Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. máj. 23, 2024 16:20



Hozzászólás a témához  [ 66 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Outlook kérdések 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás Re: Outlook kérdések
Outlook kérdések helyett Outlook válasz :) Hátha más is belefut ebbe a problémába.

Szituáció:
Outlook 2010-ben (elvileg 2007-esre is igaz) ki tudsz tenni egy Teendősávot (To Do). (Nézet menü, Elrendezésben lévő Teendősávra katt.)
Az itt megjelentett Találkozókat a naptárból szedi. Ez tökéletesen működik, amíg egy naptárad van. Több naptárnál kezdődik a probléma. Ugyanis több naptárból nem tudja összeszedni az információt. Tehát van egy alapértelmezett naptár.

Az én esetemben az a feállás, hogy a lokális személyes naptárat használom. Csatlakoztam egy Exchange Server-hez. Ekkor átállította az alapértelmezett naptárat az Exchange-n lévő naptárra. Így a Teendősávon nem jelennek meg a személyes naptár bejegyzései.

Megoldás:
Fájl-->Információ-->Fiókbeállítások-->Adatfájlok fül-->"Személyes mappák"-at kell alapértelmezetté tenni. (Az előtt legyen a kis pipa).
(Értelemszerűen így az Exchange-s naptár elemei nem fognak a Teendősávon megjelenni, ezért sajnos csak félmegoldás. Viszont egyrészt nincs jobb, illetve nekem jelenleg ez is elég.)


kedd ápr. 05, 2011 21:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
köszi a segitséget
Mostmár tudom legalább mire figyeljek.
Egyik serverre szeretnék egy VMware-t feltenni és azon lenne minden saját adatbázis.
Ez olyan próba tesztkörnyezet lenne majd, de ha minden ok akkor élesre állitom!


szomb. márc. 21, 2009 19:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4789
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
energoman írta:
Vagy hogy leheten megcsinálni azt hogy egy helyre teszem fel az outlook adatbázisát (levelek névjegyalbumok, határidőnapló meg minden) akkor azt bárhonnan el tudjam majd irni és az outlookban szépen megjelenjen minden.

Használj olyan szervert, ami támogat IMAP protokollt. Azt nem kell állandóan fel/le töltögetni. Offline módhoz meg elég egy szinkronizálás.


pén. márc. 20, 2009 16:00
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11885
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
energoman írta:
... Megj.: csak én fogom használni a db-t...

Ez a lényeg. Egy seggel csak egy lovon lehet ülni, azaz kavarodás nem lesz. Egyszerre két helyről sosem akarnak hozzáférni, mivel csak te használod.
Szerintem működni fog.


pén. márc. 20, 2009 15:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
sziasztok!

Jelenleg az MS office 2007 Outlookot használom, és ezzel kapcsolatos kérdésem lenne!

hogyan tudok a névjegyalbumban Csoportokat kreálni! hogy mikor egy körlevelet akarok küldeni akkor az adott csoporton belüli embereknek menjen és ne kelljen egyesével kibigurászni őket?????

Szerintem csak én nem tudom ezt, hátha ti vágjátok kapásból.


Másik: ha az outlook db-filejét felmásolom mondjuk egy szerverre amit elérek mindenhonna, akkor abba egyszerre is tundak irni vagy lokkolja az adtbázist mikor valaki használja.
És ha mondjuk én letöltöm egy helyi gépen keresztül a db-be a levvelket (amely dbs a távoli szerveren van) akkor ha egy másik gépen én megint letöltetem akkor mit csinál azokkal amik már egyszer letöltődtek.

Vagy hogy leheten megcsinálni azt hogy egy helyre teszem fel az outlook adatbázisát (levelek névjegyalbumok, határidőnapló meg minden) akkor azt bárhonnan el tudjam majd irni és az outlookban szépen megjelenjen minden.

Megj.: csak én fogom használni a db-t.

üdv
energo


pén. márc. 20, 2009 13:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
CSak akkor tölti le ha ujrateszed a gépet, és törlődik az összes outlook beállitás.
Ilyenkor sajnos ez a helyzet.
Ha minden küldés/fogadáskor ezt csinálja akkor sajnos én sem tudom a megoldást. De az sem biztos h. az outlook hibája, lehet hogy a kiszolgáló szenved. Nekem is volt, hogy a mailboxon megváltoztattak valamit és html-en keresztül kellett bepipálni hogy müködjön a POP, máskülönben nem ment.
Megj.: a kiszolgálókat html-en keresztül szinte sohasem használom, én sem
üdv


hétf. jan. 26, 2009 9:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11885
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Nem ismerem ezt a verziót, de szvsz be kell pipálni a letöltés uáni törlést.


pén. jan. 23, 2009 16:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 134
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás 
Üdv! Meg tudja valaki mondani, hogy mi okozhatja azt a hibát, hogy az outlook minden küldés-fogadáskor újra letölti az összes e-mailt? Egyszerűen nem jövök rá :( (vista+legújabb office)


pén. jan. 23, 2009 16:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
frankó köszi
a másikra nincs véletlenül megoldás?


hétf. okt. 27, 2008 0:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3538
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
energoman írta:
Célprogi: Microsoft Office Outlook 2007 (vagy korábbi)

Megtudja nekem valaki mondani, hogy hogyan lehet kikapcsolni, hogy mikor küldök egy levelet és mikor a címzetthez megérkezik akkor ne legyen odairva (a címzettnél) a névjegyalbumomban található teljes nevem, hanem csak maradjon az email cím kiirva? (nem tudom érthetően irtam e)
Outlook 2003 esetében én úgy tapasztaltam, hogy a Beérkezett üzenetek mappa listájában a megjelenített Feladó név független a fogadó és küldő program Címjegyzékétől illetve a Névjegyalbumba rögzített adatoktól.
A levél technikai fejlécében van egy ilyen sor:
From: Név <email@cím.hu>
Ez a Név fog megjelenni a Beérkezett üzenetek mappa listájában a Feladó nevének. Ez a fogadó Outlook 2003 beállításaitól független.
A küldő oldalon az Eszközök/Email fiókok/.../Felhasználói adatoknál tudod megadni a küldő nevét és email címét, ami a From mezőben szerepelni fog. Ha itt a név helyére is az email címet írod, akkor a fogadónál is az email cím fog megjelenni a név helyett.


vas. okt. 26, 2008 22:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Kösz Tron. Azt hittem van ennél userbarátabb megoldás is! :( Ami valahol egy rublikában kipipálható.
Egyáltalán valaki tudja a problémám elnevezését, tehát a nevét ennek a névelküldés funkciónak?
üdv


szomb. okt. 25, 2008 9:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 21, 2006 16:24
Hozzászólások: 1362
Hozzászólás 
Ehhez két dolog kell:
1: Szedd ki a saját fiókbeállításodból valamennyi privát adatodat (ugyanis ezeket is elküldi).
2: Kérd meg a partnered, hogy szintén törölje ezeket. Ha ugyanis egyszer már megvan neki, Te fejreállhatsz, akkor is kiírja (e-mail cím alapján azonosít és köti össze a meglévő névjegykártyával).


szomb. okt. 25, 2008 8:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Sziasztok,

Célprogi: Microsoft Office Outlook 2007 (vagy korábbi)

Megtudja nekem valaki mondani, hogy hogyan lehet kikapcsolni, hogy mikor küldök egy levelet és mikor a címzetthez megérkezik akkor ne legyen odairva (a címzettnél) a névjegyalbumomban található teljes nevem, hanem csak maradjon az email cím kiirva? (nem tudom érthetően irtam e)

Lehet exportálni valahogy az email- és a küldés/fogadsás beállitásait?
Esetleg lehet exportálni a komplett outlook beállitásokat?

Természetesen a szabályokat és a személyes mappákat tudom exportálni csak jók lennének a beállitások is.

Köszi előre is a választ
üdv


pén. okt. 24, 2008 21:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. jan. 26, 2008 15:25
Hozzászólások: 13
Hozzászólás Import
Sziasztok!

Van egy olyan gondom, hogy formázás előtt kiexportáltam a neveket Outlook expressből egy *.csv fájlba, viszont most valamiért nem tudom importálni? Le tudná írni valaki hogy is tudnám ezt megtenni...?
Elég csak ha a menüpontokat írjátok le.
Köszi előre is...!!!


hétf. jan. 28, 2008 11:41
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd jan. 22, 2008 15:01
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
sziasztok. Microsoft Office Outlook 2007 kérdés. A levelezésnél az outlook expressben van egy szabálylehetőség: ha a címzett xxx(bármi) akkor: üzeneteket ne töltse le a kiszolgálóról. vagyis ott marad,és más le tudja küldeni (alias e-mail cimeknel hasznaltam)Az office outlookjában hol van ez az opcio. Van ilyen egyáltalán?
köszi : Avro


kedd jan. 22, 2008 15:05
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 595
Hozzászólás 
BUÉK Mindenkinek!

Megint lenne egy gondom! Másik gép, XP legfrissebb verzió, de egy régi hiba, amit nem tudtam régen sem megoldani:
A baj az, hogy egyik napról a másikra (mint az a képeken is látható), megváltozott a Terminal hírlevél (egyelőre csak az) kódolása (?) a gépemen. Nem változtattam tudtommal semmit az Outlook beállításai között, nem volt frissítés, max annyi, hogy a programok alapértelmezései és beállításainál változtattam meg az alapértelmezett böngészőt Operára (úgy rémlik). Most mindent visszaváltoztattam, de nincs eredménye.
képek itt megtekinthetők: http://my.inbox.com/photos/agy73p/index.aspx

Mi lehet a gond?


pén. jan. 04, 2008 9:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Szia!

Ha csak azzal a fájl-al van baj akkor gond nem lehet, mert az csak a gyorsítótárazott verzió.

A checkdisk-et így futtasd parancssorból:
Kód:
chkdsk c: /f

Előtte lépj ki minden programból (főleg az outlookból), nyisd meg a feladatkezelőt és bizonyosodj meg róla, hogy miután kiléptél outlook-ból valóban ki is lépett-e (nincs a folyamatok között outlook.exe)


szer. jan. 02, 2008 11:14
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd jan. 16, 2007 21:57
Hozzászólások: 4
Hozzászólás az outlook nem indítható el
sziasztok!

BUÉK!
Segítségre lenne szükségem, kezdő vagyok. A Microsoft Office Outlook a levelezőprogramom, ami délelőtt óta nem enged belépni. A hibaüzenet a következő:
Windows fájl sérült. A fájl vagy könyvtár (\WINDOWS\Prefetch\outlook.exe-106351DB.Pf) sértült és olvashatatlan. Futtassa a chkdsk segédprogramot.
Az utóbbi futtatása sem hozott javulást.
Szerintetek mit tehetek? Ill. ha már nem hozható helyre a program, van lehetőség az adatok kimentésére?

Köszi a választ!


kedd jan. 01, 2008 21:58
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. szept. 13, 2007 7:11
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Ha valaki igényli, küldök neki 3757 címet, CSV formátumban.
Én a Mailbox Filter-t használom már évek óta.


kedd okt. 23, 2007 7:30
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. feb. 03, 2007 11:36
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
Kösz ! :!:


hétf. okt. 22, 2007 13:52
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás 
nbela írta:
Illetve ha elég ügyes akkor még letöltés előtt a kiszolgálón is törölheti.

Vagy a PopTray, vagy ha webes postafiók, akkor webesen belépve kézzel törölni.
de pl. a freemailen is lehet beállítani különböző spamszűrési, vagy egyből törlési lehetőségeket címekre vagy egész tartományokra.
Csak néha ez is becsapós, mert nem a megjelenő mail címet, hanem a Return-Pathban megjelenőt kell beállítani.


vas. okt. 21, 2007 11:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3538
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
A kultúráltabb hírlevelek alján le van írva a leiratkozás módja. A Viagrás és egyéb spammokról nem tudsz leiratkozni, illetve unsubscribe meg egyéb levelekre még több spam jön. Ha a levelező kiszolgálódon van spamszűrő, akkor kapcsold be. Ha lehet állítani szűrési szabályokat, akkor tedd meg. Legutolsó sorban pedig az outlookban is állíthatsz be szabályokat. Például: Ha a tárgymező tartalmazza "hírlevél" akkor törlés. Persze ilyenkor a leveleket elküldik, a leveleződ leszedi, csak éppen azonnal törli is. Illetve ha elég ügyes akkor még letöltés előtt a kiszolgálón is törölheti.


szomb. okt. 20, 2007 20:06
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. feb. 03, 2007 11:36
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
Sz-tok, apróság lehet de hogy lehet megszürni a régebben megrendelt üzeneteket ha nem akorunk hogy tovabra is külgyenek , - tele vágyuk minden nap e-mailekkel amit mar nem érdekelnek.
Outlook Express XP s.p.2


szomb. okt. 20, 2007 19:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. okt. 19, 2006 21:06
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
Köszi Stell!
Leszedtem a Nortont és helyreállt a rend.


szomb. szept. 29, 2007 19:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
LESZEDNI a Norton internet security progit.Restart-megnezni a tuzfallat es att kontrolalni virusirto progival a windowst.UDV


pén. szept. 28, 2007 19:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. okt. 19, 2006 21:06
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
Igen.Miután bezárom az üzenetablakot ezt dobja fel:

Nem sikerült SSL kapcsolatot létrehozni a kiszolgálóval. Fiók: 'xxxxx@t-online.hu', Kiszolgáló: 'mail.t-online.hu', Protokoll: SMTP, Kiszolgáló válasza: '454 A TLS átmenetileg nem érhető el', Port: 25, Biztonságos (SSL): Igen, Kiszolgálóhiba: 454, ****: 0x800CCC7F


pén. szept. 28, 2007 18:49
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Van hibauzenet??


pén. szept. 28, 2007 18:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. okt. 19, 2006 21:06
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
Sziasztok !
Az Outlookexpress a levelek küldésekor a -"Program titkosított e-mail kapcsolatot észlelet" -üzenetet küldi és a levelek nem mennek el,egyik postafiókomon keresztül sem.Én nem állítottam semmin, ez csak úgy ilyen lett.Végignéztem a biztonsági beállításokat, de nem találtam semmit-
Légyszives valaki segítsen ha tud! Előre is köszönöm![/b]


csüt. szept. 27, 2007 21:10
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 595
Hozzászólás 
[Ace]!
1. Beállítások -> Betűtípusok -> Levélpapírnál a megídott betűtípus használata (ha van),
2. Beálítások -> E-mail beállításai -> Szabványos levelek megjelenítése egyszerű szöveges formátumban (itt a pipa kivesz)

Energoman!
Én olyannal találkoztam, ahol szóköz vagy alig észrevehető pont volt a feladó neve. Ezt lehetett blokkolni. Ha nincs egyáltalán név, akkor nem tom.


pén. aug. 03, 2007 21:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Mit lehet kezdeni azokkal a levelekkel, amik feledó nélkül érkeznek, hogy állitsam be hogy rögtön törölje a kiszolgálóról, vagy levélszemétként értelmezze mikor próbálja letölteni.
Én MS Office Outlook2003-at használok!

köszi
üdv
energo


hétf. júl. 30, 2007 8:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 01, 2007 23:33
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Sziasztok!

Outlook 2007:

2 kérdésem lenne, bár lehet a kettő összefügg:

1. Minden levél egységes formában érkezik meg, tehát amit magamnak állítottam be (adott betűtípus, szín stb). Hogyan lehet ezt kikapcsolni?
2. Nem jeleníti meg rendesen a html üzeneteket. Pl: hírlevelek. Eddig Outlook Express-t használtam, ott egyszerűen ki kellett kapcsolni, hogy blokkolja a képeket stb, itt is ki van kapcsolva mégis marad az egyszerű szöveges megjelenítésnél.

Remélem valaki tud segíteni! Előre is köszönöm!


szer. júl. 25, 2007 11:47
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Na akorr latod hogy ez a outlook problemalya.Az egykutya kikell nyitni az outlookot es rajta minden egyes kartyatt kikell nyitani es megnezni hogy holl van blokolva ugy ahogy fenteb irtam.


vas. júl. 15, 2007 10:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 595
Hozzászólás 
Microsoft Outlook a probléma, nem az Express.

Tegnap megint elkezdtem egy frissítést, de 2 hibát is kiírt a az Excelhez megint, nem engedte frissíteni. Mérgemben újratelepítettem az egész windows xp-t, sp2-es lemezzel, plusz az office 2003-at. És úgy tűnik ugyanaz folytatódik tovább.


pén. júl. 13, 2007 7:48
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás outlook
Nemhiszem hogy segit az uj telepites,mert ezt a problemat az outlook bealitasa okoza es a xpsp2 tull biztositasa.Nyisd ki az outlook express>eszkozok>lehetosegek>bisztonsag>ES ITT BEALITHATOD A KISEB BIZTONSAG DE GYORSAB es megengedett a html kulldeset e-mailon-mert blokolva van az allap bealitasba.


szer. júl. 11, 2007 18:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 595
Hozzászólás 
Nagyon köszönöm a sok segítséget, de sajnos nem javult meg. De nem is várom, hogy tovább küzdjetek velem, inkább mégiscsak megpróbálom újratelepíteni majd az Office-t néhány nap múlva.


hétf. júl. 09, 2007 10:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás office-frissites
Ez a-KB933666-az office-frissitese-Itt adok egy linkett mar att tetem magyara ,itt pontosan le van irva hogy-hogy kell eztt a office frissitest csinalni,Olvasd figyelmesen es fog meni-sok szerencsett.LINK:http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=hu&FamilyID=9567c583-556f-4379-80ba-3e0c8993c04c


csüt. júl. 05, 2007 13:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 595
Hozzászólás 
Ez most már meghaladja a képességeimet!
LEtöltöttem a linkről a fájlokat (először angolul töltöttem le, ezért nem sikerült), telepítettem őket, az Agent-et is. Hiba nem volt.
Aztán ismét megpróbáltam a KB933666-ot és ugyanaz, mint eddig. Kijött az ablak, hogy Ms Office Prof Edition 2003 konfigurálása, aztán kijött egy ablak, hogy http://kepfeltoltes.hu/view/070705/Clip ... es.hu_.jpg.
Szóval, már nem tudom, hogy mit is mondjak.
Ha béna vagyok, ne hülyézzetek le.


csüt. júl. 05, 2007 10:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás html
Itt nem virus,nem hardwer ,nem erro,hanem az aprilisi frisites csinalta ezt a problemat At neztem a szlovak,angol,cseh,forumokat es ez a problem tob helyen van.Es nehol megis oldottak.Pontosan avval amit ezelot irtam.Ha a AGyurma gyerek-elolvastad volna azon a linken amitt adttam neked,akkor latadd volna hogy ha nem megy a frissites akor eloszor fell kell rakni az MSI-az aljan van es utana restart-kiprobalni-.eztett eloszor a nyelvett valasz ki amilyen wined van....http://www.microsoft.com/downloads/deta ... 4327772E5A[url][/url]


szer. júl. 04, 2007 17:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 595
Hozzászólás 
Így van.


szer. júl. 04, 2007 14:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
mire leirtam a mondókámat addigra odairta.
szóvla céges gép lehet!


szer. júl. 04, 2007 14:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. máj. 25, 2007 16:59
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Magyaroszág
Hozzászólás 
Annyit tennék hozzá, hoyg a driverek után -ha netre van kötve a gép- a vírusirtót tenném fel következőnek.
Egyébként miért nem áll módódban újratelepíteni a windowst?


szer. júl. 04, 2007 13:49
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 595
Hozzászólás 
Úgy gondolom, hogy összefüggnek a dolgok. így már kezd összeállni a kép.
Az említett frissítésnél (kb április) kezdődött a probléma. Azt nem volt képes feltelepíteni a gép (ahogy most sem). Utána jött a txt/html probléma plusz az, hogy az Excel telepíteni kezdte magát. Akkor egy Office2003 lemezzel javítottam az Outlookot, az Excelt, átkapcsoltam a gépet txt-be és kikapcsoltam az automata frissítést.
Egyszerű szöveg formátumra állítva az Ms Outlook gyors, mint amilyennek lennie kellene, HTML formátumra állítva lelassul. Nem úgy lassul le, mint egy erőforráshiányos gépen, hanem szinte megbénul. Visszakapcsolva az egyszerű szöveg formátumot, megint rendesen működik.

Lehet, hogy mégsincs összefüggés a két eset között? Nem tom.

Köszi a tippeket, de megvan az, hogy mit teszek fel egy új gépre, ez nem pont azokból áll, amit leírtál, de ezen nem veszünk össze.
Egyébként nincs módom újratelepíteni a gépet.


szer. júl. 04, 2007 13:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Nem értelek!
Az egészet elkezdted, hogy nem megy az Az MS office outlook-ja rendesen és nem az expressz gondolom! Azóta csak halmozod az élvezeteket és kapcsolgatsz olyan dolgokat amiknek szerintem semmi értelme (ne vegye senkise magára).

Alap hogy Windows XP SP2 legyen a rendszered.

Telepitsd le az egészt Office-t az a legegyszerübb.
Majd tedd fel ujra.
Állitsd be az SMTP és POP3-akat (ne legyen titkositott kapcsolat szerintem).
Semmi többet ne állits csak ezt.

Ha lassu a html alapu levélirás akkor már leirtam hogy miért, nem tudom mit nem lehet azon érteni, a levélellenörzők és a folyamatfigyelők fogják a gépedet.
Egyértelmüen erőforráshiányos problémáid vannak, ha nem tetszik akkor álj át TXT irásra vagy állitsd be az emlitett figyelőket értelmesen. A frissitések nem fognak segitani tul sokat, ha a registry-be belepiszkálsz csinálhatsz olyan galibát hogy összomlik majd az egész rendszered. Én sem értek csak laikusan hozzá ezért nem is javaslok semmit inkább.

Ha "Norton valami" is fent van akkor ne csodálkoz.

Vagy tedd ujra az egész rendszeredet, és tedd fel
Win XP sp2
MINDEN DRIVER KEZDVE AZ ALAPLAPPAL
TC
Daemon
Lavalys Everest
Opera
MS Office
Adobe Acrobat Reader
Nero
ACDSee
WinDVD (esetleg: zoom player)
Paint Shop Pro
(---eddig nem akadhat a gép------)
Ha kell MS Visual Studio
(ezt igy jól elmenet mondjuk a közkedvelet "ghost"-al)
+ valami virusellenörző (pl. f-secure, de vannak it okosab emberek)
+MSN
+Skype
+Codec
+ az okos programok

Ezekkel mindent meg tudsz csinálni szó szerintem mindent
Kivéve dvd-t okositani, hangfilet konvertálni

Na kb ennyi egy szoftverezés, úgy hogy nem nyultam semmilyen kapcsolóhoz, és garantáltan minden jó lesz. Ha mégsem akkor lehet keresni a hardver hibákat.

üdv


szer. júl. 04, 2007 12:37
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 595
Hozzászólás 
Már az előbb letöltöttem ezt a KB933666-os fájlt és telepítettem. Sikertelen.
Ettől aztán megvadult az Excel, telepítőlemezt kérte.
Amíg elmenetm kajálni jött az informatikus, betette az Office lemezt és csinált egy javítást. Így most megy az Excel.

Ms Outlook levelezés egyszerű szöveg formátumban jó, html-ben vért izzad, tehát levélírásnál betűnként 20-30 mp a várakozási idő.

Most már nem merem újra futtatni a windows update-t, mert megint meghülyülhet.


szer. júl. 04, 2007 12:34
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás 
:hm: Hát telepítsed. :roll: KB933666
Ha az automatikus telepítés ki van kapcsolva, nem telepíthet magától.
Az Office-nál meg eddig sem volt automatikus tudtommal. Külön eredetségvizsgálata van.


szer. júl. 04, 2007 12:28
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 595
Hozzászólás 
Most már el sem indul ez Excel. Telepíteni akarja magát a rohadék.


szer. júl. 04, 2007 10:50
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás 
Automatikus frissítést kapcsold ki, okézd le, majd kapcsold át csak értesítésre.
A \WINDOWS\SoftwareDistribution\Download mappa tartalmát töröld ki.
A frissítéseket a száma alapján kézzel töltsd le innen, és mentsd el, telepítsd direktben. Célszerűen egy batch fájlból, a kívánt paraméterekkel.


szer. júl. 04, 2007 7:48
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 595
Hozzászólás 
És megint újra kezdte ezt a frissítést.


szer. júl. 04, 2007 7:37
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 595
Hozzászólás 
Egyik telepítés nyelvi problémák miatt nem települt.
Az AGENT igen, aztán frissítettem, és ez lett az eredménye:

"A telepítés összegzése

Sikeres: 1
Sikertelen: 1
Hátravan: 0

--------------------------------------------------------------------------------
Sikeres frissítések
Microsoft Windows XP
Microsoft GDI+ észlelőeszköz (KB873374)
--------------------------------------------------------------------------------
Sikertelen frissítések
A probléma leírása alatti megoldásból szerezhet segítséget a frissítés sikeres telepítéséhez.

Probléma: Nem fogadta el a Végfelhasználói licencszerződést (EULA)
Megoldás: Keresse meg újra a telepítendő frissítéseket, és várja meg, hogy települjenek. Azon frissítések esetében, amelyekhez végfelhasználói licencszerződés tartozik, a telepítő először felszólítja a szerződés elfogadására.

Probléma: Kevés a lemezterület
Megoldás: A Lemezkarbantartó eszköz futtatásával vagy az esetleg nem használt programok eltávolításával szabadíthat fel lemezterületet. Ezzel kapcsolatban a számítógép Súgó és támogatás szolgáltatása nyújt útmutatást.

Probléma: Az automatikus frissítési funkció jelenleg frissítéseket telepít
Megoldás: Várjon, amíg az automatikus frissítés be nem fejeződik, majd ellenőrizze a korábbi frissítéseket. Ha akkor az derül ki, hogy nem sikerült telepíteni a frissítést, megpróbálhatja a webhelyről telepíteni.
Megjegyzés: Ha ellenőrizni szeretné az automatikus frissítés állapotát, kattintson a tálcán látható frissítési ikonra.

Probléma: Kérjük, a korábbi frissítések áttekintésében keresse meg a leírást.

Microsoft Office 2003
Biztonsági frissítés az Excel 2003 programhoz (KB933666)"

Azt hiszem írtam az elején, hogy úgy emlékszem ezzel a frissítéssel indult a probléma. Ezt kb 10-szer telepítette a gép és ez után kezdődtek a gondok. Hangsúlyozom: nem biztos, csak úgy rémlik.


szer. júl. 04, 2007 7:34
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás cpu100%
Ha csak egy honapja van kikapcsolva ,akor fel kell rakni ezta javitast .Mert aprilisi ms=frissites megint bajokat okoz.Inen kivalasztod hogy milyen a winn es lehuzod a javitastt utana a masikkat is,AGENT WUA 03,szinten a win szerint kivalasztod.Es meglasuk LINK:http://support.microsoft.com/?kbid=927891


kedd júl. 03, 2007 20:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 66 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség