Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. ápr. 28, 2024 2:33



Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
rádió+mp3lejátszó+USB-s pendrive 
Szerző Üzenet
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 683
Tartózkodási hely: lehetőleg üvegközelben
Hozzászólás 
auchan----lazer RC-19 MP3-- 1Gb--- 19.990-


vas. aug. 14, 2005 9:31
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. júl. 13, 2005 18:48
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
sonicelcomp írta:
En a heten vettem 12 790-ert asszem 256 MB-s, nem tom hany adot tarol, van diktafonja, radiobol is vehet fel, van EQ-ja, eleg jol is nez ki, es XP alatt semmilyen software sem kell.Asszem 17 korul vagy olyasmiert volt 512-es. TelStar a markaja, es egy ev garanciat is kaptam ra!Nem isten tudja mi, de nekem teljesen oks.i
Végülis egy XDrum XD 405-öst vettem, kerek 30000 Ft volt.


szer. aug. 03, 2005 17:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 37
Tartózkodási hely: Mikor merre...
Hozzászólás 
En a heten vettem 12 790-ert asszem 256 MB-s, nem tom hany adot tarol, van diktafonja, radiobol is vehet fel, van EQ-ja, eleg jol is nez ki, es XP alatt semmilyen software sem kell.Asszem 17 korul vagy olyasmiert volt 512-es.
TelStar a markaja, es egy ev garanciat is kaptam ra!Nem isten tudja mi, de nekem teljesen oks..

Udv:

Laci


pén. júl. 29, 2005 21:00
Profil Privát üzenet küldése YIM
vas-tag

Csatlakozott: szer. júl. 13, 2005 18:48
Hozzászólások: 5
Hozzászólás rádió+mp3lejátszó+USB-s pendrive
Jelenleg egy Mpman F35 típusú mp3 lejátszóm van, kb másfél éve. Nem rossz, de most már tudom, mik a hibái, és most olyat szeretnék venni, ami már mentes ezektől a problémáktól:
1. 32 MByte saját memóriája van + 64 MByte Smart kártyával tudtam bővíteni ez a maximum, többet nem is tudna kezelni. Erre egy dupla CD sem fér rá normális minőségben. Gondolom 256 vagy 512 MByte már elég lenne.
2. A rádió esetében csak 20 adót tud tárolni, (meg tudna tárolni telefonszámokat, de arra meg nekem nincs szükségem), a tuner sem valami szuper, mert van egy párszáz forintos ELTA, meg egy kínai fülhallgatós rádióm is, mindkettőnek sokkal érzékenyebb a tunere (igaz az AFC-jük nem túl jó). Sokat utazok vonattal jó lenne, ha több (30-40) adót tudna tárolni és a kisebb teljesítményű rádiókat is stabilan venni tudná.
3. Mp3-akat csak a saját, eléggé elfuserált programjával lehet feltölteni a PC-ről. A lejátszóról a PC-re visszatölteni egyáltalán nem lehet. A programja Win98 alatt még működött rendesen, de mióta XP-t használok kész katasztrófa, csak több részletben tudom feltölteni. Linux alatt egyáltalán nem működik. Itt tehát az lenne a jó, ha működne XP és linux alatt is, mint egy normális Pendrive, az adatok/mp3-ak le vagy feltöltését egy fájlkezelővel TotalCommanderrel vagy FAR Managerrel is meg lehetne oldani.
4. Lehessen frissíteni a firmware-jét.
Van olyan lejátszó, ami tudja ezeket és nem drágább 25.000 Ft-nál?


szer. júl. 13, 2005 19:37
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség