Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. ápr. 18, 2024 9:13



Hozzászólás a témához  [ 1736 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Következő
Vírus vagy mi lehet??? 
Szerző Üzenet
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. feb. 03, 2007 11:36
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
nacorvus írta:
:wink: Ez kb.olyan,hogy ha egy Zsiguli piros színű,még nem biztos hogy megy is.. :)


Fuh,-egész éjjel nyomtam róla a férgeket ,ezért bocs hogy nem voltom itt .
- nos nagyon kösz ,is meg egyszer köszi. meglett a baj - úgy sikerölt meg oldani ( nem volt egér meg a billentyűzeten áram) hogy- be raktam az USB
csatlakozós egeret és billentüt, azakkal mar müködöt minden , de.- Tele volt Ad, Mal ,Spi - Ware cuccokkal ezért nem tudtam válaszolni,. A NOD pörgőt rajta mint az elektromos seprű .Kép


pén. nov. 30, 2007 6:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
:wink: Ez kb.olyan,hogy ha egy Zsiguli piros színű,még nem biztos hogy megy is.. :)


szer. nov. 28, 2007 15:12
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. feb. 03, 2007 11:36
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
nacorvus írta:
Sehogy,ez nem vírus ez táp,vagy ritkábban alaplap! :x


De a hőtése megyen - fuja a levegőt táp ventilátora , vagy attól még nem biztos hogy mindenre ad arámot ?


szer. nov. 28, 2007 5:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Sehogy,ez nem vírus ez táp,vagy ritkábban alaplap! :x


kedd nov. 27, 2007 21:41
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. feb. 03, 2007 11:36
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
Sz.tok fiuk!
Az Hogy lehet hogy egy trojai ki végezzen az alaplapot ? - Mercury v. 3.8A mainboardrul van szó . A lényeg az hogy Win. XP Prof. van rajta és se egeret se billentüzetet nem latja illetve nem működnek , optikai egér nem is világít , meg a billentyűzet ledek nem is villannak inditáskor.
segitcségöl anyit hogy Fat-32 fajl rendszer van, bekapcsolaskor főljön hogy- ha nem nyom 1 billentüt akkor atvizsgalja a rendszert és vizsgál , valami elveszet részeket ir de nincs idö elolvásni - atvalt indító képre is indul a Windows- beál ( nagyon lassan ) rendesen minden de a kurzort nem lehet mozgatni ill. egér is halott meg a billentyűzet is .F8 nyomkodni se lehet - nem veszi a billentüt?
:cry:


kedd nov. 27, 2007 21:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3533
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
zoli12 írta:
Hogyan szabadulhatnák meg ettől a ****ágtól?
Egyszerűen. Mint mindig. Beírod a gugliba:
InfoStealer Banker C Trojan removal
Az első két találat:
precisesecurity
symantec


vas. nov. 25, 2007 12:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 31, 2004 17:24
Hozzászólások: 400
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Sziasztok! Ma futtattam a XoftSpay programot és talált egy trójait:
"InfoStealer Banker C Trojan", de mikor letörlöm, majd újrafuttatom a programot újra megtalálja. Hogyan szabadulhatnák meg ettől a ****?


vas. nov. 25, 2007 12:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
helló! lehet 10-12ért nem drága egy gép plusszba, ha valaki aktívan van a hálón. én arra gondoltam, hogy csak átdugom a monitort, ha kell. most ha netezek, valószínűleg nem fogok mást csinálni, max egy kis zene.
de állítólag úgy is átvihetek valamit a másik gépre, mert ha töltök le cuccokat azokat pendrive-on simán átvihetem. de szerintem nem minden kártevő járkál a fájlokkal. vagy mi a véleményed?
egy másik vinyó, azaz nálam harmadik sem rossz ötlet, árba ott van. tárolni jó és biztonságos. ha csak hetente is teszem be, az sem nagy kopást jelent számára. így megoldható, hogy végül is az operációs vinyón csak az olyan cuccok vannak, amikkel nincs sok baj és hamar újra telepíthető. itt sem vándorol át a vírusok zöme a másikra, zárul a kör. kell az ész sajnos... :idea: :!:
addig volt jó, még nem volt netem. de akkoriban meg a telóm volt vírusos kétszer is. :S


vas. nov. 11, 2007 0:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
De en tenyleg arra gondoltam hogy jo otlett,mas gepett hasznalni a netezesre.Meghogy biztosan nem vagy szoke no,mertt akkor nemlenel ijen ugyes,de amugy aszoke nokk elenn sincs semmi kifogasom. :wink:


szomb. nov. 10, 2007 16:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
miért lennék én szőke? milyen szőke? az rózsaszín, ha az avát nézed.
nekem 24 óra a gépet újratenni, mert nem egy progi meg játék van rajta. de lehet csak egy mobil rackes vinyót veszek, szinte ugyan annyi. a dvd lemezekben nem nagyon hiszek... szerintem a cd még mindig jobb, csak nem nagy a kapacitása.


szomb. nov. 10, 2007 16:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Ez jo otlett,biztos nemvagy a joboldali szoke no- :lol: A konfig csak netezesre elegg,es ha benyelsz valami virusokatt majd irthasuk okett regeltoll esteig. :D


szomb. nov. 10, 2007 8:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
lehet szedek egy használt gépet netezni. milyen konfigurációt ajánlasz? ha valami történik, újrarakom vagy 2 óra alatt és nem egy nap alatt. 700 megás proci 256 ram elég?


pén. nov. 09, 2007 22:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Halii epen a dvd -lemezre nemugrik att,de azis megtortenhett ha epen te irtadd, tehat a lemez irasa kozben.
Idézet:
amúgy ha a regisztrációját törlöm ki akkor a fájllal mi lesz a gépen?
meghall, !-F -mar nemharap.
Az hogy az IP-dinamikus-nemjelent semmitt.
:!: UDV


pén. nov. 09, 2007 17:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
ez meg leszedte a mappákról az ikonokat és a rendszermappákra vissza sem lehet tenni. jó vicc volt...


pén. nov. 09, 2007 14:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
helló. most nincs semmi érdekes. miért lenne meghackelve? most volt telepítve és dinamikus az ip-m is.

két vinyóm van! úgy is átmegy? de hogy? pl. ha egy dvd lemez van bent azt is megtámadja, hogy ráírja vagy mi? :D

megnézem a progit.

amúgy ha a regisztrációját törlöm ki akkor a fájllal mi lesz a gépen?

üdv


pén. nov. 09, 2007 12:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Idézet:
képzeld meghagytam a zonemap mappát, de üres volt

Kapcsold be es ugy nezd meg-Start>sajatgep>eszkozok>lehetoseg=utolso szoveg>megjelenes>pontozd att>megjeleniteni az elrejtett szysztem mapakat fajlkt.>ok.



Idézet:
mit tudsz arról, hogy a vírusok álltalában nem találják és nem fertőzik meg a másik vinyót?
Es most hogy van??kett merevlemezed van,vagy egy szett van osztva???
Amihez hozafersz te a virusoknak csak jatekk.Nekem pld.szettvan osztva egy,es a trojak becsempesztek magokatt a masikbra,amitt adatokra,kepekre,meg hasonlo dolgokra hasznalok.Es ojan dolgokatt csinalt-pld-eltuntette az szysztem ujitasi fullet .



Idézet:
vinyó...
le tudom állítani a másikat, de visszakapcsolni csak úgy tudom, ha újraindítom. újraindítás nélkül hogy lehetne visszakapcsolni a leállítottat?
Eztett nemteljesen ertem,ha egy kicsitt maskep leirnad.


Idézet:
u.i.: amúgy már tök biztonságos oldalakon járok, szóval csak a mail ami veszélyes. érdemes a spamszűrőknek odahúzni a neten? ahogy látom a thunderbird 2 nem valami biztonságos ezek szerint...

Es mejik biztos ha gepett megheckelik,vagy kapol e-mailt es kinyitod,akorr kesz a balhe,sokatt kise kell nyitnod,egyszeruen becsempeszik magukat oda ahova akarja a tulaj szerkeszto kuldo.

Toldsd le ezt a vadasz softott-rogton frissidsd>pipazd be ahogy a kepen van es klik scan,ez egy kicsit sokaig tartt cc1-ora-attol fugg mijen a gep,de megtallal mindent,csak eltavolitani nemtudja mertt ahozz megkell vennod.
De kiirja az aljan az ablakba hogy mitt tallal ,es ha att nezed az egesz logott,kiirja a pontos hejett ,hogy hova vannak bedugva a trojak,kemek.Es ha tudod kezelni a regeditett akorr eltudod kezel tavolitani a kulcsokatt.UDV
LINKhttp://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?t=4097

Itten klik az MWAV.EXE..es mar toltod is le.Es itt van az is hogy mitt pontoz be.
Meg egy ajanlas,valtoztasd meg a jelszokatt a windowshoz,mertt ha gyanusan viselkedik a gep lehett hogy megvan Hackolva.
UDV


csüt. nov. 08, 2007 19:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
képzeld meghagytam a zonemap mappát, de üres volt, most meg eltünt magától és a regedit is alaphelyzetbe állt, mert ha mindig megnyitom, akkor az utóbbi bejegyzésen marad. mi történt? én pont most csinálom azt a módszert, hogy csak az lesz a gépen amit használok is és a másik vinyón tárolom ami fontos. pl ha vannak új képek akkor azt egy újak mappába teszem és ha gáz van csak azt kell csomagolni és át am ásikra, nem az egészet, ami sok-sok ezer kép kategóriánként.
mit tudsz arról, hogy a vírusok álltalában nem találják és nem fertőzik meg a másik vinyót?

vinyó...
le tudom állítani a másikat, de visszakapcsolni csak úgy tudom, ha újraindítom. újraindítás nélkül hogy lehetne visszakapcsolni a leállítottat?

u.i.: amúgy már tök biztonságos oldalakon járok, szóval csak a mail ami veszélyes. érdemes a spamszűrőknek odahúzni a neten? ahogy látom a thunderbird 2 nem valami biztonságos ezek szerint...

üdv


szer. nov. 07, 2007 21:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Nezd meg ha van e itt a regedit=register ijesmi=

It adds the following registry keys:

* HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\doginhispen.com
* HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\whataboutadog.com

Fell a fejell eniss mostt tettem att a windowst mertt benyeltem egy csomo trojat.Es biztos hogy vigyazok ijasmire.Es semmi nemjelezte,csak csinaltam az MWAV-al egy viszgatt,es mitt leattam majd leestem a szekroll.
Ijesmitt kaptamm
1:TROJA-movcex.exe
2:TROJA-process.exe
3:TROJA-swreg.exe
4:troja:swsc.exe
5:ginstall.exe.-adware.dll

Es az egesz anti,dr,ad,mind-nemjelentett semmitt.

No nezd meg ezt es ird ide,mi van
UDV :!:


szer. nov. 07, 2007 19:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
az általad ajánlott spynomore talált (amit a múltkor azt hittem, hogy kitörölt) egy zonemap féle férget. utána olvastam! igen ám, de én meg a megadott helyen nemhogy potoamodomenica.exe fájlt, de még mappákat sem találtam róla.
a regedit-ben volt egy halom bejegyzés a zonemap/domain alatt és töröltem az egész zonemap mappát. volt még egy az exére utaló bejegyzés, és azt is eltávolítottam. azóta többször újraindítottam és még semmi nyoma, hogy újrarakta volna a bejegyzéseit, mert tegnapról mára már megkísérelte, sőt ma is 1-2x, de most elcsendesült. tettem fel egy halom keresőt, de egy sem találta.


szer. nov. 07, 2007 18:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Geopelia írta:
már vagy 2 hete fent van (...). semmit nem vettem észre a működéséből, pedig a regisztrációs bejegyzései megvannak, mindenféle hülye oldalra meg szexoldalakra.
a fotoamodomenica.exe és a mappái sehol, csak az exe bejegyzése lett kitörölve.

Bocs, nem olvastam vissza, csak a végére reagáltam. Most látom, hogy küzdöttél már valamivel egy ideje.
Ha megvannak a registry bejegyzései, akkor töröld azokat is, vagy próbálkozz többféle spyware irtóval is. (nem tudom hányat és miket próbáltál.)
Autorunssal nézzed meg, fut-e, indul-e valami gyanús. No meg a HijackThis.
Ha nem látszik semmi, akkor oké. Hacsak nem rootkit. Akkor meg engedd rá a Panda AntiRootkitet, McAfee Rootkit detective-et vagy a Trend Micro Rootkit Bustert.

stell írta:
valahol ulsz.

Csak nem. :lol:
Idézet:
A Laci L-cimbi irta is hogy valahol a tengerr parton.

Á nem, oda inkább ő jár. :wink:


szer. nov. 07, 2007 18:39
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
GEOPELIA=egz kicsitt magyarazd meg hogy mi van mert 3x-elollvastam,es nemertem hogy mi a problemad. :oops:

UDV:TARGE T-holl volltal,azt gondoltam hogy valahol ulsz.A Laci L-cimbi irta is hogy valahol a tengerr parton. :hm:


szer. nov. 07, 2007 17:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
helló! már vagy 2 hete fent van (...). semmit nem vettem észre a működéséből, pedig a regisztrációs bejegyzései megvannak, mindenféle hülye oldalra meg szexoldalakra.
a fotoamodomenica.exe és a mappái sehol, csak az exe bejegyzése lett kitörölve. szerinted már korábban törölte magát vagy mi? mert itt se ikonokat nem tett ki, sem nem nyitogatott iexplorert. üdv
u.i.: akármit stell ajánlotta.


szer. nov. 07, 2007 15:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Vagy nem is kell, mert lazán egy kamu riasztás. :wink: :P Ha semmi más a világon nem veszi észre. :lol:
Miért? Tapasztaltál is valami kártételt, lassulást, rendellenes működést?
Vagy csak az akármid aszongya... :wink:

Amúgy meg, ha demó a program, akkor is ki kell írja, hogy mit hol talált, gondolom.
Így meg kézzel törölhető, pucolható. Legfeljebb, ha máshogy nem, csökkentett mód vagy processzek kilövése után, vagy Unlockerrel.


szer. nov. 07, 2007 15:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
hellósztok! csak van a gépemen egy zonemap féle féreg és a kérdés az volna, hogy hogyan szabadulhatnék meg tőle? csak a demo verzió spy no more veszi észre, semmi más. azzal meg nem tudok törölni. üdv


szer. nov. 07, 2007 13:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Ok-szergej,latom hogy mar sokatt tanultall.
UDV :potyog: :potyog:


pén. nov. 02, 2007 20:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. feb. 03, 2007 11:36
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
nbela írta:
Nyugodtan törölheted, illetve töröld is ki! Főleg azért, mert nem is az aktív fájlok között, hanem a rendszer visszaállítási könyvtárból lett karanténba téve.


így mar világos magam fajta kezdőnek hogy mire való a restore dolog mert én azt hittem hogy ezek nélkül nem indul újra a rendszer

Kösz :!: :wink:


pén. nov. 02, 2007 20:16
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. feb. 03, 2007 11:36
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
stell írta:
Torold le az egesz ..C:\System Volume Information\..igy

Start>jobklik>sajatgep>tulajdonsaga>systemujitasa>bepipazni>kikapcsolni a szystem ujitast>restart
Es most visza bekapcsolni=kipipazni-ok.


Kösz Szépen Steel - Megint tanultam egy teknikat :!: :wink:


pén. nov. 02, 2007 20:08
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Torold le az egesz ..C:\System Volume Information\..igy

Start>jobklik>sajatgep>tulajdonsaga>systemujitasa>bepipazni>kikapcsolni a szystem ujitast>restart
Es most visza bekapcsolni=kipipazni-ok.


pén. nov. 02, 2007 17:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3533
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Nyugodtan törölheted, illetve töröld is ki! Főleg azért, mert nem is az aktív fájlok között, hanem a rendszer visszaállítási könyvtárból lett karanténba téve.


pén. nov. 02, 2007 14:02
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. feb. 03, 2007 11:36
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
Sziasztok Ezto Virust tartja a karanténba a Nodom:-
C:\System Volume Information\_restore{93FDC0ED-F2BB-40C2-8502-FFE60D649FDE}\RP212\A0122819.exe »NSIS »Toolbar.exe - Win32/AdInstaller alkalmazás módosulat
Mit lehet vele kezdeni , kilehet törölni "kézzel" (manuálison) ?
milyen következményekkel járhót?
milyen Virus ez ? inkab hagynom kéne karanténba és kész? :?


pén. nov. 02, 2007 13:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás GEOPELIA
GEOPELIA

Egy kicsit utana neztem a win32.dll-nevu virusnak.Hogy tudjad mi volt a gepen.
Meg voltal tamadva egy win32/MTX-ez virus-fereg-troja-backdoor-mind egyben.

Terjed a win32-ben,megtamadja a programokat,az internetrol letolti a trojanokat es a backdoorokat.
Meg sajat maganak is kuld a postadon keresztul,trojakat virusokat.

Indul a windowsal-inditas utan-betelepiti a systembe a trojakat es a wormokat=ezek aztan dolgoznak mint programok.
Att kontrolaja az anti virus softott es ha lassa hogy veszejesek reszere nemterjednek tovab.

A windowsban csinal 3-fajlt
1: * IE_PACK.EXE - ez a fereg darabja es a worm)
2: * WIN32.DLL - ez a worm es a virus
3: * MTX_.EXE - ez a troja es a backdoor

Tehat a win32.dll-nem reklam-hanem komoj problem.

A virus megtamadja az egesz PE-fajlokat.
A Worm-atveszi a WSOCK32.DLL system fajl-felet a teljes hatalmat.
Es evel eleri hogy tudja kinnek hova es kitol kapoll E-MAILT.
Blokolja az antivirusos servereket,hogy fellne fedezedjen.
A Worm aztan kuldi tovab a WIN32.DLL-t,minden elkuldott postaval..
Es ijen nevekell megy tovabb.
Termeszetesen az infokat kuldi az szulonek.

EADME.TXT.pif
I_wanna_see_YOU.TXT.pif
MATRiX_Screen_Saver.SCR
LOVE_LETTER_FOR_YOU.TXT.pif
NEW_playboy_Screen_saver.SCR
BILL_GATES_PIECE.JPG.pif
TIAZINHA.JPG.pif
FEITICEIRA_NUA.JPG.pif
Geocities_Free_sites.TXT.pif
NEW_NAPSTER_site.TXT.pif
METALLICA_SONG.MP3.pif
ANTI_CIH.EXE
INTERNET_SECURITY_FORUM.DOC.pif
ALANIS_Screen_Saver.SCR
READER_DIGEST_LETTER.TXT.pif
WIN_$100_NOW.DOC.pif
IS_LINUX_GOOD_ENOUGH!.TXT.pif
QI_TEST.EXE
AVP_Updates.EXE
SEICHO-NO-IE.EXE
YOU_are_FAT!.TXT.pif
FREE_xxx_sites.TXT.pif
I_am_sorry.DOC.pif
Me_nude.AVI.pif
Sorry_about_yesterday.DOC.pif
Protect_your_credit.HTML.pif
JIMI_HMNDRIX.MP3.pif
HANSON.SCR
FUCKING_WITH_DOGS.SCR
MATRiX_2_is_OUT.SCR
zipped_files.EXE
BLINK_182.MP3.pif

Ha kinyitodik ott van komplett a masik gepen ugyanez.
Tehat ezekett a wirusferegworm-ott postaval kaptad.

Nemszabad kinyitni mert ugy viselkedik mint a ..PIF...
UDV :hm: !-F :shock: :sajna:


vas. okt. 28, 2007 14:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Biztosan kitorolted,azert mondtam hogy futatsd azt a masik progit...alex docit es ha mar nemtalalja akor ok.Nez ide nekem ezek a szemetek meg nemvoltak a gepembe,valami cookie,meg robotok igen,de ezeket a spybot-rogton eltavolitja.Amiota az avastom van trojat meg nemletam,nemikor mar hianyoznak,UDV.


csüt. okt. 25, 2007 22:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
az mit jelent, hogy eltüntetem? kitörli vagy csak nem láthatóvá teszi, mintha tiszta lenne?


csüt. okt. 25, 2007 22:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Eltunteted :lol: Az jo.Meg futasd azta doctord,ha nemtalall semit akorr ok,nyithatod a sampust.
UDV


csüt. okt. 25, 2007 21:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
a spynomore-val csináltam valamit. megtalálta megint az a kettőt, de én jobb egeressel nyomkodtam és eltűntek végleg. mit csináltam?


csüt. okt. 25, 2007 21:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Geopelia-mar netolds le semi,virus irtokat,mert mar ha 8-van az untig eleg.

Ha gondolod az automatikus frissitest,ez a windows frissitese,es eztet a legjob kikapcsolnod.Hogy miert,csak azert hogy nemaszon a gepbe be minden fu-fa.

Ha gondolod a programokat-ezeknek nemkell automatikusan futniok.
Kivetel a ANTIVIRUS=AVAST,TUZFALL,A tobitt kezel kell engedned.Feleslegesen elfoglalnak sok memoriat,es a sok virusirto problemot csinal a windowsnak,ha automatikusra van alitva.
Csak ugy erdekesegbol,ted mar ide a hijack logot.
UDV

Amugy ha a gep jol megy,hagyad ugy karantenban,azt a kett-csodatt.

Megvalami,mar irtam ide valahova,hogy az avastall ellehet tavolitani sok mindent.
Probald ki eztett.
Vedki a karantenbol azta kett adware.....
Jobklik az avast ikonra a job also sarokban
futatni avast
atkontrolaja a memoriat es leall,kinyilik a segitott-bezarod
klik a balfelso sarokba a nyilra az avastra.
kivalasztod-betervezni az avast futatast
bepontozod,minden merev lemezt-ok-restart

De elote kapcsold be a windowsba-Start-klik sajatgep-full-eszkozok-az utolso lapp-lehetoseg-megjelenes-es itt pipazd att ...megmutatni az elrejtett system mapakat-fajlokat-ok.es hagyd igy.
Aztan johett az AVAST-HIJACK
UDV


csüt. okt. 25, 2007 19:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
ezt mivel írthatom le ami free? Adware/Dialer/hc
nektek az ad-aware 2007 bevált? nálam semmit nem talál soha. érdekes, mert a régi változat mindig elkapott ezt-azt. lehet lefuttatom.


csüt. okt. 25, 2007 19:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Az ne legyen gyanús. :shock:

Az XP egyik legfontosabb fájlja. Több kapcsolóval is fut egyszerre.
Ki ne töröld. :idea:

(nyomd meg az Alt-Ctrl-Del gombokat egyszer, és a Folyamatok alatt látod hogy fut)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Laci_L csüt. okt. 25, 2007 19:43-kor.



csüt. okt. 25, 2007 19:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
helló! feltettem a tűzfalat és egész jól néz ki! valami hasznos tanács hozzá?

- svchost.exe gyanús neki, de adatbázisban nem találtam. ismered?


csüt. okt. 25, 2007 19:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Idézet:
Neked nem volt ilyen jelenség?
Nem.Csak kerte a frissitest,nekem is kiugrot az ablak a comodon,de a COMOD-tuzfall ugy van csinalva, hogy megkerdi hogy akarom e engadni.Ha beleegyezek megy, ha nem blokolja. UDV.


csüt. okt. 25, 2007 19:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
köszi a segítséget, próbálkozom amivel csak tudok.
de miért kell ezeket a frissítőket kikapcsolni?
mi az a free spyware és trójai ellenes amit ajánlasz? állandó védelmes?


csüt. okt. 25, 2007 19:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
stell

Na, javítom magam. Egy picit bexartam, mikor a ZA (Zone Alarm tűzfal, mert nem a Win-ét használom) nem engedte. Kiderült, frissítésért akart a Netre menni. Kikapcsoltam az auto frissítést, a Netet, a ZA-t, így már futott.

Nem talált semmit az egész gépen. Úgyhogy örömömben kinyitottam egy sört. :D

Kösz a segítséget.


csüt. okt. 25, 2007 19:11
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Arrol van szo,hogy a win tuzfall csak disznek van,En a COMODO-tuzfalat ajanlom-most biztos soknak mas a velemenye.A COMODO-magyarul is van es ingyenes a masodik legjob tuzfall,most nyert egy csomo dijat a keriot szed le.Nemkell anyi sok virus irto,de ha mar van,akor csinald meg ugy,hogy nelegyenek automatikusan futatva,csak ha te engeded.AZ AVAST-legyen automatikusra.Ide teszek egy linket,itt megtalalod az egesz-cokmokott nevet es hogy hova irjak be magokat=virus,trojak adaware,stb.Pld.a Te Adware/Dialer/hc-ez -1:adware-2:dialer,3:hc-ez lehet Hard core.
Klik a nevere es megmutatja hogy hol van.
LINK:http://www.ca.com/us/securityadvisor/pest/browse.aspx?let=H&cat=Dialer
UDV


csüt. okt. 25, 2007 18:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
stell írta:
Es miert akart ki menni a netre.Ez redes program amitt futatni kell.UDV

1. telepítettem a letöltött telepítő programot
2. futtattam a programot
3. ahogy indult, a ZA jelezte, hogy veszélyes program (lásd link), és nem hagyta futni.

Ez van. Neked nem volt ilyen jelenség?


csüt. okt. 25, 2007 18:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
msn nincs. opera meg firefox van.
tűzfal kerio. váltsak winére vagy van egy ashampoo is.
írtóm az avast a többi 6-7 mellett.
tanács?


csüt. okt. 25, 2007 18:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
1:msn-nemhasznalok.
2:ie-nemhasznalok
3:COMODO-es-Windows TUZFAL-hasznalok
4:Bongeszo FIREFOX
5:SMITFRAUD,HAXFIX<SPYBOT,AD-AWARE,SPYWAREBLASTER,MWAV-ha problem van-
6:AVAST-antivir
Eztet mind frissitem
7:kikapcsolva az automatikus frissites.
UDV


csüt. okt. 25, 2007 18:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
:!: Adware/Dialer/hc
:!: Adware/Dialer/hc

ezek vannak, most nézem doctor alex-al.
szóval mik ezek és miből jöhetnek?

nah alex nem talált semmit, próbálok mást. kézzel nem törölhetem ki a regeditből?


csüt. okt. 25, 2007 18:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Idézet:
ezek amúgy mik?
adware/BHO/Toolbar/Mirar
és
Trojan/Adware/Toolbar/IstBar.e
csak regkey-jük van!
spájzoltam őket...


Ere reagaltam.Ez mar most az uj winben van??

Ha igen,akor biztos hogy ha valamit mentesel azelot es visza teted, a mentest,,akorr ez hozta visza a trojakat.UDV


csüt. okt. 25, 2007 18:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
stell most tettem újra, miért van máris trójai? semmi gyanús oldalakon nem járok. az ip-m is mindig más.
nem lehet, hogy a vírusírtók valami trójai letöltőnek észlelik a programfrissítőket? indítanám a thunderbirdet, erre a kerio letilt valami biztonságos helyre kapcsolódó folyamatot. az is csak frissíteni akart, nem? lehet a tűzfal erősre van állítva.

te mit használsz, hogy nincs semmi bajod?


csüt. okt. 25, 2007 17:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Es miert akart ki menni a netre.Ez redes program amitt futatni kell.UDV


csüt. okt. 25, 2007 17:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1736 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség