Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. ápr. 19, 2024 17:18



Hozzászólás a témához  [ 1736 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 35  Következő
Vírus vagy mi lehet??? 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
Kód:
Logfile of The Avenger Version 2.0, (c) by Swandog46
http://swandog46.geekstogo.com

Platform:  Windows XP

*******************

Script file opened successfully.
Script file read successfully.

Backups directory opened successfully at C:\Avenger

*******************

Beginning to process script file:

Rootkit scan active.
No rootkits found!

Folder "c:\program Files\common files\adobe" deleted successfully.
Folder "c:\program files\xerox" deleted successfully.

Completed script processing.

*******************

Finished!  Terminate.


hétf. ápr. 25, 2011 14:47
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
Mondtam hogy szet van bombazva arendszered, csinald amit irtam, AVANGER es Rendszergazda fiok,


hétf. ápr. 25, 2011 14:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
stell írta:
Nemis mehet mivel ott van a 3.5 os, mar irtam egyszer szed le a geprol az ooszes microsoft keretrendszer a vezerlo pulton keresztul, aztan csinald a rendszergazdat, azta a frissitest nem expresre kel majd tenned, hanem at potyozod, igy letoltje a gepre es kezel feltelepited.


Törölni akartam most és erre meg ezt írja ki és nem történik semmi... :evil: :hm:
Kép


hétf. ápr. 25, 2011 14:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
stell írta:
Te mindent torolni akarsz,
c:\program files\MSN Gamming Zone
Ez a Messengere aamit nem torlok az kell
Tolds le az avangert az asztalra
http://swandog46.geekstogo.com/avenger2/download.php
futtasd, az ablakjaba masold be a textet, es klik EXECUTE>>YES>YES>>
a gep restartol es add logot tedd ide, aztan csinald azt amit irtam, torrd fell minen jalszavat fiokot, es csinalj uj rendszergazda jelszot, ugy ahogy le van ifva. a blogomban
Kód:
Folders to delete:
c:\program Files\common files\adobe
c:\program files\xerox



Ok. akkor kezdem... :gigalol:


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára SziaMiAu hétf. ápr. 25, 2011 14:48-kor.



hétf. ápr. 25, 2011 14:29
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
Nemis mehet mivel ott van a 3.5 os, mar irtam egyszer szed le a geprol az ooszes microsoft keretrendszer a vezerlo pulton keresztul, aztan csinald a rendszergazdat, azta a frissitest nem expresre kel majd tenned, hanem at potyozod, igy letoltje a gepre es kezel feltelepited.


hétf. ápr. 25, 2011 14:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
Te mindent torolni akarsz,
c:\program files\MSN Gamming Zone
Ez a Messengere aamit nem torlok az kell
Tolds le az avangert az asztalra
http://swandog46.geekstogo.com/avenger2/download.php
futtasd, az ablakjaba masold be a textet, es klik EXECUTE>>YES>YES>>
a gep restartol es add logot tedd ide, aztan csinald azt amit irtam, torrd fell minen jalszavat fiokot, es csinalj uj rendszergazda jelszot, ugy ahogy le van ifva. a blogomban
Kód:
Folders to delete:
c:\program Files\common files\adobe
c:\program files\xerox


hétf. ápr. 25, 2011 14:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
Ez nem tudom mihez tartozik... :hm:
Kép
Ezek vannak benne... :evil:
Kép
Ezeket sem tudom törölni, a Microsoft mappában van egy SeaPort.exe, de mihez tartozik az passz... :hm:
Kép
Ezt sem tudom törölni... :gigalol:
Kép
Itt van az Adobe Read 8 Hun amit innen nem tudok eltávolítani... :evil: :oops: :?: :hm:
Kép
Mikor törölni akartam ez az üzenet fogad elöszőr, maj OK után a következő Hiba üzenet jött fel... :oops: :hm:
Kép
Ez jön fel és ha az Okra nyomok akkor megint az elöző képen látható üzenet jött fel, így azon a hiba üzeneten a Mégse gombra nyomva tudtam tovább lépni és egy harmadik üzenet is megjelent... :oops: :hm:
Kép
És itt, az OK gombra nyomva tudok kilépni a HIBA üzenetekből... :cry: :evil: :hm:
Kép
Itt meg van a Windows Frissítés, ami nem akar az Istenért sem telepűlni... :evil: :oops: :?: :hm:
Kép

Kép

Kép
Itt meg az Outlook Hiba Üzenet, de az Ok után bejön az Outlook bár nem volt ilyen Hiba jelzés sosem... :oops: :?: :hm:
Kép

Egyenlőre ennyi, ja és vannak az ismeretlen címzettől érkező eMailek ismeretlen címzettekhez, csak azt nem tudom, hogy miért jönnek nekem... :oops: :?: :hm: ( egyiket sem nyitottam meg soha ), hanem egyből teszem Őket azaz pötyögöm be a freemailen a Spam szürőbe a Címeket és a feladókat, de már nyagyon unom őket pöttyögtettni... :evil: :oops:


A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára SziaMiAu hétf. ápr. 25, 2011 14:27-kor.



hétf. ápr. 25, 2011 13:56
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
ok, de mindent amit kel torolni ted ide az utat hozzaja. es kitoroljuk az AVANGERAL
de tudnom kell hogy mappa vagy fajlo.


hétf. ápr. 25, 2011 13:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
stell írta:
ok, akkor a xerox mappajaval jatszd el eztet, aztan csinald meg eztet, es belepsz mint rendszergazda,es akkor eltavolitod az adobed az programok kozul
http://www.virus-stell.com/2011/04/jels ... -fiok.html


A 'xerox' mappával megcsináltam, de csak másolat lett belőle és csak az új mappából tudom kitörölni azt, az áthelyezést nem engedi... :?: :oops: :hm:
Kép


Nem fog ez így menni látattlanba, ezért ha nem haragszól készítek pár képet azokról, amikkel és ahol gondjaim vannak és Paint-al bejelőlgetem, mert szerintem így, ha nincs Visuális rálátása az embernek a dolgokra, könnyen elbeszélünk egymás mellett, még ha tegnap és tegnap előtt, mindent meg is értettem... :gigalol:
De mára már, kezdek magamnak is bekavarni, olyan sok dolgt kellett ide-oda lépkednem, hogy kezdek ZiZzi lenni... :gigalol: :rulez:
Elkészítem a képeket és neked is jobb lesz, mert Én már elvesztem a zűrzavarban BOCSIKA :gigalol:


hétf. ápr. 25, 2011 13:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
ok, akkor a xerox mappajaval jatszd el eztet, aztan csinald meg eztet, es belepsz mint rendszergazda,es akkor eltavolitod az adobed az programok kozul
http://www.virus-stell.com/2011/04/jels ... -fiok.html


hétf. ápr. 25, 2011 13:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
stell írta:
!-F Na ,csinald meg eztet, menj az adobe mappahoz, fent klikelj a Fajlo>.>>fullre>>uj>>mappa>>adj deki nevet, fogd meg az adobe mappajat >.huzd bele az egerel, >.jobb klik az uj mappara>>eltavolitas, ugyanezt jatdszd el a xerox mappaval, ha nem mmene irjal.
A netframeworkot,3.5 telepitsd le a vezerlo pulton keresztul, vagyis minden net frameworkot amit ott tallalsz, es meglassuk.

Van e lehetoseged kiegetni Cd/dvd??


De hát hová menjek, nincs Adobe mappám, csak az Adobe Flash Player 10.2, amibe tettem az .exe-jét...
Azzal nincs már gondom, csak leírtam, hogy tegnap este mit tapasztaltam... :lol:
Az Adobe Reader 8 Hun-nak nincs sehol látható mappája, az .exe-jét is letöröltem, csak és kizárólag a Program összetevőkben látható, hogy ott van, de egyszerűen nem tudom onnan kiírtani... :?: :oops: :hm:

A 'xerox' mappával megcsináltam, de csak másolat lett belőle és csak az új mappából tudom kitörölni azt, az áthelyezést nem engedi... :?: :oops: :hm:
Kép


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára SziaMiAu hétf. ápr. 25, 2011 13:12-kor.



hétf. ápr. 25, 2011 13:00
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
!-F Na ,csinald meg eztet, menj az adobe mappahoz, fent klikelj a Fajlo>.>>fullre>>uj>>mappa>>adj deki nevet, fogd meg az adobe mappajat >.huzd bele az egerel, >.jobb klik az uj mappara>>eltavolitas, ugyanezt jatdszd el a xerox mappaval, ha nem mmene irjal.
A netframeworkot,3.5 telepitsd le a vezerlo pulton keresztul, vagyis minden net frameworkot amit ott tallalsz, es meglassuk.

Van e lehetoseged kiegetni Cd/dvd??


hétf. ápr. 25, 2011 12:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
stell írta:
Adobe Reader 8 Hun

ehez ad ide a teljes utat.de pontosan.
En ugy nezem hogy te nem a rendszergazda fiokbol csinalod azt amit kell, bekel jelenkezni mint administrator, ha nemtudod a jelszavat akkor feltorjuk


Üdv... :rulez:
Az a gond tegnap óta, hogy bementem még késő este a regedit részbe megint, hogy hátha van, amit nem vettem észre és onnan minden olyan mappát töröltem, ami az Adobe-ra utalt... :twisted: Továbbá töröltem olyat is mint, MSN,Skyp,Nero, mivel ezeket már rég nem használtam és le is vannak véve a Programok öszetevői közűl a Nero meg már vagy 2-3 éve levettem mert nem használom, de az is ott volt a regedit-ben benne... :?: :hm:
Majd valamit törölhettem vagy a regedit rész vagy a CCleanerrel, mert nem működött az Avast! és újra kellett azt is telepítenem, majd az Avast! frissítettem és a Statisztikára klikkellés-kor, azt írta ki, hogy szükség van egy Adobe Flash Playerre a működéséhez, majd rá klick és letöltötte a Adobe Flash Player 10.2... :lol:
Majd betettem a .exe-jét az Adobe Reader 8 Hun .exe mappába, amiben az volt és nem lett még egy külön Adobe Flas Player .exe, hanem egy maradt, mégpedig az Adobe Reader 8 Hun, na ekkor gyanakodni kezdtem és letöröltem a Program összetevők közül a feltett Adobe Flash Player 10.2-est és megpróbáltam megint törölni az Adobe Reader 8. Hun-t, de akkor vettem észre, hogy nincs mellette meg a Módosít/Eltávolít gomb sem és alatta a Frissítés sem volt meg ami a Adobe Readhoz volt addig látható, tehát valamit vagy jól csináltam és közel jártam a megoldáshoz vagy még jobban betettem magamnak... :oops: :hm:
Minden esetre az Adobe Reader 8 Hun .exe -jét mappástól törőltem és újra letöltöttem az Avast! álltal felajánlott Adobe Flash Playert és egy új mappába mentve azt, már az volt látható, amit letöltöttem és nem az Adobe Reader 8 Hun .exe-je... :evil: :oops: :hm:
Az óra melletti 1db Windows Frissítés még mindig meg van, nem tudom nem-e megoldás lenne az, ha engedi és le tudnám venni a 3.5 Frissítést, mert ami frissítés itt kavar nekem a tálca óra mellett állandóan és amit nem tudok frissítésre készttetni az 2.0, nem lehet, hogy a magasabb frissítés miatt nem engedi... :oops: :?: :hm:
Sajnos a C:Program Files\xerox\nwwia is meg van még... :oops: :hm:

stell írta:
Adobe Reader 8 Hun

ehez ad ide a teljes utat.de pontosan.
En ugy nezem hogy te nem a rendszergazda fiokbol csinalod azt amit kell, bekel jelenkezni mint administrator, ha nemtudod a jelszavat akkor feltorjuk


A Rendszer gazdát nem is látom bejelentkezéskor csak akkor láttam meg, mikor is csökkentett módban lépek be, de akkor meg nem kér jelszót és csak a rendszergazdára klickelve lépek és beléptet, ez az egyik dolog amit tegnap itt észre vettem a ki be lépegetés közepette... :gigalol:
A másik ami a csökkentett módban látható, az azt hiszem mint Vendég szerepelek, de nem azzal léptem be, mint NORMÁL üzemben is, így nem tudom, hogy az kér-e olyankor jelszót, azaz csökentett módban, mert NORMÁL módban kér, amivel most is be vagyok lépve... :gigalol: :hm:

Az Adobe Reader 8Hun mint könyvtár nincs olyan a C:\Program Files\ ... :?: :hm: -ban nekem csak a Program öszetevői közt szerepel, ahonnét nem tudom kitakarítani... :gigalol:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SziaMiAu hétf. ápr. 25, 2011 12:55-kor.



hétf. ápr. 25, 2011 12:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
Adobe Reader 8 Hun

ehez ad ide a teljes utat.de pontosan.
En ugy nezem hogy te nem a rendszergazda fiokbol csinalod azt amit kell, bekel jelenkezni mint administrator, ha nemtudod a jelszavat akkor feltorjuk


hétf. ápr. 25, 2011 7:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
Sajnos nem oldódott meg, minden Mappa továbbra is ott van és az Adobe Reader 8 Hun is a helyén maradt a Programok összetevői részben... :oops: :hm:
Még egyet megpróbálok, hogy megint megnézem a regedit-ben a programra való utalást és törlöm azokat... :hm:

Mindent nagyon Köszönök és azt külön is, hogy ennyi időt és ilyen jól, számomra laikus számára is, érthető módon, szépen mindent, röviden leírtál és végig vezettél a lépések során, mert hibátlanul tudtam követni azokat… :D
:rulez: ! KÖSZÖNÖM ! :rulez:
:potyog: Holnap visszanézek, addig is jó éjt :zzz: és Kellemes Húsvétot mindenkinek... ]:-> :gigalol: :rulez:


vas. ápr. 24, 2011 21:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
stell írta:
Az renben, van ilyen nagy takaritasnal megtortenhet, fojtasd tovab amit leirtam a Hijackal,
Aztan szed le az Avastot>>futtasd az Avast uninstalert
http://www.avast.com/cs-cz/uninstall-utility

Ujbol CCleaner.
Telepitsd vissza az Avastot, aztan ird meg mi van.



Végeztem a HiJack-el, ott láttam is, hogy leszedte az Adobe 8-at, de megnéztem a Program összetevök közt és még mindig látható... :?: :oops: :hm:
Most újra START és jelzek itt, aztán leszedem az Avast, ahogy írtad is... :cry: :gigalol:

Az Avast! Uninstallal, még csak most végeztem, mert ezeket találltam ott... :hm:
Avast! 4 Home/Professional ( megjegyzem a Professionalt sosem raktam fel csak is az Avast! 4.8 Home ) :?: :hm:
Avast! 4 Home Server Editional
BART CD Manager
Avast! for Kerio
Avast! PDA Edition ( :?: :hm: )
Avast! 32
Avast! Managed Client
Avast! Distributed Network Manager
Avast! Windows Home Server Edition
Avast! 5 Free/Pro/Internet Security
Avast! 6 Free/Pro/Internet Security
Ezeket mind csökkentett módban és egyessével le kellet törölnöm és majd mind, 2-3'-ig várakoztatott, aztán Új START, szóval azóta se mentem el a gép elől... :oops: :jaj: :cry:
Most jön még a CClaner és utána vissza az Avast!... :oops: :gigalol:


vas. ápr. 24, 2011 19:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
OLVASD hogy mit irtam

[quote="stell"]OLVASD FIGYELMESEN AMIT IROK

1 :arrow: Futtasd az OTL programot, az ablakjaba masold be a zold textet es klik RunFix
a logot a restart utan tedd ide.
2: :arrow: Utana kitisztitod a gepet vagy 3x a CCleaneral a registert.
3: :arrow: http://www.trendmicro.com/ftp/products/ ... ckThis.msi
letoltod, es futtatod a telepitot, ha talal mas hijackot, akkor klik REMOVE,
ok,ok aztan ujbol feltelepited>>futatod>Klik.CONFIG>>KLIK>>MISC TOOLS>>KLIK>>OPEN UNINSTALL MANAGER>>Ra klikelsz amit torolni akarsz..es klik>>Delete this entry.>.bezarod.


vas. ápr. 24, 2011 19:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
Kód:
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 20:11:42, on 2011.04.24.
Platform: Windows XP Szervizcsomag 3 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v8.00 (8.00.6001.18702)
Boot mode: Normal

Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32\services.exe
C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\Program Files\Alwil Software\Avast5\AvastSvc.exe
C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
C:\WINDOWS\system32\acs.exe
C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe
C:\WINDOWS\Explorer.EXE
C:\Acer\eManager\anbmServ.exe
C:\WINDOWS\SOUNDMAN.EXE
C:\Program Files\ATI Technologies\ATI Control Panel\atiptaxx.exe
C:\Program Files\CyberLink\PowerDVD\PDVDServ.exe
C:\Program Files\Synaptics\SynTP\SynTPLpr.exe
C:\Program Files\Atheros\ACU.exe
C:\Program Files\Java\jre6\bin\jqs.exe
C:\Program Files\Common Files\LightScribe\LSSrvc.exe
C:\Program Files\Winamp 5.21\winampa.exe
C:\Program Files\Launch Manager\LaunchAp.exe
C:\Program Files\Launch Manager\PowerKey.exe
C:\Program Files\Launch Manager\HotkeyApp.exe
C:\Program Files\Launch Manager\OSDCtrl.exe
C:\PROGRA~1\PHILIP~1\VProperty.exe
C:\Program Files\Alwil Software\Avast5\avastUI.exe
C:\Program Files\Vidalia Bundle\Vidalia\vidalia.exe
C:\Program Files\Google\GoogleToolbarNotifier\GoogleToolbarNotifier.exe
C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
C:\Program Files\Microsoft\Search Enhancement Pack\SeaPort\SeaPort.exe
C:\Program Files\SlySoft\AnyDVD\AnyDVDtray.exe
C:\WINDOWS\system32\tcpsvcs.exe
C:\Program Files\TechSmith\SnagIt 8\SnagIt32.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\Program Files\Common Files\Ulead Systems\DVD\ULCDRSvr.exe
C:\Program Files\EDIMAX\Common\RaUI.exe
C:\Program Files\IVT Corporation\BlueSoleil\BlueSoleil.exe
C:\Program Files\Rainlendar\Rainlendar.exe
C:\Program Files\PopTray\PopTray.exe
C:\Program Files\TechSmith\SnagIt 8\TSCHelp.exe
C:\Program Files\TechSmith\SnagIt 8\SnagPriv.exe
C:\Program Files\Vidalia Bundle\Tor\tor.exe
C:\Program Files\Vidalia Bundle\Polipo\polipo.exe
C:\WINDOWS\system32\wbem\wmiapsrv.exe
C:\WINDOWS\system32\wuauclt.exe
C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe
C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe
C:\WINDOWS\system32\msiexec.exe
C:\Program Files\Trend Micro\HiJackThis\HiJackThis.exe

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://www.google.hu/
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157
R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchURL,(Default) = http://us.rd.yahoo.com/customize/ycomp/defaults/su/*http://www.yahoo.com
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Hivatkozások
O2 - BHO: SnagIt Toolbar Loader - {00C6482D-C502-44C8-8409-FCE54AD9C208} - C:\Program Files\TechSmith\SnagIt 8\SnagItBHO.dll
O2 - BHO: Spybot-S&D IE Protection - {53707962-6F74-2D53-2644-206D7942484F} - C:\PROGRA~1\SPYBOT~1\SDHelper.dll
O2 - BHO: avast! WebRep - {8E5E2654-AD2D-48bf-AC2D-D17F00898D06} - C:\Program Files\Alwil Software\Avast5\aswWebRepIE.dll
O2 - BHO: Google Toolbar Helper - {AA58ED58-01DD-4d91-8333-CF10577473F7} - C:\Program Files\Google\Google Toolbar\GoogleToolbar_32.dll
O2 - BHO: Google Toolbar Notifier BHO - {AF69DE43-7D58-4638-B6FA-CE66B5AD205D} - C:\Program Files\Google\GoogleToolbarNotifier\5.6.6209.1142\swg.dll
O2 - BHO: Java(tm) Plug-In 2 SSV Helper - {DBC80044-A445-435b-BC74-9C25C1C588A9} - C:\Program Files\Java\jre6\bin\jp2ssv.dll
O2 - BHO: JQSIEStartDetectorImpl - {E7E6F031-17CE-4C07-BC86-EABFE594F69C} - C:\Program Files\Java\jre6\lib\deploy\jqs\ie\jqs_plugin.dll
O3 - Toolbar: SnagIt - {8FF5E183-ABDE-46EB-B09E-D2AAB95CABE3} - C:\Program Files\TechSmith\SnagIt 8\SnagItIEAddin.dll
O3 - Toolbar: avast! WebRep - {8E5E2654-AD2D-48bf-AC2D-D17F00898D06} - C:\Program Files\Alwil Software\Avast5\aswWebRepIE.dll
O3 - Toolbar: Google Toolbar - {2318C2B1-4965-11d4-9B18-009027A5CD4F} - C:\Program Files\Google\Google Toolbar\GoogleToolbar_32.dll
O4 - HKLM\..\Run: [preload] C:\Windows\RUNXMLPL.exe
O4 - HKLM\..\Run: [SoundMan] SOUNDMAN.EXE
O4 - HKLM\..\Run: [ATIPTA] C:\Program Files\ATI Technologies\ATI Control Panel\atiptaxx.exe
O4 - HKLM\..\Run: [RemoteControl] "C:\Program Files\CyberLink\PowerDVD\PDVDServ.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [SynTPLpr] C:\Program Files\Synaptics\SynTP\SynTPLpr.exe
O4 - HKLM\..\Run: [ACU] "C:\Program Files\Atheros\ACU.exe" -nogui
O4 - HKLM\..\Run: [WinampAgent] C:\Program Files\Winamp 5.21\winampa.exe
O4 - HKLM\..\Run: [LaunchAp] "C:\Program Files\Launch Manager\LaunchAp.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [PowerKey] "C:\Program Files\Launch Manager\PowerKey.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [LManager] "C:\Program Files\Launch Manager\HotkeyApp.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [CtrlVol] "C:\Program Files\Launch Manager\CtrlVol.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [LMgrOSD] "C:\Program Files\Launch Manager\OSDCtrl.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [ToUcamVProperty] C:\PROGRA~1\PHILIP~1\VProperty.exe
O4 - HKLM\..\Run: [avast] "C:\Program Files\Alwil Software\Avast5\avastUI.exe" /nogui
O4 - HKCU\..\Run: [Vidalia] "C:\Program Files\Vidalia Bundle\Vidalia\vidalia.exe"
O4 - HKCU\..\Run: [swg] "C:\Program Files\Google\GoogleToolbarNotifier\GoogleToolbarNotifier.exe"
O4 - HKCU\..\Run: [AnyDVD] "C:\Program Files\SlySoft\AnyDVD\AnyDVD.exe"
O4 - HKCU\..\Run: [ctfmon.exe] C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
O4 - HKUS\S-1-5-18\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'SYSTEM')
O4 - HKUS\.DEFAULT\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'Default user')
O4 - Startup: Rainlendar.lnk = C:\Program Files\Rainlendar\Rainlendar.exe
O4 - Startup: PopTray.lnk = C:\Program Files\PopTray\PopTray.exe
O4 - Startup: Webshots.lnk = C:\Program Files\Webshots\WebshotsTray.exe
O4 - Global Startup: SnagIt 8.lnk = C:\Program Files\TechSmith\SnagIt 8\SnagIt32.exe
O4 - Global Startup: Wireless Utility.lnk = C:\Program Files\EDIMAX\Common\RaUI.exe
O4 - Global Startup: BlueSoleil.lnk = C:\Program Files\IVT Corporation\BlueSoleil\BlueSoleil.exe
O4 - Global Startup: Microsoft Office.lnk = C:\Program Files\Microsoft Office\Office\OSA9.EXE
O8 - Extra context menu item: Google Sidewiki... - res://C:\Program Files\Google\Google Toolbar\Component\GoogleToolbarDynamic_mui_en_D183CA64F05FDD98.dll/cmsidewiki.html
O9 - Extra button: (no name) - {DFB852A3-47F8-48C4-A200-58CAB36FD2A2} - C:\PROGRA~1\SPYBOT~1\SDHelper.dll
O9 - Extra 'Tools' menuitem: Spybot - Search & Destroy Configuration - {DFB852A3-47F8-48C4-A200-58CAB36FD2A2} - C:\PROGRA~1\SPYBOT~1\SDHelper.dll
O9 - Extra button: (no name) - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe
O9 - Extra 'Tools' menuitem: @xpsp3res.dll,-20001 - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe
O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
O10 - Unknown file in Winsock LSP: c:\windows\system32\nwprovau.dll
O16 - DPF: {67DABFBF-D0AB-41FA-9C46-CC0F21721616} - http://download.divx.com/player/DivXBrowserPlugin.cab
O16 - DPF: {6E32070A-766D-4EE6-879C-DC1FA91D2FC3} (MUWebControl Class) - http://update.microsoft.com/microsoftupdate/v6/V5Controls/en/x86/client/muweb_site.cab?1221911589406
O16 - DPF: {D27CDB6E-AE6D-11CF-96B8-444553540000} (Shockwave Flash Object) - http://fpdownload2.macromedia.com/get/shockwave/cabs/flash/swflash.cab
O16 - DPF: {DE625294-70E6-45ED-B895-CFFA13AEB044} - http://193.225.32.159/activex/AMC.cab
O16 - DPF: {E2883E8F-472F-4FB0-9522-AC9BF37916A7} - http://platformdl.adobe.com/NOS/getPlusPlus/1.6/gp.cab
O22 - SharedTaskScheduler: Browseui előbetöltője - {438755C2-A8BA-11D1-B96B-00A0C90312E1} - C:\WINDOWS\system32\browseui.dll
O22 - SharedTaskScheduler: Komponenskategóriák gyorsítótárazási szolgáltatása - {8C7461EF-2B13-11d2-BE35-3078302C2030} - C:\WINDOWS\system32\browseui.dll
O23 - Service: Atheros Configuration Service (ACS) - Unknown owner - C:\WINDOWS\system32\acs.exe
O23 - Service: Notebook Manager Service (anbmService) - OSA Technologies Inc. - C:\Acer\eManager\anbmServ.exe
O23 - Service: Ati HotKey Poller - ATI Technologies Inc. - C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe
O23 - Service: avast! Antivirus - AVAST Software - C:\Program Files\Alwil Software\Avast5\AvastSvc.exe
O23 - Service: Logikai lemezkezelő felügyeleti szolgáltatás (dmadmin) - Unknown owner - C:\WINDOWS\System32\dmadmin.exe
O23 - Service: Eseménynapló (Eventlog) - Unknown owner - C:\WINDOWS\system32\services.exe
O23 - Service: Google frissítési szolgáltatás (gupdate) (gupdate) - Unknown owner - C:\Program Files\Google\Update\GoogleUpdate.exe
O23 - Service: Google frissítés Szolgáltatás (gupdatem) (gupdatem) - Unknown owner - C:\Program Files\Google\Update\GoogleUpdate.exe
O23 - Service: Google Software Updater (gusvc) - Google - C:\Program Files\Google\Common\Google Updater\GoogleUpdaterService.exe
O23 - Service: IMAPI CD-égető COM-szolgáltatás (ImapiService) - Unknown owner - C:\WINDOWS\system32\imapi.exe
O23 - Service: Java Quick Starter (JavaQuickStarterService) - Sun Microsystems, Inc. - C:\Program Files\Java\jre6\bin\jqs.exe
O23 - Service: LightScribeService Direct Disc Labeling Service (LightScribeService) - Hewlett-Packard Company - C:\Program Files\Common Files\LightScribe\LSSrvc.exe
O23 - Service: MaxBackServiceInt - Unknown owner - C:\Program Files\Maxtor\Maxtor Backup\MaxBackServiceInt.exe (file missing)
O23 - Service: NetMeeting távoli asztalmegosztás (mnmsrvc) - Unknown owner - C:\WINDOWS\system32\mnmsrvc.exe
O23 - Service: Plug and Play (PlugPlay) - Unknown owner - C:\WINDOWS\system32\services.exe
O23 - Service: Távoli asztal súgó-munkamenetének kezelője (RDSessMgr) - Unknown owner - C:\WINDOWS\system32\sessmgr.exe
O23 - Service: Intelligens kártya (SCardSvr) - Unknown owner - C:\WINDOWS\System32\SCardSvr.exe
O23 - Service: Teljesítménynaplók és riasztások (SysmonLog) - Unknown owner - C:\WINDOWS\system32\smlogsvc.exe
O23 - Service: Ulead Burning Helper (UleadBurningHelper) - Ulead Systems, Inc. - C:\Program Files\Common Files\Ulead Systems\DVD\ULCDRSvr.exe
O23 - Service: Kötet árnyékmásolata (VSS) - Unknown owner - C:\WINDOWS\System32\vssvc.exe
O23 - Service: WMI teljesítményadapter (WmiApSrv) - Unknown owner - C:\WINDOWS\system32\wbem\wmiapsrv.exe

--
End of file - 10916 bytes


vas. ápr. 24, 2011 19:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
Az renben, van ilyen nagy takaritasnal megtortenhet, fojtasd tovab amit leirtam a Hijackal,
Aztan szed le az Avastot>>futtasd az Avast uninstalert
http://www.avast.com/cs-cz/uninstall-utility

Ujbol CCleaner.
Telepitsd vissza az Avastot, aztan ird meg mi van.


vas. ápr. 24, 2011 18:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
1x CClaner meg volt, majd törlés és újra START
2x CClaner megint meg volt, megint törlés, mert megint talált dolgokat, aztán újjab START és vagy 10-12 x a Boot alatt, lefagyott a gép és csak most indúlt el, azaz Bootolt be a Windows... :oops: :hm:
Most még 1 x CClaner és újabb START... :cry:


vas. ápr. 24, 2011 18:55
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
SziaMiAu írta:
...

Ezt olvastad? Neked írtam.
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?p=977203#p977203

Mindezt a szívást megúszhattad volna, ha van partíciómentésed. Most még esélyed van arra is, hogy rakhatod újra a Win-t. Számold ki mennyi időt toltál el eddig, és még mennyit fogsz.
Evvel szemben áll a partíció visszaállítása, ami kb. öt perc alatt megcsinálható. :shock:
Hát igen. :idea:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Laci_L vas. ápr. 24, 2011 18:55-kor.



vas. ápr. 24, 2011 18:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
Kód:
All processes killed
========== OTL ==========
========== FILES ==========
File\Folder C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\83JPCNFL\kb2.adobe[1].com not found.
File\Folder C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\S7EV27HD\regedit_Adobe_Reader_8__sszetev__maradv_ny_2._www.kepfeltoltes.hu_[1].jpg not found.
File\Folder C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\N8F2VFLA\adobe[1].js not found.
C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Application Data\Adobe\Color folder moved successfully.
C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Application Data\Adobe\Acrobat\10.0\Cache\Search folder moved successfully.
C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Application Data\Adobe\Acrobat\10.0\Cache folder moved successfully.
C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Application Data\Adobe\Acrobat\10.0 folder moved successfully.
C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Application Data\Adobe\Acrobat folder moved successfully.
C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Application Data\Adobe\AIR\logs folder moved successfully.
C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Application Data\Adobe\AIR folder moved successfully.
C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Application Data\Adobe folder moved successfully.
C:\Documents and Settings\DILLER\Recent\regedit Adobe Reader 8 összetevő maradvány.lnk moved successfully.
C:\Documents and Settings\DILLER\Recent\regedit Adobe Reader 8 összetevő maradvány 2..lnk moved successfully.
C:\Documents and Settings\DILLER\Dokumentumok\Képek\Számítógép Képek\Ad-Aware 8\regedit Adobe Reader 8 összetevő maradvány.jpg moved successfully.
C:\Documents and Settings\DILLER\Dokumentumok\Képek\Számítógép Képek\Ad-Aware 8\regedit Adobe Reader 8 összetevő maradvány 2..jpg moved successfully.
C:\Documents and Settings\DILLER\Favorites\Internetről Letöltött Programok HomePeag\Adobe - Adobe Reader letöltése.url moved successfully.
C:\Documents and Settings\DILLER\Favorites\Hasznos Segitség Párbeszédek\Sikerül eltávolítani az Adobe Reader.url moved successfully.
C:\Documents and Settings\DILLER\Cookies\diller@adobe[1].txt moved successfully.
File\Folder C:\Program Files\NewTech Infosystems\NTI CD & DVD-Maker 7\adobe.ico not found.
File\Folder C:\Program Files\NewTech Infosystems\NTI Backup NOW! 4\adobe.ico not found.
File\Folder C:\Program Files\Adobe not found.
========== REGISTRY ==========
Registry key HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\ not found.
Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Adobe\ not found.
Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\AppDataLow\Software\Adobe\ not found.
========== COMMANDS ==========
Restore point Set: OTL Restore Point (0)
 
[EMPTYTEMP]
 
User: Default User
->Temp folder emptied: 0 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 0 bytes
 
User: All Users
 
User: NetworkService
->Temp folder emptied: 0 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 0 bytes
 
User: LocalService
->Temp folder emptied: 66016 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 33170 bytes
 
User: DILLER
->Temp folder emptied: 57344 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 6584464 bytes
->Java cache emptied: 0 bytes
->Google Chrome cache emptied: 0 bytes
->Flash cache emptied: 0 bytes
 
User: Vendég
->Temp folder emptied: 0 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 0 bytes
 
User: Rendszergazda
->Temp folder emptied: 0 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 0 bytes
 
%systemdrive% .tmp files removed: 0 bytes
%systemroot% .tmp files removed: 24 bytes
%systemroot%\System32 .tmp files removed: 0 bytes
%systemroot%\System32\dllcache .tmp files removed: 0 bytes
%systemroot%\System32\drivers .tmp files removed: 0 bytes
Windows Temp folder emptied: 831 bytes
%systemroot%\system32\config\systemprofile\Local Settings\Temp folder emptied: 0 bytes
%systemroot%\system32\config\systemprofile\Local Settings\Temporary Internet Files folder emptied: 0 bytes
RecycleBin emptied: 0 bytes
 
Total Files Cleaned = 6,00 mb
 
 
OTL by OldTimer - Version 3.2.22.3 log created on 04242011_190559

Files\Folders moved on Reboot...
C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Temporary Internet Files\AntiPhishing\2CEDBFBC-DBA8-43AA-B1FD-CC8E6316E3E2.dat moved successfully.
C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\92QB0M43\viewtopic[1].htm moved successfully.
File move failed. C:\WINDOWS\SA4BC4BCF.tmp scheduled to be moved on reboot.
File\Folder C:\WINDOWS\temp\_avast_\Webshlock.txt not found!

Registry entries deleted on Reboot...


Akkor most 3x CClianer... :gigalol:


vas. ápr. 24, 2011 18:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
ok, van ido, adig egy kicsit megjavitom scriptet


vas. ápr. 24, 2011 17:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
Ok. megcsinálom, de most egy 30'-ig nem leszek... :oops: :hm: :gigalol:


vas. ápr. 24, 2011 17:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
OLVASD FIGYELMESEN AMIT IROK

1 :arrow: Futtasd az OTL programot, az ablakjaba masold be a zold textet es klik RunFix
a logot a restart utan tedd ide.
2: :arrow: Utana kitisztitod a gepet vagy 3x a CCleaneral a registert.
3: :arrow: http://www.trendmicro.com/ftp/products/ ... ckThis.msi
letoltod, es futtatod a telepitot, ha talal mas hijackot, akkor klik REMOVE,
ok,ok aztan ujbol feltelepited>>futatod>Klik.CONFIG>>KLIK>>MISC TOOLS>>KLIK>>OPEN UNINSTALL MANAGER>>Ra klikelsz amit torolni akarsz..es klik>>Delete this entry.>.bezarod.

Kód:
:OTL
:files
C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\83JPCNFL\kb2.adobe[1].com
C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\S7EV27HD\regedit_Adobe_Reader_8__sszetev__maradv_ny_2._www.kepfeltoltes.hu_[1].jpg
C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\N8F2VFLA\adobe[1].js
C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Application Data\Adobe
C:\Documents and Settings\DILLER\Recent\regedit Adobe Reader 8 összetevő maradvány.lnk
C:\Documents and Settings\DILLER\Recent\regedit Adobe Reader 8 összetevő maradvány 2..lnk
C:\Documents and Settings\DILLER\Dokumentumok\Képek\Számítógép Képek\Ad-Aware 8\regedit Adobe Reader 8 összetevő maradvány.jpg
C:\Documents and Settings\DILLER\Dokumentumok\Képek\Számítógép Képek\Ad-Aware 8\regedit Adobe Reader 8 összetevő maradvány 2..jpg
C:\Documents and Settings\DILLER\Favorites\Internetről Letöltött Programok HomePeag\Adobe - Adobe Reader letöltése.url
C:\Documents and Settings\DILLER\Favorites\Hasznos Segitség Párbeszédek\Sikerül eltávolítani az Adobe Reader.url
C:\Documents and Settings\DILLER\Cookies\diller@adobe[1].txt
C:\Program Files\NewTech Infosystems\NTI CD & DVD-Maker 7\adobe.ico
C:\Program Files\NewTech Infosystems\NTI Backup NOW! 4\adobe.ico
C:\Program Files\Adobe
:reg
[-HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe]
[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Adobe]
[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\AppDataLow\Software\Adobe]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Adobe]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\AppDataLow\Software\Adobe]

:Commands
[CreateRestorePoint]
[emptytemp]
[start explorer]
[Reboot]


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stell vas. ápr. 24, 2011 17:37-kor.



vas. ápr. 24, 2011 17:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
A 60000-es karakter korlát miatt, csak 3 részletben tudtam elküldeni, bocsi... :oops: :hm:


vas. ápr. 24, 2011 16:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
Kód:
[HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\free-adobe-download-support.com]
[HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\wwwadobe-download-now.com]
[HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\adobe-9.com]
[HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\adobe-download-now.com]
[HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\adobe-downloads.com]
[HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\adobe-reader-8.fr]
[HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\free-adobe-download-support.com]
[HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\wwwadobe-download-now.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-19\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\adobe-download-now.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-19\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\adobe-downloads.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-19\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\adobe-reader-8.fr]
[HKEY_USERS\S-1-5-19\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\free-adobe-download-support.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-19\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\wwwadobe-download-now.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-20\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\adobe-download-now.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-20\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\adobe-downloads.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-20\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\adobe-reader-8.fr]
[HKEY_USERS\S-1-5-20\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\free-adobe-download-support.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-20\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\wwwadobe-download-now.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Adobe]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Adobe\Acrobat Reader\10.0\AdobeViewer]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Adobe\Acrobat Reader\10.0\Collab\cDocumentCenter]
"tURL"="urn://ns.adobe.com/Collaboration/SharedReview/Acrobat.com"
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Adobe\Acrobat Reader\10.0\Collab\cEmailDistribution]
"tURL"="urn://ns.adobe.com/Collaboration/Forms/Email"
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Adobe\Acrobat Reader\10.0\InstallPath]
@="C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Reader"
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Adobe\Acrobat Reader\10.0\Security\cASPKI\cASPKI\cCustomCertPrefs\c290FA7E61053E8763C6055E6333A99EFB83ECACB\cAdobe_OCSPRevChecker]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Adobe\Acrobat Reader\10.0\Security\cASPKI\cASPKI\cCustomCertPrefs\c312E322E3834302E3131343032312E310000\cAdobe_ChainBuilder]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Adobe\Acrobat Reader\10.0\Security\cASPKI\cASPKI\cCustomCertPrefs\c312E322E3834302E3131343032312E310000\cAdobe_OCSPRevChecker]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Adobe\Acrobat Reader\10.0\Security\cASPKI\cASPKI\cCustomCertPrefs\c312E322E3834302E3131343032312E312E312E310000\cAdobe_ChainBuilder]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Adobe\Acrobat Reader\10.0\Security\cASPKI\cASPKI\cCustomCertPrefs\c312E322E3834302E3131343032312E312E312E310000\cAdobe_OCSPRevChecker]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Adobe\Acrobat Reader\10.0\Security\cASPKI\cASPKI\cCustomCertPrefs\c312E332E33362E382E312E310000\cAdobe_ChainBuilder]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Adobe\Acrobat Reader\10.0\Security\cASPKI\cASPKI\cCustomCertPrefs\c312E332E33362E382E312E310000\cAdobe_CRLRevChecker]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Adobe\Acrobat Reader\10.0\Security\cASPKI\cASPKI\cCustomCertPrefs\c312E332E33362E382E312E310000\cAdobe_OCSPRevChecker]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Adobe\Acrobat Reader\10.0\Security\cASPKI\cASPKI\cCustomCertPrefs\c312E332E33362E382E312E310000\cAdobe_Validation]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Adobe\Acrobat Reader\10.0\Security\cHandlers]
"aPrivKey"="Adobe.PPKLite"
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Adobe\Adobe Acrobat]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Adobe\Adobe ARM]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Adobe\Adobe Synchronizer]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Adobe\Backup\Preferences\brr1\Software\Adobe]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Adobe\Backup\Preferences\brr1\Software\Adobe\Acrobat Reader\8.0\AdobeViewer]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Adobe\Backup\Preferences\brr1\Software\Adobe\Acrobat Reader\8.0\InstallPath]
@="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader"
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Adobe\Backup\Preferences\brr2\Software\Adobe]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Adobe\Backup\Preferences\brr2\Software\Adobe\Acrobat Reader\8.0\AdobeViewer]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Adobe\Backup\Preferences\brr3\Software\Adobe]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\AVAST Software\WRC\RatingStorage\kb2.adobe.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Macromedia\FlashPlayerUpdate]
"description"="<XML><update version="10,2,159,1"><description>mshtml:<font face="sans-serif"><p><font color="#666666" style="{font-size: 18px}">An update to your Adobe Flash Player is available</font></p><font style="{font-size: 10px}"><p><strong>The Flash Player 10.2 update includes:</strong></p><ul><li>Superior HD video performance with hardware acceleration of video</li><li>Support for full screen mode with multiple monitors</li><li>Faster graphics rendering support with Internet Explorer 9</li><li>Bug fixes and security enhancements</li></ul>Learn <a href="http://www.adobe.com/go/flashplayer_releasenotes#p10"><font color="#666666">more about this update</font></a> and read the <a href="http://www.adobe.com/products/eulas/players/flash/"><font color="#666666">End User License Agreement</font></a>. To change your update notifications, click <a href="http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\ComDlg32\OpenSaveMRU\*]
"i"="C:\Documents and Settings\DILLER\Dokumentumok\Képek\Számítógép Képek\Ad-Aware 8\regedit Adobe Reader 8 összetevő maradvány.jpg"
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\ComDlg32\OpenSaveMRU\*]
"j"="C:\Documents and Settings\DILLER\Dokumentumok\Képek\Számítógép Képek\Ad-Aware 8\regedit Adobe Reader 8 összetevő maradvány 2..jpg"
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\ComDlg32\OpenSaveMRU\jpg]
"e"="C:\Documents and Settings\DILLER\Dokumentumok\Képek\Számítógép Képek\Ad-Aware 8\regedit Adobe Reader 8 összetevő maradvány.jpg"
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\ComDlg32\OpenSaveMRU\jpg]
"f"="C:\Documents and Settings\DILLER\Dokumentumok\Képek\Számítógép Képek\Ad-Aware 8\regedit Adobe Reader 8 összetevő maradvány 2..jpg"
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\adobe-9.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\adobe-download-now.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\adobe-downloads.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\adobe-reader-8.fr]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\free-adobe-download-support.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\wwwadobe-download-now.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\adobe-9.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\adobe-download-now.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\adobe-downloads.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\adobe-reader-8.fr]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\free-adobe-download-support.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\wwwadobe-download-now.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Netscape\Netscape Navigator\Suffixes]
"application/vnd.adobe.xdp"="xdp"
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Netscape\Netscape Navigator\Suffixes]
"application/vnd.adobe.xfdf"="xfdf"
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Netscape\Netscape Navigator\User Trusted External Applications]
"C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\AcroRd32.exe"="Yes"
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Netscape\Netscape Navigator\User Trusted External Applications]
"C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Reader\AcroRd32.exe"="Yes"
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Netscape\Netscape Navigator\Viewers]
"application/vnd.adobe.xdp"="C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Reader\Acrord32.exe"
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Netscape\Netscape Navigator\Viewers]
"application/vnd.rmf"="C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Reader\Acrord32.exe"
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Netscape\Netscape Navigator\Viewers]
"application/vnd.fdf"="C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Reader\Acrord32.exe"
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Netscape\Netscape Navigator\Viewers]
"application/vnd.adobe.xfdf"="C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Reader\Acrord32.exe"
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\TechSmith\SnagIt\8\Recent Captures]
"File2"="C:\Documents and Settings\DILLER\Dokumentumok\Képek\Számítógép Képek\Ad-Aware 8\regedit Adobe Reader 8 összetevő maradvány 2..jpg"
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\TechSmith\SnagIt\8\Recent Captures]
"File3"="C:\Documents and Settings\DILLER\Dokumentumok\Képek\Számítógép Képek\Ad-Aware 8\regedit Adobe Reader 8 összetevő maradvány.jpg"
[HKEY_USERS\S-1-5-18\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\adobe-9.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-18\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\adobe-download-now.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-18\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\adobe-downloads.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-18\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\adobe-reader-8.fr]
[HKEY_USERS\S-1-5-18\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\free-adobe-download-support.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-18\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\wwwadobe-download-now.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-18\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\adobe-9.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-18\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\adobe-download-now.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-18\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\adobe-downloads.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-18\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\adobe-reader-8.fr]
[HKEY_USERS\S-1-5-18\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\free-adobe-download-support.com]
[HKEY_USERS\S-1-5-18\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\wwwadobe-download-now.com]

-= EOF =-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SziaMiAu vas. ápr. 24, 2011 17:12-kor.



vas. ápr. 24, 2011 16:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
Kód:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\4092152B411BF7B4EB862533C938D699]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\AXSLE.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\4210D39FE9C0D214DA66C66F9C686753]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\Javascripts\JSByteCodeWin.bin"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\422B819BB22CE78499BB4A3C5FC7727F]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\IDTemplates\ENU\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\42C520FA7527FDC4BA9376BCB135A7BC]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Adobe Help Viewer\1.0\Resources\hu\linkError.html"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\4643A15E9A49F6D4BAA6BE6B54AD5A4E]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\AcroRd32.exe"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\4796961B129629C43B2ECBC93961C5C8]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\482AC8C4AE1E2A1489F4EAFA1C0CC310]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\492D11F7213901C4CB94E0E4B118E251]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Adobe\Acrobat\8.0\Replicate\Security\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\49443EA96A855794792883B5D5B60ABC]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\49CED8721D0CF6841B27BB5ECC02FDED]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\4A427CF168311F943AFCC1CCBD97FBED]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins3d\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\4B448C757C80ABA44879169752053170]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\adobe_epic\eula\en_US\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\4BBDDEE59EF5395479E0F98DF8FE7B4E]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\SPPlugins\ADMPlugin.apl"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\4CB76D77D954B8948A9739D8EF1950A2]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\4CC4B8FA1619E6F42A47B70FA255C113]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Resource\Font\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\4E181875153F23E4EB015F532166293A]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\adobe_eula.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\5093AC69067959D408962E50AB061B60]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="02:\SOFTWARE\Adobe\Acrobat Reader\8.0\Installer\IOD\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\50998A8DA27A69B4D9116E985BAA8021]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\50C0E48A6F8DE87468CB58D9E92D07E0]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\51CA05F6BEE328A4394C596C4D96B862]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Updater5\AdobeUpdater.ja_JP"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\56EF89D7D967137459AE9EAD76B91025]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\5793E47562741524FB15C6C7D2254A71]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\582C490170AD02548BBEFEB0BC0668DB]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C?\Program Files\Common Files\Adobe\TypeSpt\Unicode\Mappings\win\CP1252.TXT"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\58425B8C9E5AC00428A391BFFC0DF99F]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\58ACF67012987DF4A9DAAF5736F3A62A]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\BeyondReader\HUN\Onramp\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\590103CABE6EB194EB62479CF0EDF2F4]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\AcroForm\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\595BB847F9B71134A80E40B16FDF3F29]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\5B493E936BC1A884CB7A43D5F1B846B5]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C?\Program Files\Common Files\Adobe\TypeSpt\Unicode\Mappings\Adobe\symbol.txt"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\5B8A5F9BB528C8A41BAFB0CD822BF716]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\ViewerPS.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\5CC01BF645030CC4D9604E9094A7C322]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\5CE8280F67A3C6B4891798080DC6C7B3]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\ImageViewer\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\5D0E502A00E4341458F9CDBC6F0EE22E]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\Tracker\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\5E9C0C2FF69DFB54C943471315E682C0]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C?\Program Files\Common Files\Adobe\TypeSpt\Unicode\Mappings\win\CP1258.TXT"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\5F101315C3783504C8589A06E0D21C9C]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\5F8C49E51DD9AD0408217C66D1E64ACF]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\Optional\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\6267562CA9A76B540AB89B00C28EDAC3]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Resource\Linguistics\Providers\Proximity\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\631E0EE3FEC2D9747BD37EEBDD63BF80]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Adobe Help Viewer\1.0\Resources\en\linkError.html"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\6602D97190619A146B9DED4395BB4CBC]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Updater5\AdobeUpdater.exe"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\673AE176A8D551B4685D2F64D2BE8783]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\679F7F6C93E3EB24EB84E5DF8C7B9F8C]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\HowTo\HUN\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\6AE25B655C3767C4FAA4936BCB8CCEE4]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\adobe_epic\eula\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\6AE38481F2C43AE4FB1E414467F56892]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C?\Program Files\Common Files\Adobe\TypeSpt\Unicode\Mappings\win\CP1250.TXT"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\6B2B486FE03087344A9CFB720C454675]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Adobe Help Viewer\1.0\help.jpg"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\6B575167E61A6914E9C9B25DD8368F48]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\pmd.cer"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\6B87CB045C4506C4CB704DCC861161A3]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\6D06081B1D0DE9F4990823C0A0F9505B]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Setup Files\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\6E3DFC5FE989BC54AA0A31C11E5E9951]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\708396102065AD111953001142371F05]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Updater5\AdobeAUM_rootCert.cer"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\721B0771CE7953B41B4784D92724CFAA]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\Annotations\Stamps\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\72D4D6FC822BBA14881BB4BBE6345572]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\7309ADD55548CBF4693D07737158D28C]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Updater5\AdobeUpdater.ko_KR"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\75B88BAA6A245EA45B51DBEF8EDA3CC0]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\75DC0144DC6E532459BBB60A83579641]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\763B1DCFB6D19E947A5FAA959F3D3964]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\76F64DE3A1B40B5449A6C4C8A0DCCF39]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\772F1F60125604645B721348B3894544]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Help\hu_HU\Adobe Reader\8.0\images\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\77A9D0A260B5C10439DCB4775CB69B4D]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\77B025A02633C954DA38F4977526E1F1]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\ImageViewer\hu_HU\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\78016CF32F4B4004CA91D4A2FB34A1ED]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\78A4E7A77C2B30F42A9C8AC22D1B1148]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Help\hu_HU\Adobe Reader\8.0\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\79CE744C44A51564F8EBD2B8928FE4EA]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins3d\prc\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\7A11E946102B22241B413AE2EEBAB671]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\JP2KLib.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\7B7438C7FF14C834FA2C96BC5C62AB46]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Adobe Help Viewer\1.0\Resources\hu\crossProductLinkError.html"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\7B8B7056335F37E4793AA82A511FA57F]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\7BAF14DA92DA6F14182A5A1694825D7B]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\RdLang32.HUN"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\7C043ACE49AF2CD42BE65DC92B98CB4A]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\Annotations\Stamps\HUN\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\7C832BFAEC9E17843957D9F6B45CDED8]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\7E2A19E14EA77F646ACC9457340BBB57]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Adobe Help Viewer\1.0\help.html"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\7F528F37D5A5FCC4E91016F14DC29050]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\7F741BD7E87C39447A64A51965FDB4C4]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\7FC201AD0BD12A34286188A3F8DA6C36]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\BIB.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\7FCD0B8A3C79BDE449D8C8FE1CB912F0]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Updater5\AdobeUpdater.da_DK"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\8094EE68166F12246B4E62D2E41E099F]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="02:\SOFTWARE\Adobe\Acrobat Reader\8.0\Installer\ServiceControl"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\8356DDA4F5E807343A2C031058B968FE]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\HowTo\HUN\Images\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\83F608BB34B7A404BB23F20424DB35F9]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\HowTo\ENU\Images\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\850193B30EC5DA144B0582CB84538CDB]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\857F01712065AD11BBA1001142371F05]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Updater5\AdobeUpdater.cer"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\85D8DD0E24C00DB40B10F9F38632A253]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="02:\Software\Policies\Adobe\Acrobat Reader\8.0\FeatureLockDown\cDefaultLaunchAttachmentPerms\tBuiltInPermList"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\8685EE230B18503429FE4BEE830B449C]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\874DE6B7ECA16224199E1ADC1CFC7C5F]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\Multimedia\MPP\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\88473FDB5789EDA428BF397E703CDE33]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\888982A33ADBA304497CEA9F65604305]
"C98364860CAB473408E81B028FA65F7D"="C:\Program Files\Adobe\Security Update\Update\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\8A284E42869887447B261E8BA5A3D35F]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\8A93F47DD7BD2EC40B3A3DEA9FD31859]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C?\Program Files\Common Files\Adobe\TypeSpt\Unicode\Mappings\Mac\TURKISH.TXT"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\8F1AE0C9111C4CA4186FF4C932C8AB0E]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\Acrofx32.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\9190913D7791A0F49B087C21FE93A5CC]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C?\Program Files\Common Files\Adobe\TypeSpt\Unicode\Mappings\win\CP1253.TXT"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\919111B64BF3EFD48B23743AB375AA5A]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\9198C92670EA8594EA1950F35F321395]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins3d\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\9346EFAB05085E942A999E415BCFE624]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Adobe Help Viewer\1.0\Resources\en\crossProductLinkError.html"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\93EF1BC7BAAAD024994C7B9EA7A544F9]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\adobe_epic\eula\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\946262754EEA9D34EA0294B324BEBBC5]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\AcroForm\PMP\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\99A6DAE1043137645977AA29BBF9CCAF]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\AdobeLinguistic.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\9A024B06C9FB7194698202D58EE628E3]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C?\Program Files\Common Files\Adobe\TypeSpt\Unicode\Mappings\Mac\GREEK.TXT"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\9C4E756EAC28A9F4DBD07BF57454CF20]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Help\en_US\Adobe Reader\8.0\images\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\9C57278595DD8FA4A88153B1180C4A27]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\9D662FD830DA67B4AA73849147C05F24]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="00:\SOFTWARE\Adobe\Acrobat\Exe\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\9D8E2BA37B8766A4DAD14E4A1EBF1E8F]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Adobe Help Viewer\1.0\ahv.exe"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\9E39618117597154ABEB6BC4EC451F15]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\VDKHome\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\A1495754F40101448A735EEF06175BF2]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="02:\SOFTWARE\Adobe\Acrobat Reader\8.0\Installer\Optimization\Enabled"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\A1AEE167F28AACE4B9A07A2C3B0229BF]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Updater5\AdobeUpdater.sv_SE"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\A927F1055057C674BB0111F381CC2FC0]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\A938B3E59847D194595872515155DB6B]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C?\Program Files\Common Files\Adobe\TypeSpt\Unicode\Mappings\Mac\ROMANIAN.TXT"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\AB53C2CEB1F9DA94B941AB6143866A46]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="02:\SOFTWARE\Adobe\Acrobat Reader\8.0\InstallPath\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\AC42BC6D653A2E44882F58F57EC2424C]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\AMT\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\AD71E371BC38E864F82DB6404D2BF408]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\AE24E0E02065AD116848001142371F05]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Updater5\AdobeUpdate.cer"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\AF196EEBEA15BD84D8D2A0290C85E08D]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins3d\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\AFB9236F13E0E3546AB206A801F0743F]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C?\Program Files\Common Files\Adobe\TypeSpt\Unicode\Mappings\Mac\CROATIAN.TXT"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\B203CD2A39D028E438CBFDB1E4E62EAB]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\B31492ABDE5EA584CA42E924A1EDC230]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\CoolType.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\B5137796D4B6FD94A8FA1FE3EA08E29E]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\adobe_epic\eula\hu_HU\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\B82ABB1D0C7664C4F8E6C16423F57234]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Resource\CMap\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\BD110C603997D684EB464C576F6DCB0B]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Updater5\AdobeUpdater.pt_BR"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\BE0439BDC9A27184ABA6F97FF4681F69]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\BE76566F0CDDC944790A954EB6316789]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C?\Program Files\Common Files\Adobe\TypeSpt\Unicode\Mappings\Mac\ROMAN.TXT"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\BFBC5C8C7FF632D43BEFE50028D06EFA]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\AGM.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\C26B3A07203BBC040B739782ED0AED61]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins3d\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\C37BC61A283EBF941A5A3A136A36263F]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\Browser\nppdf32.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\C3C19C1FA44616F44BB254F47F629665]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\reader_sl.exe"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\C4C318415709B5246B9C7A8891763C65]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\C4E7397337911BB48ACFF35FB9685200]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\C67DEE6B797690F41B2F7E98A6FC8FCA]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Updater5\AdobeUpdater.zh_TW"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\C7612D845DA6E394AB7A7B91438B35FA]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\AdobeUpdater.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\C76CBCBDE4CED954CA0F4DEE7D73E80A]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\Multimedia\MPP\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\C83238D228B30B048A5A1700BA086574]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Resource\Linguistics\LanguageNames\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\C8DFA4CBE126D934E8FCACDB90ABEE5E]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Setup Files\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\C94AC847F48DB314EA9EE4363DE830AB]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Updater5\AdobeUpdaterInstallMgr.exe"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\CC0B1FCBF5454DD4EA0005C16B67F555]
"C98364860CAB473408E81B028FA65F7D"="C:\Program Files\Adobe\Security Update\RdrSU.mst"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\CC275594575BF0943AAEA81F6079425E]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\AcroRd32Info.exe"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\CC3511D9C3419B14BA805A322AC27004]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\CCCDC0D86919E714A97DA38027B457DC]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\CE5DD26697334904B9FBE010D51B8A41]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Setup Files\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\D37F9C8794107AE4EB7242C863E97348]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Esl\AiodLite.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\D4C58EE3C9AA32C448978D5F7DA944B4]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\AcroForm\PMP\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\D4E0BF3F43A3AA94FB943174F1BD0864]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="02:\Software\Policies\Adobe\Acrobat Reader\8.0\FeatureLockDown\cDefaultExecMenuItems\tWhiteList"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\D7FF3275FE30C1F47B84DE2F326E15FB]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\D814440262406594E897F7D62641B65C]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\D85C36CF81D65F94EA47A9BA8395FB62]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C?\Program Files\Common Files\Adobe\TypeSpt\Unicode\Mappings\Mac\CYRILLIC.TXT"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\DC54B29B2C1A91D4E90228F71532EF25]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="02:\SOFTWARE\Adobe\Repair\Acrobat Reader\8.0\IOD\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\DEA8E823AE59AFB43997F28B83C8E84C]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Resource\Font\PFM\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\DF04A04FABF95864FA1CDE477D00E357]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\E0863712297A2D647B599D9C8AC8737C]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Adobe Help Viewer\1.0\Resources\hu\HelpViewerStrings.dat"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\E3516D2B9029C1147937BF5DE91648E5]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\E3A377A9AA6AD014AB28757CDAD646AA]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\E3FC65AB64CE51E4A99DF582E4B1CEAB]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\AcroRd32.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\E61243063A2F4804B8F1DF4E93942D52]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\AcroForm\PMP\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\E6B9619A709F5DD4DBAD6E0B761EDAA3]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="02:\SOFTWARE\Adobe\Acrobat Reader\8.0\Installer\{AC76BA86-7AD7-1038-7B44-A81200000003}\CacheDir"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\E7EA0B4E57D2DD44691EF1775E71128A]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroIEHelper.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\EAF5CB0D2A51CFA48854FD4BD4C78ECF]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\HowTo\ENU\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\F1AF9438CC8E2AA45A46CF95546A469C]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\F1BC8F95270E2264A94F91ABF943EF71]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\AXE8SharedExpat.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\F1DAAE5B81B5E0F41AE036AC7B019D01]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Updater5\AdobeUpdater.fi_FI"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\F2972C139BD83DC4B839D3A8D8AB621A]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="02:\SOFTWARE\Adobe\Acrobat Reader\8.0\Installer\ENU_GUID"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\F4397F6D435ECA24D81D699D63B6F39D]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\AdobeXMP.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\F5574DDEDBA009B429C50F4EBD044165]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\Browser\nppdf32.HUN"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\F68CCF766FCAB334189EB6A6A9F280AB]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\F6DDF9A6A414A3B4099754ACAF7D735C]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Resource\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\F7FDB3F33D20E9B4A87961F0A356C405]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\F96CF9892B6DF564FB1776FEA06B4FDF]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\FC598309AEC43FE4084CD8F9DAA59E3D]
"C98364860CAB473408E81B028FA65F7D"="C:\Program Files\Adobe\Security Update\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\FFEE697F06793C44B974A712BAEF41C2]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C?\Program Files\Common Files\Adobe\TypeSpt\Unicode\Mappings\win\CP1251.TXT"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Products\68AB67CA7DA78301B7448A2100000030\Features]
"AdobeHelpViewer"="`Ij58$7K$?oa=Ff@VFt%xxw=sd-N3?pByi^aIE=Z(~Yr6_DUv?~W_~]2.5~xch[7xJd2c9!luj0NAN*Dc5,o,q8gm=Zn3dMMsDpM%8O+e!Qjh?c&Bf)2gtE9bfc2Q[$K^?4u?3%1C&QKReader_Big_Features"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Products\68AB67CA7DA78301B7448A2100000030\Features]
"AdobeCommonTypSpt"="k'}C(pAS6=sK,p&Cy[ve2Ih$wwTPK=I=%u3r!0v&3H+5Vzlb4?JYZL^2_F4wKkjJyUOrt@XgAjR}-L6W3Ozplh}=JA8V%&)y&cbjP=sXx!GW+=QaXi-i+?22nqFm*@RA?Ax]vs9X5KE1?Uuvn1CY]9h]5%hs-_)($1EtTD&C!@AV%RYi&iUS6GO[6yJdB?tP?zE9`hGE(v=4xR+L'=I1?Ira0)!YhN]ko%_-R=X3u-,FZ8zAE0(a89(xJ@xXm7S~l71b](p)G61nQ?eW*xE@dc*8O]=)%)Izw=,0Imi({r_T,L$5n[nMe@T2)4aw,B'X1mC@F3wKR?%fvl)]b8gc(,0%,gK2C?jry!D96JV2,f!-zBxOj?81$1`JdUN090q-x@5^9=6{=PT(C)4w371cd+pCj@gT77*3G_o?ReaderProgramFiles"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Products\68AB67CA7DA78301B7448A2100000030\Features]
"AdobeCommonLinguistics_Big"=".AE^2'E6l89r-0!G2sw=~j*(D$9fB9xb+~OdyrZ*M4)r,18[_=sgh.WKZW[y%NlpFX5ZQ=icikIX_(3SReader_Big_Features"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Products\68AB67CA7DA78301B7448A2100000030\InstallProperties]
"HelpLink"="http://www.adobe.com/support/main.html"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Products\68AB67CA7DA78301B7448A2100000030\InstallProperties]
"InstallSource"="C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Application Data\Adobe\Updater5\Install\reader8rdr-hu_HU\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Products\68AB67CA7DA78301B7448A2100000030\InstallProperties]
"Publisher"="Adobe Systems Incorporated"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Products\68AB67CA7DA78301B7448A2100000030\InstallProperties]
"Readme"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\Readme.htm"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Products\68AB67CA7DA78301B7448A2100000030\InstallProperties]
"URLInfoAbout"="http://www.adobe.com"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Products\68AB67CA7DA78301B7448A2100000030\InstallProperties]
"URLUpdateInfo"="http://www.adobe.com/products/acrobat/readstep.html"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Products\68AB67CA7DA78301B7448A2100000030\InstallProperties]
"DisplayName"="Adobe Reader 8 - Hungarian"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Products\C98364860CAB473408E81B028FA65F7D\InstallProperties]
"HelpLink"="http://www.Adobe.com"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Products\C98364860CAB473408E81B028FA65F7D\InstallProperties]
"InstallLocation"="C:\Program Files\Adobe\Security Update\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Products\C98364860CAB473408E81B028FA65F7D\InstallProperties]
"InstallSource"="C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Application Data\Adobe\Updater5\Install\reader8rdr-hu_HU\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Products\C98364860CAB473408E81B028FA65F7D\InstallProperties]
"Publisher"="Adobe Systems, Inc"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Products\C98364860CAB473408E81B028FA65F7D\InstallProperties]
"URLInfoAbout"="http://www.Adobe.com"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Products\C98364860CAB473408E81B028FA65F7D\InstallProperties]
"URLUpdateInfo"="http://www.Adobe.com"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Products\C98364860CAB473408E81B028FA65F7D\InstallProperties]
"DisplayName"="Adobe Acrobat and Reader 8.1.2 Security Update 1 (KB403742)"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\adobe-9.com]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\adobe-download-now.com]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\adobe-downloads.com]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\adobe-reader-8.fr]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\free-adobe-download-support.com]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\wwwadobe-download-now.com]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\adobe-9.com]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\adobe-download-now.com]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\adobe-downloads.com]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\adobe-reader-8.fr]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\free-adobe-download-support.com]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\wwwadobe-download-now.com]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\PreviewHandlers]
"{49400A7C-81A8-4F52-8CCE-D54739EE87EC}"="Adobe PDF Preview Handler"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\Adobe Flash Player ActiveX]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\Adobe Flash Player ActiveX]
"DisplayName"="Adobe Flash Player 10 ActiveX"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\Adobe Flash Player ActiveX]
"Publisher"="Adobe Systems Incorporated"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\Adobe Flash Player ActiveX]
"HelpLink"="http://www.adobe.com/go/flashplayer_support/"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\Adobe Flash Player ActiveX]
"URLInfoAbout"="http://www.adobe.com"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\Adobe Flash Player ActiveX]
"URLUpdateInfo"="http://www.adobe.com/go/getflashplayer/"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{6846389C-BAC0-4374-808E-B120F86AF5D7}]
"HelpLink"="http://www.Adobe.com"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{6846389C-BAC0-4374-808E-B120F86AF5D7}]
"InstallLocation"="C:\Program Files\Adobe\Security Update\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{6846389C-BAC0-4374-808E-B120F86AF5D7}]
"InstallSource"="C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Application Data\Adobe\Updater5\Install\reader8rdr-hu_HU\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{6846389C-BAC0-4374-808E-B120F86AF5D7}]
"Publisher"="Adobe Systems, Inc"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{6846389C-BAC0-4374-808E-B120F86AF5D7}]
"URLInfoAbout"="http://www.Adobe.com"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{6846389C-BAC0-4374-808E-B120F86AF5D7}]
"URLUpdateInfo"="http://www.Adobe.com"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{6846389C-BAC0-4374-808E-B120F86AF5D7}]
"DisplayName"="Adobe Acrobat and Reader 8.1.2 Security Update 1 (KB403742)"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{AC76BA86-7AD7-1038-7B44-A81200000003}]
"HelpLink"="http://www.adobe.com/support/main.html"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{AC76BA86-7AD7-1038-7B44-A81200000003}]
"InstallSource"="C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Application Data\Adobe\Updater5\Install\reader8rdr-hu_HU\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{AC76BA86-7AD7-1038-7B44-A81200000003}]
"Publisher"="Adobe Systems Incorporated"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{AC76BA86-7AD7-1038-7B44-A81200000003}]
"Readme"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\Readme.htm"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{AC76BA86-7AD7-1038-7B44-A81200000003}]
"URLInfoAbout"="http://www.adobe.com"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{AC76BA86-7AD7-1038-7B44-A81200000003}]
"URLUpdateInfo"="http://www.adobe.com/products/acrobat/readstep.html"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{AC76BA86-7AD7-1038-7B44-A81200000003}]
"DisplayName"="Adobe Reader 8 - Hungarian"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Font Drivers]
"Adobe Type Manager"="atmfd.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Adobe]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\ContentIndex]
"DLLsToRegister"="C:\WINDOWS\system32\query.dll C:\WINDOWS\system32\ciadmin.dll C:\WINDOWS\system32\ixsso.dll C:\WINDOWS\system32\nlhtml.dll C:\WINDOWS\system32\offfilt.dll C:\WINDOWS\system32\ciodm.dll C:\WINDOWS\system32\infosoft.dll C:\WINDOWS\system32\mimefilt.dll C:\WINDOWS\system32\LangWrbk.dll C:\Program Files\Adobe\Acrobat 7.0\Reader\AcroRdIF.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet003\Control\ContentIndex]
"DLLsToRegister"="C:\WINDOWS\system32\query.dll C:\WINDOWS\system32\ciadmin.dll C:\WINDOWS\system32\ixsso.dll C:\WINDOWS\system32\nlhtml.dll C:\WINDOWS\system32\offfilt.dll C:\WINDOWS\system32\ciodm.dll C:\WINDOWS\system32\infosoft.dll C:\WINDOWS\system32\mimefilt.dll C:\WINDOWS\system32\LangWrbk.dll C:\Program Files\Adobe\Acrobat 7.0\Reader\AcroRdIF.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\ContentIndex]
"DLLsToRegister"="C:\WINDOWS\system32\query.dll C:\WINDOWS\system32\ciadmin.dll C:\WINDOWS\system32\ixsso.dll C:\WINDOWS\system32\nlhtml.dll C:\WINDOWS\system32\offfilt.dll C:\WINDOWS\system32\ciodm.dll C:\WINDOWS\system32\infosoft.dll C:\WINDOWS\system32\mimefilt.dll C:\WINDOWS\system32\LangWrbk.dll C:\Program Files\Adobe\Acrobat 7.0\Reader\AcroRdIF.dll"
[HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\adobe-9.com]
[HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\adobe-download-now.com]
[HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\adobe-downloads.com]
[HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\adobe-reader-8.fr]


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SziaMiAu vas. ápr. 24, 2011 17:11-kor.



vas. ápr. 24, 2011 16:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
stell írta:
Csinald meg eztet, eltavolitsuk az adobet, aztan majd torlod az programokbol, az Avastot majd aztan ujra telepted, de lefutatod majd az avast letelepito programjat, majd ide teszem

stell írta:
tolds le az asztalra>Download>futtasd>>masold be a zold textet es klik >look,,logot tedd ide.

Kód:
:filefind
*adobe*
:regfind
adobe



Kód:
SystemLook 04.09.10 by jpshortstuff
Log created at 17:45 on 24/04/2011 by DILLER
Administrator - Elevation successful

========== filefind ==========

Searching for "*adobe*"
C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\83JPCNFL\kb2.adobe[1].com   --a---- 75 bytes   [14:17 24/04/2011]   [14:17 24/04/2011] B3CF39A7C7422F00DC23620BA2A4384D
C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\S7EV27HD\regedit_Adobe_Reader_8__sszetev__maradv_ny_2._www.kepfeltoltes.hu_[1].jpg   --a---- 4529 bytes   [15:16 24/04/2011]   [15:16 24/04/2011] 3A7AAE65B661D421C67E4957057FDFE0
C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\N8F2VFLA\adobe[1].js   --a---- 32461 bytes   [14:17 24/04/2011]   [14:17 24/04/2011] 38F489AB5798E9D8ABEC6D91CF1C8CB9
C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Application Data\Adobe\Acrobat\10.0\AdobeSysFnt10.lst   --a---- 45237 bytes   [18:34 18/04/2011]   [18:34 18/04/2011] C4D94A484F7D1EBB4019272DFC16CAF7
C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Application Data\Adobe\Acrobat\10.0\AdobeCMapFnt10.lst   --a---- 987 bytes   [18:34 18/04/2011]   [18:34 18/04/2011] 77E91ADD8029C1659900CB3C34F287B8
C:\Documents and Settings\DILLER\Recent\regedit Adobe Reader 8 összetevő maradvány.lnk   --a---- 1119 bytes   [14:45 24/04/2011]   [14:45 24/04/2011] D70257119BE8D4D2408A84C4E3F5288C
C:\Documents and Settings\DILLER\Recent\regedit Adobe Reader 8 összetevő maradvány 2..lnk   --a---- 1140 bytes   [14:56 24/04/2011]   [14:56 24/04/2011] 616050CCD4E9E17D8141F3BDBFFC2F37
C:\Documents and Settings\DILLER\Dokumentumok\Képek\Számítógép Képek\Ad-Aware 8\regedit Adobe Reader 8 összetevő maradvány.jpg   --a---- 165720 bytes   [14:45 24/04/2011]   [14:45 24/04/2011] DEE076703238ECE9C9DAD05CCDD6B7FA
C:\Documents and Settings\DILLER\Dokumentumok\Képek\Számítógép Képek\Ad-Aware 8\regedit Adobe Reader 8 összetevő maradvány 2..jpg   --a---- 84377 bytes   [14:56 24/04/2011]   [14:56 24/04/2011] 4162133DCF0CD6F2EF8B1CECAE5A6BE1
C:\Documents and Settings\DILLER\Favorites\Internetről Letöltött Programok HomePeag\Adobe - Adobe Reader letöltése.url   --a---- 471 bytes   [23:38 21/04/2011]   [23:38 21/04/2011] D2C60D7D0B30913F47AF2532901E5978
C:\Documents and Settings\DILLER\Favorites\Hasznos Segitség Párbeszédek\Sikerül eltávolítani az Adobe Reader.url   --a---- 345 bytes   [14:18 24/04/2011]   [14:18 24/04/2011] F5D746708719FA38605AB0E2F90459A2
C:\Documents and Settings\DILLER\Cookies\diller@adobe[1].txt   --a---- 271 bytes   [14:17 24/04/2011]   [14:17 24/04/2011] 0FCD87395249369B1EB52C458BE39B24
C:\Program Files\NewTech Infosystems\NTI CD & DVD-Maker 7\adobe.ico   --a---- 766 bytes   [08:49 13/02/2003]   [08:49 13/02/2003] ACD0565CF8942E8F7539E83D33CD4C52
C:\Program Files\NewTech Infosystems\NTI Backup NOW! 4\adobe.ico   --a---- 766 bytes   [08:49 13/02/2003]   [08:49 13/02/2003] ACD0565CF8942E8F7539E83D33CD4C52
C:\Qoobox\Quarantine\Registry_backups\HKLM-Run-Adobe Reader Speed Launcher.reg.dat   --a---- 178 bytes   [17:13 23/04/2011]   [17:13 23/04/2011] D7B8F91C964465AAE6D6EED1CC195605

========== regfind ==========

Searching for "adobe"
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\Acrobat Reader\10.0\AdobeViewer]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\Acrobat Reader\10.0\Collab\cDocumentCenter]
"tURL"="urn://ns.adobe.com/Collaboration/SharedReview/Acrobat.com"
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\Acrobat Reader\10.0\Collab\cEmailDistribution]
"tURL"="urn://ns.adobe.com/Collaboration/Forms/Email"
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\Acrobat Reader\10.0\InstallPath]
@="C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Reader"
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\Acrobat Reader\10.0\Security\cASPKI\cASPKI\cCustomCertPrefs\c290FA7E61053E8763C6055E6333A99EFB83ECACB\cAdobe_OCSPRevChecker]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\Acrobat Reader\10.0\Security\cASPKI\cASPKI\cCustomCertPrefs\c312E322E3834302E3131343032312E310000\cAdobe_ChainBuilder]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\Acrobat Reader\10.0\Security\cASPKI\cASPKI\cCustomCertPrefs\c312E322E3834302E3131343032312E310000\cAdobe_OCSPRevChecker]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\Acrobat Reader\10.0\Security\cASPKI\cASPKI\cCustomCertPrefs\c312E322E3834302E3131343032312E312E312E310000\cAdobe_ChainBuilder]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\Acrobat Reader\10.0\Security\cASPKI\cASPKI\cCustomCertPrefs\c312E322E3834302E3131343032312E312E312E310000\cAdobe_OCSPRevChecker]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\Acrobat Reader\10.0\Security\cASPKI\cASPKI\cCustomCertPrefs\c312E332E33362E382E312E310000\cAdobe_ChainBuilder]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\Acrobat Reader\10.0\Security\cASPKI\cASPKI\cCustomCertPrefs\c312E332E33362E382E312E310000\cAdobe_CRLRevChecker]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\Acrobat Reader\10.0\Security\cASPKI\cASPKI\cCustomCertPrefs\c312E332E33362E382E312E310000\cAdobe_OCSPRevChecker]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\Acrobat Reader\10.0\Security\cASPKI\cASPKI\cCustomCertPrefs\c312E332E33362E382E312E310000\cAdobe_Validation]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\Acrobat Reader\10.0\Security\cHandlers]
"aPrivKey"="Adobe.PPKLite"
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\Adobe Acrobat]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\Adobe ARM]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\Adobe Synchronizer]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\Backup\Preferences\brr1\Software\Adobe]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\Backup\Preferences\brr1\Software\Adobe\Acrobat Reader\8.0\AdobeViewer]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\Backup\Preferences\brr1\Software\Adobe\Acrobat Reader\8.0\InstallPath]
@="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader"
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\Backup\Preferences\brr2\Software\Adobe]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\Backup\Preferences\brr2\Software\Adobe\Acrobat Reader\8.0\AdobeViewer]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\Backup\Preferences\brr3\Software\Adobe]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\AVAST Software\WRC\RatingStorage\kb2.adobe.com]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Macromedia\FlashPlayerUpdate]
"description"="<XML><update version="10,2,159,1"><description>mshtml:<font face="sans-serif"><p><font color="#666666" style="{font-size: 18px}">An update to your Adobe Flash Player is available</font></p><font style="{font-size: 10px}"><p><strong>The Flash Player 10.2 update includes:</strong></p><ul><li>Superior HD video performance with hardware acceleration of video</li><li>Support for full screen mode with multiple monitors</li><li>Faster graphics rendering support with Internet Explorer 9</li><li>Bug fixes and security enhancements</li></ul>Learn <a href="http://www.adobe.com/go/flashplayer_releasenotes#p10"><font color="#666666">more about this update</font></a> and read the <a href="http://www.adobe.com/products/eulas/players/flash/"><font color="#666666">End User License Agreement</font></a>. To change your update notifications, click <a href="http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/settings_manager05.html"><font co
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\ComDlg32\OpenSaveMRU\*]
"i"="C:\Documents and Settings\DILLER\Dokumentumok\Képek\Számítógép Képek\Ad-Aware 8\regedit Adobe Reader 8 összetevő maradvány.jpg"
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\ComDlg32\OpenSaveMRU\*]
"j"="C:\Documents and Settings\DILLER\Dokumentumok\Képek\Számítógép Képek\Ad-Aware 8\regedit Adobe Reader 8 összetevő maradvány 2..jpg"
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\ComDlg32\OpenSaveMRU\jpg]
"e"="C:\Documents and Settings\DILLER\Dokumentumok\Képek\Számítógép Képek\Ad-Aware 8\regedit Adobe Reader 8 összetevő maradvány.jpg"
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\ComDlg32\OpenSaveMRU\jpg]
"f"="C:\Documents and Settings\DILLER\Dokumentumok\Képek\Számítógép Képek\Ad-Aware 8\regedit Adobe Reader 8 összetevő maradvány 2..jpg"
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\adobe-9.com]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\adobe-download-now.com]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\adobe-downloads.com]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\adobe-reader-8.fr]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\free-adobe-download-support.com]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\wwwadobe-download-now.com]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\adobe-9.com]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\adobe-download-now.com]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\adobe-downloads.com]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\adobe-reader-8.fr]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\free-adobe-download-support.com]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\EscDomains\wwwadobe-download-now.com]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Netscape\Netscape Navigator\Suffixes]
"application/vnd.adobe.xdp"="xdp"
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Netscape\Netscape Navigator\Suffixes]
"application/vnd.adobe.xfdf"="xfdf"
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Netscape\Netscape Navigator\User Trusted External Applications]
"C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\AcroRd32.exe"="Yes"
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Netscape\Netscape Navigator\User Trusted External Applications]
"C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Reader\AcroRd32.exe"="Yes"
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Netscape\Netscape Navigator\Viewers]
"application/vnd.adobe.xdp"="C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Reader\Acrord32.exe"
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Netscape\Netscape Navigator\Viewers]
"application/vnd.rmf"="C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Reader\Acrord32.exe"
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Netscape\Netscape Navigator\Viewers]
"application/vnd.fdf"="C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Reader\Acrord32.exe"
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Netscape\Netscape Navigator\Viewers]
"application/vnd.adobe.xfdf"="C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Reader\Acrord32.exe"
[HKEY_CURRENT_USER\Software\TechSmith\SnagIt\8\Recent Captures]
"File2"="C:\Documents and Settings\DILLER\Dokumentumok\Képek\Számítógép Képek\Ad-Aware 8\regedit Adobe Reader 8 összetevő maradvány 2..jpg"
[HKEY_CURRENT_USER\Software\TechSmith\SnagIt\8\Recent Captures]
"File3"="C:\Documents and Settings\DILLER\Dokumentumok\Képek\Számítógép Képek\Ad-Aware 8\regedit Adobe Reader 8 összetevő maradvány.jpg"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Adobe]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Adobe\Acrobat Reader\10.0\AdobeViewer]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Adobe\Acrobat Reader\10.0\Installer]
"Path"="C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Adobe\Acrobat Reader\10.0\Installer\IOD]
@=""C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Esl\AiodLite.dll""
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Adobe\Acrobat Reader\10.0\Installer\IOD]
"Library"="C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Esl\AiodLite.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Adobe\Acrobat Reader\10.0\InstallPath]
@="C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Reader"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Adobe\Adobe ARM]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Adobe\CommonFiles]
"AdobeHome"="C:;"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Adobe\Repair\Acrobat Reader\10.0\IOD]
@=""C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Esl\aiodlite.dll""
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Adobe\Repair\Acrobat Reader\10.0\IOD]
"Library"="C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Esl\aiodlite.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\AppDataLow\Software\Adobe]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\ATI Technologies\Desktop\CPTemplate\FGLCP\Profiles\R2X\Adobe After Effects]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\ATI Technologies\Desktop\CPTemplate\FGLCP\Profiles\R3X\Adobe After Effects]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\ATI Technologies\Desktop\{2198E199-F689-4711-BD95-BB7A5EF841C3}\FGLCP\Profiles\R2X\Adobe After Effects]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\ATI Technologies\Desktop\{2198E199-F689-4711-BD95-BB7A5EF841C3}\FGLCP\Profiles\R3X\Adobe After Effects]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\.edn]
"Content Type"="application/vnd.adobe.edn"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\.pdx]
"Content Type"="application/vnd.adobe.pdx"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\.rmf]
"Content Type"="application/vnd.adobe.rmf"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\.xdp]
"Content Type"="application/vnd.adobe.xdp+xml"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\.xfdf]
"Content Type"="application/vnd.adobe.xfdf"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AcroExch.Document]
@="Adobe Acrobat Document"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AcroExch.Document.7]
@="Adobe Acrobat Document"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AcroExch.FDFDoc]
@="Adobe Acrobat Forms Document"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AcroExch.FDFDoc\shell\Read]
@="Open with Adobe Reader X"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AcroExch.XDPDoc]
@="Adobe Acrobat XML Data Package File"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AcroExch.XDPDoc\shell\Read]
@="Open with Adobe Reader X"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AcroExch.XFDFDoc]
@="Adobe Acrobat Forms Document"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AcroExch.XFDFDoc\shell\Read]
@="Open with Adobe Reader X"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AcroIEHelper.AcroIEHlprObj]
@="Adobe PDF Reader Link Helper"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AcroIEHelper.AcroIEHlprObj.1]
@="Adobe PDF Reader Link Helper"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AcroPDF.PDF]
@="Adobe PDF Reader"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AcroPDF.PDF.1]
@="Adobe PDF Reader"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Adobe.AcrobatSearch]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Adobe.AcrobatSearch\CurVer]
@="Adobe.AcrobatSearch.1"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Adobe.AcrobatSearch.1]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AdobeAcrobat.OpenDocuments]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AdobeAcrobat.OpenDocuments]
@="Adobe Acrobat Sharepoint OpenDocuments Component"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AdobeAcrobat.OpenDocuments\CurVer]
@="AdobeAcrobat.OpenDocuments.3"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AdobeAcrobat.OpenDocuments.2]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AdobeAcrobat.OpenDocuments.2]
@="Adobe Acrobat Sharepoint OpenDocuments Component"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AdobeAcrobat.OpenDocuments.2\CurVer]
@="AdobeAcrobat.OpenDocuments.3"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AdobeAcrobat.OpenDocuments.3]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AdobeAcrobat.OpenDocuments.3]
@="Adobe Acrobat Sharepoint OpenDocuments Component"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AppID\{B801CA65-A1FC-11D0-85AD-444553540000}]
@="Adobe Acrobat Document"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{2CE4D4CF-B278-4126-AD1E-B622DA2E8339}\ProgID]
@="Adobe.AcrobatSearch.1"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{2CE4D4CF-B278-4126-AD1E-B622DA2E8339}\VersionIndependentProgID]
@="Adobe.AcrobatSearch"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{5BB2200E-5672-4A32-902A-5A98DB1C58DC}\InprocServer32]
@="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroPDF.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{5E628A96-1BE5-42FE-9117-EDAD9A9C479C}\InProcServer32]
@="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\pdfshell.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{CA8A9780-280D-11CF-A24D-444553540000}]
@="Adobe PDF Reader"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{CA8A9780-280D-11CF-A24D-444553540000}\InprocServer32]
@="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroPDF.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{CA8A9780-280D-11CF-A24D-444553540000}\ToolboxBitmap32]
@="C:\PROGRA~1\COMMON~1\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroPDF.dll, 102"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{EE5A151A-AD2A-4CEE-AD65-228B59F5B4AD}\InProcServer32]
@="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroPDF.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{F9DB5320-233E-11D1-9F84-707F02C10627}\InprocServer32]
@="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\PDFShell.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{22383CF1-ED17-4E2E-AF17-D85B8F6B30D0}]
"crs"="http://ns.adobe.com/camera-raw-settings/1.0/"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{22383CF1-ED17-4E2E-AF17-D85B8F6B30D0}]
"xmp"="http://ns.adobe.com/xap/1.0/"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{22383CF1-ED17-4E2E-AF17-D85B8F6B30D0}]
"xmpDM"="http://ns.adobe.com/xmp/1.0/DynamicMedia/"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{22383CF1-ED17-4E2E-AF17-D85B8F6B30D0}]
"xmpidq"="http://ns.adobe.com/xmp/Identifier/qual/1.0/"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{22383CF1-ED17-4E2E-AF17-D85B8F6B30D0}]
"xmpRights"="http://ns.adobe.com/xap/1.0/rights/"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{22383CF1-ED17-4E2E-AF17-D85B8F6B30D0}]
"xmpMM"="http://ns.adobe.com/xap/1.0/mm/"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{22383CF1-ED17-4E2E-AF17-D85B8F6B30D0}]
"xmpBJ"="http://ns.adobe.com/xap/1.0/bj/"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{22383CF1-ED17-4E2E-AF17-D85B8F6B30D0}]
"xmpTPg"="http://ns.adobe.com/xap/1.0/t/pg/"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{22383CF1-ED17-4E2E-AF17-D85B8F6B30D0}]
"pdf"="http://ns.adobe.com/pdf/1.3/"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{22383CF1-ED17-4E2E-AF17-D85B8F6B30D0}]
"photoshop"="http://ns.adobe.com/photoshop/1.0/"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{22383CF1-ED17-4E2E-AF17-D85B8F6B30D0}]
"tiff"="http://ns.adobe.com/tiff/1.0/"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{22383CF1-ED17-4E2E-AF17-D85B8F6B30D0}]
"exif"="http://ns.adobe.com/exif/1.0/"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{22383CF1-ED17-4E2E-AF17-D85B8F6B30D0}]
"aux"="http://ns.adobe.com/exif/1.0/aux"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{22383CF1-ED17-4E2E-AF17-D85B8F6B30D0}]
"stDim"="http://ns.adobe.com/xap/1.0/sType/Dimensions#"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{22383CF1-ED17-4E2E-AF17-D85B8F6B30D0}]
"xapGImg"="http://ns.adobe.com/xap/1.0/g/img/"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{22383CF1-ED17-4E2E-AF17-D85B8F6B30D0}]
"stEvt"="http://ns.adobe.com/xap/1.0/sType/ResourceEvent#"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{22383CF1-ED17-4E2E-AF17-D85B8F6B30D0}]
"stRef"="http://ns.adobe.com/xap/1.0/sType/ResourceRef#"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{22383CF1-ED17-4E2E-AF17-D85B8F6B30D0}]
"stVer"="http://ns.adobe.com/xap/1.0/sType/Version#"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{22383CF1-ED17-4E2E-AF17-D85B8F6B30D0}]
"stJob"="http://ns.adobe.com/xap/1.0/sType/Job#"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{BB5ACC38-F216-4CEC-A6C5-5F6E739763A9}]
"crs"="http://ns.adobe.com/camera-raw-settings/1.0/"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{BB5ACC38-F216-4CEC-A6C5-5F6E739763A9}]
"xmp"="http://ns.adobe.com/xap/1.0/"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{BB5ACC38-F216-4CEC-A6C5-5F6E739763A9}]
"xmpDM"="http://ns.adobe.com/xmp/1.0/DynamicMedia/"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{BB5ACC38-F216-4CEC-A6C5-5F6E739763A9}]
"xmpidq"="http://ns.adobe.com/xmp/Identifier/qual/1.0/"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{BB5ACC38-F216-4CEC-A6C5-5F6E739763A9}]
"xmpRights"="http://ns.adobe.com/xap/1.0/rights/"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{BB5ACC38-F216-4CEC-A6C5-5F6E739763A9}]
"xmpMM"="http://ns.adobe.com/xap/1.0/mm/"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{BB5ACC38-F216-4CEC-A6C5-5F6E739763A9}]
"xmpBJ"="http://ns.adobe.com/xap/1.0/bj/"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{BB5ACC38-F216-4CEC-A6C5-5F6E739763A9}]
"xmpTPg"="http://ns.adobe.com/xap/1.0/t/pg/"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{BB5ACC38-F216-4CEC-A6C5-5F6E739763A9}]
"pdf"="http://ns.adobe.com/pdf/1.3/"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{BB5ACC38-F216-4CEC-A6C5-5F6E739763A9}]
"photoshop"="http://ns.adobe.com/photoshop/1.0/"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{BB5ACC38-F216-4CEC-A6C5-5F6E739763A9}]
"tiff"="http://ns.adobe.com/tiff/1.0/"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{BB5ACC38-F216-4CEC-A6C5-5F6E739763A9}]
"exif"="http://ns.adobe.com/exif/1.0/"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{BB5ACC38-F216-4CEC-A6C5-5F6E739763A9}]
"aux"="http://ns.adobe.com/exif/1.0/aux"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{BB5ACC38-F216-4CEC-A6C5-5F6E739763A9}]
"stDim"="http://ns.adobe.com/xap/1.0/sType/Dimensions#"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{BB5ACC38-F216-4CEC-A6C5-5F6E739763A9}]
"xapGImg"="http://ns.adobe.com/xap/1.0/g/img/"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{BB5ACC38-F216-4CEC-A6C5-5F6E739763A9}]
"stEvt"="http://ns.adobe.com/xap/1.0/sType/ResourceEvent#"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{BB5ACC38-F216-4CEC-A6C5-5F6E739763A9}]
"stRef"="http://ns.adobe.com/xap/1.0/sType/ResourceRef#"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{BB5ACC38-F216-4CEC-A6C5-5F6E739763A9}]
"stVer"="http://ns.adobe.com/xap/1.0/sType/Version#"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{FAE3D380-FEA4-4623-8C75-C6B61110B681}\Schemas\{BB5ACC38-F216-4CEC-A6C5-5F6E739763A9}]
"stJob"="http://ns.adobe.com/xap/1.0/sType/Job#"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\EDNActivation]
@="Adobe DRM Activation File"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Installer\Features\68AB67CA7DA78301B7448A2100000030]
"AdobeHelpViewer"="Reader_Big_Features"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Installer\Features\68AB67CA7DA78301B7448A2100000030]
"AdobeCommonTypSpt"="ReaderProgramFiles"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Installer\Features\68AB67CA7DA78301B7448A2100000030]
"AdobeCommonLinguistics_Big"="Reader_Big_Features"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Installer\Products\68AB67CA7DA78301B7448A2100000030]
"ProductName"="Adobe Reader 8 - Hungarian"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Installer\Products\68AB67CA7DA78301B7448A2100000030]
"Transforms"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Setup Files\{AC76BA86-7AD7-1038-7B44-A81200000003}\RdrSU.mst"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Installer\Products\68AB67CA7DA78301B7448A2100000030\SourceList]
"LastUsedSource"="n;1;C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Application Data\Adobe\Updater5\Install\reader8rdr-hu_HU\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Installer\Products\68AB67CA7DA78301B7448A2100000030\SourceList\Net]
"1"="C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Application Data\Adobe\Updater5\Install\reader8rdr-hu_HU\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Installer\Products\68AB67CA7DA78301B7448A2100000030\SourceList\Net]
"2"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Setup Files\{AC76BA86-7AD7-1038-7B44-A81200000003}\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\MIME\Database\Content Type\application/vnd.adobe.edn]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\MIME\Database\Content Type\application/vnd.adobe.pdx]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\MIME\Database\Content Type\application/vnd.adobe.rmf]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\MIME\Database\Content Type\application/vnd.adobe.xdp+xml]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\MIME\Database\Content Type\application/vnd.adobe.xfd+xml]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\MIME\Database\Content Type\application/vnd.adobe.xfdf]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\PDFPrevHndlrShim.PDFPrevHndlrShim]
@="Adobe PDF Preview Handler"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\PDFPrevHndlrShim.PDFPrevHndlrShim.1]
@="Adobe PDF Preview Handler"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\PDFShell.PDFShell]
@="Adobe PDF Shell Extension"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\PDFShell.PDFShell.1]
@="Adobe PDF Shell Extension "
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\PDXFileType\shell\Read]
@="Open with Adobe Reader X"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Software\Adobe]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Software\Adobe\Acrobat\Exe]
@=""C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Reader\AcroRd32.exe""
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{014BE14D-FFF9-4BF4-826F-323BBFB3D975}\1.0\0\win32]
@="C:\WINDOWS\system32\Adobe\Director\SwDnld.exe"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{014BE14D-FFF9-4BF4-826F-323BBFB3D975}\1.0\HELPDIR]
@="C:\WINDOWS\system32\Adobe\Director\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{05BFD3F1-6319-4F30-B752-C7A22889BCC4}\1.0]
@="Adobe Acrobat 7.0 Browser Control Type Library 1.0"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{05BFD3F1-6319-4F30-B752-C7A22889BCC4}\1.0\0\win32]
@="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroPDF.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{05BFD3F1-6319-4F30-B752-C7A22889BCC4}\1.0\HELPDIR]
@="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{166B1BC7-3F9C-11CF-8075-444553540000}\1.0\0\win32]
@="C:\WINDOWS\system32\Adobe\Director\SwDir.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{41C5FFFE-36DD-415D-9ED0-2976A342A1C8}\1.0\0\win32]
@="C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Reader\AcroRd32.dll\2"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{41C5FFFE-36DD-415D-9ED0-2976A342A1C8}\1.0\HELPDIR]
@="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{5F226421-415D-408D-9A09-0DCD94E25B48}\1.0\0\win32]
@="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroIEHelper.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{5F226421-415D-408D-9A09-0DCD94E25B48}\1.0\HELPDIR]
@="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{67E94227-7662-4050-9C72-746983CF37A2}\1.0\0\win32]
@="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\pdfshell.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{67E94227-7662-4050-9C72-746983CF37A2}\1.0\HELPDIR]
@="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{6EF568F4-D437-4466-AA63-A3645136D93E}\1.0\0\win32]
@="C:\WINDOWS\system32\Adobe\Shockwave 11\SwHelper_1158612.exe"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{6EF568F4-D437-4466-AA63-A3645136D93E}\1.0\HELPDIR]
@="C:\WINDOWS\system32\Adobe\Shockwave 11\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{789AD2D7-E1C2-4EC7-A049-2DB5BB4CB57A}\1.0\0\win32]
@="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\AcroRdIF.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{789AD2D7-E1C2-4EC7-A049-2DB5BB4CB57A}\1.0\HELPDIR]
@="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{7CD06992-50AA-11D1-B8F0-00A0C9259304}\1.0\0\win32]
@="C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Reader\plug_ins\AcroForm.api"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{7CD06992-50AA-11D1-B8F0-00A0C9259304}\1.0\HELPDIR]
@="C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Reader\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{A58FB5B3-CF96-4C63-B0D2-232A1AEA1A1B}\1.0\0\win32]
@="C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Reader\pdfprevhndlrshim.exe"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{A58FB5B3-CF96-4C63-B0D2-232A1AEA1A1B}\1.0\HELPDIR]
@="C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Reader\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{AC4C21AD-9194-416E-9D34-D6C1350F28F6}\1.0\0\win32]
@="C:\WINDOWS\system32\Adobe\Director\SwDir.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{AC4C21AD-9194-416E-9D34-D6C1350F28F6}\1.0\HELPDIR]
@="C:\WINDOWS\system32\Adobe\Director\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{C523F390-9C83-11D3-9094-00104BD0D535}\3.0\0\win32]
@="C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Reader\plug_ins\Accessibility.api"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{C523F390-9C83-11D3-9094-00104BD0D535}\3.0\HELPDIR]
@="C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{E64169B3-3592-47d2-816E-602C5C13F328}\1.1]
@="Adobe Acrobat 8.0 Type Library"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{E64169B3-3592-47d2-816E-602C5C13F328}\1.1\0\win32]
@="C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Reader\AcroRd32.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{E64169B3-3592-47d2-816E-602C5C13F328}\1.1\HELPDIR]
@="C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Reader\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Active Setup\Installed Components\{233C1507-6A77-46A4-9443-F871F945D258}]
@="Adobe Shockwave Director 10.2"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Active Setup\Installed Components\{2A202491-F00D-11cf-87CC-0020AFEECF20}]
@="Adobe Shockwave Director 10.2"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Code Store Database\Distribution Units\{E2883E8F-472F-4FB0-9522-AC9BF37916A7}\DownloadInformation]
"CODEBASE"="http://platformdl.adobe.com/NOS/getPlusPlus/1.6/gp.cab"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Low Rights\ElevationPolicy\{358E6F10-DE8A-4602-8424-179CA217F8EE}]
"AppPath"="C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Reader"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Low Rights\ElevationPolicy\{8E1F80F4-953F-41E7-8460-E64AE5BE4ED3}]
"AppName"="AdobeCollabSync.exe"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Low Rights\ElevationPolicy\{8E1F80F4-953F-41E7-8460-E64AE5BE4ED3}]
"AppPath"="C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Reader"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Low Rights\ElevationPolicy\{9C6A861C-B233-4994-AFB1-C158EE4FC578}]
"AppPath"="C:\Program Files\Adobe\Reader 10.0\Reader"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\App Management\ARPCache\Adobe Flash Player ActiveX]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\App Management\ARPCache\{AC76BA86-7AD7-1038-7B44-A81200000003}_Adobe Reader 8 - Hungarian]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders]
"C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Adobe\"=""
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders]
"C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\"="1"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders]
"C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\"="1"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\0074977F9C901354A83984F1AB34A059]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins3d\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\0166F5B2D5C830A488E8308565152A9E]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\01879F8C8CCAA7F44ABF2EAA6296047E]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Help\en_US\Adobe Reader\8.0\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\04B7C98CCE0F21F4E9EB7F0057A20EA0]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\Annotations\Stamps\ENU\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\04B8C414F6450BA418B4737F90CA49E1]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Updater5\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\0535F2AF869537D4E85B11582D409E29]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C?\Program Files\Common Files\Adobe\TypeSpt\Unicode\Mappings\win\CP1254.TXT"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\06B06B59772CE6B4D9E959586743E2FD]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\0773517EDCFA0284E9E0847A290536C9]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Adobe Help Viewer\1.0\Resources\en\HelpViewerStrings.dat"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\0A507EFF7148A494C807037B1A40611E]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Updater5\AdobeUpdater.it_IT"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\0BD1B47F564379441A35051F2CD0ABDB]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Updater5\AdobeUpdater.fr_FR"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\0CB83B9B36C901D4383DB76151FD52A4]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C?\Program Files\Common Files\Adobe\TypeSpt\Unicode\Mappings\Mac\CENTEURO.TXT"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\0CFEEC395F300BF4F81FA50F3C665354]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\0D4EDB5D51662DD41A3DB936EEEC2724]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\Legal\en_US\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\101E81DEBEAC18543939D4B1989AFB7C]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\PDFPrevHndlr.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\1415C6061CE020A4CB8EABE516498F9B]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Updater5\AdobeUpdater.nb_NO"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\141C376007C4757429A02A9CAEBF8EA8]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C?\Program Files\Common Files\Adobe\TypeSpt\Unicode\Mappings\Mac\UKRAINE.TXT"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\1588992C469F2174F8431F888FBBDF73]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\17313E9FB942C7B4B99382BB93E9C444]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins3d\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\1816EA95F4B8B654F91E8E476E916793]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\1963DDD4CC5F2CA4FB3CDBEEDA7D2D59]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\PDFPrevHndlrShim.exe"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\19A606618611E92409DF7154ED0BC3F6]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\BeyondReader\ENU\Onramp\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\19EDD264220F2BF47A585EB143854D3A]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\1AE339F0568D45C489F213DC56E50B66]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\1CDB41C11E58E884AAD672755E5124D2]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C?\Program Files\Common Files\Adobe\TypeSpt\Unicode\Mappings\Mac\ICELAND.TXT"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\1DE7F110AFAA90C49809BCC45C22CCB7]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\pdfshell.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\1EEC1973EE141444299A1415D8F9C766]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Updater5\AdobeUpdater.es_ES"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\1F8D9C7C9AD5F954295403BC13919B13]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\1F98C3CD2462EF54295C66C127342C05]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C?\Program Files\Common Files\Adobe\TypeSpt\Unicode\Mappings\Mac\CORPCHAR.TXT"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\20210CF88F93C2842856E36A86DB943F]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C?\Program Files\Common Files\Adobe\TypeSpt\Unicode\Mappings\win\CP1257.TXT"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\206097A43463626498893D00E537F7D2]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\21DE2EFCDB426DA4BA3D1DDDA05BF375]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Updater5\AdobeUpdater.nl_NL"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\22F4DAC0B3D560C48B6ED1CFE16DED9D]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\AcroRdIF.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\2451FAA822226204DB43DE4A547C6C6A]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="02:\SOFTWARE\Adobe\Acrobat Reader\8.0\Installer\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\25E9B1B807F936647B9D5E796F09E1A6]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\2726040A463691A4692538F9F04B643E]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\2726F11498D467246901B2FCB42E5182]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins3d\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\27E36364CE095194D8B6C937FF83917E]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\28D6FE5CF449ACB42A8BCE8A1B84425E]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\AIR\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\28FFA3EFCDE9E884B97B46B476985CE5]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\2934E2C16CAF7964990D1969CD576B18]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\Browser\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\2963420E38EC8924ABFF053DD468E383]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\IDTemplates\HUN\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\2A4D8AB86BB6FAA44904FF993E807778]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C?\Program Files\Common Files\Adobe\TypeSpt\Unicode\Mappings\Adobe\zdingbat.txt"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\2CDBA731287D7B34AB0DC9C11B9B65C4]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\2E2B7404763C3FB45B4E386804C85D1B]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C?\Program Files\Common Files\Adobe\TypeSpt\Unicode\ICU\icudt26l.dat"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\2E835BCD6E5FE1C47857A014BA40D8F0]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\ImageViewer\en_US\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\2F0C989D69A934345B65914C5A8CCCF0]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C?\Program Files\Common Files\Adobe\TypeSpt\Unicode\Mappings\Mac\SYMBOL.TXT"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\308EF68455F96AD4B85DAD5FBFEF34E1]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\AMT\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\30CD53C773966594AA0E79AD02D768CA]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\Legal\hu_HU\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\30E8A367B44042E45ACBE252DD33E177]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroPDF.HUN"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\321519DC6CD473D47B9CB9A3D015BEA9]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\AIR\nppdf32.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\3368748F429FA5546B0BC53B2A07AE6D]
"C98364860CAB473408E81B028FA65F7D"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\337ABE535D078D14099C57A239EF250D]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\BIBUtils.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\3441BFA836FB1C34BA6C144E93FBBA96]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroPDF.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\366E8EBA06FBCDA419AFC42A0F760D12]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\adobe_epic.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\36AF20128E89D6F4A920F2A4636AC354]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\ACE.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\37C370240207F7046B688498C2757B7E]
"C98364860CAB473408E81B028FA65F7D"="C:\Program Files\Adobe\Security Update\HotFix64.exe"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\3875CDFDCB503DD42B4F9DB851459374]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\VDKHome\HUN\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\38E84C7FF90C1F14A81D6ECDBECE7D11]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\plug_ins\VDKHome\ENU\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\3A485EDF4F7D99B40A1C56A771A484A1]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Resource\Linguistics\LanguageNames\"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\3B4F2C0671A00974C9910D5C23A5D361]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Updater5\AdobeUpdater.zh_CN"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\3BAEA108B4F648940BB38C607D5B66E6]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\ahclient.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\3F0E8409DD49A6546AFC04611391CD20]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Common Files\Adobe\Updater5\AdobeUpdater.de_DE"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\3F3964B053B48BC4ABC2C5778A72B8EF]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="02:\SOFTWARE\Adobe\Acrobat Reader\8.0\Installer\VersionMax"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\3F65A1E87DCF61D499D7190C1E8C8987]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\atl.dll"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\40058FF522429F54DA5BE1969D877568]
"68AB67CA7DA78301B7448A2100000030"="C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Resource\Linguistics\Providers\Proximity\"


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SziaMiAu vas. ápr. 24, 2011 17:10-kor.



vas. ápr. 24, 2011 16:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
Csinald meg eztet, eltavolitsuk az adobet, aztan majd torlod az programokbol, az Avastot majd aztan ujra telepted, de lefutatod majd az avast letelepito programjat, majd ide teszem

stell írta:
tolds le az asztalra>Download>futtasd>>masold be a zold textet es klik >look,,logot tedd ide.

Kód:
:filefind
*adobe*
:regfind
adobe


vas. ápr. 24, 2011 16:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
Újra startoltam, de továbbra sem javult meg az Outlook sem, ugyan úgy kiírja ind.-kor a hiba üzenetet és az Adobe 8 sem tűnt el a program összetevők közül. :oops: :hm:

Ez a HIBA üzenet jelenik meg elöszőr...
Kép

utána az Ok-zás után pedig ez a Hiba üzenet... :?: :oops: :hm:

Kép


A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára SziaMiAu vas. ápr. 24, 2011 16:43-kor.



vas. ápr. 24, 2011 16:18
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
tolds le az asztalra>Download>futtasd>>masold be a zold textet es klik >look,,logot tedd ide.

Kód:
:filefind
*adobe*
:regfind
adobe


vas. ápr. 24, 2011 16:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
stell írta:
igen, ez az avst hibaje, ezert menj az vezerlo pultra, hozza vagy leveni programokat, klik avast.letelepites, es itt kene aztan lennie, javitas>.tehatjavitsd ki, es restrt aztan probald ki.


Ahogy írtad az Avast Javítást is elvégeztem most és előzőleg épp a
Kép
Végeztem el, de nem mindenütt találltam meg mindent ahogy itt a képen is mellékelem, most csinálok egy új Startot és meglátjuk, mi változott, minden esetre, ahol találltam az Adobe 8 és még a 6-ra is utalásokat, azokat töröltem... :gigalol:
Pár perc és vagyok... :oops:


vas. ápr. 24, 2011 16:06
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
igen, ez az avst hibaje, ezert menj az vezerlo pultra, hozza vagy leveni programokat, klik avast.letelepites, es itt kene aztan lennie, javitas>.tehatjavitsd ki, es restrt aztan probald ki.


vas. ápr. 24, 2011 15:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
Kép

Ez a Hiab Üzenet is megjelenik az Outlook inditásakor, majd az Ok -zás után elöjön az Outlook... :?: :hm:
Az Avastra hivatkozik, de az imént újra tettem azt, mert valamiért az sem müködött, még tegnap Frissitett is, lehet hogy a CClenaer szedte le... :?: :hm:


vas. ápr. 24, 2011 15:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
tavolistd el az adobe igy
http://kb2.adobe.com/cps/400/kb400769.html

aztan ird meg hogy mi maradt meg, .


vas. ápr. 24, 2011 15:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
Kód:
All processes killed
========== FILES ==========
File\Folder C:\Program Files\Microsoft\Search Enhancement not found.
Folder move failed. C:\Program Files\microsoft frontpage\version3.0\bin scheduled to be moved on reboot.
Folder move failed. C:\Program Files\microsoft frontpage\version3.0 scheduled to be moved on reboot.
Folder move failed. C:\Program Files\microsoft frontpage scheduled to be moved on reboot.
Folder move failed. C:\Program Files\MSN Gaming Zone\Windows scheduled to be moved on reboot.
Folder move failed. C:\Program Files\MSN Gaming Zone scheduled to be moved on reboot.
File\Folder C:\Program Files\xeroxs not found.
========== COMMANDS ==========
Restore point Set: OTL Restore Point (0)
 
[EMPTYTEMP]
 
User: Default User
->Temp folder emptied: 0 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 0 bytes
 
User: All Users
 
User: NetworkService
->Temp folder emptied: 0 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 67 bytes
 
User: LocalService
->Temp folder emptied: 65748 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 32902 bytes
 
User: DILLER
->Temp folder emptied: 610725 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 6562852 bytes
->Java cache emptied: 0 bytes
->Google Chrome cache emptied: 0 bytes
->Flash cache emptied: 456 bytes
 
User: Vendég
->Temp folder emptied: 0 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 0 bytes
 
User: Rendszergazda
->Temp folder emptied: 0 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 67 bytes
 
%systemdrive% .tmp files removed: 0 bytes
%systemroot% .tmp files removed: 24 bytes
%systemroot%\System32 .tmp files removed: 0 bytes
%systemroot%\System32\dllcache .tmp files removed: 0 bytes
%systemroot%\System32\drivers .tmp files removed: 0 bytes
Windows Temp folder emptied: 4809 bytes
%systemroot%\system32\config\systemprofile\Local Settings\Temp folder emptied: 0 bytes
%systemroot%\system32\config\systemprofile\Local Settings\Temporary Internet Files folder emptied: 0 bytes
RecycleBin emptied: 0 bytes
 
Total Files Cleaned = 7,00 mb
 
 
OTL by OldTimer - Version 3.2.22.3 log created on 04242011_154711

Files\Folders moved on Reboot...
Folder move failed. C:\Program Files\microsoft frontpage\version3.0\bin scheduled to be moved on reboot.
Folder move failed. C:\Program Files\microsoft frontpage\version3.0\bin scheduled to be moved on reboot.
Folder move failed. C:\Program Files\microsoft frontpage\version3.0 scheduled to be moved on reboot.
Folder move failed. C:\Program Files\microsoft frontpage\version3.0\bin scheduled to be moved on reboot.
Folder move failed. C:\Program Files\microsoft frontpage\version3.0 scheduled to be moved on reboot.
Folder move failed. C:\Program Files\microsoft frontpage scheduled to be moved on reboot.
Folder move failed. C:\Program Files\MSN Gaming Zone\Windows scheduled to be moved on reboot.
Folder move failed. C:\Program Files\MSN Gaming Zone\Windows scheduled to be moved on reboot.
Folder move failed. C:\Program Files\MSN Gaming Zone scheduled to be moved on reboot.
C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Temporary Internet Files\AntiPhishing\2CEDBFBC-DBA8-43AA-B1FD-CC8E6316E3E2.dat moved successfully.
C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\3YB2HJWI\viewtopic[1].htm moved successfully.
C:\Documents and Settings\DILLER\Local Settings\Temporary Internet Files\SuggestedSites.dat moved successfully.
File move failed. C:\WINDOWS\SA4BC4BCF.tmp scheduled to be moved on reboot.
File move failed. C:\WINDOWS\temp\_avast_\Webshlock.txt scheduled to be moved on reboot.

Registry entries deleted on Reboot...


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SziaMiAu vas. ápr. 24, 2011 17:14-kor.



vas. ápr. 24, 2011 14:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
Start futtatsba masold be ezt a parancsot
msiexec / x {9C9CEB9D-53FD-49A7-85D2-FE674F72F24E}
ok,ok,ok

2:Futtasd az OTL programot az ablakjaba masold be eztet es klik RunFix
a logot a restart utan tedd ide.
Kód:
:OTL

:files
C:\Program Files\Microsoft\Search Enhancement
C:\Program Files\microsoft frontpage
C:\Program Files\MSN Gaming Zone
C:\Program Files\xeroxs


:Commands
[CreateRestorePoint]
[emptytemp]
[start explorer]
[Reboot]


vas. ápr. 24, 2011 14:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
C:\Program Files\Common Files nem tudom, hogy erre szükség van-e, :hm: és hogy, hogyan került a Programs Files mappába, mert nem emlékszem rá… :?: :hm:
De benne vannak a köv. Mappák + az azon belüli Fájlok…

-Mappák a Common Files Mappán belül :
-Adobe Ism.
-Designer
-InstallShield
-Java Ism.
-LightScribe
-Microsoft Shared
-MSSoap Ism.
-Muvee Technologies
-NewTech Infosystems
-Obbc
-Smith Micro Shared
-SpeechEngines
-System
-Ulead Systems Ism.
-Wise Installation Wizard

Az Ism. = Ismerős számomra, mert bizonyos álltalam telepített program nevéhez köthetők... :roll: :hm:
Itt megjegyzem, hogy a Java progal is volt gondom méghozzá ugyan az, mint az Adobe 8-al, hogy se levenni, se felül írni nem sikerűlt, aztán egyszer csak felül írtam egy újjabb verziójuval, a Java6 -al, de ez a módszer az Adobe 8-al nem vállt be és más HIBA üzenet is volt... :?: :hm:

Törölni szeretném, de nem bírom kitörölni a köv. Mappákat... :hm: :evil: :gigalol:

C:\Program Files\Microsoft\Search Enhancement\SeaPort\SeaPort.exe
C:\Program Files\microsoft frontpage\version3.0\bin ( a mappa üres)
C:\Program Files\MSN Gaming Zone\Windows\ (24 db fájlal van tele, de nem bírom törölni )
C:\Program Files\xerox\nwwia (mappa üres)

Ezek, csak a C:\Program Files mappában láthatóak, azaz ezeket nem látni viszont a Programok összetevöinél. :?: :oops: :hm:

"(mappa üres)" a Total Commanderen belül, be van nekem most állítva, hogy a 'rendszer rejtett fájlok is láthatók legyenek' ezért írtam azt, hogy a "(mappa üres)" :roll:
Ezek Láthatók itt a Program Files mappán belül, ezeket nem bírom kitörölni... :?: :hm:

Most, akkor rátérek ismét az Adobe 8-ra... :oops: :hm:

Adobe Reader 8 – Hungarian 130 MB ( csak a Programok összetevöinél látható, a C:\Program Files mappában nincs semmi, ami rá utalna... :oops: :hm:
Adobe Reader 8.1.2 Security Update 1 (KB403742) (ez csak akkor látható, ha a „Frissítések megjelenítése” be van pipálva, de ennél, nincs mellette Módosítás és Eltávolíts gomb lehetőség.


vas. ápr. 24, 2011 13:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
Ez a Windows Frissítés, amit valamiért nem tud telepíteni, amiről szó van az a "Biztonsági frissítés a Microsoft .NET-keretrendszer 2.0-s verziójához (KB928365)" ez nekem fent volt, csak Én szép sorban elkezdtem leszedegetni, mert azt gondoltam, hogy valamelyik frissítést is tönkre tette az Ad-Awaer, mint az összes indító fájlt a programjaimnak…
Így a 3.5 az továbbra is meg van, de azt már nem szedtem le, mert akkorra már tudatosúlt bennem az, hogy nem csak egy-két progim nem jön elő, hanem 90%-ban mindegyiket újra kell, azaz kellett telepítenem, ezért gondoltam arra, hogy lehet, hogy a nagyobb számú frissítés kavar be és ezért nem tud települni vissza a 2.0-ás... :hm:
Hát zömében ez, ennek a menete nálam, amit tudni kell róla, hogy mit is kutyultam és hogy milyen elgondolásomból kifolyólag tettem ezeket... :oops: :gigalol:

A többit mindjárt megnézem és leírom, de a CClenarel Tegnap úgy csináltam, amint azt ma leírtad és továbbra is ugyan az a HIBA üzenet jelenik meg, majd be teszem ide a képet vagy leírom, hogy mi is az pontosan... :)

A Total Commander az Tutti jól jön most be, mert az első gép ind. után max.1"után megjelenik, tehát az már jól müködik Visuállisan, az OK. :gigalol:


vas. ápr. 24, 2011 12:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
Kellemes, Békés Húsvéti Ünnepet Kívánok, Minden Fórumozónak, köztük Neked is Steel ! :D


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SziaMiAu vas. ápr. 24, 2011 12:52-kor.



vas. ápr. 24, 2011 12:46
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
1:Az Adobe Reader 8-at továbbra sem tudja eltávolítani a Program összetevők közül
Futtasd az CCleanert>>klik>>Eszkozok>>Letelepites>>>klikelj az Adobe reader8 ra>>TORLES.

2:A Windows Frissítés is állandó jelzésként megmaradt nem tudom nem-e ki kellene-e törölnöm a UpDate for Microsoft .NAT Framework 3.5 SP1 (KB963707)-
Az vezerlo pulton keresztul>>letelepiteni a geprol>.pipazd be a frisiteseket.

3:Valamint a Programs mappában levő 'xerox' mappa is meg maradt a helyén
Ez artogat>.ha igen akkor kitoroljuk.

4:MSN Gaming Zone mappa
ezt is kioroljuk.

5:SeaPort.exe ez program
de ha akarod ezt is toroljuk

Tehat amit torolni akarsz tedd ird le ide es az utat is hozza, pldaul c:\windows\seaport


vas. ápr. 24, 2011 7:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
Sajnos nem sok változás van, viszonylag gyorsabb lett a gép, de ez lehet az Ad-Aware miatt is, hiszen azt követően írtam is, hogy a Total Commander hamar bejön indítás köv. bár még az első prog. indításkor mindig gondolkodik kb.7-8"-et, de a köv. prog. indítás alkalmával 1"-en belül van, hogy elindul... !-F
Az Adobe Reader 8-at továbbra sem tudja eltávolítani a Program összetevők közül... :hm:
A Windows Frissítés is állandó jelzésként megmaradt nem tudom nem-e ki kellene-e törölnöm a UpDate for Microsoft .NAT Framework 3.5 SP1 (KB963707)-et... :?: :hm:
Valamint a Programs mappában levő 'xerox' mappa is meg maradt a helyén... :hm:
A CClenearrel is csak egy programot tudtam ki törölni az Acer Grid Vista, amit eddig szintén nem bírtam törölni a Programok összetevői közül... :hm:
De itt van a Programs mappában az MSN Gaming Zone mappa is amiben egy Windows mappa és benne van 24db fájl, de ezeket sem lehet törölni és ez nem látszódik a Program összetevői között sem... :hm:
De van egy Microsoft mappa is a Programok mappában, amin belül, 'Search Enhancement Pack/SeaPort mappán belül egy 'SeaPort.exe'-t sem tudom törölni... :?: :hm:
Van egy 'Common Files' is a program mappában, ami benne van néhány könyvtár mint Adobe, Microsoft Shared stb...stb amikről nem tudom, hogy mikhez is tartozik/zott.. :hm:


szomb. ápr. 23, 2011 23:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
stell írta:
Ha kesz lesz akkor a logjat tedd ide.
Aztan pucold ki a gepet a CCleaner programal.
http://www.piriform.com/ccleaner/download/standard
http://www.virus-stell.com/2010/04/ccleaner.html

Es majd ird le hogy viselkedik a geped, ma mar vegzek, majd holnap folytasuk


OK. Köszönöm ezt a rengeteg dolgot, de ezt nem akartam, hogy másnak visszaéljek az idejével, nagyon köszönöm az eddigieket is, na akkor jön még mára a CCleaner és akkor holnap folyt. ha szükséges még…
Azért Én megvallom az őszintét, azt hittem nincs ekkora gond a géppel, mivel csak az Ad-Awaret tettem fel másikat a nem működő, azaz már nem volt Frissítés hozzá, nem gondoltam hogy ekkora galibát lehet okozni ezekkel, mivel szépen le szoktam szedni a régi progit, ha van új és mindig a Programok hozzáadása / eltávolítással végzem azt…
Épp azért, hogy ilyen galiba ne üsse fel a fejét, hát ezt akkor ezzel megszívtam... :oops: :cry: :gigalol: :hm:


szomb. ápr. 23, 2011 21:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
stell írta:
Csinald eztet>>>


stell írta:
ok,
Hagyd ugy
Nezd meg hova beastad a combofixet, d:\instal fájlok\Szia.com
ha olvastad volna akkor latnod kellet hogy az asztalon kell lennie,Tehat fogd meg az egerel a combofix ikonjat es huzd az asztalra
Kinyitunk - Notepadot (Jegyzetfüzetet)igy: Start>futtatás>beírod: notepad
és bemásolod- a Kód: címszó alatt található zöld textet(Kód: szó nélkül), aztán a notepadba beillesztett textet elmentjük scriptnek az asztalra , úgy:- Fájl>Mentés Másként>Fájlnév>CFScript.txt>Fájl típusa>Minden fájl>Mentés.(Ásztálra),.Kész, az astalon lévő CFScript txt húzzunk rá a ComboFix ikonnyara. Es mostan megcsinalod eztett:
Kép
A combofix maga elindul es lehet hogy restartol es befejezi a scent.Amit majd ad ted ide.
Kód:
KILLALL::
SecCenter::
{A1C4F2E0-7FDE-4917-AFAE-013EFC3EDE33}
Folder::
C:\FOUND.001
C:\FOUND.000
Registry::
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
"Wbutton"=-
"SunJavaUpdateSched"=-
Driver::
mailKmd
SI15CI
Rootkit::
c:\elements\1stboot\SI15CI.SYS
File::
c:\windows\Tasks\Ad-Aware Update (Weekly).job



Ezzel most végeztem :jaj: :gigalol: remélem jól sikerült... :hm:
Na ezt azért nem mondtad, hogy ilyen sokáig fog tartani... :hm: :gigalol:


Kód:
ComboFix 11-04-23.01 - DILLER 011.04.23.  20:55:03.2.1 - FAT32x86
Microsoft Windows XP Home Edition  5.1.2600.3.1250.36.1038.18.1022.451 [GMT 2:00]
Running from: d:\instal~1\SZIA.COM
Command switches used :: c:\docume~1\DILLER\Asztal\CFScript.txt
AV: avast! Antivirus *Enabled/Updated* {7591DB91-41F0-48A3-B128-1A293FD8233D}
.
FILE ::
"c:\windows\Tasks\Ad-Aware Update (Weekly).job"
.
.
(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((   Other Deletions   )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
.
.
C:\FOUND.000
c:\found.000\FILE0000.CHK
c:\found.000\FILE0001.CHK
c:\found.000\FILE0002.CHK
c:\found.000\FILE0003.CHK
c:\found.000\FILE0004.CHK
c:\found.000\FILE0005.CHK
c:\found.000\FILE0006.CHK
c:\found.000\FILE0007.CHK
c:\found.000\FILE0008.CHK
C:\FOUND.001
c:\found.001\FILE0000.CHK
c:\progra~1\Internet Explorer\iexplore.exe
c:\windows\Tasks\Ad-Aware Update (Weekly).job
.
.
(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((   Drivers/Services   )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
.
.
-------\Service_mailKmd
-------\Service_SI15CI
.
.
(((((((((((((((((((((((((   Files Created from 2011-03-23 to 2011-04-23  )))))))))))))))))))))))))))))))
.
.
2011-04-21 22:32 . 2011-04-21 22:32   --------   d-----w-   c:\program files\Messenger
2011-04-21 22:31 . 2008-04-14 07:01   81920   ------w-   c:\windows\system32\ieencode.dll
2011-04-21 19:00 . 2004-12-27 15:04   192512   ----a-w-   c:\windows\system32\AegisI5.exe
2011-04-21 19:00 . 2004-12-27 15:04   1396830   ----a-w-   c:\windows\system32\AegisE5.dll
2011-04-21 09:52 . 2011-04-21 09:52   --------   d-----w-   c:\program files\GPS Information
2011-04-20 20:07 . 2011-04-20 20:07   --------   d-----w-   c:\program files\DirectX
2011-04-20 18:58 . 2011-04-20 18:58   --------   d-----w-   c:\program files\Java
2011-04-20 13:25 . 1998-11-18 14:33   144384   ----a-w-   c:\windows\system32\Iacenc.dll
2011-04-20 13:25 . 1997-06-13 06:56   56832   ----a-w-   c:\windows\system32\Iyvu9_32.dll
2011-04-20 13:25 . 2011-04-20 13:25   --------   d-----w-   c:\program files\Intel
2011-04-20 13:09 . 1996-09-10 20:33   48640   ----a-w-   c:\windows\system32\INETWH32.DLL
2011-04-20 13:09 . 1996-08-27 12:48   4528   ----a-w-   c:\windows\system32\SETBROWS.EXE
2011-04-20 11:39 . 2011-04-20 11:39   --------   d-----w-   c:\program files\Ulead Systems
2011-04-19 22:15 . 2011-04-19 22:15   --------   d-----w-   c:\program files\ArcSoft
2011-04-19 22:15 . 2011-04-19 22:15   --------   d-----w-   c:\program files\Common Files\Smith Micro Shared
2011-04-19 22:15 . 2011-04-19 22:15   --------   d-----w-   c:\program files\VideoLink Pro
2011-04-19 22:14 . 2011-04-19 22:14   --------   d-----w-   c:\program files\Philips ToUcam Camera
2011-04-19 14:40 . 2011-04-19 14:40   --------   d-----w-   c:\program files\ATI Technologies
2011-04-19 14:06 . 2003-04-28 09:27   9867   ----a-w-   c:\windows\system32\drivers\HOTKEY.sys
2011-04-19 12:39 . 2011-04-19 12:39   --------   d-----w-   c:\documents and settings\All Users\Application Data\NtiDvdCopy
2011-04-19 12:26 . 2011-04-19 12:26   --------   d-----w-   c:\program files\Pillanatfelvétel-megjelenítő
2011-04-19 11:10 . 2011-04-19 11:10   --------   d-----w-   c:\program files\windows media components
2011-04-19 09:58 . 2011-04-19 09:58   --------   d-----w-   C:\FOUND.002
2011-04-19 09:09 . 2011-04-19 09:09   --------   d-----w-   c:\program files\Common Files\ODBC
2011-04-18 23:45 . 2011-04-18 23:45   --------   d-----w-   c:\program files\Common Files\Java
2011-04-18 23:44 . 2011-04-20 18:58   472808   ----a-w-   c:\windows\system32\deployJava1.dll
2011-04-18 19:38 . 2011-04-18 19:38   --------   d-----w-   c:\program files\IVT Corporation
2011-04-18 19:11 . 2011-04-18 19:11   --------   d-----w-   c:\program files\iPhoto Plus 4
2011-04-18 18:50 . 2011-04-18 18:50   --------   d-sh--w-   c:\documents and settings\LocalService\UserData
2011-04-18 18:49 . 2011-04-18 18:49   --------   d-sh--w-   c:\documents and settings\LocalService\PrivacIE
2011-04-18 18:49 . 2011-04-18 18:49   --------   d-sh--w-   c:\documents and settings\LocalService\IECompatCache
2011-04-18 18:46 . 2011-04-18 18:46   --------   d-----w-   c:\documents and settings\LocalService\Application Data\McAfee
2011-04-18 18:19 . 2011-04-18 18:19   --------   d-----w-   c:\docume~1\DILLER\Local Settings\Application Data\Adobe
2011-04-18 13:52 . 2011-04-18 13:52   --------   d-----w-   c:\program files\WhereIsIt
2011-04-18 13:11 . 2011-04-18 13:11   --------   d-----w-   c:\program files\Common Files\muvee Technologies
2011-04-18 13:11 . 2011-04-18 13:11   --------   d--h--w-   c:\program files\InstallShield Installation Information
2011-04-18 13:10 . 2011-04-18 13:10   --------   d-----w-   c:\program files\Common Files\NewTech Infosystems
2011-04-18 13:10 . 2011-04-18 13:10   --------   d-----w-   c:\program files\NewTech Infosystems
2011-04-18 13:06 . 2011-04-18 13:06   --------   d-----w-   c:\program files\Common Files\InstallShield
2011-04-18 12:06 . 2011-04-18 12:06   --------   d-----w-   c:\program files\RTL2Garten
2011-04-18 12:02 . 2011-04-18 12:02   --------   d-----w-   c:\program files\SlySoft
2011-04-14 19:05 . 2011-04-14 19:05   --------   d-----w-   c:\program files\Elaborate Bytes
2011-04-14 19:00 . 2011-04-14 19:00   --------   d-----w-   c:\program files\DVD Shrink
2011-04-14 18:53 . 2011-04-14 18:53   --------   d-----w-   c:\program files\DVD Decrypter
2011-04-14 18:33 . 2011-04-14 18:33   --------   d-----w-   c:\program files\Webteh
2011-04-14 17:59 . 2011-04-14 17:59   --------   d-----w-   c:\docume~1\DILLER\Application Data\vlc
2011-04-14 17:57 . 2011-04-14 17:57   --------   d-----w-   c:\program files\VideoLAN
2011-04-14 17:08 . 2011-04-14 17:08   --------   d-----w-   c:\program files\Common Files\Designer
2011-04-14 17:06 . 2011-04-14 17:06   --------   d-----w-   c:\program files\Microsoft Office
2011-04-14 17:06 . 2011-04-14 17:06   --------   d-----w-   c:\docume~1\DILLER\Application Data\Microsoft Web Folders
2011-04-14 14:53 . 2011-04-14 14:53   --------   d-----w-   c:\windows\system32\IOSUBSYS
2011-04-14 14:53 . 2011-04-14 14:53   --------   d-----w-   c:\program files\MP3
2011-04-14 14:21 . 2011-04-14 14:21   --------   d-----w-   c:\program files\TechSmith
2011-04-14 14:21 . 2011-04-14 14:21   --------   d-----w-   c:\program files\Common Files\Wise Installation Wizard
2011-04-14 14:06 . 2011-04-14 14:06   --------   d-----w-   c:\program files\Jómagam
2011-04-14 13:52 . 2011-04-14 13:52   --------   d-----w-   c:\program files\Szerencs
2011-04-14 13:43 . 2011-04-14 13:43   --------   d--h--w-   c:\windows\PIF
2011-04-14 12:12 . 2002-06-21 13:55   634880   ----a-w-   c:\windows\Webshots.scr
2011-04-14 12:12 . 2011-04-14 12:12   --------   d-----w-   c:\program files\Webshots
2011-04-14 11:46 . 2011-04-14 11:46   --------   d-----w-   c:\program files\Vidalia Bundle
2011-04-14 10:36 . 2011-04-14 10:37   --------   d-----w-   c:\docume~1\DILLER\Local Settings\Application Data\Deployment
2011-04-13 21:26 . 2011-04-13 21:26   --------   d-----w-   c:\program files\PopTray
2011-04-13 21:11 . 2011-04-13 21:11   --------   d-----w-   c:\program files\ACDSee32
2011-04-13 19:39 . 2011-04-13 19:39   --------   d-----w-   c:\program files\Winamp 5.21
2011-04-13 15:39 . 2011-04-13 15:39   --------   d-----w-   c:\program files\Spybot - Search & Destroy
2011-04-13 15:18 . 2011-04-13 15:18   --------   d-----w-   c:\program files\Windows Commander 5.00
2011-04-13 13:47 . 2011-04-13 13:47   --------   d-----w-   c:\documents and settings\All Users\Application Data\{ECC164E0-3133-4C70-A831-F08DB2940F70}
2011-04-13 13:16 . 2011-04-13 13:16   98392   ----a-w-   c:\windows\system32\drivers\SBREDrv.sys
2011-04-13 13:15 . 2011-04-13 13:15   --------   d-----w-   c:\docume~1\DILLER\Local Settings\Application Data\Sunbelt Software
2011-04-13 13:00 . 2011-04-13 13:00   --------   d--h--w-   c:\windows\ie8
2011-04-13 11:29 . 2011-03-03 13:53   1857920   ----a-w-   c:\windows\system32\win32k.sys
2011-04-13 11:24 . 2011-02-17 13:18   357888   ----a-w-   c:\windows\system32\drivers\srv.sys
2011-04-13 11:24 . 2011-02-17 13:18   455936   ----a-w-   c:\windows\system32\drivers\mrxsmb.sys
2011-04-13 11:22 . 2008-10-16 14:43   138496   ----a-w-   c:\windows\system32\drivers\afd.sys
2011-04-13 09:58 . 2011-04-13 09:58   --------   d-----w-   c:\windows\system32\wbem\Repository
.
.
.
((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((   Find3M Report   ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
.
2011-04-23 16:53 . 1979-12-31 22:00   26112   ----a-w-   c:\windows\system32\userinit.exe
2011-04-20 18:58 . 2009-05-03 20:47   73728   ----a-w-   c:\windows\system32\javacpl.cpl
2011-04-18 13:08 . 2005-04-13 08:27   6144   ----a-w-   c:\windows\system32\drivers\NTIDrvr.sys
2011-03-07 05:33 . 2004-10-05 07:19   692736   ----a-w-   c:\windows\system32\inetcomm.dll
2011-03-05 09:45 . 2007-06-12 23:25   43602   ----a-w-   c:\windows\system32\xvid-uninstall.exe
2011-03-04 06:36 . 1979-12-31 22:00   420864   ----a-w-   c:\windows\system32\vbscript.dll
2011-02-23 14:04 . 2011-01-27 10:53   40648   ----a-w-   c:\windows\avastSS.scr
2011-02-23 14:04 . 2010-11-16 11:54   190016   ----a-w-   c:\windows\system32\aswBoot.exe
2011-02-23 13:56 . 2011-02-27 13:39   371544   ----a-w-   c:\windows\system32\drivers\aswSnx.sys
2011-02-23 13:56 . 2010-11-16 11:55   301528   ----a-w-   c:\windows\system32\drivers\aswSP.sys
2011-02-23 13:55 . 2010-11-16 11:55   49240   ----a-w-   c:\windows\system32\drivers\aswTdi.sys
2011-02-23 13:55 . 2010-11-16 11:55   102232   ----a-w-   c:\windows\system32\drivers\aswmon2.sys
2011-02-23 13:55 . 2010-11-16 11:55   96344   ----a-w-   c:\windows\system32\drivers\aswmon.sys
2011-02-23 13:55 . 2010-11-16 11:55   25432   ----a-w-   c:\windows\system32\drivers\aswRdr.sys
2011-02-23 13:54 . 2010-11-16 11:55   30680   ----a-w-   c:\windows\system32\drivers\aavmker4.sys
2011-02-23 13:54 . 2010-11-16 11:55   19544   ----a-w-   c:\windows\system32\drivers\aswFsBlk.sys
2011-02-22 23:08 . 1979-12-31 22:00   916480   ----a-w-   c:\windows\system32\wininet.dll
2011-02-22 23:08 . 1979-12-31 22:00   43520   ------w-   c:\windows\system32\licmgr10.dll
2011-02-22 23:08 . 1979-12-31 22:00   1469440   ------w-   c:\windows\system32\inetcpl.cpl
2011-02-22 11:42 . 1979-12-31 22:00   385024   ------w-   c:\windows\system32\html.iec
2011-02-17 12:54 . 2008-05-05 05:25   5632   ----a-w-   c:\windows\system32\xpsp4res.dll
2011-02-15 12:56 . 1979-12-31 22:00   290432   ----a-w-   c:\windows\system32\atmfd.dll
2011-02-09 12:53 . 1979-12-31 22:00   270848   ----a-w-   c:\windows\system32\sbe.dll
2011-02-09 12:53 . 1979-12-31 22:00   186880   ----a-w-   c:\windows\system32\encdec.dll
2011-02-08 13:34 . 1979-12-31 22:00   978944   ----a-w-   c:\windows\system32\mfc42.dll
2011-02-08 13:34 . 1979-12-31 22:00   974848   ----a-w-   c:\windows\system32\MFC42u.DLL
2011-02-02 06:58 . 2004-10-05 07:18   2067456   ----a-w-   c:\windows\system32\mstscax.dll
2011-01-27 10:57 . 2004-10-05 07:18   677888   ----a-w-   c:\windows\system32\mstsc.exe
.
.
(((((((((((((((((((((((((((((((((((((   Reg Loading Points   ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
.
.
*Note* empty entries & legit default entries are not shown
REGEDIT4
.
[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\shelliconoverlayidentifiers\00avast]
@="{472083B0-C522-11CF-8763-00608CC02F24}"
[HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{472083B0-C522-11CF-8763-00608CC02F24}]
2011-02-23 14:04   122512   ------w-   c:\program files\Alwil Software\Avast5\ashShell.dll
.
[HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
"Vidalia"="c:\program files\Vidalia Bundle\Vidalia\vidalia.exe" [2011-04-12 5735369]
"swg"="c:\program files\Google\GoogleToolbarNotifier\GoogleToolbarNotifier.exe" [2010-05-23 39408]
"AnyDVD"="c:\program files\SlySoft\AnyDVD\AnyDVD.exe" [2008-01-23 89024]
.
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
"Broadcom Wireless Manager UI"="c:\windows\system32\WLTRAY" [X]
"preload"="c:\windows\RUNXMLPL.exe" [2004-04-20 40960]
"SoundMan"="SOUNDMAN.EXE" [2005-08-17 90112]
"ATIPTA"="c:\program files\ATI Technologies\ATI Control Panel\atiptaxx.exe" [2005-04-05 339968]
"RemoteControl"="c:\program files\CyberLink\PowerDVD\PDVDServ.exe" [2003-12-08 32768]
"SynTPLpr"="c:\program files\Synaptics\SynTP\SynTPLpr.exe" [2005-09-14 98394]
"ACU"="c:\program files\Atheros\ACU.exe" [2005-01-31 253952]
"WinampAgent"="c:\program files\Winamp 5.21\winampa.exe" [2006-03-10 35328]
"LaunchAp"="c:\program files\Launch Manager\LaunchAp.exe" [2005-03-30 32768]
"PowerKey"="c:\program files\Launch Manager\PowerKey.exe" [2002-08-30 94208]
"LManager"="c:\program files\Launch Manager\HotkeyApp.exe" [2005-05-19 69632]
"CtrlVol"="c:\program files\Launch Manager\CtrlVol.exe" [2003-09-16 20480]
"LMgrOSD"="c:\program files\Launch Manager\OSDCtrl.exe" [2004-10-11 245760]
"ToUcamVProperty"="c:\progra~1\PHILIP~1\VProperty.exe" [2003-04-02 131072]
.
[HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
"CTFMON.EXE"="c:\windows\system32\CTFMON.EXE" [2008-04-14 15360]
.
c:\docume~1\DILLER\Start Menu\Programs\Indˇt˘pult\
Rainlendar.lnk - c:\program files\Rainlendar\Rainlendar.exe [2006-1-21 118784]
PopTray.lnk - c:\program files\PopTray\PopTray.exe [2006-9-16 1666048]
Webshots.lnk - c:\program files\Webshots\WebshotsTray.exe [2011-4-14 208896]
.
c:\documents and settings\All Users\Start Menu\Programs\Indˇt˘pult\
SnagIt 8.lnk - c:\program files\TechSmith\SnagIt 8\SnagIt32.exe [2007-2-16 6379080]
Wireless Utility.lnk - c:\program files\EDIMAX\Common\RaUI.exe [2009-7-19 716800]
BlueSoleil.lnk - c:\program files\IVT Corporation\BlueSoleil\BlueSoleil.exe [2007-5-17 661776]
Microsoft Office.lnk - c:\program files\Microsoft Office\Office\OSA9.EXE [1999-2-17 65588]
.
c:\docume~1\DILLER\Start Menu\Programs\Indˇt˘pult\
Rainlendar.lnk - c:\program files\Rainlendar\Rainlendar.exe [2006-1-21 118784]
PopTray.lnk - c:\program files\PopTray\PopTray.exe [2006-9-16 1666048]
Webshots.lnk - c:\program files\Webshots\WebshotsTray.exe [2011-4-14 208896]
.
[HKLM\~\services\sharedaccess\parameters\firewallpolicy\standardprofile\AuthorizedApplications\List]
"c:\\WINDOWS\\System32\\dpvsetup.exe"=
"c:\\WINDOWS\\System32\\mmc.exe"=
"c:\\Program Files\\VideoLink Pro\\Engine.exe"=
"c:\\Program Files\\VideoLink Pro\\SMListenEngine.exe"=
"%windir%\\Network Diagnostic\\xpnetdiag.exe"=
"%windir%\\system32\\sessmgr.exe"=
.
[HKLM\~\services\sharedaccess\parameters\firewallpolicy\standardprofile\GloballyOpenPorts\List]
"1900:UDP"= 1900:UDP:@xpsp2res.dll,-22007
"2869:TCP"= 2869:TCP:@xpsp2res.dll,-22008
.
R1 aswSnx;aswSnx;c:\windows\system32\drivers\aswSnx.sys [2011.02.27. 15:39 371544]
R1 aswSP;aswSP;c:\windows\system32\drivers\aswSP.sys [2010.11.16. 13:55 301528]
R2 aswFsBlk;aswFsBlk;c:\windows\system32\drivers\aswFsBlk.sys [2010.11.16. 13:55 19544]
R3 HSFHWATI;HSFHWATI;c:\windows\system32\drivers\HSFHWATI.sys [1980.01.01. 200192]
R3 POWERKEY;POWERKEY;c:\program files\Launch Manager\POWERKEY.SYS [2011.04.19. 16:06 2343]
S0 Lbd;Lbd;c:\windows\system32\DRIVERS\Lbd.sys --> c:\windows\system32\DRIVERS\Lbd.sys [?]
S2 gupdate;Google frissítési szolgáltatás (gupdate);c:\program files\Google\Update\GoogleUpdate.exe [2011.04.14. 12:37 136176]
S3 camvid20;Philips ToUcam Camera; Video;c:\windows\system32\drivers\camdrv21.sys [2008.05.15. 13:49 223232]
S3 CB54G3;Wireless CB54G3/MP54G3 Wireless LAN Card Driver;c:\windows\system32\DRIVERS\i2220ntx.sys --> c:\windows\system32\DRIVERS\i2220ntx.sys [?]
S3 FileObjInfo;STFileDriver;\??\c:\documents and settings\All Users\Application Data\Spyware Terminator\FileObjInfo.sys --> c:\documents and settings\All Users\Application Data\Spyware Terminator\FileObjInfo.sys [?]
S3 gupdatem;Google frissítés Szolgáltatás (gupdatem);c:\program files\Google\Update\GoogleUpdate.exe [2011.04.14. 12:37 136176]
S3 Lavasoft Kernexplorer;Lavasoft helper driver;\??\c:\program files\Lavasoft\Ad-Aware\KernExplorer.sys --> c:\program files\Lavasoft\Ad-Aware\KernExplorer.sys [?]
S3 USBAV708;Instant VideoMPX;c:\windows\system32\drivers\USBAV708.SYS [2007.07.27. 18:58 101120]
.
Contents of the 'Scheduled Tasks' folder
.
2011-04-23 c:\windows\Tasks\GoogleUpdateTaskMachineCore.job
- c:\program files\Google\Update\GoogleUpdate.exe [2011-04-14 10:37]
.
2011-04-23 c:\windows\Tasks\GoogleUpdateTaskMachineUA.job
- c:\program files\Google\Update\GoogleUpdate.exe [2011-04-14 10:37]
.
2011-04-23 c:\windows\Tasks\User_Feed_Synchronization-{CA082C13-7F68-4269-B634-3C010C57BCFE}.job
- c:\windows\system32\msfeedssync.exe [2009-03-08 02:31]
.
.
------- Supplementary Scan -------
.
uStart Page = hxxp://www.google.hu/
uSearchMigratedDefaultURL = hxxp://www.google.com/search?q={searchTerms}&sourceid=ie7&rls=com.microsoft:en-US&ie=utf8&oe=utf8
uSearchAssistant = hxxp://www.google.com/ie
uSearchURL,(Default) = hxxp://us.rd.yahoo.com/customize/ycomp/defaults/su/*http://www.yahoo.com
IE: Google Sidewiki... - c:\program files\Google\Google Toolbar\Component\GoogleToolbarDynamic_mui_en_D183CA64F05FDD98.dll/cmsidewiki.html
DPF: {DE625294-70E6-45ED-B895-CFFA13AEB044} - hxxp://193.225.32.159/activex/AMC.cab
.
.
**************************************************************************
.
catchme 0.3.1398 W2K/XP/Vista - rootkit/stealth malware detector by Gmer, http://www.gmer.net
Rootkit scan 2011-04-23 21:27
Windows 5.1.2600 Szervizcsomag 3 FAT NTAPI
.
scanning hidden processes ... 
.
scanning hidden autostart entries ...
.
HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
  ToUcamVProperty = c:\progra~1\PHILIP~1\VProperty.exe??~?1?\?V?P?r?o?p?e?r?t?y?.?e?x?e???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
.
scanning hidden files ... 
.
scan completed successfully
hidden files: 0
.
**************************************************************************
.
--------------------- LOCKED REGISTRY KEYS ---------------------
.
[HKEY_USERS\S-1-5-21-2855939887-4007733215-154201861-1005\Software\Microsoft\SystemCertificates\AddressBook*]
@Allowed: (Read) (RestrictedCode)
@Allowed: (Read) (RestrictedCode)
.
[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\Classes\CLSID\{A483C63A-CDBC-426E-BF93-872502E8144E}]
@Denied: (A 2) (Everyone)
@="FlashBroker"
"LocalizedString"="@c:\\WINDOWS\\system32\\Macromed\\Flash\\FlashUtil10p_ActiveX.exe,-101"
.
[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\Classes\CLSID\{A483C63A-CDBC-426E-BF93-872502E8144E}\Elevation]
"Enabled"=dword:00000001
.
[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\Classes\CLSID\{A483C63A-CDBC-426E-BF93-872502E8144E}\LocalServer32]
@="c:\\WINDOWS\\system32\\Macromed\\Flash\\FlashUtil10p_ActiveX.exe"
.
[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\Classes\CLSID\{A483C63A-CDBC-426E-BF93-872502E8144E}\TypeLib]
@="{FAB3E735-69C7-453B-A446-B6823C6DF1C9}"
.
[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\Classes\Interface\{E3F2C3CB-5EB8-4A04-B22C-7E3B4B6AF30F}]
@Denied: (A 2) (Everyone)
@="IFlashBroker4"
.
[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\Classes\Interface\{E3F2C3CB-5EB8-4A04-B22C-7E3B4B6AF30F}\ProxyStubClsid32]
@="{00020424-0000-0000-C000-000000000046}"
.
[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\Classes\Interface\{E3F2C3CB-5EB8-4A04-B22C-7E3B4B6AF30F}\TypeLib]
@="{FAB3E735-69C7-453B-A446-B6823C6DF1C9}"
"Version"="1.0"
.
--------------------- DLLs Loaded Under Running Processes ---------------------
.
- - - - - - - > 'winlogon.exe'(1044)
c:\windows\system32\Ati2evxx.dll
.
- - - - - - - > 'explorer.exe'(3580)
c:\windows\system32\WININET.dll
c:\program files\SlySoft\AnyDVD\ADvdDiscHlp.dll
c:\progra~1\WINDOW~2\wmpband.dll
c:\windows\system32\webcheck.dll
c:\windows\system32\WPDShServiceObj.dll
c:\windows\system32\PortableDeviceTypes.dll
c:\windows\system32\PortableDeviceApi.dll
.
------------------------ Other Running Processes ------------------------
.
c:\windows\system32\Ati2evxx.exe
c:\program files\Alwil Software\Avast5\AvastSvc.exe
c:\windows\System32\SCardSvr.exe
c:\windows\system32\acs.exe
c:\windows\system32\Ati2evxx.exe
c:\acer\eManager\anbmServ.exe
c:\program files\Java\jre6\bin\jqs.exe
c:\program files\Common Files\LightScribe\LSSrvc.exe
c:\program files\Microsoft\Search Enhancement Pack\SeaPort\SeaPort.exe
c:\windows\system32\tcpsvcs.exe
c:\program files\Common Files\Ulead Systems\DVD\ULCDRSvr.exe
c:\windows\system32\wbem\wmiapsrv.exe
c:\windows\SOUNDMAN.EXE
c:\program files\SlySoft\AnyDVD\AnyDVDtray.exe
c:\program files\TechSmith\SnagIt 8\TSCHelp.exe
c:\program files\TechSmith\SnagIt 8\SnagPriv.exe
c:\program files\Vidalia Bundle\Tor\tor.exe
c:\program files\Vidalia Bundle\Polipo\polipo.exe
.
**************************************************************************
.
Completion time: 2011-04-23  21:38:18 - machine was rebooted
ComboFix-quarantined-files.txt  2011-04-23 19:38
ComboFix2.txt  2011-04-23 17:17
.
Pre-Run: 14 215 970 816 bájt szabad
Post-Run: 14 091 223 040 bájt szabad
.
WindowsXP-KB310994-SP2-Home-BootDisk-ENU.exe
[boot loader]
timeout=2
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS
[operating systems]
c:\cmdcons\BOOTSECT.DAT="Microsoft Windows Recovery Console" /cmdcons
UnsupportedDebug="do not select this" /debug
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Home Edition" /fastdetect /NoExecute=OptIn
.
- - End Of File - - 54CECADD5F5C6715DAE691D1B2B793E6


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára SziaMiAu vas. ápr. 24, 2011 17:16-kor.



szomb. ápr. 23, 2011 20:46
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
Ha kesz lesz akkor a logjat tedd ide.
Aztan pucold ki a gepet a CCleaner programal.
http://www.piriform.com/ccleaner/download/standard
http://www.virus-stell.com/2010/04/ccleaner.html

Es majd ird le hogy viselkedik a geped, ma mar vegzek, majd holnap folytasuk


szomb. ápr. 23, 2011 19:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
Csinald eztet>>>


stell írta:
ok,
Hagyd ugy
Nezd meg hova beastad a combofixet, d:\instal fájlok\Szia.com
ha olvastad volna akkor latnod kellet hogy az asztalon kell lennie,Tehat fogd meg az egerel a combofix ikonjat es huzd az asztalra
Kinyitunk - Notepadot (Jegyzetfüzetet)igy: Start>futtatás>beírod: notepad
és bemásolod- a Kód: címszó alatt található zöld textet(Kód: szó nélkül), aztán a notepadba beillesztett textet elmentjük scriptnek az asztalra , úgy:- Fájl>Mentés Másként>Fájlnév>CFScript.txt>Fájl típusa>Minden fájl>Mentés.(Ásztálra),.Kész, az astalon lévő CFScript txt húzzunk rá a ComboFix ikonnyara. Es mostan megcsinalod eztett:
Kép
A combofix maga elindul es lehet hogy restartol es befejezi a scent.Amit majd ad ted ide.
Kód:
KILLALL::
SecCenter::
{A1C4F2E0-7FDE-4917-AFAE-013EFC3EDE33}
Folder::
C:\FOUND.001
C:\FOUND.000
Registry::
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
"Wbutton"=-
"SunJavaUpdateSched"=-
Driver::
mailKmd
SI15CI
Rootkit::
c:\elements\1stboot\SI15CI.SYS
File::
c:\windows\Tasks\Ad-Aware Update (Weekly).job


szomb. ápr. 23, 2011 19:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
stell írta:
Az ott van, csak hogy elvan rejtve, es miez a :\elements\1stboot\SI15CI.SYS??

Akkor most nem értem a kérdésed, akkor most itt mit kell tennem ezen az oldalon, mert nem látok semmi mást csak feltöltési lehetőséget
http://www.virustotal.com/index.html


szomb. ápr. 23, 2011 19:36
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
ok,
Hagyd ugy
Nezd meg hova beastad a combofixet, d:\instal fájlok\Szia.com
ha olvastad volna akkor latnod kellet hogy az asztalon kell lennie,Tehat fogd meg az egerel a combofix ikonjat es huzd az asztalra
Kinyitunk - Notepadot (Jegyzetfüzetet)igy: Start>futtatás>beírod: notepad
és bemásolod- a Kód: címszó alatt található zöld textet(Kód: szó nélkül), aztán a notepadba beillesztett textet elmentjük scriptnek az asztalra , úgy:- Fájl>Mentés Másként>Fájlnév>CFScript.txt>Fájl típusa>Minden fájl>Mentés.(Ásztálra),.Kész, az astalon lévő CFScript txt húzzunk rá a ComboFix ikonnyara. Es mostan megcsinalod eztett:
Kép
A combofix maga elindul es lehet hogy restartol es befejezi a scent.Amit majd ad ted ide.
Kód:
KILLALL::
SecCenter::
{A1C4F2E0-7FDE-4917-AFAE-013EFC3EDE33}
Folder::
C:\FOUND.001
C:\FOUND.000
Registry::
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
"Wbutton"=-
"SunJavaUpdateSched"=-
Driver::
mailKmd
SI15CI
Rootkit::
c:\elements\1stboot\SI15CI.SYS
File::
c:\windows\Tasks\Ad-Aware Update (Weekly).job


szomb. ápr. 23, 2011 19:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás Re: Vírus vagy mi lehet???
Az ott van, csak hogy elvan rejtve, es miez a :\elements\1stboot\SI15CI.SYS??


szomb. ápr. 23, 2011 19:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1736 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 35  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség