Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 13:12



Hozzászólás a témához  [ 185 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő
Kódfeltőrés!!!! 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
Ehh,nincsenek jó napjaim manapság a balalaajlákát javította át a balaj-kára-a spellchekker.
Idézet:
egyik pulyka, a másik mag gyöngytyúk. A veréb is madár
de,ha már lúd legyen kövér..akkor mint jó erős 'piac-inges' igenis akarjon rámtukmálni valamit..vagy akkor mi a jó fenének szórja szeméttel a levelesemet-igaz ezért elnézést kér,de könyörgöm ez igen gyenge piaci politika egy ekkora cégtől.


csüt. márc. 10, 2011 20:02
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
nacorvus írta:
... Szerjózsát balajkázni ...

Inkább talán :arrow: balalajka. :shock:

Szegény Szerjózsa. :D


csüt. márc. 10, 2011 16:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
nacorvus írta:
Simantec Cégről-Nodostul,Internetsecuritustül mindenestül különös tekintettel a nagyvállalati megoldásaira,pedig van neki mert láttam! :x

:lol: Na de könyörgöm, globálisan biztos, de teljesen konkretizálva mi a jó ég köze van a Simányteknek a NOD32-höz? :roll: Zéró.
Ha csak azt nem veszem, hogy állítólag átvettek NOD-os embörkét, oszt azóta gyorsabb állítólag a Norton AntiVirus.
Vagy az egyik pulyka, a másik mag gyöngytyúk. A veréb is madár.


csüt. márc. 10, 2011 15:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
Nimá! és megint kettő lett 'nem is türlöm mert megint az enyim készülékben' van a hiba! 8)
Maga mindent kétszermond,kétszemond?... :D


szer. márc. 09, 2011 22:06
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
Hm.. az nem én voltam 2x,csak a szerkesztésre is ilymódon reagál az újitott motor! -'hiszen dolgoznak a szovjet mérnökök',de az ellenség keze betette a lábát :arrow: lásd a néger Szerjózsát balajkázni a tajgában..:lol:

Azért idézem be,hogy kurtán-furcsán leráztam erre a balfassz support nem az ajánlotta fel hogy van Önnek is,de az drágább,hanem gyakorlatilag dögölj meg,mert neked nem lehet vírusod..pedig lehet,sőt erre is van megoldása, ergo mehetek vissza 'idösanyám felé vissza'(finomanfogalmazva),mert nem is tartanak még potenciális vevőnek sem-holott lehet hogy egy nagyvállalati rendszert üzemeltetek.
Erre mit válaszoltak:bocsi hogy zavartuk!-ennyit a Simantec Cégről-Nodostul,Internetsecuritustül mindenestül különös tekintettel a nagyvállalati megoldásaira,pedig van neki mert láttam! :x


szer. márc. 09, 2011 22:03
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
Hm.. az nem én voltam 2x,csak a szerkesztésre is ilymódon reagál az újitott motor! -'hiszen dolgoznak a szovjet mérnökök',de az ellenség keze betette a lábát :arrow: lásd a néger Szerjózsát balajkázni a tajgában..:lol:

Azért idézem be,hogy kurtán-furcsán leráztam erre a balfassz support nem az ajánlotta fel hogy van Önnek is,de az drágább,hanem gyakorlatilag dögölj meg,mert neked nem lehet vírusod..pedig lehet,sőt erre is van megoldása, ergo mehetek vissza 'idösanyám felé vissza'(finomanfogalmazva),mert nem is tartanak még potenciális vevőnek sem-holott lehet hogy egy nagyvállalati rendszert üzemeltetek.
Erre mit válaszoltak:bocsi hogy zavartuk!-ennyit a Simantec Cégről-Nodostul,Internetsecuritustül mindenestül különös tekintettel a nagyvállalati megoldásaira,pedig van neki mert láttam! :x


szer. márc. 09, 2011 22:03
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
Most azon túl, hogy körbeizélgetjük egymást - néha nem árt egy kis csipkelődés talán, pláne ha poénos -, azt a mai napig nem értem, a Simánytek idézeteknek és reakcióknak mi köze a NOD32 "magát leírásához".
Önmagában még csak-csak. Vagy talán az sem, lévén linuxos poénra(?) egy automatikusan generált válasz.
Biztosan bennem van a hiba, de néha kifogyok az asszociációs képességből. !-F


szer. márc. 09, 2011 19:01
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
nacorvus írta:
...

Khmmm. Nem értelek, önmagad beidézted egy nap múlva, minden plusz szöveg nélkül. :hm:
Nem vagy fáradt? :)


szer. márc. 09, 2011 16:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
nacorvus írta:
:hm: most akkor melyik volt a szövevényes a Nod?
Pedig szvsz érthető..hiszen csak idéztem a levelekből,és pontosan azért az eredeti nyelven,nehogy vaklaki a mondatszövésembe keverdjen akár itthoni nyelven is,a lényeg hogy a balfi vírusirtó nem azt válaszolta hogy:
"Vazze"(ezt a fórumból rám ragasztattátok!-sohasem használtam) van neked is de drágábban,hanem élnézést kért mert zargatott,pedig lehet hogy egy nagyvállalati rednszerről van szó

..avagy az Iso -exe?..a lényeg ha xp- rendszerre kell akkor azt töltsd le a sourceforge-től, 64-bit-re a wistás verzíót :-? de nem igazán tudom ajánlani-azzal már már megfáztam én is W7-64 alatt-hol jó hol nem kb:90%.
Nem is a jelszófejtéssel van a gond,mert az meg is gyártja,hanem az újraindított géppel.. javítással kezdi a 10%-ban :hm:

Egy azonban nagyon lényeges!
És nagyon komolyan mondom,mert eme lemezekkel jónéhány gépet meghackoltam.
A következő indításkor...amikor sikerüt a gépbe a jelszóval belépni,a rendszerindítás lényegesen lassabb (max:3s-al,de lassab)lesz,mint a rendszergazdának,mint a usereknek.. ez nem vírius..hanem valamit átrak a registry-ben is!:a hack-olt win-ben.: többet 'gondókozik' mint előtte,főleg ha hálózatos a dolog. :arrow: ebből egy 'igazi'..rg(mint fogalom) :roll: láthatja:,hogy a kitojt tyúkok háta kopaszabb a jércénél egy vérmes kakas mellett-magyarul feltörték(avagy.,be,vagy meg).. belenéztek a gépbe,de ue majdan valahogy vissza rakhatja,ha lényeges..Sohasem néztem utána,lehet,hogy csak valami időzítés és várakozik a felírt felhasználókra vagy ki tudja :hm:


kedd márc. 08, 2011 22:11
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
:hm: most akkor melyik volt a szövevényes a Nod?
Pedig szvsz érthető..hiszen csak idéztem a levelekből,és pontosan azért az eredeti nyelven,nehogy vaklaki a mondatszövésembe keverdjen akár itthoni nyelven is,a lényeg hogy a balfi vírusirtó nem azt válaszolta hogy:
"Vazze"(ezt a fórumból rám ragasztattátok!-sohasem használtam) van neked is de drágábban,hanem élnézést kért mert zargatott,pedig lehet hogy egy nagyvállalati rednszerről van szó

..avagy az Iso -exe?..a lényeg ha xp- rendszerre kell akkor az töltsd le a sourceforge-től a 64-bit-re a wistás verzíót :-? de nem igazán tudom ajánlani-azzal már már megfáztam én is W7-64 alatt-hol jó hol nem kb:90%.

Egy azonban nagyon lényeges!
És nagyon komolyan mondom mert eme lemezekkel jónéhány gépet meghackoltam.
A következő indításkor...amikor sikerüt a gépbe a jelszóval belépni,a rendszerindítás lényegesen lassabb (max:3s-al,de lassab)lesz,mint a rendszergazdának,mint a usereknek.. ez nem vírius..hanem valamit átrak a registry-ben is!:a hack-olt win-ben.: többet 'gondókozik' mint előtte,főleg ha hálózatos a dolog. :arrow: ebből egy 'igazi'..rg(mint fogalom) :roll: láthatja:,hogy a kitojt tyúkok háta kopaszabb a jércénél egy vérmes kakas mellett-magyarul feltörték(avagy
,be,vagy meg)
..,de ue majdan valahogy vissza rakhatja,ha lényeges..Sohasem néztem utána,lehet,hogy csak valami időzítés és várakozik a felírt felhasználókra vagy kitudja :hm:


hétf. márc. 07, 2011 22:44
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
TargeT írta:
... Most tényleg a 64 bit és Win7 ...

Szvsz a 64 bites verzió lesz. Abban ezek szerint nincs probléma. Vagy nem látja a NOD. :)
A sourceforge.net kétségtelenül megbízható. Pont ezért tátottam el a számat, és írtam le ide.
Már írtam: amióta megszívtam, azóta inkább kétszer is körülnézek. Nincs is vírusom. Kopp, kopp. :D

nacorvus leírását nem tudom követni. :shock:


hétf. márc. 07, 2011 21:00
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
Komolyan valami baj lehet velem. :lol: Nálam kézi ellenőrzésre sem riogat a NOD32.
Most tényleg a 64 bit és Win7, vagy netán újra kellene indítani a beállítások után? :hm:
Kíváncsi vagyok az avast! ugrik-e rá. Nemrég volt valami apróság, amiben háklisabb volt. :arrow: Nem ugrik. Az avast! nem jelzett rá semmit kézi kereséssel. Igaz default beállítás mellett.
32 bites NOD32 sem XP-n sem, bár ott még nem állítottam át a veszélyes cuccok keresésére.


hétf. márc. 07, 2011 20:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
Laci_L írta:
Érdekes, hogy nálad "csak" veszélyes alkalmazást jelez, míg nálam fertőzést.
Igen, letöltéskor többszörös fertőzést jelez. De én alapból kikapcsoltam letöltéskor az antivírust és kéziben vizsgáltam meg a letöltött állományt. Ilyenkor egyenként kiírja, hogy melyik fáljban milyen "veszélyt" gyanít. És ezeket a "veszélyes alkalmazásokat" minősítette "többszörös fertőzésnek".
Idézet:
Az előbbit kérésre továbbengedi, a fertőzést bevágja a karanténba. Ott nincs kérdés, és visszaállítás sem, legfeljebb a törlés. Legalább is nálam.
De egy sorral lentebb olyan van, hogy "Visszaállítás megadott helyre..."


hétf. márc. 07, 2011 20:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
Ó!'Szerinem a nod mint vírusirtó bőven leírtrta magát:
Idézet magánlevelezéseimból:
Ist 'worse':By Norton:
Norton 360 Version 5.0 BETA: Download Instructions
Product Key: B3GWQMQWRXH9KGYKHYQPKW49V(hú ez nem kellet volna kiadnom!) :cry: (bétacode kinem sz*rjale)
Print this page or write down the key exactly as it appears, so it will be available when you are prompted to enter the key during installation.
......hagytan az oldal 'lényeretőtő részét'(KB 2oldal)
To install your Norton 360 Version 5.0 BETA:
Your installation of the beta test version of Norton 360 Version 5.0 should have started automatically. If it did not, save 'N360BetaDownloader.exe' to your desktop, double-click it to download the product test build and start the installation.
Follow the onscreen instructions to complete installation.
When prompted, copy and paste or retype the above Product Key to activate your software.
................
címzett: Norton
febr 23. (12 napja)
well i don't need it!-I used Linux-op system!
Kind regads!
.......
By norton:
2011/2/22 Norton <norton@nortonfromsymantec.com>
Dear Sir or Madam,

Thank you for your message.

This reply was generated automatically.

Do not respond to this email.

Please use one of the following links to access our on-line services:

For information on Symantec products:
http://www.symantec.com/norton/index.jsp

To buy Symantec products:
http://shop.symantecstore.com/store/sym ... gm.5307100

To access a free test to check your computer's vulnerability
to intrusion risks: Symantec Security Check
http://security.symantec.com/sscv6/defa ... &venid=sym

To access Symantec on-line support:
http://www.symantec.com/home_homeoffice ... /index.jsp

To unsubscribe from the product updates, offers,
or security newsletters, click on the unsubscribe link
located at the bottom of the message you have received.

Thank you and kind regards,

The Norton Team at Symantec
...................
Tehát,mindeni hülye,kinek nincs szüksége a termékre.ill nem azt az op-t használja amire kihegyezték és pénzt adnak érte,de az eszükbe sem jut,hogy ott is van 'jó vírsus"!Mert,anyali arccal a szemedbe hazudják,hogy TE még a fizetős verzióban is le vagy ****,akár vállalati szinten is! :arrow: ergo neked nem lehet vírusod...hiszen nem azt válaszolták hogy arra is van megoldásuk..


hétf. márc. 07, 2011 20:32
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
nbela írta:
Be kell kapcsolni a veszélyes alkalmazások keresését:

Igen, én is gondoltam Laci_L második megerősítésére, hogy ez lesz.
Nálam nincs bekapcsolva (ez az alapértelmezett). Nem bosszantom vele magam, így is akad néhány téves riasztás. Vírusom meg úgy sincs. :wink:
Vagy lehet a heurisztikát turbózni. Oszt mi lesz? :lol: Az biztos, hogy fertőzés kevesebb, csak a fürdővizet turkáljátok, hátha benne volt a gyerek is. :twisted:

Na de aki bekapcsolja, az meg akkor tudja értéken használni. :mrgreen:
Tudni kell felülbírálni, utánanézni, mittudomén, de nem mindenre kapásból felülni, hogy vírus vagy (többszörös) fertőzés.
A hacker eszköz nem vírus, nem fertőz garantáltan, ahogy a veszélyes alkalmazás sem. Rossz kezekben rosszra is használható.
A konkrét PSWTool.PWDump6-ról ilyesmit írnak.
"PassDumper is a tool which steals windows login name and passwords from windows NT/2000 and saves them into a pass.txt in windows directory."
Miről is volt szó a problémánál? Windows jelszavak törése. Aha. 8) Kapcsolatos? Nehezen menne valamiféle hacker eszköz nélkül?

Csatlakozva nbela utolsó mondatához, ahogy írtam fentebb én is: sourceforge.net. Ha ezen az oldalon kártevő volna, és évek óta, már csak kiszúrta volna valaki. :P
Bocs, ha most kicsit kemény voltam, de írtam már hasonlókat ugyanebben a fals riasztósdi témában finomabban is.

Laci_L-nek annyiban igaza lehet az óvatossággal, hogy karanténba csak úgy nem szokott mindent kapásból pakolni a NO32. Van, hogy elég okézgatni a kihagy gombot, vagy hasonló.

Szerk: Most bekapcsoltam ezt a veszélyes alkalmazás keresését a valós idejű védelemnél, meg még pár helyen. Minden röccenés nélkül töltögeti a fájlt lefelé. :roll:
Már nem tudok mire gondolni, talán a 64 bites NOD32 miatt van, vagy a jó ég tudja.
Talán a kiterjesztett heurisztika is kell hozzá? Mert az nincs bekapcsolva.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára TargeT hétf. márc. 07, 2011 20:36-kor.



hétf. márc. 07, 2011 20:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
nbela írta:
... veszélyes alkalmazás ...

Érdekes, hogy nálad "csak" veszélyes alkalmazást jelez, míg nálam fertőzést. Az előbbit kérésre továbbengedi, a fertőzést bevágja a karanténba. Ott nincs kérdés, és visszaállítás sem, legfeljebb a törlés. Legalább is nálam.


hétf. márc. 07, 2011 20:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
TargeT írta:
ophcrack-win32-installer-3.3.1.exe
NOD32 4.2.71.2 van, egy pisszenés nélkül letöltötte, ahogy kell.
Be kell kapcsolni a veszélyes alkalmazások keresését:
ESS 4.2.71.2 írta:
D:\Letöltések\ophcrack-win32-installer-3.3.1.exe » NSIS » ophcrack.exe - módosult Win32/PSWTool.ophCrack.A veszélyes alkalmazás
D:\Letöltések\ophcrack-win32-installer-3.3.1.exe » NSIS » ophcrack_nogui.exe - módosult Win32/PSWTool.ophCrack.A veszélyes alkalmazás
D:\Letöltések\ophcrack-win32-installer-3.3.1.exe » NSIS » pwdump6_setup.exe - Win32/PSWTool.PWDump6 veszélyes alkalmazás
D:\Letöltések\ophcrack-win32-installer-3.3.1.exe » NSIS » servpw.exe - Win32/PSWTool.PWDump6 veszélyes alkalmazás
D:\Letöltések\ophcrack-win32-installer-3.3.1.exe » NSIS » lsremora.dll - Win32/PSWTool.PWDump6 veszélyes alkalmazás
Amúgy szerintem is az a dolga, hogy az ilyen crack progikra bejelezzen. És a felhasználónak kell eldönteni, hogy megbízik-e a letöltési helyben. Ha pédául *.ru helyről jön le akkor felejtős. A sourceforge.net, vagy például a hirensbootcd.org megbízható, hiába jelez rá a nod.


hétf. márc. 07, 2011 19:55
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
TargeT írta:
... Már csak azt nem értem, mit akartál letölteni. :wink:

Én sem értem, hogy mit nem értesz. :D

Gondoltam, az ISO mellett leszedem a telepítőt is (miért ne). :shock:
Na, ere intett be a NOD (ugyanaz a verzió, mint nálad), a már jelzett piros keretes szöveggel. Még egyszer megpróbáltam: most már két példány ül a karanténban. :jaj:

Valamelyik ugyanolyan NOD sántít. :hm:
Erre varrjál gombot. :)


hétf. márc. 07, 2011 19:52
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
Az a jó, hogy lassan senki sem ért semmit. :lol:
Csatlakozván nacorvushoz, nem nagyon értem, minek az .exe fájl, amikor ha valaminek van értelme, az az .iso boot, amivel hozzáférsz idegen, jelszó miatt nem bootolható rendszerekhez.
Még ezen túl nem értem, neked mi és mit vágott ki karanténba, ha tényleg arról van szó, amit most próbaképpen letöltöttem.
"Legelső fölül." ophcrack-win32-installer-3.3.1.exe
NOD32 4.2.71.2 van, egy pisszenés nélkül letöltötte, ahogy kell. Se karantén, se hókuszpókusz.
Már csak azt nem értem, mit akartál letölteni. :wink:


hétf. márc. 07, 2011 18:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
nacorvus írta:
Azt nem tudom.Nekem eleve gyanús hogy egy exefile csak úgy önmagától kiír egy lemezképfilét,mindenféle alkalmazás nélkül..
Az első link amit TargeT-adott az iso-fileokkal teljesen megbízható!

Ugyanannak a programnak a verziói vannak ott. :shock:

Az ISO-ra és annak kiírt tartalmára sem jelzett a NOD, sem a Malwarebytes sem.

Én sem értem miért, de így van. :jajne:


hétf. márc. 07, 2011 11:40
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
Azt nem tudom.Nekem eleve gyanús hogy egy exefile csak úgy önmagától kiír egy lemezképfilét,mindenféle alkalmazás nélkül..
Az első link amit TargeT-adott az iso-fileokkal teljesen megbízható!


hétf. márc. 07, 2011 11:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
nacorvus írta:
Miéfle telepítő exe, ...

http://ophcrack.sourceforge.net/download.php

A legelső felül. :shock:
Ennek nem ugyanaz a tartalma, mint ami a CD-s oprendszerről fut?


hétf. márc. 07, 2011 10:52
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
Miéfle telepítő exe,(ha az az biztosan vírus) és egyébként ki mondta,hogy egy Live-Cd-t telepíeni kell?Ki kel írni az Iso-t,azt uccu neki Sitaz!-szép szivávány-táblás módszerrel hash-hacking.-nem bánt az senkit,csak a jelszavakat.


hétf. márc. 07, 2011 10:44
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
TargeT írta:
... Egyébként mit mondott? ...

Ez van a naplóban:
>>
2011.03.05. 17:59:36 HTTP-szűrő fájl http://switch.dl.sourceforge.net/projec ... -3.3.1.exe többszörös fertőzés kapcsolat megszakítva - karanténba helyezve ... A program kártevőt észlelt, amikor a következő alkalmazás a webhez próbált hozzáférni: C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe.
<<

Erre fel gondoltam, hogy akkor inkább mégsem szedem le. :shock:


hétf. márc. 07, 2011 10:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
Laci, hogy a NOD32 mit mond, mit nem, az egy kérdés. Egyébként mit mondott? :wink: Mert nemigen szoktad írni konkrétan.
Nem valami hacker eszközt? Merthogy az. :D
Többszörös fertőzés. :gigalol: Napersze... sourceforge.net, meg Ophrcrack.

De mondhattam volna ezt is: http://pogostick.net/~pnh/ntpasswd/

Egy virtuális partíción mellesleg kipróbálhatod az új avast4 6.0-at is.


szomb. márc. 05, 2011 18:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
TargeT írta:
http://ophcrack.sourceforge.net/download.php?type=livecd

Az ugyanerre való telepítő exe fájlt a NOD letartóztatta többszörös fertőzés (nem fertőzés gyanú) miatt. :mrgreen:

Óvatosan? Vagy téved a NOD? :shock:


szomb. márc. 05, 2011 18:08
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
ocsesz76 írta:
... mit ajanlotok ...

Találtam egy régi leírást. Soha nem próbáltam ki, úgyhogy garancia nincs. :)

Hátsó kapu a Windows XP-ben:

A Windows XP készítői hagytak egy ’hátsó ajtót’ arra az esetre, ha be szeretnénk jelentkezni a rendszerbe rendszeradminisztrátorként, és elfelejtettük volna jelszavunkat. A hátránya a dolognak annyi, hogy ezt bárki megteheti.

1. Kapcsoljuk be a számítógépet, és figyeljünk rá, hogy a Boot-menü bejelentkezzen, ezt az F8 billentyű lenyomásával érhetjük el.
2. Ha a Boot-menüben vagyunk, nyomjunk még egyszer F8-at, ennek hatására további Windows indítási opciók jelennek meg. Figyeljük meg, hogy a rendszeradminisztrátor jelszava üres.
3. Válasszuk az opciók közül a Biztonsági módot a Windows indítására. A bejelentkezés ebben a formában csak rendszeradminisztrátorként lehetséges.
4. Ezután legyünk türelemmel, amíg a Windows elindul a fent említett módban.
5. Következő lépésben megjelenik a bejelentkező képernyő, ahol ki kell választanunk a rendszeradminisztrátor opciót egérkattintással.
6. Ez az indítási mód, csak alapszíneket használ, ezért kissé komikusan nézhet ki a képernyő, de ami fontos, hogy bejutottunk a rendszerbe bármiféle jelszó beírása nélkül.
7. Itt aztán igényeink szerint új jelszót írhatunk a korábbi helyett, bízva abban, hogy többé nem felejtjük el.


szomb. márc. 05, 2011 17:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
http://ophcrack.sourceforge.net/downloa ... ype=livecd


szomb. márc. 05, 2011 17:47
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. márc. 05, 2011 17:29
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Kódfeltőrés!!!!
sziasztok volna egy kerdesem hozzatok ha tudtok kerlek segitsetek.szoval dolgozok egy bizonyos cegnel az elottemlevo aki volt oszeveszett a fonokel es elment en megkaptam a helyet es a szamitogepet az a problema hogy mielott elmment rakott fel valamijen jelszavat(a gep nincs a netre csatlakosztattva)felhivtam a mokost es aszt a valaszt kaptam hogy mar o sem emlekszik ra eszta jelszavat kene valahogy feltorni. mit ajanlotok?bocs a helytelen irasert de nem magyarorszagon lakom.elore is koszonom tovabbi szep napot


szomb. márc. 05, 2011 17:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 389
Tartózkodási hely: Műhely
Hozzászólás 
Csak azért kérdezem hátha valaki be van oda reggelve.
Akkor megtudná nézni, hogy mi van az account-tommal.

darkside


vas. ápr. 13, 2008 10:58
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
jancsi000 írta:
... Kírhatom ide a torrentoldal nevét????...

Lehet, de ha tényleg jelszavas (regelni kell) akkor hiába.


vas. ápr. 13, 2008 10:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 389
Tartózkodási hely: Műhely
Hozzászólás 
Köszönöm az már megtörtént.
Mindenhova be tudok jelentkezni csak erre a 2 oldalra nem.
Van másik freemail fiokom az is megy.

Kírhatom ide a torrentoldal nevét????

Hátha másnál is ugyanez a helyzet.


vas. ápr. 13, 2008 10:49
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Próbáld törölni az ideiglenes fájlokat és a Cookie-kat.
Mindet, ha nem tudod melyiket kell. Az IE-ben van ilyen lépés (Eszközök > Internet beállítások > Böngészési előzmények > Törlés > Ideglenes Internetfájlok és Cookie-k). :shock:


vas. ápr. 13, 2008 10:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 389
Tartózkodási hely: Műhely
Hozzászólás 
Hali mindenkinek!
Nekem olyan gondom lenne, hogy ma reggel nézem, hogy az utorrent a torrenteknél ezt írja ki:
unregistered torrent pass

Próbálok belépni a torrentoldalra ott pedig rossz felhasználónév és jelszó fogad.

Próbálok belépni a freemailre és ugyan az fogad mint a torrentoldalnál.

Ilyenkor mi van???


vas. ápr. 13, 2008 7:42
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. feb. 13, 2008 23:01
Hozzászólások: 75
Tartózkodási hely: Tolna megye
Hozzászólás 
stell írta:
Szia zsopik,akor minden ok.
Latom hogy meg vannak Magyarorszagon ojanok is akik szeretnek engemett. :wink:


hát persze hogy szeretünk :wink:
komolyan :!:
örülök, hogy megismertelek :oops:
sajna sok a lecke, meg a számonkérés suliban, így ritkábban vagyok neten :) de majd dumcsizunk kicsit amint lazább lesz ...egy picit... napom.

Legyen szép heted :D


vas. márc. 30, 2008 22:31
Profil Privát üzenet küldése YIM
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Szia zsopik,akor minden ok.
Latom hogy meg vannak Magyarorszagon ojanok is akik szeretnek engemett. :wink:


szomb. márc. 29, 2008 17:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. feb. 13, 2008 23:01
Hozzászólások: 75
Tartózkodási hely: Tolna megye
Hozzászólás Re: ok
stell írta:
Idézet:
kellemes ünnepeket Very Happy
pusz Zsó
Koszom es neked is BHU-egy kicsit kesve de aszthiszem hogy ez nembaj :wink:


persze hogy nem baj:)
:D
Legyen szép napod


csüt. márc. 27, 2008 16:26
Profil Privát üzenet küldése YIM
vas-tag

Csatlakozott: kedd márc. 25, 2008 0:07
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: no
Hozzászólás 
Télleg erre nem is gondoltam :D .De haverom meg is akarja találni a gyereket. :? De azt má nem lesz olyan nehéz..csak ezt a vip.es izét nem tudtam..köszi szépen :D :D


kedd márc. 25, 2008 13:21
Profil Privát üzenet küldése YIM
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás ok
Idézet:
kellemes ünnepeket Very Happy
pusz Zsó
Koszom es neked is BHU-egy kicsit kesve de aszthiszem hogy ez nembaj :wink:


kedd márc. 25, 2008 10:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
A feltörést felejtsd el. Lányomnak is volt ilyen gondja. Beszkeneltük a diákigazolványát és elküldtük a myvip üzemeltetőnek. És küldtük a linket a hamis felhasználóról, akit utána töröltek.


kedd márc. 25, 2008 9:24
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd márc. 25, 2008 0:07
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: no
Hozzászólás 
sziasztok!megkérdezhetem hogy a myvip kódfeltöréshez milyen program kell?
mert haveromról csináltak egy elég durva profilt:S :? :? :?


kedd márc. 25, 2008 0:14
Profil Privát üzenet küldése YIM
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. feb. 13, 2008 23:01
Hozzászólások: 75
Tartózkodási hely: Tolna megye
Hozzászólás Re: ok
stell írta:
Szia:
Majd Torold ki az SDFIX MAPAT.Es jo lesz ok. :wink:


köszönöm, szépen a segítséged :)
jó a gép


kellemes ünnepeket :D
pusz Zsó


hétf. márc. 24, 2008 9:34
Profil Privát üzenet küldése YIM
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás ok
Szia:
Majd Torold ki az SDFIX MAPAT.Es jo lesz ok. :wink:


hétf. márc. 17, 2008 11:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. feb. 13, 2008 23:01
Hozzászólások: 75
Tartózkodási hely: Tolna megye
Hozzászólás 
ez már rémísztő, most meg nem tudom egyáltalán elindítani skypet :x

msn-re beenged, de skype inditásához azt írja ki hogy nincs elég hely a művelethez

:?: semmit nem értek


vas. márc. 16, 2008 20:20
Profil Privát üzenet küldése YIM
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. feb. 13, 2008 23:01
Hozzászólások: 75
Tartózkodási hely: Tolna megye
Hozzászólás Re: ok
stell írta:
Szia:
Ninsen mitt zsopik, :wink:


akartam válaszolni skypen és nem tudok
megint meghülyült gép :(
és start menübe sem tudok belépni


vas. márc. 16, 2008 20:16
Profil Privát üzenet küldése YIM
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás ok
Szia:
Ninsen mitt zsopik, :wink:


vas. márc. 16, 2008 10:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. feb. 13, 2008 23:01
Hozzászólások: 75
Tartózkodási hely: Tolna megye
Hozzászólás Re: ok
stell írta:
Igen majd meglasuk mit mond ra a geped :wink:
Szia


eddig jó a gép :lol:
remélem jó is lesz
:wink: igazi pc zseni vagy
:P köszi szépen


szomb. márc. 15, 2008 22:05
Profil Privát üzenet küldése YIM
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás ok
Igen majd meglasuk mit mond ra a geped :wink:
Szia


pén. márc. 14, 2008 22:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. feb. 13, 2008 23:01
Hozzászólások: 75
Tartózkodási hely: Tolna megye
Hozzászólás Re: ok
stell írta:
Szia;

Nemkell letoltened ha nincsen az asztalon akor renben van,Ha pedig ott van akorr ted a szemetbe. ok.


rendben :)
köszi szépen, akkor mást már nem is kell vele csinálnom?
ez jóóóó híír :D


pén. márc. 14, 2008 21:54
Profil Privát üzenet küldése YIM
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás ok
Szia;

Nemkell letoltened ha nincsen az asztalon akor renben van,Ha pedig ott van akorr ted a szemetbe. ok.


pén. márc. 14, 2008 21:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 185 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség