Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. jún. 08, 2024 3:16



Hozzászólás a témához  [ 20 hozzászólás ] 
Lefagy a frissítéstől a Windows 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
:D Mit mondjak ra Hannibal,megint ez csak teoria,mivel
1:A kaspersky se tudja kiolni,az konyu lenne,ez nemojan egyszeru.
2:It arrol van szo olvasd a linket amit TargeT addod mar a Rootkitet is frissitetet es mar nem okoz kekhalalt es ez igaz is,,
3:Microsoft mit ad ki ?/adig a Rootkit mar egesz mas lesz mivel mindig frissiti magat,
http://forum.sysinternals.com/forum_pos ... PID=116058
4:mivel hogy mar nem okoz kekhalalt ellehet tavolitani a rendes windowsban,ahogy irtam ez nehez operacio.
ha mar valamit hasznalni ra akor ezt a programot ami a videon van,,kiprobaltam jol nez ki de nekem nincsen Rootkitem igy nemlatam ha tenylrg eltavolitja e.
http://sites.google.com/site/stellmajds ... tavolitasa


csüt. feb. 18, 2010 21:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
http://itcafe.hu/hir/windows_rootkit_pa ... itseg.html


csüt. feb. 18, 2010 20:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11891
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Supervisor

Ez két idézet. :shock:


csüt. feb. 18, 2010 19:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
stell írta:
Idézet:
Ha én az orvosi fórumban hashajtót tanácsolnék valakinek dentalgiára, akkor ugyancsak megkapnám a magamét...Very Happy


hat az orvosi forumon gondolom orvosok adjak a tanacsot,,vagy nem?? :hm:


csüt. feb. 18, 2010 19:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Igen igy van csak it az a hejzet hogy a kaspersky TDSS -killer se tudja kiolni ezt a nyuves Rootkiet,nemreg a Forumonkon www.viry.cz epen evel talakoztam,,es bizony eltartot meg kioltem a tdlcmd.dll,mert mindig ujra fertozte az atapi.sys,,hiaba volt cserelvea az RC,-en es a javito telepites se segitet,,tehat az eltavolitasa egy igen nehez operacio,,de a vegen sikerult, :wink:


csüt. feb. 18, 2010 10:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6675
Hozzászólás 
Épp azt mondtam, hogy legalább kiderült a nyüves rootkit, akiknél volt. És tessék, fejlődnek ám a vírusírók is. :P
Frissült a Windows-frissítés után kék halált okozó rootkit


csüt. feb. 18, 2010 8:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Igen ez pontosan igy van csak jobban megvan fogalmazva,,meg az van hogy ezzek a TDSS Rootkitek tudjak a virustotal eredmenyeit manipulalni,mikor kuldi a vizsgara a fajlot oda dobja a nemfertozzot fajlt,, Tehat nebeszeljen nekem senki ojat hogy a gepje meg soha nem volt virusoso,foleg ha kis kutyuskakot hasznalnak :wink:


kedd feb. 16, 2010 12:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6675
Hozzászólás 
stell már első percektől kezdve régesrégen említette a fertőzött atapi.sys problémát. :rulez:
Még talán ez a hír a legjobb, legrészletesebb magyar nyelvű leírás az ügyben.
Rootkit okozza az XP-s kék halálokat
Legalább kiderül, hogy kinek volt. :lol:


kedd feb. 16, 2010 11:33
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Idézet:
Ha én az orvosi fórumomban: http://www.pirula.net/phpBB2/index.php hashajtót tanácsolnék valakinek dentalgiára, akkor ugyancsak megkapnám a magamét...Very Happy


hat az orvosi forumon gondolom orvosok adjak a tanacsot,,vagy nem?? :hm:


hétf. feb. 15, 2010 21:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11891
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
stell írta:
na jol van doki ...

Micsoda? :shock:
Supervisor doki lenne? Ezt honnan gondolod? :D


hétf. feb. 15, 2010 20:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6675
Hozzászólás 
:gigalol:


hétf. feb. 15, 2010 20:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
na jol van doki te ertel a pilulakhoz en meg a virusokhoz,,ha irom hogy ha a viruskeresok nemis talalnak semmit az nemjelenti hogy a gepp nem virusoso,a pandadat mar nembantom,,ha tetszik hagyd meg,,az hogy valaki kozel all a forrashoz ebben az esteben nem igaz mert it ugy csinaljak pldaul mint a vadasz kutyakal,beasnak valamit es mejik talalja meg es nem hamis hejen keres e es a kutyakat nemlehet lefizetni,,es a te pandad csak egy olyan kicsi kutyuska a nagy vadasz kutyak kozot. :wink:


hétf. feb. 15, 2010 20:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
stell írta:
Laci cimbi mar irtam,akinek a geppe megban fertozve az uj rootkitel,ami termeszetesen megfertozi az Atapi,sys drivert is ot a tapasztalatok szerint kek halal jon be
http://sites.google.com/site/stellmajds ... tekb977165

Supervisor
Eddig halgatam de mar nem add a te pandad nemely estekben karos a gepre,fagyas,sok hamis detekcio,gepp lassulas,stb ,az hogy nemhasznalja senki ez ezert van,,
Hogy honan tudjak,minden evben van ojan hogy http://www.virusbtn.com/index ahol oszehasonlitscak az AV tudasat,

Keresd a pandadad,,Ezt a Rootkitet egy program se talalja meg amit futatal,adaware,spybot,,ezek antispyware programok es mar a multe,,,

Azt a csomo programot amit futatal nemer semmit,eleg let volna,,ESET-online,MBAM<Combofix,,G-Mer-Rootkit skenner,

A setup corupt az nem exe rosz hanem rosz setup valamejik programhoz ,Az hogy lassu a gepp ne csodalkoz ez nem RAM de az a sok feleslegesen lefuttatot AV program ,minden egyes ot hagyot drivereket a rendszerben es beirasokat registerben,,
Nekem ijen oszevissza virus kergetes ojan mintha a fogad fajna es hashajtot veszel be,


A gondot egy 512 MB-s RAM okozta, kicseréltem a hibajelenség megszűnt.
Bár az a bizonyos frissítés is felkerült a gépekre, de gondot nem okozott.

Hat éve ismerek minden Panda verziót és teljesen megbízok a PAV Global és az AshampooASW2 védelmében. Soha még átengedett vírus vagy egyéb fertőzés ami igazolható lett volna nem fordult elő.

Ami az AV-k tudás összehasonlítását illeti, mindig azok a "legjobbak" akik közel állnak az értékelőkhöz. Két informatikai lapot is járatok évek óta, ismerem a témát.
Igazi képet akkor kapsz, ha magad győződsz meg róla.

A régi időkben az AVG 6.0-NOD32 páros volt a biztos védelem így együtt.
PII-es gépen is észrevétlenül futottak együtt és nem lassították.

A vírus és kártevőkeresések úgy történtek elmentett partíció vissza új víruskereső fel és így tovább.
Az ESET online sem talált fertőzést meg az F-Secure online sem.

Mindenkitől meg szoktam kérdezni, aki véleményezi a Pandát: - Volt már valaha is a gépeden és meddig?
Ha meg nem volt, akkor miről is beszélünk?

A sok feleslegesen lefuttatott AV program meg ugye képtelenség lenne, ahogy írod, mert a Panda mellé aligha lehetne felrakni mondjuk a Vipre-t, illetve fel lehet rakni csak el már nem indul a gép... Tehát egyszerre természetesen csak egy telepített AV program volt a gépen.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Supervisor csüt. feb. 18, 2010 19:22-kor.



hétf. feb. 15, 2010 20:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11891
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
stell írta:
... ojan mintha a fogad fajna es hashajtot veszel be,

:gigalol:


hétf. feb. 15, 2010 18:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Laci cimbi mar irtam,akinek a geppe megban fertozve az uj rootkitel,ami termeszetesen megfertozi az Atapi,sys drivert is ot a tapasztalatok szerint kek halal jon be
http://sites.google.com/site/stellmajds ... tekb977165

Supervisor
Eddig halgatam de mar nem add a te pandad nemely estekben karos a gepre,fagyas,sok hamis detekcio,gepp lassulas,stb ,az hogy nemhasznalja senki ez ezert van,,
Hogy honan tudjak,minden evben van ojan hogy http://www.virusbtn.com/index ahol oszehasonlitscak az AV tudasat,

Keresd a pandadad,,Ezt a Rootkitet egy program se talalja meg amit futatal,adaware,spybot,,ezek antispyware programok es mar a multe,,,

Azt a csomo programot amit futatal nemer semmit,eleg let volna,,ESET-online,MBAM<Combofix,,G-Mer-Rootkit skenner,

A setup corupt az nem exe rosz hanem rosz setup valamejik programhoz ,Az hogy lassu a gepp ne csodalkoz ez nem RAM de az a sok feleslegesen lefuttatot AV program ,minden egyes ot hagyot drivereket a rendszerben es beirasokat registerben,,
Nekem ijen oszevissza virus kergetes ojan mintha a fogad fajna es hashajtot veszel be,


hétf. feb. 15, 2010 18:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
Nálam 2 gépen is fent van és semmi baj nincs.


hétf. feb. 15, 2010 17:29
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11891
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
vackor írta:
A gyorsabb portálok már megírták, hogy az a lefagyások oka egy rootkit...

Tudsz idézni?

Hol volt a rootkit? A Patch-el jött (ez szvsz kizárt), vagy már a gépen volt? Akkor meg mi köze van az MS-nek hozzá?

Tényleg nem értem. :shock:


hétf. feb. 15, 2010 17:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
36207 írta:
A gyorsabb portálok már megírták, hogy az a lefagyások oka egy rootkit...


Nem értem. Nekem négy gép közül kettőn ott van ez a bizonyos számú frissítés és semmi gond nincs velük.
Bár lehet, hogy a letöltéskor a PAV Global jelezte, hogy vírust talált és kiirtotta, ez lett volna az?


hétf. feb. 15, 2010 16:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4797
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
A gyorsabb portálok már megírták, hogy az a lefagyások oka egy rootkit...


hétf. feb. 15, 2010 13:49
Profil Privát üzenet küldése
bot
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 858
Hozzászólás Lefagy a frissítéstől a Windows
Problémát okozhat a múltheti patch. http://www.terminal.hu/cikk.php?article_id=117951


hétf. feb. 15, 2010 13:49
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 20 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség