Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. máj. 08, 2024 11:22



Hozzászólás a témához  [ 899 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Következő
Vírusölő programok-melyiket? 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: csüt. aug. 21, 2008 19:07
Hozzászólások: 326
Hozzászólás 
Azt szeretném megkérdezni, hogy azt a meghajtót,ahol a Ghost mentések mappája van lehet-e töredezettségmentesíteni?

Köszi


vas. márc. 14, 2010 9:40
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11884
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Sanyi46 írta:
... Hogy az eltelt idő alatt mi történt a rendszeres frissítés és pár gép ellenőrzésen túl, elnem tudom képzelni...

Szvsz beletöröltél (vagy te, vagy valami más) valamelyik ESET fájlba ami az Uninstallhoz is kell. Amit aztán nem talált, és leállt.

Szívesen. :D


pén. márc. 12, 2010 21:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. aug. 21, 2008 19:07
Hozzászólások: 326
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Sanyi46 írta:
Hogy lehet az XP-ről eltávolítani az ESET Smart Security 4-et? Próbálkoztam az ESET Uninstaller-el, de nem jártam sikerrel csökkentett módban.

Köszi

Uninstall Tool vagy Your Uninstaller.

Ha már belepiszkáltál, és félig-meddig hiányos lett, akkor esetleg FinalUninstaller

Mindegyik shareware.

Ha végképp nem megy rakd fel újra az ESET programot, és akkor valamelyik az első kettőből.

Ps: valamit elszúrhattál menet közben, mert az ESET programjainak korrekt az Uninstallja.


Köszi szépen az Uninstall Tools-al sikerült eltávolítanom, de egy korábbi Ghost mentést "használva": 03 10-én/amikor jeleztem a problémát/az ekrn.exe-t/ESET Service/-t nem tudtam leállítani!?Sem csökkentett módban az ESET Uninstall progival, sem más Uninstallal nem jártam sikerrel.Ekkor jött az ötlet,hogy visszaállítom a rendszert/Ghost/ arra az időpontra, amikor az ESS csak egy napos volt a gépen/ bő másfél héttel ezelőtti/ és itt sikerült leállítanom és eltávolítani. Hogy az eltelt idő alatt mi történt a rendszeres frissítés és pár gép ellenőrzésen túl, elnem tudom képzelni.
Mégegyszer köszönöm és elnézést kérek Laci_L ,hogy csak most válaszolok.

Üdv


pén. márc. 12, 2010 21:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Sanyi46 írta:
Hogy lehet az XP-ről eltávolítani az ESET Smart Security 4-et? Próbálkoztam az ESET Uninstaller-el, de nem jártam sikerrel csökkentett módban.

Köszi


Most gondolkodok Win7 alatt az ESS cseréjéről.
TU-t és ASU-t használok, de biztos ami biztos, előtte egy partíciómentés, hátha nem sikerül a teljes eltávolítás.


szer. márc. 10, 2010 20:40
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11884
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Sanyi46 írta:
Hogy lehet az XP-ről eltávolítani az ESET Smart Security 4-et? Próbálkoztam az ESET Uninstaller-el, de nem jártam sikerrel csökkentett módban.

Köszi

Uninstall Tool vagy Your Uninstaller.

Ha már belepiszkáltál, és félig-meddig hiányos lett, akkor esetleg FinalUninstaller

Mindegyik shareware.

Ha végképp nem megy rakd fel újra az ESET programot, és akkor valamelyik az első kettőből.

Ps: valamit elszúrhattál menet közben, mert az ESET programjainak korrekt az Uninstallja.


kedd márc. 09, 2010 20:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. aug. 21, 2008 19:07
Hozzászólások: 326
Hozzászólás 
Hogy lehet az XP-ről eltávolítani az ESET Smart Security 4-et? Próbálkoztam az ESET Uninstaller-el, de nem jártam sikerrel csökkentett módban.

Köszi


kedd márc. 09, 2010 20:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11884
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Sanyi46 írta:
... ESET Smart Security tűzfala rosszabb, mint az Outpost-é ...

Nem rosszabb, hanem bizonyos macerás teszeteket nem tud. De az is lehet, hogy nem is nagyon akarják erre megcsinálni. :shock:


kedd márc. 09, 2010 17:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. aug. 21, 2008 19:07
Hozzászólások: 326
Hozzászólás 
Laci_L írta:
TargeT írta:
... Az Outpost mellé csak NOD32 kell...

Így van. Mindegyikből csak egy kell (tűzfal, víruskereső). Ha meg a beépített Win tűzfal fut, akkor nem kell semmilyen másik, csak vírusírtó.
De ezt minden cég le is írja. Az összekadások, lassulások mind amiatt vanank, hogy az hiszik sokan, hogy kettő jobb mint egy. NEM. :shock:


Így van.Nálam XP-n az Outpost Pro tűzfal/kikapcsolt Malware/+ NOD 32 fút békésen együtt/az XP tűzfalát soha nem használtam/, valamint a Malwarebytes' Anti-Malware van még fent, de a védelmi modulja kikapcsolva és alkalmanként fríssítem és lefuttatom.

A Win7-en próbáltam a ESET Smart Security-t, a Win7 tűzfal kikapcsolása mellett. Próbáltam Outpost+NOD32/mint Xp-n/. Azt persze nem tudom, hogy a Win7 beépített tűzfala mennyire megbízható,ha igen akkor mellé simán elég a NOD32.
Az meglepett, hogy a ESET Smart Security tűzfala rosszabb, mint az Outpost-é. ESS használata/minden egyben/ szinpatikusnak tünik, bár egyre nehezebb fríssíteni.
Kacérkodom a gondolattal,hogy váltani kellene:Outpost Firewall Pro+ vírúsírtóként AVAST 4.8, vagy 5.esetleg Alvira. Mi a véleményetek?

Köszi


kedd márc. 09, 2010 7:35
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11884
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
TargeT írta:
... Az Outpost mellé csak NOD32 kell...

Így van. Mindegyikből csak egy kell (tűzfal, víruskereső). Ha meg a beépített Win tűzfal fut, akkor nem kell semmilyen másik, csak vírusírtó.
De ezt minden cég le is írja. Az összekadások, lassulások mind amiatt vanank, hogy az hiszik sokan, hogy kettő jobb mint egy. NEM. :shock:


vas. márc. 07, 2010 11:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás 
Supervisor írta:
Akkor a NOD32 vagy az ESET Smart Security mellett fut az Outpost Firewall Pro is?

Nem egészen. Az Outpost mellé csak NOD32 kell. Vagy ha úgy tetszik fordítva.
Az ESS nem oké és felesleges, mert annak is van tűzfala, bár jóval rosszabb, mint az Outpost.
Ez egyben válasz Sanyi46-nak, hogy most mire van szükség, vagy nincs. Kinek hogy. :wink:
Az Outpost Security Suite-et viszont össze tudtam békíteni a NOD32-vel korábban, ha az Outpost valós idejű vírusirtóját kikapcsoltam.
De ha nem, akkor már csak a csökkentett módú indítás után lehetett kikapcsolni, a bootolhatóságot helyrehozni.

Igaz mostanában Win7-en nem használok külön tűzfalat, csak van a beépített.
Ennyiből esetleg nem volna rosszabb a NOD32 helyett mégis az ESS.


vas. márc. 07, 2010 9:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. aug. 21, 2008 19:07
Hozzászólások: 326
Hozzászólás 
Idézet:
Akkor a NOD32 vagy az ESET Smart Security mellett fut az Outpost Firewall Pro is?


Bocs,hogy beleszólok,de "érintett" vagyok.
A Outpost Firewall Pro 2009 Build 6.5.4 + NOD32 Antivirus 4.0.437 fút együtt, úgy,hogy az Oupost Firewall Malware programrésze nincs telepítve.
A NOD 32 /eav/ tartalmazza a valósidejü kémprogi és vírús védelmet is.
A ESET Smart Security /ess/ tartalmaz személyi tűzfalat, kémprogi és vírús védelmet.Ez utóbbi esetében nincs szükség az Outpostra.

Üdv.


szomb. márc. 06, 2010 21:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Sanyi46 írta:
... Természetesen szívesen veszek egyéb "megoldásokat" is...

Én ezeket ajánlom:

Tűzfal: Outpost Firewall Pro 2009 Build 6.5.4 (2525.381.0687)
(nem kell telepíteni a Malware program részt, mert úgyis ki lesz kapcsolva, a megoldás benne van a letöltésben)
http://rapidshare.com/files/221652183/AOPF.Pro.2009.65.2525.381.0687.Reg.rar

Antivirus: NOD32 Antivirus 4.0.437
(csak termékkulcsot használj, az egyéb megoldások nem jók, nem váltak be)
http://rapidshare.com/files/235214183/NOD32.EAVBE40.437.Ret.rar
ha nem működne a megoldás ami benne van, itt mindig lehet találni, próbálgatni kell, és ha lejár újat keresni:
http://www.for-ever.cn/nod32/
http://www.nod321.com/


Akkor a NOD32 vagy az ESET Smart Security mellett fut az Outpost Firewall Pro is?


szomb. márc. 06, 2010 18:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Kell hozzá a lapban közölt kód, a név és az e-mail cím. Ezeket kell beküldeni. Így természetes, hogy az előző hónapban is regisztrálnom kellett az e-mail címmel. Ez eddig rendben is volt, mindig szinte másodperceken belül ott voltak a kódok.
Most másik e-mail címmel küldtem be és az előző hónap után ebben a hónapban sem volt gond.

Kár, hogy a Vipre-nek csak AV+AS van tűzfala még nincs. Szerintem megérné nekik egy komplett védelmi egységet piacra dobni: AV+AS+FW.


szomb. márc. 06, 2010 18:50
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás 
:hm: Kicsit már nehéz követni. :lol: Olyan sejtelmes, alig csöpögtetett infó morzsák vannak.
Csak logikailag próbálkozom. Ha nem ugyanaz a kód, akkor egy nagyon korábbi eleve kilőve. Egyrészt nem lenne úgysem érvényes már, másrészt valószínűleg azzal már regisztráltál korábban.
Még az van, hogy az előző havi kód nem járt le, és regisztrálsz az újjal. Amivel semmi gond. De éppen regisztrálhatnál még a régivel is, ha azzal még egyáltalán nem regisztráltál volna az adott mail címmel.
Azt meg nem mondom, hogy van-e annyira intelligens, hogy ha már az újabb kóddal regisztráltál, és ezután próbálnád a régit "visszamenőleg", akkor beintene, hogy van jobb.

A másik eset, hogy két magazin két különböző havi kódjával akartál ugyanarra az email címre regisztrálni. Korábban ezt minden további nélkül lehetett, most nem tudom, hogyan van, változott-e.

Harmadik eset nincs. Illetve dehogynem. Supervisorral mindig történik valami különös. :lol:


kedd feb. 23, 2010 15:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Értem, értem, de nem ugyanazzal a havi kóddal akartam regisztrálni.
Mert minek is tettem volna? Csak szükségből használom a Win7 alatt, mert akkor még nem volt kompatibilis Panda.


kedd feb. 23, 2010 14:05
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás 
Supervisor írta:
Többször is elküldtem ugyanarról az e-mail címről, hogy a tévedés kizárható legyen, de mindig ugyanaz volt a válasz.

Ez így nem frankó. Ha egy email címmel regisztráltál a havi kóddal, akkor feldob egy olyasmit, hogy köszönjük a regisztrációt. Majd többnyire néhány percen belül érkezik az account a megadott email címre. Talán egyszer fordult elő, az is régen, hogy nem jött meg egy kód, vagy elkeveredett valahogy, vagy hogy hosszabb idő alatt érkezett volna meg.

Ugyanazzal a havi kóddal és ugyanazzal az email címmel mégegyszer nem regisztrálhatsz.
Ez gondolom világos, meg szerintem tudnod is kellene, ha már régen használod eme szolgáltatást.
Ugyanazzal az emal címmel csak egy másik, általában következő havi kóddal tudsz regisztrálni. Persze folyamatosan.
Ugyanazzal a havi kóddal meg csak egy másik email címre tudsz regisztrálni.
Ha már egyszer regisztráltál, akkor attól hogy nem kaptad meg valamiért a megadott címre a kódot, még nem tudsz újra regisztrálni. :twisted:
Amennyiben ilyen gubanc előfordul, másik email címre kell regisztrációt kérned. Ha netán nem volna, ami manapság elég elképzelhetetlen, akkor is kipróbálhatod egy 10 perces mail címmel, ahogy írtam.
Annyi idő alatt míg él, megjön a kód is. :D


kedd feb. 23, 2010 13:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Többször is elküldtem ugyanarról az e-mail címről, hogy a tévedés kizárható legyen, de mindig ugyanaz volt a válasz.
Éppen ezért nem értem az egészet, mert eddig semmi gond sem volt.


kedd feb. 23, 2010 11:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11884
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Supervisor írta:
... most viszont ez volt az üzenet: erről az e-mail címről már regisztráltak ...

Az kizárt, hogy tévedj? Mert az ő szoftverük csak egy összehasonlítást csinál, és az egyezett. :shock:


kedd feb. 23, 2010 10:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
TargeT írta:
Hagggyad má'. :wink: :D
Megmondta neki stell, hogy nem annyira frankó a Panda. Akár cloud, vagy nem cloud.
Pedig vírusok és védelmi programok terén ha van valaki, akinek azért lehet adni a szavára. 8) Nem keveset.
És igen ilyen nüanszokért a jóistentuggya kinek a hibájából mégis ez köll neki. :lol: Valahogy csak meg indokolni, hogy miért. :wink:
A Pandának is meg kell élni. Kinek a papsajt.


Kérdezzétek meg Hannibált a Pandáról.
Igazán nem akarom megbántani stell-t de az ő gépén aligha sűrűn fordult meg bármelyik Panda verzió is, nekem meg 2004 óta az összes megjelent verzió.
Mutasson bárki is jelenleg egyetlen olyan vírusvédelmi rendszert, amelyik annyit tud mint a Panda Global.

Most ne a különböző teszteredményeket nézzük, mert ez olyan, mint az, hogy olasz ökölvívó csak akkor kap ki, ha kiütik, pontozással soha...
Ilyenek a különböző számítástechnikai lapokban olvasható értékelések...


hétf. feb. 22, 2010 22:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
TargeT írta:
Eltekintve, hogy a NOD meg mehet mondjuk tizenhárom gépen is ugyanazzal a kóddal. :wink:
Igaz a Pandánál meg gondolom nem csereberélsz havonta kódot, de te tudod. :roll:
Lassan kezdem hinni, hogy hasonlítasz rám, amennyiben vonzod a bajt. Már majdnem úgy néz ki a megfelelő túlzásokkal, hogy a freemailes problémádért is az Eset a hibás. :lol:


Szóval, hogy érhetőbben fogalmazzak: havonta kell regisztrálni az informatikai lapokban megjelent kódot bemásolni megadni a nevünket és az e-mail címünket.
Ebből érthető és világos, meg logikus is, hogy az e-mail címemről évente tizenkétszer regisztrálok a havi új kódért.
Ezzel eddig semmi gond nem volt, most viszont ez volt az üzenet: erről az e-mail címről már regisztráltak. Ezért nem küldtek kódot.

Másik e-mail cím és másodperceken belül ott a kód...


hétf. feb. 22, 2010 22:35
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11884
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
TargeT írta:
... Pedig vírusok és védelmi programok terén ha van valaki, akinek azért lehet adni a szavára...

stell idézte ezt be egy másik topikon: http://www.virusbtn.com/index
Kommentár nélkül. :D


csüt. feb. 18, 2010 19:52
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás 
Hagggyad má'. :wink: :D
Megmondta neki stell, hogy nem annyira frankó a Panda. Akár cloud, vagy nem cloud.
Pedig vírusok és védelmi programok terén ha van valaki, akinek azért lehet adni a szavára. 8) Nem keveset.
És igen ilyen nüanszokért a jóistentuggya kinek a hibájából mégis ez köll neki. :lol: Valahogy csak meg indokolni, hogy miért. :wink:
A Pandának is meg kell élni. Kinek a papsajt.


csüt. feb. 18, 2010 19:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11884
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Supervisor írta:
... de lecserélem Panda Globalra ...

Ezért? Nem vagy igaz. :shock:
Én is elküldöm havonta a kódot, és jön a válasz szinte azonnal. Valamit te elizéltél. :D


csüt. feb. 18, 2010 16:00
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás 
Eltekintve, hogy a NOD meg mehet mondjuk tizenhárom gépen is ugyanazzal a kóddal. :wink:
Igaz a Pandánál meg gondolom nem csereberélsz havonta kódot, de te tudod. :roll:
Lassan kezdem hinni, hogy hasonlítasz rám, amennyiben vonzod a bajt. Már majdnem úgy néz ki a megfelelő túlzásokkal, hogy a freemailes problémádért is az Eset a hibás. :lol:


csüt. feb. 18, 2010 14:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Elegem van ebből, mivel a lajt.hu-t nem fogadták el, tegnap az egyik freemail címemre kértem a kódot, ami pillanatok alatt ott is volt. De a freemailben egyetlen levelet nem lehetett megnyitni, valamilyen hiba volt náluk. Nézném Firefox alatt, be sem töltődik, végül a lajt.hu volt a megoldás.
Egyébként csak kényszerből használom egy gépen, de lecserélem Panda Globalra az három gépen mehet és nincsenek vele ilyen gondok.


csüt. feb. 18, 2010 10:36
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás 
Gondolom az adott hónapra értendő. :wink: Ahhoz nem feltétlen kell több regisztráció, illetve használhatsz több email címet is. Talán még a 10 percest is. Többnyire hamar megjön a kód. Ha jól sejtem, csak a magyar IP cím a feltétel.
Egy ilyen hivatalos kóddal ugyan elvileg törvénytelenül, de több gépen is lehet vírusírtód. Biztosan van egy korlát, amit figyelnek, de még sosem értem a végére. 8)
Legfeljebb na bumm, regisztrálhatsz másikat. :D


csüt. feb. 18, 2010 8:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Supervisor írta:
Win7 alatt az ESET SMART Security-t használom, ami az informatikai lapokból amelyekre előfizetek ingyenes, csak egy regisztráció kell havonta.
Egyébként a BitDefenderrel bírták egymást a legjobban, erre volt régebben kétéves licencem.


Ma már azt írhatom, hogy csak használtam.
Ugyanis szeretném megújítani, fel a honlapra kitöltöm az adatokat és a válasz: Az Ön e-mail címével már regisztráltak.

Észlények! Természetes, hogy regisztrálok a saját e-mail címemmel...


szer. feb. 17, 2010 22:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Win7 alatt az ESET SMART Security-t használom, ami az informatikai lapokból amelyekre előfizetek ingyenes, csak egy regisztráció kell havonta.
Egyébként a BitDefenderrel bírták egymást a legjobban, erre volt régebben kétéves licencem.


csüt. feb. 04, 2010 15:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11884
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Supervisor írta:
... úgy tűnik, hogy a Pandával egy vírusirtó sem hajlandó együttműködni.

Nem is fog. Mindegyik motorja más, és ütik egymást. :shock:
Mellesleg NOD32 ma is van. :D


csüt. feb. 04, 2010 15:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Régen még az AVG 6.0 és a NOD32 idejében ez a két vírusirtó együtt futott egy PII-es gépen szinte észrevétlenül.
Aztán Pandára váltottam és úgy tűnik, hogy a Pandával egy vírusirtó sem hajlandó együttműködni.


csüt. feb. 04, 2010 14:56
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11884
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: forevernod
viki1298 írta:
... én pár éve próbáltam ki az Eset Smart Secu-t és azóta csak az van a gépemen. Még soha nem volt vele gondom.

Azért annak a tűzfal része még nem ért a csúcsra (lásd a teszteket). :shock:


kedd nov. 03, 2009 20:04
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. szept. 07, 2009 9:00
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás forevernod
Ez talán örök vita lesz, hogy milyet használjon az ember... én pár éve próbáltam ki az Eset Smart Secu-t és azóta csak az van a gépemen. Még soha nem volt vele gondom.


csüt. okt. 29, 2009 15:14
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd ápr. 14, 2009 16:11
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!

Ha valaki megy a Szigetre, érdekes lehet a NOD32 forgalmazójának játéka... féléves licencet lehet nyerni:


"Vírusvadászat
Nem minden vírustól kell tartanod a Szigeten. Annak érdekében, hogy közelebbről megismerhesd a kártevőket, előállítottunk egy-egy jobbára ártalmatlan mutánst a Magyarországon legtöbb problémát okozó 10 kártevőből, illetve a leghírhedtebb vírusokból. Látogass ki a Szigetre a fesztivál első két napján, szerdán és csütörtökön, és vadászd le őket.""

Bővebb információ:
[url]www.eset.hu/virusvadaszat[/url]


hétf. aug. 10, 2009 12:37
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11884
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
nbela írta:
... Bár igazából agyilag nem tudom felfogni, hogyan lehet annyi szemetet összeszedni amiket stell alig győz leírtani a gépekről...

Csak úgy lehet, hogy nincs tisztességes tűzfal (talán csak a Win, vagy az sem), és nincs (esetleg gagyi) vírusírtó (nincs frissítve és/vagy bekapcsolva). :shock:

Én azért járogatok itt-ott, és még soha nem volt gond. Pontosabban a NOD azonnal elkapja, és letartóztatja már a letöltés végén. Ilyenkor törlöm, és keresek más "megoldást". :D


szer. jún. 24, 2009 20:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3535
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
bernard írta:
SUPERAntiSpyware progiról. Érdemes felrakni a gépemre?
Nekem például nincs fent, csak az eset - de én nem is járok olyan lapokon. Ha gyakran jársz olyan helyeken akkor tedd fel. Bár igazából agyilag nem tudom felfogni, hogyan lehet annyi szemetet összeszedni amiket stell alig győz leírtani a gépekről...


szer. jún. 24, 2009 17:09
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd feb. 24, 2009 11:19
Hozzászólások: 25
Hozzászólás 
Most olvastam az egyik a oldalon az SUPERAntiSpyware progiról. Érdemes felrakni a gépemre?


szer. jún. 24, 2009 14:37
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11884
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Sanyi46 írta:
... minden mükődik ...

Örülök. :D
A NOD License frissítésről ne felejtkezz el. Bár ezt jelzi, ha lejár. :shock:


hétf. jún. 01, 2009 18:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. aug. 21, 2008 19:07
Hozzászólások: 326
Hozzászólás 
Üdv. Laci
Köszönöm a segítséget, minden mükődik

Sanyi46


hétf. jún. 01, 2009 17:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. aug. 21, 2008 19:07
Hozzászólások: 326
Hozzászólás 
Nagyon köszönöm a gyors választ, kípróbálom és jelentkezem

Üdv


vas. máj. 31, 2009 16:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11884
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Sanyi46 írta:
... Természetesen szívesen veszek egyéb "megoldásokat" is...

Én ezeket ajánlom:

Tűzfal: Outpost Firewall Pro 2009 Build 6.5.4 (2525.381.0687)
(nem kell telepíteni a Malware program részt, mert úgyis ki lesz kapcsolva, a megoldás benne van a letöltésben)
http://rapidshare.com/files/221652183/AOPF.Pro.2009.65.2525.381.0687.Reg.rar

Antivirus: NOD32 Antivirus 4.0.437
(csak termékkulcsot használj, az egyéb megoldások nem jók, nem váltak be)
http://rapidshare.com/files/235214183/NOD32.EAVBE40.437.Ret.rar
ha nem működne a megoldás ami benne van, itt mindig lehet találni, próbálgatni kell, és ha lejár újat keresni:
http://www.for-ever.cn/nod32/
http://www.nod321.com/


vas. máj. 31, 2009 16:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. aug. 21, 2008 19:07
Hozzászólások: 326
Hozzászólás 
Köszönöm Laci a választ. Arra gondoltam, mivel nincs tapasztalatom e téren egyrészt a kompatibilitást és a progik együtt működését,ill összeakadását illetően, ezért fordultam Hozzátok és azért, mert sokszor segítettetek már, amelyeknek nagy hasznát vettem eddig is.
Természetesen szívesen veszek egyéb "megoldásokat" is.

Köszi


vas. máj. 31, 2009 16:01
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11884
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Sanyi46 írta:
... Elsősorban ingyenes progikra gondoltam ...

Ha ez elvi ok, megértem, ha céges, akkor is. :shock:
Ha meg egyéb, akkor nem. :D
Akkor vannak egyéb ötletek, "megoldással" együtt. :idea:


vas. máj. 31, 2009 9:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. aug. 21, 2008 19:07
Hozzászólások: 326
Hozzászólás 
Windows Vista-ra szeretnék tűzfal+kémprogi+antivírús progikat feltenni.
Elsősorban ingyenes progikra gondoltam,ha lehetséges ilyen összeállítás aktív védelemmmel
Innét-onnét gyüjtött információk alapján: pctools tűzfal, Spybot, AVG összeállítás megfelel-e a kővetelményeknek?

Köszi


vas. máj. 31, 2009 6:44
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. máj. 20, 2009 15:19
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Geovision GV 800, 16 kamerás pci rögzítőkártya eladó. Nem új, de nem is volt használva, egyik kábelköteg hiányzik, pótlása 2075Ft + ÁFA.

Érdeklődin: norkys22@gmail.com-on


szer. máj. 20, 2009 15:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
:wink: nincsen mitt,
udv


hétf. máj. 18, 2009 19:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 20, 2009 11:30
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Szlovákia
Hozzászólás 
hát hogyne lenne mit köszönnöm. ki lett tisztítva a gépem a sok sz*rtól, nem is gondoltam volna, hogy ennyi minden sz*r van a gépemen. a MBAM eddig átvizsgált 100 000 objektumot és eddig semmi kártevő úgyhogy asszem a gép ki lett tisztítva teljesen.
dakujem pekne


szomb. máj. 16, 2009 1:40
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
ok,ha valamit talal az MBAM-es nem rendszer fajlo akor torold le,es nincsen mit koszonod
udv :wink:


pén. máj. 15, 2009 19:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 20, 2009 11:30
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Szlovákia
Hozzászólás 
leszedtem mindent, a malwarebytes éppen most fut. szemmel látható gyorsulás, stabilabb rendszer-nem lassul be, gyorsabb rendszerműveletek. már a pctoolsos tűzfalat is sikerült beállítanom(nem fagyott be :lol: ). nagyon dakujem :P király vagy


pén. máj. 15, 2009 19:37
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
ok,szed le a geprol a combofixet
start-futatas masold be combofix /u ok
pucold at CCleaneral,es csinalj az Malware bytes programal komplet skant,es keszek lennenk,Hogy mukszik a Gep??


pén. máj. 15, 2009 15:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 20, 2009 11:30
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Szlovákia
Hozzászólás 
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan saved at 16:00:07, on 2009.05.15.
Platform: Windows Vista SP1 (WinNT 6.00.1905)
MSIE: Internet Explorer v8.00 (8.00.6001.18702)
Boot mode: Normal

Running processes:
C:\Windows\system32\Dwm.exe
C:\Windows\system32\taskeng.exe
C:\Windows\system32\conime.exe
C:\Program Files\Launch Manager\LManager.exe
C:\Windows\System32\igfxtray.exe
C:\Windows\System32\hkcmd.exe
C:\Windows\System32\igfxpers.exe
C:\Program Files\Apoint2K\Apoint.exe
C:\Windows\RtHDVCpl.exe
C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashDisp.exe
C:\Program Files\PC Tools Firewall Plus\FirewallGUI.exe
C:\Program Files\DAEMON Tools Lite\daemon.exe
C:\Program Files\uTorrent\uTorrent.exe
C:\Program Files\Windows Live\Messenger\msnmsgr.exe
C:\Program Files\RocketDock\RocketDock.exe
C:\Program Files\Free Download Manager\fdm.exe
C:\Program Files\DU Meter\DUMeter.exe
C:\Windows\system32\wbem\unsecapp.exe
C:\Windows\system32\igfxsrvc.exe
C:\Users\Maaniac~1\AppData\Local\Temp\RtkBtMnt.exe
C:\Windows\system32\igfxext.exe
C:\Windows\system32\igfxsrvc.exe
C:\Program Files\Apoint2K\ApMsgFwd.exe
C:\Program Files\Apoint2K\Apntex.exe
C:\Program Files\Windows Media Player\wmpnscfg.exe
C:\Windows\Explorer.exe
C:\Windows\system32\notepad.exe
C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe
C:\Windows\system32\taskeng.exe
C:\Program Files\totalcmd\TOTALCMD.EXE
C:\Program Files\HijackThis\HijackThis.exe

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://www.google.hu/
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157
O2 - BHO: Adobe PDF Reader hivatkozássúgó - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroIEHelper.dll
O2 - BHO: Groove GFS Browser Helper - {72853161-30C5-4D22-B7F9-0BBC1D38A37E} - C:\Program Files\Microsoft Office\Office12\GrooveShellExtensions.dll
O2 - BHO: Windows Live bejelentkezési segítség - {9030D464-4C02-4ABF-8ECC-5164760863C6} - C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Windows Live\WindowsLiveLogin.dll
O2 - BHO: FDMIECookiesBHO Class - {CC59E0F9-7E43-44FA-9FAA-8377850BF205} - C:\Program Files\Free Download Manager\iefdm2.dll
O4 - HKLM\..\Run: [LManager] C:\PROGRA~1\LAUNCH~1\LManager.exe
O4 - HKLM\..\Run: [IgfxTray] C:\Windows\system32\igfxtray.exe
O4 - HKLM\..\Run: [HotKeysCmds] C:\Windows\system32\hkcmd.exe
O4 - HKLM\..\Run: [Persistence] C:\Windows\system32\igfxpers.exe
O4 - HKLM\..\Run: [Apoint] C:\Program Files\Apoint2K\Apoint.exe
O4 - HKLM\..\Run: [RtHDVCpl] RtHDVCpl.exe
O4 - HKLM\..\Run: [Skytel] Skytel.exe
O4 - HKLM\..\Run: [avast!] "C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashDisp.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [00PCTFW] "C:\Program Files\PC Tools Firewall Plus\FirewallGUI.exe" -s
O4 - HKCU\..\Run: [DAEMON Tools Lite] "C:\Program Files\DAEMON Tools Lite\daemon.exe" -autorun
O4 - HKCU\..\Run: [uTorrent] "C:\Program Files\uTorrent\uTorrent.exe"
O4 - HKCU\..\Run: [msnmsgr] "C:\Program Files\Windows Live\Messenger\msnmsgr.exe" /background
O4 - HKCU\..\Run: [RocketDock] "C:\Program Files\RocketDock\RocketDock.exe"
O4 - HKCU\..\Run: [Free Download Manager] C:\Program Files\Free Download Manager\fdm.exe -autorun
O4 - HKCU\..\Run: [DU Meter] C:\Program Files\DU Meter\DUMeter.exe
O6 - HKLM\Software\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Restrictions present
O6 - HKLM\Software\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Control Panel present
O8 - Extra context menu item: Az összes letöltése Free Download Managerrel - file://C:\Program Files\Free Download Manager\dlall.htm
O8 - Extra context menu item: E&xportálás a Microsoft Excel programba - res://C:\PROGRA~1\MICROS~2\Office12\EXCEL.EXE/3000
O8 - Extra context menu item: Kijelölés letöltése Free Download Managerrel - file://C:\Program Files\Free Download Manager\dlselected.htm
O8 - Extra context menu item: Letöltés Free Download Managerrel - file://C:\Program Files\Free Download Manager\dllink.htm
O8 - Extra context menu item: Video letöltése a Free Download Manager-rel - file://C:\Program Files\Free Download Manager\dlfvideo.htm
O9 - Extra button: Küldés a OneNote programba - {2670000A-7350-4f3c-8081-5663EE0C6C49} - C:\PROGRA~1\Microsoft Office\Office12\ONBttnIE.dll
O9 - Extra 'Tools' menuitem: Kül&dés a OneNote programba - {2670000A-7350-4f3c-8081-5663EE0C6C49} - C:\PROGRA~1\Microsoft Office\Office12\ONBttnIE.dll
O9 - Extra button: Research - {92780B25-18CC-41C8-B9BE-3C9C571A8263} - C:\PROGRA~1\Microsoft Office\Office12\REFIEBAR.DLL
O9 - Extra button: ICQ6 - {E59EB121-F339-4851-A3BA-FE49C35617C2} - C:\Program Files\ICQ6.5\ICQ.exe
O9 - Extra 'Tools' menuitem: ICQ6 - {E59EB121-F339-4851-A3BA-FE49C35617C2} - C:\Program Files\ICQ6.5\ICQ.exe
O13 - Gopher Prefix:
O18 - Protocol: grooveLocalGWS - {88FED34C-F0CA-4636-A375-3CB6248B04CD} - C:\Program Files\Microsoft Office\Office12\GrooveSystemServices.dll
O22 - SharedTaskScheduler: Windows DreamScene - {E31004D1-A431-41B8-826F-E902F9D95C81} - C:\Windows\System32\DreamScene.dll
O23 - Service: avast! iAVS4 Control Service (aswUpdSv) - ALWIL Software - C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\aswUpdSv.exe
O23 - Service: avast! Antivirus - ALWIL Software - C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashServ.exe
O23 - Service: avast! Mail Scanner - ALWIL Software - C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashMaiSv.exe
O23 - Service: avast! Web Scanner - ALWIL Software - C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashWebSv.exe
O23 - Service: DU Meter Service (DUMeterSvc) - Hagel Technologies Ltd - C:\Program Files\DU Meter\DUMeterSvc.exe
O23 - Service: PC Tools Firewall Plus (PCToolsFirewallPlus) - PC Tools - C:\Program Files\PC Tools Firewall Plus\FWService.exe

--
End of file - 6121 bytes


pén. máj. 15, 2009 15:05
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 899 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség