Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. márc. 29, 2024 10:26



Hozzászólás a témához  [ 160 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4
Védjük a számítógépet, avagy a legjobb vírusírtó! 

Melyik a legjobb vírusírtó program?
A szavazás csüt. aug. 26, 2004 11:17-kor befejeződött.
Norton Antivirus 2003 7%  7%  [ 4 ]
Avg 13%  13%  [ 7 ]
Nod 36%  36%  [ 20 ]
McAfee 0%  0%  [ 0 ]
Panda 9%  9%  [ 5 ]
Kaspersky 5%  5%  [ 3 ]
VirusBuster 9%  9%  [ 5 ]
Norton Antivirus 2004 7%  7%  [ 4 ]
AVAST 9%  9%  [ 5 ]
Symantec Antivirus Corporate Edition 4%  4%  [ 2 ]
Szavazatok száma : 55

Védjük a számítógépet, avagy a legjobb vírusírtó! 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Várpalota
Hozzászólás 
Hi!

Ujabb X a NAVra. Bár nincs ilyen alX, hogy 2003-as,de arra nyomtam :-) Miért? Nem,nem a vízkõ miatt,hanem mert eddig bármely gépre raktam fel, oda nem kellett virusirtás miatt visszanéznem. Ráadásul 1 évig FREE. Erõforrásigényérõl: mezei P2/P3-as gépen simán fut, nem is lehet érezni.(tapasztalat)
Illetve még egy hozzáfûzés: Semmit sem ér a legujabb antivir progid, ha a windowsod nem frissited két pókháló törlés között :-) Illetve alap dolog, hogy ismeretlen melléket nem nyitunk meg, és The Bat levelezõt használunk :-)
Jah és a NAV mellé egy 2003-as ugyancsak norton tûzfalat javaslok.
Hirtelen ennyi.

Üdv: Windoki


hétf. aug. 16, 2004 13:04
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Repeta írta:
én az "avast"-ot használom cimboráim javaslatára, ők elégedettek vele, nekem nincs még kellő tapasztalatom.


avas?
me?


hétf. aug. 16, 2004 13:00
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 10:44
Hozzászólások: 585
Tartózkodási hely: Miskolc, a gyönyörű acálváros
Hozzászólás 
én az "avast"-ot használom cimboráim javaslatára, ők elégedettek vele, nekem nincs még kellő tapasztalatom.


hétf. aug. 16, 2004 12:59
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
Hozzászólás 
Zsivaagoo írta:
Irodai környezetbe Norton Antivírus 2002/2003 magyar nyelvű verzióját érdemes pakolni. Természetesen spyware irtóval együtt.

McAfee-féle retyerutya irgalmatlanul visszafogja a teljesítményt, azaz egy nagy határ szamócát sem ér.


Íg van, sokáig én is ezt javasoltam irodákba, aztán kiderült, hogy elég sokan kaptak NAV ostól vírust...


hétf. aug. 16, 2004 12:22
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1202
Hozzászólás 
Először is leszögezném, nem ismerem MINDET testközelből. A NAV-nak ritkán jönnek a frissítései, és lomha. Ami jó benne, hogy egyetlen fájlból is frissíthető azonnal az adatbázisa, ez offline gépek esetén nagyon jól jön.
Viszont mit sem ér ez, ha nem frissítik a lehető leggyorsabban. Bizony a lehető legnaprakészebb NAV mellett is sikerült vírust kapnom. Akkor már évek óta használtam, de elhatároztam, hogy hallgatok az egyik komám tanácsára és kipróbálom a NOD-ot.
Nem bántam meg. Bár eleinte volt némi összeakadása az NVidia driverrel (másodpercenként többszázszor ellenőrizte az NVidia kulcsfontosságú DLL-jeinek az egyikét), mostmár nagyon régóta tökéletesen megy. Ha kell, naponta háromszor (!!!) küldik a frissítést. Vírust azóta nem kaptam, legalábbis nem tudok róla. Alacsony az erőforrásigénye, és még jól is néz ki. Az ismeretségi körömből sem kaptam még rá eleddig panaszt. Az e-mail szkennere is nagyon jó. Ha egy vírust nem tud leirtani, legalább féken tartja, nem ereszti el (igaz nem is nagyon tud vele mit csinálni olyankor), de reboot után jaj neki. :) Ilyen esettel egyszer találkoztam eddig.

Egyszóval NOD.


hétf. aug. 16, 2004 12:22
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 779
Tartózkodási hely: Még mindig a bőrömben.
Hozzászólás 
Irodai környezetbe Norton Antivírus 2002/2003 magyar nyelvű verzióját érdemes pakolni. Természetesen spyware irtóval együtt.

McAfee-féle retyerutya irgalmatlanul visszafogja a teljesítményt, azaz egy nagy határ szamócát sem ér.


hétf. aug. 16, 2004 12:19
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Ari-kun írta:
Sziasztok! lehet hogycsak énvagyok a vak de nemlatom a virus Buster hazai viruskergetojet a listaban pedig szerintem az sem a legocskabb ceg...


tessséééék:)


hétf. aug. 16, 2004 12:14
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok! lehet hogycsak énvagyok a vak de nemlatom a virus Buster hazai viruskergetojet a listaban pedig szerintem az sem a legocskabb ceg...


hétf. aug. 16, 2004 12:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 14:10
Hozzászólások: 1689
Hozzászólás 
Üdv mindenkinek!
Hogy mennyire égető a gdea által felvetett probléma, arra nagyon jó példa az, hogy írt nekem icq-n
hogy csússzak fel ide, és szavazzak. Azt válaszoltam, hogy pill, amint letöltöttem és rendszereztem a
vírus removalok tömkelegét, jövök, és véleményezek. :) Ez nem vicc, tényleg így volt.

Szal én az AVG-re tettem le a voksomat, használom már fél éve, és nekem bevállt. Gyakran frissítik
az adatbázist, amit nem tud eltávolítani, azt meg a honlapon fellelhető (és fent emlegetett) utilityk elintézik.
Nincs nagy gépigénye, van benne emil scanner, resident shield, dosos boot memória ellenőrző.
Neeekem tesszik. :D

Ja, és a legszebb az egészben: az AVG 6 Free Edition szabadon letölthető.
www.grisoft.com


hétf. aug. 16, 2004 12:09
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás Védjük a számítógépet, avagy a legjobb vírusírtó!
És az ok.. Manapság nagyon terjednek a vírusok, amik bizony nem ritkán a hardver végleges károsodását is okozzák. Én is napont több mailt kapok tőletek ezen ügyben, így megpróbálok némi támpontot adni, a ti segítségetekkel.

A szavazás rovat figyelmetekbe ajánlása után felhívnám figyelmeteket, hogy pro-és kontra érveket várok mindenkitől, valamint a szavazásba felrakható írtók neveit is.. :roll:


A hozzászólást 8 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég csüt. szept. 09, 2004 6:20-kor.



hétf. aug. 16, 2004 11:17
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 160 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség