Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. ápr. 19, 2024 14:50



Hozzászólás a témához  [ 1474 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Következő
Firefox 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Érdekes lista. Ebben az összeállításban (végre) biztosan első a Firefox. :)
De, hogy csak a 88. az Opera, nyilván ez is jelent valamit...


hétf. jan. 23, 2006 12:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
Dester írta:
TargeTtel értek egyet. (Semmi gond Squito, tulajdonképpen neked is igazad van.) Viszont ha nem az én oldalam statisztikáit veszem alapul, hanem más GLOBÁLIS oldalakét, akkor is a Firefox a második.
...

The 100 Best Products of 2005 (PCWorld.com)


hétf. jan. 23, 2006 11:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
Vagy használhatnád a FireFox Flashgot kiterjesztését FreshDownloaddal kombinálva...
FlashGot, FreshDownload Ha megadsz nekik egy felhasználónevet és egy email címet, akkor ingyen elküldik a regisztrációs kódot!


pén. jan. 20, 2006 11:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Flashgetet telepíteni.

Ha meg fent van, jobbgomb, minden letöltése Flashgettel, pipát kiszeded a nem pdf mellől, aztán nyomás, megy is.


csüt. jan. 19, 2006 17:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Bocs hogy nem olvastam végig topicot de itt hátha tudtok itt segiteni.
Meg egyébként is nincs apró kérdések topic! :) :)
Eddig a HTTRack-al szedtem le az oldalakat (rajta lévő file-ket) de az apeh-nál megált a tudományom.
Mivel tudnám letölteni a
http://www.apeh.hu/cgi-bin/lap.php?id=prog/pr2006
lapról mindent egyszerre.
Valami hatékonyt tudtok ajánlani! Nem kell semmi folyamatosan futó program csak ha kell akkor használom!

köszi
üdv


csüt. jan. 19, 2006 10:27
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. szept. 24, 2004 20:05
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
TargeT írta:
Bezárod az összes Firefoxot, ha futna.
Paraméterrel indítod el a progit. Pl. vagy Total Commanderből, vagy csinálsz hozzá parancsikont.
firefox -p vagy hosszabban firefox -profilemanager


Szia !

Köszönöm a választ, de sajnos nem történt semmi. Leírom pontosabban, hogy mi a probléma. A Firexfox-ot használom két gépen is. Az egyiknél indításkor megjelenik a user profile választó, a másiknál viszont nem.
Sajnos nem értem, hogy ez miért van.
A beállításoknál sehol nem találtam megoldást.Üdv. Leslie


kedd jan. 17, 2006 18:10
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
Ha letöltöttem akkor hová másoljam be?


hétf. jan. 16, 2006 19:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Valahogy nem értem, mi nem működik jól nálad. :roll:
A Firefox éppenhogy azt csinálja, mint a Crazy Browser. Tabbed browsing, magyarul füles böngészés.
Töltsd le a Tabbrowser Preferences 1.2.8.8 kiterjesztést, és ahogy újraindítod a Firefoxot, OK lesz teljesen.
De tudod állítani is a beállításoknál létrejövő új fülön.


hétf. jan. 16, 2006 19:04
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
Laci_L írta:
jokers5 írta:
Vki azt meg tudná mondani, h a Firefox-ot be lehet úgy állítani, h nem mindig új böngészőt nyisson meg az oldalaknak.

hanem 1 böngészőn belül ablakokat?


FF 1.5-nél:

Beállítások/ Lapok/ Más alkalmazásból megnyitott.../ új lapon a legújabb ablakban


Ez eddig OK, de nem hajlandó úgy csinálni, hogy jó legyen.

Szóval én azt szeretném, hogy 1 böngésző ablakban pl. 3 weboldal egyszerre legyen megnyitva.

Olyan szinten, mint a Crazy Broeser-ben.


Másik idegesítő dolog a Firefox-ban, h megjegyzi ugyan a felhasználónevem és jelszavam, d enem lép be az oldalra még ah nyomom is neki a belépést.


hétf. jan. 16, 2006 18:40
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
jokers5 írta:
Vki azt meg tudná mondani, h a Firefox-ot be lehet úgy állítani, h nem mindig új böngészőt nyisson meg az oldalaknak.

hanem 1 böngészőn belül ablakokat?


FF 1.5-nél:

Beállítások/ Lapok/ Más alkalmazásból megnyitott.../ új lapon a legújabb ablakban


vas. jan. 15, 2006 17:19
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
Vki azt meg tudná mondani, h a Firefox-ot be lehet úgy állítani, h nem mindig új böngészőt nyisson meg az oldalaknak.

hanem 1 böngészőn belül ablakokat?


vas. jan. 15, 2006 13:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
Dester írta:
A weblapom látogatottsági statisztikáinál az IE vezet 57%-kal, a Firefox a második 35%-kal, úgyhogy érdemesnek találtam kiemelni a topicot, lévén a második legelterjedtebb böngésző jelenleg. Remélem nincs ellenvetés ;)

Egy ellenpélda:
http://www.andrei.hu/index.php?lang=Mag ... 001452.149
Firefox - 78 - 37.5%
IExplorer - 45 - 21.6%
...


pén. jan. 13, 2006 18:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1407
Hozzászólás 
Dester írta:
Tigrincs: aranykeretbe kéne foglalni ezt a hozzászólásod! Le is mentem és a következő körleveles hülyegyereknek tovább fogom küldeni (ha szabad)!


Váljék egészségedre! :)


pén. jan. 13, 2006 17:21
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. nov. 10, 2005 10:15
Hozzászólások: 26
Hozzászólás 
hello segítséget kérnék nagyon hamar
újra telepítettem a rendszert és megint nem tudok belépni a freemail-be a firefox-al
egyszer már rájöttem hogy mit kell átállítani de már rég volt és elfelejtettem
kérlek segítsetek


pén. jan. 13, 2006 16:05
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
TargeTtel értek egyet. (Semmi gond Squito, tulajdonképpen neked is igazad van.) Viszont ha nem az én oldalam statisztikáit veszem alapul, hanem más GLOBÁLIS oldalakét, akkor is a Firefox a második. De sírjatok nyugodtan, ha nem tetszik, hogy kiemeltem a topicot !-D

Tigrincs: aranykeretbe kéne foglalni ezt a hozzászólásod! Le is mentem és a következő körleveles hülyegyereknek tovább fogom küldeni (ha szabad)!


hétf. jan. 09, 2006 19:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1407
Hozzászólás 
Zsoca-M5 írta:
joker5:

Az iwiw egyre xarabb! Nem bírja el a sok user-t (nem ennyire tervezték sztem), és egy ideje kiiktatták a képeket!


Sajna nem az iwiw ****, hanem ugrásszerűen nő az iwiw-en belül a spam és a körlevelek száma, ami csúnyán belassítja a rendszert... Nem tudom, mi lesz belőle a kiút, hogy fizetőssé válik-e, vagy megelégszenek a bizonytalan hirdetési bevételekkel, azt nem tudom, de hogy komoly, drága befektetések kellenek, hogy a szolgáltatás kilábaljon a mostani állapotból.
Hadd tegyek egy személyes megjegyzést... A kirángatott beleinél fogva kötném egy dakaros teherautó mögé azt az embert, aki bármilyen körlevelet indít bárhol... Azt tudtátok, hogy a világon hiába van annyi file sharing hálózat, letöltő és feltöltő, mégis a legnagyobb forgalmat az e-mailek adják, azon belül is a spam és a körlevelek... Amikor vki anyázik, hogy de lassú a net, vagy XY weboldal, vagy amikor tovább akar küldeni egy körlevelet egy éhező kisgyerekről, nem jön rá hogy ez mind kamu és nem szárad le a keze, amikor a küldés gombra kattint, akkor gondoljon a fenti gondolataimra!


hétf. jan. 09, 2006 13:47
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
Zsoca-M5 írta:
joker5:

Az iwiw egyre xarabb! Nem bírja el a sok user-t (nem ennyire tervezték sztem), és egy ideje kiiktatták a képeket!

Ergo: nem a te böngésződben van a hiba!

Üdv,
Zsoca-M5



ohh köszönöm szépen közben teszteltük más user-nél is


hétf. jan. 09, 2006 12:41
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Nem mondta senki, hogy ez egy reprezentatív statisztika.
De ha a számokat nem vonjuk kétségbe, annyit jelenthet, hogy a hozzáértők közt nagyobb a Firefox elterjedtsége és népszerűsége.
Gondolom feltételezhetjük, hogy Dester honlapját inkább a számítástechnikában járatosak látogatják, mint az 'országos átlag', amiben a szomszéd Mari nénik is benne vannak. :)


hétf. jan. 09, 2006 12:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
Dester írta:
A weblapom látogatottsági statisztikáinál az IE vezet 57%-kal, a Firefox a második 35%-kal, úgyhogy érdemesnek találtam kiemelni a topicot, lévén a második legelterjedtebb böngésző jelenleg. Remélem nincs ellenvetés ;)

Nem hinném, hogy az oldalad látogatottsági statisztikája felérne egy egész országos felméréssel... (bocs, ez egy kicsit agresszívnak hat, de ne vedd annak, csak megjegyzés) Meg gondolj bele, hogy azoknak az IE-seknek hány százaléka nem ismeri a FireFox-ot és hány százaléka nem mer váltani, mert túlságosan hozzászokott az IE-hez...


hétf. jan. 09, 2006 11:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
joker5:

Az iwiw egyre xarabb! Nem bírja el a sok user-t (nem ennyire tervezték sztem), és egy ideje kiiktatták a képeket!

Ergo: nem a te böngésződben van a hiba!

Üdv,
Zsoca-M5


hétf. jan. 09, 2006 10:00
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
A weblapom látogatottsági statisztikáinál az IE vezet 57%-kal, a Firefox a második 35%-kal, úgyhogy érdemesnek találtam kiemelni a topicot, lévén a második legelterjedtebb böngésző jelenleg. Remélem nincs ellenvetés ;)


vas. jan. 08, 2006 12:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
jokers5 írta:
nekem olyan gondom lenne a Firefox-al, hogy pl van ez baz oldal (www.iwiw.hu) és a kapcsolatokhoz tartozó egyéni képeket nem tudom semmiféleképpen megjeleniteni.

Már majdnem mindent engedélyeztem neki, d esemmi változás, holott van kép feltöltve.

JAVA telepitve, de nem javúl a helyzet.

Tudja vki ennek a problémának a megoldását?

Nézd meg az Eszközök->Beállítások->Webes szolgáltatások és ott a 'Képek betöltése' alatt a 'csak az eredeti kiszolgálótól'-nál van-e pipa, mert ha igen, akkor nem fogod látni azokat a képeket, amelyek csak be vannak linkelve! (Amúgy ha csak egy szürke foltot látsz és rinyál a böngésződ hiányzó bővítmények miatt, akkor tényleg hiányzik a JAVA...)


vas. jan. 08, 2006 11:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
nekem olyan gondom lenne a Firefox-al, hogy pl van ez baz oldal (www.iwiw.hu) és a kapcsolatokhoz tartozó egyéni képeket nem tudom semmiféleképpen megjeleniteni.

Már majdnem mindent engedélyeztem neki, d esemmi változás, holott van kép feltöltve.

JAVA telepitve, de nem javúl a helyzet.

Tudja vki ennek a problémának a megoldását?


vas. jan. 08, 2006 10:34
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Bezárod az összes Firefoxot, ha futna.
Paraméterrel indítod el a progit. Pl. vagy Total Commanderből, vagy csinálsz hozzá parancsikont.
firefox -p vagy hosszabban firefox -profilemanager


pén. jan. 06, 2006 19:52
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. szept. 24, 2004 20:05
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Hi !

Kezdetek óta használom a Firefoxot nagy megelégedéssel. A legutóbbi frissítés, vagy újratelepítés után eltüntek a bookmark-jaim és olyan bookmarkok jelentek meg amit még tavaly használtam.
A régieket eddig még nem sikerült felkutatnom. ?????????
Először nem tudtam mi a baj, majd valaki mondta, hogy be lehet állítani a ffox-ot több user-es módra, ahol felhasználónként megjelennek a saját bookmarkok.
Todtok segíteni, hogy ez hogy lehet megcsinálni ??

Kösz

Leslie :(


pén. jan. 06, 2006 19:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1965
Hozzászólás 
TargeT írta:
inhouse írta:
Bocsi, de ti kavarodtatok bele. Én nem írtam, hogy Flashget...

Itt már mindenki belegabalyodott mindenbe.
Amúgy nem is mondta senki, hogy te írtál FlashGetet. :wink:
Squito szerint közvetlenül lehet vele Firefoxszal letölteni, a FlashGot kiterjesztés nélkül.
Lehet, hogy így van, és magától beépül a Firefoxba, én nem használtam eddig. Fogalmam sincs.
Ha így van, akkor választéknak jó Squito tippje, mert ha telepítve vannak, le lehet tölteni FlashGettel direktben, másrészt a FlashGotra bökve az ott beállítottal, mondjuk legyen FreshDownload.
Illetve menthetünk simán a Mentés lemezre opcióval.
De ha telepítjük az általam említett DownThemAll! kiterjesztést, még azt is kiválaszthatjuk a listából.
Tudja még valaki követni :?: :)

Mindenesetre az meg érdekes, hogy mindennek ellenére kiválasztható a FlashGet a FlashGotban. :roll: Akkor miért?


DownThemAll lett belőle. Nálam nem megy együtt az új Firefox az új Flashgot az új FreeDownload Managerrel... :roll:
Kössz a segítséget.

Üdv
Inhouse


hétf. jan. 02, 2006 16:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 22
Hozzászólás 
Bocsi, ha nyitott kapukat döngetek, de találtam egy kiegészítést, hogy wapos wml oldalakat is lehessen nézni mind firefox-al mind mozillával. Windows és Linux alatt is megy. Ime a link: http://wmlbrowser.mozdev.org/installati ... owser.html


szomb. dec. 24, 2005 11:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1407
Hozzászólás 
Hali!
Sajna be kell számolnom egy felfedezésről, ami ugyan csak w3c javaslat, és ennek megfelelően a FF1.5 sem jeleníti meg, ennek ellenére szerintem nagyon sokunk, aki már csinált weboldalt, nagyon tudta volna értékelni: elválasztás.
Felfedeztem, hogy van a HTML4-ben puha, azaz javasolt elválasztás. Ez azt jelenti, hogy ugyan kézzel kell beleírni a szövegbe (automatikusan nem is lehet, mert minden nyelvnek mások az elválasztási szabályai, pl. az angol a magyar sz-t simán elválasztaná, a magyar természetesen nem...), de természetesen csak a sor végén jelenik meg ott, ahol (szerintünk) a szó elválasztható.
Nem tudom, hogy vagytok vele, de amikor sorkizártan van sok szöveg, akkor kellemetlen, ha hézagos lesz a szöveg, ilyenkor a megbízó jön a kérdéssel, hogy de miért nincs elválasztás... No, kérem alá'ssan, van, csak sajna alig tud valaki róla, ennek megfelelően az FF1.5-ben sem tartották a dolgot fontosnak, úgy tűnik. :(
mintaoldal: http://www.cs.tut.fi/~jkorpela/shytest.html
(Aki nem tudja, mit nézzen, az keresse a sorok végén megjelenő elválasztásjelet, IE6-ban...)


pén. dec. 23, 2005 10:42
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
inhouse írta:
Bocsi, de ti kavarodtatok bele. Én nem írtam, hogy Flashget...

Itt már mindenki belegabalyodott mindenbe.
Amúgy nem is mondta senki, hogy te írtál FlashGetet. :wink:
Squito szerint közvetlenül lehet vele Firefoxszal letölteni, a FlashGot kiterjesztés nélkül.
Lehet, hogy így van, és magától beépül a Firefoxba, én nem használtam eddig. Fogalmam sincs.
Ha így van, akkor választéknak jó Squito tippje, mert ha telepítve vannak, le lehet tölteni FlashGettel direktben, másrészt a FlashGotra bökve az ott beállítottal, mondjuk legyen FreshDownload.
Illetve menthetünk simán a Mentés lemezre opcióval.
De ha telepítjük az általam említett DownThemAll! kiterjesztést, még azt is kiválaszthatjuk a listából.
Tudja még valaki követni :?: :)

Mindenesetre az meg érdekes, hogy mindennek ellenére kiválasztható a FlashGet a FlashGotban. :roll: Akkor miért?


csüt. dec. 22, 2005 21:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1965
Hozzászólás 
Idézet:
Ha nincs beállítva, hogy mivel töltsön, nem indul el automatikusan a telepített letöltésvezérlő (FlashGet, FDM, ...) a Firefoxból - ellentétben az Internet Explorerrel.
Úgyhogy tényleg nem tudom, valójában miről beszélünk. Smile


Be van állítva, azért írtam, hogy látszólag okés. Szépen meg is jelenik a jobbgombos menüben, rákatt és akkor jön a hibaüzenet. Előtte működött...

Üdv
Inhouse


csüt. dec. 22, 2005 15:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1965
Hozzászólás 
Bocsi, de ti kavarodtatok bele. Én nem írtam, hogy Flashget...

Szóval, ha megy az 1.5 FF-el, akkor nálam gagyult be a winbe valami...

Azért kössz.

Üdv
Inhouse


csüt. dec. 22, 2005 15:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
A Firefox FlashGot kiterjesztés használ(hat)ja a telepített letöltésvezérlőket.
Ha nincs beállítva, hogy mivel töltsön, nem indul el automatikusan a telepített letöltésvezérlő (FlashGet, FDM, ...) a Firefoxból - ellentétben az Internet Explorerrel.
Úgyhogy tényleg nem tudom, valójában miről beszélünk. :)

Nekem egyébként megy az 1.5 az FDM-mel, most csináltam egy próba letöltést.


csüt. dec. 22, 2005 15:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
inhouse írta:
Ti most miről beszéltek? :roll:
A flashgot nem egyenlő flashget-tel... :!:

Mint ha ezt mi nem tudnánk... :?
inhouse írta:
Nekem nagyon megfelelne a FDM, ezt a fresht nem ismerem...free, spí mentes?

Üdv
Inhouse

A FreshDownload egy ingyenes, egyszerű, spymentes letöltésvezérlő. Annyi dolgod van vele, hogy a honlapjukon (www.freshdevices.com, innen is lehet leszedni) reg-elned kell magad (felh név + mailcím) és megküldik mailben a regkódot...


csüt. dec. 22, 2005 15:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1965
Hozzászólás 
Idézet:
Minek egyszerre két file letölő Manager? A FlashGot a FlashGet-et indítja. A másik nem kell.



Idézet:
Ha van FlashGet, akkor minek FlashGot? Inkább FreshDownload-ot ajánlom FlashGot mellé...


Ti most miről beszéltek? :roll:
A flashgot nem egyenlő flashget-tel... :!:
Amire kíváncsi lennék, hogy van-e valami összeveszés, bug az új Firefox, a Flashgot és a Free Download Manager között, vagy valamim más bibi lett nálam?
Nekem nagyon megfelelne a FDM, ezt a fresht nem ismerem...free, spy mentes?

Üdv
Inhouse


csüt. dec. 22, 2005 15:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
TargeT írta:
Ezt nem nagyon értem. Nyilván azért, hogy beállítsa, mivel töltsön le.
De ezt te is tudod, azért ajánlottad a FlashGot mellé a FlashGet helyett a FreshDownload-ot.
Egyébként meg kinek mi a szimpatikus, meg miket tölt le.
Én pl. egész jól elvagyok letöltésvezérlő nélkül is, mert van olyan szerver, amiről úgysem lehet folytatni a letöltést.

FlashGet tartalmazza a FlashGot minden opcióját (letöltési lehetőségeket), ezért ajánlottam a FlashGot mellé az FD-t. Valaki vagy FlashGet-et használjon magában, vagy FlashGot-ot (pl) FD-vel...


csüt. dec. 22, 2005 15:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Ezt nem nagyon értem. Nyilván azért, hogy beállítsa, mivel töltsön le.
De ezt te is tudod, azért ajánlottad a FlashGot mellé a FlashGet helyett a FreshDownload-ot.
Egyébként meg kinek mi a szimpatikus, meg miket tölt le.
Én pl. egész jól elvagyok letöltésvezérlő nélkül is, mert van olyan szerver, amiről úgysem lehet folytatni a letöltést.


csüt. dec. 22, 2005 15:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Minek egyszerre két file letölő Manager? A FlashGot a FlashGet-et indítja. A másik nem kell.

Összeakadnak. Talán mind a kettő egyszerre akarja ugyanazt letölteni, ugyanonnan, ugyanarra az IP címre. Naná, hogy nem megy.

Ha van FlashGet, akkor minek FlashGot? Inkább FreshDownload-ot ajánlom FlashGot mellé...


csüt. dec. 22, 2005 14:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Sőt létezik kiterjesztés is Firefoxra: DownThemAll! 0.9.8.4
Egy próbát megér.


csüt. dec. 22, 2005 14:12
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Minek egyszerre két file letölő Manager? A FlashGot a FlashGet-et indítja. A másik nem kell.

Összeakadnak. Talán mind a kettő egyszerre akarja ugyanazt letölteni, ugyanonnan, ugyanarra az IP címre. Naná, hogy nem megy.


csüt. dec. 22, 2005 13:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1965
Hozzászólás 
Sziasztok!

Kellene egy kis segítség:
Most Firefox 1.5 van fenn és Flashgot 0.5.9.99, és Free Download Manager 1.9 build 335. Eddig tökéletesen mentek együtt, de nemrég valamelyikük frissítése után elkezdett vacakolni. Nem engedi a flashgot a letöltést fdm-el, egy ablak ugrik fel: Flashgot error, Download manager not properly installed. Már mindegyik összetevőt újraraktam, külön-külön működik is mind, látszólag a flashgot is rendben találja a FDM-t, de letöltésnél hibaüzenet...
Mi lehet a gond?

Üdv
Inhouse


csüt. dec. 22, 2005 12:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 


Ezt már olvatam, vagy egy hete jött a hírlevélben. De itt az XP SP2 Op-rendszerre utal, itt meg pont nem erről van szó. Bár minden lehet.

A legszebb, hogy Offline, saját magától az about= config -al is megteszi. Már arra rájöttem, hogy az új oldal betöltődésnél nem szabad az egert mozgatni, nyugi van, ez általában segít. A másik a görgős Scroll, na ezt sem szereti, helyette jobb oldalt kell "húzni", akkor jó.


csüt. dec. 22, 2005 11:26
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Nem lehet ez a gond?
http://www.terminal.hu/newsread.php?id=09204912053112


csüt. dec. 22, 2005 7:47
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Ebben próbáljatok segíteni:

Firefox 1.5 (amúgy mindegy, más verzióval is hasonló a jelenség).
about:config, Scroll lefele, a proc foglaltság lassan emelkedik, ahogy eléri a 100%-ot (azért ilyen előfordul egy program futásánál, vagy betöltésénél) csontra fagy a gép. A DOS hangszóró brekeg minden mozdulatra.

Ha bármilyen más programot futtatok hasonló szituációban (100% proc. fogl.) semmi baj.

A képernyő úgy marad lemerevedve, ahogy volt az utolsó pillanatban (nincs kék halál). A lefagyott gépen semmilyen billentyű és/vagy billentyű kombináció (Alt-Ctrl-Del) nem működik de az egér mozog, bár semmilyen kattintás sem működik. A gépet csak a Reset-tel lehet újraindítani.
Ezután a file szerkezetben, vagy bármi másban nincs hiba, és a Win sem szól egy szót sem (hibás leállás jelzés, stb).


Ezzel nem vagy egyedül. Nálam is előfordult már. Szintén 98SE.


szer. dec. 21, 2005 19:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Az én gépem csak ATA 66-ot tud. Hiába 100-as winchester van benne. A gép 6 éves. Akkor baromi drága volt. De még egyszer sem romlott el.

Kopp-kopp. :twisted:

De lesz új.


szer. dec. 21, 2005 14:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Az XP Prof SP2 már több mint egy éve fent van (fiókos winch.), használom is (kliens video felügyleti program, egyes Keygenek stb), de lassú a gép vele, bár minden ki van kapcsolva, ami nem kell.

Épp ezt mondtam, hogy nem lesz benne sok örömed.
Bár rackben méglassabb, legalábbis a bootolása úgy tűnik. Hiába tudja elvileg a fiók az ATA100-at.


szer. dec. 21, 2005 12:18
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
TargeT írta:
...
@Laci
512 MB RAM-nál már meg lehet próbálni az XP-t.
Nekem 400 Celeron 192 M RAM-nál sok örömet nem okozott, de 500 MHz-es proci és 256 M RAM fölött már érdemes kipróbálni.
A Ghostban meg úgyis otthon vagy, ha nem válik be. :wink:


Az XP Prof SP2 már több mint egy éve fent van (fiókos winch.), használom is (kliens video felügyleti program, egyes Keygenek stb), de lassú a gép vele, bár minden ki van kapcsolva, ami nem kell. Ezért nem favorit most.

nacorvus

A Linuxot használom a cégnél, pont az előnyei miatt. De azért az is el tud szállni, vannak vele macerák, és ami a legfontosabb: az említett programokkal készített vagy kapott anyagokat nem lehetne megnyitni, konverzió meg nincs.


szer. dec. 21, 2005 11:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Tényleg ott van és jó is lett. :lol:

Nem lehetek ilyen amatőr. A Win-ben kerestem, hiába. :twisted:

Azért van valami nem logikus a Firefox-ban, mert az Eszközök > Beállításokat végignéztem (ezt már az első hsz.-ben írtam), ott nem volt. Mi ez, ha nem beállítás? Persze ez költői kérdés.

Bazz én meg már kezdtem meglepődni, hogy a ff menüpontjai oprendszerfüggőek :D


szer. dec. 21, 2005 9:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Árpy írta:
A végfelhasználók a mostanáig Deer Park néven emlegetett alfa-változatokban nem sok örömüket lelnék.


Mostanra úgy néz ki, hogy a Deer Park lesz a 64 bites Mozilla. Alpha 2 verziónál tart, de eddig egész jónak néz ki.
http://www.mozilla-x86-64.com/


kedd dec. 20, 2005 21:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Laci_L írta:
...A gép kétségtelenül PIII/600 (512 Cache) és 512RAM...


Úgyis jön a nagy(gép)bevásárlás, de az XP addig is elzötyögne rajta. Win2000-nek meg kifejezetten ideális.


kedd dec. 20, 2005 20:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
By TargeT:
Idézet:
512 MB RAM-nál már meg lehet próbálni az XP-t.
Nekem 400 Celeron 192 M RAM-nál sok örömet nem okozott,
...
Ízlések és pofonok...(van aki abban leli élvezetét ha nőket megerőszakolja...,van aki a szüzeket szereti...,van aki csak az időssebbekre hajt,mert azok már tudnak valamit... :twisted: )


kedd dec. 20, 2005 20:08
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1474 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség