Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. márc. 29, 2024 9:03



Hozzászólás a témához  [ 1736 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Következő
Vírus vagy mi lehet??? 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
stell írta:
...Letoltheted inenn a SpyNoMOre=progit es megtalall mindent,de eltavolitani nemfogja...

Biztos, hogy nem fogja, mert a ZA tűzfal azonnal letartóztatta. nem engedi ki a Netre. :shock:
Én bizony nem fogom kivételként engedni. Úgyhogy máris Uninstall. :roll:

Itt a ZA link:

http://osalerts.zonelabs.com/osanalyze.jsp?record=ZLN40523811673243-1025/8dc6270115ce705bfa06780&tab=overview


csüt. okt. 25, 2007 17:02
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Geopelia-sajnos a geped tele van trojakal.Ezek bizonyos informaciokat kuldenek a gepedrol.Be vannak irva a registerbe,bongeszobe,meg ki tudja hova.Olvasd itt ell.LINK:http://www.spynomore.com/trojan-adware-toolbar-delf-j.htm
es ittLINK:http://www.spynomore.com/search.php
Letoltheted inenn a SpyNoMOre=progit es megtalall mindent,de eltavolitani nemfogja,mert erre megkell venod.
Ha csinal eza progi logott tedd ide mert kivancsi vagyok.UDV


csüt. okt. 25, 2007 16:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
:!:
ezek amúgy mik?
adware/BHO/Toolbar/Mirar
és
Trojan/Adware/Toolbar/IstBar.e
csak regkey-jük van!
spájzoltam őket...


szer. okt. 24, 2007 22:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
Mekk_Elek írta:
Geopelia!


Köszi a tanácsot, de sajnos nem segítettek az általad említett programok: nem találtak semmit. Ennek ellenére még mindig kommunikál a gépem akaratom ellenére.

Valakinek van esetleg valamilyen tippje, tanácsa, hogy hogy lehetne ezt megszüntetni, felderíteni mi okozza ezt?

Köszönöm előre is!

Üdv.:

Mekk_Elek


töltsd le azt a hijackos izét, az oldalon ott van képekben mit kell csinálni. az eredményt meg bemásolod ide. és mekkora az az adatforgalom? nekem is mennek a bájtok egyenként, ha nem csináok semmit. na az mitől van? minimális életjel, hogy neten tartózkodom? de én az újratelepítést tudom ajánlani meg két vinyót vagy két pc-t. így sokkal biztonságosabb. nemde? sajna ez van. :?


szer. okt. 24, 2007 21:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Mekk_Elek írta:
Valakinek van esetleg valamilyen tippje, tanácsa, hogy hogy lehetne ezt megszüntetni, felderíteni mi okozza ezt?
stell írta:
Ide tenni a Hijack.logot"


kedd okt. 23, 2007 20:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. okt. 05, 2006 20:15
Hozzászólások: 74
Hozzászólás 
Geopelia!


Köszi a tanácsot, de sajnos nem segítettek az általad említett programok: nem találtak semmit. Ennek ellenére még mindig kommunikál a gépem akaratom ellenére.

Valakinek van esetleg valamilyen tippje, tanácsa, hogy hogy lehetne ezt megszüntetni, felderíteni mi okozza ezt?

Köszönöm előre is!

Üdv.:

Mekk_Elek


kedd okt. 23, 2007 18:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
köszi, de inkább újrapakoltam. jó éjt, azaz jó reggelt! :lol:


kedd okt. 23, 2007 4:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Megegyszer hogy megertsel,Aztatt amit irtam,eloroll megegyszer csinald meg csokentettmodban a ctrl+alt+del-egyutt.Ma mar megyek aludni,ha valamit talalsz ted ide.UDV


hétf. okt. 22, 2007 23:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Local Page =

Eztett fixeld le a log amugy jo.

Ha nincsen mas problem es ezekett a fajlokat,namtalalltad akorr ok.De megkellet nezni a PROGRAMOKBAN-tehat az egesz diszken.

Idézet:
trojan/hijacker/toolbar/surferbar


Meg csokentett modban megnezheted,ha akarod es ha talalsz valamit.Azok kozull akorr feltetlenul irjal.

UDV.


hétf. okt. 22, 2007 22:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
a fájlokat sem találom, igaz csak a windows-t néztem át...
a win32.dll -t valóban karanténba tettem. nincs a gépen, de eddig nem votl semmi baj.


hétf. okt. 22, 2007 22:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
Töröltem...


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Geopelia hétf. okt. 22, 2007 23:14-kor.



hétf. okt. 22, 2007 22:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Na ez mar nemigaz.win32.dll.
Na meg eztett nezd meg,hogy biztosak legyunk,de azert nemvolt talan ott mert valamit karantenba tettel.

Tehat start>kereses>Files or Folders>
win32.dll- :!: winsrv32.exe-drg.exe-wins32.exe-sfbar.exe

Szed le a hijackot es a logott ted ide

LINK:http://www.tomcoyote.org/hjt/


hétf. okt. 22, 2007 22:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
ez a valami a fájlokat nem bántja? videók, zenék, exe-k, stb... :?: :?: :?:


hétf. okt. 22, 2007 22:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
nem találtam a futó folyamatok között ilyet.
operát meg firefoxot használunk, iexplorert soha!
szerinted most mi tévő legyek? én úgy hallom a win32.dll nem windows fájl, csak kiegészítő.
más teszt? figyelj 8 program nem talál már semmit...


hétf. okt. 22, 2007 22:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Reklam :?: :lol: :shock:
DDOS atak-a gepedet kihasznaljak, mas tamadasra.Ha eltavolitod csak ugy ,lehett-kekhalal,restartstb.Biztosan IE-bongeszot hasznalsz es ep a frisitesnel,kb jotek be a cucok.
Na csak ugy probara.

ctrl+alt+del-nyomd meg,es nezd meg a procesok alatt,masodik full,ha van e ijesmi ottan
winsrv32.exe -wins32.exe
UDV


hétf. okt. 22, 2007 21:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
milyen gondok lesznek? most frissítettem le a windows-t a lemezéről... így is fennáll a veszély? és ha visszaállítom a rendszert?
milyen fájlokat fertőz ez az izé? de volt ismerősöm aki azt mondta, hogy csak egy reklám valami... üdv


hétf. okt. 22, 2007 21:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Semi esetre se nemszabad csak ugy eltavolitanod.A geped megvan fertozve.Es megvolt tamadva DDOS-ATAK.Register.bongeszo,IE>.Most meg nincsen gond ,de lesznek.Eztett fokozatosan elkel tavolitani.UDV


hétf. okt. 22, 2007 21:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
helló! most karanténba tettem és újra is volt indítva és még nem volt semmi gond.
neve:
trojan/hijacker/toolbar/surferbar
és
hijacker, homepage hijacker, toolbar, trojan
ezeket látom kiírva.
helye pedig a system32
most mit csináljak, mit ajánlasz?
a fájl most a vírtó mappájában van és be van zippelve.
köszi


hétf. okt. 22, 2007 20:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Idézet:
egy win32.dll fájlt, karanténba tettem. nyugodtan törölhetem, ez nem rendszerfájl?

Ird meg hogy mia pontos neve,mert -win32dll-dinamikus konyvtar,es meglehet fertozve-es ha karantenba teted,akorr lehett galiba.
UDV


hétf. okt. 22, 2007 18:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
Mekk_Elek írta:
Üdv Mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni a következő problémában: az internetre kapcsolódás után a Helyi kapcsolat állapotát figyelve a Küldött és a Fogadott csomagok száma folyamatosan növekszik annak ellenére, hogy még az Explorer sincs elindítva. Nod32 volt, most már Avast van fent. Persze nem talál semmit. Végigellenőriztem SpyBoot-tal és AdAware-val is, de semmi. Mi lehet ez, hogy lehet ettől megszabadulni?

Segítséget előre is köszönöm.

Üdv:
Mekk_Elek



nekem van fent 8 írtó meg kereső, stb. de amire nem számítottam, hogy jó az a spyware begone! és amit nagyon ajánlok, az a dr. alex. sem avast, sem spyware terminator, sem ad-aware 2007 ... stb, egyik sem talált semmit, csak ezek. próbáljátok ki! és nézzétek meg előző üzenetem! köszi :arrow:


hétf. okt. 22, 2007 18:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
:!: szép jó estét! kevsébé ismert kártevő kereső programoknak sikerült találni a gépemen egy win32.dll fájlt, karanténba tettem. nyugodtan törölhetem, ez nem rendszerfájl? valamiféle trójai meg hijack nevekkel van ellátva. a segítséget köszönöm! amúgy pár napja még nem találták meg a programok, így nem azok a hibásak. érdekes, hogy az istenített írtók nem jeleztek...


hétf. okt. 22, 2007 18:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Ide tenni a Hijack.logot.
UDV


hétf. okt. 22, 2007 16:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. okt. 05, 2006 20:15
Hozzászólások: 74
Hozzászólás 
Üdv Mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni a következő problémában: az internetre kapcsolódás után a Helyi kapcsolat állapotát figyelve a Küldött és a Fogadott csomagok száma folyamatosan növekszik annak ellenére, hogy még az Explorer sincs elindítva. Nod32 volt, most már Avast van fent. Persze nem talál semmit. Végigellenőriztem SpyBoot-tal és AdAware-val is, de semmi. Mi lehet ez, hogy lehet ettől megszabadulni?

Segítséget előre is köszönöm.

Üdv:
Mekk_Elek


hétf. okt. 22, 2007 14:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás FERrEG
Ez nemm virus hanem fereg.Ha tudsz egy keveset angolul akorr itt megtalalod a megfejtest.Es adok egy masik linkett is inenn probald a kak b-vel.1-LINK:http://users.iafrica.com/c/cq/cquirke/fixkak.htm.............................2.LINK:http://www.toffnet.net/


kedd júl. 24, 2007 20:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 20, 2007 6:52
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
nbela írta:
Ravald írta:
a RECYCLER S-1-5...1004 et nem tudom törölni mert akkor csinál egy 1006
És ha nem a mappát törlöd, hanem a kukán kattintasz a kuka ürítésre?


Semmi értelme, mert mondom csinál egy 1005 majd ha ezt is törlöm akkor 1006- majd 1007...és így tovább


kedd júl. 24, 2007 13:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Ravald írta:
a RECYCLER S-1-5...1004 et nem tudom törölni mert akkor csinál egy 1006
És ha nem a mappát törlöd, hanem a kukán kattintasz a kuka ürítésre?


kedd júl. 24, 2007 13:11
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 20, 2007 6:52
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Sziasztok

A minap böngésztem egy kicsit az e107 es oldalon gondolva hogy csinálok egy saját honlapot ami már elég régi álmom
De az egyik plugin letöltésénél a NOD32 riasztott hogy kapott egy "kak" vírust és hogy nem tudja törölni csak karanténba helyezni. Karanténba helyeztem mivel mást nem tudtam csinálni vele.
Olyasmit hallottam ha "csökkentett módban" futtatom akkor eltávolíthatóak a vírusok. Így is tettem volna ha nem jött volna be egy kékhalál. Resetelte magát, Majd a "Legutolsó helyes indítással" indítottam a wint. Lefuttattam de nem találta csökkentett módban sem a "kak" vírust,
Felfigyeltem hogy megjelent a
"C:\RECYCLER\S-1-5-21-1214440339-1336601894-1417001333-1005"
mellett egy
"C:\RECYCLER\S-1-5-21-1214440339-1336601894-1417001333-1004"
ami tartalmaz szép kis gyűjteményt tele DC100-DC299 ig mappával
Köztük kilóg egy "BAR" nevű mappa amiben "1.BIN, 2.BIN, 3.BIN, 4.BIN, 5.BIN, SETTINGS" a Mappák üresek kivéve a SETTINGS mappa, mert abban egy:
"s_pid.bat" van
a RECYCLER S-1-5...1004 et nem tudom törölni mert akkor csinál egy 1006 ot ha meg azt törlöm akkor 1007 et ha azt is akkor 1008 as mappát
Szóval még most is biztos a NOD32 felől hogy tiszta a gépem?

Mindenkit kérek hogy aki tud segíteni kérem segítsen!
Segítségeteket előre is köszönöm, és sorry hogy hosszú voltam de gondoltam bővebben leírom hátha ez segít


kedd júl. 24, 2007 13:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
afiaf írta:
hijackthis nem segített
Pedig az egy elég okos kis program, csak ügyesen el kell találni az eltávolítandó bejegyzéseket. Csökkentett módban nem hiszem, hogy bezáródott volna, próbáltad?
afiaf írta:
Most mit tudok csinálni? Újra kell telepítenem a Windows-t? Más vírusírtót kell keresnem?
Esetleg még adaware, vagy újra megpróbálni a hijackthist. Ha pontosan beírod a gugliba a figyelmeztetés szövegét, akkor eltávolítót is találhatsz rá.


kedd jún. 26, 2007 11:16
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. máj. 04, 2007 11:10
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
Köszi!

Egyelőre az a helyzet, hogy mivel a hijackthis nem segített felraktam egy Counterspy nevű programot. Csináltam vele egy quick scan-t, amiket felajánlott (quarantine, delete, ignore) megcsináltam. Újraindítottam a gépet (mert ezt kérte), és működött minden ****. Semmi vírust nem észleltem. Este lekapcsoltam a gépet, és másnap a bekapcsoláskor ugyanúgy jött a security warning, és a különböző "furcsaságok". Most mit tudok csinálni? Újra kell telepítenem a Windows-t? Más vírusírtót kell keresnem?


kedd jún. 26, 2007 8:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Bootoláskor F8, és indítás csökkentett módban. És egy frissített adatbázisú vírusírtót is kellene futtatnod szintét csökkentett módban. (A hijackthis az inkább böngésző kémek, reklámok irtására való.)


szomb. jún. 23, 2007 9:46
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. máj. 04, 2007 11:10
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
Megcsináltam az analízist, nagy nehezen mivel egyfolytában becsukodótt a program, meg a log fájl. Az elemzés már megvan, de eltávolítani nem tudom, mivel a program továbbra is automatikusan bezárul néhány másodperc után. Mit tegyek?


szomb. jún. 23, 2007 9:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
A böngésződ megfertőződött. Antispy programmal takarítani kell. Elsőre a hijackthis-t javaslom. A http://www.hijackthis.de/ lapról letöltesz egy exe fájlt. Csinálsz egy elemzést. A logot felteszed vissza a lapra, és kiértékeli neked. Utána a gyanúsakat a programban bepipálod és kiírtod.


kedd jún. 19, 2007 11:41
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. máj. 04, 2007 11:10
Hozzászólások: 9
Hozzászólás ?
Sziasztok!

Nem vagyok benne biztos, hogy vírus okozza a jelenséget, de azért megpróbálom röviden összefoglalni a dolgot, hátha ismerős valakinek.

Gép indul, és automatikusan kapok egy security warning alert üzenetet, szkennel, és kiírja, hogy azonnal töltsek le vmi programot, mert spyware veszély van. Ignorálom (bár ezt minden indításnál eljátssza), azonban az explorer-em működésében gondok keletkeznek. Bizonyos oldalak használatánál is küld kéretlen üzeneket, ráadásul pl. Google, IMDb esetében nem működnek a direkt linkek. Rákeresek valamire, kattintok, de teljesen más oldalakra visz el.

Úgy vettem észre, hogy a Winamp legutóbbi frissítésénél jött ez elő (bár nem biztos), de azóta már lekaptam a Winamp-ot, és a probléma mér mindig jelentkezik.

Találkoztatok már ilyesmivel?


kedd jún. 19, 2007 10:33
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 17, 2004 18:34
Hozzászólások: 811
Hozzászólás 
A NOD32 simán írtja (tapasztalat :D)

-----
Üdv!
CyberDragon


csüt. jún. 07, 2007 22:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Akár az is lehet, amiről az alanti linken írnak:

http://forums.spywareinfo.com/index.php?showtopic=96719

(Van ott egy ártalmatlanító progihoz vezető link is.)


csüt. jún. 07, 2007 21:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. nov. 18, 2006 10:23
Hozzászólások: 51
Tartózkodási hely: Székelyföld
Hozzászólás VIRUS vagy mi a fene!
Mivel lehet leszedni azt a virust, amelyik minden meghajto gyokerebe felmasolja magat rejtett filekent! Harom filet: copy.exe, host.exe, autorun.inf! Es barmelyik hardra felteszi magat egybol, es ha beteszel egy adathordozot akkor arra is, es idonkent lekapcsolja a gepet, amelyet egy, egy perces visszaszamlalo eloz meg! :( Torolni fizkailag nem lehet, meg csokkentett modban sem, mert azt irja, hogy hasznalja valamilyen program! BitDefender 10 es sem tud mit kezdeni vele kiirja, hogy move filed es nem tud vele mit kezdeni! :( A processebe megprobaltam megkeresni es leaalitani hatha ugy engedne de nem talaltam!


csüt. jún. 07, 2007 20:53
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
vas-tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 19, 2007 19:38
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: FL
Hozzászólás 
Sziasztok!

Van egy nemkivanotos dolog a gepemen, egy comp eggs nevezetu valami betelepult az automatikusan indulo programokhoz sajnos. Es akarhanyszor toroltem, siman, vagy HJT vel, mindig visszajon. (type mp3.exe). Ez mar legalabb 2 hete ott van.

Tegnap sikerult telepitenem a tuzfalat, ami remelhetoleg a jovoben megved a hasonlo dolgoktol. De kihoz, figyelmeztet egy bizonyos pop does.exe - vel kapcsolatban. Ez egy TEST SEND 4 ACTIVE mappaban van. Vajjon ez a popdoes.exe kartekony a gepre nezve? Vagy csak mar fobiam van? A neten nem talalok rola infot.
Osszefugges a ketto kozott?
toroljem?

Koszi szepen elore is


csüt. ápr. 19, 2007 20:48
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. feb. 03, 2007 11:36
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
johnnyrotten írta:
Feltöltöd a képet ide:

http://media.proxnet.hu/

aztán meg a kapott linket a hozzászólásodba.

Kősz! :oops:


csüt. feb. 22, 2007 21:17
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. feb. 03, 2007 11:36
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
:)


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára rozumnij sergej nyikolaje hétf. márc. 26, 2007 18:15-kor.



csüt. feb. 22, 2007 21:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Feltöltöd a képet ide:

http://media.proxnet.hu/

aztán meg a kapott linket a hozzászólásodba.


csüt. feb. 22, 2007 21:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. feb. 03, 2007 11:36
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
Sziastok! kérem mondjatok meg miért nem tudok szabadulni ettul adologtul: Microsoft.Windows.Security.Internet Explorer. _Bealitasok HKEY_users\s-1-5-21-1292428093-26...................
A Spy Bot szinte minden keresés utan megtalalja és kijavit "eltavolit"
de ujra és ujra megvan? .Kőszőnom szépen.Kűldenném "képpel de nem tudom hogyan kel beillesztenni ide -mondjuk paintol mentettet?


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rozumnij sergej nyikolaje csüt. feb. 22, 2007 22:09-kor.



csüt. feb. 22, 2007 21:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Ajvé! :D :? Robotot gyártottak a gépedből valami rootkittel,nehéz napok elé nézel..
Megoldás 1,(Ha nem RAID-konfigos a buli:)-Bármilyen LIVE-CD-s linux lemez és a fontosakat kimenteni a lemezről-kivéve a levelezés üzenetlistáját :wink:
Majd újratelepíteni.
2,Hiren's Boot,Iso8 CD indít rootkittkiller-el(vírusirtók alatt),majd a "csökkentettben",amit nbela is javasolt.Itt ha van egy Proce XP,Regmonitor,Autoruns,sb progival alkalmazni a kill prcosess funkciót az összes gyanús,indulni akaró programra. Természetesen a gép,nem hogy a neten még csak hálózatban sem legyen.
Sok sikert :rulez:


csüt. feb. 22, 2007 19:50
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: vas. nov. 13, 2005 19:16
Hozzászólások: 53
Hozzászólás 
Amit leírtál a nagyrészén már túl vagyok. Holnap folytatom. Azért írtam, hogy találkoztatok már ilyen problémával, esetleg tudjátok e, hogy milyen vírus ez?


szer. feb. 21, 2007 20:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Csökkentett mód, Start menü, Futtatás, MsConfig, Automatikus indítás fül: kiveszed az összes pipát. Ha szerencséd volt, akkor innen már nem indul. Újraindítás, vírusírtó telepítés, frissítés, futtatás, irtás, utána MsConfig visszakapcsolások. Egyéb lehetőségek: vírusírtás boot cédéről (miniPE, Hiren), vírusírtás másik gépről hálókábelen, wincsit átvinni másik gépbe, boot pendrive-ról vírus írtás, FormatC...


szer. feb. 21, 2007 11:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. nov. 13, 2005 19:16
Hozzászólások: 53
Hozzászólás 
Segítsetek légyszíves, mert nagy bajban vagyok! Persze én voltam a hülye, de ezen nem tudok már változtatni.
Kaptam egy *.exe fájlt. Elindítottam és a következő jelenség történt:
A feladatkezelő (taskmgr.exe); a parancssor (cmd.exe) és a regisztrációs-adatbázis (regedit.exe) letiltásra kerültek. Hiába próbálom megnyitni valamelyiket, azt az üzenetet kapom, hogy a rendszergazda letiltotta. A feladatkezelőt sikerült újra engedélyeznem a csoportházirendben (GPO), de a többit nem. Bár azt olvastam, hogy a registry letiltását szintén a csoportházirendben lehet engedélyezni, de azt sehol nem találtam, hogy hol?! Később észrevettem, hogy a viruskereső kis ikonját is eltüntette a tálcáról. Manuális indításnál pedig kilővi pár másodperc után. Az úratelepítésnél nem engedi a telepítést befejezni. (Symantec Antivirus Corporated Edition).
Hátha találkoztatok ezzel, vagy olvastatok róla és esetleg tudnátok valami megoldást erre?!


szer. feb. 21, 2007 10:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 65
Hozzászólás 


köszi


szomb. jan. 20, 2007 10:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=33070


pén. jan. 19, 2007 17:26
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 65
Hozzászólás 
Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Nem tudom hogyan de egy virus vagy spy írtó program beette magát a tálca jobb oldalára az óra mellé. Egy kérdőjel és egy merevlemez kép váltakozik. Ha elinditom akkor egy AntiVermins nevű oldalt nyit meg. Nem tudom eltávolítani jobb gombra nem reagál, regcleanerben nem látom az elindított programok között, a feledatkezelőben sem találom. Telepített programok között sincs.

Hogy a búbánatba tudnám kiiktatni. Rohadt idegasítő.

Xpt használok

Köszi elöre is a segítséget.


pén. jan. 19, 2007 16:24
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. dec. 31, 2006 16:04
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
bniki írta:
Sziasztok!
Egy ismerősöm gépére valami nagyon beágyazta magát. Nem lehet elindítani sem a spybotot, sem az ad-awaret, sem a hijackthist. Illetve a hijackthis többszöri próbálkozásra készített egy log fájl. A nagy baj az, hogy a neten semmilyen vírusírtó, -kereső nem indul el. Így nem indul el a hijackthis.de honlap sem, ahol analizálni lehetne ezt a log fájlt. Pár másodpercre megjelenik, de rögtön kilép. A gépen Avast! van, ami szintén nem indult, de ezt már meg tudtuk oldani (mssqlsnt.exe volt a bűnös). A hijack log tartalmát az én gépemen ki tudtam elemezni és van egy csomó hiba, de nem tudjuk a vírusos gépen a hijack-et elindítani, hogy ezeket törölni lehessen.
Hogyan lehetne megoldani, hogy minden vírusírtó és kémprogram kereső elinduljon?
Soha nem találkoztam még ilyennel, hogy bármelyik vírusöléssel foglalkozó honlap ne induljon el (pár másodperc és bezáródik az adott site).
:?:


Nekem is ez volt a problémám.
Minden vírusirtóból kidobott, és a honlapokból is, amik spyware, vagy vírusirtással foglalkoznak.

A megoldásom:
Spyware Terminator-t csökkentett módban felinstalláltam, és lefuttattam.
Ezután újraindítás.
msconfig-ban kitiltottam a szolgáltatások közül a FIFA WORLD CUP 2007 -et, és minden megjavult.


vas. dec. 31, 2006 16:13
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. dec. 30, 2006 0:35
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Azt írja ki hogy a program egy hibát sem talált.


szomb. dec. 30, 2006 19:31
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1736 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség