Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. jún. 08, 2024 9:43



Hozzászólás a témához  [ 82 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Houston van egy kis probléma 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 05, 2009 15:10
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Szia Stell!

Bocs a megkésett jelentkezésért, az oldaladon jelentkeztem a témában...
THX: Frank


pén. márc. 05, 2010 19:35
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
UDV
oda irtam hogy mit csinalj.


hétf. márc. 01, 2010 15:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 05, 2009 15:10
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Szia Stell!

Vírust találtam a szóban forgó gépen > nyitottam az oldaladon a Vírusoknál egy új témát a logokat odatettem...
Vess rá egy pillantást, kérlek!

Üdv: Frank


hétf. márc. 01, 2010 15:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 05, 2009 15:10
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Szia Stell!

Az oldaladon írtam neked az Általános/Csevegés, offtopicban + PM

Bye, Frank


kedd jan. 12, 2010 18:28
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
ok,ha ugyeseb letel volna akor mar elfelejtetuk volna regen,olvasd el a privat uzenettet,
nincsen mit koszonod udv,aha a tamogats,hat ara azt a reklamokatt nezed meg amik erdekelnek,ha egyse erdekel akor egyre se kel klikelni :D :wink:


hétf. jan. 11, 2010 22:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 05, 2009 15:10
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
OK. Sikerült minden!
Kijelöltem, jobb klikk > töröltem > elfogadtam > megnyitottam > nincs benne !!! > Tulajdonságoknál az írásvédettetre be raktam apipát ( pedig nem volt!) > alkalmaz > OK
Sajátgépnél > Eszközök > Mappa beállításai > Op. renszernél vissza raktam a pipát Fáljlok mappáknál visszapöttyöztem az elrejtésre
Resartoltam, nem adta be a helyreállító konzolos választást OK
Már csak a DAEMON Tools-hoz nyekereg valami Telepítő varázsló ablak, amiről beszéltem, hogy tegnap félbe maradt, ezt majd holnap megoldom...
Ezt a Fórumot azt hiszem lezártnak tekinthetjük (CLOSED: Apollo 13 kiszáll)
Neked mi a véleményed?:P

THX: Frank


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Frank68 kedd jan. 12, 2010 1:11-kor.



hétf. jan. 11, 2010 22:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
nyomd le a ball egert>huzd vegid,jedyezd be pontosan azt a sort amit torolni kell >nezd meg ha pontosan az van e begyezeve>jobklik a jedzet sorra es klik torolni,eltavolitani,,es folytattod ahogy leirtam


hétf. jan. 11, 2010 21:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 05, 2009 15:10
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Jó, beírtam a notepadba a parancsot, most ott villog a kurzor, hogy töröljem?


hétf. jan. 11, 2010 21:50
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
ha nincsen pipa akor folytasd tovabb,ahogy le van irva,


hétf. jan. 11, 2010 21:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 05, 2009 15:10
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Könyörgöm Stell azzal az eggyel van problémám, hogy ennek a boot fájlnak a jobb klikkel megnyitott Tulajdonságaiban az Általános fülön legalul Attributomok nincs pipa az írásvédettnél de mellette le van halványítva hogy Rejtett ami ki van pipálva és mellette a Speciális... gomb, amit megnyitva szintén nem találok olvasásra vagy írásra utaló dolgot.
Mi az amit rosszul csinálok???


hétf. jan. 11, 2010 21:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
igen az utolso sort de ugy se torolod mert oszevisza kapkodol,mer nepipaztad a,vagy ,nemvetted kia pipat csak olvasasra,ez a muvelet egy percig tart es mar egy oraja csinalod,

megegyszer ide irom ,zard be a boot.ini es csinald ujra ahogy leirom,kivenni a pipat,
Idézet:
2: Keresse meg a c:\meghajtón a boot.ini jobb klikk-tulajdonsága- távolítsa el a csak olvasható kattintson az OK gombra
3: Klik-start-klik-futattás-bemásolni a> parancsot notepad.exe c:\boot.ini
klik ok,kinyilik a Jegyzettömb
4:It vigyázni es törölni pontosan ezttet
C: \ cmdcons \ bootsect.dat = "Microsoft Windows Recovery Console" / cmdcons
5:bezárjuk a Jegyzettömbet, majd beleegyezunk a valtozásba.
6: Keresse meg a meghajtón c:\ boot.ini jobb klikk-tulajdonsága- vissza bepipazni csak olvasható ] kattintson az OK gombra
Restartoljuk a gépet
és kész,


hétf. jan. 11, 2010 21:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 05, 2009 15:10
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Ezt nem értem tulajdonképpen, hogy mit és hol kell átpipázni olvasásra és írásra???

Itt a txt fájl amiről beszélek:

[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Home Edition - magyar" /noexecute=optin /fastdetect /usepmtimer
C:\CMDCONS\BOOTSECT.DAT="Microsoft Windows Recovery Console" /cmdcons
Az utolsó sort kell törölni, ugye?


hétf. jan. 11, 2010 21:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Eloszor at pipazdat csak olvasasra??>>irasra??
ha igen ted ide a tartalmat nezem meg,


hétf. jan. 11, 2010 21:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 05, 2009 15:10
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
OK nyugodtan végig olvastam: A fájlok mappáknál leszedtem a pipát az op. rendszer rejtet.... + most még a Rejtett fájlokat is bepöttyöztem a megjelenítését.
Így már a 19 + 1-en kívül beadott halványan többet:
Van cmdcons mappa (Ezt nem bántom mert nagyon sok minden van benne)
Van boot konfigurációs beállítások, erre ha rákattintok bejön a boot - Jegyzettömb, aminek az utolsó sorában a C:\ cmdcons\bootsect.dat.... amit a 4: pontban írsz EZT TÖRÖLJEM, UGYE??
Ezzel rendben lesz??
Aztán Rejtettnél pöttyöt vissza az elrejtésre, és a Fájlok mappáknál is pipa vissza az op. rendszer védett fájlai.....(ajánlott)-nál.

Ezt csináljam, és indítsam újra a gépet?


hétf. jan. 11, 2010 21:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
ok,eridj visz az oldalomra es a xp-rejtet mpak es a fajlok megjeleniteset olvasd ujra egy kicsit modositotam hogy jobban megerdsdmmes pontrol pontra csinald vegig,te NEMPOTYOZDED AT A REJTET FAJLkat csak a vedet fajlokt, :!:


hétf. jan. 11, 2010 20:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 05, 2009 15:10
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Érzekelem, hogy kezdelek bosszantani...hidd el nagyon igyekszem.
Keresést kiterjesztettem a rejtettekre is (az első körben nem tudom miért nem úgy vette ), DE csak 1 darab boot nevűt talált (konfigurációs beállítások a típusa, tegnapi dátummal lett módosítva), nincs boot.uni
Ha erre a boot-ra jobb klikk > Tulajdonságok > Általános fülön Írásvédett nincs kipipálva, rejtett ki van pipálva (halványítva van)
Ugye nem ezt kerestük???


hétf. jan. 11, 2010 20:39
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
megegyszer csinald vegig eztet es egy kicsit gondolkoz is,ez pontosan igy van ahogy leirtam valamit alkapkodol it nemlehet kapkodnod

* Kattintson a saját gépre.
* Válasszuk az Eszközök menü Mappa beállításai parancsára.
* Válassza a Nézet fület.
* A Rejtett fájlok és mappák cím[bepipazni] válassza a Rejtett fájlok és mappák megjeleniteset.
* Törölje a elrejtése operációs rendszer védett fájljainak (ajánlott) lehetőséget.
* Kattintson az Igenre megerősítésként.
* Kattintson az OK gombra.
2: Keresse meg ameghajton boot.ini jobb klikk-tulajdonsága- távolítsa el a csak olvasható kattintson az OK gombra
3: Klik-start-klik-futattás-bemásolni a> parancsot notepad.exe c:\boot.ini
klik ok,kinyilik a Jegyzettömb
4:It vigyázni es törölni pontosan ezttet
C: \ cmdcons \ bootsect.dat = "Microsoft Windows Recovery Console" / cmdcons
5:bezárjuk a Jegyzettömbet, majd beleegyezunk a valtozásba.
6:Keresse meg a boot.ini jobb klikk-tulajdonsága- távolítsa el a csak olvasható kattintson az OK gombra
Restartoljuk a gépet
és kész,


hétf. jan. 11, 2010 20:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 05, 2009 15:10
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Ugyan azok a mappák (19) és egy AILog szöveges dokumentum van a rejtettbe, mint a nem rejtettbe!


hétf. jan. 11, 2010 20:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
na frenki te aztan olvasd amit leirok
rajklikelsz a sajat gepre,kinyitod a C:\meghajtodat>Keresse meg a boot.ini jobb klikk-tulajdonsága- távolítsa el a csak olvasható kattintson az OK gombra ,es fojtatod,


hétf. jan. 11, 2010 20:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 05, 2009 15:10
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Megcsináltam, beadta a C:\ főkönyvtárat, de nekem itt sincs Boot.ini


hétf. jan. 11, 2010 20:08
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
beleegyezel,
igen ijesztgetes,fojtatod a 2:pontal az 1:mar csinaltad,azt hagyd ki,


hétf. jan. 11, 2010 20:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 05, 2009 15:10
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Most bajban vagyok...
Start-ra kattintok ott nekem nincs Sajátgép
Az Asztalon a Sajátgépre kattintok > Eszközök > Mappa beállításai > Nézet fül OK.
Itt találom meg a Speciális beállítások ablakban a Fájlok és mappák > Az operációs rendszer védett fájljainak elrejtése (ajánlott) kipipálva > innen leszedem a pipát, amikor felugró figyelmeztetés, ami ezt írja:

Azt választotta, hogy megjel4eníti az operációs rendszer védett fájljait (rendszer- és rejtett fájlok) a Windows Intézőben.
Ezen fájlok a Windows indításához és futásához szükségesek. Törlésük vagy módosításuk a számítógépet működésképtelenné teheti.
Biztosan megkívánja jeleníteni ezen fájlokat?

Szóval jó helyen vagyok, ez is csak ijesztgetés, ezt tegyem Igen > aztán OK??
És majd ezek után fogom megtalálni amit az 1: pont alatt írsz???


hétf. jan. 11, 2010 20:01
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
olvasd el megegyszer ide teszem
Idézet:
A Javító konzol eltávolítása -xp.
Bekapcsolni a rejtet mappák megjelenítését es eltavolitani a pipat a vedet fajl mapak[tanacsolt]
it ezen az oldalon megtalálod,

1: a C: \meghajtón megtalálni Cmdcons fájlt és a Cmldr -törölni.
2: Keresse meg a boot.ini jobb klikk-tulajdonsága- távolítsa el a csak olvasható kattintson az OK gombra
3: Klik-start-klik-futattás-bemásolni a> parancsot notepad.exe c:\boot.ini
klik ok,kinyilik a Jegyzettömb
4:It vigyázni es törölni pontosan ezttet
C: \ cmdcons \ bootsect.dat = "Microsoft Windows Recovery Console" / cmdcons
5:bezárjuk a Jegyzettömbet, majd beleegyezunk a valtozásba.
6:Keresse meg a boot.ini jobb klikk-tulajdonsága- távolítsa el a csak olvasható kattintson az OK gombra
Restartoljuk a gépet
és kész,
Idézet:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stell hétf. jan. 11, 2010 20:17-kor.



hétf. jan. 11, 2010 19:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 05, 2009 15:10
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Várjál!
Én az oldaladon A Javító konzol eltávolítása - xp-t nézem. Itt a 3: pontnál írod, hogy Start > Futtatás > bemásolni a parancsot: notepad.exe ...., Ugye ezt kell nézni, nem pedig a Rejtett fájlk és mappák megjelenítése címűt??


hétf. jan. 11, 2010 19:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
azt a nehany mapat lelehet szednia Total uninstallerer,
a Boot.ini>olvasd amit irtam az oldalomon megtalalod es az elso lepes bekapcsolni a rejtet mappak megjeleniteset,es aztan fojtatod de csak ovatosan,minden levan irva az informaciokban az oldalamonn,


hétf. jan. 11, 2010 19:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 05, 2009 15:10
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Szia Stell!

Bocs, de tegnap már nem voltam gép közelben, ma melóhelyen olvastam amit írtál, most értem haza, tudunk még beszélni???

2. MagicDisc > a Start > Programok közt megtaláltam és ott Uninstallal leszedtem OK

3. A DAEMON Tools-al már van egy kis gond. Tegnap mielőtt olvatam volna amit írtál installáltam 4.35-öt (Windows eszköztelepítő... meg valamit nyekergett, hogy nem fog megfelelően működni)

Ezt az új DAEMON Tools-t a Vezérlőpultból is a Programok telepítése/törlése-ben leszeftem, és a C/Program Files/DAEMON Tools Lite-ben is volt ennek az új 4.35-nek Uninstall-ja, azzal leszedtem.
DE maradt a C/Program Files/DAEMON Tools Lite-ban a régi változatnak néhány mappája.

1. Javító konzol eltávolítása: kinyomtattam az oldaladról > Cmdcons fájlt nem találtam a C:\-ben, a C:\ főkönyvtárban volt csak magában a Cmldr, amit töröltem.
boot.ini-t sem találtam (végig futtattam a kiskutyás Keresés-t)
Folytassam a Klikk-Start-Klikk-futtatás-bemásolni-val???


hétf. jan. 11, 2010 18:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
1:a fekete ablak azert van mert feltelepitette a combofix a konzolt
eltavolitod ,megtalalod az oldalomon az informaciok oldalan
A Javító konzol eltávolítása -xp.

2:telepitsd le a geprol a MagicDisc Virtual CD/DVD-ROM -ot,ha nemtalalod a letelepitesi listaban ujbol feltelepiteni,aztan telepitsd le a geprol

3:DAEMON Tools Lite>telepisd le a geprol a Daemon Tools emulatort,megtalalod a segedprogramok kozot az oldalomon,

4:Az tan ird meg hogy mi van,

:D


vas. jan. 10, 2010 18:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 05, 2009 15:10
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Újra a fedélzeten! Először is legmélyebb tiszteletem és köszönetem a segítségedért!!!
Úgy néz ki minden progi megvan, a grafikai beállítás elment, korrigáltam...
A meghajtó kicsit kerregve megy, de minden OK.

Ha még megengedsz három rövid kérdést:

1. Miért adja be indításkor a fekete ablakos válasszon operációs rendszer kérdést, kijelölve a Windows XP Home Edition-t és le kell ENTER-rel okéznom, vagy vár 25 másodpercig (már többször újraindítottam, de mindig ezt beadja)? Jól van ez így?

2. Indításkor az egyik hibaüzenet:
MagicDisc doesn' t detect driver (mcdbus), Please re-install MagicDisc to re-install MagicDisc Virtual CD/DVD-ROM
Ha jól értem a MagicDisc programot újra kell installálnom, hogy a virtuális meghajtók működjenek?

3. Indításkor a másik hibaüzenet:
DAEMON Tools Lite
Initialization error 0.
This program requires at least Windows 2000 with SPTD 1.53 or higher.
Kernel debugger must be deactivated.
Miért deaktiválta a kernel, Windows XP-m van??? Installáljam újra ezt is?


vas. jan. 10, 2010 17:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
kapcsold ki a gepet varj egy keveset es kapcsold be ujra meg biztos hogy nemcsinalta meg a bealitasokat,


vas. jan. 10, 2010 17:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 05, 2009 15:10
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Végzett a telepítő, újraindított, amikor én DEL megnyomásával > BIOS > Bootolási sorrendet visszaállítottam: 1. HDD, 2. CD/DVD, 3. Floppy.
Telepítő lemezt kivettem.
Megkérdezte melyik op. rendszert kívánom elindítani > kijelöltem a W XP Home Edition-t (csak ez van, meg a Recovery Consol) bejelentkezett a Windows és nem a világoskék alapú felhasználói (jelszó megadásos) ablak jött be, hanem teljes képernyős fekete alapon egy Windows XP embléma és azt írja alatta:
Kis türelmet ... és "homokórázik" 20 perce... A gép csendes, most mi van?
Túl korán kivettem a lemezt, tegyem vissza, vagy várjak még???


vas. jan. 10, 2010 16:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
En azt tudtam hogy nem javito telepitest csinaltal,:wink:

nem igy alitsd visza
1. HDD
2. CD/DVD
3. Floppy
es ved ki a telepito lemrzet


vas. jan. 10, 2010 15:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 05, 2009 15:10
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Igazad van, mint mindig. Ezért is hiszek neked vakon.
Olyan hülye vagyok, hogy még olvasni sem tudok... Én mindig eggyel előbb nyomtam a J-t ( a helyreállító konzolon javítottam ), és nem mentem be a telepítőbe egy ENTER-el, F8, majd ott a J-t.... Most ez sikerült. Átvizsgélt, telepített ( sárga vonal felkúszott 100 %-ig ) aztán újraindított, és most azt írja - már egy szép Windows képernyőn - hogy eszközöket telepít, előreláthatólag 31 percig tart még.

Ja a monitor sistergett, kikapcsoltam, konnektorból kihúztam, majd visszadugtam, bekapcsoltam és minden OK.

Ha végzett a telepítő, utána újraindít majd ás akkor DEL nyomogatással Bios Setup Utility-ben állítsam vissza a bebootolási sorrendet így:
1. CD/DVD
2. HDD
3. Floppy...?


vas. jan. 10, 2010 15:11
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Idézet:
oldaladon le van írva, csak nekem a J lenyomésa utén egy pár dolgot lefuttatott és azt írta, hogy a javítás befejezéséhez írjam be az EXIT parancsot, és ezután minden maradt a régi )???


Meg egyszer, a javito telepites utan nem ker semi exit parancs beirasat,Te mindig a JAVITO KONZOLARA MEGY a JAVITO TELEPITESE HEJET,
A J lenyomas utan csak az fut amit csinalsz,olvasd el figyelmesen vagy nyomtasd ki,,megegyszer olvasd a JAVITO TELEPITEST hogy kell csinalnod.
A sistergest virusok is csinalhasak,vagy a HARDWEREK


vas. jan. 10, 2010 14:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 05, 2009 15:10
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Azt akarod mondani, hogy nem jól csináltam a javító telepítést?

Kiléptem exit paranccsal > a lemezről való indítás volt beállitva > fekete ablak megint > normál mód indítás > ÉS ELINDULT A WINDOWS!!! ( a kép jó csak iszonyú sistergő hangot ad folyamatosan) > Windows riasztás, hogy elavult a vírusvédelem > avastot frissítettem > riasztás eltűnt OK > sistergés folyamatos

Windows-telepítő cd bent van még, most mit csináljak?
Újraindítsam és állítsam vissza a bootolási sorrendet vagy csináljam újra a javító telepítést ( amit szerintem úgy csináltam, ahogy az oldaladon le van írva, csak nekem a J lenyomésa utén egy pár dolgot lefuttatott és azt írta, hogy a javítás befejezéséhez írjam be az EXIT parancsot, és ezután minden maradt a régi )???


vas. jan. 10, 2010 14:04
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Nem Tonkre van teve a rendszer ,,Ezert csinalj Javito telepitest,az oldalamon megtalalod hogyan
http://sites.google.com/site/stellmajdsegit/


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stell csüt. feb. 11, 2010 21:15-kor.



vas. jan. 10, 2010 13:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 05, 2009 15:10
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Folytattam igen után ezt írta:
Az új fő rendszertöltő rekord írása a fizikai meghajtón \Device\Harddisk0\partition0.
A fő rendszertöltő rekord sikeresen meg lett írva.

3 > Ezek után BootCfg /Rebuild amire ezt írta:
Windows-telepítések keresése az összes lemezen. Ez néhány percig....

Hiba: Nem lehetett Windows-telepítéseket keresni a lemezeken. Ez a hiba sérült fájlrendszer miatt történhet meg, mivel emiatt a Bootcfg nem tud futni. A lemezhibák felismeréséhez futtassa a chkdsk parancsot.

Megjegyzés: A / add vagy a / rebuild parancsok működéséhez ezt a műveletet sikeresen el kell végezni.

Most mi legyen újra adjam ki az első sorban írt chkdsk /p parancsot, vagy mennyünk tovább a Fixboot-ra?


vas. jan. 10, 2010 13:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
ez csak ijeszgetes,nyugodtan fojtasd, y


vas. jan. 10, 2010 12:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 05, 2009 15:10
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Szia Stell!

Kábelek OK. Bekapcsoltam és betettem a Windows telepítő cd-jét > DEL nyomkodással BIOS Setup-ban átállítottam a bootolási sorrendet cd-re > Elindult a Windows telepítő cd > csomó dolgot leellenőrzött > aztán felajánlott 3 funkciót, melyből a javítást választottam a J betű lenyomásával.

1 > chkdsk /p parancs lefutott, 4 vizsgálatot végzett a befejezésnél ezt írta:
A CHKDSK egy vagy több hibát észlelt a köteten.
402398276 kilóbájt teljes lemezterület.
11350760 kilóbájt szabad lemezterület.
4096 bájt minden foglalási egységben.
25599569 foglalási egység van a lemezen.
2837690 szabad foglalási egység van a lemezen.

2 > ezután begépeltem a fixmbr parancsot amire ezt írta:
** FIGYELMEZTETÉS **
A számítógép fő rendszertöltő rekordja nem szabványos vagy érvénytelen.
A FIXMBR megrongálhatja a partíciós táblát, ha folytatja.
Ez ahhoz vezethet, hogy az aktuális merevlemezen az összes partíció elérhetetlen lesz.
Ha nincs problémája a meghajtó elérésével, ne folytassa.
Biztosan új fő rendszertöltő rekordot szeretne írni? ...

Stell én vakon hiszek neked mindenben, de gondoltam ezt azért megkérdezem. Mit nyomjak Y vagy N ???
Várok a jelentkezésedig, aztán folytatom...


vas. jan. 10, 2010 12:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
udv Frank68
Te a leirasod szerint nem javito telepitest csinaltal hanem a javito konzolon voltal,,
Olvasd figyelmesen amit irok:

1:Kapcold le a szamitogepet az aramtol,talald meg a merev lemezet,konyen megtalalod,
minden egyes kabelt czatlakozot a merev lemezrol huzd felig le es nyomd visza.

2:bekapcsolod a szamitogepet , lemegy most visza a JAVITO konzolara[helyreállítási konzola] hogy hogyan megtalalod az oldalamon az Informaciok odalan,
http://sites.google.com/site/stellmajdsegit/

3:a parancssorba beirod a kovetkezok parancsokat egyenkent es minden parancs utan lenyomod az [enter bilentyut]


chkdsk /p
fixmbr
BootCfg /Rebuild [mindig beleegyezel> yes]
Fixboot
exit


4:kiveni a telepito lemezet
most ha nembootol a be a windows rendese akkor kovetkezik a

JAVITO telepites,
Hogyan kell javito telepitest csinalnod ot van az oldalomon az informaciok oldalan,
Aztan irjal,
ha igy se menne akor virus ugy lesz es it csinalom a virus ugyeket:
http://squito-web.com/stell/forum/index.php


vas. jan. 10, 2010 9:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3544
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Frank68 írta:
Szia Stell! Szeretném a segítséged kérni egy nem vírusirtás témában
Ha nem vírus akkor nem itt kellene kérdezni. A megfelelő hw vagy sw topicokat többen olvassák, hamarabb, többektől kaphatsz segítséget. Az a kattanás amit említesz az aggasztó. Le kellene töltened egy Hiren's boot cédét és azzal ellenőrizni a hdd-t. A cédén minden hdd gyártónak ott a teszt programja. Ha jó a hdd, akkor az XP telepítő cédéről kell bootolni és a telepítést választani. Amikor megtalálja a telepített oprendszert, meg fogja kérdezni, hogy új vagy javító telepítést akarsz?


vas. jan. 10, 2010 9:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 05, 2009 15:10
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
De lefutott, a végén kiírta, hogy a javításhoz és a kilépéshez gépelje be az EXIT parancsot. > Megtettem, kilépett, de semmi változás > Ugyanazt csinálja: Bekapcsol, elindul és amikor a Windows-t indítaná, katt-katt, és nem akar elindulni a Windows (fekete oldalon beadja a választási lehetőségeket: normál mód, csökkentett, legutóbbi működő stb...), újraindul a a gép és ezt ismétli míg ki nem kapcsolom...

A gép oldallapját leszedtem, megnéztem, hogy valamelyik kábel nincs e szétcsúszva, de minden OK-nak tűnik...Kifújtam a portól, többet nem értek hozzá.

Másik helyen új hardver, új szoftver nem lett hozzáadva (ezt is írta egy alternatív hiba lehetőségnek).

Mi lehet a probléma?


vas. jan. 10, 2010 8:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Szia
ezek szerint a javito telepites se futtot le??


szomb. jan. 09, 2010 20:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 05, 2009 15:10
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Szia Stell!

Szeretném a segítséged kérni egy nem vírusirtás témában. Azon a gépen amin ezt a Windows javítást végeztük felmerült egy gond.
A géppel minden rendben volt, átvittük pár napra egy másik helyre, majd mikor visszakerült, bekapcsoláskor nem indult el.
A Windows nem akar elindulni most sem... Se normál módban, se a legutolsó működő formában... Csak el kezd betölteni, és kattan egyet és újraindul... Megint a választési lehetőségek és így tovább... Semmi.
Próbáltam a telepítő cd-vel egy javítást, de az sem változtatott a helyzeten.
Lehet, hogy a winchesterrel van a probléma? Te biztosan tudsz ez ügyben valami okosat...
Segíts kérlek!

Thx: Frank


szomb. jan. 09, 2010 19:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
a szemetet mibe dobod""szemet kupa,,kosar.vagy mia csoda az asztalon van mindenkinek,,ara jobklik,
nincsen mit udv


szomb. nov. 21, 2009 19:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 05, 2009 15:10
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Futtattam a linkről a CCleanert > A betűt nyomtam csomó doldot nem talált > a végén ezt írja:

Zalozni adresare byly uspesne vymazany. Stisknete libovolnou klavesu k ukonceni
programu...

Meg vagyok róla győzödve, hogy a CCleanert nem jól használom... Milyen szemét kupára jobb klikk? Parancsikon az asztalon (ami a C\Program Files\CCleaner-be mutat) ott bal oldalon lapát+seprű fülön és ott elemzés > tisztítás, amíg nem szed le mindent...

Vettem az adást Houston...
Köszönjük a segítséget Stell!!

Ha gond van, kérlek holnap még jelentkez!
GYEKUJEM: Frank


szomb. nov. 21, 2009 19:14
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
en nemtudom hogy van magyarul de biztosan az,tehat kapcsold ki es meglatod,,es aztan kapcsold be visza,,en ma mar vegzek
udv


szomb. nov. 21, 2009 19:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 05, 2009 15:10
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
A legalsó: Állandó védelem leállítása???


szomb. nov. 21, 2009 18:58
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Kattintson jobb gombbal az avast! icon in system tray ikon-ban rendszer tálca (így néz ki: ) ) és válassza a (Stop On-Access Protection)
Kép


szomb. nov. 21, 2009 18:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 05, 2009 15:10
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Bocs! el kezdett pattogni az avast, hol kell lekapcsolni a védőpajzsot?


szomb. nov. 21, 2009 18:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
a fireFoxot talald meg valahol a magyart,biztosan van nalatok FireFox forum
,futasd a T-Cleanert<de elote kapcsold le a AVAST vedo pajzat mert kiabalni fog
http://sweb.cz/Marinus/T-Cleaner.exe
futatod>nyomod az A betut [enter>restart,es ha a combofixhez tartozik akor kiviszi,
A CCleaneron mindenutigy ted a pipat a haladot csak a hozaertok hasznalhatik,aki tudja hogy mitt lehet torolni


szomb. nov. 21, 2009 18:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 82 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség