Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. jún. 08, 2024 6:21



Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 
SMS-sel eltérített telefonok - bemutatóvideóval! 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11891
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
ACE- írta:
... Én pl. nem biztos hogy kihasználom, de szívesen elfogadnék egy N95-öt, mert tetszik külsőre is, és technokrata típus vagyok, mindenből a legjobb kell, de nem azért, hogy villogjak vele, hanem mert jó érzés tölt el, hogy lépést tartok a modern technikával...

Ezért lehet mindig újabb és újabb ketyeréket eladni a nagyvilágban. Mindegy, hogy kell-e a tudása, csak megvenni, mert ilyen meg olyan. Meg elmondhatom a havernak, hogy nekem N95 van. :o

Én úgy vagyok vele, hogy tojok rá ki mit gondol. Megtehetném hogy megveszem, de mivel nem használom ki a tudását, nem kell. Akármennyire csillog. Akinek meg nem tetszik a régebbi telefonom, tehet egy szívességet.


csüt. ápr. 23, 2009 18:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd jún. 29, 2004 3:01
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
N95, pont ezt mondta papy, hogy ha valaki kihasználja, akkor természetes dolog, hogy "csillivilli" teló kell neki. Én pl. nem biztos hogy kihasználom, de szívesen elfogadnék egy N95-öt, mert tetszik külsőre is, és technokrata típus vagyok, mindenből a legjobb kell, de nem azért, hogy villogjak vele, hanem mert jó érzés tölt el, hogy lépést tartok a modern technikával.
Egyébként szerintem egy olyan cég közleményét, amely pont a közleményben megnevezett "hiba" ellen dolgoz ki jó pénzért megoldást, fenntartással kell kezelni. Amik a videóban vannak, lehetnek előre "kipreparált", szoftveres megoldással kezelt eszközök, és csak azért nyílt meg a böngésző. Tehát ezt addig nehezen tudom elhinni, amíg egy "steril" eszközön nem látom hasonlóan működni...
Olyan ez, mint amikor egy antivírus cég mutat egy veszélyes vírust egy videón, hogy mire képes, de még soha nem találkozott senki azzal a vírussal...


csüt. ápr. 23, 2009 7:28
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. aug. 31, 2008 2:27
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Hali!

Papy, a baj nem a fejlesztőkkel, meg az új csodafonokkal van... Ha már itt tartunk, akkor egy x éves 3100-t is meg lehetett sms-sel bénítani, sőt, egy 3310et is könnyű volt lefagyasztani, holott az már tényleg csak azt tette, ami a feladata volt: megjeleníteni a "karaktereket"...

Nekem spec egy Nokia N95-ösöm van, azért vettem ezt, mert 98%ban ki is van használva, és attól, hogy Neked tökéletesen megfelel egy olcsóbb kateg, még nem kell másokat szekálni. :)

Ezeket a dolgokat pedig nagyon egyszerűen ki lehet kerülni..


kedd ápr. 21, 2009 18:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. feb. 07, 2008 10:22
Hozzászólások: 103
Hozzászólás 
Ha olyan rosszindulatú lennék, mint egy támadó vírus, akkor azt mondanám: úgy kell a csilivili mobiltelósoknak, akik a tényleges szükségletüket sokszorosan meghaladó rohadtdrága feleslegs fa..ságok birtokában próbálnak másokat lenézni....:-)))
De mivel nem vagyok rosszindulatú, ezért feltételezem, hogy mindenki csak a saját szükségleteinek megfelelő ketyeréket vásárolja, és eszében sincs ezzel villogni..:-))

Akikre igazán dühöz vagyok, azok akik nem képesek olyan szerkentyűket konstruálni, amelyek az ADATOT MINDIG ADATKÉNT ÉRTELMEZIK, ÉS SOHA, SOHA NEM FUTTAHTAJÁK PROGRAMKÉNT!
Nem lenne ennyi rosszindulatú program, ha ezt a végtelenül egyszerű aranyszabályt betartanák az átkozott idióta fejlesztők
Ha egy SMS jön, az KARAKTEREKBŐL ÁLL, AMIKET MEG KELL JELENÍTENI A KIJELZŐN! Aki egy SMS-t programként akar futtatni, azt nagyon nem sajnálom!


kedd ápr. 21, 2009 17:15
Profil Privát üzenet küldése
bot
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 858
Hozzászólás SMS-sel eltérített telefonok - bemutatóvideóval!
Éjszaka jön a nem várt, támadó célú rövid szöveges üzenet. http://www.terminal.hu/cikk.php?article_id=115717


kedd ápr. 21, 2009 17:15
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség