Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. márc. 29, 2024 17:03



Hozzászólás a témához  [ 272 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
kódfeltörés 

Szerintetek etikusak a kódfeltörő programok?
igen, mert szükségem van rájuk 51%  51%  [ 33 ]
igen/csak/ 17%  17%  [ 11 ]
nem, mert teljesen sértik a lelki világomat 9%  9%  [ 6 ]
nem/csak/ 23%  23%  [ 15 ]
Szavazatok száma : 65

kódfeltörés 
Szerző Üzenet
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Jaaaajjjj. Engem érdekelne, csak marhára nem értem. :lol: :lol:


csüt. jún. 05, 2008 12:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Magáról az algoritmusról ezt találtam:
http://crypto.cs.uiuc.edu/wiki/index.ph ... ion_scheme


csüt. jún. 05, 2008 8:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 


JóJó, nyilvánvaló, de engem már régen nem érdekelnek a beszéljünk róla hogy melyik macskájának halála vezette arra az utra pistikét hogy atombombát készitsen.
Nekem a technikai megvalósitás érdekel (lásd első lépésként az algoritmus kitalálását, pl.az egyszerű XOR müveletet). Vagy a matematikai háttere. Végülis az egész számitástechnika a BOOLE algebrán alapszik, és ennek kisebb blokkjai azt amit már mi programnak látunk!


csüt. jún. 05, 2008 7:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
:arrow: http://en.wikipedia.org/wiki/Pretty_Good_Privacy


csüt. jún. 05, 2008 7:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
engem érdekelne :).


szer. jún. 04, 2008 19:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. jan. 28, 2005 20:39
Hozzászólások: 3683
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
A legegszerűbb kódolás alapja a kizáró vagy (xor) művelet:

0 xor 0 = 0
0 xor 1 = 1
1 xor 0 = 1
1 xor 1 = 0

Természetesen ezt bináris számokon bitenként kell elvégezni,így elkódolhatunk egy adatsort egy másikkal. Az egyik a kulcs a másik az adat.

Bár a művelet reverzibilis,vagyis
a xor b = c
b xor a = c
c xor b = a
c xor a = b

Végiggondolva ilyeneket is lehet írni:
a xor 0 = a
a xor a = 0

Ezt a műveletet egyébként minden processzor tudja,sőt igen gyorsan végrehajtja,ezért nagy állományok kódoláshoz ideális.

A PGP-t meg a többit inkább nem részletezném,utána lehet olvasni..
ha csak a lényegét írom,3 sor,de nem érthető meg annak,aki nem tudja miről van szó. Ha elkezdem az alapoktól, megtelik 3 oldal... :D


szer. jún. 04, 2008 18:56
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Átmegyünk offolósba,de valóban sikerült egy sima 8 bítes kódolással letitkosítani saját anyagomat,hogy egy héttel lekéstük a szállítási határidőt,mindenki az én adatbázisomat törte :oops: :D -ez a 486-os höskorszakban nem volt ennyire mosolygós :?


szer. jún. 04, 2008 17:41
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Vagy rétest süt. :D (Bocs képtelen voltam kihagyni a gyenge poént.) :wink:

Naná, hogy algoritmust használ minden kódolás. Mi mást?
Most én el nem mondom neked, hogy melyik pontosan hogy van, ide komolyabb elméleti matematikai és hasonló tudás kell.
De eljárások sorozata van egymás után többnyire, olyanok mint keverés, permutáció, P doboz, S doboz, iteráció, stb. Van amikor minden lépésben változik a kulcs.
A dekódolás megcsinálja visszafelé a kulcs és az algoritmus ismeretében. Ha egyik hiányzik, az igen gáz.
Majd az okosok talán többet.


szer. jún. 04, 2008 17:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Oké, akkor nézzük meg közelebbről. A PGP milyen módszert használ? Akkor ezek szerint ez is valami algoritmus mentén dolgozik?


szer. jún. 04, 2008 15:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Egy matemaitikai cikkben térgyalták a valsószinűség fogalmát, plusz a fraktálgeomatria lényegét.
Még volt egy mórickás rétes sütés példa is


szer. jún. 04, 2008 14:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Móricka egy hülye suttyó, ő ilyet tuti nem mondott! :lol: :lol: :lol: Vazze, én nem értem..


szer. jún. 04, 2008 14:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Erről egy mórickavicc jut eszemebe: (egyik könyvben olvastam)

Egy könyvtár az egész könyvttárát archiválni szeretné és ehhez pályázatot ir ki.
Első jelentkező az mondja, hogy ő az egész állományt lefénymásolja és egy másik helyen tárolja.
Második jelentkező már kicsit korszerübb archiválást választ mert ő mindet bescannel és csak egy jó stabil számitógép kell egy megfelelő hátértárral.
Na ezután jön móricka az ötletével:
Nem kell mást csinláni mint az egész könytárban található adatokat lekódolni ugy hogy mindne betűhöz és karakterhez egy természetes számot rendelünk hozzá, majd ezt az egészet sorban leirjuk egymás után, igy kaponk egy óriási hosszú természetes számot.
Ezután nem kell mást csinálunk mint ezen szám elé elétenni egy tizedesvesszőt és egy nullát, és máris kaptunk egy racionális számot ami már 0 és 1 tartományában van, na ha ez a tartomány mondjuk 1m papircsikot jelent akkor, végülis az egész könyvtár adatit fogja tárolni. Tehát csak ki kell vágnunk egy szakaszt a papircsikból és az aktuálisan szükséges infót már is a kezünkben tarthatjuk.

Persze a visszaállitást nem kérte senki! :)

A véletlenszámgeneráláson már már nagy matematikai csoportok dolgoznka több kevesbb sikerrel. De a Riemann sejtés megfejtésére tett kisérletek segitenének abban hogy a primszámok megismerésével lehtőség lenne a véletlengenerálásra. :) (ja mellesleg egy jó megfejtésért milliókat lehet kaszálni, a nemzetközi tudományos piacon)


szer. jún. 04, 2008 12:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
"Az is jó módszer, de ha valamikor dekódolni akarod, akkor nem árt tudni, hogy mi volt a keverési sorrend. "

ahamm! Azaz az algoritmus tulajdonképp a keverési sorrendet "mutatja meg"?


szer. jún. 04, 2008 11:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
"hogy fogok egy nagy adatállományt, valami elfelejtett lényegtelen adathalmazt, egy winchester betömörített tartalmát,vagy egy játék térkép adatfile-ját, és azzal elkódolom az egész cuccot. "

No, ezt nem értem. Ezt hogy kell megcsinálni? Kell hozzá valami program? Legyek gyakorlatias: mondjuk ott a CV-m. Ezt le akarom kódolni mondjuk egy 700 megás avi filmmel, ami ugye egy adatfolyam. Na, azt hogy kell csinálni? Tudom, nem életszerű a példa, de szemléletes.


szer. jún. 04, 2008 11:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. jan. 28, 2005 20:39
Hozzászólások: 3683
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Nemhiszem,hogy ugyanolyan vagy egyáltalán hasonló processzorról volna szó, mint amit az asztali gépekbe tesznek.
Titkosítás feltöréséhez nem is processzort kell használni,hanem programozható céláramköröket.

A keverés mindig valami algoritmust követ,a véletlenszerű pedig nem véletlenszerű,mert számítógéppel nem lehet igazán jó véletlenszámot csinálni :D

energoman példájára sokkal jobb az, hogy fogok egy nagy adatállományt, valami elfelejtett lényegtelen adathalmazt, egy winchester betömörített tartalmát,vagy egy játék térkép adatfile-ját, és azzal elkódolom az egész cuccot.
Ez a kulcs hatalmas, nem 64bites hanem több megabyteos akár, kiszámolható vagy bármiképp kikövetkeztethető ismétlődés nincsen benne.
Mondjuk evvel kódolom el, amit a havernak küldeni akarok.
A nagy "kulcsfile" megvan mindkettőnknek, de az infó amit átküldünk a csatornán, teljesen értelmezhetetlen, a világ összes titkosszolgálata a világ összes szuperszámítógépével sem fogja "megfejteni".
(igazából nincs is mit "megfejteni" rajta,mert a kulcstól függően bármivé alakulhat,lehet a biblia, egy szakácskönyv vagy a rómeó és júlia, a kulcs nélkül harmadik személy számára zéró az információtartalma)


szer. jún. 04, 2008 10:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Victorius írta:
Az miért nem elég, hogy keverd össze ezt a folyamot véletlenszerűen?

Az is jó módszer, de ha valamikor dekódolni akarod, akkor nem árt tudni, hogy mi volt a keverési sorrend. :-)

Ha túl egyszerű az algoritmus, akkor visszafejthető, megfordítható, vagyis nem sokat ér. Sok kódolás ezért nem szimmetrikus, vagyis nem működik oda-vissza.


szer. jún. 04, 2008 10:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
energoman írta:
Egy kód nem csak egy jelszó.

Így van, ezért írtam, hogy az algoritmust is ismerni kell. Hiába képes egy gép többmilliárd permutáció kipróbálására, ha nem tudja "hogyan". Persze lehet kísérletezni és statisztikai módszerekkel kitalálni hogy milyen algoritmusról van szó.

Mi van, ha az infót egymás után többször is kódolja valaki? Eltérő kulccsal, eltérő algoritmussal. Miből tudja a kódfeltörő, hogy végzett? Mi van, ha előáll egy angol szöveget tartalmazó asccii szövegfájl? Az még mindig tartalmazhat titkos dolgokat. Vagy ott a szteganográfia. Egy nagyfelbontásó képbe elrejtek néhány 100 bájtnyi információt. Persze többszörösen kódolva. Lesz aki kiszúrja és visszafejti?

Mi van, ha kap a kódfeltörő egy 100 megás véletlenszerűen generált bájttömeget? :-)


szer. jún. 04, 2008 10:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Oké, gondolom, hogy ez így van. De mi az a titkosító algoritumus? :oops: Egy matematikai képlet? Mondjuk az egyszerűség kedvéért ha van egy adatfolyamom 00111010111000101000010111010001110101. A képlet (a négyzet+bé négyzet=cnégyzet) szerint kódold újra ezt? Miért kell ehhez képlet? Az miért nem elég, hogy keverd össze ezt a folyamot véletlenszerűen?


szer. jún. 04, 2008 10:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Amelyik titkositásról ti beszéltek az a nyilvánavó megnyitásról szóló.
Azért abba gondoljatok bele hogy egy atomtámadást inditó adatokat nem megnyitásra védenek.
A kódolás az egész adat fordítását jelenti, tehát ha én megfogom és mondjuk egy 100Mb-os betömöritett állományotokban az egyik sort kivágom és ezt elküldöm havernak emailban plusz utánnaküldöm a RAR-t is és én telefonban megmondom neki hova szurja vissza, akkor én frankón lekódoltam az egészet, és azt ez egy sort nem biztos hogy az adott szuperszámitógépünk ki tudja számolni, mert nem elég hogy nem tudja mit kell odairnia még azt sem tudja hova kell irnia, és azért egy 100mb-os adat nem kicsi. (Persze most a rar példa nem volt jó mert a rar azért müködik többnyire ha valmi megsérül benne, akkor is, csak azért irtam mert a rar is egy kódolási eljárás végsősoron)

Egy kód nem csak egy jelszó.


szer. jún. 04, 2008 10:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Azt amit már közzétesznek, fotó van róla, biztos túlhaladott dolog.
Egy profi működő cuccot nem fognak reklámozni. Az olyan titkos, hogy még beszélni sem lehet róla.
Kétségtelen, hogy nem a mi otthoni P4-es (vagy olyan sem) gép az összehasonlítás alapja.


szer. jún. 04, 2008 10:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Igen, ez a nyers erő módszer. Emellett a titkosító algoritmusnak is olyannak kell lennie, hogy ne lehessen csak úgy visszafejteni és megfordítani, mert akkor nem sokat ér.

Az internetes adatforgalomban nagyon hatékony a nyílt kulcsos titkosítás, mivel itt a kódolás és a dekódolás két különböző kulccsal történik. Gyakorlatilag a dekódoláshoz használt kulcs nem kerül nyilvánosságra, a kulcs párja viszont igen, ez mégsem elég a feltöréshez.

Egyébként meg az is biztos, hogy minden országnak megvan a maga titkosszolgálata, ami rendelkezik kódfeltörő eszközökkel.


szer. jún. 04, 2008 9:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Egy 64 bites titkosítás feltörése tartott pár percig.

Én nem értek a titkosításhoz, de én így képzelem el (vélhetően rosszul):

Van mondjuk egy file-om, nem akarom, hogy más azt meg tudja nyitni. fogok egy titkosító progit, ami tulajdonképp nem csinál mást, mint generál hozzá egy jelszót (kódot). attól függően, hogy hány bites a titkosítás, lehet a jelszó mondjuk 10 karakter, 20, 64, 128 stb. :oops: :oops: :oops: :oops:

Mondjuk ez egy kulcs: aCM#91jOle!"pASGhT218iU@qC

S ha a kódfeltörő program véletlenül eltalálja ezt a karaktersort, akkor megvan a jelszó, és már kis is nyílt a file. :oops: :oops: :oops: :oops:

Na, világosítsatok fel, hogy is van ez. :lol:


szer. jún. 04, 2008 9:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Az a szép, hogy nyers erő módszerrel bármilyen kódolást fel lehet törni, csak egyrészt ki kell várni, másrészt ismerni kell a titkosítás algoritmusát. Az első feltétel technikailag gyorsítható párhuzamosítással, de az algoritmus ismerete nélkül annyira azért nem egyszerű.

Még ha létezne is ilyen gép, a titkosítás nem értelmetlen abban az esetben, ha a megszerzendő információ érvényét veszti mire sikerül feltörni. Pl. egy banki tranzakció, ami pár másodperc alatt megvan.

Úgy emlékszem, hogy a könyv szerint 1 kódolt infó feltörése percekig tartott. Ez nem túl nagy teljesítmény, nagyságrendekkel több kódolt adat keletkezik ennyi idő alatt.


kedd jún. 03, 2008 14:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Nem elírás, olvass utána. A gép 8 emelet mély (magas). Gyanítom, hogy egy prockó nem 10*10-es, hanem valamivel kevesebb is...

De most ne ezen akadjatok ki. Tfh. a gép valóban létezik. Akkor tényleg értelmetlen lehet minden titkosítás?


kedd jún. 03, 2008 12:52
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
A 40 évvel ezelőtti Ural gép jut erről eszembe. Az is ekkora volt, csak a teljesítménye volt mai szemmel komikus.
Ezen a mai szupergépen is röhögni fognak akár már 10 év múlva. :shock:


hétf. jún. 02, 2008 17:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Az 100%, hogy "mag"-ot értenek, tehát lehet procinként akár 8 mag is!
Mert ugye a flops számit ezeknél a rendszerkenél összehaonlitásnak, na de hogy a szimulációk az egyes feladatokon milyen manageléssel futnak, az megint más téma és (szerintem) ez is számit.
Én csak most ismerkedek ilyen dolgokkal, de lassan hoznak egy kb 500 magos clustert ide a közvetlen környeztembe, biztos szép lesz!
:)
Még ugysem láttam ekkora gépet! De 2db 42Us szekrényeben simán elfér. Bár táb kell neki rendesen. meg van vagy 1,5 tonna az összsúlya. :)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára energoman kedd jún. 03, 2008 11:58-kor.



hétf. jún. 02, 2008 17:05
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Biztos, hogy processzoron ugyanazt értik, amit mi?

A táblázat szerint 15x annyi processzor kb. négyszer annyi teljesítményt ad. Stimmel ez?


hétf. jún. 02, 2008 16:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Teljesitményben ez nem sok, ha kiszámolod akkor egy szélgenerátor, amit az országban látni, olyan 1,2 - 2 - 3MW-os szóval nem is sok kell belőlük.
Amugy ugye minden csak pénz kérdése:
De csak megnyugtatásképpen itt van a 2007 novemberi TOP500
És az emlitett rendszer ha jól látom valóban az első helyen szerepel 212992 processzorral, a gép neve pedig BlueGene/L

Amugy a gép részeleti meg it vannak!

üdv
energo


hétf. jún. 02, 2008 16:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Victorius írta:
... rendelkezik egy olyan szuperszámítógéppel (TRNSLTR), ami 3 millió processzort tartalmaz ...

Ez egy akkora baromság, hogy szóra sem érdemes. :evil:

Ha csak 1dm2 -rel (10x10cm) számolok egy processzort és az összes hozzávalóval, akkor is 30.000 m2 területet foglal. Ha egy processzor teljesítményfelvételét 10W-nak veszem (ennél sokkal több), akkor az 30MW teljestmény (a Keleföldi Hőerőmű kb ekkora teljesítményt ad le).

Itt valami súlyos elírás van. :D


hétf. jún. 02, 2008 15:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Sziasztok,

Látom jó helyen járok. Tegnap elkezdtem olvasni Dan Brown: Digitális erőd c. könyvét, amiben pont a kódfeltörésről van szó. A könyv szerint az NSA (megnéztem, tényleg létezik) rendelkezik egy olyan szuperszámítógéppel (TRNSLTR), ami 3 millió processzort tartalmaz, és brute force technikával perceken belül töri fel a 64 bites kódokat, de elbánik mindennel, csak idő kérdése (többek között PGP-vel is..) Ez a szervezet az USA nemzetbiztonsági szervezete, s állítólag bármit képesek feltörni, megfigyelni, akármilyen kódról is legyen szó.

Szerintetek létezik ilyen? Mármint technikailag valóban megoldható, hogy mondjuk 512 bites titkosítású kulcsot is percek alatt felzúzzanak?


hétf. jún. 02, 2008 12:52
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. máj. 29, 2008 16:08
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Lenne egy komoly gondom. Vki feltett rólam egy videót a youtube-ra és nem tom velée leszedetni és hiába írok levelet yuotube-nak amire még válaszolnak is h nem szedik le. és megpróbálnám feltörni annak a vkinek a profilját és letörölni a videót. ha tud vki ebben segíteni az lécci szóljon!!! naon fontos lenne!!
lécci e-mailt írjatok: ribizliii@citromail.hu
THX


csüt. máj. 29, 2008 16:48
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
http://www.google.hu/search?hl=hu&q=pow ... %A9s&meta=

327000 találat, csak mazsolázni kell.


szer. ápr. 23, 2008 16:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Itt van neked egy ilyen:http://www.bluechillies.com/screenshot/27721.html,hogy mennyire használható,nemtudom,mert nem haszálom a "Kicsi-puha"eme remekét,így fetörnöm sem kellet.
Idézet:
Köszi
puszika

Hasonló jókat viszont!


kedd ápr. 22, 2008 18:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
vas-tag

Csatlakozott: kedd ápr. 22, 2008 17:06
Hozzászólások: 1
Hozzászólás help
Sziasztok!
Power point-hoz kéne egy kódfeltörő progi, ugyanis a tanárom levédte a tavalyi anyagokat, az ideiekhez kideritettük a jelszót, de a tavalyiaknak meg már ő sem tudja. Valami egyszerű kódfeltörő kéne sztem 5 betűnél nem több a jelszó.
Köszi
puszika


kedd ápr. 22, 2008 17:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Jó a gyanúd TargeT.

Tudniillik jelszót csak a régi jelszó ismeretében lehet megváltoztatni.
Tehát itt két eset lehet:
1. A levélíró meg akarja más oldalát fúrni. :cry:
2. Az övét fúrták meg, de akkor tudták (azaz megmondta, széthagyta) a jelszavát. Akkor meg gondolkozzon, ki lehetett. Rá lehet jönni. :D

Mellesleg: kezd elharapózni a Fórumon a slendrián, nyegle, a helyesírást messziről sem ismerő levelezés. Hol vannak a moderátorok? :idea:

Ugyanannyi idő alatt rendesen is lehetne írni. Ez nem SMS. :(


pén. ápr. 18, 2008 15:58
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Honnan tudjuk, hogy igazat mondasz, és nem te, vagy ti akarjátok feltörni a kapott programmal más honlapját, vagy hozzájutni más adataihoz.
Már amennyiben direkte van ilyen.
Amúgy meg a számítógépes védelem megkerülése bűncselekmény, az is bűntettet követ el, aki téged ehhez hozzásegít, úgyhogy még véletlenül és "névtelenül" sem érdemes segíteni.
De próbálkozzatok csak. :P


pén. ápr. 18, 2008 15:07
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. ápr. 18, 2008 13:43
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Magyaror.
Hozzászólás 
Halli! Cijjasztok!
Naggyon kellene nekem a segítségetek,szal aki tud,az mindenképpen segítsen...Köci :oops:
Nya a téma annyi lenne,hogy feltörték szeretett Gportal-os oldikámat,+megváltoztatták rajta a jelszót.Szal nem tok belépni a saját oldimra...annyi lenne,hogy ha vki tudna olyan progikát,ami feltudná törni a GP-s oldikat,akkor azonnal írjon vissza.A leggyorsabb az lenne,ha a
lol-lolo@freemail.hu mail címemre írnátok! Fontos a gyorsaság,mert nem szeretném ha az a lökött,aki feltörte az oldimat,hogy kitöröljön mindent.
Természetesen meghálálom az információt!!! :wink:
Segítsetek lécce! vissza szeretném kapni a saját tulajdon Gp-s oldimat!
LoOL


pén. ápr. 18, 2008 13:49
Profil Privát üzenet küldése YIM
vas-tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 17, 2008 15:26
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Jah csak hogy ott hiaba irok a rendszer-g nek.Ugyanis azt mondta hogy a lopott karikert nem vallaljak a feleloseget :( :( De vegul is mindegy ha talalok egy olyan progit amivel visszatudom szerezni azt a karit akkor nem csak a sajatomot fogom visszaszerezni hanem ugymond ellopom maset is. :o


pén. ápr. 18, 2008 13:44
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
... A lineage egy szerepjáték,szerverre csatlakozva lehet a világhálón játszani egymás ellen ...

Ez igen. Bravo. Ha valakinek nincs jobb dolga, mint ez. :shock: :(


pén. ápr. 18, 2008 8:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
crazyeke írta:
Hello mindenki egy kis segitseg kene nekem elloptak a Lineage 2-ben a karimat :( .Tudom az ID-met is csak azt nem hogy milyen programmal tudnam feltorni annak a gorog ****-nak a kodjat valaki PLZ mondjon egy progit.Ha csak nagy kilodassal is de megprobalnam visszaszerezni a karim.Az e-mail cimem crazyeke@citromail.hu.Es ha valakinek van ra progija az PLZ irjon.KOSSZ


Egyszerű,írsz a szerveren ahol játszol,a rendszerG-nek és leírod neki a problémádat.Ha jogosnak látja az érvelésedet majd bannolja a lopott ID-t.

Idősebb korosztálynak::P A lineage egy szerepjáték,szerverre csatlakozva lehet a világhálón játszani egymás ellen.ugyanolyan mint a world of warcraft csak teljesen más :lol: :lol:


csüt. ápr. 17, 2008 21:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
crazyeke

Egyáltalán magyar vagy? Mert akkor azért komoly baj van az írással. :shock: :(


csüt. ápr. 17, 2008 19:29
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Ez,számomra teljesen kínai: hol midet loptak
Idézet:
el,amit:Ha csak nagy kilodassal is..
szeretnél visszaerezni,akár törvénytelenül is? :roll:


csüt. ápr. 17, 2008 18:20
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
vas-tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 17, 2008 15:26
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Hello mindenki egy kis segitseg kene nekem elloptak a Lineage 2-ben a karimat :( .Tudom az ID-met is csak azt nem hogy milyen programmal tudnam feltorni annak a gorog buzi-nak a kodjat valaki PLZ mondjon egy progit.Ha csak nagy kilodassal is de megprobalnam visszaszerezni a karim.Az e-mail cimem crazyeke@citromail.hu.Es ha valakinek van ra progija az PLZ irjon.KOSSZ


csüt. ápr. 17, 2008 15:33
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Hat igen ,Van ijen :lol: Es meg ha ijen ugyes a baratno meg szep is hoza :wink:


szer. márc. 26, 2008 8:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
stell

Valiczko barátunk eltünt. Lehet, hogy az érthető fogalmazást, és a helyesírást gyakorolja. Vagy kibékült a barátnőjével. Vagy mind a kettő. :D


szer. márc. 26, 2008 8:34
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás ok
Egy szot se ,mert ha a gep, na ha szamitogeprol van szo ,akorr ha fell van torve> de akorr igen ugyes baratno< akor mar belejutni nem problem :lol:
es kod feltoro program nemsegit a szamitogep feltoresehez :lol: :lol: :lol:


hétf. márc. 24, 2008 19:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
stell írta:
:shock: :shock: :shock:

Na, akkor te sem érted. :D


hétf. márc. 24, 2008 19:37
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
:shock: :shock: :shock:


hétf. márc. 24, 2008 19:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
:?: :shock:


hétf. márc. 24, 2008 18:58
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. márc. 23, 2008 22:32
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Ács
Hozzászólás ...
hellosztok
kéne segítség a volt barátnőm feltörte a myvipem meg a gépem és egyiket se tom használni ezért kéne vmi kódfeltörő...elég lenne a neeve is a többit megoldom(de ingyenes legyen)
előre is kössz
hellosztok


vas. márc. 23, 2008 22:46
Profil Privát üzenet küldése YIM
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 272 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség