Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 27, 2024 18:35



Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 
Kémprogramvédelem ingyen, magyarul 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4778
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Szép az élet, csak azok ne lennének akik ezeket a programokat írják...
A vicc az, hogy azt a gépet nem használják bonyolult dolgokra, csak levelezésre, böngészésre, néha megnézni egy dvd-t. Most valami Java-s OpenConnection nevű vacak került a gépre, ami további szpájverek letöltésére alkalmas. Volt is bőven belőlük.


kedd aug. 19, 2008 10:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6664
Hozzászólás 
No igen, egy átlagos usernél semmi védelem sem elegendő.
Az emberi tényező néha "csodákra" képes, ha amúgy a biztonsági rések be lennének foltozva. :wink:


kedd aug. 19, 2008 10:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4778
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Én is azt hittem hogy elég a passzív (nem rezidens) védelem, aztán kiderült hogy nem, és nem sok kedvem van fél napokat eltölteni utazgatással és kártevő-irtással.

Tegnap este viszont sikerült megoldani a problémát: telepítő módba kapcsoltam a programot és úgy csináltam néhány felhasználóváltást. Azóta nem csinál fagyit a gépből.


kedd aug. 19, 2008 8:02
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6664
Hozzászólás 
Mondtam én is már, hogy nem kell annyi párhuzamos, versengő rezidens védelmi program. :wink:
Kémirtóból elég a nem rezidens, vagy a rezidens rész legyen kikapcsolva, ha lehetséges. Ha meg mégis bejönne valami, meg lehet oldani.
Korábban ezekkel a rezidens spyware irtókkal még nem volt ilyen gond, vagy én az adott programoknál nem tapasztatltam. Futhatott több is, ellentétben a vírusirtókkal.
Van azonban néhány, talán "nagynevű" és esetleg nagyobb erőforrás igényű is egyben, amelyik háklis erre, de még a null bejegyzést is veszélyes trójaiként pucolná millió találattal a gépen. :lol:
Lehet intelligensebben is megoldani. Pl. az Outpost detektálja, hogy a NOD32 fut, így kikapcsolja a saját konkurens védelmét.
Ettől még on-demand kézileg indíthatsz keresést és irtást.
(No persze a NOD32 se egy kémprogramirtó.)
De egy kizárólag spyware irtó nehogy má' magát korlátozná, kikapcsolná, gondolom így áll hozzá a gyártó cég. :wink:


hétf. aug. 18, 2008 14:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Ha van felteve virus irto program akor a services.msc ben kapcsold ki a TERMINATOR virus vedo pajzat mert verekszik a virus irto program vedo pajzaval,


hétf. aug. 18, 2008 13:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4778
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
A Spyware Terminator-hoz kéne egy kis segítség. Felhasználóváltáskor (kijelentkezés nélkül) lefagy a windows (XP és a Vista is), ha a program aktív. Gondolom jóváhagyást kérne valamelyik fájl betöltéséhez, de addigra már nem az a képernyő látszik... Hogyan lehetne kideríteni, hogy mi zavarja?


hétf. aug. 18, 2008 10:28
Profil Privát üzenet küldése
bot
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 858
Hozzászólás Kémprogramvédelem ingyen, magyarul
A Spyware Terminator számos webes fenyegetés ellen nyújt hatékony, ugyanakkor ingyenes védelmet. http://www.terminal.hu/cikk.php?article_id=112529


hétf. aug. 18, 2008 10:28
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség