális fájl befejeztét
- A tálcán villog a progi, ha befejezte ténykedését
- Átdolgozott, sokkal szebb logó, amely mindig tökéletesen illeszkedik a háttérbe
- A logfájl neve mostmár tartalmazza a végső százalékot
- informatívabb (és szebb) log ablakok, ikonokkal
- kisebb hibajavítások

Meg még amit kifelejtettem :)

Készül még:
- jobbról balra író nyelvek támogatása
- pause (szünet) gomb


csüt. dec. 28, 2006 19:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Zorro a fekete Hozé írta:
Mire jó ez a progik?


A weblapomon le van írva angolul és magyarul is.


szer. dec. 27, 2006 22:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 27, 2006 12:59
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Disznóól
Hozzászólás 
Mire jó ez a progik?


szer. dec. 27, 2006 17:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Andrei írta:
Királyságos Cuccos. Köszi :-)


Nincsmit !-Đ !-F


pén. dec. 08, 2006 7:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás 
Királyságos Cuccos. Köszi :-)


csüt. dec. 07, 2006 23:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
atwap írta:
én ki akartam próbálni a programot, de hálózati könyvtárról nem engedte keresni a file-t. 1.2-es verziót próbáltam!


Nem jelent meg a meghajtó?


hétf. nov. 20, 2006 20:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szomb. márc. 11, 2006 17:01
Hozzászólások: 577
Hozzászólás 
én ki akartam próbálni a programot, de hálózati könyvtárról nem engedte keresni a file-t. 1.2-es verziót próbáltam!


vas. nov. 19, 2006 17:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd okt. 24, 2006 8:59
Hozzászólások: 157
Tartózkodási hely: Lágymányos
Hozzászólás 
Dester írta:
Az utolsó jó link, köszi :) De ez MP4, és nem M4A... az nem gond? :)


elvileg ugyanaz a dekoder kell hozza, mar amennyire sikerult kibogarasznom :)


vas. nov. 19, 2006 12:38
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Az utolsó jó link, köszi :) De ez MP4, és nem M4A... az nem gond? :)
Az első kettő nem parancssoros progi, és mint ilyet, nem szeretnék használni és csatolni az AC-hez.

A harmadik linket még nézegetem majd. :)


vas. nov. 19, 2006 12:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd okt. 24, 2006 8:59
Hozzászólások: 157
Tartózkodási hely: Lágymányos
Hozzászólás 
mit szolnal mondjuk ehhez? http://www.imtoo-audio-encoder.com-http.com/
valamit csak lehet vele kezdeni... :)

vagy ez: http://www.mymusictools.com/audio_conve ... _19022.htm

vagy itt van meg ez is: http://www.rarewares.org/aac.html

de szerintem ez pont az, amit keresel: http://www.nero.com/nerodigital/eng/Ner ... Audio.html


vas. nov. 19, 2006 11:31
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Nagyban megkönnyítené a helyzetet... :)


vas. nov. 19, 2006 10:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd okt. 24, 2006 8:59
Hozzászólások: 157
Tartózkodási hely: Lágymányos
Hozzászólás 
ööö... ez most azt jelenti, hogy keressek? :)


szomb. nov. 18, 2006 21:29
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Hollo írta:
apropo, m4a lesz benne ?


Bármilyen formátumot bele tudok tenni, aminek van parancssoros lossless-->WAV dekódere.


szomb. nov. 18, 2006 21:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd okt. 24, 2006 8:59
Hozzászólások: 157
Tartózkodási hely: Lágymányos
Hozzászólás 
apropo, m4a lesz benne ?


szomb. nov. 18, 2006 19:37
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
A következő verzióban már benne lesz alapból. Már teszteltem az új verzióban, de a kiadására még picit várni kell.


vas. nov. 12, 2006 18:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 18, 2005 9:44
Hozzászólások: 44
Hozzászólás 
Wavpack fájlok ellenőrzése nem lesz hozzá plugin?


vas. nov. 12, 2006 15:32
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
A többi beállítás azoknak van, akik sietnek. :) Az aucdtect sok-sok algoritmust használ a hitelesség eldöntésére. A matematikai részletekbe nem megyek bele. Az m0 kapcsoló használja mindet, azért is olyan lassú, a többi valószínűleg kevesebbet, illetve "megengedőbb" paraméterekkel.
Megpróbálok utánajárni a kérdésnek a fejlesztőinél.


pén. nov. 03, 2006 8:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Dester írta:
Miért? Győzz meg. :) Mi értelme a programnak, ha 100% CDDA-t ad egy amúgy MPEG fájlra?

Nem akarlak én meggyőzni. De :wink: : ha egy 41 szintűen (0-40) paraméterezhető program a második legszigorúbb beállítással (-m1) 100% CDDA-t ad az -m0 beállítással 95% MPEG-nek minősített trackre, akkor te biztos vagy benne, hogy az márpedig MPEG? Avagy másképpen: fáradtságos munkával beépítettek egy paramétert a programba, aminek csak a legszigorúbbra állításával működik jól a program, a többi 40-el pedig megbízhatatlanul? És ezen a vonalon továbbmenve: olyan beállítást választanak alapértelmezettnek(!) ( -m8 ), amellyel a program megbízhatatlan eredményt ad?

Hollo - Te ellenőrizz a legdurvábbon, hogy hiteles legyen a dolog, mi meg hadd vitatkozgassunk picinyt, ha már egy fórumon vagyunk.


csüt. nov. 02, 2006 20:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd okt. 24, 2006 8:59
Hozzászólások: 157
Tartózkodási hely: Lágymányos
Hozzászólás 
szerintem egyertelmuen a legdurvabbon kell ellenorizni, mert csak ugy hiteles a dolog, es errol nem is erdemes vitat kezdeni :)


csüt. nov. 02, 2006 8:56
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
johnnyrotten írta:
2. A mérsékeltebb(re vehető) szigorúság inkább kevesebb vakriasztást eredményezne, mint többet. Szerintem.


Miért? Győzz meg. :) Mi értelme a programnak, ha 100% CDDA-t ad egy amúgy MPEG fájlra?


csüt. nov. 02, 2006 7:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Ok-ok, csak két halvány ellenvetésem lenne:

1. A log azért log, hogy minden állítható dolog programfutáskori értéke szerepeljen benne (ezt a félmondatot már számtalanszor süvöltöttem a programozó kollégák arcába), és innentől Pistike és Janika (bocs, Salvatore) könnyedén rájöhetne a vizsgálatok eltérő eredményének okára.

2. A mérsékeltebb(re vehető) szigorúság inkább kevesebb vakriasztást eredményezne, mint többet. Szerintem. (Persze így is bevethető kérdéses esetekben az auCDtect megengedőbbre paraméterezve, de mennyivel kevésbé uras megoldás ez, mint lejjebb tolni egy csúszkát az AC-ben. Meg én lusta is vagyok.)

Üdv,

johnnyrotten


szer. nov. 01, 2006 23:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Sző sincs kötözködésről, tudod, hogy nem annak veszem Johnny.
Viszont nem szándékozom sem most, sem később a -m0 paramétert állíthatóvá tenni, mert ezzel a hitelessége romlik a programnak. Gondolj bele: Pistike (bocs minden Pistikétől) m7-tel ellenőrzi, Janika (bocs Salvatore :D) m0-val ugyanazt a könyvtárat és a logok máris nem egyeznek. Arról nem is beszélve, hogy a gyorsabb ellenőrzés felületesebb ellenőrzést is eredményez, és sokkal több hamis riasztást adna a progi. Szóval maradjon az m0 m0 szerintem.

Ha egy-egy track eltér az albumon belül, akkor az átugorható. Az újabb "csekkerek" ezért is adnak szummát a komplett könyvtárra is. Későbbi funkció lesz majd a spektrogram is, ahol a kérdéses trackek szemmel nagyobb biztonsággal eldönthetők lesznek. (Csak találnom kéne egy jó spektrogram számító algoritmust, ha valaki tud ilyet forráskód szinten, ne kíméljen. Különben kénytelen leszek megírni :D)

Ha maradt kérdés, tegyétek fel nyugodtan. Örülök is neki, ha van kérdés.

Salvatore: nem az AC kapott új főtopicot, hanem mert a lossless formátumok gyors terjedésben vannak (ahogy Johnny is írta)... Remélem felvirágzik majd a "főtopity". !-Đ


szer. nov. 01, 2006 23:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
új fő topity?:)


kedd okt. 31, 2006 9:32
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Minden jó, ha a vége jó. (Szerintem a "végét", a viszonylag végső verziót igen sokan várjuk már.) Jelen helyzetben - a lossless egyre inkább "ipari szabvány" lesz letöltésfronton - ez nagyon hasznos-szükséges-közkedvelt program lesz.

De: jelen példánk kapcsán nem lehetne esetleg az alapértelmezett legpontosabb beállítást az options alatt szabadon állíthatóvá tenni?

Mert pl. kevéssé életszerű, hogy a közzétevő a hét trackből négyet cd-ről (wav-ból), hármat pedig mp3-ból kreált. De ha lejjebb visszük a mércét, viszonylagosan megnyugtathat, hogy a 3. track -m4 beálításnál, az 5., 7. pedig már -m1-nél 100% CDDA-nak minősül. (Persze a jelenséget alapjaiban nem értem. Okozhatja esetleg igénytelen, vacak, túl sok dinamika-frekvencia kompresszión-szűrésen átesett masterből való dolgozás?)

Szóval ilyen kérdéses-, ill. határeseteknél lejjebb vehetnénk a mércét - hátha úgy átvihető.

Első felindulásból persze jogos az "Ez a johnnyrotten egy mekkora kötözködő barom!", de másodikra hátha meggyőzlek.

Üdv.: johnnyrotten


hétf. okt. 30, 2006 21:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
johnnyrotten írta:
Ez miért van?


Megfejtettem... Nem adtad meg a -m0 kapcsolót az aucdtect-nek. Az AC alapértelmezésben a lehető leglassabb, ámde legpontosabb ellenőrzést használja. A skála 0-tól 9-ig terjed, az aucdtect (ha nincs külön megadva) 8-as értékkel dolgozik, ami nagyon messze van a nullától. :) Megnyugodtam. :D

Bizonyíték (25 kB-os GIF, úgyhogy a modemeseknek se lehet egy szavuk sem):
Kép


vas. okt. 29, 2006 22:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd okt. 24, 2006 8:59
Hozzászólások: 157
Tartózkodási hely: Lágymányos
Hozzászólás 
mindjart november van... kesz van mar? :)


vas. okt. 29, 2006 11:17
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Nos, talán majd most a héten lesz időm gatyába rázni a progit és pluszban belerakni a WavPack formátumot is... Mivel több hibajelzés nem jött vissza, ezzel a végleges 2.0 is útjára fog indulni. :)


szer. aug. 16, 2006 8:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Köszi, szedem, nézem, és majd beszámolok az eredményekről!


kedd júl. 18, 2006 22:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Itt vannak a kérdéses trackek:

http://rapidshare.de/files/26197858/ac_des.zip.html


kedd júl. 18, 2006 18:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Köszönöm!


kedd júl. 18, 2006 13:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
OK, este felnyomom valahová.


kedd júl. 18, 2006 12:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
:ooo: :ooo: :jaj: :jaj:

Hínnye! Bakker... utánanézek!
Ha valahogy át tudnál küldeni egy olyan zenét, ami nem egyezett meg az AC és a manuális verzió között, nagyon sokat segítenél!


kedd júl. 18, 2006 11:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Ez miért van?
Idézet:
AUDIOCHECKER v2.0 beta (build 457) - by Dester - opdester@freemail.hu
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Elindítva: hétfő, 17. 07. 2006. - 22:36.30
Összesen 7 fájl

1 -===- D:\apa\Deák Bill Gyula - Rossz Vér 1984\01 - Deák Bill Gyula - Rossz vér.ape
A fájl kitömörítése sikerült.
Eredmény: ez a fájl 100%-os valószínűséggel eredeti CDDA
Az átmeneti fájl sikeresen le lett törölve

2 -===- D:\apa\Deák Bill Gyula - Rossz Vér 1984\02 - Deák Bill Gyula - Őrülj meg, kicsi!.ape
A fájl kitömörítése sikerült.
Eredmény: ez a fájl 100%-os valószínűséggel eredeti CDDA
Az átmeneti fájl sikeresen le lett törölve

3 -===- D:\apa\Deák Bill Gyula - Rossz Vér 1984\03 - Deák Bill Gyula - Ne szeress engem!.ape
A fájl kitömörítése sikerült.
Eredmény: ez a fájl 95%-os valószínűséggel MPEG
Az átmeneti fájl sikeresen le lett törölve

4 -===- D:\apa\Deák Bill Gyula - Rossz Vér 1984\04 - Deák Bill Gyula - Mindenem a tévé.ape
A fájl kitömörítése sikerült.
Eredmény: ez a fájl 100%-os valószínűséggel eredeti CDDA
Az átmeneti fájl sikeresen le lett törölve

5 -===- D:\apa\Deák Bill Gyula - Rossz Vér 1984\05 - Deák Bill Gyula - A felszarvazottak balladája.ape
A fájl kitömörítése sikerült.
Eredmény: ez a fájl 95%-os valószínűséggel MPEG
Az átmeneti fájl sikeresen le lett törölve

6 -===- D:\apa\Deák Bill Gyula - Rossz Vér 1984\06 - Deák Bill Gyula - Középeurópai hobo blues III..ape
A fájl kitömörítése sikerült.
Eredmény: ez a fájl 100%-os valószínűséggel eredeti CDDA
Az átmeneti fájl sikeresen le lett törölve

7 -===- D:\apa\Deák Bill Gyula - Rossz Vér 1984\07 - Deák Bill Gyula - Ez a helyzet.ape
A fájl kitömörítése sikerült.
Eredmény: ez a fájl 95%-os valószínűséggel MPEG
Az átmeneti fájl sikeresen le lett törölve


Befejezés: hétfő, 17. 07. 2006. - 22:42.22 (futási idő: 0:05.51)


Aztán Monkey's Audio 4.01 decompress, és ráengedve az auCDtect progit:


Idézet:
auCDtect: CD records authenticity detector, version 0.8.2
Copyright (c) 2004 Oleg Berngardt. All rights reserved.
Copyright (c) 2004 Alexander Djourik. All rights reserved.
------------------------------------------------------------
Processing file: [01 - Deák Bill Gyula - Rossz vér.wav]

------------------------------------------------------------
This track looks like CDDA with probability 100%

------------------------------------------------------------
Processing file: [02 - Deák Bill Gyula - Őrülj meg, kicsi!.wav]

------------------------------------------------------------
This track looks like CDDA with probability 99%

------------------------------------------------------------
Processing file: [03 - Deák Bill Gyula - Ne szeress engem!.wav]

------------------------------------------------------------
This track looks like CDDA with probability 100%

------------------------------------------------------------
Processing file: [04 - Deák Bill Gyula - Mindenem a tévé.wav]

------------------------------------------------------------
This track looks like CDDA with probability 99%

------------------------------------------------------------
Processing file: [05 - Deák Bill Gyula - A felszarvazottak balladája.wav]

------------------------------------------------------------
This track looks like CDDA with probability 100%

------------------------------------------------------------
Processing file: [06 - Deák Bill Gyula - Középeurópai hobo blues III..wav]

------------------------------------------------------------
This track looks like CDDA with probability 100%

------------------------------------------------------------
Processing file: [07 - Deák Bill Gyula - Ez a helyzet.wav]

------------------------------------------------------------
This track looks like CDDA with probability 100%



hétf. júl. 17, 2006 22:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Kaptam megint pár hasznos tanácsot, visszajelzést, ezeket is lassacskán beépítem a progiba.
A progi utolsó bétája felkerült a FileForum oldalaira is, ahonnan szintén letölthető.
Ahogy írtam korábban is, a következő kiadott verzió már a végleges 2.0 lesz.


pén. jún. 23, 2006 11:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Nos, nem is kellett. Ma - ha minden jól megy - befejeztem a végleges verzió fejlesztését. Biztos maradt még bug benne, bízom a felhasználói visszajelzésekben. Egyelőre még nem adom ki viszont, mert a weblap nem készült el teljesen. Ha minden a tervek szerint halad, akkor a héten talán elkészül az is, teljesen új lesz. Ha ez megvan, megy fel a Terminalra és a Betanewsra (FileForum) is. :)

A legutolsó beta és a végleges verzió között egy lényeges különbség van. Mivel érte egy-két kritika a progi "színvilágát", immáron tetszőlegesen színezhető lett, a beállítások lementhetők és visszatölthetők, és akár oda is adhatók a havernak, mert kisméretű fájlokban tárolja (100-200 byte). ;)


szer. dec. 07, 2005 0:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 102 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség