Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 9:41



Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
iAUDIO U3 mp4 zenelejátszó & MEIZU X6 mp3 lejátszó 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. ápr. 18, 2008 21:47
Hozzászólások: 274
Tartózkodási hely: Padlásszoba kicsi számítógépasztala
Hozzászólás iAUDIO U3 mp4 zenelejátszó & MEIZU X6 mp3 lejátszó
Hellóka mindenkinek!
Ezek nem reklámok, csak a saját tapasztalataimat írom le.
Nekem egy iAUDIO U3-as mp4 zenelejátszóm van. 2 éve vettem, igaz akkor még 1 GB memóriával. A csomag tartalmazott egy mp3-as konvertáló progit is -amivel nem csak a készülékre lehet elmenteni az mp3-as zenét, hanem a számítógép merevlemezére is-, és egy video konvertáló -DivX- progit is. A hangja gyönyörű -szép basszusa van-. A fülhallgatója nem éppen a legjobb, ezért én a feleségem MEIZU X6-os fülhallgatóját használtam. Ezzel sokkal szebb hangokat tudtam elővarázsolni az iAUDIO U3-ból. Sajna a rádió része hagy valami kívánni valót maga után, mert amikor lemerül a zeneljátszó, akkor törlődnek a rádiócsatornák. Alapból van hozzá mini USB átalakító kábel, és egy külön kis csatlakozó. Sajna a csomag nem tartalmazza a hálózati töltőt -ezt külön kell megvásárolni, de jó hozzá a MEIZO töltője is, ezeknek az ára 2500 FT/db körül van. Az aktuális árat nem tudom, de az http://infopatika.hu -n megtalálható, de már nagyobb memóriával vannak felszerelve. Külön érdekessége, hogy a képnézegető része zoom-olható. A háttér bármilyen jpg kép lehet. Sajna a számítógépes kapcsolathoz kell a mellékelt cd-is, mivel külön illesztő programja van a terméknek. Nagy előnye, hogy kis helyen elfér, kb. akkora mint egy ABC bolti gázos öngyújtó - én ezért is döntöttem mellette-. Lehet hozzá kapni egy átlátszó védőtokot, amit a nadrágszíjra lehet felcsatolni. En tényleg ezt használom télen nyáron a munkahelyre történő bejárásomkor, és utazáskor is, és az aksija kb 4 napot kibír ha napi 3 órát használom. A frimware-ját lehet frissíteni, csak az a gond, hogy nem elég a legfrissebbet rátenni az első vásárlás után, hanem fokozatossan, minden frimware-t rá kell telepíteni. Ha az akkumlátor tőltésének folyamatát a kis készülék is kijelzi, és kiírja ha feltellt az aksi. Az aksi töltési ideje nekem kb 2-2,5 órát vesz igénybe. A termék csomagja elég sokmindent rejt -kivéve a hálózati töltőt. :( -.
A MEIZO X6-ot (1 GB-os memóriával) a feleségemnek vetttem -egy kis ajándéknak. :D - A hangja szerintem van olyan szép mint az iAUDIO U3-nak. Sajna ez csak mp3-as lejátszó, de van rajta szines -2 vagy 3 színű- kijelző, és képernyő kímélő is. A rádió része is szépen szól. A fejhallgatója szerintem mintha nem is ehhez a termékhez lenne kifejlesztve, mivel gyönyörű szépen szól. A csomag tartalmazott egy szokásos formatáló progit is -igaz ezt én még sosem használtam. Elég sok funkciója van a terméknek, és a csomag már tartalmazza a szokásos mini USB kábel és dugó mellett a hálózati töltőt is. (És még sok mást is.) Sajna ezzel nem lehet filmet nézni, mivel ez csak mp3 lejátszó. :( Az aksi töltési ideje szintén 2-2,5 óra amit szintén kijelez a készülék.
Én nem pancsoltam be ezekkel a termékkel, ezért ajánlom mindenkinek akiknek a tiszta hang is fontos, nem csak a márka.


csüt. aug. 14, 2008 12:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség