Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. jún. 06, 2024 9:32



Hozzászólás a témához  [ 55 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Internet Explorer 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 225
Hozzászólás 
Hali.
Segítség kellene.
Az a probléma,hogy IE7 van a gépemen XPsp3 és két napja ha egy oldalon PL:citromail-en belépek és az üzenetben van egy hivatkozás,ráklikkelek,feljön egy új ablak de tök üres és nem nyilik meg.
Viszont ha a címsorába bemásolom a hivatkozást akkor vidáman megnyitja.
Vagy itt a Terminal főoldal bejön fórum fülre klikk és üres ablak.Viszont a letöltés fül megnyílik?!
Belinkelt hivatkozásokkal mindig ezt csinálja.
Három gépünk van itthon és mindhármon ugyanaz XPsp3 IE7 integrált de csak kettőn csinálja ezt.
Thx.
Sham Lee


Köszi már megoldottam.Felraktam az IE8-at.
Thx.
Hali.


szomb. ápr. 04, 2009 12:29
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Minden gond nélkül el lehet távolítani. Az RC1-t már távolítottam is el, de a végleges is ugyanúgy megjelenik az eltávolítható programok között: Kép


szomb. márc. 21, 2009 11:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Lehet hogy hülyeség de ezt hallottam.Az igaz hogy az IE8 úgy beépül a rendszerbe hogy utána nem lehet uninstallálni?


szomb. márc. 21, 2009 11:09
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
nacorvus írta:
...
-mennyivel okosabb mint a 7. az ablaklolást is megokosítva ...


Pár hozzászólással ezelőtt linkeltem egy technet cikket, ott összefoglalták az újdonságait.


szomb. márc. 21, 2009 10:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Bocsi a pályán kívülről:-10-20 mb egy böngészőnek és hol a program?
l(linuxos alól nem futtatható, a másé alól meg nem próbázok,mert: könnyű más f*val a csalánt...)
-mennyivel okosabb mint a 7. az ablaklolást is megokosítva :hm: mert azt egy bugyuta seamonkey simán megcsinálja.
Az az op egy 128MB-os pendriven futó,aminek része a borwser,amin biztonsági hasíték nincs,mert arra telepíteni,nem lehet semmit kivéve,ha háromszor megkérdezi...hogy biztosan...(még a vírus sem fér rá kérdezés ill átpartricionás nélkül!-hozzátéve :ez a rendszer FF-el sem fut ekkorán..azok is túlnőtték magukat!.-(annak valőban kell a 256 MB + a háttértár)
Egy szó mint száz egy böngészőnek nem kel tartalmaznia mindenféle extra szolgáltatást:lenyító-átfolyó-másba-átúsztatható tüneményeket,automata telepítőket stb..,Vagy ha van ilyenje,akkor a ráutaló magatartást tanúsítva (é:csak meg nézném),ne legyen eqvivalens a teleptéssel :arrow: letöltéssel.vagy ha már ilyen mért nem lehet kipróbálni egy virtuális gépen,akár szárnyaszegetten is(sharevare) és ha tetszik, telepítem akár díjazás ellenében is mert jó :hm:


pén. márc. 20, 2009 21:45
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Pontosan :)
64 bitest majd hétvégén :P


csüt. márc. 19, 2009 21:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6675
Hozzászólás 
Az biztosan a Vistához való verzió. :wink:
Abból is a 32 bites. A 64 bites az kicsit több, 25.912 kB.


csüt. márc. 19, 2009 21:38
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
14,2, én nyertem :D


csüt. márc. 19, 2009 20:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11891
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
TargeT írta:
Neked 20? :shock:
Nálam "csak" 16.648 kB. :wink:

Tényleg annyi. Csakhogy én még délután néztem a letöltő oldalt, és ott még a Release Candidate 1 volt, és annak a mérete valami ilyesmi volt (már nem emlékszem mennyi, de 20-al kezdődött). Nem szedtem le, úgyhogy nincs pontos adatom. :shock:


csüt. márc. 19, 2009 20:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6675
Hozzászólás 
Neked 20? :shock:
Nálam "csak" 16.648 kB. :wink:


csüt. márc. 19, 2009 20:02
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11891
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Hannibal írta:
Estétől letölthető a végleges IE8 a hivatalos oldalról...

Mi lehet benne, hogy több mint 20 MB?
A Firefox 7MB, a Maxthon 5MB-ba belefér.


csüt. márc. 19, 2009 16:08
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Estétől letölthető a végleges IE8 a hivatalos oldalról: http://www.microsoft.com/ie8

Technet hír az újdonságairól: http://www.microsoft.com/hun/technet/ar ... f16e34a01b


csüt. márc. 19, 2009 15:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11891
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Hannibal írta:
Hmm, érdekes :P

Méginkább nagy égés. Ha így tényleg így van. :D


vas. nov. 09, 2008 19:09
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Hmm, érdekes :P


vas. nov. 09, 2008 12:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
:hm: http://pcforum.hu/hirek/11073/A+Safariera+csereli+le+az+Internet+Explorer+magjat+a+Microsoft.html


vas. nov. 09, 2008 11:15
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: Itt-ott,amott
Hozzászólás 
Sziasztok!Van egy apró problámám a frissen telepített IE 6 SP2-vel.Van egy SSL titkosítású oldal.Beírom a felhasználónevet,jelszavat.Beenged.De ha a belső menüben bárhova lépek,kidob a bejelentkező oldalra.Akármit csinálok,kidob.Firefoxszal jó.A másik.Netpostás/Primpostás fiókomba nem tudok bejelentkezni.Beírom a jelszót,és kiírja,hogy az nem megfelelő.
Firefoxszal simán beenged.Próbáltam eltávolítani regedit turkálással,de nem engedi telepíteni az SP 1-es IE-t.Mit csináljak???


pén. nov. 11, 2005 15:28
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. szept. 05, 2005 18:15
Hozzászólások: 19
Hozzászólás 
Dester írta:
Az Avant Browser is IE motort használ legjobb tudomásom szerint. :) Persze ettől még lehet jó, csak én már eleve fenntartásokkal fogadom. ;)


Miért olyan nagy probléma ezen a fórumon, ha valaki megemlít egy IE alapú böngészőt?:)
Én már régóta használom, bár közel 2 éve áttértem Maxthon-ra, többek között a rengeteg letölthető plugin miatt.

http://maxthon.tarapages.com/

A hozzászólásodból ítélve "(persze ettől még lehet jó)"még nem használtad. Mégis mi az a probléma amit az IE motor jelent?
Ezek a böngészők ugyanis nem az IE beállításait használják, pl. az activex beállítások is mások, az IE motor használata gyakorlatilag kimerül az oldalak megjelenítésében.


hétf. szept. 19, 2005 19:46
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Az Avant Browser is IE motort használ legjobb tudomásom szerint. :) Persze ettől még lehet jó, csak én már eleve fenntartásokkal fogadom. ;)


hétf. szept. 19, 2005 18:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 14, 2005 15:32
Hozzászólások: 311
Tartózkodási hely: Itten vagyok
Hozzászólás ...
IE6??? Nagy gané. Avant Browser, max Opera, stb.


hétf. szept. 19, 2005 15:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Plusz egy voks az M$ Antispyware mellett. Hasznos progi.


hétf. szept. 19, 2005 12:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Hááát nem. De a két közismert ingyenes nem nagyon jó. Az MS progija (amit persze nem ők írtak, csak a Giant AntiSpyware-t vásárolták meg) viszont a legjobb fizetősekkel van versenyben.


hétf. szept. 19, 2005 10:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9
Hozzászólás spyware
johnnyrotten
Köszi talán meg tudom oldni. Ezek szerint én csak Szt vízzel probálkoztam?


hétf. szept. 19, 2005 10:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
A spybot igen gyenge azokhoz képest, amiket ajánlottam. Ha legalizációs problémák miatt nem tudod letölteni a Microsoft AntiSpyware programot, szívesen felrakom valahova. Még format előtt megérne egy próbát.


hétf. szept. 19, 2005 10:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9
Hozzászólás spyware
johnnyrotten
csökentett ü.módban "spybot" nevű keresőt indítottam, kulcsokat és egy átmeneti dll file.t szűrt ki, karanténoztam, ebben az üz módban nem látszik a telepített progik között a "shopping wizard". Újboli ind. teljes futás megjelenik a telepített progik között a shop... Lehet, hogy formatálok :(


hétf. szept. 19, 2005 10:05
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6675
Hozzászólás 
Pojka írta:
Én keresek 5.5-ös IE, mert a gépemen win2000 van és egy netes levelező progi legalább 5.5-öt kér. win2000-ben sajnos csak 5.0 van alapból.

johnnyrotten már segítetett. De egy kérdés: az miért nem jó, ha az IE 6.0-at tennéd fel?


hétf. szept. 19, 2005 8:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Ha csak simán ráengeded a Microsoft Antispywaret?

Vagy a Webroot SpySweeperét? Tudom, ez csak trial, de 30 napig fullosan üzemel.

Mindkettő igen hatásos tud lenni.


vas. szept. 18, 2005 8:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9
Hozzászólás spyware
Köszönöm johnnyrotten hozzászólását, az oldal megvan de írtani nem tudtam a reklám vírusomat vele, vagy csak bénáztam, ... :cry:


szomb. szept. 17, 2005 21:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
http://www.spywareremove.com/uninstall_shopping.shtml


pén. szept. 16, 2005 11:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9
Hozzászólás spyware
IEXPLORE 6.0 SP2-thasználok, WIN XP Pro op. alatt. Bekaptam egy kellemetlen progit. Shopping Wizard a neve, a vezérlőpult, programok telepítése és eltávolítása futtatása után látszik is. Jelenség ha IExplore-t indítok feldob egy reklámablakot CLIK HERE amit be tudok zárni, de minden egyes új oldal nyitáskor megjelenik. Arra kérnék megoldást, format nélkül hogyan tudok megszabadulni a progitól. :(


pén. szept. 16, 2005 10:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Magyart találtam:

http://msdownload.netacademia.net/info.aspx?prid=116


csüt. szept. 15, 2005 15:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 173
Hozzászólás 
Már kerestem ott is, de csak ezer féle javítást, meg SP-et találtam.
Ha valaki esetleg megtalálná ott, vagy bárhol a neten, akkor legyen szives vágja ide be az oldal elérhetőségét.
Köszi!


csüt. szept. 15, 2005 14:46
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Microsoft letöltőközpontjába van IE szerintem


csüt. szept. 15, 2005 14:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 173
Hozzászólás 
Én keresek 5.5-ös IE, mert a gépemen win2000 van és egy netes levelező progi legalább 5.5-öt kér. win2000-ben sajnos csak 5.0 van alapból.
Segítséget megköszöném!


csüt. szept. 15, 2005 10:28
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
A tűzfal elvileg lehetne,mert mind a három gépen ua.Sygate van fenn,de akkor Mozillával sem engedne letölten :hm:
A cache ürítéssel is próbálkoztam az eremény ua.-vagyis semmi eredmény.
Teljesen tanácstalan vagyokKép


csüt. szept. 08, 2005 17:01
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6675
Hozzászólás 
nacorvus írta:
Nem virus,nem ad-aware,tűzfalasak a gépek,az IE közepes biztonsági szinten van vagyis a lapbeállításon
Kínomban az egyiket újragostoltam,eredmény 3 napig müködik a letöltés,aztán vissza áll az eredeti állapot.

Csak tipp. A tűzfal és/vagy proxybeállításoknál kellene szétnézni.
Esetleg cache ürítés, bár ez gyanús, hogy segítene.


csüt. szept. 08, 2005 7:35
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Úgylátszik kérdésem költői volt :lol:
Letöltésellehetetlenülés témában valaki,Kép


szer. szept. 07, 2005 15:46
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 14, 2004 20:30
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Erdély- Farkaslaka
Hozzászólás 
Azért jó ha importálva voltak, mert akkor nem vesztek el sem elözmények sem a jelszavak. A Beállítások menüben be lehet állítani a Firefoxnál hogy rejtse el a jelszavat vagy jelenítse meg, vagy NE tárolja, minden olyan weblapnál ahol hasonló adatot kell kitölteni.
A jelszavak sehol sem lehetnek akkor biztonságban ha már bepipáltad azt hogy mentse al, akár IE-ben is. Különböző programokkal megjeleníthetők. És a messengerek jelszavai is.


vas. szept. 04, 2005 12:08
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 388
Tartózkodási hely: BAZ megye
Hozzászólás 
caprine írta:
Na akkor Én is bonyolitom egy kicsit a dolgot. Kb 1,5 éve használom az AvantBrowser mint IE kiegészitő programot a böngészésre. Eddig nem volt semmi gond, viszont 2 hete nem tudta megnyitni az oldalakat. Bepöccentem hátha valami elállitodott és visszaraktam az elöző ghost-ot amit már hónapok óta használtam. Akkor sem lett jó, mondom ilyen nincs. Az IE-vel sem megy. Felraktam az Operát na az ment szépen. Aztán a múlt héten az is vacakolni kezdett: "Could not locate remote server" erre kipóbáltam a IE-t és lás csodát tökéletesen megy. Na akkor kiprobáltam ismét az avantot ami gyakorlatilag az IE beállitásait, motorját használja csak plusz funkciokkal, tehát mennie kellene, de nem pedig ezt is újraraktam, legújabb verzió és mégse. Na erre varjatok gombot :lol:

Felraktam a Firefox-ot (1.0.6), ez megy, nem tudom meddig, de bizakodom, csak az avantot már annyira megszoktam.

Megoldottam, most már müxik. Egy dolog viszont megijesztett. Amikor feltettem a firefox-ot akkor importálta a IE-ből akedvenceket és sok olyan dolgot mint az eltárolt jelszavak. Például a freemailre az IE-nél nekem meg van adva a jelszavam a belépéshez, így elég csak az első betűt beütnöm. Na most ezt a firefox komplet átvette, ilyen könnyű lenne ezt ellopni????


vas. szept. 04, 2005 12:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás Re: ...
maqaveli írta:
TargeT írta:
audioman írta:
...akkor Microsoft AntiSpyware-rel el lehet ezeket távolítani. Sajnos már lejárt a próbaverziója, de ha visszaállítod a dátumot, akkor még az augusztus végi frissítéseket is leszedi, és le tudja törölni a gépdről ezt a spyware-t. Amúgy álltalában possible hijack browser ennek a féregnek a neve. Aztán ha lescannel-ted visszaállíthatod a dátumot, ha ismét scannelni akarsz, akkor ismét csak visszamész az időben, és scannelsz egy jóízűt :wink:

Az MS AntiSpywareből van 2005.12.31-ig működő beta már jó ideje.
Itt valamelyik fórumban is volt link a letöltéshez, illetve szét kell nézni az MS-nél.
Nem biztos, hogy minden szempotból jó a dátum állítgatás a mai op. rendszereknél és programoknál. Persze ez is lehet egy megoldás.
Azt hogy possible, nem nevezném az állatka nevének, csak annyit tesz, hogy lehetséges böngésző eltérítés. :)


úgy is van. Az csak a tulajdonsága a férgeknek. Így nevezik meg az abba a katagóriába tartozó támadókat. Ez olyan mint amikor azt mondja neked az orvos hogy nem fertőzéses betegséged van hanem csak lábgombád.... :lol:


Őőőő, nem. Possible - lehetséges. Tehát: lehet, hogy valami rosszindulatú dologgal állunk szemben, de lehet, hogy csak jellemzői, működése alapján hasonlít valamire, ami rossz. (Ahogy TargeT is írta.)


vas. szept. 04, 2005 8:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 14, 2004 20:30
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Erdély- Farkaslaka
Hozzászólás 
Hát gondoom most az IE féltékeny lett minden böngészőre és azért nem hagyja magát. HELYREJÖTT :) :D.
Nem tudom. Nekem Firefox és Opera van, de az alapértelmezett az a Firefox, Operát ritkán használok. Esetleg használsz valami tűzfalat? ahol esetleg le lett tiltva a böngésző?


vas. szept. 04, 2005 8:43
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 388
Tartózkodási hely: BAZ megye
Hozzászólás 
Na akkor Én is bonyolitom egy kicsit a dolgot. Kb 1,5 éve használom az AvantBrowser mint IE kiegészitő programot a böngészésre. Eddig nem volt semmi gond, viszont 2 hete nem tudta megnyitni az oldalakat. Bepöccentem hátha valami elállitodott és visszaraktam az elöző ghost-ot amit már hónapok óta használtam. Akkor sem lett jó, mondom ilyen nincs. Az IE-vel sem megy. Felraktam az Operát na az ment szépen. Aztán a múlt héten az is vacakolni kezdett: "Could not locate remote server" erre kipóbáltam a IE-t és lás csodát tökéletesen megy. Na akkor kiprobáltam ismét az avantot ami gyakorlatilag az IE beállitásait, motorját használja csak plusz funkciokkal, tehát mennie kellene, de nem pedig ezt is újraraktam, legújabb verzió és mégse. Na erre varjatok gombot :lol:

Felraktam a Firefox-ot (1.0.6), ez megy, nem tudom meddig, de bizakodom, csak az avantot már annyira megszoktam.


vas. szept. 04, 2005 8:16
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 14, 2004 20:30
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Erdély- Farkaslaka
Hozzászólás Re: ...
TargeT írta:
audioman írta:
...akkor Microsoft AntiSpyware-rel el lehet ezeket távolítani. Sajnos már lejárt a próbaverziója, de ha visszaállítod a dátumot, akkor még az augusztus végi frissítéseket is leszedi, és le tudja törölni a gépdről ezt a spyware-t. Amúgy álltalában possible hijack browser ennek a féregnek a neve. Aztán ha lescannel-ted visszaállíthatod a dátumot, ha ismét scannelni akarsz, akkor ismét csak visszamész az időben, és scannelsz egy jóízűt :wink:

Az MS AntiSpywareből van 2005.12.31-ig működő beta már jó ideje.
Itt valamelyik fórumban is volt link a letöltéshez, illetve szét kell nézni az MS-nél.
Nem biztos, hogy minden szempotból jó a dátum állítgatás a mai op. rendszereknél és programoknál. Persze ez is lehet egy megoldás.
Azt hogy possible, nem nevezném az állatka nevének, csak annyit tesz, hogy lehetséges böngésző eltérítés. :)


úgy is van. Az csak a tulajdonsága a férgeknek. Így nevezik meg az abba a katagóriába tartozó támadókat. Ez olyan mint amikor azt mondja neked az orvos hogy nem fertőzéses betegséged van hanem csak lábgombád.... :lol:


szomb. szept. 03, 2005 7:37
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6675
Hozzászólás Re: ...
audioman írta:
...akkor Microsoft AntiSpyware-rel el lehet ezeket távolítani. Sajnos már lejárt a próbaverziója, de ha visszaállítod a dátumot, akkor még az augusztus végi frissítéseket is leszedi, és le tudja törölni a gépdről ezt a spyware-t. Amúgy álltalában possible hijack browser ennek a féregnek a neve. Aztán ha lescannel-ted visszaállíthatod a dátumot, ha ismét scannelni akarsz, akkor ismét csak visszamész az időben, és scannelsz egy jóízűt :wink:

Az MS AntiSpywareből van 2005.12.31-ig működő beta már jó ideje.
Itt valamelyik fórumban is volt link a letöltéshez, illetve szét kell nézni az MS-nél.
Nem biztos, hogy minden szempotból jó a dátum állítgatás a mai op. rendszereknél és programoknál. Persze ez is lehet egy megoldás.
Azt hogy possible, nem nevezném az állatka nevének, csak annyit tesz, hogy lehetséges böngésző eltérítés. :)


szomb. szept. 03, 2005 4:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. okt. 22, 2004 8:38
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
maqaveli írta:
Miért nem használtok Firefoxot?
Már több mint fél éve használom és nagyon meg vagyok elégedve vele. Az Explorernek (főleg az 5 vagy 6* verziónak, vagy korábbinak) egy rakás hátránya van. A Firefoxban pedig reklámblokkoló van, és beslő fülek mint az Operánál, nem enged be kémprogramokat. Amióta használom nem nem volt szükségem Spybot-ra. Hátrányát még nem tapasztaltam. http://firefox.hu/letoltes/Firefox%20Setup%201.0.6.exe

Ha valaki IE-re épülő böngészőt használ, pl. Maxthon-t, abban is megvannak ezek amit írtál. A spybot-ra nekem sincs szükségem.
Jobb az MS Antispyware.:)
De ezt alkalmazva még sima IE alatt sem jönnek be spyware-ek:
http://www.mvps.org/winhelp2002/hosts.htm

Ja, és nemcsak böngészés közben jöhet be kémprogram, jónéhány, főleg freeware progi is felrakhat ilyesmit.


pén. szept. 02, 2005 21:29
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 14, 2004 20:30
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Erdély- Farkaslaka
Hozzászólás 
Miért nem használtok Firefoxot?
Már több mint fél éve használom és nagyon meg vagyok elégedve vele. Az Explorernek (főleg az 5 vagy 6* verziónak, vagy korábbinak) egy rakás hátránya van. A Firefoxban pedig reklámblokkoló van, és beslő fülek mint az Operánál, nem enged be kémprogramokat. Amióta használom nem nem volt szükségem Spybot-ra. Hátrányát még nem tapasztaltam. http://firefox.hu/letoltes/Firefox%20Setup%201.0.6.exe


pén. szept. 02, 2005 15:28
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 14, 2005 15:32
Hozzászólások: 311
Tartózkodási hely: Itten vagyok
Hozzászólás ...
Alias írta:
Esetleg IE6 újratelepítést próbáltál??? Furcsa, hogy az Opera megy, az IE nem... :?:


Ezen szerintem nem kell csodálkozni, mert az Opera az nem az IE keresőjére épül, hanem van saját kereső programsora. Sztem is Spyware támadás volt, ami leiltotta az amúgy is primitív IE 6-ot :? Nekem is szokott ilyet csinálni, akkor Microsoft AntiSpyware-rel el lehet ezeket távolítani. Sajnos már lejárt a próbaverziója, de ha visszaállítod a dátumot, akkor még az augusztus végi frissítéseket is leszedi, és le tudja törölni a gépdről ezt a spyware-t. Amúgy álltalában possible hijack browser ennek a féregnek a neve. Aztán ha lescannel-ted visszaállíthatod a dátumot, ha ismét scannelni akarsz, akkor ismét csak visszamész az időben, és scannelsz egy jóízűt :wink:


szomb. aug. 27, 2005 12:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Bár elég régi a topic,de újat nyitni felesleges hiszen a probléma ehhez kapcsolódik:
Már a negyedik gépen találkozom ue.a hibával:a funkcióját tökéletesen betölti,mármint böngész,de letölteni képtelenség vele.
Egyik napról a másikra mebénul függetlenül attól,hogy külön letöltésvezérlő van-e a gépen vagy nincs.
Az egyiken a letöltés funkciónál mélyen elgondolkodik és nem csinál semmit,a másikon egy olyan ablak nyilik meg amin egy jobb klikkel a kép megjelenítése lenne elérhető(de,erre semmi nem nyílik meg)
Nem virus,nem ad-aware,tűzfalasak a gépek,az IE közepes biztonsági szinten van vagyis a lapbeállításon
Kínomban az egyiket újragostoltam,eredmény 3 napig müködik a letöltés,aztán vissza áll az eredeti állapot.

Áthidaló megoldásként kettőre a vörösrókás,2 a sárkányos Mozillát pakoltam fel.Ettől most mindenki boldog mert töltikélhet a netről,:lol:
De,mi legyen a szegény explorrel :roll:Ráadásul
még a verziójuk sem egyforma 5.5,6.0 de a hiba teljesen ua.


szomb. aug. 27, 2005 7:57
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 10:44
Hozzászólások: 585
Tartózkodási hely: Miskolc, a gyönyörű acálváros
Hozzászólás 
Tűzfal, vírusirtó van?
Most kell mennem 1 ismerőshez, ahol nem volt... :(
Persze a szomszéd informatikus meg szedje rendbe... :(


szer. szept. 01, 2004 13:21
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Köszönöm mindenkinek a hozzászólást! A script eddig, hogy koogjam le -kopp kopp kopp - megtette hatását!


kedd aug. 03, 2004 22:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 402
Hozzászólás 
Esetleg próbáld meg kijavítani:
DiagnoseWindows
Lehet például egy az IE-vel működő letöltésgyorsító hibája is, a letöltésgyorsítót ki kell kapcsolni
A következő programot is meg lehet próbálni:
WinsockXpFix
Újratelepítés: http://misterxp.uw.hu/index.php?oldal=k ... e_ujrainst
vagy a Kellys-korner oldalról a megfelelő (29. és 114.)


hétf. aug. 02, 2004 21:18
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 55 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség