Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. ápr. 28, 2024 1:24



Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 
MPIO HD 200 (5GB) 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 14, 2005 15:32
Hozzászólások: 311
Tartózkodási hely: Itten vagyok
Hozzászólás ...
Elvileg nem szabadna ilyet csinálnia. Bár ki tudja, gyakorlatilag bezavarhat kicsit, de sztem azért csak zörejeket hallasz, mert mozog benne a tápkábel. Ha nem mozogna és bezavarna a töltés, akkor se lennének zörejek, csak max egy hosszú búgó hang a háttérben. Vagy lehet, hogy kicsi a táp, bár ezt kizárnám, mert úgy tervezik mindig, hogy egyszerre a töltést és a használatot is bírja. És ha azzal lenne gond, akkor néha-néha húzná is a zenét. Ilyen problémákat nem említettél, ezért sztem nincs komoly baj, csak vmi kis apróság. Max kérdezd meg ahol vetted. De általában az ilyen eladóknak fingjuk nincs ilyesmiről, azért ha nem lesz változás, megkérdezheted hátha mégis. Biztos van garancia is rá, én nem félnék a helyedben :wink:


kedd aug. 09, 2005 20:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: kedd aug. 09, 2005 16:48
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás MPIO HD 200 (5GB)
Véleményeket, tippeket, tapasztalatokat várok ide ezzel a lejátszóval kapcsolatban.

Én ma vettem egy ilyet. Fél óra alatt tanultam meg a billentyűk viselkedését, valóban kicsit bonyolult, mint ahogyan a Tékozló Homárban is írták:
http://index.hu/homar/index.php?p=94&more=1&c=1&tb=1&pb=1

Konkrétan a saját kérdésem az lenne (bocs, ha béna, kezdő-e vagyok :wink: ) -- az akkutöltés közbeni használatnak vannak veszélyei? Lehet, hogy felületesen olvastam el a manualt, de szerintem nem ír erről.

Azért kérdezem, mert lejátszás közben pillanatnyi zörejeket hallottam, és az nem magának a fájlnak a hibája, legalábbis a gépen nem zörrenget. Gondoltam, hátha attól van, hogy töltés közben hallgattam. Töltés után kiderül, zörög-e még.

Egyébként szép, kicsi, könnyű, és jó a hangzása (a WOW funkcióval kellemes térhangzás-szerű). Elég hangos, a gyárilag adott fülessel 16-os hangerőn (30 a max) jól kizárja a kinti zajokat. 30-asra nem is mertem feltekerni.

A vastaggal szedett kérdésemre várom válaszaitokat, előre is köszönöm.


kedd aug. 09, 2005 16:57
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség