Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. máj. 04, 2024 15:36



Hozzászólás a témához  [ 605 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Következő
Bittorrent??? 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás Re: Bittorrent???
Az nCore menni fog, nem kell aggódni és bH meghívót a büdös életbe nem fogsz szerezni. Egyrészt vadidegen vagy, másrészt nincs meghívás egy jó ideje és egy jó ideig nem is lesz.


szomb. jún. 19, 2010 22:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 17, 2006 7:32
Hozzászólások: 33
Hozzászólás Re: Bittorrent???
Ha valaki esetleg tudna nekem küldeni Bithumen meghívót a lacus72@tvn.hu -ra azt megköszönném.Tagja voltam az Ncorenak meg a Gigatorrent-nek,de úgy néz ki mind a kettőt lekapcsolták,s ki tudja újra indulnak-e valamikor.


szomb. jún. 19, 2010 21:11
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6673
Hozzászólás Re: Bittorrent???
Volt egy olyan feltételezés, hogy pont az SMSwebesek súgtak, segítettek, mert rontotta a üzletüket a free lehetőség. Lehet, hogy a szokásos összeesküvés elmélet. Vagy nem.
Hogy azután a zsernyákoknak mennyire kell ehhez és milyen segítség, meg hogyan boldogulnak magukban, és mi a véletlen, hogy most pont így jött ki, az egy kérdés. :hm:
Meg hogy mi lesz legközelebb.
Az biztos, hogy én ilyen SMS-t nem küldenék, törlöm is ki a hasonlóra felszólító spameket kapásból. De ahogy írod, a rajtam kívüli társaságból is bőven megélnek.


szomb. jún. 19, 2010 8:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás Re: Bittorrent???
Az a hülyeség, hogy nyektetik az ilyen szerókat, az smswebes oldalak meg gyorsabban nőnek, mint réten a gomba eső után. Nem csoda, hogy az nCore és hasonló oldalak nem Mo-n vannak. Mondjuk énis ezért költöztettem ki az Easyridert az usákokhoz, mert ott még nem illegális az illegális tartalomra mutató link. Mondjuk az erről szóló magyar törvény kissé olyan, mintha csontig be****na a mélyentiszteletlen kormány az artisjusnak meg a hasonló terrorszervezeteknek.


pén. jún. 18, 2010 22:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1041
Hozzászólás Re: Bittorrent???
Lefoglalták, mert feltehetőleg illegális filecserében vett részt. Amíg az ellenkezőjét be nem bizonyítják, addig a hatóság birtokában marad.
Tehát bűnjel!


pén. jún. 18, 2010 13:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. júl. 30, 2009 23:48
Hozzászólások: 14
Hozzászólás Re: Bittorrent???
Hannibal írta:


Köszönöm a felvilágosítást.(Nagyon durva)


pén. jún. 18, 2010 10:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás Re: Bittorrent???
A torrent oldalak fenntartása nem törvénysértő, ergo nem bűnjel a szerver.


csüt. jún. 17, 2010 23:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1041
Hozzászólás Re: Bittorrent???
Mint bűnjel.


csüt. jún. 17, 2010 18:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás Re: Bittorrent???
Csak azt nem értem, hogy ezeket a szervereket milyen jogcímen foglalják le?


csüt. jún. 17, 2010 16:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás Re: Bittorrent???
"Sajnos" nem nálad van a hiba: http://test.asva.info/szerdai-razzia-os ... 10-06.html


csüt. jún. 17, 2010 13:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. júl. 30, 2009 23:48
Hozzászólások: 14
Hozzászólás Re: Bittorrent???
Sziasztok
Lenne egy kis problémám tegnap a haverom bűvölt valamit a gépemen, explorert használt, és egy flash gate nevű letöltő programot, hogy mire nem tudom, a lényeg hogy mire hazajöttem a u-torrent-nél minden nyíl piros lett újraindítottam az u-torit, a torrenteket kitöröltem egyesével úraindítottam stb. Semmi nem történt nem tudom mi lehet a gond a flash gate letöltő progit leírtottam.
A segítséget előre is köszi


csüt. jún. 17, 2010 11:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Mondjuk,épeszű felhasználó, már réges-rég egy külön lemezt használ a torrentre-főként az adatállomány nagysága miatt....Mindent klienst,függetlenül a platformtól(win,linux stb) kb a Squito-féle beállítással belőve:torrentek mentése és letöltése ide:pl:bakarasz(lemez),torr(partja)t(könyvtár)Ami lehet akár egy külön part ua lemezen,(ez is jó,ha összedől maga az op,)de az igazi,ha van rá egy külön wincsi,mert ez még a hard hibákat is kiküszöböli.Ráadásul nem kell menteni semmit.A kilienset az induláskor a Perference(Beállításokban) egyszer megtanítani:onnan és oda.Sőt! az sem kell hogy ua kliens legyen pl:uTorrent helyett egy Deluge,Transmission,Bittorrent,stb is lehet az újonnan telepített,onnan folytatja ahol az előző félbemaradt..jó az első alkalommal csekkol egyet.


szer. ápr. 07, 2010 20:27
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3535
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
littleNorbi írta:
uTorrentben lelehet valahogy menteni az összes betöltött torrentek listáját ?
Több féle képpen is lehet, mint fentebb. Például akkor használom, amikor egy régebbi rendszer állapotot ghostolok vissza. De közben ment az uTorrent és azt szeretném, hogy a torrent folyamatos legyen:

A C:\Documents and Settings\felhasználó\... könyvtárban valahol van egy uTorrent könyvtár. Annak az adatait kimentem. Visszaghostolom a rendszert, s majd visszaállítom az említett uTorrent könyvtár tartalmát. Ilyenkor ugyanazon torrenteket folytatja ott, ahol 5 perccel korábban (a ghost visszamentés előtt) abbahagyta.


szer. ápr. 07, 2010 12:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
Amit letöltesz torrentet, annak csinálj mappát és a Beállítások > Mappák-nál a ".torrentek tárolása"-t pipáld be és add meg a mappát. Ha törölsz valamit a listáról, akkor mindig a Törlés és > .torrent törlése opciót használd. Aztán ha újrarakod a gépet vagy valami, akkor első indításkor újra menj a Beállítások > Mappák menübe és pipáld be a ".torrentek automatikus betöltése" opciót és add meg a mappát, ahova a torrentek kerültek. Persze ebben az esetben másik mappát állíts be a torrentek mentési helyeként.


szer. ápr. 07, 2010 12:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 04, 2005 18:35
Hozzászólások: 722
Hozzászólás 
Hello!
uTorrentben lelehet valahogy menteni az összes betöltött torrentek listáját ?


szer. ápr. 07, 2010 11:35
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. okt. 19, 2009 15:18
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
Wow! Tényleg :D
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!
Örök hála! :D


hétf. márc. 01, 2010 11:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3535
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
szekeresnoemi írta:
mert a max aktív töltést levette háromra, 1-re korlátozta a letöltést és megjelentek a felkiáltójeleim.
Ja, ez az adat még most sem változott, mert nem enged több szálat
Alul középen klikkelsz kettőt arra piros/zöld ikonra. A megjelenő ablak közepén kiválasztod az internet kapcsolatod FELtöltési sebességét. Ekkor javaslatokat tesz a beállításokra, amit a SAVE gombbal lehet elfogadni. Utána a beállításokban ezeket az értékeket tetszőlegesn módosíthatod. A torrentek számát például a Beállítások / Sorbaállítás fülön megnövelheted mondjuk a javasolt érték kétszeresére.


hétf. márc. 01, 2010 11:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. okt. 19, 2009 15:18
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
még egy kérdés :D
azt nem tudja valaki véletlenül, hogy lehet-e csinálni valamit, ha most meg már csak 1 aktív torrentet engedélyez a program?


hétf. márc. 01, 2010 11:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. okt. 19, 2009 15:18
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
A programban és a routerben is engedélyeztem az upnp automatikus beállítását és végre eltűntek a felkiáltójeleim és visszatért a zöld kör.
A 2 IP címem egyezik.
Köszönöm a segítségedet nbela!
Pár hónapja használok routert, mert a szüleim úgy gondolták, hogy "haladjunk a korral, internetet nekünk is". Eleinte minden ok volt, tudtam szépen le- és feltölteni, egyszerre többet is, de karácsony környékén valami történt és azóta csak küzdök, mert a max aktív töltést levette háromra, 1-re korlátozta a letöltést és megjelentek a felkiáltójeleim.
Ja, ez az adat még most sem változott, mert nem enged több szálat (azt hiszem ezt már a szolgáltató felé kell jeleznem), de legalább már tudok szépen fel is tölteni.


hétf. márc. 01, 2010 11:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3535
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
szekeresnoemi írta:
Lehet, hogy már kérdezték ezt, de én nem találok rá választ.
Pedig soxr, sok helyen (itt is, torrent helpeken is) le van írva.
Egyik megoldás:
uTorrent progiban és a routerben is engedélyezed az upnp automatikus beállítást és az majd elintézi.
Vagy egy másik megoldás:
uTorrent progiban fix portot állítasz a bejövő kapcsolatoknak. A gépednek fix ip címet állítasz be. A routeren fixen beállítod, hogy az adott portra érkező csomagok irányítódjanak a fix ip címre. Router menüben portforward vagy virtual server settings opciót kell keresni. Milyen routert használsz?

Mondjuk nem értem, hogy előtte régebben ez még jó volt és egy ideje elromlott?
Milyen tűzfalat használsz? Azon az uTorrent vagy a port engedélyezve van?
Az is lehet, hogy a szolgáltatód privát ip címet ad publikus helyett. Ennek ellenőrzése:
1.
Router status lapon megnézed a WAN ip címet.
2.
http://azenipcimem.hu/ lapon is megnézed az ip címed.
A kettönek egyezni kell. Ha a wan ip cím 10 vagy 192-vel kezdődik, akkor bukta.

Felületesen ennyi, ha nem világos akkor nyugodtan kérdezzél...


hétf. márc. 01, 2010 10:25
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. okt. 19, 2009 15:18
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
Sziasztok!
Lehet, hogy már kérdezték ezt, de én nem találok rá választ.
Szóval.
Utorrent-et használok és egy ideje megjelenik egy kis ikon az alján (hol sárga 3szögben !, hogy piros körben !)
Már egy jó ideje routert használok, de csak nem régen kezdte ezt csinálni. Kiírja, hogy nem lehet hozzám csatlakozni, mert a tűzfal/router korlátozza a hálózati forgalmat és nyissak egy új portot. Letölteni is csak 1 szálon enged, holott eddig mehetett több is egyszerre.
Valaki tudja, hogy mit kellene beállítani vagy csinálni, hogy ismét minden a régi legyen?
Köszi!


hétf. márc. 01, 2010 9:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
bH, nCore, Pretorians stb...


csüt. feb. 11, 2010 12:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. aug. 26, 2009 13:24
Hozzászólások: 101
Hozzászólás Wolf Creek magyar szinronnal
Sziasztok aki tud egy linket küldeni, Wolf Creek magyar szinkronnal kapcsolatba az dobjon meg egy linkel! Keresem..de nem találom.

Előre is köszi a helpet mindenkinek!


csüt. feb. 11, 2010 12:24
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Aki 2-s utorrentet használ, illetve utorrenttel együtt webui-t:
Innen le kell tölteni a 0.362-es webui-t, majd a %appdata%\utorrent mappába lecserélni a 0.361-es webui.zip-t.
Ezután már lehetséges böngészőn keresztül torrentet hozzáadni.


csüt. jan. 14, 2010 23:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
:roll:
Idézet:
pctorrenttel jön a mozart, de valamiért a memóriába (is) pakolja, hiába állítottam be a vinyón egy célmappát, így a memória szépen betelik, és a végén azt írja, hogy nincs elég hely, és nem tölti le.

Nem tudom,mi lehet a baj,-elképzelhető hogy így mint liveCD nem egészen 100-as nekem egy 256Mb-os penre van telepítve és ilyen galádságot nem csinál.Maga kliens néhány k-t eszik csak a memóriából ,arra a lemezre ill.parttícóra teszi amit kijelölök neki..Nem modhatnám hogy veszett sebességgel(átlagosan 60K/s),de lecsorgott a pctorrentel is.:Mozart flute concertos


szer. dec. 30, 2009 13:21
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Harmadszor is:

Idézet:
Jobb szeretnék a próba-cseresznye alapú cserélgetés helyett (ami közben még súlyosabb problémát is okozhatok magamnak jó szokásom szerint) valami indokolt dolgot próbálni, a lehető legkisebb változtatással.


kedd dec. 29, 2009 23:19
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
Ha az Azu is ugyanazt csinálja, akkor nem az uTorrent-tel van a gond.


kedd dec. 29, 2009 22:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Kellett volna? Miért?


kedd dec. 29, 2009 22:16
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
Azureust próbáltad már?


kedd dec. 29, 2009 21:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
nacorvus!

pctorrenttel jön a mozart, de valamiért a memóriába (is) pakolja, hiába állítottam be a vinyón egy célmappát, így a memória szépen betelik, és a végén azt írja, hogy nincs elég hely, és nem tölti le.


kedd dec. 29, 2009 20:35
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Laci_L!

Bocsánat a stílusért, de nálad meg a tartalom sértő! Meghazudtolsz, előadod, hogy én vagyok a hibás, amiért nem értem azt, ami helyett mást írtál le, és úgy teszel, mintha én nem kommunikálnék érthetően. Most meg megjátszod a sértődöttet (két ilyen szóért? nem túlzás ez?).

Nem fikáztad a gépem? Jól van, akkor csak én értettem így amit írtál. Akkor viszont arra kérlek, hogy legközelebb ne úgy írj, hogy találgatni kelljen, hogy mit is akarsz vele mondani, és akkor nem foglak félreérteni!

nacorvus!

Kösz, majd megnézem a linuxokat!

Egyébként ismerem a flac-ot, gondolom, nem vetted észre, hogy én is említettem, de valójában MP3 szintű tömörítést csak akkor tud, ha iszonyú egyszerű a hanganyag. Itt a fórumon is olvashatsz róla!


hétf. dec. 28, 2009 22:49
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Ok! akkor mege'n-t csak puppy :hm: Talán ez:http://puppylinux.org/main/index.php?file=Download%20Latest%20Release.htm
'Letőtt,kíír lemezre'-lehetőleg CD-RW mert az törölve jó lesz még másra is- és futtat.-Hátrány nem tud magyarul,de igen szájbarágós..ha a egy gyerek simán kezeli-igaz neki tesztszik a Crome is :lol:
Torrent letöltő könyvtárnak a az alul megjelenített dupla-kattintásos meghajtó mountolását javaslom.-nincs root-jobb min a win :D
A hálózat wizard roppant egyszerű,főként ha routered van..akkor auto-dhcp-sokkal gyorsabban indulna egy olyan gépről ami képes usb-ről startolni.Maga a kliens roppant primitív-konzol,de csinálja a dolgát:letötl-feltölt.
Csak azért gondoltam a dologra,hátha maga a win van magaalásódva..

Dee.. ha szebb kezelőfelületre vágysz,akkor bármelyik liveCD(695-700Mb) u.ezt meggyártja látványosabb ablakkal egy Transmitterrel,Ktorrents,stb,mint fentebb:
Linuxokból a legkorrektebb napi válaszék magyar oldalon!-Ok!a leírása külhoni,de telepítés után csak kb: 4-5 disztrib nem ismeri a nyelvet,(ogre):arrow: ilyen a Puppy,('ósszi'-ott azt sem tudják,amit az 'emerikenek')de az ídőzónája és az egész a hard-felismerése kitűnő- a kezelése,leginkább smartphone jellegű,de annál lényegesen okosabb és a kezelése is gyerekjáték :D

Más MP3:lehet tömöríteni veszteségmentesen: Flac-van erre külön téma is a fórumon(talán valamivel lesz csak nagyobb mint egy közönséges MP3) viszont a hangzása valóban No1-majdnem LP-ha a hangrendszered is kellően fimom hozzá


hétf. dec. 28, 2009 21:24
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11880
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
SPafi írta:
... hadoválsz ... fikázd ...

Az a gyanúm, eltévesztetted a házszámot. Én ilyen stílusban ezen a Fórumon senkivel nem beszéltem, és nem is fogok. :shock:
A gépedről egy szót sem szóltam mellesleg. :D

Részemről lezártam a veled való kommunikációt. :roll:


hétf. dec. 28, 2009 20:49
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Laci_L

Idézet:
Én nem akarok semmit sem bizonygatni,


Felőlem nevezheted bárhogy amit csinálsz, de akkor sem segít. Nem megy, és kész, hiába vonod kétségbe. (Egyébként lehet, hogy nem akarod bizonygatni, de mégis azt teszed.)

Idézet:
Nem létezik, hogy ne értsd meg: egyszerre csak egy fájlt lehet feltölteni, mappát nem. Ezért kell összerakni egy fájlba valamilyen tömörítővel.


Szóból ért az ember! Értem én, főleg ha ezt mondod, nem pedig a méretről hadoválsz:
Idézet:
Csak úgy nem akarom, mert jó nagy darab (tömöríteni is kell).


Idézet:
A második torrent fájlod: mozart.torrent néven volt, de a tartalma a már említett "Era - Classics (2009)". Erről nem tehetek. A 336MB-os Bach-ot én nem láttam. Surprised


(A második bach.torrent volt.) Lehet, hogy hulla az oprendszerem vagy a vinyóm, és összekeverednek rajta a fájlok tartalmai? Vagy vírus garázdálkodik? Nem tudom, én olyan torrentet szándékoztam feltölteni, ami a fájl nevével összhangban Bach műveket tartalmazott, flac formátumban, és 336 MB terjedelemben. Era torrent is volt a mappában, tehát valóban összekeveredhetett nálam, de erről én nem tudhattam. (Egyébként az Era már lejött.)

Idézet:
Érdekes, hogy se a torrent, se a Rapid pont neked nem megy.


Sőt az is érdekes véletlen, hogy pont torrenttel kapcsolatban kértem segítséget. Vajon miért? :wink: Felőlem nyugodtan fikázd a gépemet (vagy akár az informatikai tudásomat), csak azt is mondd meg, hogy konkrétan mi a baj vele, vagy hogy hogyan lehet rendbehozni, mert másként semmit sem ér.

Egyébként a Mozart meg "szédületes" sebességgel 90 %-nál tart Bitlettel, még két óra, és talán ez is meglesz. (Hacsak ez is meg nem áll 99%-nál.)

Idézet:
Na mindegy. Kár hogy nem tudunk szót érteni.


Tudunk, csak kommunikálni kell hozzá.

nacorvus!

OK, melyiket javaslod? Gondolom, egy kb. 7 éves UHU linux nem az ideális. Nehezítés: USB-ből csak 1.1-es verzióm van.


hétf. dec. 28, 2009 20:28
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11880
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
SPafi írta:
... MP3-at nem tömörít a rar, mert van annyi esze, hogy ami már eleve veszteségesen van tömörítve, azt nem szabad veszteségesen tovább tömörítenie, viszont mint látod, veszteségmentesen csak 4 % a nyereség, aminek meg nem sok értelme van...

Úgy látom, hogy nem nagyon tudunk szót érteni. :(

Én nem akarok semmit sem bizonygatni, a Rapidnak én fizetek, nem ők nekem. Érdekes, hogy se a torrent, se a Rapid pont neked nem megy. :shock:

Nem létezik, hogy ne értsd meg: egyszerre csak egy fájlt lehet feltölteni, mappát nem. Ezért kell összerakni egy fájlba valamilyen tömörítővel. Ha megnézed minden anyag tömörített, hacsak nem egy fájl van feltöltve. A torrent más, ott nem kell tömöríteni a mappákat. Flac-ról meg nem is beszéltem.

Idézet:
Viszont te Bachot 336 megáról 93 megára nyomtad össze...

Ezt meg honnan veszed? Amit feltöltöttem, az az "Era - Classics (2009)", nem Bach (eredeti mappa mérete: 97 176 835 byte). Bach torrentet nem is küldtél. Az első, amit leszedtem a (mozart.torrent) több min 600MB volt.
A második torrent fájlod: bach.torrent néven volt, de a tartalma a már említett "Era - Classics (2009)". Erről nem tehetek. A 336MB-os Bach-ot én nem láttam. :o

Na mindegy. Kár hogy nem tudunk szót érteni. :(


hétf. dec. 28, 2009 19:39
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
@SPafi:
Bocs hogy, így a pályán kívülról beleugatok ..mi lenne ha 'más Os' alól próbákoznál :idea: -tehát:
Ha a Rapiddal is ilyen kányák vannak,akkor szinte biztos,hogy a hiba aTe készülékedben van! !
Egyből kiderül hogy, a nálad futó rendszerrel van -é gond,avagy a szolgáltatóval 8) Tökéletesen megfelelne(bármely live-CD,Azokon ált Trasmitterek ill Ktorrentek-stb.k vannak,de legikább a puppy (usb-cfkártyás megoldását ajánlom a maga 'gagyi pc-torrentjével'-256Mb-on elfér az egész rendszer(olyan amilyen,:roll: látványosXFCE-felülettel)-jó vírusirtani is-legalábbis a 13 éves fiam -állitólag nagy sikerrel használja a hasonszőrű barátainál-azóta Ő a St.Viki.


Ps:Kimaradtak a zárójelek! . :
TanárÚr kérem pótolja!- látvány és értelemezés szerint a zárójeleket! Köszönöm! :oops:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nacorvus hétf. dec. 28, 2009 19:54-kor.



hétf. dec. 28, 2009 19:34
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Laci_L!

Most hiába bizonygatod, hogy nálad megy, ha nálam meg nem, ettől nem leszek előrébb! Nekem azt írja, amit idéztem. Nincs letöltés link.

Idézet:
Esküszöm nem értelek. Shocked
Nehogy már belebizergáljon egy mp3, vagy akármilyen fájlba. A WinRar-ban az Audio Compression Auto-ra van állítva (Default).
Kipróbáltam: a letöltött és kitömörített mp3 fájl 1:1 ben (bájtról-bájtra) megegyezik az eredetivel. Ezek szerint a WinRar nem csinált vele semmit, a fájlban nincs semmiféle változás, azaz minőségromlás sem lehet.
Mellesleg a tömörített rar fájl kb 4%-kal lett kisebb, mint a teljes eredeti mappaméret.


MP3-at nem tömörít a rar, mert van annyi esze, hogy ami már eleve veszteségesen van tömörítve, azt nem szabad veszteségesen tovább tömörítenie, viszont mint látod, veszteségmentesen csak 4 % a nyereség, aminek meg nem sok értelme van.

Viszont te Bachot 336 megáról 93 megára nyomtad össze, de ez veszteségmentes flac formátumban volt. Ezt már érdemesnek tartotta a rar veszteséges tömörítésre.

Szerencsére Bachot végre sikerült leszenvednie a utorrentnek, úgyhogy legalább ez stornó.

Squito!

Idézet:
Fut rajta a APM szentháromság.


Ami köztudottan a...


hétf. dec. 28, 2009 19:14
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
SPafi írta:
A te gépedről hogyan?
Fut rajta a APM szentháromság.


hétf. dec. 28, 2009 18:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11880
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
SPafi írta:
... "This file can only be downloaded by becoming a Premium member...

Kipróbáltam: kijelentkeztem, 90mp várakozás után letöltöttem, 8 perc alatt lejött. Captcha sem kellett. :shock:

Idézet:
Nem, a RAR-ba be van építve a veszteséges média-tömörítés, csak ezért tudja kisebbre összenyomni.

Esküszöm nem értelek. :shock:
Nehogy már belebizergáljon egy mp3, vagy akármilyen fájlba. A WinRar-ban az Audio Compression Auto-ra van állítva (Default).
Kipróbáltam: a letöltött és kitömörített mp3 fájl 1:1 ben (bájtról-bájtra) megegyezik az eredetivel. Ezek szerint a WinRar nem csinált vele semmit, a fájlban nincs semmiféle változás, azaz minőségromlás sem lehet.
Mellesleg a tömörített rar fájl kb 4%-kal lett kisebb, mint a teljes eredeti mappaméret.


hétf. dec. 28, 2009 17:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Squito!

Köszönöm! Sajnos nem tudok elérhető FTP szervert. A te gépedről hogyan?

Laci_L!

"This file can only be downloaded by becoming a Premium member

There are no more download slots available for free users right now. If you don't want to become a premium member, you might want to try again later."

Idézet:
Attól nem lesz vesteséges


Furcsa lenne, ha MP3 mértékű tömörítést lehetne elérni veszteségmentesen! Nem, a RAR-ba be van építve a veszteséges média-tömörítés, csak ezért tudja kisebbre összenyomni. A flac már eleve tömörített formátum.


hétf. dec. 28, 2009 16:16
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11880
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
SPafi írta:
... Köszi, de ez ingyen nem jön le! Egyébként ha sikerült tömöríteni, akkor az veszteséges, inkább hagyjuk!

1.8.5-öst használok.

Az kizárt. Dehogynem jön. Csak be kell írogatni a Captcha-t, és várni kell. :D
De van mááásik: http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=36539&postdays=0&postorder=asc&highlight=rapidshare+automata+let%F6lt%F6&start=50

Vagy: FreeRapid Downloader

Nem az mp3-at tömörítem, hanem az egész letötött mappát, úgy ahogy van WinRAR-ral (másképp nem lehet feltölteni). Attól nem lesz veszteséges :shock:

És hát rakd fel a 2-est. Valami lehet benne.


hétf. dec. 28, 2009 15:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
SPafi: van esetleg FTP szerver, ahova a letöltött anyagokat fel lehetne tölteni? Végső esetben a gépemről is letöltheted.


hétf. dec. 28, 2009 15:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Hát ez marhajó. 99 %-nál ez is leállt, aztán később újraindult, már megörültem, hogy mindjárt kész, erre elkezd negatív sebességgel tölteni!
http://users.hszk.bme.hu/~sp215/bitlet%20fuck.gif


hétf. dec. 28, 2009 13:18
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Laci_L!

Köszi, de ez ingyen nem jön le! Egyébként ha sikerült tömöríteni, akkor az veszteséges, inkább hagyjuk!

1.8.5-öst használok.


vas. dec. 27, 2009 19:52
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11880
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
SPafi írta:
... Azt hiszem, élnék a felajánlásoddal, és légy szíves, szedd le ezt is...

Leszedtem ezt is 5 perc alatt: :D
Kép

Feltöltöttem a Rapidra: http://rapidshare.com/files/326607878/Era.rar MD5: eb98950c749dad5c287f2caa899fa540

A Mozartot is feltöltsem? Mert nem írtad. :shock:
Csak úgy nem akarom, mert jó nagy darab (tömöríteni is kell). :roll:

Neked a uTourrent 2 van? Nekem is ezt ajánlották, mert ez átveri az UPC-t valahogy. Ezek szerint sikerül. Akár RC, akár nem. Jól működik.


vas. dec. 27, 2009 16:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Laci_L!

Azt hiszem, élnék a felajánlásoddal, és légy szíves, szedd le ezt is: http://users.hszk.bme.hu/~sp215/bach.torrent !

A múltkor két torrent hirtelen megtáltosodott, de azóta egyszerűen nem akarnak jönni ezek a ... bitek! 17 torrentből kettő jön, az is csigalassúan. A hálózat státuszjelzője piros-sárga-zöld közt változik minden ok nélkül, mint egy bolond közlekedési lámpa. Jó lenne, ha lenne itt valaki, aki ért hozzá.


vas. dec. 27, 2009 10:08
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Squito írta:
Próbáld ki ezt:
http://www.bitlet.org/


Csodás! Most a Firefoxot is sikerült tönkrevágnom. Nem akartam a tűzfalat áttörni egy ismeretlen program számára, nem engedtem ki, erre most semmit nem tudok megnézni Firefoxban.

Idézet:
Jobb szeretnék a próba-cseresznye alapú cserélgetés helyett (ami közben még súlyosabb problémát is okozhatok magamnak jó szokásom szerint) valami indokolt dolgot próbálni, a lehető legkisebb változtatással.


Szerk: na jó, csak az outpostot kellett visszaállítanom.


szomb. dec. 26, 2009 12:14
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
Próbáld ki ezt:
http://www.bitlet.org/


szomb. dec. 26, 2009 12:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Úgy tűnik, javul a helyzet: titkosítottam a protokolt, újraindítottam a progit, és most tisztességes sebességgel tölt két olyan torrentet, amit eddig egyáltalán nem.

Sajnos Bachot és Mozartot még mindig nem szereti. :-(


szomb. dec. 26, 2009 0:50
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Squito

Idézet:
Nem lehet, hogy a szolgáltató korlátoz le szinte teljesen?


Most te kérdezel engem? Amennyit én tudok, bármi lehet, és az ellenkezője is. De azért furcsának tartanám, hogy tartalom, vagy cím szerint így szűrjön.

Hannibal!

Jobb szeretnék a próba-cseresznye alapú cserélgetés helyett (ami közben még súlyosabb problémát is okozhatok magamnak jó szokásom szerint) valami indokolt dolgot próbálni, a lehető legkisebb változtatással.
______________________________________________________

Közben sárgára váltott a kapcsolatot jelző bigyó. Biztos igaza van. :-/


szomb. dec. 26, 2009 0:26
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 605 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség