Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. márc. 29, 2024 0:00



Hozzászólás a témához  [ 418 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő
Nagy spyware/adware összefoglaló 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Nagy spyware/adware összefoglaló
SziaMiAu írta:
... a (lustaság) az oka neki már megint a részemről, de mivel olyan jól megvoltam évekig nélküle ...

Hát ez az. Egész eddig megvoltál. Most már nem. :|

Ahogy elnézem a másik topikon a kínlódásod, előbb-utóbb egy újratelepítés lesz a vége, mert annyi probléma van, ami egykönnyen nem javítható. Sőt sehogy. Ilyenek pl. a Registry-be való javítások, törlések (Backup nélkül).

Stell a lelkét kiteszi, de van egy határ, amikor ő is elmegy inkább sörözni. :)


Mivel azt írod, hogy az idegen nyelv nem erősséged, sok program egyből ugrik. Legalább németül vagy spanyolul tudnál, mert azokon a nyelveken is megvan szinte minden program. Magyarul kevés van, logikusan: nem éri meg lefordíttatni néhány eladott példányért.

Marad az egyszerű partíció mentő program, a Ghost. Van újabb, korszerűbb (pl. True Image), de el fogsz akadni, ha nincs melletted valaki, aki megtanít. TargeT jól ismeri, van gyakorlata, talán keresd meg.

Ha Ghost mellett döntesz, három éve röviden leírtam a használatát itt a Fórumon:
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?p=903743#p903743
A 32 bites XP alatt tökéletes, egyebeken (Win7, 64 bites verziók) nem ismerem az eredményt. Van sok verzió belőle, valószínűleg működik. A Hiren Boot CD (10.5) verzión még rajta van, az újabbakon már nem.


hétf. ápr. 25, 2011 16:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Nagy spyware/adware összefoglaló
Laci_L írta:
SziaMiAu írta:
...

Ezt olvastad? Neked írtam.
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?p=977203#p977203

Mindezt a szívást megúszhattad volna, ha van partíciómentésed. Most még esélyed van arra is, hogy rakhatod újra a Win-t. Számold ki mennyi időt toltál el eddig, és még mennyit fogsz.
Evvel szemben áll a partíció visszaállítása, ami kb. öt perc alatt megcsinálható. :shock:
Hát igen. :idea:


Üdv... 'Laci_L'... :)
Igen láttam ezt a hozzám írtat és csak azért nem válaszoltam, mert a STELL-el való munkánk közben, nem akartam kavarni senkivel semmit... :)
Remélem nem gond, amit írtál pedig most olvastam el, hát nem tudom azt hogy kell csinálni, majd légy szíves írj egy utalást vagy ha egy Linkel megdobsz azt is megköszönöm. :rulez:
De ha a Backup Imagere gondolsz, akkor azt pár évvel ezelőtt akartam is és készítettem a másik gépemen, amikor tönkre ment az itthoni PII-es gépem és valami Gigabayt Recoveryt kaptam az Alaplap telepítő lemezén volt ez a lehetőség és ahhoz és addig működött is az, míg meg nem haladta a C:-n levő adat dolgok, az Imag számára biztosított 10%-ot, esetemben a 40GB-miatt 4GB után, azaz azt meghaladva a Backup nem volt elérhető és nem hozta vissza a lementett Backup Image-et... !-F
Azt hiszem akkor le is akartam írni azt pontosan, hogy mi miért volt és a jegyzeteimet, ha megtalálom, akkor megkeresem azt a topik hozzászólásom, amiben azt hiszem írtam is, hogy majd leírom, hogy hogyan sikerült, mert akkor sajna senki nem tudott vele kapcsolatban segíteni… :hm:
Így Én is vagy 20-jára telepített Windows után értettem meg annak a működését és emlékeim szerint, úgy működött az, hogy annyi formázatlan terület kellene neki, amennyi Adatot kíván az ember Backup Image Fájlba menteni... :?: Szóval Én, valami ilyesmire emlékszem, de aztán feladtam és hagytam a fenébe, mert ráment az egész Karácsonyi Ünnepi időszak a géppel való tököléssel, aztán meg kellett a gép is és már nem értem rá tovább kínlódni vele, így az, annyiba is maradt… :hm:
De ehhez a LapTophoz kaptam anó egy CD-t, aminek a neve „NTI CD & DVD-Maker 7” és arról most a napokban, hogy majd minden programot újra kellett telepítenem a gépre, azt is feltettem újra és telepítés során vettem észre, hogy egy „NTI Backup NOW! 4” és egy „NTI Backup NOW! 4 Scheduler” program részt is tartalmaz, telepítettem azt is, de sajnos nem értek hozzá és fogalmam sincs, hogy hogyan kell használnom azt, mert Angol nyelvű, Én meg nem beszélek idegen nyelvet, max. ami rám ragadt szavak innen-onnan, de ha lehetne valahogyan hozzá magyarítást beszerezni, az jó lenne, mert kitudnám próbálni, bár a program nevéből gondolom CD-is kell hozzá, de az most nincs itthon, de az jöv. héten megoldható részemről, de van újra írható DVD-m itthon, ha az jó lenne hozzá… :hihi: :?: :hm:
Na szóval, végül is megint oda jutottam ki magamban, hogy csak idő szűke és a (lustaság) az oka neki már megint a részemről, de mivel olyan jól megvoltam évekig nélküle, hogy mentsem egy kicsit magam is, hogy már el is feledkeztem róla. :hm: Annál is inkább, mert minden progit úgy teszek fel és veszem le, ahogy az rendjén vagyon írva a Telepítés hozzáadásával és eltávolításával + megspécizve egy Újra START-al, :gigalol: de hát Laci láthatod, hogy ez idáig nem is jöttem ide be panaszkodni, sem egyéb ügyben, de most megint így jártam, hogy ide evett a fenne… :wink:

Üdv... 'HókuszPók'


vas. ápr. 24, 2011 22:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Nagy spyware/adware összefoglaló
SziaMiAu írta:
... Nagy gondban vagyok ...

El is hiszem. :shock:

A leírt programokkal semmire sem mész, gyakorlatilag nem érnek semmit, főleg arra, amire te használnád most.

A legjobb lenne visszaállítani az elmentett partíciót, de ilyened nincs, az a gyanúm. Minek is. Mert akkor nem lenne ilyen nagy gondod.

Úgyhogy marad stell, és tanácsai. Addig se erőltesd a dolgot, mert csak nagyobb gondot csinálsz magadnak.

Szerk: most látom, hogy egy másik topikban már foglalkozik veled stell. Hallgass rá. Ha meg jó a géped, mentsd el a partíciót.
Végső soron mindenki úgy szúr ki magával, ahogy akar. :jajne:


szomb. ápr. 23, 2011 19:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Nagy spyware/adware összefoglaló
Üdv... :rulez:

Nagy gondban vagyok kb. 2 hete, úgy érzem feltörték a gépemet és vírusos, stb :( lehet a gond, de semmit sem talál sem az Avast! 6.0 sem a Spybot 1.6.2.46 sem az Ad-Aware 9.0.3...
A gépemen meglévő Ad-Aware Anniversary Edition 8.0.7 Frissiteni akartam, de mivel megszűnt a frissítés hozzá, így az Ad-Aware valamelyikére sikerült csak frissítenem, de valami baj volt vele, már gyanús volt a dátuma is, hogy 2011.04.01.-es dátummal jelent meg, de siettem és nem gondoltam akkor még rosszra, de mivel a feltelepített programokat nem lehetett elérni, azaz minden programom használhatatlanná vált, továbbá utána rögtön 11 Windows Frissítést észlelt a gépem és ezek után jelentkezet a gond, miután az is elkezdte a frissítést... :(
Így azt a 20-30 programot, mind újra kellett telepítenem, hogy működjenek, de így is van vagy 10 program, ami már végleg elveszett, mivel mástól kaptam azokat... :(
Nos, amiért a vírusra gondolok és arra, hogy feltörtek, hogy van program, ami sokára indul el, ilyen pl. a WinComanderem is, ami előzőleg, max. 0,5"' másodperc alatt elindult és használhatóvá vált, de most kb.15"-et is várnom kell, mire megjelenik a képernyőn az elinditása után... :oops:
Továbbá, van vagy 10db program, amit nem tudok eltávolítani a Programok telepítése összetevői közül, ilyen, pl. az "AdbeRdr80_hu_HU.exe" is. :oops:
Frissítéskor vagy is egy újabb verziójúval is próbáltam és a saját .exe-vel is, de mind hiába, valami hibára utalva nem hajtja végre azt... :?: :oops: :hm:

Szóval ez a jelenlegi gondom-bajom zömében, hogy miért nem bírom le és újra telepíteni bizonyos programjaimat... :?: :oops: :hm:

Valamint a Programs File mappában van olyan Mappa, amiben láthatólag semmi sincs és mégsem tudom törölni... :?: :hm: :oops:
Ilyen a "xerox" mappa és az abban levő üres "nwwia" mappa is, bár nem tudom, hogy ez hogyan és milyen programhoz tartozott, bár rákerestem, hogy mi is ez, de nemtudom, hogy-hogyan került ez is ide, ha a windowshoz tartoz/ott/ik. :hm:
De van még pár, amit szintén nem tudok törölni... :?: :hm:
A Csökkentett Módot is próbáltam már valamint a Rendszervisszaállítás sem hozott eredményt, mivel a Windows és az Ad-Aware Frissitése óta, nincs visszaállítás pontom előző időpontra. :cry:

Szóval zömében ennyi a bajom, de a Nettem is le van lassulva ez óta...

Valamint pár Windows Frissítést is letöröltem és az egyik, állandóan települni akar, de valamiért nem tudja végre hajtani azt, így az állandóan itt jelezget nekem "Biztonsági frissítés a Microsoft .NET-keretrendszer 2.0-s verziójához (KB928365)" sikertelen állandó jelleggel... :hm:
Na ezért is gyanakszom, hogy valami nem engedi ezt sem, így valami átvette a gépem felett az irányítást... :!: :?: :hm: :oops:

Ui.
Valamint, jó ideje az eMail címemre állandóan vad idegenektől kapok eMaileket és ami aggasztó, hogy sem a Címzett, sem a Feladó mezőben nem az Én eMail címem szerepel... :hm:
Persze beteszem őket a Spamba, de már unom nagyon, hogy heti 10 eMailt kapok és még csak nem is Én vagyok a címzett... :!: :evil: :!:

Üdv... 'HókuszPók'


pén. ápr. 22, 2011 20:53
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Nagy spyware/adware összefoglaló
Ishi írta:
Van nekem AntiVir, CCleaner, Spybot Search and Destroy szerintetek kell még valami a jó védelemhez :?:
Scan Spyware jó, vagy hamis program :hm: , ismeri valaki?

A CCleaner jó tisztító, a többit felejtsd el. :o

A gépre csak egy víruskereső, és egy tűzfal program kell. Ha mindenféle egyéb micsoda van, csak összeakadnak, és az egész eredmény rossz lesz. :shock:

Hogy melyiket használod, az sok mindentől függ (pl. amiről nbela írt). Vannak fizetősek meg ingyenesek is, sokat írtunk már a Fórumon erről.
Mivel munkahelyi a gép, talán nem mindegy hogy miket telepítesz, mert balhé lesz belőle.


pén. feb. 11, 2011 16:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Nagy spyware/adware összefoglaló
Az XP tűzfal kifelé nem szűr, mindent kienged. Azért szokás tűzfal szoftverrel kiegészíteni, hogy ha valamit mégis bekap az ember (és az antivírus nem ismeri fel) akkor legalább a tűzfal fedővédelemként működve nem engedi, hogy a kémprogi kifelé kommunikáljon. Persze, ha a felhasználó is helyesen értelmezi a tűzfal bejelzését...


pén. feb. 11, 2011 14:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. máj. 08, 2005 8:56
Hozzászólások: 68
Hozzászólás Re: Nagy spyware/adware összefoglaló
Windows XP Professional oprendszer van, admin jogosultsággal, azt hiszem Windows tűzfal van és szerveren keresztül kapcsolódok az internetre, azt hiszem Win hálózat(?) valószínű van router.
Nem járok mindenféle helyeken, mert ez itt a munkahelyi gép, e-mailra nem kattingat, exe-ket sosem indítgatok.
Hát ennyi.


pén. feb. 11, 2011 13:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Nagy spyware/adware összefoglaló
Ishi írta:
szerintetek kell még valami a jó védelemhez :?:
Milyen oprendszer? Milyen jogosultsággal? Milyen tűzfal? Milyen hálózat? Router mögött vagy-e? És gyakran jársz-e olyan helyeken? Ráklikkelsz-e minden vacok linkre amit email-ben kapsz? Elindítasz-e minden ellenőriztelen hack patch és micikétől kapott exe programokat?


pén. feb. 11, 2011 12:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. máj. 08, 2005 8:56
Hozzászólások: 68
Hozzászólás Re: Nagy spyware/adware összefoglaló
Van nekem AntiVir, CCleaner, Spybot Search and Destroy szerintetek kell még valami a jó védelemhez :?:
Scan Spyware jó, vagy hamis program :hm: , ismeri valaki?


pén. feb. 11, 2011 12:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Igen igazad van,a forumonkon ezt a problemat szet szedte a kolega aki a Matuosec csapatjaban dolgozik es megmagyarazta hogy van ez,ha erdekel a dolog akkor a lenyeget leforditom es ide irom,
:wink:


hétf. máj. 17, 2010 9:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
stell írta:
habar ma mar egyelore,,nemsegit semmi ,mivel a legujab Tamadas a KHOBE,kicselezi az Antivirus vedelmet is,
http://www.matousec.com/info/articles/k ... ftware.php

Azért annyira nem eszik forrón még. Valós kártevő még nemigen jelent meg.
A cégek kicsit szkeptikusak, pláne az Eset, akit a Matousec tűzfal tesztekben amúgy is le szoktak minősíteni.
Ez még nem jelenti azt persze, hogy ne lenne ilyen veszély, főként a többmagos procik többszálú programfutásánál, de remélhetőleg a pandúrok is frissítenek a rendszerükön ezirányban is, és nem túl soká.
Csekély a víruskeresőket fenyegető veszély
Támadható vírusirtók világvége nélkül


hétf. máj. 17, 2010 8:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
stell írta:
... tedd be a security temaba az RSIT logjat,

Ide tettem:
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?p=960945#960945

Köszi.


szomb. máj. 15, 2010 19:38
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
stell írta:
ok,mar nem talata meg a rendszeben,,de ez igy van ezert nemajanlatos tobb Antispywaret-antivirust,, telepiteni,mert enek is van,pajza,,es ha jol tuddom neked az ESET smart security van,es eben van antispyware,vagy az eset tuzfalal felfogta es ezert nyomta ki a procit,,lehet tobb ,hiba is igy nem tudom,tedd be a security temaba az RSIT logjat,

Nem találhatta, mert újra Ghostoltam. :D
Csak NOD32 van, ESS nincs. Tűzfalnak Outpost van a gépen.
Megette a fene, ha így összeakad a tűzfallal.

A logot megcsinálom.


szomb. máj. 15, 2010 19:33
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
ok,mar nem talata meg a rendszeben,,de ez igy van ezert nemajanlatos tobb Antispywaret-antivirust,, telepiteni,mert enek is van,pajza,,es ha jol tuddom neked az ESET smart security van,es eben van antispyware,vagy az eset tuzfalal felfogta es ezert nyomta ki a procit,,lehet tobb ,hiba is igy nem tudom,tedd be a security temaba az RSIT logjat,


szomb. máj. 15, 2010 19:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Ez van a log fájlban, amit a SSECleanup.exe csinált:

05/15/10 20:13:57 -----------------------------------------------------
05/15/10 20:13:57 Log Started...
05/15/10 20:13:57 -----------------------------------------------------
05/15/10 20:13:57
05/15/10 20:14:07 (TConsumerSpySweeper) Application [Consumer Spy Sweeper NOT INSTALLED]
05/15/10 20:14:07 Error: Folder does not exist: C:\WINDOWS\Temp\qacnv.qbf\
05/15/10 20:14:07 Searching in: HKEY_CLASSES_ROOT\Installer\Features
05/15/10 20:14:07 Searching in: HKEY_CLASSES_ROOT\Installer\UpgradeCodes
05/15/10 20:14:07 Searching in: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Installer\Features
05/15/10 20:14:07 Searching in: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Installer\UpgradeCodes
05/15/10 20:14:07 Searching in: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UpgradeCodes
05/15/10 20:14:07 Searching in: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components
05/15/10 20:14:07 Searching in: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-21-776561741-1482476501-682003330-500\Components
05/15/10 20:14:07 Searching in: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall
05/15/10 20:14:07 Searching in: HKEY_CLASSES_ROOT\Installer\Products
05/15/10 20:14:07 Searching in: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Installer\Products
05/15/10 20:14:07 Searching in: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Products
05/15/10 20:14:07 Searching in: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-21-776561741-1482476501-682003330-500\Products
---------------------------------------------------------------------------------

Másik kérdésed:
A hosts fájlban csak ez van:
127.0.0.1 localhost


szomb. máj. 15, 2010 19:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
ezt irtam
Igen ijenek az penzes programok
eztet kelet hasznalni a letelepitesehez
http://resnet.bridgew.edu/files/SSECleanup.zip

Ha eztet jelentete akkor virusos a geped,,nezd meg a HOST-fajlt mi van bene.


szomb. máj. 15, 2010 19:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
stell írta:
Laci cimbi mar valaszoltam neked
Szomb. Máj. 15, 2010 19:17 Hozzászólás témája:

De melyik topikban? Mert azt nem írtad. :shock:
A linket a picike levél alaku ikonra kattintva látod, az Elküldve előtt (az X helyén)

X Elküldve: 2010 Máj. 15, 18:55 Hozzászólás témája:

Ezt add meg légyszives.


szomb. máj. 15, 2010 19:04
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
na es hogyis csinalod ezt a testet??a gyujtemenyell??


szomb. máj. 15, 2010 19:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
stell írta:
Na jo,de hogyan lehet tesztelni,ha nincsenek mintak a karos kodokrol,mert mintak nelkul nincsen teszt,,,hibak,,hibak akkor vanak ha az antivirus nemismeri fell a legujabb karos kodokat,,vagy mijen hibakra??eztet nemertem.


Természetesen vannak, van több folyamatosan frissített gyűjtemény.
Na meg különböző programok feltelepítése és viselkedéskompatibilitások vizsgálata a tapasztalt jelenségek leírása.


szomb. máj. 15, 2010 19:00
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Laci cimbi mar valaszoltam neked
Szomb. Máj. 15, 2010 19:17 Hozzászólás témája:


szomb. máj. 15, 2010 18:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Supervisor írta:
... stell ezt tartja a legjobbnak, de ízlések és pofonok különbözők...

Kíváncsi vagyok ő mit mond. Nem hiszem, hogy gyenge lenne a gépem, vagy valamit eltoltam volna. Akkor meg ...

Még jó, hogy nem vettem meg (ez azért ritkán fordul elő). :D


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Laci_L szomb. máj. 15, 2010 18:59-kor.



szomb. máj. 15, 2010 18:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Na jo,de hogyan lehet tesztelni,ha nincsenek mintak a karos kodokrol,mert mintak nelkul nincsen teszt,,,hibak,,hibak akkor vanak ha az antivirus nemismeri fell a legujabb karos kodokat,,vagy mijen hibakra??eztet nemertem.


szomb. máj. 15, 2010 18:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Tisztelettel jelentem: kipróbáltam a Spy Sweeper -t. :shock:
Már túl vagyok a visszaghostoláson (és egy sörön). :D
Ilyet még nem láttam: szinte állandóan 95-100% proc terhelésen fut a gép, akármit csinálok. Állandóan jelent, hogy ilyen-olyan oldalak akarnak csatlakozni, és ezt megakadályozta. Hát, ilyen nekem nem kell. :o
Ja igen: az Uninstallja sem működik, maradt a Ghost. Úgyhogy óvatosan.


Ghost nélkül soha semmi újat.
Nálam is benne volt a tesztelt 32-ben és már az első körben kiesett.
Igyál meg mégegy sört! Egészségedre! :D

stell ezt tartja a legjobbnak, de ízlések és pofonok különbözők... :wink:


szomb. máj. 15, 2010 18:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Természetesen. Az összes megjelent verziót, a tapasztalt hibák azonnal elküldésre kerülnek.
Már a megjelenés előtt előtt megkapom a próbaverziókat.


szomb. máj. 15, 2010 18:48
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Idézet:
Kösz. Wink
2004 óta tesztelek egy vírusirtó cégnek és eddig még minden problémát megoldottunk. Wink


Szabad e kerdeznem hogy mit tesztelsz??tehat minták statikus karos kódokat es a talalt szazalekokat,??vagy proaktív felderítést??


szomb. máj. 15, 2010 18:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Látta valaki annakidején a Mekk Elek az ezermester c. bábfilmet? Mintha most is azt látnám. :D

Supervisor

Neked meg drukkolok, hogy ne kapjál be valami meglepőt. Bár akkor is fog stell segíteni. :shock:


Kösz. :wink:
2004 óta tesztelek egy vírusirtó cégnek és eddig még minden problémát megoldottunk. :wink:


szomb. máj. 15, 2010 18:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
:D Igen ijenek az penzes programok
eztet kelet hasznalni a letelepitesehez
http://resnet.bridgew.edu/files/SSECleanup.zip

Ha eztet jelentete akkor virusos a geped,,nezd meg a HOST-fajlt mi van bene.


szomb. máj. 15, 2010 18:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
stell írta:
:D Hat igen supervisor,ezt most ne ved sertesnek,,de
most mar azt elhiszem hogy az te egesegugyi furumodon,a te faslitad,kotszeredet,vagy hogyis hivjak eztet ,,eltudod adni mint szuper kotszer,mert ha valki bekoti vele a kezet akorr mas nemis kell ra ,,csak bekotni az sebet es magatol meggyogyul..mert tenyleg jo diler vagy,,eltudod hitetni az emberekel hogy a tied a legjobb,,Ahogy irtam a spyemergency egy kozonseges antispyware,mint igen sok mas antispyware program,nem jobb.nem rosszabb.csak egy antispyware ,epen csak fizetos,,
Meg ajanlok egyet tolds le az spy-sweeper http://www.slunecnice.cz/sw/spy-sweeper/
de meg kel venned,es biztos vagyok bene hogy talal a gepeden valamit,mert ez egy ligaval jobb mint a emergency,, :wink:


Semmiféle kötszert, stb nem árultam és soha nem is árulok sem az egészségügyi fórumon, sem máshol. Soha senkit nem beszélek rá semmire, és nem tárgyaltam soha és nem is fogok tárgyalni egyetlen ügynökkel sem. Természetesen az MLM sem érdekel és nem is érdekelt soha, pedig számtalan sokan megkerestek már. Nem vagyok megvehető, sem ajándékokkal sem pénzzel, mindenkinek az egyéni megítélésem és a legjobb tudásom szerint segítek és soha nem favorizáltam és nem is fogok egyetlen gyógyszert vagy gyógyszernek nem minősülő terméket sem. Az ott szereplő termékek bizonyítottak és kizárólag a betegeken való segítés a könnyebb tájékozódás céljából vannak a honlapomon, miként azok is amelyeket nem ajánlok senkinek.

Ezt írtad: ",Ahogy irtam a spyemergency egy kozonseges antispyware,mint igen sok mas antispyware program,nem jobb.nem rosszabb.csak egy antispyware ,epen csak fizetos,,"
Ezért ismét megkérdezem: mivel nem ismered a Spy Emergencyt, akkor hogyan mered felelősséggel kijelenteni, amit leírtál? Olyasmiről állítasz valamit, amit nem is ismersz, nem gondolod, hogy ezzel ártasz a hírnevednek? :?:
A Spy-sweeper-ről állítod, hogy jobb mint a Spy Emergency, annak ellenére, hogy ezt utóbbit nem is ismered...
Akkor hol van itt a hitelesség? :roll:


szomb. máj. 15, 2010 18:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Tisztelettel jelentem: kipróbáltam a Spy Sweeper -t. :shock:
Már túl vagyok a visszaghostoláson (és egy sörön). :D
Ilyet még nem láttam: szinte állandóan 95-100% proc terhelésen fut a gép, akármit csinálok. Állandóan jelent, hogy ilyen-olyan oldalak akarnak csatlakozni, és ezt megakadályozta. Hát, ilyen nekem nem kell. :o
Ja igen: az Uninstallja sem működik, maradt a Ghost. Úgyhogy óvatosan.


szomb. máj. 15, 2010 18:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Mivel egy kártevőkkel teli tesztgépről van szó, amely kifejezetten meg lett rakva különböző kártevők gyűjteményeivel a tesztek miatt, így természetes, hogy azok eltávolítása után a rendszer olyan lett, mintha frissen lenne telepítve. :wink:


szomb. máj. 15, 2010 17:50
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Már megfogadtam, hogy nem szólok ehhez többet. Ha nem muszáj.
De hát muszáj, amikor ilyeneket olvasok.

Supervisor írta:
és egy futtatás után olyan az oprendszer mintha új telepítés lenne.

Na ezt azután hogy? :roll:
Ha nem volt rajta spyware, amit kinyírt, akkor töknyolc. Gyorsabb, frissebb, lágyabb, jobb nem lett.
Azt látatlanban se hiszem, hogy olyan optimalizálást csinált a rendszeren, hogy a telepített programok és driverek homlokukra csapva iziben megjuhászodtak.
Még akkor sem, ha pár tucat, vagy pár száz(?) amúgy tök felesleges fájlocskát, registry bejegyzést kitörölt. No meg tracking cookie-kat. :lol:
Ilyen nincs. Mellesleg el lehetne adni a legszuperebb rendszeroptimalizálónak. Ami egyébként szintén nem nagyon létezik, bár pár cég összedob ilyeneket. :wink:

Idézet:
Adatbázisa jelen pillanatban:1983366 és nem elírás.

Nem a méret a lényeg. Vagy darabszám.
Pár éve talán a Panda "büszkélkedett'" a legnagyobb adatbázisok egyikével, és valahogy mégsem ez volt a legjobb irtó.
Mellesleg nem lényegtelen a téves riasztások száma és aránya. Hiába irt mondjuk egy program 101%-ig, ami persze nincs, de közben kismillió vakriasztást produkál. Az ilyentől célszerű megszabadulni, ha jót akarsz.
Ez példa volt, nem tudom az adott program ebben hogy muzsikál.

De Laci_L barátunknak szokott lenni még egy örökbecsű mondása a verebek és bizonyos ló végtermék kapcsolatáról. :wink:


szomb. máj. 15, 2010 15:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
:D Hat igen supervisor,ezt most ne ved sertesnek,,de
most mar azt elhiszem hogy az te egesegugyi furumodon,a te faslitad,kotszeredet,vagy hogyis hivjak eztet ,,eltudod adni mint szuper kotszer,mert ha valki bekoti vele a kezet akorr mas nemis kell ra ,,csak bekotni az sebet es magatol meggyogyul..mert tenyleg jo diler vagy,,eltudod hitetni az emberekel hogy a tied a legjobb,,Ahogy irtam a spyemergency egy kozonseges antispyware,mint igen sok mas antispyware program,nem jobb.nem rosszabb.csak egy antispyware ,epen csak fizetos,,
Meg ajanlok egyet tolds le az spy-sweeper http://www.slunecnice.cz/sw/spy-sweeper/
de meg kel venned,es biztos vagyok bene hogy talal a gepeden valamit,mert ez egy ligaval jobb mint a emergency,, :wink:


szomb. máj. 15, 2010 15:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Látta valaki annakidején a Mekk Elek az ezermester c. bábfilmet? Mintha most is azt látnám. :D

Supervisor

Neked meg drukkolok, hogy ne kapjál be valami meglepőt. Bár akkor is fog stell segíteni. :shock:


szomb. máj. 15, 2010 14:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
stell, tényleg nagyon érted amit csinálsz ez tény, de azért ezt a Spy Emergencyt nem ártana, ha megismernéd, a maga teljes valójában.
Meglepődnél rajta, mi mindent tud és egy futtatás után olyan az oprendszer mintha új telepítés lenne. Adatbázisa jelen pillanatban:1983366 és nem elírás. Nekem van egy egészségügyi fórumom ezért is kell.

Az IObit Security 360 Pro-t illetően nagyon meglepődnék ha találna egy kártevőt is, mivel a 28 később 32 AS program közül valamennyit tesztelve az egyetlen volt, amelyik egyetlen kártevőt sem talált.
Szóval nálam a magasan a legjobb lett a Spy Emergency és ezért is választottam. :wink:

Soha nem írtam azt, hogy 100% védelem lenne, mert ilyen nincs de hatékony az igenis van és ez az!

Ahhoz, hogy eldönthessük és érdemben állástfoglaljunk valamelyik AS program mellett, vagy ellene sok idő és alapos tesztelés kell én ezt megtettem és a Spy Emergency bizonyult magasan a legjobbnak!
Alapos tesztelés nélkül kijelenteni, hogy ez vagy az a legjobb - mint ahogy írtad is - nagyfokú felelőtlenség lenne.
Nyilván te is alaposan meggyőződsz valamiről, mielőtt véleményt nyilvánítanál. :wink:

Mint a fertőzések ismert doktora azt írod, hogy minek is kellene ismerned minden AS programot, amikor annyi van belőlük?
Ha nem ismered, valamennyit, akkor hogyan is tudhatnád melyik a legjobb?
(Olyan ez, mintha mondjuk én nem ismerném az összes vérnyomáscsökkentő gyógyszert, akkor hogyan tudnék segíteni egy hypertoniás crisis estén?)


szomb. máj. 15, 2010 12:49
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Igen supervisor,,a spyemergecyt,,nem ismerem,mert minek is,anyi van belolok az interneten hogy senki se ismeri mindet,,de ezert irom hogy nemis merem,mert lattam tobb ezer logot a szamitogeprol es csak kb,tiz,husznak volt felrakva a spyemergency,,es a gep ugyanugy megvolt fertozve minden fele spywareval,trojaval,es ha ot is volt rogton leszedetem a geprol ,,ha olyan tuti lene mint ahogy valahol olvastad,,akkor majd mindenkinek fent lenne a szamitogepen,mert mas is tudd am olvasni,,,it van pldaul az altalad emlitett
IObit Security 360 Pro-t
Ez egy kinai szemet aminek az adatbazisat loptak a Malwarebytestol,ugy kaptak okket rajta,hogy hamis detekciot tetek az Malwarebytes adatbazisaba,,rogton masnap megis jelent az iobit talaltaban a hamis detekcio,
Pl daul nemreg a forumonkon,jot egy pasi es irta hogy miert nem tanacsoljuk az Fortinet AV-mert o szerinte ez a legjobb,mit kifogasulaunk rajta,,mikor a kolegam aki evel foglalkozik,oda irta hogy csak atlagos vedelmet nyujt es mi csak a legjobbakat tanacsoljuk a gyerek megsertotod es ilyen felesleges duma let belole mint itt,mert ma te irod a spyemergecyt,holnap a janos,a olyan emergencyt talal,,holnap utan valaki mas ,,masat,es igen nehez ijenekre valamit irni,,mert lehetetlen megmagyarzni,,hogy nincsen 100%-kos vedelem ez igen sok,mindentol fugg az hogy a szamitogep ne fertozodjon meg,,


szomb. máj. 15, 2010 12:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
:shock: :gigalol:  Avagy no comment. :wink:
Senkit se lehet akarata ellenére...


szomb. máj. 15, 2010 11:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Supervisor írta:
... 3 láda hastérfogatnövelő májméreg helyett ...


De épp most számoltam át a nejem kertivirág bevásárlását is. Hasonló eredmény jött ki. Nem merném neki megemlíteni, hogy vehettem volna rajta egy Spy Emergency-t. :gigalol:


Ha megkérted volna rá, bizonyára meglepett volna vele! :D

stell, - nem akarlak megbántani - de fogadni mernék, hogy ezt az AS programot nem ismered. (Az orvosok sem ismernek minden gyógyszert.)
Ez egymaga többet tud, mint az összes AS együttesen...


szomb. máj. 15, 2010 10:46
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Supervisor írta:
... 3 láda hastérfogatnövelő májméreg helyett ...

Jaj. :shock:

Nincs hasam, olyan mint 20 évesen volt (pedig az régen volt). :o
Méreg? Sokan (nem orvosok) meg azt mondják, hogy a sör és a vörösbor (mértékkel) egészséges. A bajorok, meg a csehek mérgezettek lennének? :D

Én csak (kérésre) átszámoltam. :P
De épp most számoltam át a nejem kertivirág bevásárlását is. Hasonló eredmény jött ki. Nem merném neki megemlíteni, hogy vehettem volna rajta egy Spy Emergency-t. :gigalol:


szomb. máj. 15, 2010 9:35
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Ha mindent felraksz a gepedre amit reklamoznak, es el akarnak adni,,akkor lassan nem fer a lemezre mar semmi,es ami a legrosszabb lassitsak a gepet,mert ugye ha megveszed akkor a futtatasa utan ot is hagyod,,meglenel lepodve hogy ez az emergency,,csoda ,,menyi drivert berak a rendszerbe,,,
Ha spyware jon a gepre,,ami jon,akkor jelen vannak a tobbi kartevok is,trojak,wormok,satobbi.
Tehat felesleges a szamitogepre felrakni kulon specialis keresoket,,,minek,,a szamitogepet bekell biztositani Tuzfallal,Antivirusal,es hozza eleg ingyenes AS-ami megtalal majd mindent es ez az Mawarebytes seged program,,ezt a programot a virusirtok,fejlesztetek ki,a Malwarebytes forumon,es az adatbazisaban ot van rogton a legujab Spywarek,-Trojak,Rootkitek amik megjelenek,,mert rogton frissitik,es ami a fo ingyenes,,ezert irom hogy majd mindent mert egyetlen AS-AV-program se talal meg mindent,,,es ma a legjobb valasztas,habar ma mar egyelore,,nemsegit semmi ,mivel a legujab Tamadas a KHOBE,kicselezi az Antivirus vedelmet is,
http://www.matousec.com/info/articles/k ... ftware.php
Tehat egyet ertek a cimborakal,hogy inkabb.vetel volna 2-lada sort es let volna belole hassznad,,,de ahogy olvasom a hozza szolasidat igy se ugy se,lesz igazunk mert,,mindig valamit talalsz valahol a neten ,,
A velemenyem az hogy ez az spyware emergency ugy kellet neked mint a kigyonak a laba..

Tehat enszerintem kidobot penz,,


szomb. máj. 15, 2010 8:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Azért kell, hogy ne érjen váratlan meglepetés.
Ne legyen AS a gépen.
Azért pont ez, mert 28 tesztelt AS program közül magasan ez a legjobb! :wink:


pén. máj. 14, 2010 21:46
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
De mégis, minek ez a program neked? Minek antispyware? És miért pont ez?

Az előbb stell is valami ilyet mondott. :wink:


pén. máj. 14, 2010 21:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Supervisor írta:
... Megvettem az 1 éves licencet neten , gyakorlatilag egy perc alatt.
.... Ezek megkerülésére nem érdemes gondolni és örülni a "sikernek", amely csak az első újraindításig tart...

Vagy nem. :shock:
Van itt 115 találat, csak működik valamelyik. :D


Természetesen ezek sem maradtak ki a tesztből.
Akkor megosztom: valamennyi verzió a legújabbra 7.0.805.0 frissít, mindegy melyiket választod.
Aztán hogyan tovább? Serial vagy crack kizárt, található a neten két lejárt licenckód.
Beírod, örülsz, hogy elfogadta az első újraindításig...
Ez kérem olyan szoftver, amelyet ha használni akarsz, akkor meg kell venni, mint azokat a bizonyosakat, amelyekről már írtam...

3 láda hastérfogatnövelő májméreg helyett inkább ezt választottam.
Pillanatnyilag az AS programok vonatkozásában magasan ez a legjobb ezt stell is tudja... :wink:

Na ha valakinek mégis sikerülne másképpen, hát legyen szerencséje... :D
Akkor jövőre megfelezem vele a söröket. :D


pén. máj. 14, 2010 21:02
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
stell írta:
... De ha van sok penz akkor mindegy...

Hát igen. :D

Laci_L írta:
... Van itt 115 találat, csak működik valamelyik...

A linket meg lehagytam az előbb, annyra meglepődtem: http://katz.cd/search/Spy+Emergency

TargeT írta:
... Laci mindjárt kiszámolja sörben ...

3 láda sör. Egy kattintás helyett. Borzasztó :D


pén. máj. 14, 2010 19:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
:D Igen egyet ertek,Targe-t -el,minek neked ez a spy-emergency,??
De ha van sok penz akkor mindegy. :wink:


pén. máj. 14, 2010 19:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Ja kérem, megy ez pikpakk. Csak szándék és kidobni való lóvé kérdése. :lol:
Az biztos, hogy nem adtam volna ennyit egy akármilyen kémprogram irtóért. Sőt semennyit se. :twisted:
Na de a cégeknek is meg kell élni valahogy. :P

Laci mindjárt kiszámolja sörben.   Kép


pén. máj. 14, 2010 19:02
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Supervisor írta:
... Megvettem az 1 éves licencet neten , gyakorlatilag egy perc alatt.
.... Ezek megkerülésére nem érdemes gondolni és örülni a "sikernek", amely csak az első újraindításig tart...

Vagy nem. :shock:
Van itt 115 találat, csak működik valamelyik. :D


pén. máj. 14, 2010 18:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Rászántam az időt és 28 AS program közül - valamennyi futott a teszteken - magasan verte a mezőnyt a Spy Emergency.
Egyetlen hátrány a keresőmotor lehetne jóval gyorsabb is.
Egy helyesbítés: nem 44.- USD a két év, hanem 44.- EURO, nem mindegy.
Megvettem az 1 éves licencet neten, gyakorlatilag egy perc alatt.
Szóval név, e-mail cím, egyedi kód egy perc alatt.
Ezek megkerülésére nem érdemes gondolni és örülni a "sikernek", amely csak az első újraindításig tart...:wink:


pén. máj. 14, 2010 18:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
TargeT írta:
... Általában a pontos részleteket nem szoktad az orrunkra kötni. :wink:


Már mért ne? :wink:
Te is segítesz mindenkinek.
Szóval találtam a mintegy 28 AS program közül egy olyant, amilyennel még nem találkoztam.
A Spy Emergency-ről van szó.
http://www.spy-emergency.com
Többnyelvű és magyarul is tud, rengeteg beállítási lehetőséggel.
2 évre a licenc 44.- USD.
:D Névre szóló és e-mail címre, egyéni kóddal stb... :wink:
http://www.spy-emergency.com/content/view/16/44/


szer. máj. 12, 2010 22:01
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Minden lehetséges. Csak az nem, hogy én ilyen ködös információk alapján bármit is kapásból készpénznek vegyek. :wink:
Az teljesen természetes jelenség, hogy egyes kémprogramirtók egymás után még "találnak" ilyenolyan nevű és súlyosságú "fertőzéseket".
Ha nem látom sem az "eredményt" és annak ellendarabját, a konkrét fájlt vagy registry bejegyzést sem, én addig nem tekintek fertőzöttnek bemondásra semmit.
Főképpen, hogy ha maga a rendszer meg nem is mutatott semmilyen fertőzésgyanút. :P
Nem 100%, de a kíváncsiságból lefuttattam kitételed erre utal.
Ha meg az van, hogy mégis volt fertőzésed, és itt a fórumon stell segítsége nélkül magad akartál volna megszabadulni valami makacs spyware-től, ahhoz tényleg lehet hogy többféle kémprogramirtóra volt szükség.
A leírásod nem ilyenre utal, hanem a szokásos túlbuzgó vakriasztásra.
Láttam én már karón varjút, meg olyan irtót, ami az általam létrehozott parancsikont tartotta életveszélyes fertőzésnek. :lol:
De nem ragozom tovább. Te láttad, te értékeled a dolgokat. Általában a pontos részleteket nem szoktad az orrunkra kötni. :wink:


szer. máj. 12, 2010 18:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Megnéztem egy bizonyos oldalon - a nevét nem írom ki - 28 AS program található, ebből szedtem ki a nyolcat és bizony jeleztek ki komoly és általuk veszélyesnek ítélt találatokat, amelyeket az előzően felrakottak nem jeleztek.
Csak amolyan kíváncsiság volt... :wink:


szer. máj. 12, 2010 17:20
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 418 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség