Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. máj. 16, 2024 17:08



Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 
XDRUM MP3 Player XD405 tud rola valaki valamit? 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: szer. júl. 13, 2005 18:48
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
sisqoboy írta:
nagyon köszi a hozzászólást.. lehet én is benevezek egyre! mondta neked az úr hogy egyből cserélik akármi gond van vele? Mert nekem igen mikor kérdezősködtem.. (támogatja a magyar karaktereket?)
Őszintén szólva a cserét nem is kérdeztem, de egy év gari van rá. Támogatja a magyar karaktereket is, a menüből kell választani ( a menü az angol és nem változtatható). Most, hogy említetted megnéztem a magyar karakterek kezelését. A hosszú "Ő"-t és hosszú "Ű"-t érdekesen kezeli, a két vessző helyett egy hullámvonal van a betű felett, és a betű után egy szóközt is tesz, úgyhogy e téren nem egészen a fájl nevét jeleníti meg. Dehát Korea messze van. Lehet, hogy nem is tudják, hogy ez így nem az igazi, és még javíthatják is.


hétf. aug. 08, 2005 16:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 10, 2004 12:15
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
htibi58 írta:
sisqoboy írta:
engem is érdekelne elég igéretes darabnak tünik...
Nos vettem egy XD 405-öst, az 512 MByte-os változatot. Eredetileg egy márkásabb darabot akartam venni, egy Creative MuVO TX FM-et. Amik miatt mégis ezt választottam:
1. Ezen van vonalbemenet is, így külső forrásból is tudok közvetlenül mp3-ba felvenni vele (kazettás magnóval ment rendesen).
2. Linux alatt is működik, UHU és Mandrake alatt próbáltam, simán felismerte mindkét rendszer.
3. Ezt a boltban ki is lehetett próbálni, mielőtt megvettem.
Persze semmi sem tökéletes, van azért olyan is, ami nekem nem tetszik:
1. Mindössze 10 rádióadót tud tárolni, és az adókhoz nevet nem lehet hozzárendelni (viszont a frekit kijelzi).
2. A menürendszerében mindent be lehet állítani ( még azt is, hogy alkáli elemmel használjuk, vagy akkuról, az elemek 1,5 V-osak, az akkuk pedig csak 1,2 V-osak), de az üzemmódok (Mp3, FM, Voice, Line In) közötti váltást nem a legjobban ötlötték ki, minden gombnak több funkciója is van, attól függően, milyen üzemmódban van éppen, ahelyett, hogy rátettek volna egy funckió gombot.
3. Teljesen fekete, eredetileg jobban örültem volna az ezüst/alu színűnek, de már megbarátkoztam vele, az OLED kijelzője viszont nagyon jó.
4. A navigálás számomra szokatlan módon egy "joystick"-kal kombinált nyomógombbal történik, nem tudom hosszútávon mennyire lesz strapabíró.
Egyebek:
Induláskor az 1.013 firmware volt rajta. Letöltöttem az 1.018-at a frissítés is simán lezajlott. Összességében meg vagyok vele elégedve.


nagyon köszi a hozzászólást.. lehet én is benevezek egyre! :D

mondta neked az úr hogy egyből cserélik akármi gond van vele? Mert nekem igen mikor kérdezősködtem.. :D
(támogatja a magyar karaktereket?)

köszi


vas. aug. 07, 2005 23:07
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. júl. 13, 2005 18:48
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
sisqoboy írta:
engem is érdekelne elég igéretes darabnak tünik...
Nos vettem egy XD 405-öst, az 512 MByte-os változatot. Eredetileg egy márkásabb darabot akartam venni, egy Creative MuVO TX FM-et. Amik miatt mégis ezt választottam:
1. Ezen van vonalbemenet is, így külső forrásból is tudok közvetlenül mp3-ba felvenni vele (kazettás magnóval ment rendesen).
2. Linux alatt is működik, UHU és Mandrake alatt próbáltam, simán felismerte mindkét rendszer.
3. Ezt a boltban ki is lehetett próbálni, mielőtt megvettem.
Persze semmi sem tökéletes, van azért olyan is, ami nekem nem tetszik:
1. Mindössze 10 rádióadót tud tárolni, és az adókhoz nevet nem lehet hozzárendelni (viszont a frekit kijelzi).
2. A menürendszerében mindent be lehet állítani ( még azt is, hogy alkáli elemmel használjuk, vagy akkuról, az elemek 1,5 V-osak, az akkuk pedig csak 1,2 V-osak), de az üzemmódok (Mp3, FM, Voice, Line In) közötti váltást nem a legjobban ötlötték ki, minden gombnak több funkciója is van, attól függően, milyen üzemmódban van éppen, ahelyett, hogy rátettek volna egy funckió gombot.
3. Teljesen fekete, eredetileg jobban örültem volna az ezüst/alu színűnek, de már megbarátkoztam vele, az OLED kijelzője viszont nagyon jó.
4. A navigálás számomra szokatlan módon egy "joystick"-kal kombinált nyomógombbal történik, nem tudom hosszútávon mennyire lesz strapabíró.
Egyebek:
Induláskor az 1.013 firmware volt rajta. Letöltöttem az 1.018-at a frissítés is simán lezajlott. Összességében meg vagyok vele elégedve.


szer. aug. 03, 2005 18:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 10, 2004 12:15
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
engem is érdekelne elég igéretes darabnak tünik...


szer. júl. 06, 2005 22:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. máj. 11, 2005 13:36
Hozzászólások: 392
Tartózkodási hely: bp
Hozzászólás XDRUM MP3 Player XD405 tud rola valaki valamit?
XDRUM MP3 Player XD405
http://www.digital-world.hu/XD405.htm

Hasznal valaki ilyet?
Erdemes megvenni?
Elsosorban a hasznalhatosag, kezelehetoseg erdekelne es a minosege minda a hang mind a fizikai megjelenes teren.


szer. máj. 11, 2005 22:55
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség