Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd máj. 21, 2024 2:33



Hozzászólás a témához  [ 899 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Következő
Vírusölő programok-melyiket? 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Ahhoz viszont túlságosan is okos a Panda, hogy a frissítési kódok a warez oldalakon megtalálhatók legyenek...
Én szeretem a tiszta jogszerű dolgokat, ezért vettem meg az éves verziót, akkor ehhez kellene biztosítani az éves frissítés lehetőségét is.

Üdv.: Supervisor


pén. júl. 08, 2005 20:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Az a tény, hogy a Panda elad egy éves verziót, ahhoz minden körülmények között biztosítania kell(ene) az egy éves frissítést. Azokban az esetekben is, amikor esetleg az éves frissítési kódok illetéktelenek kezébe kerültek. A warezkedés illegális, akkor aki hivatalosan megveszi az éves verziót a frissítési kódokat netán a warez oldalakon kell(ene) keresnie...?

Üdv.: Supervisor


pén. júl. 08, 2005 19:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
A ZA betakkal kapcsolatban olyan dolgokra jöttem rá, amit ha előzetesen tudtak volna a ZA illetékesei, akkor betaként nem is adták volna ki őket... Aztán az egyik betanál már rájöttek egy bizonyos dologra...
Nagyon valószínű, hogy a ZA közeljövőben megjelenő új verziója már komoly tényező lesz a piacon... Itt hivatalosan tesztelem a különböző verziókat.
A Pandánál viszont már olyan a helyzet, hogy lassan nekicsapom a védőfalnak...

Üdv.: Supervisor


pén. júl. 08, 2005 18:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás 
Supervisor írta:
Az kétségtelen, hogy ezen a téren a Panda nekem kifejezetten a hasznomra van, mert nagy tapasztalatot szereztem már vele.

Bocs hogy így mondom, de mi a francnak és milyet? :)
Azt, hogy az mn_opq_rst_beta mivel dolgozik együtt, meg mivel nem.
Meg mire rájössz, addigra lesz egy újabb beta, amit felteszel.
Ha már a Panda a vírusölők Daciája, akkor Supervisor meg a Panda önkéntes tesztpilótája. :lol:
Persze mindenki azt csinál szabadidejében, amit akar.


pén. júl. 08, 2005 8:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
A Panda Titanium 2005 éves verziója úgy tűnik a mai napon érte el azt, hogy már tényleg nem tud frissíteni a megadott éves kódokkal...

Üdv.: Supervisor


pén. júl. 08, 2005 7:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
TargeT írta:
Lehet. Nekem ilyesmi beta még sohasem volt fenn.
Inkább kivárom a végleges verziót. Ráérek.


Azt hiszem a végleges új verzióra már nem kell sokat várnod. Ez sokkal jobb lesz a legutóbbinál Anti-Spyware és egyéb újdonságok lesznek benne...

Üdv.: Supervisor


szer. júl. 06, 2005 19:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
johnnyrotten írta:
Supervisor írta:
Johnnyrotten!
Ez jó kérdés. 2006 áprilisában jár le. Amennyiben újra ilyen vagy hasonló árban adják, akkor lehet, hogy megint megveszem...

Üdv.: Supervisor

Nem kéne "magasabb szintre" lépni...? A napi pandás kínlódást már séróból kirázod. De vannak Manilában azok a jó kis keresztre feszítések...


Még nem! A pandát még nem fejeztem be (le)...

Üdv.: Supervisor


szer. júl. 06, 2005 19:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
TargeT írta:
Supervisor írta:
Ezt is megoldottam, de mostanában nem fogok SP2-t frissíteni, mert nagyot szívtam vele...
Most egy időre kikapcsolom a frissítéseket, valami nagyon összeugrasztotta velük a ZA betát és a Pandát.

Bámulatos a kitartásod, de szerintem nem az SP2 és az az utáni fissítéseről kellene lemondani, hanem ha tényleg úgy van, ahogy mondtad, ehelyett a Pandát és/vagy a ZoneAlarmot kidobni.
De miért is kell mindeféle ZA betát feltenni, különösen, hogy az előző OK volt?
Nem tudnak kijönni egy rendes letesztelt verzióval?
Hallott már valaki Symantec betáról??


TargeT!
Az SP2 frissítéssel nagyon is igazad van, mert azért a frissítés nagyobb biztonságot jelent.
A Pandát azért nem dobom ki, mert éves verzió, a ZA-t pedig azért nem mert rendszeresen tesztelem nekik a különböző verzióikat, így a betákat is. Ezért ezt sem tehetem meg. Különben a ZA betakból is rengeteget tanulok, nagyon sok tapasztalatot szereztem már velük.
Az nekem is furcsa, hogy most kiadtak csaknem egyszerre három betát is, ez eddig nem volt jellemző, de most valami nagyon jó verzióra készülnek...
Ezeket a betakat kiadták tesztelésre, nekem a zaSuiteSetup_60_591_000_beta bizonyult a legjobbnak a teszteléseim során. A zaSuiteSetup_60_591_002_betaval már vannak gondok, és a legutóbb kiadott zaSuiteSetup_60_617_000_beta már valóban csak beta...
Ez utóbbiban van ujdonság is és valamennyi betában egy nagyon jó Anti-Spyware.
Remélem, hogy a ZA rövidesen kijön már egy új és nagyon jó verzióval.
Symantec betaról még én sem hallottam.

Üdv.: Supervisor


szer. júl. 06, 2005 19:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Supervisor írta:
Johnnyrotten!
Ez jó kérdés. 2006 áprilisában jár le. Amennyiben újra ilyen vagy hasonló árban adják, akkor lehet, hogy megint megveszem...

Üdv.: Supervisor

Nem kéne "magasabb szintre" lépni...? A napi pandás kínlódást már séróból kirázod. De vannak Manilában azok a jó kis keresztre feszítések...


szer. júl. 06, 2005 18:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Sutszi!
Nagyon is igazad van, ha már megvettem a Panda Titanium 2005-t, akkor a vele felmerülő problémákat is meg kell oldani. Én mondjuk kihívásnak tekintem a Panda különböző húzásait, és még a 2004-es verzióban annyit és addig bírálgattam őket, amíg idáig jutottak.
A mostani frissítési trükkök leginkább a felhasználók ijesztegetésére szolgálnak...
Az kétségtelen, hogy ezen a téren a Panda nekem kifejezetten a hasznomra van, mert nagy tapasztalatot szereztem már vele.

Üdv.: Supervisor


szer. júl. 06, 2005 18:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Johnnyrotten!
Ez jó kérdés. 2006 áprilisában jár le. Amennyiben újra ilyen vagy hasonló árban adják, akkor lehet, hogy megint megveszem...

Üdv.: Supervisor


szer. júl. 06, 2005 18:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 10, 2005 17:15
Hozzászólások: 186
Hozzászólás 
johnnyrotten írta:
Már leírtam valahol, hogy bedurran az agyam az "ez márpedig jobb" vagy akár "ez a legjobb" dumáktól - a normális, elismerhető, elfogadható "ezt használom, mert meg vagyok vele elégedve", "jól működik, miért is keresnék másikat" helyett.

pl. Én Outpost tűzfalat használok, de le nem írnám, hogy azért, mert jobb, mint a Kerio, Zonealarm, Sygate, hanem mert nekem ez felel meg a legjobban. Ez a helyzet a NOD32-vel is. Megvettem, soha semmi gondom nem volt vele, eszembe sem jutna lecserélni, de nem állítom, hogy jobb a Kasperskynél, Nortonnál, McAfee-nél, stb., csak az én igényeimnek jobban megfelel.

Persze, ha az ember olvasgat összehasonlító teszteket itt-ott, és valami tízből tízszer jobb egy másik valaminél, akkor nem bírja megállni szó nélkül, ha valaki azt mondja: márpedig a gyengébb a jobb (mert neki az van és meg van vele elégedve).
Kép



na látod igazat beszélsz :)



minden írtó másban jó! hiába sütik rá a nodra a szakemberek amit rásütnek annak is van éppen elég hibája az se bomba biztos. de v-ki azt szokta meg az teccik neki és kész!

nekem az avast teccik szerintem ez is megfelelő védelmet nyújt...szal én se adnám oda semmiért


másnak meg a panda teccik ... és ígí tovább.,....


mindenkinek más tetszik sztem ezen felesleges veszekedni meg vitázni mert úgy is mindenki a sajátját favorizálja


szal eggyértelműen szerintem eggyikről se dönthető el hogy 100%-ig tökéletes


szer. júl. 06, 2005 12:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Már leírtam valahol, hogy bedurran az agyam az "ez márpedig jobb" vagy akár "ez a legjobb" dumáktól - a normális, elismerhető, elfogadható "ezt használom, mert meg vagyok vele elégedve", "jól működik, miért is keresnék másikat" helyett.

pl. Én Outpost tűzfalat használok, de le nem írnám, hogy azért, mert jobb, mint a Kerio, Zonealarm, Sygate, hanem mert nekem ez felel meg a legjobban. Ez a helyzet a NOD32-vel is. Megvettem, soha semmi gondom nem volt vele, eszembe sem jutna lecserélni, de nem állítom, hogy jobb a Kasperskynél, Nortonnál, McAfee-nél, stb., csak az én igényeimnek jobban megfelel.

Persze, ha az ember olvasgat összehasonlító teszteket itt-ott, és valami tízből tízszer jobb egy másik valaminél, akkor nem bírja megállni szó nélkül, ha valaki azt mondja: márpedig a gyengébb a jobb (mert neki az van és meg van vele elégedve).
Kép


szer. júl. 06, 2005 8:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás 
Lehet. Nekem ilyesmi beta még sohasem volt fenn.
Inkább kivárom a végleges verziót. Ráérek.


szer. júl. 06, 2005 8:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. aug. 22, 2004 19:24
Hozzászólások: 63
Hozzászólás 
TargeT írta:
Supervisor írta:
Ezt is megoldottam, de mostanában nem fogok SP2-t frissíteni, mert nagyot szívtam vele...
Most egy időre kikapcsolom a frissítéseket, valami nagyon összeugrasztotta velük a ZA betát és a Pandát.

Bámulatos a kitartásod, de szerintem nem az SP2 és az az utáni fissítéseről kellene lemondani, hanem ha tényleg úgy van, ahogy mondtad, ehelyett a Pandát és/vagy a ZoneAlarmot kidobni.
De miért is kell mindeféle ZA betát feltenni, különösen, hogy az előző OK volt?
Nem tudnak kijönni egy rendes letesztelt verzióval?
Hallott már valaki Symantec betáról??

Igen,eppen most lehet tesztelni a 2006-ost. :wink:


szer. júl. 06, 2005 8:28
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás 
johnnyrotten írta:
Hát én is versenyezhetnék pl. Alain Delonnal arci szépségben, legfeljebb baromira kikapnék...

:lol: :lol: :lol: Johnny, úgy látom a poénokban is otthon vagy!


szer. júl. 06, 2005 8:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás 
Supervisor írta:
Ezt is megoldottam, de mostanában nem fogok SP2-t frissíteni, mert nagyot szívtam vele...
Most egy időre kikapcsolom a frissítéseket, valami nagyon összeugrasztotta velük a ZA betát és a Pandát.

Bámulatos a kitartásod, de szerintem nem az SP2 és az az utáni fissítéseről kellene lemondani, hanem ha tényleg úgy van, ahogy mondtad, ehelyett a Pandát és/vagy a ZoneAlarmot kidobni.
De miért is kell mindeféle ZA betát feltenni, különösen, hogy az előző OK volt?
Nem tudnak kijönni egy rendes letesztelt verzióval?
Hallott már valaki Symantec betáról??


szer. júl. 06, 2005 8:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 10, 2005 17:15
Hozzászólások: 186
Hozzászólás 
johnnyrotten kikerestem :) és láttam hogy átment a teeszten (gondolom a ződ pass felirat err utal ) és a lényeg nekem hogy átment !-F !-Đ


és sztem job mint a nod .)


szer. júl. 06, 2005 8:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 10, 2005 17:15
Hozzászólások: 186
Hozzászólás 
johnnyrotten írta:
Hát én is versenyezhetnék pl. Alain Delonnal arci szépségben, legfeljebb baromira kikapnék...:

Kép
Kép

Kép




Kép :P :P :P :P


szer. júl. 06, 2005 8:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 10, 2005 17:15
Hozzászólások: 186
Hozzászólás 
szerintem akkor is versenyezhet a noddal :P :P :P :P :P



amúgy meg kell nézni meik avast :D mertt a régiről köztudott hogy ócska...


szer. júl. 06, 2005 7:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 10, 2005 17:15
Hozzászólások: 186
Hozzászólás 
johnnyrotten írta:
Hát én is versenyezhetnék pl. Alain Delonnal arci szépségben, legfeljebb baromira kikapnék...:

Kép
Kép

Kép




ez honnan van?


mer ezen az oldalon én is kerstem az avastról tesztet de nem találtam


szer. júl. 06, 2005 7:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Hát én is versenyezhetnék pl. Alain Delonnal arci szépségben, legfeljebb baromira kikapnék...:

Kép
Kép

Kép


szer. júl. 06, 2005 6:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 10, 2005 17:15
Hozzászólások: 186
Hozzászólás 
sutszi írta:
Én ebben inkább Supervisor véleménye felé húzok. Ha neki az tetszett és megvette akkor oldja meg a többi programmal való kompatibilitást.
DE miért is jó ez :!: :?: Hát óriási tapasztalatod lesz ezzel kapcsolatban ami többet ér mint amennyit kiadott a Pandáért.

Amúgy nekem nincs pénzem ilyesmire ezért vagy ingyenes vagy a könnyebb megoldást választom.
Amióta a NetEszem tudom Zone Alarm a tűzfalam. Vírusölőt cseréltem egyedül. F-prot-om volt mindig frissítettem, ennek ellenére nem vett észre egy csomó vírust. Most AntiVir Guard-om van és annak ellenére hogy ingyenes jobb mint az F-prot és gyorsabb is.

Hajrá Supervisor ha így haladsz akkor lassan új tagsági címet kell kitalálni a gyémánt után :lol: :lol: :lol:
Bocsi.




az avast is ingyenes :wink: :wink:

és az ingyenesek között a legjobbként emlegetik :lol:



(mellesleg szerintem a noddal is nyugodtan versenyezhetne :oops: ) http://avast.com/eng/down_home.html innen leveheted ha felkeltette az érdeklődésedet (magyar)


szer. júl. 06, 2005 6:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Csak egy kérdés Supervisorhoz:

Ha lejár a Pandusod, veszel-e megint...? Kép


szer. júl. 06, 2005 4:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 10, 2005 17:15
Hozzászólások: 186
Hozzászólás 
Supervisor írta:
Időközben a notin visszaraktam egy előző elmentett partíciót, amelyen nem szerepelnek a legújabb SP2 frissítések. Felraktam a zapSetup_60_591_002_betat és a Panda Titanium 2005-t.
Íme a csoda, vagy a makacs kitartás: Minden működik és az ADSL szerver is elérhető.
Ezt is megoldottam, de mostanában nem fogok SP2-t frissíteni, mert nagyot szívtam vele...
Most egy időre kikapcsolom a frissítéseket, valami nagyon összeugrasztotta velük a ZA betát és a Pandát.

Üdv.: Supervisor




én tuti nem kinlódnék annyít :D



és 20 szor is átgondolnám miere adok ki pénzt :roll:


szer. júl. 06, 2005 4:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 10, 2005 17:15
Hozzászólások: 186
Hozzászólás 
az avastról van vélemény,?/tapasztalat? :?


szer. júl. 06, 2005 4:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Időközben a notin visszaraktam egy előző elmentett partíciót, amelyen nem szerepelnek a legújabb SP2 frissítések. Felraktam a zapSetup_60_591_002_betat és a Panda Titanium 2005-t.
Íme a csoda, vagy a makacs kitartás: Minden működik és az ADSL szerver is elérhető.
Ezt is megoldottam, de mostanában nem fogok SP2-t frissíteni, mert nagyot szívtam vele...
Most egy időre kikapcsolom a frissítéseket, valami nagyon összeugrasztotta velük a ZA betát és a Pandát.

Üdv.: Supervisor


kedd júl. 05, 2005 15:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
johnnyrotten!
Most mi más mondjak, vagy írjak?
Ez így van!

Üdv.: Supervisor


kedd júl. 05, 2005 15:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Azért nekem is tanulságos Supervisor - már-már Cervantes tolláért kiáltó - küzdelme: megtanultam pl., hogy Panda a vírusírtók Dáciája...


kedd júl. 05, 2005 15:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Sushka!
Egyébként és is egyetértek TargeT-vel. Tényleg nagyon jó és hasznos programokról írt.

Üdv.: Supervisor


kedd júl. 05, 2005 15:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
TargeT írta:
Supervisor írta:
Csakazért is kínlódunk egymással, mivel megvettem az éves verzióját és elsősorban azért, mert rengeteg olyan hasznos dolog van benne, amelyekről más vírusirtóknál még csak nem is álmodnak.
Most nem tudnám pontosan megmondani, hány olyan hasznos funkciója van, de ha már a pandások voltak olyan elmések, hogy megcsinálták őket, (ezekhez kellett több ész) akkor arra is képesek lennének, hogy ezek mind rendesen működjenek...

Supervisor, nézd meg máskor, hogy mire adsz ki pénzt... :)
Az meg, hogy egy csomó funkciót bezsúfolnak egy programba, nem biztos, hagy jó neked. Lehet, hogy jobban jársz, ha külön-külön valósítod meg.
Egyébként ez más cégeknél is előfordul, pl. a NAV 2005-ben is benne van sok, és nekem részben fölösleges dolog. Spamszűrés, stb., meg lassan már tűzfal is lesz egyben, jó NIS-ként már tényleg az is.
De mi az a sok funkció, amire számítasz a Pandától?
Kell egy jó vírusirtó, ami rezidensen is véd. Itt a Pandán kívül is van élet.
Kell egy tűzfal. Lehet Outpost, Kerio vagy más.
Kell spyware védelem - bár Firefoxnál egyelőre még az sem. De mégis ott az Ad-Aware, Spybot, MS AntiSpyware.
A spamek ellen pedig jó a PopTray, meg lassan a webes/POP3 levelezőkön is van valami ingyenes spamszűrés.
Nagyon más biztonsági program nem kell.
Miért akarod mindezt a Pandától :?: Ráadásul úgy, hogy folyamatosan szívat és nem dolgozik össze az általad favorizált ZoneAlarmmal.
Azért a mazochizmusnak is vannak határai. :wink: (by johnnyrotten)


TargeT!
Kétségtelen, hogy nagyon hasznos dolgokról írsz, én ezt nem is vitatom.
Az a postaköltséggel együtt 2.784.- Ft nem volt pénz az éves verzióért.
Az általad leírtak mind valóban hasznos és jó programok.
Az Ad-Aware viszont gyengének bizonyult a ZA beták Anti-Spywareivel szemben. (Egyébként az Ad-Aware 1.06-t is használom.)
A pontosítás kedvéért a ZA legutóbbi betai nem bírják a Pandát és viszont. Az előző teljes verziókkal nincs semmi gond.

Üdv.: Supervisor


kedd júl. 05, 2005 15:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. aug. 22, 2004 19:24
Hozzászólások: 63
Hozzászólás 
TargeT írta:
Supervisor írta:
Csakazért is kínlódunk egymással, mivel megvettem az éves verzióját és elsősorban azért, mert rengeteg olyan hasznos dolog van benne, amelyekről más vírusirtóknál még csak nem is álmodnak.
Most nem tudnám pontosan megmondani, hány olyan hasznos funkciója van, de ha már a pandások voltak olyan elmések, hogy megcsinálták őket, (ezekhez kellett több ész) akkor arra is képesek lennének, hogy ezek mind rendesen működjenek...

Supervisor, nézd meg máskor, hogy mire adsz ki pénzt... :)
Az meg, hogy egy csomó funkciót bezsúfolnak egy programba, nem biztos, hagy jó neked. Lehet, hogy jobban jársz, ha külön-külön valósítod meg.
Egyébként ez más cégeknél is előfordul, pl. a NAV 2005-ben is benne van sok, és nekem részben fölösleges dolog. Spamszűrés, stb., meg lassan már tűzfal is lesz egyben, jó NIS-ként már tényleg az is.
De mi az a sok funkció, amire számítasz a Pandától?
Kell egy jó vírusirtó, ami rezidensen is véd. Itt a Pandán kívül is van élet.
Kell egy tűzfal. Lehet Outpost, Kerio vagy más.
Kell spyware védelem - bár Firefoxnál egyelőre még az sem. De mégis ott az Ad-Aware, Spybot, MS AntiSpyware.
A spamek ellen pedig jó a PopTray, meg lassan a webes/POP3 levelezőkön is van valami ingyenes spamszűrés.
Nagyon más biztonsági program nem kell.
Miért akarod mindezt a Pandától :?: Ráadásul úgy, hogy folyamatosan szívat és nem dolgozik össze az általad favorizált ZoneAlarmmal.
Azért a mazochizmusnak is vannak határai. :wink: (by johnnyrotten)

Nagyon egyetertek veled,jo a hozzaszolasod. :wink:


kedd júl. 05, 2005 14:53
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás 
Supervisor írta:
Csakazért is kínlódunk egymással, mivel megvettem az éves verzióját és elsősorban azért, mert rengeteg olyan hasznos dolog van benne, amelyekről más vírusirtóknál még csak nem is álmodnak.
Most nem tudnám pontosan megmondani, hány olyan hasznos funkciója van, de ha már a pandások voltak olyan elmések, hogy megcsinálták őket, (ezekhez kellett több ész) akkor arra is képesek lennének, hogy ezek mind rendesen működjenek...

Supervisor, nézd meg máskor, hogy mire adsz ki pénzt... :)
Az meg, hogy egy csomó funkciót bezsúfolnak egy programba, nem biztos, hagy jó neked. Lehet, hogy jobban jársz, ha külön-külön valósítod meg.
Egyébként ez más cégeknél is előfordul, pl. a NAV 2005-ben is benne van sok, és nekem részben fölösleges dolog. Spamszűrés, stb., meg lassan már tűzfal is lesz egyben, jó NIS-ként már tényleg az is.
De mi az a sok funkció, amire számítasz a Pandától?
Kell egy jó vírusirtó, ami rezidensen is véd. Itt a Pandán kívül is van élet.
Kell egy tűzfal. Lehet Outpost, Kerio vagy más.
Kell spyware védelem - bár Firefoxnál egyelőre még az sem. De mégis ott az Ad-Aware, Spybot, MS AntiSpyware.
A spamek ellen pedig jó a PopTray, meg lassan a webes/POP3 levelezőkön is van valami ingyenes spamszűrés.
Nagyon más biztonsági program nem kell.
Miért akarod mindezt a Pandától :?: Ráadásul úgy, hogy folyamatosan szívat és nem dolgozik össze az általad favorizált ZoneAlarmmal.
Azért a mazochizmusnak is vannak határai. :wink: (by johnnyrotten)


kedd júl. 05, 2005 14:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
johnnyrotten írta:
Rambó írta:
csak tudnám hogyha ieneket művel miért használod :roll: :roll:


Van amikor az ember nem bír a mazochizmusával. Pl. én sokáig nős voltam. !-)


Engem valahogyan mindig is érdekeltek a problémásabb dolgok. Így például a régi szép időkben román Dacia 1310 Combival taxiztam. (Nem volt az mégsem olyan rossz.) Az egyik régi gépemen WinME-t használok. (Ez sem olyan rossz, mert előbb-utóbb kifogy a trükkjeiből és nem tud tovább bosszantani.) A Panda Titanium 2005-nek is remélem, előbb fogynak el a trükkjei, mint az én türelmem...

Üdv.: Supervisor


kedd júl. 05, 2005 14:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Csakazért is kínlódunk egymással, mivel megvettem az éves verzióját és elsősorban azért, mert rengeteg olyan hasznos dolog van benne, amelyekről más vírusirtóknál még csak nem is álmodnak.
Most nem tudnám pontosan megmondani, hány olyan hasznos funkciója van, de ha már a pandások voltak olyan elmések, hogy megcsinálták őket, (ezekhez kellett több ész) akkor arra is képesek lennének, hogy ezek mind rendesen működjenek...
Tényleg igazad van, mert egyre csökken a megszállott pandások tábora, és ennek oka éppen ezek a napról napra sokasodó ilyen valójában jelentéktelen de ugyanakkor nagyon bosszantó dolgok.
A felhasználó a falramászik az újabb ijesztegetésektől a frissítéssel kapcsolatban, aztán hagyja az egészet. Közben a mintha mi sem történt volna szépen frissít. Ezt az "szórakoztatást" szívesen kihagynám a Pandából...


kedd júl. 05, 2005 14:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Rambó írta:
csak tudnám hogyha ieneket művel miért használod :roll: :roll:


Van amikor az ember nem bír a mazochizmusával. Pl. én sokáig nős voltam. !-)


kedd júl. 05, 2005 12:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 10, 2005 17:15
Hozzászólások: 186
Hozzászólás 
Supervisor írta:
Miközben írogatok a fórumba a monitor jobb alsó sarkában megjelenik a Panda frissítése. Frissített, de előtte többször is jól megszívatott.
Lehet, hogy ez a trükkös, módszer lesz a Pandások új szórakozása...?

Üdv.: Supervisor



csak tudnám hogyha ieneket művel miért használod :roll: :roll:


kedd júl. 05, 2005 11:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Miközben írogatok a fórumba a monitor jobb alsó sarkában megjelenik a Panda frissítése. Frissített, de előtte többször is jól megszívatott.
Lehet, hogy ez a trükkös, módszer lesz a Pandások új szórakozása...?

Üdv.: Supervisor


kedd júl. 05, 2005 9:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Amennyiben egyszer sikerülne a Panda gárdájának valóban működőképesen összehozni azt, amit elképzeltek és félig-meddig meg is alkottak, akkor bizony nagyon elcsodálkoznál...

Üdv.: Supervisor


kedd júl. 05, 2005 9:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 10, 2005 17:15
Hozzászólások: 186
Hozzászólás 
Én azt mondom Avast! a király :D :D :D


kedd júl. 05, 2005 8:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Ma reggel velem együtt azt tapasztalhatták a Panda Titanium 2005 éves verziójának megvásárlói, hogy a Panda már nem fogadja el az éves verzió frissítési kódjait. Vagyis az éves verzió, amelynek 2006 áprilisig kellene tudnia frissíteni eddig tartott...

Üdv.: Supervisor


kedd júl. 05, 2005 8:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
A Panda Titanium 2005 (4.02.01) verziójának a frissítése után előfordul(hat), hogy az addigi beállítások átállítódnak megszűnik a hálózati kapcsolat és bekapcsolódik a két joke észlelő is.
Ezért mindenkinek ajánlom a frissítések utáni ellenőrzést!
Sajnos ez a Panda Titanium 2005 ezen verziójának az újabb hibája, amielyet én nem szoktam elhallgatni. Tehát ha valaki ezen hibajelenségeket észleli, vagy megszűnik a hálózati kapcsolata, akkor a hibát először itt kell keresnie!
Tehát én nemcsak dícsérem a Panda Titanim 2005-t, hanem nyíltan írok az egyes verziók hibáiról is. Sajnos még mindig van rajta mit javítani...

Üdv.: Supervisor.


pén. jún. 24, 2005 6:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
A nyomtatási funkció hiányát azért említem, mivel az AVG is rendelkezik ezzel a funkcióval, amely piaci versenytársaként említhető a NOD32-nek. Igazad van a log. fájlból is ki lehet nyomtatni, de tudod ezt nagyon sokan nem tudják. Keresik a nyomtatási funkciót, mert arra csak rákattintanak és kész. Természetesen ezzel korántsem akarom lekicsinyíteni a NOD32 érdemeit.


hétf. máj. 23, 2005 12:58
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás 
Ez a nyomtatás dolog elég érdekes. Miért is pazarolnánk a papírt, tintát manapság?
Persze nyilván minden helyzetre lehet igény.
DE. Ezek a vírusirtók többnyire log fájlba pakolják az erdeményt. Miért nem lehet onnan kinyomtatni, ha kell?
Vagy meg lehet próbálni a képernyőn kijelölni egy területet, és azt fájlba tenni, vagy kinyomtatni.
Valóban elég flame jellegű, hogy ki milyen vírusirtót használ, és milyen szimpátia vagy más bizalmi megfontolásból. Vagy egyszerűen mihez fér hozzá legkönnyebben, mit szokott meg, mit frissíthet legtovább vagy leggyakrabban.
Olyan, hogy mindig és minden szempontból a legjobb legyen, ebben sincs.


hétf. máj. 23, 2005 11:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Azért még annyit, hogy - mint azt régebben írtam már - a maga kategóriájában kiemelkedően jó a NOD32, de sajnos nem tudja kinyomtatni az eredményt, ez nagy hiányosság. Az AVG-ben viszont van nyomtatási funkció is, nagyon jó, sokak számára hátrány, hogy még a fizetős verzió sem tud magyarul. A szomszédaink igazán gondolhattak volna erre. Ezek ketten együtt is gond nélkül futhatnak együtt a gyengébb PII-es gépeken is és nagyon magas védelmi szintre képesek. Az ET a ZA-ba beépítve bizony jónéhányszor mellényúlt a dolgokat, de a Panda kíméletlen volt. Azt mindenki maga döntse el, hogy melyiket válassza a saját igényeinek megfelelően.


vas. máj. 22, 2005 7:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. okt. 08, 2004 18:17
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Nem tudok és nem is akarok bármit is mutatni..... :lol:

De jó vírusírtót tudok mondani, pl. Avas, Nod32, AVG vagy eTrust EZ-Antivírus 2005, stb, stb !!! És ezek többsége ingyenes!!! :wink:
Ja, és a lényeg, nagyon jók és szinte nem is lehet tudni, hogy jelen vannak, nem lassítják a rendszert, sőt illeszkednek a ZA-hoz is!
Ez vajon így van az általad favorizáltal is.

(De szerintem elég lesz a flame-ból.)


szomb. máj. 21, 2005 20:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Ez valóban érdekes! Mutass nekem postaköltséggel együtt 2.784.- forintért mégegy olyan vírusirtót amelyik annyit tud mint a Panda Titanium 2005! Számold csak meg hány funkciója van, amiről a többiek még csak álmodnak. Na azért vannak negatívumok is... Sajnos.


szomb. máj. 21, 2005 19:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. okt. 08, 2004 18:17
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Érdekes.......,a te általad emlitett újság fórumán egyre kevesebben használják.
Vajon miért??? :wink:

Amúgy hajdanán valóban nagyon jó volt a progi......


szomb. máj. 21, 2005 18:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Azért a Panda nem minden verziója olyan rossz, mint amilyennek kikiáltják. Én aztán csak tudom, mert rengeteget nyúzom a többi víruskeresővel együtt a Pandát. Most jöhettek azzal, hogy mégis mennyi kritikát írtam már róluk. Igen, ez valóban így van, mert a negativumokat megírom a magam és a mások okulására, na és a pozitivumokról sem kell megfeledkezni.


csüt. máj. 19, 2005 11:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Pontosítok: AZ IDG Hungary Kft 1075 Budapest, Madách I. u. 13-14 A ép. által kiállított számlán Panda 2005 1.592.- Ft 25% ÁFA: 398.- Ft Ez: 1.990.- Ft. Postaköltség: 758.- Ft. Összesen: 2.748.- Ft. Ennyi az annyi. ez nem tréfa!


csüt. máj. 19, 2005 11:42
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 899 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség